Güncel Yorumlar Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

28 Ekim – 3 Kasım Haftalık Burç Yorumları

28 Ekim - 3 Kasım Haftalık Burç Yorumları
Bu yazıyı paylaşın;

28 Ekim – 3 Kasım Haftalık Burç Yorumları detaylı olarak sizin için kaleme aldım. Detayları devamını oku bağlantısına tıklayıp okuyabilirsiniz…


Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Haftanıza ortak paraalanınızda oluşan bir yeniay etkisiyle başlıyorsunuz sevgili Koç ve yükselen Koçlar. Bu yeniayla beraber mali durumunuzu gözden geçirebilir, bu alanda atmak istediğiniz adımları hayatınıza geçirebilirsiniz. Herşeyi son dakikaya bırakan bir koç değilseniz, daha önceden gördüğünüz ve başlattığınız kararları uygulamaya koyun. Parasal konularda anlık kararlar, dengesizlikler görülebilir. Maddi konularda tepkisel davranabilirsiniz.

Perşembe günü merkür yılın 3. Gerilemesine başlıyor. Eğer herşeyi son dakikaya bıraktıysanız bu gerileme olayın ne kadar derin olduğunu veya olacağını size gösterebilir. 21 Kasım’a kadar büyük bir borcun veya para ödemesinin altına girmemeye çalışın. Kredi almak, kefil olmak, birilerine borç vermek konularında bazı sorunlara açık olabilirsiniz. Bir alacağınız varsa, halletmeniz gereken bir vergi veya ödemeniz varsa bu konuları Perşembe günü destekle ele alabilirsiniz.

Cuma günü itibarıyla 3 hafta boyunca uzak çevre, medya, ticaret, yabancı ortaklı işler, hukuk ve eğitim alanlarınızda güzel ilişkiler kurmaya başlayacaksınız. Seyahat planlarınız devrede olabilir.


BogaBoğa Burcu:

Haftanıza sizin zıt burcunuzda oluşan bir yeniayla başlıyorsunuz sevgili Boğa ve yükselen Boğalar. Bu Pazartesi ilişkilerinizde kopuşlar görülebilir. Şartları ve durumları çok fazla zorlamayın. Sıkılganlıklarınız ve tepkileriniz yüksek olacak. İlişkinize dair alacağınız kararları Yeniayla beraber hayatınıza sokabilirsiniz.

Ama Perşembe günü itibarıyla yılın son gerilemesine başlayacak olan Merkür, eski konu ve olayları karşınıza çözülmek üzere tekrar tekrar getirebilir. İlişkinizde çözüm arayışınız varsa bu gerilemeden faydalanacaksınız. 21 Kasım’a kadar eski aşklar karşınıza gelebilir veya ilişkilerinizde eskiden yaşadığınız iletişim sıkıntılarına açık olduğunu görebilirsiniz. Bu dönemde ilişki, evlilik, söz, nişan kararları almamaya çalışın. Yine taşınacaksanız bazı sıkıntılara açık olabilirsiniz.

Cuma günü itibarıyla, 3 hafta boyunca, ortaklaşa giderler ve gelirler alanlarınızda özgür ve rahat tavırlarınız ön planda olacak. Yine bu dönem kredi almak isteyenler, uygun ve iyi şartlara sahip olabilirler.


İkizlerİkizler Burcu

Haftanıza Akrep burcunda oluşan bir yeniayla başlıyorsunuz sevgili İkizler ve yükselen İkizler. Bu Yeniay’la birlikte iş ve hizmet alanlarınızda önemli açılımlar elde edebilir, kafanızdaki fikirleri bu yeniayla beraber başlatabilirsiniz. Yine sağlığınızı ilgilendirecek önemli kararlarınız devrede olabilir. Bu dönem her şey üstünüze geldiği için beklenmedik olaylar karşısında çabuk tepkiler verebilirsiniz. Kazalara davetiye çıkarmayın, sağlığınıza, tansiyon iniş çıkışlarına özen gösterin.

Yalnız elinizi çabuk tutun, Merkür bu  alanlarınızda yılın son gerilemesiyle Perşembe günü yeniden sahneye çıkmaya hazırlanıyor. Bu alanlarda sıkıntı ve sorunlar öne çıkabilir. 21 Kasım’a kadar günlük hayatınızın düzeninde, sağlığınızda, iş düzeninizde bazı aksamalarla, iletişim sorunlarıyla karşılaşabilirsiniz. Sorunlarınızı görmezden gelmeyin ve bu dönemde doğru ve net iletişimle çözmeye gayret edin.

Cuma günü itibarıyla, Özel hayatınız ve ortaklı işlerinizde  rahat ve içten tavırlarınız, istediklerinizi gerçekleştirmeye sizi daha yaklaştırabilir. 3 hafta boyunca, özel hayatınız ve ortaklı işleriniz konusunda olumlu etkiler altında olacaksınız.YengecYengeç Burcu
:

Haftanıza Akrep burcunda oluşan bir yeniayla giriş yapacaksınız sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler. Yeniay aşk hayatınızı hareketlendirirken, sadece aşk değil çocukla ilgili yeni oluşumlara ve kararlara açık olacaksınız. Sanatsal veya kreatif işlerinizde, özel yaşantınızda, sosyal çevrenizle olan iletişiminizde önemli olacak. Özel ilişkilerinizde kolay tepkiler vermeye, arkadaşlarınızla aranızda gerilimler yaşamaya açık olacaksınız.

Perşembe günü Merkür aşk evinizde gerilemeye başlıyor. 20 Kasım’a kadar geçmiş aşk meseleleri yeniden karşınıza dikilebilir. Geçmişten insanlardan haber alabilirsiniz. Hayatınızdaki insanla veya varsa çocuğunuzla olan  iletişiminize bu dönemde dikkat etmelisiniz. Kendi duygularınıza yöneleceğiniz bu dönemde bazı konuşmaları kafanıza gereğinden fazla takabilirsiniz. Eski bir mesele, bir ilişki veya yeni gelişen bir iletişim olayı hemen bu Perşembe Merkür gerilemeye başlarken güzel bir çözüme ulaşabilir.

Cuma günü itibarıyla iş, hizmet ve sağlık alanınızda güzel ilişkiler, güzel etkileşimler içinde olacaksınız çünkü venüs bu alanlarınızda dolaşmaya başlayacak. İş değişimi yapmak, sağlığınıza ilgi göstermek için güzel bir dönem.


AslanAslan Burcu:

Haftanıza Akrep burcunda oluşan yeniay etkisiyle başlıyorsunuz sevgili Aslan ve yükselen Aslanlar. Bu yeniay ev, aile ve yuva alanlarınızda yeni adımlarınızı ve kararlarınızı hareket geçirebilir. Yuvanızla ilgili adımlarınızı hızlandırabilirsiniz. Emlakla ilgili işleriniz için bu yeniay ve sonrasını kullanabilirsiniz. Diğer yandan iş ve kariyer değişimleriniz, bu alanlarda yaşayacağınız ani ve sürpriz olaylar aile ortamınızda ipleri çabuk koparmanıza neden olabilir. Tepkilerinizi sevdiklerinize karşı iyi kontrol edin.

Perşembe günü Merkür bu alanlarınızda gerilemeye başlıyor. Halledilmesi gereken konular, geçmişte yaşanılmış iletişim sıkıntıları bu dönemde çözülmek üzere yeniden karşınıza gelebilir. Aile büyüklerinizle iletişiminize bu dönemde ekstra dikkat edin. Ev değişimi, kiralama gibi işleriniz varsa her konuyu birkaç kez gözden geçirin veya ertelemeye çalışın. 20 Kasım’a kadar bu alanlarda uğraşabilirsiniz.

Cuma günü itibarıyla 3 hafta boyunca aşk hayatınızda, çocuklarınızla veya yaratıcılıkla ilgili konularda ilişkilerinizi güzelleştireceksiniz. Aşkı daha çok konuşabilir, eğlenceli ortamlarda vaktinizi daha çok harcayabilirsiniz.


BasakBaşak Burcu:

Haftanıza Akrep burcunda oluşan bir yeniayla başlıyorsunuz sevgili Başak ve yükselen Başaklar. Bu Yeniay iletişimsel işleri, girişimlerinizi ve yakın çevrenizin konularını hızlandırabilir. Bu alanlarda adımlarınızı devreye sokabilirsiniz. Ama bu çok da kolay olmayabilir. Vereceğiniz tepkilerle yeni adım atacağınız işlerinizde sorunları hayatınıza çekmeyin. Düşüncelerinizde iniş çıkışlar olabilir. Duyacaklarınıza, karşılaşacağınız çevrenizle ilgili olaylara çok çabuk tepki verebilirsiniz.

Perşembe günü merkür gerilemeye başlıyor. Yakın çevre ilişkilerinizde, iletişime dayalı konularda yanlış anlaşılmalara açık olacaksınız. Bu dönemde iletişim işleriniz sekteye uğrayabilir. Önemli anlaşmalardan ve görüşmelerden uzak durun. 20 Kasım’a kadar bazı konuşmaları, sözleri, daha önceden aniden aldığınız kararları sorgulayabilirsiniz. Akraba, kardeşleriniz ve yakın çevrenizdeki insanlarla daha net ve düzgün iletişim kurmaya çalışın. Bu dönem bir elektronik bir eşyanız bozulabilir, randevularınızı kaçırabilir, bazı evraklarınızı kaybedebilirsiniz.

Cuma günü itibarıyla, ev ve aile alanlarınızda iyi ilişkiler kurabilir, sorunlarınızı 3 hafta boyunca halletmek için uygun ortamlar bulabilirsiniz. Evinize ilginiz artacak, tamirat, dekorasyon, tadilat işlerinizi devreye sokabilirsiniz.


TeraziTerazi Burcu:

Haftanıza Akrep burcunda oluşan bir yeniayla başlıyorsunuz sevgili Terazi ve yükselen Teraziler. Yeniayla beraber parasal konularda adımlarınızı atabilirsiniz. Yatırımlarınız ve kazançlarınız için bu yeniayı kullanın ani kararlardan düşünmeden atılacak adımlardan kendinizi geri çekin, risk ve zarar tablosunu işin içine katarak yolunuzda ilerlemelisiniz ve çabuk olmalısınız. Sıkılgan tavırlar para gelir gider dengenizde sorunlara neden olabilir.

Perşembe günü  Merkür yılın son gerilemesiyle sahneye çıkıyor. Para alanlarınızda 20 Kasım’a kadar bazı engelleri, sıkıntı ve sorunları karşınıza getirebilir. Ticari girişimlerden uzak durun, daha önceden iş yaptığınız insanlarla yolunuzda ilerleyin. Bu dönemde alamadığınız paranızı tahsil etmek öne çıkabilir.

Cuma günü itibarıyla, 3 haftalık dönem içinde yakın çevrenizde ve iletişimle ilgili işlerinizde güzelliklerle karşılaşabilirsiniz . Bilgisayar, yayıncılık, reklam, satış, pazarlama alanlarınızda yeni kapılar açılabilir.


AkrepAkrep Burcu:

Haftanıza sizin burcunuzda gerçekleşen bir yeni ay etkisiyle başlıyorsunuz sevgili Akrep ve yükselen Akrepler. Yeni ayla beraber hayatınızı ilgilendirecek kararlarınızı uygulamaya koyabilirsiniz. Bu yeni ayda ilişkilerinize gereken özeni göstermeli, tepkilerinizi karşı taraftan gelecek etkilere göre iyi kontrol etmelisiniz. İlişkileriniz ve ortaklıklarınıza zarar vermemek adına bu dönemde dikkatli adımlar atmalısınız.

Perşembe günü itibarıyla Merkür yılın son gerilemesine başlıyor. Sizin hanenizde gerileyeceği için yanlış anlaşılmaları, aksilik ve sorunları karşınıza getirebilir. Büyük adımlardan, anlaşmalardan bu dönemde uzak durmalısınız. Hafta başında ani vereceğiniz kararları gözden geçirmek için uygun bir gerileme olabilir. 20 Kasım’a kadar büyük adımlardan ziyade daha önceden belirlediğiniz, yarım kalmış meselelerin üzerine eğilmelisiniz.

Cuma günü itibarıyla, para evinize giren Venüs size bu alanlarda kıyak geçmeye başlayacak. 3 hafta boyunca para konularında çeşitli şanslarla ve iyi ilişkilerle karşılaşabilirsiniz. Kazançlarınız artıyor.


YayYay Burcu:

Haftanıza Akrep burcunda oluşan bir yeniayla başlıyorsunuz sevgili Yay ve yükselen Yaylar. Bu yeniayda harekete geçmemeli, önemli adımlar atmamalı, daha çok gelecek planlarınız üzerinde durmalısınız. Bu yeniayla beraber ruhsal çalışmalar yapabilir, meditasyona daha fazla vakit harcayabilirsiniz. Kötü alışkanlıklarınızdan kurtulmak için hareket edebilirsiniz. Bu süreçte sağlığınızı ve günlük hayatınızı ihmal etmeyin. Tansiyon iniş çıkışları, sürpriz olaylar tepkilerinizi kolaylaştırabilir.

Perşembe günü Merkür yılın son gerilemesine başlıyor. Kariyer hayatınızda, ortaklı işlerinizde eski konuları, hataları düzeltmekle uğraşabilir, aksiliklere açık olabilirsiniz. İlişkilerinizde merkür gerilemesinden nasibini alacak. Büyük adımlardan kaçının. Yine 20 Kasım’a kadar annenizin kardeşleriyle, akrabalarıyla ilgili sorunlar baş gösterebilir. Ayrıca eşinizin sağlığı veya işiyle ilgili konularda uğraşacaklarınız arasında olabilir.

Cuma günü itibarıyla, geri planda durduğunuz konulara bomba gibi bir giriş yapabilirsiniz. Aşk hayatınızda ve özel ilişkilerinizde gizlenen ve açığa çıkmayan taraflar, artık görünür hale gelmeye başlayacak.Oglak
Oğlak Burcu:

Haftanız Akrep burcunda oluşan bir yeniayla başlıyor sevgili Oğlak ve yükselen Oğlaklar. Bu yeni ayda sosyal çevrenizde hassaslıklar oluşabilir. Arkadaşlarınız ve özel hayatınızda gitgelleriniz yüksek olacak. Aşık olduğunuz insanla arkadaşlarınız arasında anlaşmazlıklar oluşabilir. Beklenmedik olaylara vereceğiniz tepkilere dikkat edin.

Perşembe günü itibarıyla iletişim gezegeni Merkür son kez geriliyor. Arkadaş ortamlarınızda yanlış anlaşılmalara açık olabilirsiniz. Önemli organziasyonlarda sorunlar ve aksilikler oluşabilir. 20 Kasım’ a kadar işlerinizi iyi kontrol edin, söylediklerinize özen gösterin. Bazı arkadaşlarınızla yaşadığınız sorunları gidermek için uygun bir dönem olabilir. Eski arkadaşlarınızla bir araya gelebilirsiniz.

Cuma günü itibarıyla, ilişkilerinizde zorlanmalar, geri çekilmeler, fedakarlıklar görülebilir. Yine bu 3 haftalık dönem içerisinde tutkularınızla hareket edebilir ve gizli saklı işlerin ve ilişkilerin peşinde koşabilirsiniz.


KovaKova Burcu

Haftanıza kariyer ve iş alanlarınızda oluşacak bir yeniay etkisiyle başlıyorsunuz sevgili Kova ve yükselen Kovalar. Bu yeniay kariyerinizde ve iş alanlarınızda açılımları oluşturabilir. Aile tarafından bu dolunayda bir haber alabilirsiniz. Bu haber uzakta bulunan akrabalarınızın konularıyla ilgili olabilir. Ev ve aile ortamlarınızdaki sürpriz gelişmeler ve konular ani kararları ve tepkileri karşınıza getirebilir. Olayları gereksiz yere büyütebilir, isyankar hareketlerde bulunabilirsiniz.

Perşembe günü Merkür geriliyor. Kariyer ve iş alanlarınızda dikkatli adımlar atmalısınız. 20 Kasım a kadar büyük iş değişimlerinden, sözlerden, anlaşmalardan kaçının. Yapmak zorunda kalırsanız şartları birkaç kez gözden geçirin, daha önceden tanıdıklarınızla işlerinizi devreye sokun. Yine anne ve anne tarafınızla olan iletişiminiz bu dönemde sıkıntılı olabilir.

Cuma günü itibarıyla, Venüs, sizin arkadaşlık ve sosyal çevre alanlarınızda 3 hafta boyunca ilişkilerinizi sağlamlaştırarak ilerleyecek. Sosyal çevrenizden ve arkadaşlıklarınızdan fayda ve yarar görebilirsiniz.


BalikBalık Burcu:

Haftanıza Akrep burcunda oluşan bir yeniayla başlıyor sevgili Balık ve yükselen Balıklar. Bu yeniay seyahat, eğitim, yabancılarla yapılacak olan işler, medya, ticaret ve hukuk hayatınızı hızlandırabilir.  Siz hayatınızla, geleceğinizle ilgili önemli kararlar almak isterken, yakın çevrenizdeki bazı olaylara gereğinden fazla tepki verebilirsiniz. Düşüncelerinizde gitgelleriniz yüksek olabilir.

Perşembe günü iletişim gezegeni merkür gerilemeye başlıyor. Eğitim alanlarınızda, 20 Kasım a kadar zorlanmalara ve aksiliklere açık olacaksınız. Bu döneme denk gelen sınavlarınız varsa kendinize çok yüklenmeyin, algınızı daha açık tutmaya çalışın. Yine merkür seyahat, eğitim, yabancılarla yapılacak olan işler, medya, yayıncılık, ticaret ve hukuk alanlarınızda iletişim sıkıntılarını ve sorunlarını karşınıza getirebilir. Önemli bir işe başlamayın, şartların üstünden iki kere geçin. İletişiminizi açık tutun. Daha önceden tanıdığınız insanlarla işlerinize devam edebilirsiniz. Sorunlar yaşadıysanız bu dönemde durum ve olayları toparlamak sizin elinizde olacak.

Cuma günü itibarıyla, kendinizi işinizde göstermeyi seveceksiniz. Bu dönemde üstleriniz veya patronlarınızla ilişkilerinizi güzelleştirebilir, terfi, prim ve zam gibi isteklerinizi dile getirebilirsiniz.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın