Güncel Yorumlar Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

11 – 17 Mart Haftalık Burç Yorumları

11 - 17 Mart Haftalık Burç Yorumları -Hande Kazanova
Bu yazıyı paylaşın;

11 – 17 Mart Haftalık Burç Yorumları detaylı olarak sizin için kaleme aldım. Detayları devamını oku bağlantısına tıklayıp okuyabilirsiniz…

Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Haftanıza parasal işlerinizle başlıyorsunuz sevgili Koç ve yükselen Koçlar. Bu Pazartesi sabah saatlerinde planlarınız varsa bu planlardan istediğiniz sonuçları almak kolay olmayabilir. Organizasyona yönelik işlerinizi öğleden sonra halletmeye çalışmalısınız.

Bu hafta güçlü iş birlikleri, önemli insanlardan göreceğiniz destekler hayata karşı güçlü hissetmenize neden olacak. Seyahat, eğitim yurtdışı bağlantılı işler, yabancılarla  yapmayı düşündüğünüz işlerinizde bu hafta farklı ve değişik seçeneklerle karşılaşabilirsiniz. İşlerinizde sıkıntı ve sorunlarla karşılaşmak istemiyorsanız daha önceden yaptığınız hatalara düşmemeye çalışmalısınız. İşlerinizi önce kafanızda planlayın, ruhunuzda açılımlarına bir bakın, size hissettirdiği duyguları göz ardı etmeyin ve elbette çok açılmadan tutumayacağınız sözler vermemeye çalışın. Bu hafta Cuma günü problemlerinize ve sıkıntılarınıza güzel çözümler üretebilirsiniz. Gelecek planlarınızı hazırlamak, gözden geçirmek için güzel bir hafta olacak. Perşembe, Cuma ve Cumartesi günlerini değerlendirebilirsiniz.


BogaBoğa Burcu:

Haftanıza kendi istekleriniz ve beklentilerinizi ön plana çıkartarak başlıyorsunuz sevgili Boğa ve yükselen Boğalar. Bu hafta sizin için hareketli geçebilir çünkü hem kariyer, hem de sosyal hayatınızda güzel açılımlar altında olacaksınız. Bu Pazartesi öğleden sonra akşam saatlerine doğru sinirli ve agresif yapınızla sakarlıklara karşı dikkatli olun.

Bu hafta Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri parasal konularda farklı ve değişik seçeneklerle karşılaşabilirsiniz. Arkadaşlarınız veya sosyal çevrenizle beraber girişeceğiniz işlerinizde parasal konuşmalarınızda abartıdan uzak durun. Daha önceden arkadaş ortamlarınızda iletişimsel olarak halletmeniz gereken konular neydi bunları bulun ve çözmeye çalışın. Geleceğinizi ilgilendirecek önemli işlerinizde çözüme ve sonuçlara Cuma günü yakın olacaksınız. Kalbinizden geçenlere kulak verin.


İkizlerİkizler Burcu

Bu hafta işleri biraz ağırdan almak isteyebilirsiniz sevgili İkizler ve yükselen İkizler. Duygusal çıkışlarınızı iyi kontrol etmeye çalışmalısınız. Sabah saatlerinde dış ortamlardan alacağınız haberler çok hoşunuza gitmese bile akşam saatlerinde duygu çıkışlarınızı kontrol edebilirseniz istediğiniz sonuçları yaratabileceksiniz.

Bu hafta önemli işlerinizde, ortaklaşa atacağınız adımlarda veya özel ilişkilerinizde güzel fırsatlar, değişik oluşumlar karşınıza gelebilir. Sözlerinizi tutmaya çalışın, aşırı iyimserlikle atılacak adımlar başınızı ağrıtabilir. Cuma günü çözüme ulaştımanız gereken bir konuyu nihayete erdirebilir, sezgilerinizle, davranışlarınızı ve iletişiminizi sizi zor sokan konuları düzeltme şansı yakalayabilirsiniz. Kalbinizden geçen daha önceden konuşulan bir iş karşınıza gelebilir. Bu hafta Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günlerinden faydalanın.YengecYengeç Burcu
:

Haftanıza sosyal çevre işleriniz, arkadaşlarınızla yapacağınız planlarla başlıyorsunuz sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler. Bu Pazartesi sabah saatlerinde hayatınızdan alacağınız keyif yüksek olmayabilir. Parasal konulara takılı olabilirsiniz. Öğleden sonraysa sosyal ortamlarda hızlı ve inatçı yapınız öne çıkabilir.

Bu hafta günlük işlerinizde ve iş hayatınızda değişik ve farklı seçeneklerle karşılaşabilirsiniz. Gelecek planlarınızı oturturken diğer insanlardan ve özellikle sevdiğiniz insandan göreceğiniz destekler ve güçler Çarşamba günü moralinizi yerine getirebilir. Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri yapabileceklerinize fazlasıyla güvenebilir, aşırı iyimser tavırlarla tutamayacağınız sözler altına girebilirsiniz. Her koşulda abartıdan uzak durun, bana birşey olmaz tavrıyla ilerlemeyin. Daha önceden konuşulmuş ama bir türlü sonuçlanmamış işlerinizi çözümlemek ve nihayete erdirmek için Cuma günü oldukça şanslı olacaksınız.


AslanAslan Burcu:

Haftanıza güçlü ve sağlam etkilerle başlıyorsunuz sevgili Aslan ve yükselen Aslanlar. Bu haftabaşı annenizle olan ilişkilerinize hemen sabah saatlerinde dikkat edin. Birbirinizi anlamak, sevginizi göstermek veya karşı taraftan sevgi ve onay görmek kolay olmayabilir. Sinirli ve agresif yapınızı öğleden sonra, kalabalık ortamlarda koruyun.

Bu hafta iş alanlarınızda güçlü insanlardan göreceğiniz destekler Çarşamba günü devrede olabilir. Ortak parasal işlerinizde çözülmesi gereken, halledilmesi gereken konuları Cuma gününe bırakın, hisleriniz ve sezgilerinizle beraber sonuçların karşınıza geldiğini görebilirsiniz. Perşembe ve Cumartesi günleri riskli işlerinizde değişik fırsatlar ve şanslar karşınız gelebilir. Hem özel hayatınızda, hem de çocuğunuzla olan ilişkilerinizde tutamayacağınız sözler altına girmeyin. Abartıdan, harcamalardan kaçının. Harcamalarınız ve ödemelerinizle ilgili konularda neyi yanlış neyi doğru yaptığınızı görecek, yolunuzda doğru bir şekilde ilerleyeceksiniz.


BasakBaşak Burcu:

Bu hafta hızlı etkilerle, dış ortamlarda veya uzaktaki insanlardan alacağınız haberlerle başlıyor sevgili Başak ve yükselen Başaklar.  Günlük işlerinizi organize etmek bu Pazartesi sabahı kolay olmayabilir, bazı anlaşmazlıklar beraber açlıştığınız insanlardan kaynaklanabilir. Öğleden sonra kolay tepki vermeye açık olacaksınız ama akşam saatlerinde durum ve olayları toparlamanız kolay olacak.

Bu hafta Çarşamba günü özel hayatınızda güzel destekleriniz var. Ortaklı işlerinizde güçlü yapınızı ortaya koyabilirsiniz. Ayrıca Perşembe ve Cumartesi günleri ev ve aile hayatınızda değişik ve farklı fırsatlar karşınıza gelebilir. Bu fırsatlar eşinizin kariyer alanında da oluşabilir, verilecek sözlere, yapılması gerekenlere dikkat edin. Aşırı iyimserlikle yol almayın. Özel hayatınızda kalbinizin sesini dinleyecek, Cuma günü önemli bir konuyu tam da istediğiniz şekilde bir sonuca taşıyacaksınız. Kalbinizden geçenler bu hafta önemli olacak sevgili Başaklar. Olumlu durumlara odaklanın.


TeraziTerazi Burcu:

Haftanıza parasal işlerinizi hallederek başlayabilirsiniz sevgili Terazi ve yükselen Teraziler. Sabah saatlerinde parasal işlerinizde riskten kaçınmalısınız. Öğleden sonraysa duygusal gerilimlerinizi kontrol etmeye çalışmalısınız.

Bu hafta Çarşamba günü aile hayatınızdaki insanlardan aradığınız desteği görecek, günlük işlerinizde daha rahat sonuçlar elde edeceksiniz. İş alanlarınızda çalışmayan ve işlemeyen konuları farketmek anlamında güzel bir hafta, sağlığınızı ve kendiniz için yapabileceklerinizi gözden geçirebilirsiniz. Perşembe ve Cumartesi günleri iletişiminizde, karşınıza gelecek olan fırsatlarda abartmadan yolunuzda ilerleyin unutmayın Merkür hala geriliyor, daha önceden konuşulmuş konularda fırsatlarınız yüksek olabilir. Cuma günüyse kalbinizden geçen bir iş fırsatı önünüze düşebilir. Günlük işlerinizi iyi organize edeceksiniz.


AkrepAkrep Burcu:

Bu hafta özel hayatınıza gereken özeni göstermelisiniz sevgili Akrep ve yükselen Akrepler. Sevdiğiniz insanla bazı anlaşmazlıklarınız Pazartesi sabahı devrede olurken, öğleden sonra sevdiğiniz insandan göreceğiniz tepkiler çabuk tepkiler vermenize ve inatçılıklara neden olabilir. Ortaklaşa işleriniz varsa hareketleneceksiniz.

Bu hafta Çarşamba günü kreatif ve yönetimsel işlerinizde güzel destekleriniz oluşacak. İnsanları güçlü ve etki yaratan iletişiminizle kolaylıkla ikna edebilirsiniz. Perşembe ve Cumartesi günleri riskli işlerden uzak durun, bana birşey olmaz tavrıyla karşınıza gelecek olan fırsatlara hemen atlamayın, araştırma yapmanız ve daha sağlam ilerlemeniz güzel sonuçlar doğurabilir. Özel hayatınızda varsa çocuğunuzla olan ilişkilerinizde ve iletişiminizde daha önceden yaşadığınız sıkıntı ve sorunlarınızı halletmek için Cuma gününün büyülü ve güzel enerjisinden yararlanabilirsiniz. Sanatsal bir işiniz varsa göz dolduracaksınız, sezgilerinizle hareket edeceksiniz.


YayYay Burcu:

Haftanıza günlük işlerinizle veya sağlığınızı ilgilendirecek girişimlerinizle başlayabilirsiniz sevgili Yay ve yükselen Yaylar. Pazartesi sabahı alacağınız haberler karşısında zorlanabilirsiniz. Kadınlarla ilişkilerinize dikkat etmelisiniz. Öğleden sonraysa sinirli ve gergin yapınızı kontrol etmeye çalışın.

Çarşamba günü parasal konularda kendinizi güçlü ve destekli görebilirsiniz. Ailenizde insanlar sizin fikirlerinizden ve güçlü duruşunuzdan yararlanmak isteyebilirler. Perşembe ve Cumartesi günleri hayat karşınıza güzel şanslar ve fırsatlar getirebilir. Aile hayatınız veya eviniz için yapmak istediğiniz işlerinizde abartmadan, aşırıya kaçmadan, kendinizi fazla kaptırmadan ilerlemelisiniz. Cuma günüyse aile iletişiminizde yaşadığınız sıkıntı ve sorunları geride bırakabilirsiniz. Evinizde güzel dileklerde bulunabilir, sezgilerinizi dinleyerek kalbinizden geçenlerin istediğiniz gibi karşınıza geldiğini görebilirsiniz.Oglak
Oğlak Burcu:

Bu hafta paraya dayalı işlerinizde sabah saatlerinde sorunlar oluşabilir, kafanıza takılan konular hayatınızdan alacağınız keyfi biraz aşağıya çekebilir sevgili Oğlak ve yükselen Oğlaklar. Öğleden sonraysa sevdiğiniz insana karşı sabırsız ve agresif olmamaya çalışın. Akşam saatlerinde sorunları daha rahat toparlayacaksınız.

Bu hafta kendi yapacaklarınız, gücünüz iş alanlarınızda kendini gösterecek, güçlü insanlardan destek görecek, yönünüzü net çizeceksiniz. Perşembe ve Cumartesi günleri değişik ve farklı iş seçenekleri, fırsatları karşınıza gelebilir, daha önceden konuşulmuş olan bu fırsatları değerlendirirken mümkün olduğunca az söz altına girmeye çalışın veya size verilen sözlerin gerçekliğinden emin olun. Cuma günüyse konuşulmuş önemli bir iş sonuca erebilir, iletişimsel olarak sıkıntı yaşadığınız bir konuyu çözebilir ve istediğiniz sonuçları elde edebilirsiniz.


KovaKova Burcu

Haftanıza ailevi konularınıza odaklanarak başlıyorsunuz sevgili Kova ve yükselen Kovalar. Aile işlerinizi düzene sokmak Pazartesi sabahı kolay olmayabilir, işler planladığınız gibi yürümeyebilir. Öğleden sonraysa sevdiklerinize ve ailenize karşı daha anlayışlı olmaya çalışmalısınız. Karşınıza gelecek olan konuların çözümü var merak etmeyin.

Çarşamba günü beklenmedik yerlerden ve kişilerden göreceğiniz destekler yüksek olurken, Perşembe ve Cumartesi günleri sosyal çevrenizden gelecek olan farklı ve değişik fırsatlar başınızı döndürebilir. Bu baş dönmesi sırasında doğru ve etik hareket etmeye, tutamayacağınız sözler altına girmemeye özen gösterin. Abartmadan, daha net ve risksiz adımlarla ilerleyin. Cuma günü halletmek istediğiniz bir para işinizin çözüldüğünü görebilir, parasal sıkıntılarınıza çözümler üretebilirsiniz. Sezgilerinizi dinleyin ve canı gönülden isteyin, bu hafta isteklerinizi elde edeceksiniz.

 


BalikBalık Burcu:

Haftanıza iletişiminiz yüksek bir şekilde başlayacaksınız ama sabah saatlerinde moralsiz ve biraz da anlayışsız davranabilirsiniz sevgili Balık ve yükselen Balıklar. Bu Pazartesi öğleden sonraysa oldukça hareketli bir trafiğin içinde kendinizi bulabilirsiniz. Sosyal çevrenizle planlar yapacaksanız akşam saatlerine denk getirmeye çalışın.

Çarşamba günü güçlü insanlardan göreceğiniz destekler yüksek olurken, çevrenizin her konuda arkanızda olduğunu görebilir, önemli işlerde onlara liderlik yapabilirsiniz. Perşembe ve Cumartesi günleri kariyer ve iş alanlarınızda değişik ve farklı fırsatlar karşınıza gelecek, bu fırsatlar daha önceden konuşulmuş bir işi kapsayabilir, yine de aşırı iyimserlikten, abartıdan uzak durarak, gerçekçi planlarla yolunuzda ilerleyin. Cuma günü hem aile, hem özel hayatınızda yaşadığınız sıkıntı ve sorunları rahat halledebilirsiniz, sezgilerinize, kalbinize güvenin ve bu doğrultuda adımlar atın.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın