Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

06 – 12 Nisan 2015

Bu yazıyı paylaşın;

KocKoç Burcu: Tüm hafta boyunca sakarlıklara, anlık hareketlere, sıkılgan davranışlarınıza dikkat etmelisiniz sevgili koçlar. Bu Pazartesi  üzerinizde hissedeceğiniz değişiklik ve farklılık rüzgarlarını kendi lehinize çevirmelisiniz. Etrafınızda olup biten herşey sizi fazlasıyla sıkabilir. Değişik ve size farklı gelen herşey daha çok ilginizi çekecek. Aşk hayatınızda güzel konuşmalar keyfinizi arttırabilir. Hayata büyük bir anlayış ve mutlulukla yaklaşabilirsiniz.

Çarşamba günü jüpiterin düzelmesiyle beraber aşk hayatınızda, çocuk konularında, spekülatif ve risk içeren işlerinizde, sanatsal alanlarda yeni fırsatlara ve şanslara açık olacaksınız. Yurtdışı bağlantılı işlerinizde, gelecek planlarınızda da rahatlamalar görülebilir.

Çarşamba günü fikirlerinizde çabuk sıkılacağınızdan, değişik olan her plan daha çok işinizi görecek. Maddi konularda aldığınız kararları uygulamadan önce gereksiz harcama yapmamaya özen gösterin. Bazı konularda bir aydınlanma yaşayabilirsiniz bunun sonucunda iş alanlarınızda bazı konuşmalar hoşunuza gitmeyebilir. Sadece gerçeklerin peşinde olacak ve ona ulaşana kadar olayların ardındaki konuların peşini bırakmayacaksınız.

Cuma günü, hayatınızı konuşmak, paylaşmak önem kazanabilir. Olaylara tek taraflı bakmamaya çalışırsanız görüşmelerinizden daha büyük faydalar sağlayabilirsiniz.

Cumartesi günü venüs ikizler burcuna geçecek. 3 hafta boyunca yakın çevrenizle ilişkilerinizi arttırmak ve onların sorumluluklarını üstlenmek ön plana çıkacak. Satış, pazarlamave reklam işleriyle uğraşanlar, aktif enerjileriyle ilişkilerini güzelleştirerek ve işlerini daha çok severek kendilerini ortaya koyabilirler.

Pazar günü ise, maddi anlamda enerjinizi daha faydalı işler, toplumsal konular veya yardım içeren alanlarda harcayabilirsiniz.


BogaBoğa Burcu: Bu hafta beklenmedik olaylara açık olmalısınız sevgili boğalar. Bu Pazartesi, geçmiş konu ve olaylar değişik ve farklı bir şekilde ortaya çıkabilir. Enteresan deneyimlere açık olmalısınız. Kafanızdaki güzel fikirler aile hayatınızda önemli konuşmalara ve fırsatlara neden olacak.

Çarşamba gününden sonra ev hayatınızda ve ailevi konularda şansı ve mutluluğu daha çok üzerinizde hissetmeye başlayacaksınız. Kafanızdaki ev planlarınızı uygulayabilir, kredi başvurularını gözden geçirerek kendi bütçenize en uygun olanını seçebilirsiniz.

Yine bu Çarşamba geçmiş düşüncelerden ve deneyimlerinizden kaynaklı olarak ani tepkilerinize dikkat edin. Kafanızdaki soruların yanıtlarını bulabilir, bilinçaltınızda aydınlanmalar hissedebilirsiniz. Yine de bu Çarşamba yabancı ortamlarda veya seyahatlerde duyacağınız veya konuşacağınız bazı şeyler hoşunuza gitmeyebilir. Bir konu veya görüşe takılı kalabilirsiniz. Kafanızda bazı şeyleri gereğinden fazla büyütmeniz de mümkün gözüküyor.

Cuma günü, olaylara daha mantıklı ve biraz da tek taraflı bakmaya yatkın olacaksınız. Aşk ve ev  hayatınızdaki ve maddi konulardaki sorunlarınıza çözümler üretebilirsiniz.

Cumartesi günü venüs ikizler burcuna geçecek. 3 hafta boyunca maddi konularda kazanımlarınızı arttıracak, iyi ilişkiler kurabilir, bu alanda güzellikler görebilirsiniz. Para kazanma isteğiniz artacak ama bir yandan da para harcamaya ve güzel eşyalara para dökmeye başlayacaksınız.

Pazar günü, enerjinizi daha çok sosyal ortamlarda verdiğiniz sözler için harcayabilirsiniz. Çevrenize ve sizi seven arkadaşlarınıza yardım etmek öne çıkabilir.


İkizlerİkizler Burcu: Bu hafta sosyal ortamlarda ilginç ve farklı deneyimlere açık olmalısınız sevgili ikizler. Hızlı bir hafta içine girerken  sosyal ortamlarınızdaki değişik ve farklı oluşumlar buna izin vermeyecek. İletişime dayalı işlerinizde şans ve fırsatlar sizden yana. Karşınıza çıkacak fırsatlar sizi heyecanlandırabilir.

Çarşamba günü jüpiter düzeliyor. Özel hayatınızla ilgili konular, iletişim konuları daha net ve istediğiniz gibi şekillenmeye başlayacak. Artık ne istediğinizi bildiğiniz için bu konularda daha bilinçli hareket edeceksiniz. Karşınıza yeni fırsatlar çıkabilir.

Yine bu Çarşamba farklı, sıradışı bir gün geçirebilirsiniz. Kafanıza göre hareket etmek isteyecek, arkadaş gruplarınızla planlar yapacaksınız. Düşüncelerinizdeki bilinç ve  zenginlik sizi ilginç kılabilir yalnız sosyal ortamlarınızda arkadaşlarınızın söyleyeceği bir söz veya konu kafanıza takılabilir ya da kendi düşüncelerinizi arkadaşlarınıza empoze etmeye çalışabilirsiniz. Maddi konularda olayları çok zorlamayın.

Cuma günü, önemli bir davet veya organizasyon için önemli konuşmalar veya görüşmeler içinde olabilirsiniz. İnsanların sorunlarına kolay çözümler üretebileceksiniz yalnız kendi işlerinizde tek taraflı olmamaya çalışın.

Cumartesi günü, venüs ikizler burcuna geçiyor. 3 hafta boyunca hayatınızı ve görüntünüzü güzelleştirmek, sosyal olmak için uğaraşacaksınız. Artık silkinme zamanınız geldi, biraz kendinize vakit ayırmayı ve kendinizi ön planda tutmayı öğreneceksiniz. Alışverişler, bakımlar, kendinizi şımartacak herşey devreye girmeye başlayacak.

Pazar günü, enerjinizi biraz yükseltmeniz önem kazanabilir. Yine de toplumsal konularda fedakarlıklara açık olacaksınız..


YengecYengeç Burcu: Bu hafta kariyer alanlarınızda beklenmedik oluşumlara açık olmalısınız sevgili yengeçler. Bu pazartesi gün içinde harika bir iş teklifi alabilir, değişik ve farklı bir iş günü yaşayabilirsiniz. Göz önünde olacağınız ortamlarda sıradışı olan herşey daha çok ilginizi çekecek. Karşınıza gelecek olan maddi seçenekler sizi çok mutlu edebilir.

Çarşamba günü jüpiter düzeliyor. Maddi konularda yaşadığınız bazı sıkıntıların geride kaldığını göreceksiniz. Bu alanlarınızda büyük rahatlamalar ve yeni şanslar devreye girebilir.

Çarşamba günü, kalabalık ve iş ortamlarında  çabuk sıkılabilir ve birden fazla yerde olmak isteyebilirsiniz. Yine de iş alanlarınızda bir fikir veya düşünceye takılı kalabilirsiniz. Özellikle kalabalık ve göz önünde olacağınız ortamlarda sevdiğiniz insanla veya ortaklı işiniz varsa partnerinizle olan iletişiminize dikkat etmeniz gerekebilir.

Cuma günü, iş alanlarınızda durumları toparlamak, görüşmeler yapmak ve sorunların çözmek için harekete geçebilirsiniz. Mantığınızı devreye sokacak, önemli duyurularınızı yapabileceksiniz.

Cumartesi günü venüs ikizler burcuna geçecek. 3 hafta boyunca sizi biraz sosyal anlamda zorlayacak olan venüs, özel hayatınızda ve iş konularında fedakarlıkları hayatınıza taşıyacak.Yine bu 3 haftalık dönem içinde, gizli saklı işlerden ve ilişkilerden hoşlanabilirsiniz. Başkalarına yardım etme isteğiniz yoğun olacak. Yalnızlığı ve kafanızı dinlemeyi seviyor olacaksınız.

Pazar günü, enerjinizi daha çok arkadaşlarınıza ve onlarla yapacağınız planlara ayırabilirsiniz. Fedakarlıklarınız ve onlar için yapacaklarınız önem kazanabilir.


AslanAslan Burcu: Bu pazartesi beklenmedik bir seyahat veya eğitim fırsatı ayağınıza gelebilir. Uzakta bulunan insanlarla daha farklı ve değişik bir gün geçirebilirsiniz. Düşüncelerinizde iniş çıkışlara dikkat etmelisiniz. Bu alanlarda Hayat size göz kırpıyor, şanslarınız yüksek. Önemli bir medya işi gündemine yerleşebilir.

Çarşamba günü jüpiter düzeliyor. Hayatınızı ilgilendiren önemli şanslara veya fırsatlara açık bir döneme giriyorsunuz. Bu dönemden yararlanmalısınız.

Yine bu Çarşamba günü, uzak veya ani yolculukların olacağı sıradışı bir gün sizleri bekliyor. Kendinizi ve çevrenizdekileri eğlendirmesini iyi biliyorsunuz, herkes size ve tavırlarınıza bayılacak. Bir yandan da felsefe, din veya akademik konularda algınız ve zekanız farklı çalışabilir. Bir yandan da seyahat, eğitim, medya veya ticarete yönelik işlerinizde bazı sorunlar oluşabilir. Veya siz bir konuya takılıp kalarak kendinize sorun çıkartabilirsiniz. Fikirleriniz konusunda ısrarcı olmamalısınız.

Cuma günü, seyahat, eğitim, medya veya yabancılarla yapılacak olan işlerinizde mantığınız devrede olacak. Önemli bir görüşme veya konuşmalar içinde olabilirsiniz. Durumları toparlayacağınız bu tarihte bir işinizde nihai kararlar alabilirsiniz.

Cumartesi günü venüs ikizler burcuna geçecek. 3 hafta boyunca sosyal çevrenizde, arkadaş ortamınızda ilişkilerinizi güçlendirmenin yolunu bulacaksınız. Arkadaşlarınızın sorumlulukları veya girişilecek bir grupsal çalışma size kendinizi iyi hissettirtecek. Geleceğinize yönelik iyi ilişkiler kurmanın tam zamanı.

Pazar günü, enerjinizi daha çok göz önünde olacağınız ortamlarda harcayabilirsiniz. Ortak parasal harcamalarınız başkaları adına daha yoğun olabilir.


BasakBaşak Burcu: Beklenmedik olaylara açık olun zira bu pazartesi ortak para alanınızda beklemedik para şanslarınız oluşabilir sevgili başaklar. Veya banka ödemeleriniz, vergi konularınız, prim, nafaka işlerinizde sıradışı olaylar yaşayabilirsiniz. Görünmez bir gücün size şans getirdiğini görebilirsiniz. Maneviyatınızın arttığı bu dönemde istediğiniz birçok şeyin karşınıza geldiğini görebilirsiniz.

Çarşamba günü itibarıyla jüpiter düzeliyor. Bu dönem ve sonrasında aile hayatınızda birkaç aydan beri yaşanan sıkıntıların, sorunların geride kaldığını görebilirsiniz. Ailevi konularda sorunlardan korunacaksınız ama alacağınız sorumluluklar yine de zaman zaman sizi bunaltabilir. Yine de hiç korkmayın birçok konuda korunuyor olacaksınız.

Çarşamba günü ani para harcamalarından kaçının ve kafanıza göre davranmamaya özen gösterin. Parasal olarak bazı konularda farkındalığınız artabilir. Yine de ortaklaşa para konularında, sevdiğiniz insanla anlaşmazlıklarınız olabilir. Kafanıza takılanları daha fazla gözünüzde büyütmemeli ve değişmesi gerekenlere odaklanmalısınız.

Cuma günü banka, kredi, faiz, sigorta primi, ödemeleriniz konusunda kafanız çözüme yönelik ve mantıklı çalışabilir. Almak istediğiniz bir kredi varsa anlaşma yapabilirsiniz.

Cumartesi günü venüs ikizler burcuna geçecek. 3 hafta boyunca, kariyeriniz ve iş hayatınız olumlu etkiler altında olacak. Beklenmedik sorumluluklar iş yükünüzü arttırsa da ilişkilerinizin iyi ve düzgün olması sonucu, şartları lehinize döndürebilirsiniz. Bu dönem terfi, zam, prim gibi istekleriniz varsa karşı taraftan talep etmenin tam zamanı.

Pazar günü ise, sevdiğiniz insan için enerjinizi daha çok tanımadığınız dış ortamlarda harcayabilirsiniz. Sevdiğiniz insanın düşüncelerini ve isteklerini önemseyeceksiniz.


TeraziTerazi Burcu: Bu haftabaşı partnerinizin hayatındaki değişimler sizi de etkiliyor olacak sevgili teraziler. Sevdiğiniz insanla beklenmedik olaylara ve sürprizlere açık olmalısınız. Onun daha farklı davrandığına şahit olabilirsiniz. Veya ilişkinizde heyecan için beraberce yapılacak sürpriz planlar devrede olabilir. Sosyal çevreniz her konuda düşüncelerinizi destekliyor olacak. Ortaklı bir işiniz varsa sosyal çevrelerden alacağınız güzel bir teklif sizi çok mutlu edebilir.

Çarşamba günü jüpiter düzeliyor. Arkadaş veya sosyal çevrenizde son birkaç aydan beri yaşanan bazı sıkıntı ve sorunlar geride kalmaya başlıyor. Sosyal çevrenizden faydalanacağınız bu dönem ve sonrasında yeni fırsatlara ve yeni arkadaşlıklara açık olun.

Çarşamba günü, özel hayatınızda dikkatli adımlar atmalısınız. Sevdiğiniz insanla farklı ve sıradışı şeyler yapmak isteyecek, normal rutinin dışında birgün geçireceksiniz. Bir yandan da hem ortaklı işlerinizde hem de özel hayatınızda bazı sonuçlara ulaşabilir, ilişkinizde farkındalığınızı arttırabilirsiniz. Yine de özel hayatınızda iletişiminizde dikkatli adımlar atmaya özen gösterin. Bir konu veya düşünce gereğinden fazla bir şekilde aklınızda yer edebilir.

Cuma günü birebir ilişkilerinizde, özel hayatınızda veya ortaklı işlerinizde önemli bir görüşme içinde olabilirsiniz. Olaylara yaklaşımınız mantıkla olacak yalnız tek taraflı olmamasına dikkat edin. Çözüme çok yakın olacaksınız.

Cumartesi günü venüs ikizler burcuna geçecek. 3 hafta boyunca, yabancı ortaklı işler, seyahatler, hukuk, eğitim, medya, ticaret alanlarınızda güzelleşmeler yaşayabilir, tanımadığınız veya daha az tanıdınız insanlarla paylaşımınızı arttırabilirsiniz.

Pazar günü enerjinizi daha çok yapmak durumunda kalacağınız işlerinize harcayacaksınız. Başkaları için yapacağınız fedakarlıklar yüksek olabilir.


AkrepAkrep Burcu: İş alanlarınızda ani ve beklenmedik olaylar cereyan edebilir sevgili akrepler. Farklı ve değişik olan herşey size daha cazip gelecek. Sağlığınızı ani tansiyon iniş çıkışlarınız zorlayabilir. İş alanlarınızda alacağınız güzel ve keyifli haberler iş heyecanınızı arttıracak. Yine de bu hafta boyunca sağlığınıza her zamankinden daha fazla özen göstermelisiniz.

Çarşamba günü itibarıyla para evinizin yöneticisi Jüpiter düzeliyor. Maddi konularda zorlandığınız alanlarda daha rahat hareket etmeye başlayabilirsiniz. Satürn’ün bu alanlarınızda dolaşması hala maddi alanlarınıza dikkat etmeniz gerektiğinin altını çizmekte. Bir yandan da iş ve kariyer alanlarınızda artık yeni fırsatları yakalamaya da açık olacaksınız.

Çarşamba günü, yeni ve farklı iş konuları, görüşmeleri, ani anlaşmalar devrede olabilir. İşinizde anlayışınız yüksek çalışacak, bir yandan da herkesin sizin gibi olmasını bekleyebilirsiniz. İş alanlarınızda iletişim halinde olacağınız insanlarla bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Kafanıza takılan bir düşünce sizi huzursuz edebilir. Düşündüklerinizi insanlara aktarırken, saplantılı olmamaya çalışın.

Cuma günü bir görüşmede nihai sonuçlara erebilirsiniz. Önemli konuşmalar içinde olabilirsiniz. İş hayatınızda karşınıza gelecek olan fırsatlarda mümkün olduğunca geniş bakış açısıyla ilerlemeye çalışın.

Cumartesi günü venüs ikizler burcuna geçecek. 3 hafta boyunca, başkalarının kaynaklarından yararlanabilir, banka, kredi, faiz, nafaka, prim, sigorta konularından fayda ve güzellik görebilirsiniz. İnsanlar bu dönem size fazlasıyla yardım edecekler. Bu 3 hafta içinde almanız gereken bir kredi veya borç varsa, hiç düşünmeyin bu hafta sonundan sonra harekete geçebilirsiniz.

Pazar günü ise, sevdiğiniz insanla şefkatli ve biraz da fedakar etkilerle yolunuza devam edeceksiniz.


YayYay Burcu: Bu haftabaşı aşk hayatınızda beklenmedik ve sıra dışı olaylar daha çok ilginizi çekecek, sizi heyecanlandıracak sevgili yaylar. Var olan ilişkinizde bu hızlı hareketlenmeler biraz dengenizi sarsa bile yaratıcılığınızın yüksek olması karşınıza bir sürü fırsat çıkarabilir.

Çarşamba gününden sonra hem kendinizi geliştireceğiniz alanlarda, hem de fiziki olarak kendinizi daha mutlu ve iyimser olarak göreceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Şansı ve gücü üzerinizde hissetmeye başlayacaksınız. Seyahat, eğitim, hukuk, medya, yabancılarla yapılacak olan işlerinizde yeni deneyimlere ve şanslara açık olacaksınız.

Yine bu Çarşamba günü, aşk hayatınızda  sıradışı, beklenmedik bir gün geçirebilirsiniz. İlginç planlar veya konuşmalar devrede olabilir. sanatsal konularda farkındalığınız ve yaratıcılığınız yüksek çalışacak. İş konularında alacağınız haberlerle kendinizi şanslı hissedeceksiniz. Yalnız aşk hayatınızda veya eğlenceye, çocuk konularına dayalı işlerinizde iletişiminizde sorunlar oluşabilir. Bir fikre veya düşünceye takılıp kalmamaya çalışın.

Cuma günü yaşadığınız sıkıntı ve sorunlara çözüm üretmek için uygun bir gün olabilir. Sevdiğiniz insanla konuşmalarınızda mantığınızı devreye sokacak ve kafanızdaki onunla paylaşabileceksiniz.

Cumartesi günü venüs ikizler burcuna geçecek. Özel hayatınızda ilişkilerinizin güçlendiği ve arttığı bir dönem içinde olacaksınız. Yine ortaklaşa işlerinizde güzel ilişkiler kurabilirsiniz. Sevdiğiniz insanla paylaşımlarınız artmaya başlıyor.

Pazar günü ise, aile hayatınız için yapmanız gerekenler enerjinizin çoğunu alabilir. Onlara fedakar etkilerle yaklaşacaksınız.


OglakOğlak Burcu: Bu haftabaşı evinizde değişik ve farklı bir gün sizi bekliyor. Aile hayatınızda da herzamankinden daha farklı şeyler yaşayabilirsiniz. Ya da evinizdeyseniz bu pazartesi ev halini farklı bir şekilde deneyimlemek isteyebilirsiniz. Maddi konularda keyifli görüşmeler ve anlaşmalar oluşabilir. Belki de bu sonuçları ailenizle paylaşacak ve kutlamalarda bulunacaksınız.

Çarşamba günü jüpiter düzeliyor. Ortaklaşa para alanlarınızda yaşadığınız bazı sıkıntı ve sorunların geride kaldığını görmeye başlayacaksınız. Partnerinizin parasal konulardaki yeni şansları ve fırsatları sizi de mutlu edebilir.

Çarşamba günü, sevdiğiniz insanla veya ailenizle konuşmalarınız sıradışı ve farklı olabilir. Yerinizde duramayacak, karşınıza gelen seçenekleri onlarla paylaşacaksınız. Aile hayatınızda farkındalığınız artabilir. Yine de ev ve aile hayatınızda bazı konuları kafanızda büyütebilir ve gereğinden fazla sorun haline getirebilirsiniz. Herkes illa sizinle aynı fikirde olmak zorunda değil, bunu unutmadan harekete geçin.

Cuma günü bir evinizdeki konuları konuşmak gözden geçirmek için uygun birgün olabilir. Bir ev işiniz varsa o işinizde nihayete erebilirsiniz.

Cumartesi günü venüs ikizler burcuna geçecek. 3 hafta boyunca iş ve hizmet alanlarınız güzelleşmeye başlayacak. İlişkilerinizde mantığınızı devreye sokarak, iletişiminizi yükselterek hareket edebilirsiniz.

Pazar günü ise, enerjinizi yakın çevrenizdeki insanlara harcayacaksınız, onların istekleri eğlencenizi ve keyif alanlarınızı belirleyebilir.


KovaKova Burcu: Bu haftabaşı iletişimsel konularda farklı ve değişik olaylar sizi bekliyor sevgili kovalar. Ani ve beklenmedik işler, iletişime, satışa, astrolojiye dayalı konular hızlı bir şekilde gündeminizde yer edecek. Ortaklaşa işlerinizde şanslı adımlar ve konuşmalar gündemde.

Çarşamba günü, yakın çevrenizle, akraba veya kardeşlerinizle sıradışı bir gün geçirebilirsiniz. İlginç ve sizi heyecanlandıracak konuşmalar gündeme gelebilir.Önemli bir satış, reklam, pazarlama işi sizi farklı projelerin içine koyabilir. Yine de yakın çevre konularında kafanıza takılan konular veya düşünceler sizi huzursuz kılabilir. Olayların altında farklı şeyler aramaya meyilli olacaksınız. Düşünceleriniz konusunda hassas olmamaya çalışın.

Cuma günü önemli bir iş sonuca erebilir. Görüşmeler ve konuşmalar içinde olacak, olaylara daha mantık ve çözümsel yaklaşacaksınız.

günü venüs ikizler burcuna geçecek. 3 hafta boyunca aşk hayatınızda Cumartesi günü, itibarıyla romantizm rüzgarları veya aşk olgusu öne çıkabilir. Çocuğunuz varsa yine bu 3 haftalık süreçte ona olan sevginiz herşeyin üstünde olabilir. Beyninizi çalıştıran ve becerilerinizi geliştiren her tür spor faaliyetiyle uğraşmak hoşunuza gidecek. Eğlenceli bir zaman diliminde olacaksınız.

Pazar günü ise, parasal işlerinizle uğraşmanız aile hayatınızda bazı fedakarlıklar içine girmenize neden olabilir.


BalikBalık Burcu: Maddi konularda bu pazartesi beklenmedik ve farklı bir gün geçirebilirsiniz sevgili balıklar. Elinize bir para geçebilir veya elinizden bir para aniden çıkabilir. Yine de ticarete dayalı işler, konuşmalar ve anlaşmalar yapabilirsiniz. Maddi kazançlarınızı arttırabilirsiniz.

Çarşamba günü itibarıyla jüpiter düzeliyor. Birkaç aydan beri iş, hizmet ve sağlık alanlarınızda yaşadığınız bazı sıkıntıların geride kaldığını görmeye başlayacaksınız. Bu alanlarda yeni şans ve fırsatlar devrede olabilir.

Çarşamba günü, parasal konularda ani şanslarınız  ve görüşmeleriniz devam ediyor olacak. Kendinizi bir çok açıdan şanslı göreceğiniz bir dönem içindesiniz. Yine de sosyal ortamlarınızda parasal konularda bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Ya da siz olayları farklı algılayacak ve kafanıza gereksiz konuları takarak hareket edeceksiniz.

Bir sorun yaşarsanız bu sorunları çözüme ulaştımanız bu Cuma günü hiç zor olmayacak. Bir yandan da yeni bağlantılar ve konuşmalar oluşabilir.

Cumartesi günü venüs ikizler burcuna geçecek. 3 hafta boyunca venüs ev ve aile hayatınızı etkilemeye başlayacak. Ailenizle olan paylaşımlarınız artabileceği gibi, evinizde olmaktan, misafir ağırlamaktan, evinizi güzelleştirmekten zevk alacaksınız. Aile büyüklerinize olan düşkünlüğünüz artabilir.

Pazar günü ise, enerjinizi daha çok yakın çevrenizdeki insanlara kaydıracaksınız. Onlarla yapacağınız planlar hayatınızda bazı fedakarlıkları ortaya çıkarabilir.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın