Güncel Yorumlar Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

27 Mayıs – 02 Haziran 2024 Haftalık Burç Yorumları

Bu yazıyı paylaşın;

Bilgi alışverişleri hızlanıyor!

Bu hafta Merkür’ün olumlu açıları var. Bu da Jüpiter İkizler burcuna geçmişken iletişimi, haberleşmeyi, ulaşımı, ticari faaliyetleri, her tür bilgi alışverişini hızlandırmışken bu hafta doğru ve sağlam adımlar atabileceğimizi bize gösteriyor. Birbirimizi tanıma merakımızın da çok daha cezbedildiği bir döngü içerisindeyiz.

Pazartesi Ay Oğlak burcundayken haftaya giriş yapıyoruz. Devlet meseleleri, kamu görevleri ya da devlet alanında almak istediğimiz haberler, ekonomi, finans, iş dünyası ile ilgili konu ve olaylar haftaya damgasını vuracak gibi görünüyor.

Salı günü Merkür’ün Satürn’le olumlu açısı var. Doğru kararlar almak için uygun bir zaman dilimi. İşlerin kuralına göre işlediği zamanı temsil eder. Bir nevi inşa etme zamanıdır. Her tür eğitim, iletişim işlerinde inşa etmek ya da ulaşım ve binalarla ilgili konularda, hava yolları, demir yolları, karayolları ile ilgili konularda önemli birtakım girişimlerin devrede olacağını söyleyebiliriz. Kentsel dönüşüm içerisindeyseniz bu hafta inşaat işleri ile ilgili konular, daha usulüne göre akabilir. Kamu sektörü ve her tür ticari faaliyet açısından da uygun bir dönem. Bireysel açıdan bakacak olursak da fikir ve düşüncelerimizi eyleme döktüğümüz, olgun insanların tecrübelerinden faydalandığımız zamanları temsil eder. Bu dönem attığımız adımların sonuçlarını uzun soluklu, kalıcı ve sağlam bir şekilde alma potansiyeli de var.

Çarşamba gününe baktığımızda Mars’ın Kiron’la olan kavuşumu eyleme geçmek istediğimiz konularda yaralı olduğumuz, yapamadığımız konularda bize gereken motivasyonu, cesareti verecek. Çeşitli olaylarla bir nevi kendimizi de şifalandırmış olacağız. Harekete geçmemiz gereken konular üzerine düşüneceğiz. Burada çalışmayan noktaları çok net göreceğiz ve buna göre hızlı adımlar atacağız, eylemlerimizi de doğru şekilde değerlendirmek önemli olacak. İçsel gerginliklerimiz de yüksek olabilir.

Cuma günü ise Merkür’ün Uranüs’le bir kavuşumu var. Bu da yeni keşif ve icatlar konusunda bize gereken güveni verecek. Kolektif düşüneceğiz toplumu düşüneceğiz bu dönemde farklı bakış açılarına daha fazla değer vereceğiz. Sıkılganlıklarımız artabilir. Farklı konulardan insanlardan iletişimden hoşlanabiliriz. Uranüs hem haberleşme hem de teknoloji, teknik konularla bağlantılı olduğu için teknolojik cihazlardan, teknolojik uygulamalardan faydalanabiliriz. Her zamankinden daha farklı ve sıra dışı insanlarla girişilecek fikirsel anlaşmalar gündeme gelebilir. Bu dönem yenilikçi olacağız. Merkür Uranüs kavuşumunun elektrik, elektronik, ticaret, iletişim, bilgisayar, internet ve yayıncılık alanında olumlu etkileri devrede olacak. Havacılık, ulaşım, uçak sanayisiyle ilgili konularda mühendislik ve bilim alanlarında hızlı ilerlemeler de kaydedilebilir ama Uranüs’ün olduğu yerde ani hızlı beklenmedik durum ve olaylar da devreye girebilir. Merkür’ün Uranüs’le kavuşumu Uranüs özellikle Boğa burcundayken dikkatli olmaya özen gösterelim. Hava muhalefeti, fırtınalar yine etkili olacaktır.

Pazartesi günü 23:00 ve 00:44 saatleri arasında Ay boşlukta olacak. Pazartesi günü sabah saatleri biraz gerilimli erken kalkıyorsak, işe yetişmek için çaba göstereceksek sabah saatleri 06:30’dan 08:30- 09:00’lara kadar dikkatli olmakta fayda olabilir. Sakarlıklar, çarpmalar, kazalara açık olacağız. Sinirli, agresif ve gergin olabiliriz kazaları kendi üzerimize çekebiliriz. Sabah 09:49 itibariyle sağlıkla ilgili konularda dikkatli olmakta fayda var ama öğle saatleri itibariyle havamız değişiyor. Ay’ın Uranüs’le olan olumlu açısı güne daha rahat adapte olacağımızı öğleden sonraki zaman dilimini çok daha rahat kullanacağımızı gösteriyor.

Salı günü bu haftanın en etkin günü, değerlendirmeye çalışalım. Ay Kova burcunda olacak hem toplumsal konularla ilgili olacağız hem Merkür’ün Satürn’le olumlu açısı devrede olacak fikir ve düşüncelerimizi başkalarına kabul ettirmek, uzun soluklu ve kalıcı adımlar atmak anlamında destekleniyoruz. Sabah saatleri itibariyle Merkür Satürn etkileşimi devrede ama özellikle sabah saatleri, öğle saatleri, Güneş’in Ay’la olumlu açısı Ay’ın Venüs’le olumlu açısı kişisel bakım dahilinde alışveriş yapmak, daha doğru ilişkiler kurmak, sevdiklerimizi aramak iş bağlantılarında bulunmak önemli kişilerle görüşmek anlamında şanslı olacak 28 Mayıs Salı gününü gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Çarşamba ve Perşembe günlerini pas geçmekte fayda var. Fikir ayrılıkları, anlaşmazlıklar özellikle Çarşamba günü öğle ve akşamüstü saatleri yön değişiklikleri hızlı beklenmedik bazı durumlar sarsıcı haberler devreye girebilir. Perşembe de gün genelinde her tür ilişkimizde tatminsizlik devrede olacağı için Çarşamba ve Perşembe günlerini daha stabil ve sakin geçirmekte fayda olabilir.

Cuma günü Merkür’ün Uranüs’le olan kavuşumu harika. Sabah saatleri görev ve sorumluluklarımızı iyi bileceğiz 11:23 civarı öğle saatlerine kadar üzerimizde bir baskı hissetsek bile öğleden sonra itibariyle önümüz açılıyor. Fikir ve düşüncelerimiz, iş toplantılarımız, görüşmek istediğimiz kişiler, başvuru yapmak istediğimiz alanlarda keyifli etkileşimler devrede olacak.

Pazar günü de gayet keyifli. Gece saatleri özellikle sağlıkla ilgili konularda önlemlerimizi iyi alalım, sağlığımıza da iyi bakalım ki bir sonraki haftaya da olumlu bir şekilde giriş yapalım.

Finansal astroloji gözünden değerlendirdiğimizde 29-30-31 Mayıs tarihleri kripto paralara dikkatlice bakılabilir. Burada yükselişler beklenebilir, bu bir yatırım tavsiyesi değildir. Altının gücünü de üzerimizde hissedeceğimiz haftalardan bir tanesi olabilir.

27 Mayıs – 02 Haziran Haftalık Burç Yorumları detaylı olarak sizin için kaleme aldım. Detayları devamını oku bağlantısına tıklayıp okuyabilirsiniz…


Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Koç ve yükselen Koçlar bu hafta çalışma koşullarınız, mesleğiniz, iş hayatınız, eğer çalışmıyorsanız da annenizle ilgili konular ya da toplumsal konulara bakış açınız, kalabalıklar içerisinde olma isteğiniz yüksek bir şekilde haftanıza başlıyorsunuz. Pazartesi gece saatleri itibariyle Salı ve Çarşamba günleri sosyal çevreniz fazlasıyla aktif.

Çalışıyorsanız Salı ve Çarşamba günleri para ile ilgili konular gündeminize yerleşebilir. İş ortamınızda arkadaşlarınızın size teklif edeceği bir organizasyon içerisinde bulunabilir ya da daha fazla sosyalleşmenin yolunu arayabilirsiniz. Merkür para evinizde hareket ediyor ve Merkür’ün Uranüs’le kavuşumu Cuma günü devrede olacak. Bu da paraya bakış açınızda sıra dışı yenilikçi adımları devreye alacağınızı gösteriyor. Bazı arkadaşlarınızla girişeceğiniz önemli işler olabilir. Bu işleri konuşmak, bu işleri kalıcı bir noktaya taşımak istiyorsanız Salı gününden faydalanabilirsiniz.

Salı ve Cuma günleri buralarda harekete geçmeyi ihmal etmeyin. Hiç ummadığınız insanlardan beklemediğiniz destekler görme potansiyeliniz yüksek. Bazı şeyleri kafanızda çok büyütüyor olabilirsiniz. Harekete geçme enerjisi de kuvvetli olan bir burçsunuz ama bu dönem her şeyi sorguladığınız bir süreç olabilir. Salı ve Cuma günleri bu sorgulamalardan vazgeçerek kendi içgüdülerinize güvenerek hareket edin.

Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri hızlı akacak. Cuma günü güzel şanslar yakalayacaksınız ama Cumartesi, Pazar günlerini kendinize, yapacaklarınıza, sevdiklerinize ayırmayı ihmal etmeyin. Bu hafta sağlıkla ilgili konularda gözden geçirmeniz gerekenlere de odaklanmanız gerekiyor. Özür dilemeniz gereken, geri adım atmanız gereken yerlerde ne yapmanız gerektiğini hafta ortasıyla beraber göreceksiniz. İkili ilişkiler ve özel hayatınızda hızlı gelişmeler var. Sevdiğiniz insanın akrabaları ya da uzakta tanıdığı çevresel arkadaşlarıyla bir araya gelme potansiyeliniz çok yüksek. Hayatınızda bir insan yoksa teknolojik uygulamalardan faydalanmayı ihmal etmeyin. Çok yakın çevrenizde şimdiye kadar keşfetmediğiniz bir insanın varlığı da bu hafta size bir ışık yakabilir.


BogaBoğa Burcu:

Boğa ve yükselen Boğalar seyahatler, eğitim fırsatları, uzak yerlerden gelecek haberlerle haftanızı başlatıyorsunuz. Enerjinizi doğru kullanamadığınız ya da yönünüzü zaman zaman kaybettiğiniz bir dönemdesiniz. Salı günü itibariyle adeta fişek gibi yolunuzda ilerleyeceksiniz. Hızlı gelişmeler karşısında olacaksınız. Fikir ve düşüncelerinizi başkalarına kabul ettirmek kolay olurken toplumdaki görevlerinizi de çok net bilecek ve iş hayatınız için yapılması gerekenleri bu hafta devreye koyacaksınız. Sosyal çevrenizde olgun, tecrübeli insanlardan muhakkak faydalanın, bu anlamda Salı günü çok dikkat çekiyor. Kariyerinizde hızlı ilerlemeler kaydetmek istiyorsanız, patronlarınızla konuşma, görüşme, zam, terfi gibi istekleriniz varsa iş arkadaşlarınızı devreye sokarak bazı isteklerinizi karşı tarafa dile getirebilirsiniz.

Cuma günü parasal konularda hızlı açılımlar var. Para kazanma şeklinizi değiştirmeniz gerektiğini, daha kıvrak hareket etmeniz gerektiğinizi biliyorsunuz. Cuma günü bu alanlarda aydınlanabilirsiniz. Çok önemli insanlarla bir araya gelebilir, sohbet edebilirsiniz. Aile tarafınızdan büyüklerle bir araya gelmek ufkunuzu açacaktır. Özel hayatınızda bu dönem maddi konularla ilgilisiniz ama hayatınızdaki insanın bazı konuları tamamlaması ya da ilişkiye dair bir karar vermesini desteklediğiniz bir döngü içerisinde olacaksınız. Maddi konularda şanslı bir süreçtesiniz. Bu hafta kafanıza göre fikir ve düşüncelerinizi hareketlendirme unutmayın.


İkizlerİkizler Burcu

İkizler ve yükselen İkizler maddi konularla haftanızı başlatıyorsunuz. Ekonomik davranmak ödemeler, banka işlemleri ya da partnerinizin, eşinizin parasal konularıyla ilgilenmek ön plana çıkabilir ama Salı itibariyle seyahatler, eğitim, uzak yerlerden alınacak haberler, ticari faaliyetler ya da kendinizi dışarıya atma, farklı insanlarla bir araya gelme isteğinizle hareket edeceksiniz. Öğrenmeyi sevdiğiniz bir döngü içindesiniz. Hayat da size çok şey öğretecek. Jüpiter sizin tarafınızda. Hayatınızda önemli açılımlar var. İyimserlik dürtüsüyle hareket ediyor olabilirsiniz. Bu aralar rüyalarınız size çok şey anlatıyor olabilir. Geri planda saklı tuttuğunuz henüz açıklamadığınız fikirleriniz olabilir işte bu fikirler aslında çok da güzel kuluçka döneminde. Önümüzdeki hafta Merkür sizin burcunuza geçer geçmez ürettiğiniz fikirler, düşünceleri diğer insanlara aktarabileceğiniz ortamlarda yer alacaksınız. Yurt dışı bağlantılı işleriniz varsa güzel gelişmeler karşınıza gelecek.

Bu hafta Salı ve Çarşamba günlerini iyi değerlendirin. Yaza dair yurt dışı planlarınız var varsa ya da yaz planlarınızı hareketlendirmek istiyorsanız doğru bir şekilde hareket edebilirsiniz gökyüzü sizi destekleyecek. Güçlü insanlardan destekleriniz var. Patronlarınızla olan ilişkilerinizin kuvvetlendiği bir dönemdesiniz. Üzerinizde bir baskı olduğunu düşünebilirsiniz ama bu hafta gönlünüz ferah olsun istediğiniz sonuçları çok rahat bir şekilde alabileceksiniz. Hafta sonuna doğru göz önünde olacağınız ortamlar sizi desteklerken, hafta sonu sosyal çevreniz çok hareketli. Arkadaşlarınıza vakit ayırın ya da sizi bir yerlere davet ediyorlarsa muhakkak gidin hele ki bekarsanız burada önemli bir insanla tanışma potansiyeliniz yüksek. Venüs sizin burcunuzda olduğu için bu aralar gezmeye, dolaşmaya, alışveriş yapmaya, sosyalleşmeye fazlasıyla ihtiyacınız var. Bu da aşkın her an karşınıza gelme potansiyelini artıracak. Hayatınızda bir insan varsa sevdiğiniz insana da anlayışla, mutlulukla yaklaşabilirsiniz.YengecYengeç Burcu
:

Yengeç ve yükselen Yengeçler özel hayatınızda daha fazla ilgi göstermek isteyeceğiniz haftalardan bir tanesi başlıyor. Sevdiğiniz insana göre hayatınız şekillenebilir ve bu hafta başında ona vermiş olduğunuz sözleri tutmak için harekete geçebilirsiniz. Salı günü itibariyle daha çok harcamalar konusuna odaklı olacaksınız. Sevdiğinizle vakit geçirmek önünüzdeki dönemi planlamak da devreye girebilir. Sosyal çevreniz çok hareketli, arkadaş çevrenizde olup biten bir sürü olay yaşayabilirsiniz. Hayatınızı geliştirdiğiniz, değiştirdiğiniz bir döngü içindesiniz ve burada atmış olduğunuz adımların karşılığını Salı günü çok rahat görebilirsiniz. Hayatınızı inşa ettiğiniz, değişimlere ayak uydurmayı düşündüğünüz bir dönemdeyseniz bu hafta en rahat adapte olabileceğiniz haftalardan bir tanesi çünkü iyimserliğiniz yüksek olacak, öğrenmeye de açık olacaksınız. Yurt dışı bağlantılı işlere ya da spiritüelgizemli konulara eğiliminiz yüksek olabilir. İşlerinizi hemen yaparak ya da hemen öğrenmeye çalışarak hızlı adımlar atmak isteyebilirsiniz. Korunuyorsunuz, kollanıyorsunuz sosyal çevrenizden göreceğiniz destekler çok yüksek.

Cuma günü hayatınızda etkili olacak insanlarla bir araya gelebilirsiniz. Hafta sonuna doğru uzak yerlere gitme ya da vaktinizi dış ortamlarda geçirme etkisi devreye girerken hafta sonu ailenize, sevdiklerinize daha fazla vaktinizi ayırabilirsiniz. Annenizle aranızda yaşanan sürtüşmeler problemler varsa özellikle hafta ortasında bu konuları yeniden gözden geçirme şifalanma enerjisi devrede olabilir. Burası aynı zamanda toplumsal konularla bağlantılıdır, kariyer ve iş fırsatlarını da temsil eder. Patronlarınızla halletmeniz gereken meseleler varsa acele etmeden daha sabırlı olarak iyileşmeye ve şifalanmaya adım atarak bütün bunları yapmaya da özen gösterin. Sevdiğiniz insanla aranızdaki bağlar kuvvetleniyor ama siz sanki her şeyi biraz daha kafanızda büyütüyormuş gibi hissedeceksiniz. Bu haftayı güzel geçireceksiniz, tadını çıkarın.


AslanAslan Burcu:

Aslan ve yükselen Aslanlar haftaya iş ve gündelik hayatınız, sağlıkla ilgili konularla giriş yapıyorsunuz. İşle ilgili konuları çok rahat bir şekilde organize edeceksiniz ama diğer taraftan kemiklerinize, iskelet sisteminize, dişlerinize dizlerinize ekstra özen göstermeniz gerekecek çünkü hafta sonundan almış olduğunuz etkilerle hafta başında sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Bu hafta keyifli etkileşimler var, Salı gününü hayatınıza geçirin. Sosyal çevrenizin çok hareketli olduğu, gelecek planlarınızı hızlandırdığınız değişimleri hayatınıza kattığınız bir dönem içerisindesiniz.

Bu hafta bu değişimlerden yana şans ve fırsatlar sizinle. Özellikle iş ortamlarınızda parasal konularda doğru hareket etmek, ekonomik davranmak ya da tahsilatlarınızı gözden geçirmek istiyorsanız Salı gününden faydalanabilirsiniz. Üstlerinizle para konusunu konuşmak anlamında Salı günü gayet güzel görünüyor. Beklenmedik yerlerden destekleriniz yüksek olacak. Bu hafta istediğiniz şartları çok rahat bir şekilde karşı taraftan alabileceksiniz ya da yapmış olduğunuz işlerin takdirini de olgun tecrübeli insanlardan, patronlarınızdan çok rahat bir şekilde görebileceksiniz. Toplum içerisinde farklı görüşlerinizle, esnek bakış açınızla fazlasıyla takdir de göreceksiniz bu hafta.

Cuma günü bu anlamda çok güzel. Toplum önü bir konuşmanız varsa ya da iş hayatınızda kendinizi göstermeniz gereken bir alan varsa buralarda hızlı ilerlemeler kaydedebilirsiniz. Annenizle olan ilişkiniz, aile hayatınızda, eşinizin ailesi ile ilgili yapılması gereken önemli konuşmalar hafta sonuna doğru devreye girebilir. İkili ilişkiler ve özel hayatınızın detayları Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri ön planda olurken hafta sonuna doğru para ile ilgili konular gündeminize yerleşecek. Pazar günü itibariyle dinlenmek size iyi gelebilir. Sosyal medyayı kullanıyorsanız, daha az tanıdığınız insanlarla bir mücadeleniz varsa burada kendinizi ya da attığınız adımı çok fazla ön plana çıkarttıysanız bu da bazı insanlarla sorunlara neden olduysa durup düşünerek adım atmanın zamanı. Çarşamba günü burada bir şifalanma enerjisi devreye girebilir ve siz de burada karşı tarafı düşünerek adımlar atarak aslında bu şifalanmayı gerçekleştirebilirsiniz.


BasakBaşak Burcu:

Başak ve yükselen Başaklar keyifli haftalardan bir tanesi başlıyor. Çocuğunuzla ilgili konular ya da aşk hayatınız ve buradan beklentileriniz devreye girmiş durumda. Salı, Çarşamba ve Perşembe gününe kadarki dönem çalışma koşullarınız, gündelik hayatın ritmi ve sağlıkla ilgili konular gündeminizde yerleşirken Cuma itibariyle özel hayatınıza daha fazla vakit ayıracaksınız.

Perşembe ve Cuma günleri özel hayatınız, sevdiğinizle geçirilecek vakitler öne çıkarken Cumartesi ve Pazar ise harcamalarınıza odaklanabilirsiniz. Salı günü en keyifli günlerden bir tanesi. Salı günü eğitim, ticari faaliyetler, hukuki alanda atılması gereken konular, daha az tanıdığınız insanlarla girişeceğiniz işlerinizde çok güzel destekleriniz devrede olacak. Sevdiğiniz insanın akrabalarıyla olan bağlantınız kuvvetlenirken gelecek planlarınız hızlanabilir. Seyahatle ilgili bir konuyu çok daha rahat ele alabilir ve burada atmanız gereken adımları gönül rahatlığıyla atabilirsiniz. Bir seyahat planlayacaksanız, partnerinizin yakın çevresiyle tanışacaksanız, sevdiğiniz insanla bir tatil planı yapacaksanız Salı gününden faydalanın. Eğitim, ticari faaliyetler ve hukukla ilgili konularda bu hafta destekleniyorsunuz. Farklı konulara ve farklı alanlara yönelmek arzunuz çok yüksek. Son birkaç yıldır bunu hayatınızda hissediyorsunuz. Tanımadığınız insanlarla giriştiğiniz fikir alışverişleri bu hafta size farklı kapılar aralayabilir. Bu anlamda Cuma günü çok önemli. Bir işinizin sonucuyla karşılaşacaksanız ya da bir davanız varsa burada hızlı beklenmedik bazı sonuçlar sizi fazlasıyla mutlu edebilir. Şimdiye kadar hiç yapmadığınız tarzda bir seyahate çıkabilir, farklı tarzda bir eğitimin peşinden gidebilirsiniz.

Kariyer fırsatlarınız çok yüksek Jüpiter de bu alanlarınıza geçti. Ailevi konularda annenizle, ailenizle, eşinizin ailesiyle anlaşmalarınız çok kuvvetli olabilir. Toplum önü bazı konuşmalarınız varsa bu konuşmalarda da hızlı adımlar atabilirsiniz. Bu haftayı iyi kullanın kariyerinizde, gelecek fırsatlarınızda ve özel hayatınızda güzel kapılar aralanabilir.


TeraziTerazi Burcu:

Terazi ve yükselen Teraziler, ailenizle geçirilecek vakitler, taşınma işi bu hafta gündeminizde. Pazartesi gecesi ve Salı, Çarşamba gününe kadarki dönem size keyif veren konulara ilgi duyacaksınız. İş yapıyorsanız işinize aşkla yaklaşmak, hayatınızda bir insan varsa o insana aşkınızı ilan etmek devreye girebilir. Bu hafta para ile ilgili konularda güzel yardımlar alacaksınız. Yaptığınız işlerde sorumluluk sahibi bir şekilde olaylara yaklaştınız, işinizde sizi neyin mutlu edip etmediğini gördünüz, sınırlarınızı çizdiniz, şimdi bu adımların karşılığını maddi yönden göreceksiniz. Özellikle Salı gününü bir kenara not edin. Nafaka, miras, vergiler, tahsilatlar, bir borcun altına girmek gibi konularda destekli olacaksınız. İş yerinden olgun ve tecrübeli bir insandan alacağınız önemli desteklerle parasal konulardaki adımlarınız hızlanabilir, Salı günü bu anlamda çok keyifli.

Cuma günü elinize hızlı ani beklenmedik bir para geçebilir. Bu para yatırımlarınızdan gelebilir. Çocuğunuzun bu dönemde ev hayatında bazı hızlı kararlar alması gibi etkiler de devreye girebilir. Cuma sabah saatleri sağlıkla ilgili konularda dikkatli olmanızda fayda var. Cumartesi ve Pazar ise özel hayatınıza sevdiğiniz insanla geçirilecek vakitlere daha fazla kendinizi kaptıracaksınız. Başkalarından onay alma ihtiyacınız yüksek olabilir.

Bu hafta Mars’ın Kiron’la kavuşumu Çarşamba günü devreye girecek özel hayatınızda cesur ve bağımsız olmanız gereken konularda yaşadığınız bazı sıkıntıları şifalandırma potansiyeli getirecek. Yapamadığınız işlerin üzerinden bir kez daha geçmek ya da bu işlerde bir kez daha fırsatları yakalamak üzere Çarşamba günü kullanabilirsiniz. Bu fırsatlar ikili ilişkiler, özel hayat, taşınma ve hukuki konuları kapsayacak o yüzden hem kendinizi şifalandırın hem de harekete geçmekten korkmayın. Kendinizi çok geliştireceğiniz bir döngü içerisine girdiniz Jüpiter 9. evinizde. Seyahatleriniz hızlanmaya başlıyor farklı yerlerde, farklı kültürden insanlarla bir arada olmak önem kazanacak. O yüzden hayata bakış açınızdaki bu genişlik işlerinize, özel hayatınıza da olumlu yansıyacak.


AkrepAkrep Burcu:

Akrep ve yükselen Akrepler iletişimi yüksek haftalardan bir tanesi başlıyor. Yakın çevrenizdeki insanlarla iyi organize olarak haftanızı başlatıyorsunuz. Pazartesi gece saatleri Salı ve Çarşamba günleri ailevi konularla ilgili olacaksınız. Evinizde birilerini ağırlamak, evinizden çalışmak, evinize bir eşya almak ya da vaktinizi evinizde geçirmek önemli olabilir. Salı ve Cuma günlerini iyi değerlendirmeye özen gösterin. Özel hayatınızda şans ve fırsatlarınız hala devam ediyor. Geçtiğimiz yıldan bu yana özel hayatınızda aradığınız şansları yakaladıysanız hayatınızdaki insanın sizi birçok konuda desteklediğini görmek sizi mutlu edebilir. Sevdiğiniz insanın arkadaş çevresiyle tanışmak, onlardan destek almak da hoşunuza gidecek. Aşk hayatınızda beklenmedik sıra dışı ani olaylara açık olun ama bu olayları olumsuz algılamayın. Uzun zamandır beklediğiniz ama bir türlü gerçekleşmemiş bazı konular devreye girebilir.

Cuma gününü bu anlamda bir kenara not edin. Güzel bir teklifle karşılaşma, aile ortamlarında önemli konuşmaların devreye girmesi, taşınma ile ilgili bir işin gerçekleşmesi ya da ortaklı bir işin hızlı bir şekilde karşınıza gelmesi gibi etkiler devrede olacak. İş ortamlarınızda ön plana çıkmaya çalıştığınız, düşünmeden eyleme geçtiğiniz ve sıkıntı yaşadığınız insanlar varsa Çarşamba günü aranızdaki meseleleri halletmek için hayat size göz kırpıyor.

Perşembe ve Cuma aşk hayatınız, çocuklarla ilgili konularda alınması gereken önemli sorumluluklar devreye girerken hafta sonuysa daha çok gündelik hayatın akışına göre karar vermek önemli olacak.


YayYay Burcu:

Yay ve yükselen Yaylar, bu hafta maddi konularda organize olmanız gerekecek. Gün genelinde harcamalarınıza ya da gelirlerinize odaklanabilirsiniz alma verme dengesini iyi kurmanız gerekiyor. Bir yerden bir para bekliyorsanız da bu paranın karşınıza gelme olasılığı yüksek görünüyor. Pazartesi gece saatleri, Salı ve Çarşamba günleri iletişimsel işleriniz ön plana çıkıyor. Yakın çevrenizle girişeceğiniz işler daha aktif olmanızı sağlarken akrabalar, yakın dostlarınızla daha fazla görüşmek üzere hareket edeceksiniz.  Salı ve Çarşamba günleri bu noktaları destekleyecek.

Salı günü Merkür’ün Satürn’le olumlu açısı iş ortamlarınızda beklediğiniz bazı haberlerin devreye girme potansiyelini hızlandıracak. İşinizle ilgili konularda bir değişiklik yapmak farklı bir alana yönelmek ya da farklı bir projenin içerisine girmek istiyorsanız ailenizde olgun, tecrübeli bir insanın fikirlerinden faydalanın. Babanızın akrabalarıyla aralarındaki bağlantı bu hafta kuvvetli olacak oralardan da haberler alma potansiyeliniz yüksek. Sağlıkla ilgili konularda kendinizi iyi hissedeceksiniz. Uzun zamandan sonra vermiş olduğunuz istikrarlı adımların karşılığını görmek sizi çok mutlu edecek. Özel hayatınızda çok sevildiğiniz ya da sevileceğiniz bir döngü içerisine girmiş bulunuyorsunuz. Önemli açılımlar var. Etrafınızdaki insanlara farklı gözlerle bakmayı ihmal etmeyin. Hem çok popüler olacaksınız, insanlar tarafından tercih edileceksiniz hem de ikili ilişkiler ve özel hayatınızdan yana şans ve fırsatlarınız da yüksek olacak. Aşk hayatınızda girişimlerinizle ilgili konularda şifalanmanız gereken konulara odaklanın.

Çarşamba günü özel hayatınızdaki insanla sıkıntı ve problemler varsa bunları çözüme ulaştırabilirsiniz. Perşembe ve Cuma günleri evinize, yuvanıza, burada yapmanız gerekenlere vaktinizi ayıracaksınız ama Cumartesi ve Pazar günleri sizi kimse tutamaz havaların da güzel olmasıyla beraber gezme, dolaşma, eğlenme girişimde bulunmak anlamında hafta sonunu değerlendirin.Oglak
Oğlak Burcu:

Oğlak ve yükselen Oğlaklar, haftanıza istek ve beklentilerinize odaklanarak giriş yapıyorsunuz. Pazartesi akşam saatleri ve birkaç gün boyunca maddi alanda ele alınması gereken konular, teknolojik bir cihazın satın alınması ya da internette vakit geçirmek gibi etkilerle dolu olabilirsiniz. Salı günü Merkür’ün Satürn’le olumlu açısı var. Bu da sizi girişimleriniz konusunda destekliyor. Yakın çevrenizle attığınız adımların sonuçlarını çok net göreceksiniz bu hafta. Salı günü dövizle bağlantılı ya da spekülatif alanda güçlü adımlar devrede olacak. İyi kazançlarınız olabilir, beklenmedik yerlerden para getirileri karşınıza gelebilir. Özel hayatınızda da yakın çevrenizden bir insanla aranızda bir yakınlaşma gibi etkiler de devrede olacak. Çocuğunuzun bu dönem kendisini bulunduğu çevreye çok rahat bir şekilde kabul ettirdiğini ya da bazı başvuruların, kabul olması gereken konuların karşısına geldiğini de fark edebilirsiniz.

Bu hafta ilişkilerden, spekülatif işlerden ve para kazanma alanlarından yana şans ve fırsatlarınız yüksek olacak. Para ile ilgili işler Perşembe gününe kadar devrede ama Perşembe ve Cuma günleri daha çok satış, tanıtım, reklam, pazarlama alanları, ulaşım, ticari faaliyetler ya da iletişime dayalı her tür işinizin aktif olduğunu ve rahat aktığını görebilirsiniz. Hafta sonu evinizde, yuvanızda ailenizle olmak daha rahat hissettirebilir çünkü yorulduğunuz bir hafta olacak ve dinlenmeye ekstra vakit harcamanız gerekebilir. Aile ortamında şifalanması gereken ilişkiler Çarşamba günü devrede o yüzden sevdiklerinizi düşündüğünüzü onlara hissettirmeniz gerekebilir bunu yapmayı da ihmal etmeyin.


KovaKova Burcu

Kova ve yükselen Kovalar isteksiz ve alışmakta zorlanacağınız haftalardan bir tanesi başlıyor. Pazartesi gece saatleri itibariyle bu hissiyatınız da değişecek ve kendi istek ve beklentilerinize odaklanacaksınız. Salı günü güzel etkileşimler var gökyüzünde siz bu etkileri ev, aile ve yuva alanlarınızda alıyorsunuz. Evinizde önemli bir toplantı gerçekleşebilir, bazı konuşmalar devrede olabilir, eviniz için yapacağınız bir harcama devrede olabilir. Burada atmış olduğunuz adımların karşılığını uzun soluklu ve keyifli bir şekilde elde edeceksiniz. Evinizde tadilat tamirat işine girişilecekse Salı günü anlaşmalarınızı yapmaya ya da Salı günü bu işi başlatmaya özen gösterin. Emlak alım satım kiralama gibi işleriniz varsa bir eşya alınacaksa yine Salı gününe denk getirin. Ev, aile ve yuva alanlarında hızlı ani beklenmedik olaylar var. Hızlı haberler, taşınmalar, size keyif veren konuşmalar gündeminizde olacak.

Emlak alım satım gibi işlerinizde Cuma günü önemli fırsatları karşınıza gelebilir. Bir şeye sahip olma arzunuzun yüksek olduğu zamanlar. Jüpiter oradan çıktı ama Uranüs hala orada Merkür’le kavuşum halinde. Bir şeylere sahip olmak istiyorsanız, ticari bir adım atacaksanız ya da ileriye yönelik bir eşya satın alacaksanız Cuma gününü de bu anlamda kullanın.

Aşk hayatınız oldukça keyifli bir noktaya doğru gidiyor farklı konular, insanlar, değişik yerler veinsanlardan öğreneceğiniz çok şey var. Bu aralar yeniden öğrenmeye merak salmış olabilirsiniz. Hayata keyifle yaklaştığınız bu dönem. Yakın çevrenizle, sosyal medya araçlarında ya da iletişim halinde olduğunuz insanlarla olan ilişkilerinizde şifalanması gereken konular olabilir. Kendinizi tam anlamıyla gösteremediğinizi, bağımsızlığınızı ilan edemediğinizi düşünüyor olabilirsiniz Çarşamba günü bu etkiler devrede olacak. Gün içerisinde ayın açıları sert olduğu için birini reddedecekseniz ya da bir işe kalkışacaksanız bir şeyi şifalandıracaksanız daha olumlu olmaya özen göstermeniz gerekiyor. Hafta sonu çok hareketli olacak kısa vadeli planlarınızı hareketlendirin.


BalikBalık Burcu:

Balık ve yükselen Balıklar haftaya sosyal çevreniz aktif bir şekilde başlıyorsunuz. Arkadaşlarınızla organizasyonlar yapabilirsiniz. Pazartesi gecesi itibariyle birkaç gün boyunca kendi köşenizde olmaya, yalnız kalmaya ihtiyacınız olabilir. Geri planda yürüttüğünüz bir işiniz varsa bu çalışmalarınızı yapmak hafta ortasına kadar sizi destekleyecek. Salı günü oldukça şanslı bir gün. İletişimsel her tür işinizde satış, tanıtım, reklam, pazarlama alanlarında ticari faaliyetlerde, radyo, televizyon, dijital platformlara dayalı her tür girişiminizde destekleniyorsunuz. Hayatınızla ilgili adım atmaktan korkmayacağız bir dönem ama bir yandan da oluşturduğunuz sınırlar iş ortamlarınız ve yakın çevrenizle girişeceğiniz işlerde size güzel bir sonuç sağlayacak. Uzun zamandan sonra birçok işinizi bağlayabilir, istediğiniz sonuçları alabilirsiniz. Bu dönem herkesin sizin bilgeliğinize ihtiyacı var. Yakın çevrenizde de hızlı olaylar gerçekleşebilir bu hafta.

Cuma günü eğitimde, ulaşımda, her tür ticari faaliyetlerde hızlı gelişmeler karşınıza gelecek. Çok güzel bir fırsatla karşılaşma potansiyeliniz var. Bir yandan da fikirlerinizde yaratıcı olduğunuz için insanların ilgisini çekeceksiniz. Satış, tanıtım, reklam, pazarlama alanlarında işleri olanlar bu dönem hızlı sıçrayışlar yenilikler peşinde olabilirler. Sosyal medyayı iyi kullanabilirsiniz. Yakın çevrenizde kim varsa onların hayatında da hızlı gelişmeler olacak. Kariyerlerinde güzel bir oluşum ve para ile ilgili bir konuda alacakları bir haber Cuma günü devreye girebilir ve siz de onlarla bunu paylaşabilirsiniz.

Para ile ilgili konularda hala kendinizi gösteremediğinizi düşünüyorsanız Çarşamba günü yaşayacağınız bir olayla bu konu şifalanabilir. Artık ne yapmanız gerektiğini net bir şekilde fark edip yola koyulabilirsiniz. Perşembe ve Cuma günleri kafanıza göre hareket etme isteğiniz yüksek olurken Cuma günü öğle saatlerine doğru sağlığınıza özen göstermeniz gerekecek ama ondan sonraki dönem gerçekten kendinizi çok iyimser, mutlu, keyifli hissedeceksiniz. Ev, aile ve yuva alanlarında şanslısınız bunu Jüpiter’in geçişi ile beraber deneyimlemeye başlıyorsunuz. Evinizde boya badana tadilat tamiratile ilgili koşturmalarınız artıyor. Evinizde misafir ağırlamaya da doyamayacaksınız. Evinizde kısa vadeli planlar, partiler, buluşmalar, sevdiğinizle bir araya gelmeler sizi keyiflendirecek.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın