Gezegen Faliyetleri Semadan Haberler

08 – 14 Eylül 2014

Bu yazıyı paylaşın;

Haftaya ay balık burcundayken, biraz hassas ve dağınık etkilerle başlıyoruz. Dolunayın o yüksek enerjisini ve biraz da gerginliğini ilişkilerimize bu Pazartesi taşıyabilir. Salı günü sabaha karşı balık burcunda bir dolunay oluşacak. Bu dönemde fazlasıyla duygusal, dış etkenlere karşı daha fazla hassas olabiliriz.

Başkalarına yardım etmek, kendimizden daha farklı olan insanlar için birşeyler yapmak doğru olabilir. Balık burcu aşkınlık, bırakmak ve akışla gitmek anlamına geldiğinden bu dolunay 3 gün önce ve sonrasında kötü alışkanlıklarımızdan kurtulmak için uygun bir enerji oluşacak.

Kontrol ettiğimiz, aşırı titizlik gösterdiğimiz ve mükemmel olsun diye uğraştığımız her tür iş ve ilişkimizin kontrolünü bırakmak bu dolunayın en önemli mesajı olabilir.

Kendimizi bu süreçte akışa bırakarak, anlayışımızı ve farkındalığımızı arttırabiliriz. Zaten biz bunu yapmazsak, hayat yaşatacağı bir takım olaylarla bunu görmemiz ve anlamamız için uğraşacak. Fazlalıklardan kurtulmanın zamanı bu dolunayla birlikte geldi. Yine sanatsal konu ve olaylar daha fazla etrafımızda cereyan edebilir.

Çarşamba ve Perşembe günü bir yandan hayat bizi yapacaklarımız konusunda destekler ve fikirlerimiz konusunda şanslar sunarken, diğer yandan birebir ilişkilerimizde bazı sorunlara açık olabiliriz. Özellikle ikili ilişkilerimizde Çarşamba günü aldanmalara, sorunlara, kandırılmalara ve hayalkırıklıklarına açık olacağız.

Yine parasal işlerimize ve ticari yönetimimize bu birkaç gün dikkatli ve temkinli yaklaşmalıyız. Cumartesi günü enerjimiz değişiyor.

Daha aktif, sıcakkanlı, hareketli, enerjik bir döneme geçiyoruz.

Enerjimizi uzak kültürlere, daha az tanıdığımız insanlara, değişik ve farklı konu ve olaylara kaydırabiliriz. Yine bu Cumartesi farklı ve sıradışı fikirler bizi harekete geçirebilir. Olaylara ve durumlara karşı biraz tepkisel ve asi yaklaşımlar devrede olabilir. Pazar günü güçlü ve etkili ilişkiler devrede olabilir.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın