Burç Özellikleri Semadan Haberler Yükselenler

Yükselen Boğa

Bu yazıyı paylaşın;

BogaYÜKSELEN BOĞA

Boğa burcu, devamlılığın, sağlamlığın burcudur. Kolay kolay sinirlenmez fakat sinirlendiği zaman dağları yerlerinden oynatabilirler. Boğa fiziksel temasta olmayı çok sever. O elle tutulur somut güzellikler peşindedir. Dokunabildiği, hissedebildiği güzellikleri sever. Mesela tadı güzel yemekleri, ağızda hoş bir esans bırakan şarapları, yattığı zaman yumuşaklık hissettiği yatağı… Doğada bulunmayı, toprağa basmaya bayılır. Ağır hareket eden, çok acelesi olmayan, anın keyfini çıkaran bir insandır. Rekabet ortamından kaçar ve risk almaktan hoşlanmaz. Tutucudur, elindekilerin devamlılığını getirmeye çalışırken bir yandan da onları sahiplenir. Güvenilirdir. Fakat öyle esnek, yeniliklere açık değildir.

 Omuzların başlangıcına kadar enseyi temsil eder; boyun, boğaz kısmı. Lenflerde görülen tüberküloz, boğaz ağrıları, yağ kistleri, gözlerden ya da burundan boğaza akan akıntılar, bademcik iltihabı, boğaz bölgesinde ki kabarıklıklar Boğa burcunun rahatsızlıklarıdır.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

1 Yorum

  • Cevaplamak
    SERKAN SAĞ
    19:43'de Kasım 18, 2022

    Vallahi tam beni anlatıyor yükselen boğayım öyle olduğunu biliyorum 26 nisan sabaha karşı saat 5’te doğmuşum.Acaba doğru mu biliyorum size de teyit ettirmek istedim.

Bir Cevap bırakın