Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

16 – 22 Haziran 2014

Bu yazıyı paylaşın;

KocKoç Burcu: Haftaya sosyal çevre ve arkadaşlarınızla ilgili konularda mantıklı çözümler üreterek ve sevdiklerinizle anlamlı planlar yaparak gireceksiniz sevgili koçlar. İş hayatınızda önemli fırsatları adeta kendiniz yaratacaksınız. Yarattıktan sonra hızlı ve planlı hareket etmeniz gerektiğini unutmayın. Haftanıza bakarsak bu hafta ailevi para konularında şans sizden yana olacak. Bir ev almak istiyorsanız faydalanın. Ayrıca  ev ve aile hayatınızla ilgili konular ön plana çıkmaya başlayacak. Yakın çevrenizle olan iletişiminize ay başına kadar dikkat edin yanlış anlaşılmalara açık olacaksınız.


Boga

Boğa Burcu: Satış, pazarlama ve ticarete yönelik konularda kafanız iyi çalışacak. İstediğiniz şartları elde edebilir, toplantılara veya konuşmaya dayalı işlerinizde kendi bakış açınızı rahatlıkla kabul ettirebilirsiniz sevgili boğalar. Parasal konularda  içiniz rahat olacağı bir dönemdesiniz. Haftanıza baktığımızdaysa bu hafta, kendinize ve görüntünüze önem verdiğiniz bu dönemde önemli anlaşmalar, reklam veya satış işleri gündeme gelebilir. Ayrıca reklam, yazım, öğrenim alanlarınızda bir yoğunluk yaşayacağınız bir döneme giriş yapacaksınız. Bu alanlarda korumacı, anaç ve şefkatli yanlarınız ön planda olacak.


İkizler

İkizler Burcu: Maddi kazanımlarda ve para ile ilgili konularda kafanız mantıklı çalışabilir sevgili ikizler.Taraflı davranmaya müsaitsiniz ama olabildiğince tarafsız kalmaya çalışın. Başkalarının işine karışmayı seviyorsunuz ve bu haftabaşı  başka insanlar ve değişik ortamlar için kendinizi ortaya koyabilirsiniz. Haftanıza bakarsak bu hafta bazı geri planda duran bağlantılarınızı devreye sokarsanız maddi anlamda getirileri yüksek olabilir. Parasal bağlantılar için şans sizden yana olacak. Hayatınızda para  ile ilgili işler daha yoğun olmaya başlıyor.Yaklaşık bir ay boyunca maddi konularda, ticaretle ilgili işlerde kimliğinizi ortaya koyacaksınız.


Yengec

Yengeç Burcu: Hayatınıza ve kendinize yönelik alanlarınızda kafanızdakileri hayata geçirebilirsiniz sevgili yengeçler. Konuşmayı ve anlatmayı seveceğiniz bu dönem, bencilliğiniz sevdiğiniz insanı ihmal etmenize neden olabilir. Ortaklaşa para konularınız bu haftabaşı gündeminizde olacak. Haftanıza baktığımızdaysa, Sosyal ortamlardan alacağınız teklifler hayatınızı yukarılara taşıyabilir. Moraliniz bu hafta değişkenlikler gösterecek ama genel olarak kendinizi mutlu hissedeceksiniz. Önünüzdeki bir ay boyunca kendinize güveniniz tam olacak. Ön planda olmaya özen gösterecek, planladıklarınızı hayata geçirecek girişimleriniz için çalışacaksınız.


Aslan

Aslan Burcu: Geçmişte takıldığınız konu ve olaylar bu haftabaşı gündeme gelebilir sevgili aslanlar. Bilinçaltınıza takılan konuları iyi organize etmeyi bilecek, sezgilerinizi dinleyerek adımlar atacaksınız. Özel hayatınızda, sevdiğiniz insanla, çevreniz arasındaki uyumu sağlamakta başarılısınız. Haftanıza bakacak olursak, iş ve kariyer ortamlarınızda gözler bu hafta sizin üzerinizde olacak. Güzel gelişmelere gebesiniz ve beklenmedik bağlantılar gelecek projelerinizi harekete geçirecek.  Bu hafta itibarıyla kadersel bir takım olaylara ve olgulara maruz kalbabilirsiniz. Sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir dönem içine giriyorsunuz.


Basak

Başak Burcu: Bu dönem, aşırı titizlik ve endişe halinden uzak durun sevgili başaklar. Bu haftabaşı sevdiğiniz insanlarla, sosyal ortamlarda fikir alışverişlerinden ve organizasyonlardan faydalanabilirsiniz. Biraz daha rahatlamaya ve gülümsemeye ihtiyacınız var. Bu hafta Seyahat, eğitim, medya ve ticaret alanlarınızda şansınız çok yüksek. Arkadaş ilişkilerinizi bu işlerinizde istediğiniz gibi kullanabilir ve faydasınız görebilirsiniz. Ayrıca bu hafta itibarıyla, organizasyonlar, grup aktiviteleri, işten elde edilecek gelirleriniz için uğraşılarınız artabilir. Geleceğinizi yönlendirecek insanlarla tanışmanız mümkün. Bir yandan da ay başına kadar kariyer hayatınızda yanlış anlaşılmalara dikkat edin.


Terazi

Terazi Burcu: Kariyerinize ve iş hayatınıza yönelik oluşumlarda kendinizi rahatlıkla göstereceğiniz ve anlatacağınız bir dönem içindesiniz sevgili teraziler. Bu haftabaşı bir çok işinizi halledebilirsiniz. Özellikle seyahate, eğitime dayalı işlerinizde mantıklı taraflarınız size kazandırabilir. Haftanıza bakarsak bu hafta, iş ortamlarınızda, ortaklaşa para alanlarınızda güzel gelişmeler kapıda. Başkalarının desteğini alacağınız bu dönemde güzel fırsatlı işler karşınıza çıkabilir. Bu gelen bir ay boyunca kariyeriniz ve iş hayatınızda kendinizi göstermeye başlayacak, çalışmalarınız ve ortaya koyduğunuz kimliğinizle istediğiniz koşullara sahip olacaksınız.


Akrep

Akrep Burcu: Sizi heyecanlandıran bir seyahat veya organizasyonla ilgili düşünceleriniz bu haftabaşı kesin ve planlı olabilir sevgili akrepler. Hazırlıklarınız varsa tamamlamanız gerekenler üzerine yoğunlaşmalısınız. Ailenize karşı maddi açıdan sorumluluklarınızı yerine getirmek isteyebilirsiniz. Haftanıza bakarsak bu hafta özel hayatınızdaki güzel gelişmeler, değişik ve farklı planlar yapmanıza neden olabilir. Dış ortamlarda, seyahat veya eğitim alanlarında istediğiniz ve beklediğiniz teklifle karşılaşmanız mümkün hem iş, hem de özel hayat olarak. Yabancı ortaklı işler, seyahatler, eğitim, hukuk, ticaret, medya kendinizi geliştireceğiniz alanlar. Bu alanlarda kimliğinizi ortaya koymaya başlıyor olacaksınız.


Yay

Yay Burcu: Bu haftabaşı eşinizin veya sevgilinizin maddi durumuyla ilgili konu ve detaylar üzerine yoğunlaşacaksınız sevgili yaylar. Tarafsız davranabilirseniz, bulacağınız çözümler kalıcı olabilir. Kısa seyahatler, iletişime dayalı işler  ve yakın çevre konuları gündeminize yerleşecek. Haftanıza bakarsak bu hafta iş ve hizmet hayatınızda güzel gelişmelere açık olacaksınız. İş bağlantılarınızın kuvvetli olması elinizde kozları arttırıyor. Bir yandan da merkür evlilik ve ikili ilişkiler evinizde aybaşına kadar gerilemesine başlayacak. Bu alanlarınıza dikkat edin. Yine bu hafta itibarıyla hayatınızı değiştirecek tecrübeli bir insanın deneyimlerinden faydalanabilirsiniz sevgili yaylar.


Oglak

Oğlak Burcu: Özel hayatınızda veya taşınmayla ilgili işlerinizde konuşma ve görüşmeleriniz bu haftabaşı iyice hızlanabilir sevgili oğlaklar. Aniden ortaya çıkacak bir fırsat sizi oldukça heyecanlandıracak. Maddi konularda rahat ve vurdum duymaz davranacağınıza, daha dirayetli ve aktif olmalısınız. Haftanıza bakarsak bu hafta eğlenceli ortamlarınız artacak. Özellikle sevdiğiniz insanla keyfinize diyecek olmayabilir. Birbirinizle geçirdiğiniz vakitten fazlasıyla memnun olacaksınız. Merküre iş alanlarınızda ay başına kadar dikkat edin yanlış anlaşılmalara açıksınız. Ortaklaşa işiniz varsa bu ay partnerinizle beraber hareket etmek işiniz açısından önemli olacak.


Kova

Kova Burcu Haftaya  hareketli ve canlı olarak başlayacaksınız sevgili kovalar.  Şartlar sizden yana olacak ve kendinizi iyi hissedeceksiniz. Kendinize ait konularda yapmanız gerekenleri öne almalı ve bu haftabaşı onlar üzerine yoğunlaşmalısınız. İş hayatınızda önemli konuşmalar ve görüşmeler için uygun bir gün.  Bu hafta misafirleriniz olabilir, vaktinizi onlara harcayabilirsiniz. Yine evinizdeki bazı düzenlemeler ve günlük rutin işlerin düzene sokulması, yapılması gereken işlerin hallolması sizi çok mutlu edebilir. Çalışmak ve kendinizi yararlı hissetmek kimliğinizin bir parçası olabilir. Sağlığınızda yeni düzenlemeler yapmak, sporla uğraşmak gibbi konularda öne çıkabilir.


Balik

Balık Burcu: Haftaya daha içe dönük ve sakin bir atmosferde başlayabilirsiniz sevgili balıklar. Aşk hayatınızda konuşmalarınız ve istekleriniz artarken, sinema, tiyatro veya yaratıcılık isteyen işe sahip olanlar olumlu bir gün geçirebilirler. Aileniz, hayatınızla ilgili konularda sizi destekleyecek. Haftanıza bakarsak bu hafta akraba veya kardeşlerinizin yardımına koşabilir veya onlarla aynı fikirde olabilirsiniz. Özellikle onlarla yapacağınız planlar sizi çok mutlu edebilir. Yaratıcılığınızı geliştirecek konulara eğiliminiz artabilir. Çocuk yapmak isteyenler için harika bir dönem. Aşk hayatınız alevleniyor sevgili balıklar, tadını çıkarın.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın