Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

15 – 21 Şubat 2016 Haftalık Burç Yorumları

Bu yazıyı paylaşın;

Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Bu hafta itibarıyla, sosyal çevrenizde vaktinizi daha fazla kullanıyor olacaksınız. Önemli organizasyonlar içine girebilir, arkadaşlarınızla kuracağınız ilişkileri daha görünür ve etkili bir hale getirebilirsiniz. Bir anlamda partileri ve toplantıları seviyor olacaksınız. Arkadaş grubunuzdan veya bir organizasyonda tanıştığınız bir insandan ileride fayda ve yardım görebilirsiniz. Birileri ileri vadede hayatınıza etki edebilir, bunun için dışa açılmalı ve bolca gezmeli, organizasyonlara dahil olmalısınız. Yine bu hafta itibarıyla geri planda durmak, olayları gözlemlemek ve plan yapmak işinize daha çok yarayabilir. Bu süreç kesinlikle korkulacak ve tedirgin olunacak bir süreç değil, sadece yaşadıklarınızın karşılığını ve sonuçlarını hemen alamayacağınız bir süreç olacak. Enerjiniz yüksek çalışmayacak, bu yüzden bağışıklık sisteminizi kuvvetlendirecek vitamin ve mineral alımını ihmal etmeyin. Yine geri plandan yürüteceğiniz işleriniz varsa, devlet kurumlarından birinde, hastane veya sağlık sektöründe ya da sanatsal işlerde  çalışıyorsanız bu dönem faydalı olabilir.


BogaBoğa Burcu:

Bu hafta itibarıyla kariyerinizde güzel bir dönemin başladığını belirtelim. İş ilişkilerinizde patronlarınızla, üstlerinizle olan bağlantılarınız giderek güçlenecek, kendinizi bu konularda ve bu alanlarda göstermekten mutluluk duyacaksınız. Patronlarınızdan, üstlerinizden ya da beraber çalıştığınız insanlardan; zam, terfi, pirim gibi bir isteğiniz varsa, bu isteklerinizi dile getirmek önemli olacak. Evliyseniz eğer, eşinizin ailesiyle olan bağlantılarınızın da güçleneceği bir dönem olacak. Aynı zamanda kendi aile değerlerinize de önem verecek, bir yandan sevdiklerinizi de ihmal etmemeye çalışacaksınız. Cuma gününden sonra tam anlamıyla sosyal çevre alanlarınız aktif oluyor. Geleceğinizle ve kariyer hayatınızla ilgili konularda da önemli etkilerin cereyan edeceği bu dönem, konuştuğunuz bir takım konu ve olayları arkadaşlarınızla ve sosyal çevrenizle beraber planlayabileceğiniz bir dönem olacak. Bir yandan geleceğinize yönelik adımlarınız hızlanacak, kendinizi daha fazla aktivite ve sosyal hayatın içerisinde buluyor olacaksınız.


İkizlerİkizler Burcu

Bu hafta  yabancılarla olan bağlantılarınızı ve ilişkilerinizi kuvvetlendireceğiniz bir döneme gireceksiniz sevgili İkizler ve yükselen ikizler. Kendinizi iyi hissedeceksiniz, önemli anlaşmalar yapacaksınız, tanıtımlar, anlaşmalar için olumlu bir süreçte olacaksınız. Yaratıcı fikirlerinizi etkili bir şekilde, kreatif bir şekilde ortaya koyabilir, eğitim konularında, anlaşmalarda, tanıtımlarda, kampanyalarda, bu gibi aktivitelerde başarılı bir şekilde kendinizi ortaya koyabilirsiniz.

Cuma günü itibarıyla artık tam anlamıyla kariyerinize odaklanacağınız bir dönem söz konusu. Toplumsal konular daha fazla ön plana geçmeye başlayacak, göz önünde olacaksınız, insanlar için bir şeyler yapmak isteyeceksiniz. Kariyerinizde kimliğinizi daha fazla kullanacaksınız.YengecYengeç Burcu
:

Bu hafta itibarıyla şimdiye kadar alamadığınız borcunuz ya da alacağınız varsa bunları tahsil etmek önem kazanabilir sevgili yengeç ve yükselen Yengeçler. Yine partnerinizin finansal durumunda da önemli gelişmeler, sürpriz şanslar devrede olacak. Beklemediğiniz bir maddi olanak veya  elinizin bollaşması sizi çok mutlu edebilir. Başkalarından da yardım ve destek görmek sizi rahatlatacak. Özel ilişkilerinizde kadersel birtakım olaylarla karşılaşabilirsiniz. Maddi anlamda çok fazla bağımsız hareket edemeyeceksiniz ama bir yandan da karşılaşacağınız olaylar sizin güzel ilişkiler kurmanıza neden olacak.  Parasal paylaşımlar, malların, mülklerin paylaşılması gibi etkiler, özellikle bu üç haftalık süreçte daha fazla gündemde olabilir. Bir yandan da cinsel olarak kendinizi ifade edebileceğiniz günler içine giriyorsunuz. Yine bu hafta itibarıyla dış ortamlarda, seyahat veya eğitimsel konularda kendinizi ortaya koymaya başlayacaksınız. Kendinizi geliştireceğiniz konuları öğrenmek, değişik yerlerde bulunmak önem kazanacak. Geleceğinizi şekillendirmek üzere adımlar atacak, hayatı geniş resimden göreceksiniz.


AslanAslan Burcu:

Bu hafta itibarıyla hayatınızda romantizm rüzgarları esebilir sevgili Aslan ve Yükselen Aslanlar. Bir anlamda özgür ve bireysel takılmak isteyeceksiniz ve  karşı tarafın üzerine düşmeyeceksiniz ama bir araya geldiğiniz zaman da çok güzel etkileşimler altında olacaksınız. İlişkinizi masaya yatırabilir, birbirinizle konuşmalarınızı ve paylaşımlarınızı hızlandırarak karşılıklı sevgi ve saygınızı arttırabilirsiniz. Taşınmak için de uygun bir döneme giriş yapıyorsunuz. Cuma gününden sonra özellikle ortaklaşa para konuları önem kazanıyor. Alacaklar, borçlar, krediler, vergiler, ödemeler daha fazla ilginizi yönelteceğiniz alanlar. Başkalarından intikal eden konular öne geçebilir. Yine başkalarıyla ortaklaşa sahip olunan değerler ve diğer kişilerin finansal konuları ön plana çıkabilir. Nafaka, pirim gibi konular gündeminize yerleşebilir. Parasal konularda kendinizden ziyade başkalarına bağımlı hareket edeceksiniz. Vergi, stopaj, kredi kartı ödemeleri, alacak-verecek dengesine de dikkat etmeniz gereken bir süreç içine giriyorsunuz.


BasakBaşak Burcu:

Bu hafta itibarıyla sağlığınızda güzel gelişmeler oluşabilir sevgili Başak ve yükselen Başaklar. Bu süreçte kilo alımına dikkat etmelisiniz. Bir yandan da iş yaptığınız insanlarla olan ilişkilerinizi kuvvetlendiriyorsunuz. Özgür ve biraz kafanıza göre, biraz da kendi isteklerinize göre adım atacağınız işinizde, demokrat ve insancıl yaklaşımlarınız herkesin ilgisini çekebilir. Hem astlarınızla hem üstlerinizle anlaşmasını iyi becereceksiniz. Başkalarına hizmet etmekten mutluluk duyabilirsiniz. Cuma gününden sonra kimliğinizi ikili ilişkilere kaydıracaksınız. Özel hayatınız, birebir ilişkileriniz devreye girecek. Aynı zamanda hayatınızın şartları bu süreçte çok fazla elinizde olmayabilir. Bu tarihten sonra başka insanların, partnerinizin ya da sevdiğiniz insanın hayatına göre önemli kararlar alabilirsiniz. Onların bakış açısına önem verecek, onay almak isteyeceksiniz. Danışmanlıkla ilgili konu ve olaylar hızlanabilir.


TeraziTerazi Burcu:

Bu hafta artık eğlenceye daha fazla vakit ayırmanın zamanı gelmiş bulunuyor sevgili Terazi ve yükselen Teraziler. Yeni bir ilişki için adım atmak iyi bir fikir olabilir. Eğer evliyseniz, daha fazla duygusal hayatınız açısından hareketli bir süreç içindesiniz. Belki de sevdiğiniz insanla hayatı daha fazla paylaşmak isteyecek, spor faaliyetlerine yazılacak, daha çok dış ortamlarda vakit geçireceksiniz. Bekârsanız ve aşkı arıyorsanız bu tarihten sonra aşk, hayatınızda yer alabilir. Bu süreçte hayatı dolu dolu yaşama, keyfini çıkarma arzunuz güçlenecek, özgür duygularla hareket edeceksiniz. Çocuk beklentisi ve çocuk isteğinizde ön plana geçebilir. Çocuğunuzla olan ilişkileriniz güzelleşecek. Cuma  sonra bir yandan aşkı deneyimlemeye açık olduğunuz bir süreç içine giriyor, bir yandan da günlük rutin işlerinizde kendinizi göstermeye başlıyorsunuz. İş hayatınız önem kazanıyor. Bir ay boyunca işle ilgili konular, sağlıkla ilgili konular gündeminize yerleşecek.


AkrepAkrep Burcu:

Bu hafta aile ilişkileri, yuva, yerleşimle ilgili konularda güzel gelişmeler yaşanabilir sevgili Akrep ve yükselen Akrepler. Özellikle evinizle ilgili önemli bir değişim içine girmek istiyorsanız, evinizi değiştiriyorsanız boya, badana, tamirat, tadilat ve dekorasyon işlerine kalkışmanın tam zamanı. Evinizde misafir ağırlayabilir veya daha fazla vaktinizi ailevi ortamlarda geçirmek isteyebilirsiniz. Üç hafta boyunca Venüs’ten çok güzel etkiler alıyor olacaksınız. Cuma gününden sonra kimliğinizi aşk hayatınızda, eğlencelerde, hobi ve sportif faaliyetlerle alakalı konularda ortaya koyuyorsunuz. Özellikle çocuk sahibi olma girişimi açısından güzel tarihleriniz var önünüzde. Flörtler, yeni insanlarla tanışma, aşk hayatınızın hareketlenmesi, sevme ve sevilme ihtiyacınızın artması etkileri de bu tarihten sonra devreye giriyor. Bir yandan da sportif aktiviteleriniz hızlanabilir, öğrenme ve öğretmek anlamında güzel bir dönem içinde olacaksınız.


YayYay Burcu:

Bu hafta yakın çevrenizdeki akrabalarınız ve kardeşlerinizle olan bağlantılarınız kuvvetlenecek, onlarla olan iletişiminizde, bağlantılarınızda kendinizi iyi hissedeceksiniz ve yakın çevrenizdekilerle daha fazla sosyalleşeceksiniz sevgili Yay ve yükselen Yaylar. Arabuluculuk yaparak yakın çevrenizde olagelen anlaşmazlıklara da son verebilirsiniz. Reklam, tanıtım, pazarlama, satış, bilgisayar, internet gibi alanları daha sık kullanabilir, yine bu alanlarda güzel ilişkiler sayesinde başarınızı ilerletebilirsiniz. Cuma günü itibarıyla kimliğinizi aile hayatınıza aktarmaya başlayacaksınız. Ailenizle ilişkileriniz, yaşam alanınız ve yerleşimle ilgili konular öne çıkabilir. Özellikle aile bireylerinizin hayatında önemli gelişmeler yaşanabilir, ailenizin size ihtiyacı olabilir, siz bunların farkında olabilirsiniz ve gücünüzü onlar için harcayacaksınız.Oglak
Oğlak Burcu:

Bu hafta itibarıyla parasal konularda olumlu etkiler altındasınız sevgili Oğlak ve yükselen Oğlaklar. Bir yandan para kazanma dürtünüz, beceriniz ya da ilişkileriniz güzelleşir ve artarken, bir yandan da özgürlüğünüze, gruplarla olan faaliyetlerinize, gezmeye, dolaşmaya, bireyselliğinize, teknolojiye daha fazla para harcamaya meyilli olacaksınız. Para bir taraftan gelebilir, bir taraftan bu dönemde harcamalarınız yüzünden gidebilir. Cuma günü  itibarıyla merak ettiğiniz konu ve olayları öğrenmek için uygun bir döneme giriyorsunuz. Yakın çevre iletişiminiz artıyor. Akrabalarınız ve kardeşlerinizle olan bağlantılarınızı kuvvetlendirebilirsiniz. Kimliğinizi daha çok yakın çevrenizde olan biten olaylara kaydıracaksınız. Bir yandan öğrenmek hoşunuza gidecek, bir yandan da iletişim, satış, reklam, pazarlama ve bilgisayar alanlarından biriyle uğraşıyorsanız bu konularda da kendinizi ön plana çıkartabileceksiniz.


KovaKova Burcu

Bu hafta ve sonrası dönemde ilişkilere her zamankinden daha fazla önem vereceksiniz sevgili Kova ve yükselen Kovalar. Başkalarına ayak uydurmanız, birlikte hareket etmeniz kolaylaşacak. Etrafınızdaki kişilere cazip görünebilirsiniz. Alışveriş yapmak, beğendiğiniz giysileri almak, kendinize bakım yapmak için de uygun zamanlarda olacaksınız. Estetikle ilgili bir operasyon geçirmek istiyorsanız ya da kendinizi değiştirmek istiyorsanız yine bu tarihten sonraki üç haftalık dilim içinde bunu yapabilirsiniz. Cuma gününden sonra kendinizi parasal konulara yönlendiriyorsunuz. Kendi finansınıza güvenmek bu dönemde önemli, kazanç elde etme potansiyeliniz artacak. Sahip olduklarınızı ya da değer verdiğiniz şeyleri önemseyeceksiniz ve ne kadar başarılı olduğunuzu, kazancınızla ölçeceksiniz.


BalikBalık Burcu:

Bu hafta itibarıyla kendinizi biraz sosyal ortamlardan uzaklaştırabilirsiniz sevgili Balık ve yükselen Balıklar. Gerek ikili ilişkilerinizden gerek sosyal ilişkilerinizden izole olabilirsiniz. Aşk ilişkilerinizde kendinizi kurban etmek ya da aşk ilişkilerinizde sorunların yüzeye çıkması muhtemel olabilir. Platonik ve gizli aşklara olan eğiliminiz artacak. Bir yandan da hayatın anlamını irdeleyeceksiniz ve yalnız kalmaktan daha fazla hoşlanacaksınız. Cuma gününden sonra kendinize olan güveniniz yerine geliyor. Bir anlamda sağlığınızda düzelmeler olabilir. Artık görünür hale gelmek isteyeceksiniz ve kimliğinizi dış ortamlarda ortaya koyacaksınız. Bir yandan sağlığınızın düzelmesi, insan içine daha fazla karışma arzunuz sizi faal yapabilir ama hala harekete geçmemeniz gereken günlerde olduğunuzu da bilmelisiniz.

 

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın