Gezegen Faliyetleri Semadan Haberler

23 ekim 2014 te akrep burcunda saat 23:56 da Parçalı Güneş tutulması yaşanacak

Bu yazıyı paylaşın;

23 ekim 2014 te akrep burcunda saat 23:56 da Parçalı Güneş tutulması yaşanacak. Türkiye akrep burcu olduğu için bu tutulma Türkiye’miz için önemli bir tutulma diyebiliriz.

Sabit burçtaki tutulmanın etkileri kalıcı olur ve bazı durumlarda  beklenmedik şiddetli felaketleri hayatımıza getirebilirler. Parlemento, meclis, para konuları, ulusal finans ve bu alandaki sorunlar sabit burçtaki tutulmalarda sıklıkça görülebilir. Su grubunda oluşan tutulmalarsa aşırı yağışları, su baskınlarını, su ölümlerini, kazalarını, su ve sıvılarla ilgili konularda sorunlarla ilgilidir.

Akrep burcundaki tutulmalar önemli değişim ve dönüşümleri hayatımıza taşıyabilir. Akrep burcu, tutku, manyetizm ve tekrar üretmekle alakalıdır. İyileştirici, canlandırıcı ve düzeltici süreçlerle ilgilidir. Ayrıca cinsellik, ölüm ve vergi konuları, miras, sigorta Akrep burcunun yöneticisi Plüton’la ilişkilendirilir. Spiritüel konular, psikoloji, yeraltı kaynakları, şifa ve yenilenme Akrep burcunun önemli temalarıdır. Bu alanlarda önemli konu ve olaylar bu tutulmada devreye girebilir. Franchise iş yeri sahipleri, ilaç ve sigorta şirketleri, kredi ofisleri, bankalar, para alışverişlerinde bulunan kurumlar önemli değişimlere ve şeffaflığa açık olmalıdırlar.

Tutulma anında aslan burcu yükseliyor. Aslan burcu kimlikle alakalıdır, yöneticisi güneş, venüsle birleşiyor ve haritanın dip noktasına çok yakın. Bu tutulmada kimliğimizin yakın çevre üzerinde, yakın ülke ilişkilerimiz üzerinde önem kazanacağının altını çizmekte. Barışçıl davranmak ve ilişkilerin daha iyi bir noktaya taşınması bizler için iyi birer çıkış noktası oluşturabilir. Yine de bu kolay olmayacak zira venüs akrepte zararlı bir konumda. İlk başta rahat ve güzel başlayan ilişkilerin bozulması anlamına gelebilir. Yine gazeteciler, iletişim ve bilgisayar sektörü, radyo, ulaşım, yazarlar, eleştirmenler bu tutulmadan etkilenecek. Davranışlarımızı ve tutumlarımızı gözden geçirmek ve yenilemek bu tutulmanın kaçınılmaz teması olacak.

Tutulmaya Türkiye haritasının üzerinde baktığımızdaysa, tutulmanın Türkiye haritasında 5. Evimize düştüğünü görüyoruz. 5. Ev tiyatro, sanatçılar, eğlence alanları, parklar, avm ler, yüksek sınıf insanları, gençler, çocuklar, diplomatlar, elçiler, sporcularla ilgilidir. Yukarıda saydığım alanlarda bir takım zorlanmalar, sıkıntılar, daralmalar ve engeller oluşabilir. Bu alanlarda bu yıl önemli kararlar devrede olacak ve yanlış anlaşılmalara, eksik iletişime yine bu konularda ve güvenliğimiz, sınırlarımızla, topraklarımızla ilgili konularda dikkat etmemiz gerekecek. İletişimsel konularda ortaya çıkacak sorunlar ve yakın komşu ülke ilişkilerimiz, bizim yaşam enerjimizden çalabilir ve bizi zorlayabilir. Tutulmanın derecesine baktığımızdaysa etrafımızdaki savaşın bu yıl önem kazanacağını söyleyebiliriz.

Bu tutulmadan 23 ekim (+,- 3 gün ) doğan Akrepler, 21 ocak (+,- 3 gün ) doğan kovalar, 21 nisan (+,- 3 gün) doğan Boğalar, 24 temmuz (+,- 3 gün) doğan Aslanlar daha fazla etkilenecekler.

Güneş tutulmaları yenilikler ve başlangıçlarla ilgili olduğundan karşınıza gelen ne olursa olsun ısrarcı ve sabit hareket etmemeli, hayatın bizim karşımıza çıkaracağı her tür konu ve olayın hayatımızı daha yüksek bir seviyeye çekeceğini hatırlayarak, esnek davranarak hareket etmeliyiz.

Herkese hayırlı tutulmalar….

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın