Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

03 – 09 Kasım 2014

Bu yazıyı paylaşın;

KocKoç Burcu:

Bu haftabaşı işleriniz adına kolay organize olacak, ilişkilerinizi iyi kullanacaksınız. Kendinizle olmak ve yalnız vakit geçirmek istiyorsunuz. Duygusal anlamda kendinizi ortaya koymakta güçlük çekebilirsiniz.

Salı günü, güçlü ve etkili insanlardan göreceğiniz destekle, iş ve para alanlarınızda kimliğinizi destekleyen projeler içinde yer alabilirsiniz.

Cuma günü para evinizde oluşan dolunay, parasal konularda sahip olduklarınızı size sorgulatabilir. Elinize bir para geçebilir. Ortaklaşa başladığınız bir işin sonuçlarına ulaşabilirsiniz. Para dengenizi bu dolunay zamanı iyi koruyun.

 

Pazar günü ortaklaşa para alanlarınız için çözümler üretebileceğiniz bir sürece giriş yapacaksınız. Bir yandan da para harcamalarınız hızlanabilir.

 


Boga Boğa Burcu:

Bu Pazartesi, gün içinde yapacaklarınızı ortaklaşa bir şekilde yapabilirsiniz. Dış ortamlara dayalı işleriniz ve yapacaklarınız konusunda istekli olacaksınız. Sosyal ortamlarda bu birkaç gün kendinizi gösterebilirsiniz.

Salı günü, isteksiz ve biraz da geri duran yapınızla dış ortamlarda kolay tepki vermeye meyilli olacaksınız. Güçlü insanlardan ilişkiniz veya ortaklı işlerinize önemli destekler alacaksınız.

Cuma günü oluşan dolunay, özel hayatınızda hassas birkaç gün geçirmenize neden olabilir. Hayatınızla ilgili önemli bir olay veya karar devreye girebilir.

 

Özel hayatınıza odaklı olduğunuz bu dönemde bir ortaklığı veya evliliği bitirme kararı ya da tam tersi evliliğe soyunma ve ortaklı işlerde bulunma kararı devreye girebilirsiniz.


İkizler İkizler Burcu:

Bu haftabaşı, iş alanlarınızda göreceğiniz destek sizi daha kararlı ve istikrarlı kılabilir. Önemli işlerinizi organize edebilirsiniz. Bugünlerde geleceğinize dair bir takım planlarınız varsa harekete geçmenizin tam zamanı.

Salı günü, sosyal çevrenizle para işleriniz varsa kolay tepki vermeye ve sinirlenmelere hazır olabilirsiniz. Kendi iç gücünüz ve parasal konulardaki değeriniz, iş hayatınızda güzel ve sağlam iş birliklerini karşınıza getirebilir. Cuma günü oluşan dolunayda, bir işin gizli-saklı bir yanını öğrenebilir veya

iş alanlarınızda problemlerinizin ardında yatan gerçek sebeplerle karşılaşabilirsiniz. Serinkanlılığınızı korumanız önemli olacak.

 

Pazar gününden sonra iş planlarınızı gözden geçirmek, sağlık kontrolü yapmak ve işinizden daha fazla bahsetmek önem kazanmaya başlıyor.

 


Yengec Yengeç Burcu:

Bu haftabaşı yeni ortamlar ve insanlar keyfinizi arttırabilir ve gün içinde dolaşmayı ve yeni yerler keşfetmeyi isteyebilirsiniz. Bu pazartesi çevrenizdeki insanlara karşı sorumluluklarınız sizin için önemli olacak. Yaşanan herşeyi pür dikkat ve konsantrasyonla gözden geçireceksiniz.

Salı günü iş alanlarınız yoğunlaşırken, özellikle toplum içinde ortağınız veya partnerinizle ufak tefek sürtüşmelerden kaçının. Özel hayatınızda partnerinizin size birçok konuda destek olduğunu göreceksiniz.

 

Cuma günü oluşan dolunayla birlikte arkadaşlarınızdan alacağınız haberler sizi hassaslaştırabilir. Ya da ortaya çıkacak bir organizasyon, özel hayatınız ve sosyal ortamınız arasında bir dengesizliğe neden olabilir. Pazar günü itibarıyla artık daha çok aşkı konuşacak ve çevrenizle paylaşmak isteyeceksiniz.

 


Aslan Aslan Burcu:

Haftaya ortaklaşa para konularında hareket ederek başlayabilirsiniz sevgili aslanlar. Güçlü ve planlı iletişiminizle halledilmesi gerekenler üzerine yoğunlaşabilirsiniz.

Aile ve yakın çevrenizle yaşadığınız bazı sorun ve sıkıntılar artık geride kalmaya başlıyor. Maddi konularda sizden para isteyenlere karşı bu kadar yumuşak davranmayın. Özellikle Salı günü ve birkaç gün boyunca daha çok başka ve yabancı insanlarla bir arada olabilir veya onlarla işlerinize yoğunlaşabilirsiniz. İş seyahatleriniz sizi biraz sinirli ve tepkili kılabilir.

Cuma günü oluşan dolunay, aile ve iş hayatınızda önemli gelişmelere neden olabilir. Özellikle aile hayatınızdaki yoğunluğunuz, iş alanlarınızda kritik kararlar almanıza veya iş konularında hassaslıklar yaşamanıza yol açabilir.

 Pazar günü itibarıyla ailenizle olan konuşmalarınızı arttıracağınız ve varsa sorunlarınıza çözüm üreteceğiniz bir sürece giriyorsunuz.

 


Basak Başak Burcu:

Bu hafta sevdiğiniz kişiyle beraber program yapabilir, onun isteklerine göre planlar içinde olabilirsiniz. Özel hayatınızda bu pazartesi özellikle duygularınız çok çabuk değişebilir, fedakar etkiler altındasınız. Artık bazı işlerinizin somut sonuçlara doğru gittiğini farkediyorsunuz.

Özellikle Salı günü özel hayatınızdan alacağınız güçle yakın çevrenizdeki konu ve olaylara olumlu ve etkili bir şekilde yaklaşabilirsiniz. Haftaortasına kadar ortaklaşa para konularınıza odaklanacaksınız.

 

Cuma günü oluşan dolunay, yakın çevrenizle, uzak bağlantılarınız arasındaki dengeyi iyi korumanız gerektiğine dikkat çekiyor. Etrafınızda olup bitenler sizi de etkileyecek. Ortaya çıkacak bir seyahat, işlerinizi organize etmeniz açısından sizi zorlayabilir. Pazar günü ve sonrası iletişiminiz giderek hızlanacak. Yakın çevrenizdekilerle paylaşımlarınızı arttıracaksınız.

 


Terazi Terazi Burcu:

Haftaya iş ortamınızdaki insanlarla görüşerek başlayabilirsiniz. Biriken işlerinizi, gelecekte sıkışmamak adına bir düzene oturtmanız gerekecek.

Bu pazartesi iş, hizmet hayatınızda veya sağlıkla ilgili konularda kalıcı etkilerle görmek istediğiniz desteği rahatlıkla alabilirsiniz. Yine de gün içinde iş yaparken dağıtıcı etkilere karşı hazırlıklı olmalısınız.

Salı günü özel hayatınızdaki insana karşı sabırlı ve anlayışlı olmayı unutmayın ya da o size anlayışsız davranırsa çok üstünde durmayın. Aile hayatınızda maddi anlamda gücü elinizde tutacaksınız, onlardan da yardım gelebilir.

Cuma günü oluşan dolunay, ortaklaşa para alanlarınızı etkileyecek. Sevdiğiniz insanın para durumunda oluşan bir gelişme sizi hassas kılabilir. Veya ortaya çıkan bir borç sizi sıkabilir. Her halükarda parasal konularda bu dolunay dengeyi iyi sağlamaya çalışın.

Pazar günü itibarıyla parasal konulara çözümler üretmek, alışverişe girmek önem kazanacak.

 


Akrep Akrep Burcu:

Bu haftabaşı aşk hayatınızda romantik, rahat ve değişik bir gün geçirebilirsiniz. Eğlenceye olan düşkünlüğünüz fazla olacak, hayatınızdaki değişikliklerde, sevdikleriniz sizi destekliyor olacak.

Salı günü iş alanlarınızda yakın çevrenizdeki insanlara karşı anlayışsız olmaktan uzak durun, hemen tepki vermeye yatkınsınız. Güçlü iletişim sizi her konuda destekleyecek. Önemli akrabalarınızdan yardımlarınız olabilir.

Cuma günü oluşan dolunay, Sevdiğiniz insanla ilişkinizde zorlanmalar veya bir takım hassaslıklar oluşturabilir. Kendi hayatınıza odaklandığınız bu dönemde, sevgi için adım atmak, sevdiğiniz insan için bir takım fedakarlıklarda bulunmak sizi bunaltabilir.

 Pazar günü itibarıyla artık ifadede rahatlamaya başlıyorsunuz. Daha çok kendinizi anlatmayı sevebilirsiniz.

 


Yay Yay Burcu:

Haftaya aile bireylerinizin veya kendi ev hayatınızın detaylarıyla başlayacaksınız sevgili yaylar. Ev ortamınızda beklenmedik misafirlere hazırlıklı olun, gün içinde eviniz için yapmanız gerekenlere odaklanacaksınız. Kendinizi ve davranışlarınızı gözden geçirmeniz işinize yarayacak.

Salı günü aşk hayatınızda biraz anlayışsız ve sabırsız davranmanız mümkün. Borsada yatırım yapanlar anlık kararlardan sakınmalılar. Cuma günü oluşan dolunayda,işinizde ortaya çıkacak bir takım sorunlar sizi zorlayabilir.

 

Yine bu dolunayda sağlığınıza çok dikkat edin. Ruh durumunuzda da belli etkiler görülebilir ve her şeyi gözünüzde fazlasıyla büyütebilirsiniz. Pazar günü itibarıyla biraz ifadenizde geçmişi anmak, karşılaştırmalar yapmak isteyebilirsiniz. Gizli ve ketum olmak önem kazanabilir.

 


Oglak Oğlak Burcu:

Bu hafta yakın çevre ve akrabalarınızla bir arada olacak, iletişiminizi hızlı tutacaksınız. Kısa geziler, alışveriş, sevdiğiniz insanlarla bir araya gelme gibi etkileriniz yüksek olacak. Sosyal ortamlarda iyi ve kalıcı ilişkiler kuracaksınız. İletişime dayalı işlerinizde dağılmaya yatkın olabilirsiniz.

Salı günü düşüncesiz yapınızla ailenizle tartışmalara ve sürtüşmelere açık olabilirsiniz. Güçlü ve etkili yapınızı sosyal ortamlarınızda ortaya koyacak, gelecek adımlarınızı hızlandıracaksınız. Cuma günü oluşan dolunay,özel hayatınızda bazı hassaslıklara neden olabilir. Bu tür durumlara hazırlıklı olun ve kendinizi kontrol altında tutmaya çalışın. Çocuğunuz varsa bu konular da gündemde olcağı için sıkışık bir program içerisine girebilirsiniz.

 

Pazar günü itibarıyla, sosyal ortamlarda konuşmalarınızı arttıracaksınız.

 


Kova Kova Burcu:

Bu haftabaşı maddi konularda halletmeniz gereken yarım kalan işleriniz üzerine yoğunlaşabilirsiniz. Bu pazartesi hızlı ve hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Maddi konularda duygularınız çabuk değişebilir, vereceğiniz kararlarda değişiklikler yaşayabilirsiniz.

İş alanlarınızda kalıcı sonuçlara yakınsınız. Salı günü yakın çevrenizle olan ilişkilerinizde siniriniz kolay tepenize gelebilir. Enerjinizi daha düzgün kullanmaya çalışın. Farkında olmadığınız güçlü insanlardan kariyeriniz adına önemli şanslar elde edebilirsiniz.

Cuma günü oluşan dolunay sizi hassas kılacak.  Ailenize bu aralar ilgi göstermek zorunda olduğunuzu da biliyorsunuz. Fakat iş yoğunluğunuz bir türlü sizi bırakmıyor. Yoğun iş trafiği ile ailenize göstermeniz gereken ilgi sürekli çakışıyor. Bu dönemde her iki taraf arasında dengeleri iyi kurmalısınız.

 Pazar günü itibarıyla kariyerinizdeki konuşmalar ve görüşmeler artmaya başlayacak.


Balik Balık Burcu:

Bu hafta sizin için tam da istediğiniz gibi başlayacak sevgili balıklar. İşiniz konusunda hala planlamalar yapmaya ve bir takım şeyleri gözden geçirmeye ihtiyacınız var, bunu yapacak gücü ve isteği kendinizde bulabilirsiniz. Arkadaşlarınızdan önemli şeyler duyacaksınız.

Geleceğinize dair işlerinizde kalıcı adımlar atılabilir. Salı günü parasal konulara vereceğiniz önem artarken, sosyal ortamlarda bazı para anlaşmazlıkları oluşabilir. Güçlü arkadaşlarınız kendinizi geliştireceğiniz alanlarda size her konuda destek olacaklar.

 

Cuma günü oluşan dolunay, gündeminizi epeyce kurcalayacak. Hatta kendinizi bir süre huzursuz hissedebilirsiniz. Önemli işleriniz, yakın çevrenizdeki insanların sorumlulukları ve işleri nedeniyle zora girebilir. Her iki taraf arasında dengeyi sağlayabilirseniz bu dolunaydan fayda sağlayabilirsiniz. Pazar günü itibarıyla eğitim, seyahat ve dış ortamlara bağlı işleriniz ve konuşmalarınız artmaya başlayacak.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın