Güncel Yorumlar Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

09 – 15 Ocak 2023 Haftalık Burç Yorumları

Bu yazıyı paylaşın;

ENERJİMİZİ KEYİFLİ İŞLERE HARCAYALIM!

Ay Aslan burcunda iken haftaya merhaba diyoruz. Organizasyonel işlerimiz, kontrol etmek istediğimiz alanlar önem kazanıyor.  Siyasi liderler bu hafta önemli açıklamalarda bulunabilir. Aslan burcu aşkla, çocuklarla, keyifle, hobilerle çok bağlantılı olduğu için bu hafta daha çok bu konulara hayatımızda yer vermek isteyebiliriz.

Pazartesi günü Venüs ve Mars olumlu açısıyla ilişkilerimiz çiçek açabilir, aynı zamanda yaşadığımız sıkıntı ve sorunları geride bırakabilir, ilişkilerde uyumlu davranabilir, bu ilişkilerle büyüdüğümüzü görebiliriz.

Yine aynı gün Merkür’ün Uranüs’le olumlu açısı hayata esnek gözlerle bakacağımızı, farklı bakış açıları, anlayışları ya da farkındalığı yüksek insanlarla girişeceğimiz işlerde önemli iş fırsatlarını hayatımıza alma potansiyelimizi gösteriyor. Aslında Merkür geri hareketinde bazı konuları yeniden ele almak, üzerinde düşünmek buna göre planlar yapmak anlamında bu haftayı kullanabiliriz.

Perşembe günü Mars düzeliyor, 30 Ekim’den bu yana aslında yaşadığımız her tür sıkıntı ve problemin geride kaldığını görmeye başlıyoruz. Mars enerji demek. Enerjimizi doğru kullanamadığımız, yönümüzü bulamadığımız bir dönemdi. Her tür iletişim, ulaşım, ticaret, faaliyetler bu gibi alanlarda sıkıntı ve problemlerle karşılaştığımız bir dönemdi. Şimdi 25 Mart’a kadar satış, tanıtım, reklam, pazarlama, dijital platformlar, iletişim, eğitim, ulaşım, ticari faaliyetler, radyo, televizyon iletişimle alakalı her tür konuda hızlı adımlar atacağımız, hayatın bir anlamda hızlanacağı bir dönem olabilir. Bu dönem konuşmalarımıza dikkat etmemiz gerekecek. İçimize attığımız her şeyin de dışa vurumu gerçekleşebilir. Yine bu dönem hızlı hareket etmekten kaynaklı olarak kazalara dikkat edelim. Dikkat eksikliği ve konsantrasyon bozuklukları iyice görünür olabilir.

Güneş’in Neptün’le olumlu açısı Cuma gününü özel kılacak. Manevi yönden özel bir gün olabilir. Ayrıca sosyal çevre ilişkilerimiz, başka insanları düşünme, manevi tarafımızın kuvvetli olması, yaratıcılık yönümüzün ön plana çıkması Cuma günü bizi desteklerken, Pazar günü sıkılganlıklarımız yüksek olabilir, ilişkilerle ilgili alanda çok çabuk tepkiler verebiliriz. Para piyasalarında özellikle bir sonraki haftaya başlarken dikkatli olmak gerekiyor. Dolunayın etkilerini fazlasıyla hissettiğimiz haftalardan bir tanesi olacak o yüzden duygusal iniş çıkışlarımız, güvensizliklerimiz de devrede olabilir.

Herkese fırsatlarla dolu bir hafta dilerim…

09 – 15 Ocak Haftalık Burç Yorumları detaylı olarak sizin için kaleme aldım. Detayları devamını oku bağlantısına tıklayıp okuyabilirsiniz…


Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Koç ve yükselen Koçlar, haftanıza aşk dolu etkilerle başlıyorsunuz. Çocuğunuzla ilgili konu ve olaylar ya da aşk hayatınızın detayları bu hafta sizi hareketli ve mutlu kılacak. Merkür hala iş alanlarınızda gerilemekte. Kariyerinizde, mesleğinizde bazı konuların üzerinden geçmek durumunda kalıyor ya da yanlış anlaşılıyor olabilirsiniz. Hala işinizle ilgili birtakım sıkıntılar karşınıza geliyor olabilir ama bu hafta bütün bunları çok daha esnek gözlerle ele alacaksınız.

Kadın-erkek ilişkilerinde, arkadaş ortamlarınızda girişeceğiniz her türlü işinizde Pazartesi günü güzel fırsatlar karşınıza gelirken arkadaş çevrenizden bir insanla yapacağınız bir girişim ve iş konusunda bu hafta destekli olacaksınız.

Mars Perşembe günü düzeliyor, Mars sizin yakın çevre, akraba ve kardeşler evinizde gerilemekteydi ve bu alanda çeşitli problemlerle karşılaşmış olabilirsiniz. İletişim, ulaşım konularında, ticari faaliyetlerde her tür girişiminiz alanında işlerin yavaşlaması aksilikler devreye girmiş olabilir. Perşembe gününden sonra tam gaz kaldığınız yerden devam edeceksiniz.  Ağustos sonu Ekim ayına kadar nasıl hızlı geçtiyse hayatınızda şimdi yeniden bu hızı elde etmiş olacaksınız.

Cuma ve Cumartesi günleri ikili ilişkiler ve özel hayatınızın detayları ön planda olurken Pazar günü arkadaş ortamlarınızda sevdiğiniz insanlarla çekişmelere girmemeye özen gösterin. Bu çekişmeler hem onların hayatından kaynaklı olabilir hem de parasal konuları barındırabilir. Biriyle ağız dalaşına girmeden ya da ilişkinizi bozmadan önce daha dikkatli olmak faydanıza olacaktır.


BogaBoğa Burcu:

Boğa ve yükselen Boğalar, eviniz, aileniz, yuvanız ailevi konular ve burada halledilmesi gerekenlerle haftanızı başlatıyorsunuz. Bu hafta önemli çünkü bu hafta Dolunaydan almış olduğunuz etkiler de var. Yani duygusal olarak iniş ve çıkışlarınız yakın çevrenizden duyacaklarınız yüzünden fazlasıyla hareketli ve fazlasıyla oynak olabilir.

Bu hafta güzel etkileşimler de söz konusu. Kariyerinizde güzel gelişmeler altında olacaksınız önemli bir para mevzusu para ile ilgili bir girişim Pazartesi günü yüzünüzü güldürebilir. Merkür sizin seyahat, eğitim, medya alanlarınızda gerilemeye devam ediyor. Bazı fikirlerinizi ortaya koyarken insanlarla iş birliği yaparken yanlış anlaşılmalara açık olabilirsiniz. O yüzden bu hafta dikkatli adımlar attığınız, hayata esnek gözlerle baktığınız müddetçe bu anlamda yaşadığınız sıkıntı ve problemler geride kalmış olacak. Çarşamba ve Perşembe günleri aşk hayatınızın detayları ön planda olurken aşka, keyfe, mutluluğa, sanatsal faaliyetlere daha fazla yer vereceksiniz. Cuma sabah saatleri itibariyle Cumartesi ve Pazar günleri öğle saatlerine kadar gündelik hayatınızın ritmi, sağlıkla ilgili konular ve koşturmalarınız çok yüksek görünüyor.

Perşembe günü Mars düzeliyor, Mars sizin 30 Ekim’den bu yana para alanlarınızda gerilemekteydi. Bu konularda sıkıntılar problemlerle karşılaşmış olabilirsiniz alacak verecek dengesi, gelir giderler dengesindeki sıkıntılar ya da harcamalarınızın artmış olması bunlardan yana sıkıntı ve problemleriniz Perşembe gününden sonra geride kalmaya başlayacak. Para ile ilgili konularda daha mücadeleci ama kendi gücünüzü ortaya koyacağınız bir döngüye giriyorsunuz. Cuma günü bu anlamda hem eğitim ve seyahatlerle ilgili konular hem de sosyal çevrenizden alacağınız haberler anlamında gayet keyifli etkiler barındırırken, Pazar günü dikkat edin göz önünde olacağınızı ortamlarda sinirli, agresif ve gergin olabilir, toplumsal konulara fazlasıyla tepki verebilirsiniz.

 


İkizlerİkizler Burcu

İkizler ve yükselen İkizler, iletişimsel işleriniz, yakın çevrenizle beraber atacağınız adımlar bu hafta önemli olacak. Bu ay ağırlıklı olarak bu hafta da dahil olmak üzere para ile ilgili konular gündeminizde. Merkür de bu alanlarda geriliyor, biraz canınız sıkkın olabilir para ile ilgili konularda ne yapmanız gerektiğini iyi planlamanız gerekiyor ama Pazartesi bu planların tıkır tıkır çalıştığını görecek hatta görünmeyen bir yerden gelecek bir destekle hayata esnek ve farklı gözlerle bakacaksınız. Pazartesi günü Venüs’ün Mars’la olumlu açısı her tür girişiminiz, geleceğe yönelik işleriniz, eğitim ve seyahat alanlarınızda istediğiniz koşulları karşınıza getirebilir.

Perşembe günü Mars düzeliyor, Mars sizin burcunuzda geri hareketindeydi 30 Ekim’den bu yana. Şimdi içsel enerjinizin değiştiğini görmeye başlayacaksınız. Belki çok yorulduğunuzu düşündünüz, doğru düzgün adım atamadınız ya da bu dönem hayat sizi fazlasıyla zorlamış olabilir. Şimdi enerjinizi elinize alıyorsunuz. Oldukça hareketli bir dönem, koşturacaksınız, uğraşacaksınız, sosyal çevre ilişkileriniz kuvvetli olacak, organizasyonlar, aktiviteler, davetler… 12 Ocak Perşembe gününden sonra hayatınızın hız kazanacağı alanları temsil edecek. İşten elde edilen gelirler alanında da istediğiniz koşullara çok net bir şekilde sahip olabileceksiniz.

Cuma günü para ile ilgili konularda sıkıntı çektiğiniz ne varsa bütün bunları çözüme ulaştıracak her tür konu karşınıza gelecek. Pazar gününe dikkat edin, seyahatlerde, uzun yolculuklarda, daha az tanıdığınız ortamlarda gerginlikleriniz yüksek olabilir, çok çabuk tepkiler verebilirsiniz. Duyacaklarınız, alacağınız haberler karşısında hem sevdiğiniz insanı hem de ailenizdeki diğer insanları üzebilirsiniz bu etkiye dikkat edin, başıboş etkilerden mümkün olduğunca uzak durun. Hafta sonu ağırlıklı olarak aşka, keyfe, çocuklarınıza hayatınızda yer vereceksiniz.YengecYengeç Burcu
:

Yengeç ve yükselen Yengeçler bu hafta parayla ilgili konular ve onu idare etmeyle ilgili alanlara daha fazla odaklı olacaksınız. Parasal konularda ne yapmanız gerektiğini görmek istediğiniz haftalardan bir tanesi. Pazartesi ve Salı günü bu alanda size çeşitli fırsatlar sunacak. Merkür ilişkiler evinizde gerilemeye devam ediyor o yüzden ilişkiler konusunda zaman zaman iletişim sıkıntılarına açık olabilirsiniz. Ama arkadaş çevreniz ve sosyal çevre ortamlarınızda ilişkinizin sorunlarını geride bıraktığını, arkadaş ortamlarınızdaki konuşmaların ilişkilerinize yansıdığını ve ilişkinizdeki insanla sosyalleşmenin hayatınızda olumlu yansıdığını çok net görebilirsiniz. Venüs ve Mars’ın arasındaki olumlu açısı parayla ilgili konularda neler yapmanız gerektiğini gösterecek.

Perşembe günü Mars gezegeni düzeliyor, 30 Ekim’den bu yana hayatınızla ilgili pek çok konuda ne yapmanız gerektiğini bilememiş, yönünüzü belirleyememiş ya da zaman zaman sıkıntı ve problemlerle karşılaşmış olabilirsiniz. Bu problemler daha çok anne tarafınızdan ve meslek, kariyer alanlarınızdan gelmiş olabilir. 12 Ocak itibariyle Mars’ın düzelmesiyle beraber artık derin bir nefes alacaksınız. Hala bazı noktalarda dikkatli olmanız gerekecek.

Cuma günü ikili ilişkiler ve özel hayatınızda sevdiğiniz insanla yapacağınız kısa vadeli bir plan ya da sevdiğiniz insanın, eşinizin kardeşleriyle yapacağınız bir plan sizi çok mutlu edebilir. Pazar günü dikkatli olmaya özen gösterin para harcamalarınız yüksek olacak. Sosyal ortamlarda kafanıza göre para harcamak isteyebilir ya da arkadaş ortamlarınızda parasal meselelerin aranızda bazı sıkıntılar yarattığını görebilirsiniz. Hafta sonu biraz daha ailevi konularla ilgili olmanız gereken bir dönem ama öncesinde Çarşamba ve Perşembe günleri iş hayatınızda hızlı hareketlenmeler de devrede olacak.


AslanAslan Burcu:

Aslan ve yükselen Aslanlar haftanıza kendi istek ve beklentilerinize odaklanarak, kendinizi düşünerek, kendiniz için bir şeyler yaparak başlamak isteyeceksiniz ama Pazartesi ve Salı duruş bozuklukları, sırt ağrısı, skolyoz gibi sıkıntı ve problemler ya da bel ağrıları, boyun ağrıları, tansiyon iniş çıkışlarına da açık olabilirsiniz. Burada alacağınız haberler de önemli olabilir ama haftanın geneline baktığımızda Venüs’ün Mars’la olumlu açısı ikili ilişkiler ve özel hayatınızda uzun zamandan sonra istediğiniz o etkileşimi ya da aradığınız o mutluluğu bulacağınızla gösteriyor. Merkür sizin iş, hizmet ve sağlık alanlarınızda gerilemekte o yüzden iş hayatınızda inişler çıkışlar, problemler, aksiliklerle karşılaşıyor olabilirsiniz. Bu dönem içinizden iş yapmak ya da işleri teker teker ele almak da gelmiyor olabilir neyse ki Pazartesi günü alacağınız önemli haberler sizi daha da motive edecek.

Perşembe günü Mars gezegeni düzeliyor, Mars sizin sosyal çevre ve arkadaşlık evinizde gerilemekteydi. Bazı arkadaşlarınızla aranızda zaman zaman sıkıntılar problemler, anlaşmazlıklar devreye girmiş olabilir. Sosyal ortamlarda, davetlerde bazı organizasyonların iptal edilmesi, bazı konuları gerektiği gibi ele alamamanız arkadaş ortamlarınızda bazı streslere neden olmuş olabilir. Perşembe itibariyle çok daha rahat hareket edeceğiniz, arkadaşlarınızı çok rahat organize edeceğiniz, planlar yapacağınız, organizasyonlara yer vereceğiniz ve hayatınızda hızlanmaların olduğu bir döngüye merhaba diyeceksiniz.

Cuma günü işle ilgili konularda güzel bir haber, para bağlantılı bir haber devreye girerken, Pazar günü dikkatli olun çünkü bu kadar keyif bu kadar mutluluk her şeyin yavaş yavaş rayına oturması sıkılganlıklarınızı artıracak. Ya sevdiğiniz insanın size ya sizin ona vereceğiniz tepkiler Pazar günü önemli olabilir. Göz önünde olduğunuz ortamlarda aile ortamlarında dikkatli olmayı ihmal etmeyin.


BasakBaşak Burcu:

Başak ve yükselen Başaklar, geri planda durarak ve biraz da isteksiz enerjilerle haftanıza giriş yapıyorsunuz ama Salı günü akşam saatleri itibariyle enerji sizin tarafınıza dönecek. Çarşamba ve Perşembe kendinizi oldukça hareketli, mutlu, huzurlu hissedebilirsiniz ya da bu günler hayat daha hareketli akabilir. Venüs ve Mars’ın olumlu açısı iş hayatınızda ele almak istediğiniz konularda size göz kırpacak. Patronunuz ya da beraber çalıştığınız insan karşı cinstense bu hafta onlarla olan iş birlikleri, konuşmalar, görüşmeler, anlaşmalar anlamında sizi destekliyor. Diğer taraftan Merkür aşk ve çocuk alanınızda gerilemekte o yüzden hayatın tadını tuzunu çıkarmakta biraz zorlanıyor olabilirsiniz ya da eski aşklarla uğraşmak, çocuğunuzla olan ilişkinizde eski konuları tekrar tekrar ele almak sizi fazlasıyla yormuş olabilir. Neyse ki bu Pazartesi gelecek güzel haberler bu yaşadığınız sıkıntı ve problemleri de geride bırakmanızı sağlayacak.

Bu hafta çok önemli çünkü 12 Ocak Perşembe günü Mars düzeliyor, Mars sizin kariyer, iş ve meslek alanlarınızda gerilemekteydi 30 Ekim’den bu yana işinizde mesleğinizde enerjinizi istediğiniz gibi ortaya koyamadınız, söylemek istediklerinizi söyleyemediniz ya da söylediniz başınız derde girdi. İşte bu noktalarda yaşadığınız sıkıntı ve sorunlar artık daha rahat çözülmek üzere normale dönecek. Elbette ki bu dönem yine düşündüklerinize, söylediklerinize ve yaptıklarınıza dikkat etmeniz gerekecek özellikle üstleriniz ve patronlarınızla olan ilişkilerinizde ama yine de bu süreçte çok daha rahat hareket etmesini başaracaksınız.

Aşk hayatınızda güzel gelişmeler var Cuma günü bu anlamda size göz kırpıyor. Parasal konular hafta sonu devreye girerken, Pazar itibariyle yakın çevrenizdeki insanlarla güzel planlara dahil olabilirsiniz.


TeraziTerazi Burcu:

Terazi ve yükselen Teraziler sosyal çevre ilişkileriniz arkadaşlardan gelecek haberlerle haftanızı başlatıyorsunuz. Önemli haberler var bu hafta. Bu haberleri iyi organize etmeniz gerekebilir ve bu haberleri çevrenizden alacaksınız. Merkür sizin ev, aile ve yuva alanlarınızla gerilemekteydi bu yüzden ev ortamlarınızda yanlış anlaşılmalar, sıkıntılı durumlar devrede olmuş olabilir. Bu Pazartesi güzel haberler devreye girecek ve ev ortamlarınızda yaşadığınız sıkıntı ve problemlerin geride kaldığını göreceksiniz. Venüs ve Mars arasındaki uyumlu açı partneriniz ve sizin aranızdaki ilişki bağlarını kuvvetlendirecek. Aşk hayatınızda çok güzel etkileşimler altında olacaksınız ve sevdiğiniz insanla hareket etmek de sizi fazlasıyla mutlu edebilir.

Perşembe günü Mars düzeliyor, Mars sizin seyahat, eğitim, yurtdışı bağlantılı işler, ticari faaliyetler, sosyal medya alanınızda gerilemekteydi. Buralarda çeşitli engeller, aksilikler, sıkıntılar ya da kavgalarla karşılaşmış olabilirsiniz ya da içinizde tuttuklarınız olabilir. 12 Ocak Perşembe günü itibariyle Mars düzeliyor bu alanda çok daha hareketli çok daha organize çok daha kafanızdaki planlara yönelik hareket edebileceksiniz. 25 Mart’a kadar sizi kimse tutamaz çok gezecek çok görecek, seyahatler, eğitimlerde bulunacak ve buradaki mücadelenizi ortaya net bir şekilde koyacaksınız. Cuma günü çok keyifli, ev ortamlarında ailenize verdiğiniz sözleri tutmak anlamında size göz kırpıyor. Aile büyüklerinizi bir yere götürecekseniz annenizi babanızı ziyaret edecekseniz ya da misafirliğe gidecekseniz Cuma günü yapmanız çok daha akıllıca olacaktır.

Pazar günü dikkatli olun çünkü Venüs’ün Uranüs’le karesi sevdiğiniz insanla aranızda bazı gerginliklere işaret ediyor olabilir, sıkılganlıklarınız yüksek görünüyor. Bu aralar duyduğunuz her şeyden de çok fazla etkileniyor olabilirsiniz. Bu yüzden Pazar günü sevdiğiniz insanı çok fazla hırpalamayın. Cuma ve Cumartesi günleri kafanıza göre gezmek dolaşmak sizin için önemli olacak.


AkrepAkrep Burcu:

Akrep ve yükselen Akrepler, bu hafta kariyer hayatınızda önemli haberler alabilirsiniz. Buradaki durumları iyi idare etmeniz gerekecek. Zaman zaman yetersizlikleriniz devrede olabilir, yakın çevreden duyduğunuz bazı konuları gözünüzde fazlasıyla büyütüyor olabilirsiniz. İletişimsel işlerinizde ve yakın çevre alanlarınızda Merkür geriliyor ve bu da sizi fazlasıyla huzursuz ediyor. Her zamanki rahat akan ilişkileriniz, organize olmanız gereken konularda güvensizlikler devrede olacak ama bu hafta bu güvensizlikleri geride bırakmasını da bileceksiniz. Özel hayatınızdaki insan ya da ortağınız bir konuda size çok önemli tüyolar verebilir. Onunla yapacağınız konuşmaların içinizi rahatlattığını çok net görebilirsiniz. Venüs’ün Mars’la olumlu açısı ev, aile ve yuva alanlarınızda kadın- erkek ilişkilerinizde dengeyi kuracağınızı, özel hayatınızdaki güzel gelişmelerin ruh halinize de olumlu yansıyacağını gösteriyor.

Perşembe günü Mars düzeliyor, Mars sizin ortak gelirler alanınızda gerilemekteydi. Ortağınızla, partnerinizle bu alanda ortak bir para girişiminiz, ortak bir havuzunuz varsa bu noktalarda bazı zorlanmalar devreye girmiş olabilir. Bu dönem ödemelerle, vergilerle, kredilerle çok fazla uğraşmış olabilirsiniz ya da harcamalarınız gereksiz yüksek olmuş olabilir. Şimdi bütün bunların geride kalacağı çok daha rahat adımlarla yolunuzda ilerleyeceğiniz ama hala dikkatli olmanız gereken bir dönem başlıyor Perşembe günü itibariyle. Ne zamana kadar? 25 Mart’a kadar.

Diğer taraftan Cuma günü Güneş’in Neptün’le olumlu açısı özel hayatınız ve yakın çevre ilişkileriniz arasındaki bağı kuvvetlendirecek. Mesela sevdiğiniz insanla beraber hobilerinizi hayata geçirebilir yakın çevrenizdeki insanların buna dahil olmasını bekleyebilirsiniz. Pazar günü dikkatli olun sevdiğiniz insanın bazı noktalarda çok sinirlendiğini gergin olduğunu ve bu gerginliği size yansıttığını görebilirsiniz. Bu aralar ilişkinizi çok fazla zorlamayın çünkü birbirinizi anlamak çok da kolay olmayacak.

 


YayYay Burcu:

Yay ve yükselen Yaylar dış ortamlardan gelecek önemli haberlerle haftanızı başlatıyorsunuz. Seyahatler, uzak yerlerden gelecek haberler, eğitimle ilgili konular bu hafta önemli. İşe odaklanmaktan ziyade kendinizi dışarıya atma bir işle uğraşıyorsanız gezme dolaşma etkisi önemli olabilir ama haftanın geneline baktığımızda para ile ilgili konularda Merkür gerilemesi yaşıyorsunuz. Maddi konular bu aralar hayatınızda çok önemli ama burada bir türlü istediğinizi alamadığınızı görüyor olabilirsiniz. Bazı iş anlaşmaları, parasal bazı konuşmalarda sıkıntılar oluşmuş olabilir neyse ki bu hafta bu sıkıntıları çok rahat bir şekilde ele alabilir, iş hayatınızda yapabileceklerinizi net görebilirsiniz. Pazartesi günü Venüs’ün Mars’la olumlu açısı hem yakın çevre ilişkileriniz hem özel hayatınızda istediğiniz dengeyi tutturabileceğinizi gösteriyor. Sevdiğiniz insanla çok keyifli uzak yerlere gitme planları yapacaksınız hatta bu teklif karşı taraftan gelebilir, uzun zamandır planladığınız bu etkileri hayata geçirebilirsiniz. Ama bunu plan yapmak gibi düşünün, hemen harekete geçmeyin çünkü Merkür geriliyor. Yaptığınız bu planlarda sonrasında değişikliklerle karşılaşma olasılığınız var.

Perşembe günü Mars düzeliyor, Mars sizin ikili ilişkiler ve özel hayat evinizde gerilemekteydi. Yani sevdiğiniz insanla zaman zaman sıkıntı ve problemler yaşamaya meyilliydiniz. İçinizde tuttuklarınız, söyleyemedikleriniz, kavga edemediğiniz konular ters bir noktaya geldiyse 12 Ocak’tan sonra bu konularda çok daha rahat etkiler devreye girmeye başlayacak. Hala söylediklerinize ve yaptıklarınıza dikkat etmeniz gerekecek ama artık enerjinizi daha doğru kullanacaksınız. Cuma günü para ile ilgili konularda güzel haberler devrede. Hatta bir para geçebilir elinize bu parayı evinize harcayabilirsiniz. Evinizde yapılması gereken bir şey devreye girebilir ya da evinize misafir gelecektir ve misafirlere harcamayı düşünüyor olabilirsiniz bu parayı.

Cuma günü çok hareketli bir gün olacak Pazar günü ise yakın çevre ilişkilerinize dikkat edin. İletişim halinde olduğunuz insanlara karşı tahammülünüz yüksek olmayabilir, toleranssız olacaksınız çok çabuk köprüleri atabilirsiniz ve iş ortamlarınızda duyacağınız bir konu kafanıza fazlasıyla takılabilir, gerginlikleriniz yüksek olabilir.Oglak
Oğlak Burcu:

Oğlak ve yükselen Oğlaklar, para ödemeleri, ortak para gelirlerine odaklanarak haftanızı başlatıyorsunuz. Parasal konularda ne yapmanız gerektiğini görebilirsiniz ama Salı günü biraz yetersiz hissedebilirsiniz kendinizi. Alacak verecek dengesini tam da Salı günü iyi oturtmaya özen gösterin ama haftanın etkilerine baktığımız bu hafta gökyüzü bize güzel sinyaller gönderiyor. Merkür sizin burcunuzda geriliyor, kişisel hareketleriniz, girişimleriniz, kendinizi ifade etme konusunda yanlış anlaşılmalara açık bir dönem. Önemli anlaşma ve sözleşmeleriniz, girişimleriniz varsa bu konularda da beklemeniz gereken bir süreç. Bu hafta başında özel hayatınız ve iş alanlarınızda çok güzel fırsatlar karşınıza gelebilir ama bu fırsatları gökyüzü düzeldiğinde ve doğru bir zamanda harekete geçmek üzere kullanın. Diğer taraftan para kazançlarınız artacak bir yerden beklediğiniz bir paranın gelme olasılığı da Pazartesi günü devrede olacak.

Perşembe günü Mars düzeliyor, Mars sizin iş, hizmet ve sağlık alanlarınızda gerilemekteydi. Bu alanlarda mücadele gücünüzü biraz aşağıya çekmiş olabilir. Perşembe günü itibariyle bu alanlarda etkin mücadelenizi koşturmalarınızı ve uğraşılarınızı ortaya koymaya başlayacaksınız. Sağlıkla ilgili konularda dikkatli olun. Beraber çalıştığınız insanlara karşı içinize tuttuklarınızı tam da Mars düzelir düzelmez ortaya dökmeyin, akıllı olun. 25 Mart’a kadar işinizde gücünüzde istikrarlı ve hareketli bir döngü içine giriyorsunuz.

Cuma günü yakın çevrenizden gelecek önemli haberler kendinizi mutlu hissettirirken Pazar gününe dikkat edin çünkü para ile ilgili konularda harcamalarınız yüksek. Buna ihtiyacım var deyip gidip aldığınız bir eşyaya hiç de ihtiyacınız olmadığını görüp pişman olabilirsiniz. Harcamalarınıza ve hafta sonu para ile ilgili konulara dikkat edin.

 


KovaKova Burcu

Kova ve yükselen Kovalar, haftaya ikili ilişkiler ve özel hayatınıza odaklanarak giriş yapıyorsunuz. Sevdiğiniz insandan önemli haberler gelebilir ya da sevdiğiniz insanla güzel bazı planlar içerisine girebilirsiniz. Bu hafta genelinde gökyüzünde güzel hareketler var. Venüs’ün Mars’la olumlu açısı ikili ilişkiler, özel hayatınızda, hobi alanlarınızda, çocukla ilgili girişimlerinizde ve aşk hayatınızda keyfinizi yerine getirecek ve bu hafta başında kendinizi gerçekten şanslı, mutlu ve iyimser göreceksiniz. Merkür kadersel alanınızda geriliyor bu da bazı konularla tekrar tekrar uğraşmanız gerektiğini karşınıza getirecek ama diğer taraftan ailenizdeki insanlar, sevdikleriniz her tür konuda size destek olacak. Sıkıntı yaşadığınız, endişe ettiğiniz konularda kapılar aralayacaklar ve kendinizi mutlu hissedeceksiniz. Zaten evinizden yakın çevrenizdeki insanlardan bu ara çok ayrılmayın. Önemli sırlarınızı kimseyle paylaşmayın ve dedikodu yapmamaya çalışın.

Bu hafta Mars düzeliyor, Mars sizin aşk evinizde gerilemekteydi. Geçmiş aşklar, geçmişte yapılmış işler ya da çocuklarla ilgili konularda atılması gerekenler, geçmişte verilmiş kararların yeniden gündeme gelmesi önemliydi ve bu alanlarda bazı zorlanmalar devreye girmiş olabilir. 12 Ocak Perşembe günü itibariyle bu alanlarda rahat bir nefes alacaksınız hem aşk hem özel hayatınız hem sanatsal faaliyetler hem spor konuları öne çıkacak. Mesela spora yazılmış ama bir türlü içinizden gitmek gelmiyor olabilir çünkü Mars burada geriliyor, yani enerjinizi doğru kullanamıyor olabilirsiniz. Perşembe gününden sonra bu etkiler geride kalmaya başlayacak.

Para ile ilgili konularda çok güzel fırsatlar elde edeceksiniz, beklenmedik yerlerden güzel destekler görürken Cuma günü oldukça hareketli bir gün olacak. Pazar günü Venüs’ün Uranüs’le olan dik açısı ev ve aile ortamlarınızda çok çabuk tepkiler vereceğinizi ortaya koyuyor. Bu dönem kendinize yönelik hareketleriniz aile büyüklerinizle aranızda bazı çatışmalara neden olabilir o yüzden ev ortamlarında mümkün olduğunca sıkılganlıklarınızı kontrol etmeye özen gösterin. Kazalara neden olacak davranışlardan mümkün olduğunca uzak durun.


BalikBalık Burcu:

Balık ve yükselen Balıklar, gündelik hayatın ritmi, sağlıkla ilgili konular ve halledilmesi gereken önemli işlerle haftanızı başlatıyorsunuz. Bu Pazartesi ve özellikle Salı dik durmaktan kaynaklı kendinizi fazla kastığınızı görebilirsiniz, kalp, tansiyon problemlerine açık olabilirsiniz. Ama gökyüzünde olumlu etkiler var bu hafta. Venüs ve Mars arasında çok güzel ve olumlu bir açı var. Aile hayatınızda kadın-erkek ilişkileri çok rahat akabilir, sevdiğiniz insanlarla bir araya gelebilirsiniz ve bu dönem hem ailenizdeki büyüklerle hem sevdiğiniz insanla aranızdaki bağlantılar gerçekten kuvvetli akabilir.

Pazartesi arkadaş ortamlarınızda yaşadığınız bir sıkıntı ya da derdi ele almak anlamında gayet keyifli olacak. Yine arkadaş çevrenizden bir insanla beraber girişeceğiniz önemli bir iş için önemli, farklı bir bakış açısı ya da konuşmalar görüşmeler gündeme gelebilir. Hala Merkür gerilediği için bu girişimleri başlatmak doğru değil ama bu girişimler üzerinden plan yapmak belki de bu işi daha da geliştirmek eksiklerini görmek, tamamlamaya uğraşmak anlamında size güzel fırsatlar sunabilir.

Perşembe günü Mars düzeliyor, Mars sizin ev, aile ve yuva alanlarınızda gerilemekteydi 30 Ekim’den bu yana ev ortamlarınızda sözlü tartışmalar agresif etkiler devrede olmuş olabilir. Şimdi hem aile büyükleriniz hem kendi ailenizde Perşembe gününden sonra enerjinizi çok daha kuvvetli kullandığınız, sıkıntıların ya da tartışmaların olmadığı bir sürece merhaba diyeceksiniz. Evinizde rahat rahat oturamayacaksınız yakın çevrenizden birileri gelip gidebilir, akrabalarınızı ağırlayabilirsiniz evinizde hızlı olaylar, hızlı buluşmalar devreye girebilir ama yine de enerjiniz artık daha doğru çalışacak.

Cuma günü sosyal çevrenizden güzel haberler devreye girerken Pazar günü yakın çevrenizdeki insanlarla bağlantılarınıza dikkat edin, sıkılganlıklarınız yüksek olacak. Onların hayatındaki bir mevzunun sizin hayatınıza yansımalarını görebilirsiniz. Çarşamba ve Perşembe günleri ikili ilişkiler ve özel hayatınıza daha fazla vakit ayıracak, Cumartesi ve Pazar günleri para harcamaktan geri durmayacaksınız.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın