Ekstra Bilgiler

12 – 18 Ağustos Haftalık Burç Yorumları

12 - 18 Ağustos Haftalık Burç Yorumları
Bu yazıyı paylaşın;

12 – 18 Ağustos Haftalık Burç Yorumları detaylı olarak sizin için kaleme aldım. Detayları devamını oku bağlantısına tıklayıp okuyabilirsiniz…


Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Haftaya sorumluluk gerektiren işlerinizle başlıyorsunuz sevgili Koç ve yükselen Koçlar. Bu bayram daha ekonomik, daha dikkatli adımlar atmalısınız. Uranüs’ün para evinizde gerilemesiyle beraber sosyal çevrenizle beraber giriştiğiniz işleri, parasal konuları gözden geçirmeniz gereken bir dönem başlıyor. Geleceğinizi ilgilendirecek  işlerinizde bazı konuları gözden geçireceksiniz.

Çarşamba günü aşk hayatınızda, çocuğunuzla olan bağlantılarınızda hayatın keyifli ve eğlenceli olayları karşınıza getirdiğini görebilirsiniz. Sevginizi sevdiklerinize aktarmak önem kazanacak. Bu hafta sorumluluklarınız ve yapmanız gerekenler üzerinizde stres yaratabilir.

Perşembe günü oluşan Dolunay, sosyal çevrenizdeki olayları ilginç kılabilir. Arkadaşlarınızla olan duygusal bağlantılarınız önem kazanıyor. Hem sosyal hayatınız hem de özel hayatınız arasındaki dengeyi iyi kurmalısınız. Harcamalarınız yüksek olacak, bu da sıkılganlıklarınızın ve kafanıza göre davranma isteğinizin size pahalıya mal olması anlamına gelebilir.

Pazar günü ve  sonrasında enerjinizi iş ve hizmet alanlarınızda kullanmaya başlayacaksınız. Daha fazla koşturma ve mücadele iş alanlarınızda ortaya çıkabilir. Eleman almak istiyorsanız, birinin yanında çalışıyorsanız her şeyi fazla eleştirmeden ilerlemelisiniz yoksa bazı sürtüşmeleri hayatınıza taşırsınız. Yine bu dönem sağlığınıza, görüntünüze önem vereceksiniz. Spora başlamak, diyet yapmak öne çıkabilir. Enerjiniz yükseldiği için iş koşturmalarınız artabilir, bu dönemde sağlığınızı ve yapacaklarınızı ihmal etmemelisiniz.


BogaBoğa Burcu:

Haftanıza yurtdışında, seyahatlerde, farklı insanların yanında sorumlu, yapılması gereken işlerle başlayabilirsiniz sevgili Boğa ve yükselen Boğalar. Sizin burcunuzda Uranüs gerilemeye başlıyor. Hayatınızda oluşan önemli, büyük değişimlerde biraz yavaşlamalar görülebilir, şimdi bazı işlerin üzerinden geçmeli, yaşanan olaylar karşısında doğru tepkiler içinde olup olmadığınızı fark edebilirsiniz.

Çarşamba günü aile büyükleriniz ve sevdiklerinizle aranızdaki sevgi bağını güçlendirmek için harekete geçebilirsiniz. Misafir ağırlamak, sevdiklerinizle bir arada olmak önem kazanıyor. Alacağınız bazı haberler üzerinizde stres yaratsa bile işlerinizi ve yapılması gerekenleri ertelemeyin.

Perşembe günü oluşan Dolunay, kariyer ve iş alanlarınızda hassas sonuçları, durumları tetikleyecek. Ailenize enerjinizi yönelttiğiniz bu dönemde iş hayatınızda hızlı bir gelişme algınızı bu yöne çevirebilir. Her halükarda dolunay zamanlarında iki taraf arasında kalabiliriz. Siz de bu dönemde dengeyi iyi oturtmaya çalışın.

Pazar gününden sonra enerjinizi aşk hayatınıza, size keyif veren konulara, varsa çocuğunuza veya çocuklarınıza harcayacaksınız. Ağustos sonuna kadar aşk hayatınızda ön plana geçecek. Keyifli organizasyonlar, partiler, hobiler sizi mutlu edebilir.


İkizlerİkizler Burcu

Haftanız parasal düzenlemeler, maddi konularla ilgili olaylarla başlayabilir sevgili İkizler ve yükselen ikizler. Bu hafta parasal sorumluluklarınızı göz ardı etmeyin, yakın çevrenizle ilginç ve fırsatlı iş birlikleri, planlar devrede olurken, her konu dönüp dolaşıp parasal konulara bağlanabilir.

Çarşamba günü yakın çevrenizde iletişim halinde olacağınız insanlara göstereceğiniz, hürmet, saygı ve sevgi onlarla olan bağlarınızı kuvvetlendirebilir. Oldukça keyifli programlar, yolculuklar içine girebilirsiniz.

Perşembe günü oluşan Dolunay, eğitim ve öğrenim fırsatlarınızda önemli kararları karşınıza getirebilir. Vereceğiniz kararlarda maddi durumunuza göre hareket etmek durumunda kalabilirsiniz. Yine bu Dolunayla birlikte yabancılarla yapılacak olan işlerinizde hassas duygusal sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. Bu dönemde gücünüzü daha etkili kullanmanız gerekebilir. Uzak akrabalarınızdan haberler alabilirsiniz.

Pazar günü ve sonrasında enerjinizi ailevi konularda göstermeye başlayacaksınız. Evinize girenler çıkanlar hızlanırken, aksiyon alanınız yuvanız ve ailenizdeki insanlar olacak. Titiz, detaycı yapınızı aile ortamlarınıza yansıtacaksınız.YengecYengeç Burcu
:

Haftanıza özel hayatınız ve ikili ilişkilerinize yönelik adımlarla başlayabilirsiniz sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler. Duygularınızı sevecen bir şekilde göstermek kolay olmazken özel hayatınızda işleri angarya olarak görmemeye çalışın.

Bayramın son gününde hayata daha sevgi dolu ve iyimser bakabilir, hayatın tadını çıkarmak isteyebilirsiniz. Sorunlarınızı çözüme ulaştırmak kolay olabilir. İlişkilerinizdeki davranışların bu hafta üstünüze ekstra yük bindirmemesine dikkat edin.

Perşembe günü oluşan dolunay algınızı harcamalarınıza, alışverişlerinize, parasal durumlarınıza çevirecek. Partnerinizin parasal konuları bu dolunayda önem kazanıyor. Yine ödemelerinize veya borç alacak, verecek işlerinize odaklanabilirsiniz.

Pazar günü itibarıyla enerjinizi yakın çevrenizde olup biten konulara kaydıracaksınız. Kardeşleriniz, akrabalarınız, komşularınız enerjinizle beslenirken onları eleştirmeye yatkın olabilirsiniz. Çevreniz Ağustos sonuna kadar size çok şey öğretebilir. Yine  enerjinizi iletişimsel işlerinize harcayacaksınız. Bilgi işlem, sosyal medya, araştırma ve detay gerektiren işlerinizde iyi bir işçi olabilir, yapılması gerekenleri hızlı ve düzgün bir şekilde halledebilirsiniz.


AslanAslan Burcu:

Bayram döneminde hem ifade de rahatlayacaksınız hem de fırsatlı bir döneme gideceksiniz sevgili Aslan ve yükselen Aslanlar. Bu hafta başı günlük işlerinizin, yapılması gerekenlerin üzerine eğilebilirsiniz. Kemiklerinize, cildinize, sağlığınıza ekstra özen gösterin.

Bayramın son gününde çevrenizle beraber oldukça keyifli ve eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz. İlişkilerinizde sorunlarınız varsa çözüme ulaşabilir, sizden af dilenebilir veya siz affetmeye hazır olabilirsiniz.

Perşembe günü oluşan dolunay, özel hayatınızda güzel kararları destekleyecek. Evlilik, nişan, söz, ilişkiye adım atma, taşınma gibi konularda duygusal kararlar alabilirsiniz. Hızlı gelişmeler oluşabilir. Partnerinizin hayatında da önemli değişimler bu dolunayda önem kazanıyor.

Pazar gününden sonra  enerjinizi parasal konulara harcayacaksınız. Para kazanımlarınızı arttırmanıın yollarını ararken, harcamaya da meyilli olacağınız bir dönem başlıyor.


BasakBaşak Burcu:

Haftanıza ilişkilerinize veya çocuğunuzla ilgili konularda yapılması gereken işlerinizle başlıyorsunuz sevgili Başak ve yükselen Başaklar. Ailenizle, büyüklerinizle geçirdiğiniz bayramın ilk gününden sonra biraz daha rahatlamaya ihtiyacınız olabilir.

Bayramın son gününde anlayışlı ve sevgi dolu yaklaşımlarınız ön planda olabilir. Kendinizle kuracağınız bağlantı kuvvetli olacak, işlerinizi kolaylıkla halledecek, bilinçaltınıza takılan konuları daha rahat halledeceksiniz.

Perşembe günü oluşan Dolunayda iş alanlarınızda hassaslıklar ve duygusal sonuçlar karşınıza gelebilir. Bir işinizde önemli bir sonuçla karşılaşabilirsiniz. Uzun zamandır almak istediğiniz haberler karşınıza gelebilir. Yine bu dönemde sağlığınıza gereken özeni göstermeyi unutmayın.

Pazar gününden sonra enerjinizi daha etkili ve pratik bir şekilde kullanacağınız bir dönem başlıyor. Mars ın sizin burcunuza geçmesiyle beraber sağlığınızda rahatlamalar görülebilir. Enerjiniz yerine geliyor. Kendinizi güçlü ve dinamik hissedeceksiniz. Yalnız sakarlıklara, düşmelere ve kalkmalara dikkat edin. Hızlı hareket eden yapınızla sakarlıkları hayatınıza çekebilirsiniz.


TeraziTerazi Burcu:

Bayram zamanı tüm bu yaşadığınız değişimler, aile hayatınızdaki zorlanmalar üzerinizde stres yaratabilir sevgili Terazi ve yükselen Teraziler. Diğer taraftan kendinizi güçsüz hissettiğiniz noktalarda insanlardan güzel yardımlar alacaksınız. Birden fazla iş karşınıza gelebilir ama siz zorunlu olduğunuz ve sizi alıkoyan konular yüzünden elemeler yapmak zorunda olabilirsiniz. Ailevi konularda alınacak sorumluluk verici kararlar bu hafta başında devrede olacak.

Bayramın son gününde arkadaşlarınız ve çevrenizle beraber güzel adımlar karşınıza gelebilir. Güzel bir teklif sizi mutlu ederken, sorun yaşadığınız arkadaşlarınızla aranızı düzeltme şansınız olacak, sizden özür dileyenler olabilir.

Perşembe günü oluşan  dolunay keyfinizi yerine getirebilir. Aşk hayatınız hareketlenirken daha bir önem kazanacak. Sosyal ortamlarda tanıştırılacağınız bir insandan çok etkilenebilir, aşkı hayatınıza çekebilirsiniz. Çocukla ilgili konularda hızlanabilir.

Pazar günü itibarıyla enerjinizi geriye çekeceksiniz. Partnerinizin, eşinizin kariyeriyle veya sağlığıyla uğraşabilirsiniz. Bu dönemde midenize, bağırsak sisteminize dikkat edin, bağışıklık sisteminizi güçlendirmek işinize yarayabilir. Anlık çıkışlardan, duygu patlamalarından kendinizi koruyun.


AkrepAkrep Burcu:

Bu bayramda sevdiklerinizle beraber geçirelecek güzel vakitler yaşadığınız sorunları kolay atlatmanıza neden olacak sevgili Akrep ve yükselen Akrepler. Bu hafta başında yakın çevrenizin sorumluluklarıyla uğraşabilir, verdiğiniz sözleri tutmanın siz de yarattığı ağırlığı görebilirsiniz.

Bayramın son gününde hem özel hayatınızda, hem de iş alanlarınızda güzel açılımlar oluşabilir. Aile hayatınızda küs olduklarınızla barışmak, kendinizi affettirmek veya affetmek için uygun birgün olacak.

Perşembe günü oluşan dolunay, aile yaşantınızda duygusal olarak bazı konuları öne çıkarabilir. Sevdiklerinize vakit ayırmalı, bayram sonrası iş ve aile arasındaki dengeyi iyi sağlamalısınız. Ailevi konular, ev ve yuva alanlarınız bu dolunayda mercek altında.

Pazar günü itibarıyla biraz her şeyi didikleyeceğiniz bir döneme gireceksiniz. Arkadaşlarınızla beraber girişeceğiniz işlerinizde ve organizasyonlarda ince eleyip, sık düşünebilirsiniz. Bu da zaman zaman onlarla gerilimler yaşamanıza neden olabilir.


YayYay Burcu:

Haftanıza parasal konulardaki önemli sorumluluklarla başlayabilirsiniz sevgili Yay ve yükselen Yaylar. Bu bayram sevdiğiniz insanlarla beraber gezmek, eğlenmek sizi mutlu edebilir. Streslerinizi iyi kontrol edin.

Çarşamba günü daha az tanıdığınız ortamlarda ve yerlerde güzel ilişkiler kutracak, değişik insanlarla bir arada olmaktan keyif alacaksınız. Uzaktaki akrabalarınızla bir araya gelmek için de çok uygun.

Perşembe günü oluşan  Dolunay’da yakın çevrenizde olup bitenlere odaklanabilirsiniz. İşlerinizin sonuçlarını görecek, çevrenizin arkanızda durup durmadığını farkedeceksiniz. Gergin iş ilişkilerinize dikkat edin.

Pazar günü itibarıyla enerjinizi kariyer ve iş alanlarınıza kaydıracaksınız. Yeni işlerin peşine düşme, iş alanlarınızda kendinizi gösterme önem kazanabilir. Mücadelenizi toplum önü işlerde harcamaya başlıyorsunuz. Hırslarınız artıyor.Oglak
Oğlak Burcu:

Haftanıza kendi isteklerinize odaklanarak başlıyorsunuz sevgili Oğlak ve yükselen Oğlaklar. Hayata sorumlulukla bakacaksınız. Bu bayram harcamalarınız yüksek olabilir. Her şeyi ve her durumu kontrol etmeye çalışmayın.

Bayramın son gününde güzel açılımlarınız oluşabilir, bir durum veya olayı daha sevgi dolu ve anlayışla çözebilirsiniz. Parasal kazançlarınıza daha olumlu bakacaksınız.

Perşembe günü oluşan Dolunay’da parasal işlerinizde hassas sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. Cebinize girecek parayla ilgilenecek, bir para mevzusunu bu dolunayda nihayete erdireceksiniz. Bu dönem  harcamalarınıza dikkat edin, riskli işlerden kaçının.

Pazar günü enerjinizi seyahatlere, gezilere, değişik yer ve kültürlere harcamaya başlayacaksınız. Önemli işler bu dönemde karşınıza gelebilir ama siz kılı kırk yararak, titizlenerek bazı zorlanmaları hayatınıza taşıyabilirsiniz.


KovaKova Burcu

Haftanıza geri planda duracağınız işlerinizle başlıyorsunuz sevgili Kova ve yükselen Kovalar. Bu Pazartesi Sizin yönetici gezegeniniz Uranüs geriliyor. Ailevi konularda, evle ilgili konularda olaylarla etkin bir şekilde uğraşmak, kendinizi ortaya koymak kolay olmayabilir. Hızlı gelişmiş olayları bu dönemde gözlemlemeli ve değişmesi gerekenleri ele almalısınız.

Çarşamba günü sağlığınıza, partnerinizin sağlığınıza dikkat edilmesi gerekiyor. Bu dönemde stresle başa çıkmayı öğrenmelisiniz. Aynı zamanda özel hayatınızda ve ilişkilerinizde güzel oluşumlar yüzünüzü güldürebilir. Partnerinizle çok mutlu olabilir veya hayatınızda bir insan yoksa bu dönemde bir ilişkiye yelken açabilirsiniz.

Perşembe günü oluşan Dolunay kendiniz, hayatınız, görüntünüz ve sağlığınızla ilgili konularda hassas kararlarla sizi yüzleştirebilir. Özel hayatınızda alacağınız kararları bu dolunayda kendi hayatınızda uygulamaya başlayabilirsiniz sevgili Kovalar.

Pazar gününden sonra enerjinizi parasal konulara çevireceksiniz. Ortağınızla veya partnerinizle beraber parasal işlere eğilebilirsiniz. Bu dönemde tehlikeli insanlardan ve yerlerden uzak durun. Ufak tefek işlerinizi halletmek için kolları sıvayabilirsiniz.


BalikBalık Burcu:

Haftanıza sosyal ortamlarınızın konularıyla başlıyorsunuz sevgili Balık ve yükselen Balıklar. Hızlı geçen haftasonundan sonra bu Pazartesi kendinizi duygusal olarak daha sorumlu göreceksiniz.

Bayramın son gününde yemeye ve içmeye olan düşkünlüğünüz yüksek olabilir. Etrafınızdaki insanlardan güzel destekler alacak, gündelik işlerinizde rahat ve konforlu hareket edeceksiniz. İş alanlarınızda sevildiğinizi görebilirsiniz.

Perşembe günü oluşan  Dolunayda bir konunun iç yüzüyle karşılaşacaksınız. İş alanlarınızda oluşan arkanızdan dönen olaylar karşınıza gelebilir. Gizli bir olay açığa çıkabilir.Kadersel etkilerle dolu bir dolunay olacak ama kimin ne kadar sizi sevdiğini, desteklediğini açık bir şekilde göreceksiniz.

Pazar gününden sonra enerjinizi özel ilişkilerinize harcayacaksınız. Eleştiri mekanizmanız çok çalışabilir. Özel hayatınızda harekete geçmek istediğiniz konularda pratik yönleriniz ön plana çıkabilir.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın