Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

23 Şubat – 01 Mart 2015

Bu yazıyı paylaşın;

Koç_2Koç Burcu: Haftanıza maddi konularınıza daha fazla ağırlık vererek başlayacaksınız. Bazı seyahat, eğitim işlerinizde sıkıntı ve sorunlar yaşamaya ve zorlanmaya meyilli olabilirsiniz. Enerjinizi biraz daha yükseltmeye çalışın.

Salı günü, iş ilişkilerinizi iyi bir noktaya oturtacağınız birgün olabilir. Bu aralar kurduğunuz bağlantıların biraz ağır ama emin adımlarla ilerlediğini görebilirsiniz. Bu size her anlamda güç katacak. Çarşamba ve Perşembe günleri iletişimsel olarak hızlı ve sabırsız olabilirsiniz. Çarşamba günü düşüncelerinizde dağınıklık öne geçebilir. Perşembe günü, iti organize olabilirseniz, adım atmanız gereken işlerinizde önemli fırsatlar elde edebilirsiniz. Bir yandan da enerjiniz düşük çalışacak ve önemli işlerde bulunmak istemeyebilirsiniz. Çevrenize karşı duyarlı olacaksınız. Hayalgücünüz yüksek çalışacak. Haftasonu ailevi konulara odaklanabilirsiniz. Bir yandan da sosyal çevrenizdeki organizasyonlar ve aktiviteler sizi rahat bırakmayabilir. Değişimlere ve farklı etkinliklere açık bir Pazar günü sizi bekliyor.


Boğa Burcu: Haftanıza şartlar sizin lehinizde olarak başlıyorsunuz. Kendi isteklerinizle, sosyal çevrenizin beklentileri birbiriyle uyumlu olacak. Yalnız gruplara dayalı işlerinizde önemli para sorumlulukları sizi zorlayabilir.

Salı günü, başkalarının parasında üstlendiğiniz sorumluluklar size daha kuvvetli ve kararlı ilişkiler sunacak. Hayata keyifle yaklaştığınız bugünlerde alacağınız bazı haberler aile hayatınızda çoşkunuzu arttırabilir. Çarşamba ve Perşembe günleri maddi konulara ağırlık verebilirsiniz. Özellikle Çarşamba günü kafa karışıklıklarına dikkat edin. Kendi isteklerinizi iyi belirlemeye çalışın. Perşembe günü ise, arkadaşlarınıza yardım etmek ve grupsal faaliyetlerde fedakarlıklar öne çıkabilir. Üstleneceğinizden daha fazlası için kendinizi zorlamamalısınız. Önemli işlerinizde sabır ve disiplini öne çıkarırsanız başarıyı daha kolay sağlayabilirsiniz. Haftasonu yakın çevrenizle yapacağınız planlar devrede olabilir. Pazar günü, aile ortamlarınızda tutamayacağınız sözler altına girmeyin zira aşırı iyimserlik size bunu yaptırabilir. Değişik ve sıradışı olan her tür konu daha çok ilginizi çekecek.


 

İkizlerİkizler Burcu: Özel hayatınızdaki sorumluluklar yaptığınız işlerde bazı zorlanmalara veya kendinizi istediğiniz şekilde ortaya koyamamanıza neden olabilir. Ortaklaşa işlerinizi de bu haftabaşı dikkat etmelisiniz. Geçmiş konular gündeminizde olacak.

Salı günü, arkadaş ve sosyal çevre alanlarınızda kuracağınız bazı ilişkilerin kalıcı ve sağlam bir şekilde ilerlediğini göreceksiniz. Artık ilişkilerinize daha fazla önem vermeniz gerektiğini biliyorsunuz. Yakınçevrenize karşı tutamayacağınız duygusal sözlerden kaçınmalısınız. Çarşamba ve Perşembe günleri kendi hayatınızın detayları daha çok öne çıkabilir. Kendi isteklerinize odaklanacaksınız. İş hayatınızda bu Çarşamba kafa karışıklığına ve kolay dağılmalara hazırlıklı olmalısınız. Perşembe günü iş hayatınızda aşırı fedakarlıklar öne geçebilir. Kolay aldanmalara açık olabilirsiniz. Yine iş hayatınızda önemli bir insanın hayatındaki zorlanmalar da ortaya çıkabilir. İş alanlarınızda enerjiniz yüksek çalışmayacak. Sosyal ortamlarınızdaki enerjinizi iyi disipline ederseniz şansınız daha yüksek olabilir. Haftasonu ise, maddi konular kafanızı kurcalayabilir. Pazar günü, düşüncelerinizde abartılı ve çoşkulu yönleriniz ağır basabilir. Çevrenize vereceğiniz sözlere dikkat edin. Sosyal çevrenizde farklı ve değişik olaylara daha fazla kendinizi kaptırabilir ve farklı aktivitelerde bulunmak isteyebilirsiniz.


 

YengeçYengeç Burcu: Sosyal ortamlarda bazı fikirlerinizi ortaya koymak önemli olabilir. İş hayatınızda üstleneceğiniz bazı sorumluluklar hayatı ciddi ve sıkıntılı algılamanıza neden olabilir. Bazı işlerinizde zorlanmalara bu haftabaşı hazır olmalısınız.

Salı günü, iş bağlantılarınızda daha atik ve bir yandan da sizi harekete geçirici etkiler altında olabilirsiniz. Yeni oluşturacağınız veya var olan bağlantılarınızı sağlam ve kararlı noktalara taşıyacağınız iş sorumlulukları gündeminizde görünüyor. Çarşamba ve Perşembe günleri önemli işlerle uğraşmak istemeyebilirsiniz. Çarşamba günü, kafanız dalgın olacak, önemli işlerinizde gözden kaçıracağınız ayrıntılar sizi zorlayabilir. Perşembe günü, dış ortamlarda, yabancılarla yapılacak işlerinizde, seyahat veya eğitim alanlarınızda  fedakar etkiler altındasınız. başkaları için birşeyler yapmak isteyecek ve enerjinizi istediğiniz gibi ortaya koymakta zorlanacaksınız. İş hayatınızda sorumluluklarınızla ve biraz da disiplinle ilerlerseniz  başarı ve şans sizden yana olabilir. Haftasonu heyecanlı haberler alabilir, gezmeye veya dolaşmaya vakit ayırabilirsiniz. Ayrıca bu Pazar günü parasal olarak harcamalarınızda ipin ucunu kaçırmaya meyilli görünüyorsunuz. Maddi olarak ne siz sevdiklerinize, ne de sevdikleriniz size tutamayacağınız sözler vermesin. Değişik iş konuşmaları daha fazla ilginizi çekebilir.


 

AslanAslan Burcu: İş ve kariyer hayatınızın konuları bu haftabaşı daha önem kazanabilir. Aşk veya çocuk hayatınızın sorumlulukları bazı parasal problemleri ve borçları gündeme getirebilir. Önemli risklerden kaçınmalısınız.

Salı günü, hayatı ciddi algılamaya müsaitsiniz. Gelecek iş bağlantılarınızı devreye sokacaksınız. Önemli iş sorumlulukları ve gelecek bağlantılarınızı oluşturacaksınız. Kendinizi iyi hissetmenize rağmen bazı şüpheleriniz de yok değil. Çaarşamba ve Perşembe günleri sosyal çevrenizde arkadaşlarınızla vakit geçirmek önem kazanabilir. Çarşamba günü sosyal ortamlarınızda bazı yanılgılara ve duygusal hayalkırıklıklarına hazır olmalısınız. Perşembe günü, ortaklaşa maddi konularda fedakarlıklara açıksınız bu yüzden banka ve para işiniz varsa gerçekçilikten uzaklaşmayın. Yine seyahat veya eğitim işlerinizi sistemli ve disiplinle organize ederseniz daha rahat edersiniz. Bu haftasonu herşey gözünüzde büyüyebilir. Önemli işler yerine sizi rahatlatacak ortamları tercih edin. Özel hayatınızda keyfiniz bu Pazar yerinde olacak. Sevdiğiniz insanla gezmek, dolaşmak, hayatı paylaşmak ve değişik etkinlikler içinde olmaktan mutluluk duyacaksınız.


 

Başak Burcu: Sevdiğiniz insanla gelecek planlarınızı oluşturabilirsiniz. Özel hayatınızda sorumluluklarınız size veya partnerinize bu haftabaşı ağır gelebilir. İlişkinizdeki bazı problemlerin su üstüne çıktığını görebilirsiniz.

Salı günü, ortak maddi konularınızı sağlama alacak ve oluşturacağınız ödeme planıyla ailenizden istediğiniz desteği görebileceksiniz. Bu dönem aile hayatınız için yapacaklarınız önem kazanıyor, her işten bir çıkar bir yol bulacaksınız. Çarşamba ve Perşembe günleri, iş hayatınızda duygusal olarak iniş çıkışlara hazır olun. Özellikle Çarşamba günü, partnerinizle göz önünde olacağınız ortamlarda bazı yanılgılar ve sıkıntılar oluşabilir. Kafa dağınıklığına dikkat etmelisiniz. Perşembe günü, özel hayatınızda sevdiğiniz insana karşı fedakarlıklarınız artabilir ya da onun size karşı fedakar ve fazlasıyla anlayışlı davrandığına şahit olabilirsiniz. Aile hayatınızdaki parasal işlerinizde sistemli ve organize hareket etmeniz sizi bir çok sorundan kurtarabilir. Haftasonu sosyal aktiviteleriniz yüksek olabilir. İş hayatınızdaki yoğunluklar sizi hem mutlu edip, hem de zorlasa bile, alacağınız bazı karşılıklar karşısında kendinizi güvende hissedebilirsiniz. Bir yandan da gizemli ve ruhani konulara olan ilginiz yüksek olacak.


 

TeraziTerazi Burcu: Bu haftabaşı, iş hayatınızda önemli insanlardan göreceğiniz bazı desteklerin eksik olduğunu farkedebilirsiniz. İş hayatınızda verdiğiniz sözleri tutmanız önemli olabilir. Parasal konulara odaklanmak ve banka işlerinizi tamamlamak isteyebilirisiniz. Salı günü, ortaklaşa işlerinizde yakın çevreniz sizi destekleyecek ve onlarla olan bağlantılarınızı kuvvetlendireceksiniz. İletişime dayalı işleriniz varsa güzel anlaşmalar ve istediğiniz sonuçları almaya yatkınsınız. Çarşamba ve Perşembe günleri eğitim veya seyahat işlerinize kanalize olabilirsiniz. Daha az tanıdığınız kişilerle yapacağınız işlerinizde bu Çarşamba günü kafanız karışık ve biraz da dağınık olabilir, önemli ayrıntıları atlamamaya çalışın. Perşembe günü, iş hayatınızda fedakarlıklarınız yüksek olabilir. Bir yandan da enerjiniz düşük çalışacak. Sağlığınıza dikkat etmeli, alerjilerden ve hastalıklardan kendinizi korumalısınız. Bir yandan da ortaklaşa işlerinizde biraz daha sistemli ve organize olabilirseniz işlerinizde başarı sizi bulabilir. Haftasonu göz önünde olacaksınız, ailenizle veya başka insanlarla vaktinizi harcayabilirsiniz. Sevdiğiniz insanlara karşı tutamayacağınız sözler altına girmemeye çalışın zira bu dönemde iş yoğunluğunuz yüksek olabilir. Özel hayatınızda sıradışı ve farklı, sevdiğinizle iyi anlaşacağınız bir Pazar geçirebilirsiniz.


 


AkrepAkrep Burcu
: Bu haftabaşı hem iş, hem özel hayatınızda partnerinizin isteklerine göre hareket edeceksiniz. Parasal sorumluluklarınız kafanıza göre risk almanızı ve keyif için yapacağınız harcamaları kısabilir. Riskten kesinlikle kaçının.

Salı günü, iş ilişkilerinizde maddi bağlantıları oluşturmak için uygun bir hafta olacak. Kalıcı ve sağlam bağlantılar kafanızdaki planları oluşturmanız açısından önemli olabilir. Özel hayatınızı da ihmal etmemelisiniz. Çarşamba ve Perşembe günleri banka ödemeleri ve para işleriniz devrede olabilir. Çarşamba günü para işlerinizde kafanızı istediğiniz gibi kullanamayabilirsiniz. Duygusal iniş çıkışlarınız yüksek olabilir. Perşembe günü, aşk hayatınızda fedakarlıklarınız fazla olabilir. Sevdiğiniz insana gereğinden fazla anlam yüklememeye çalışın. Hayalgücünüz fazla olacağından sanatsal işlerinizde şanslı olabilirsiniz. İş hayatınızda parasal yönden biraz daha tutarlı ve sistemli olmanız önemli olacak. Haftasonu dış ortamlarda bulunmak isteyeceksiniz. Seyahatleriniz, eğitimsel konulara olan eğiliminiz artabilir. Aile ortamlarınızda huzurlu olacak ve onlara karşı tutamayacağınız bazı sözler altına girmeye meyilli olacaksınız. Aile hayatınızdaki işlerinizi farklı bir yöntemle halletmek isteyebilirsiniz.


 

YayYay Burcu: Aile hayatınızda yapılması gerekenleri bu haftabaşı sabah saatlerinde devreye sokacaksınız. Hayatınızda üstlendiğiniz önemli sorumluluklar aile hayatınızda bazı sorunlara neden olabilir. Sağlığınızı ihmal etmemelisiniz. Salı günü, hayati sorumluluklarınız ve kendiniz için birşeyler yapma isteğiniz, hayatınızdaki insanı, aşkı daha oturaklı ve somut noktalara taşıma arzunuzla birleşebilir. Önemli, keyifli işlerinizi artık sağlam bir zemine oturtabilirsiniz. Çarşamba ve Perşembe günleri özel hayatınız daha fazla önem kazanmaya başlıyor. Sevdiğiniz insanın hayatına göre kararlar alabilirsiniz. Çarşamba günü sevdiğiniz insanla birbirinizi anlamakta zorlanabilirsiniz. Perşembe günü aile hayatınızda fedakarlıklarınız yüksek olabilir. Ailevi konularda kendinizi kandırmamaya özen gösterin. Sanatta, aşk hayatınızda atacağınız adımlarda sorumlulukla ilerlerseniz o zaman başarı kaçınılmaz olabilir. Haftasonu para harcamalarınız gündeme gelebilir. Fikirsel olarak çoşkulu ve iyimser olacaksınız. Yakın çevrenizdeki insanlara aşırı iyimserlikle tutamayacağınız sözler vermemeye çalışın. Ayrıca bu Pazar, aşk hayatınızda sıradışı ve farklı aktivitelere yer verebilirsiniz.


 

Oğlak Burcu: Bu hafta iletişimsel konularda daha canlı ve iyimser olabilir, haftanıza daha olumlu etkilerle başlayabilirsiniz. Yalnız elde olmayan bazı koşullar yakın çevre iletişiminizde  sıkıntılara neden olabilir. Verdiğiniz sözleri tutmalısınız. Salı günü, ailevi konularda ilişkilerinizi ve yapacaklarınızı sağlam bir zemine oturtma isteğiniz yüksek görünüyor. Bu günlerde istediklerinizi yapabilecek ve yeni kararlar oluşturmaktan çekinmeyeceksiniz. Çarşamba ve Perşembe günleri işinize ve gücünüzee kanalize olacaksınız yalnız bu Çarşamba iletişimsel konularda kolay dağılabilir veya konsantre olmakta zorlanabilirsiniz. Perşembe günü, yakın çevrenizdeki insanlara yardım etme isteğiniz yüksek olacak, fedakarlıklarda bulanacaksınız. Aile hayatınızda yapılması gereken işlerinizi bilinçle ve sistemli bir şekilde organize etmelisiniz. Haftasonu ise, özel hayatınıza daha fazla vakit ayıracaksınız. Parasal konularda kolay para harcamaya meyilli olacaksınız. Aşırı harcamalardan kaçının. Aile hayatınızda keyfinize diyecek olmayabilir.


 

KovaKova Burcu: Bu haftabaşı aile hayatınızı önemseyecek, ailevi konulara daha fazla yatkın olacaksınız. Bazı organizasyonların sorumlulukları parasal bağlantılarda sizi zorlayabilir. İstediğiniz karşılıkları almanız zor görünebilir. Salı günü, yakın çevre ilişkilerinizi ve iletişime dayalı işlerinizi, sosyal çevrenizle beraber sağlam ve kalıcı bir platforma oturmanın zamanı gelmiş bulunuyor. Bir çok düşünce ve projenizi hayata geçirebileceksiniz. Çarşamba ve Perşembe günleri hayatı aşkla, sanatsal yaklaşımla ve keyifle karşılayabilirsiniz. Çarşamba günü, parasal harcamalarınızda bazı yanılsamalar ve sıkıntılara hazırlıklı olun. Kolay dağılmalara açık görünüyorsunuz. Perşembe günü iletişimsel işlerinizde iyi organize olabilirseniz önemli işlerinizde kalıcı sonuçlar elde edebilirsiniz. Parasal işlerinizde fedakarlıklarınız yüksek. Bu yüzden de hakkınızdan daha azıyla yetinmek durumunda kalabilir, yardımsever etkilerle hareket edebilirsiniz. Bu haftasonu, yapılması gereken işlerinizi tamamlayın. Özel hayatınızda şansınız ve mutluluğunuz kendinizi iyi hissettirecek. Yakın çevrenizle keyifli ve farklı aktiviteler içinde olacaksınız.


 

BalıkBalık Burcu: İletişime dayalı işlerinizi iyi organize ederek, biraz da kendi hayatınıza odaklanarak haftanıza giriş yapacaksınız. İş sorumluluklarınız sağlığınızı zorlarken, verdiğiniz sözleri yerine getiremediğinizi veya size karşı getirilmediğini görebilirsiniz. Salı günü, iş sorumluluklarınızı ve parasal bağlantılarınızı güçlendireceğiniz birgün içindesiniz. Parasal işler yavaş ama sağlam bir şekilde ilerleyebilir. Siz iletişiminizi yüksek tutun, karşınıza çıkacak seçenekler sizi sevindirecek. Çarşamba ve Perşembe günleri, ailenize ve onlarla geçireceğiniz zamana odaklanın. Çarşamba günü, aile hayatınızda bazı sorunlar, kafa karışıklıklarına açık olabilirsiniz. Perşembe günü, hayatınızla ilgili konularda kafa karışıklıkları, dağılmalar ve fedakarlıklara hazırsınız. Sağlığınız sizi zorlayabilir. Enerji düşüşlerine, alerjilere ve enfeksiyonel hastalıklara karşı önleminizi almalısınız. İş hayatınızda parasal konularda daha sorumlu ve disiplinle atılacak adımlar sizi ileriye taşıyacak. Haftasonu ise, aşka, çocuğunuza veya spor faaaliyetlerine vaktinizi harcayacaksınız. Bu Pazar, iş hayatınızdaki güzel gelişmeler fikirlerinizi rahat ve biraz da çoşkulu bir şekilde ortaya koymanıza neden olabilir. Esnek olacaksınız ve siz esnek oldukça parasal getirileriniz daha da olumlu olabilir.

 

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın