Gezegen Faliyetleri Güncel Yorumlar Semadan Haberler

12 – 18 Şubat Gezegen Faaliyetleri

12 - 18 Şubat Gezegen Faaliyetleri Hande Kazanova
Bu yazıyı paylaşın;

Haftaya biraz endişeli, melankolik ama bir yandan da iş konularına odaklanarak başlayabiliriz. Bu hafta birçok konuda önemli açılımlar yaşayabilir, hayatı daha net algılayacağımız olaylar içinde kendimizi bulabiliriz.

Çarşamba günü hayata fazlasıyla esnek, geniş bir çerçeveden bakmasını başarabiliriz. Bize heyecan verici ve harekete geçirici işbirliklerine ve girişimlere açık olacağız. Farklı kültürden insanlarla daha fazla ortak noktada buluşabilir, sosyalliğimizi arttırabiliriz. Bir diğer yandan aşırı iyimserlikle tutamayacağımız sözler altına girmemeye özen gösterelim. Disiplinle ve daha mantıkla yolumuzla ilerleyelim.

Perşembe günü  iş görüşmelerimiz, toplantılarımız ve kuracağımız bağlantılar açısından oldukça keyifli olabilir. Kendimizi geliştirebilir, büyük resmi görebilir, küçük ayrıntılar yerine hayatı daha geniş açıdan algılayabiliriz. Tekliflere, güzel fırsatlara açık birgün. Ayrıca fikirlerimizde ve düşüncelerimizde farklı, değişik olan bize daha cazip görünebilir

Perşembe’yi Cuma’ya bağlayan gece 00:05’te Kova burcunda bir Parçalı Güneş tutulması oluşacak. Toplumsal olaylar önem kazanıyor. Ayrıntıları PARÇALI GÜNEŞ TUTULMASI yazımda sizlerle paylaşacağım.

Cumartesi günü ise enerjimizi düzgün ve rahat kullanamayabiliriz. Sağlığımıza özen göstermeli, alerjilere, yemek intoleransına, zehirlenmelere, ateşli enfeksiyonel hastalıklara dikkat etmeliyiz. Bugünlerde enerjimiz doğru çalışmadığı için yanlış yönlendirilmelere, aldanmaya veya aldatılmaya açık olacağız.

Pazar günü itibarıyla Güneş ve Merkür  Balık burcuna geçecek. Önümüzdeki günler kimliğimizde hassas, şefkatli, romantik ve düşünceli taraflarımız ortaya çıkabilir. İletişimimizde de mantıktan ziyade duygusal ve kararsız yönlerimizle hareket edebiliriz. Kendimizden çok başkalarını düşünmeye meyilli olabilir, kararsızlıklar yaşayabiliriz.

Herkese hayırlı haftalar ve hayırlı tutulmalar olsun!

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

1 Yorum

  • Cevaplamak
    Sinan Sokmen
    20:33'de Şubat 12, 2018

    Sevgili Hande Kazanova, İyiki burada adın geçiyor ve İyiki Sen Mutlu Bir İnsansın. Yuvanda yaşadığın mutluluğun
    gölgesinde bizlere’de umutlar,mutluluklar aktarıyorsun tabii’ki bilerek,tahminlerde bulunarak. Astroloji bir fal değil bilim dalıdır. Bilmek için Astroloji Öğrenimi almak gerek öyle herkesin bilemeyeceği muazzam bir bilgiye,tecrübeye dayanır. Evet sen hem Sanat’ın masmavi dünyasında yaşayan bir dostsun hem de mükemmel Astroloji bilgi ve tecrübenle bizlere yaşam yollarımızda Sokratesin elindeki fener misali yol gösteriyorsun,umutla yürümemiz için şevk veriyorsun.Yüzü ve yüreği güzel İnsan Sevgili Hande, Sevgili Eşinle,arkadaşların ve dostlarınla Mutluluklar içinde yaşamanı yüreğimden diliyorum. Senin,Okuyucularına,Takipcilerine Güven ve Sevgi veren Güzel yüzünün daima gülmesini diliyorum+Sevgilerimi Sunuyorum.

Bir Cevap bırakın