Güncel Yorumlar Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

29 Haziran – 5 Temmuz Haftalık Burç Yorumları

Bu yazıyı paylaşın;

29 Haziran – 5 Temmuz Haftalık Burç Yorumları detaylı olarak sizin için kaleme aldım. Detayları devamını oku bağlantısına tıklayıp okuyabilirsiniz…


Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Haftanıza ilişkilerinize kendinizi vererek, ortaklı işlerinizin üzerine eğilerek giriş yapacaksınız sevgili Koç ve yükselen Koçlar. Ev, aile, iş alanlarında bazı anlaşmazlıklara, kararsızlıklara ve duygusal gerginliklere hazır olun.

Bu hafta  hızlanıyorsunuz. Kendinizi göstereceğiniz ve sadece kendinize yönelik hareket etmek isteyeceğiniz bir dönem başlıyor. Bulacağınız cesaretle önemli konuları hızlandıracaksınız. Sakarlıklara, düşmelere, çarpmalara, ufak tefek kazalara karşı dikkatli olun.

Salı günü  kariyer ve iş alanlarınızda güçlü ve şanslı etkiler devrede olacak. 05 Nisan civarında başlatmak istediğiniz veya başlattığınız işlerin sonuçları, sorun oluştuysa sorunların nedenleri karşınıza gelebilir. Yapabileceklerinizi görecek, kaynaklarınızı doğru kullanıp kullanmadığınızı anlayacaksınız.

Temmuz ayına parasal işlerinizi takip ederek, ödemeler dengesini oturtmaya çalışarak giriş yapacaksınız. Aile hayatınızda parasal konularda işler istediğiniz gibi rahat ve esnek yürüyebilir.

Pazar günü oluşan Parçalı Ay tutulması, kariyer ve iş alanlarınızda önemli olayları, dönüşümleri tetikleyecek. İş alanlarınızda, göz önünde olacağınız yerlerde gücünüzü ve yapacaklarınızı göreceksiniz. Önemli bir iş ve kariyer dönüşümü karşınıza gelebilir. Bazı olaylar bitebilir, yeni kapılar aralanabilir, bu tutulma 1.5 yıldan beri yaşadığınız iş, kariyer ve ailevi konularda oluşan son tutulma olacak sevgili Koçlar.


BogaBoğa Burcu:

Haftanıza gündelik işleriniz ve yapılması gerekenlerle başlıyorsunuz sevgili Boğa ve yükselen Boğalar. Çekingenlikleriniz, sıkılganlıklarınız yüksek olabilir, tembel etkiler altında olabilirsiniz.

Bu hafta ve sonrasında enerjinizi tam kapasite kullanmakta zorlanabilirsiniz. Önemli sırlarınızı çok fazla tanımadığınız insanlarla paylaşmamaya çalışın, bu dönemde anlık çıkışlarınızı kontrol etmeniz gerekebilir. Diğer taraftan sağlığınıza, vücudunuzun savunma sistemine dikkat etmelisiniz.

Salı günü kendinizi güçlü ve şanslı hissettiğiniz konularda gözden geçirmeniz gerekenlere odaklanın. Gelecek planlarınızda kaynaklarınızı iyi kullanıp kullanmadığınızı görecek, önemli projelerinizi yeniden ele almak isteyeceksiniz.

Temmuz ayında önemli ve daha önceden planladığınız iş görüşmeleriniz devrede olurken, gezmeye, dolaşmaya, elektronik eşyalara para harcayabilirsiniz. İletişim ağınız güçlü ve esnek akacak, önemli projeler karşınıza gelebilir.

Perşembe günü Satürn gerileyerek son kez seyahat, eğitim, yurtdışı bağlantılı işler, medya, hukuk, ticaret alanlarınıza geçecek. Bu alanlarda bazı sorunlar veya engellerle karşılaşabilirsiniz. Ya da bu alandaki işlerinizde yavaşlamalar, yeniden gözden geçirmeler oluşabilir.

Pazar günü oluşan Parçalı Ay tutulması seyahat, eğitim, yabancılarla yapılacak olan işler, hukuk, ticaret, daha az tanıdığınız insanlarla yaptığınız işlerde krizleri ve sorunları karşınıza getirebilir. Önemli sorunlar önemli dönüşümler altına girmenize neden olacak. Partnerinizin kardeşleri varsa onların hayatındaki değişim ve dönüşümler, uzaktaki akrabalarınızın olayları, haberleri sizin hayatınıza da yansıyabilir. Yine bu tutulmada eğitim hayatınızla ilgili önemli kararlar verebilirsiniz.


İkizlerİkizler Burcu

Haftanıza keyfinize odaklanarak, özel ilişkilerinizin üzerine düşerek giriş yapıyorsunuz sevgili İkizler ve yükselen İkizler. Hobilerinize veya özel hayatınıza yapacağınız harcamalar yüksek olabilir.

Bu hafta  itibarıyla enerjinizi sosyal çevrenize harcamaya başlıyorsunuz. Grup çalışmaları, takım işleri, organizasyonlar, davetler, etkinlikler mücadele alanlarınız olacak. Yeni tanışacağınız insanlarla önemli girişimlerde bulunmak isteyebilirsiniz.

Salı günü özel hayatınızda sevdiğiniz insanın parasal gücünün arttığını görebilirsiniz. Ortak parasal işlerinizde güzel gelişmeler oluşabilir. Çalışmalarınızın, disiplinli olmanızın karşılığını alacaksınız.

Temmuz ayına parasal işlerinizi, kazançlarınızı, yatırımlarınızı ön plana alarak başlayacaksınız. Hayata bakış açınız esnek ve rahat olduğu için maddi konularda ne kadar az endişe ederseniz işlerin o kadar kısa zamanda yoluna girdiğini göreceksiniz.

Perşembe gününden sonra ortak parasal işlerinizde, ödemeleriniz konusunda nasıl davrandığınızı ve nerelerde hatalar yaptığınızı bulacağınız bir dönem başlıyor. Artık bu noktalarda son kez sorumluluklarınızı ve yapacaklarınızı gözden geçireceksiniz.

Pazar günü oluşan Parçalı ay tutulması ortak mali alanınızda önemli dönüşümleri ve krizleri hayatınıza taşıyabilir. Parasal işlerinizde aradığınızı bulamayabilirsiniz. Önemli bir ödeme, bir borçla uğraşmak önem kazanabilir, bu tutulma zamanı son 1.5 yıldan beri hayatınızda yeni düzenlemeler yapmak zorunda kaldığınız parasal konulardaki son tutulmanız, olabildiğince şartlara ayak uydurmaya çalışın.YengecYengeç Burcu
:

Bu hafta ailevi konularla, ev hayatınızın düzeniyle, bu alanlarda sağlamak istediğiniz uyum ve denge arayışınızla başlıyor sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler. İkili ilişkiler ve ortaklı işlerinizde beklentilerinizi yüksek tutmayın.

Bu hafta  itibarıyla iş ve kariyer alanlarınızda dolaşmaya başlayan mars, sizi atak, cesur ve lider kılabilir. Uğraşılarınızı toplum önü işlerinize ve amaçlarınıza çevireceksiniz. Tüm yaz boyunca bu alanlarınız aktif olacak, ani kararlardan kaçınmalı, başkalarını da düşünerek hareket etmelisiniz.

Salı günü  özel ilişkilerinizde hayatı daha büyük bir oktavdan  algılayabilirsiniz. Büyük ve güçlü bir ilişki hem özel hayatınıza, hem de sevdiğinizle beraber iş yapmaya neden olabilir. 05 Nisan civarında karşınıza gelmiş olan fırsatlar varsa bu fırsatlar yeniden alevlenebilir veya yapmış olduğunuz girişimlerde sıkıntının veya sorunun neden kaynaklandığını görebilirsiniz.

Temmuz ayı sizin ayınız sevgili Yengeçler.. Hayatınızı ilgilendirecek önemli kararlar devreye girerken bu ay ilişkilerinize kendinizi vereceksiniz. Ayrıca bu Çarşamba çevrenizden güzel destekler alacaksınız. Yeni tanışacağınız ve iş birliği içine gireceğiniz insanlarla önemli görüşmeler oluşabilir.

Perşembe günü itibarıyla Satürn son kez ikili ilişkiler ve ortaklı işler alanlarınıza geçerek gerilemeye devam edecek. İlişkilerinizden yana öğrenmeniz gereken dersleri alacağınız bu dönemde ilişkilerinize dikkat edin. Bazı yavaşlamalar ve sorunlar oluşabilir.

Pazar günü oluşan parçalı ay tutulması algınızı ilişkilerinize, evliliğinize, ortaklı işlerinize çevirebilir. Bu tutulmada bu alanlarda hızlı duygusal sonuçlara ve kararlara açık olabilirsiniz. 1.5 yıldan beri ilişki ve ortaklı işler alanınızda yaşadığınız tutulmaların son ayağına gelmiş bulunuyorsunuz. Hayatınızdan gidenler olabilir, vadesini doldurmuş kişilerin peşinden gitmemeye çalışın. Önemli kararlar arifesinde olacaksınız.


AslanAslan Burcu:

Haftanıza yakın çevre iletişiminize odaklanarak, sevdiklerinizden haberler alarak başlayabilirsiniz. Sosyal medya kullanıyorsanız denge ve mesafenizi iyi korumaya çalışmalısınız.

Bu hafta itibarıyla  Mars, uzak çevre, seyahat veya eğitim alanlarınızı  harekete geçirecek. Uzak yolculuklarda sabırsızlık ve kafanıza göre davranma etkileri oluşabilir. Kazalara sebebiyet verecek oluşumlardan uzak durmalısınız. Tüm yaz boyunca bu alanlarınızda dolaşacak olan Mars hızlı bir yaz geçirmenizi sağlarken sizi daha az tanıyan insanlarla mücadeleleriniz yaza damgasını vurabilir.

Temmuz başında geri planda durduğunuz işlerinizde daha rahat hareket edeceksiniz. Kariyer ve iş alanlarınızda güzel ve farklı oluşumlar karşınıza gelirken hayatın sizi yeni olasılıklara hazırladığını görebilirsiniz. Bu ay planlarınıza odaklanın.

Perşembe günü Satürn Oğlak burcuna geçerek gerilemeye başlıyor. İş ve hizmet ve sağlık alanlarınızda üstlendiğiniz karşınıza gelen sorumluluklarda neler yaptığınızı, hangi alanlarda zorlandığınızı bu süreçte gözlemleyebilir, son kez ele almanız gerekenlerle uğraşabilirsiniz. Eylül sonunda Satürn düzeldikten sonra daha etkili ve sağlıklı bir şekilde yolunuzda ilerleyebilirsiniz.

Pazar günü gerçekleşen Parçalı Ay tutulması iş, hizmet alanlarınızda, günlük hayatın akışında hızlı gelişmeleri ve olayları tetikleyebilir. Duygusal olarak travmalara ve krizlere açık bir dönem geçirebilirsiniz. Yine bu tutulmayla beraber sağlığınızda kemiklerinize, dizlerinize, cildinize, dişlerinize dikkat etmelisiniz. Romatizma, eklem ağrıları, fibromiyolji gibi hastalıklara açık bir dönem olabilir.


BasakBaşak Burcu:

Haftanıza parasal işlerinizin üzerine düşarek başlayabilirsiniz sevgili Başak ve yükselen Başaklar. Parasal işlerinizde kararsızlıklarınız yüksek olurken, güzel obje veya eşyalara olan ilginiz yüksek olabilir.

Geçtiğimiz Pazar günü  itibarıyla tüm yaz boyunca parasal konularda cesur, atak ve biraz da düşüncesiz olabilirsiniz. Ortak para harcamalarınız hızlanabilir. Bu dönemde aciliyeti yoksa operasyonlardan kaçının, tehlikeli yerler ve kişilerden uzak durun. Cesaretiniz artacak.

Temmuz ayında aşk alanlarınızda yaşayacağınız tutulma önem kazanıyor sevgili Başaklar. Sosyal çevre bağlantılarınız önem kazanırken arkadaşlık ilişkileriniz bazı sınavlardan geçebilir. Bu Çarşamba günü onlarla iyi anlaşacak, hayatı keyfili gözlerle görecek, değişik ve farklı fırsatların önünüze serildiğini göreceksiniz.

Perşembe günü Satürn aşk ve çocuk alanlarınıza gerileyerek, bu alanlarda farketmeniz gerekenleri önünüze serebilir. Son kez bu alanlarda neler yapılması gerektiğini, zorlanmalarınızın neler olduğunu görecek, aşk ve çocuk alanlarınızda sorumluluklarınızın üzerinden geçeceksiniz.

Pazar günü oluşan parçalı Ay tutulması, aşk hayatınızda önemli dönüşümleri, güçlü olayları karşınıza getirebilir. Yine çocuğunuz varsa onun hayatındaki olaylarla uğraşabilirsiniz. Yine hayatınızı kökten ve derinden değiştirecek bir bebek haberi gündeme gelebilir. Hayatınızda artık etki etmeyen kişiler ve olayları tamamlayacağınız bir tutulma yaşayacaksınız.


TeraziTerazi Burcu:

Haftanıza kendi isteklerinize, beklentilerinize değer vererek başlıyorsunuz sevgili Terazi veya yükselen Teraziler. Alacağınız haberler günü kıpır kıpır geçirmenize neden olabilir.

Pazar gününden aldığınız enerjilerle  enerjinizi ikili ilişkilerinize akıtacaksınız. Sevdiğiniz insana karşı sabırsız, aceleci ve baskın yönleriniz ortaya çıkabilir. Hayat geldiği gibi yaşamak ve ilişkinizde özgür olmak isteyebilirsiniz. Sevdiğiniz insan size ayak uydurursa ne ala, uyduramazsa kavga ve tartışmalar kaçınılmaz olabilir.

Temmuz ayında kariyer ve iş fırsatlarınız yüksek akarken bu alanınızda gerileyen Merkür bazı iletişim sorunlarıyla sizi karşılaştırabilir. 12 Temmuz a kadar dikkatli olun. Diğer taraftan bu Çarşamba günü parasal konularda güzel açılımlar devrede olabilir. İşlerinizi kolay toparlayacak, değişik ve farklı olan fırsatları hayatınıza alacaksınız.

Perşembe günü oğlak burcuna geçerek gerilemesine aile ve ev ortamlarınızda devam edecek olan Satürn, aile ortamlarınızda ve yaşantınızda önemli konuları gözden geçirmenize neden olabilir. Hala bu alanlarda oturtamadığınız, gözünüzde büyüttüğünüz, ertelediğiniz konular varsa şimdi ele almanın tam zamanı.

Pazar günü  oluşan  Parçalı ay tutulması aile hayatınızda oluşan duygusal meseleleri karşınıza getirecek. Baba ve baba tarafınızın konuları, kendi aileniz, evinizle ilgili konulara algınızı döndüreceksiniz. 1.5 yıldan beri ev, aile, düzen, kariyer alanlarında yaşadığınız tutulmaların sonuncusunu yaşayacaksınız. Bu tutulmada hassa kararlar karşınıza gelebilir, ilişkilerinizdeki gerilimleri iyi kontrol etmelisiniz.


AkrepAkrep Burcu:

Bu hafta geri plandan yürüteceğiniz işlerinizle başlıyor sevgili Akrep ve yükselen Akrepler. Bu hafta başı isteksiz olabilir, önemli işlerinizi isteksizce yapabilirsiniz.

Bu hafta  itibarıyla iş ve hizmet alanlarınızda daha cesur, atak ve lider özelliklerinizi ortaya çıkarmaya başlıyorsunuz. Tüm yaz boyunca bu alanlarınızda mars dolaşacak ve eylül ayında burada gerileyecek. Bu dönemde beraber çalışacağınız insanlara karşı nazikliği ve anlayışı elden bırakmayın. Çok çalışmaktan kaynaklı olarak sağlığınızı fazla zorlamayın.

Temmuz ayının hemen başında sevdiğiniz insanla güzel tatil planları devrede olurken, okuyorsanız sınav sonuçlarının, alacağınız bazı haberlerin hayatınıza olumlu yansıdığını göreceksiniz. Bu Çarşamba ikili ilişkilerde oldukça rahat ve esnek ve farklı olaylar yaşamaya meyilli olabilirsiniz.

Perşembe gününden sonra eylül ortasına kadar Satürn son kez yakın çevre ve iletişim alanlarınızda gerileyecek. Daha önceden farketmediğiniz konular ortaya çıkabilir. Bu alanlarda almış olduğunuz sorumlulukların üstünden geçebilirsiniz veya önemli olaylarla karşılaşabilirsiniz.

Pazar günü gerçekleşen  parçalı Ay tutulması yakın çevrenizde önemli bir konuyu karşınıza getirebilir. Etrafınızda olup bitenlerden etkileneceğiniz bu dönemde, tam da büyümek ve daha gelişme arzusundayken, küçük konularla uğraşmak durumunda kalabilir, yakın çevrenizin konularına yönelebilirsiniz. Bir işinizin sonucu bu dönemde belli olabilir. Eğitimle ilgili önemli kararlar yine bu tutulmada karşınıza gelebilir.


YayYay Burcu:

Haftanıza sosyal çevre ilişkilerinizle, arkadaşlarınızdan alacağınız haberle giriş yapacaksınız sevgili Yay ve yükselen Yaylar. Gelecek planlarınızı, ileri ki dönem işlerinizi oluştururken parasal konulara takılı kalabilirsiniz.

Bu hafta  itibarıyla tüm yaz boyunca kendinizi oldukça keyifli, aktif hissedeceksiniz. Sportif faaliyetler, eğlenceli ortamlar daha fazla ilginizi çekecek. Çok cesur olacaksınız bu yüzden aşk hayatınızda harekete geçmek için sabırsızlık duyabilirsiniz.

Salı günü parasal konularda hırslarınız artabilir. Maddi konularda yatırımlarınızda  bazı konuları farkedecek, sorunları çok fazla kendinize dert etmeyeceksiniz. 05 Nisan civarında karşınıza gelmiş olan fırsatları ne kadar iyi değerlendirip değerlendiremediğinizi fark edebilirsiniz.

Temmuz ayı önemli parasal meselelerle başlıyor. Bu alanlarda neler yapılması gerektiğini bilecek, günlük hayatınızı daha rahat düzene sokacaksınız. Gündelik işlerinizi düzene sokmak, rutin oluşturmak önem kazanıyor. Bu Çarşamba önemli işler gündeme gelebilir.

Perşembe günü itibarıyla parasal konularda üstlendiğiniz sorumluluklarda geri çekilmeler oluşabilir. Birkaç ay boyunca Satürn bu alanlarınızda gerilerken tüm bu konuları gözden geçirecek vakti bulacaksınız.

Pazar günü oluşan Parçalı Ay tutulması, para alanlarınızda gerçekleşiyor. Önemli bir para mevzusu karşınıza gelebilir. Bir krizle uğraşabilir veya maddi olarak elinize geçmesi gereken işleriniz üzerine eğilebilirsiniz. Bazı ilişkileriniz parasal konular yüzünden kopma noktasına gelebilir. Bu tutulmayı bir tamamlanma tutulması olarak görmelisiniz. 1.5 yıldan beri parasal alanda öğrendiklerinizi, sahip olduklarınızı ve yeniden yapılandırdığınız işlerinizi bu tutulmayla beraber tamamlayacaksınız.Oglak
Oğlak Burcu:

Haftanıza kariyer ve iş alanlarınıza odaklanarak giriş yapacaksınız sevgili Oğlak ve yükselen Oğlaklar. Bu hafta başında dengede olmanız önmeli olacak, zaman zaman duygusal dengesizlikler yaşayabilirsiniz.

Hatırlatma yapacak olursak Marsın Pazar günü Koç burcuna geçmesiyle birlikte tüm yaz boyunca ev ve aile alanlarınız hareketleniyor. Bu dönemde ailenize ve sevdiklerinize karşı oldukça sabırsız, kontrolsüz, düşüncesiz olabilirsiniz. Bu yaz evinizde hareket var, eve giren çıkan çok olabilir veya siz devamlı bir yerleri gezebilirsiniz. Eylül ayında Mars’ın bu alanlarınızda gerilemesi yaklaşık 6 ay boyunca ailevi alanda önemli devinimler ve olaylar yaşayacağınızı gösteriyor.

Salı günü hayatınızla ilgili alanlarda harekete geçtiğiniz konularda kaynakalarınızı doğru kullanıp kullanmadığınızı görebilirsiniz. İş hayatınızda kendinizi güçlü hissettiğiniz alanları yeniden ele almanız gerekebilir.

Temmuz ayında özel hayatınız ve ailevi konular önemli olurken, hayatınızla ilgili önemli kararlar almak isteyebilirsiniz. Çarşamba günü hayata bakış açınız esnek olurken sorunlarınızı sevdiğinizle konuşmak akıllıca olabilir.

Perşembe günü itibarıyla hayatınızı yeniden yapılandıran ve size ciddi yükler ve sorumluluklar bindiren Satürn sizin burcunuza geçerek gerilemeye devam edecek.. Birkaç ay boyunca sorumluluklarınızı taşımak size ağır gelebilir. Tamamlanması gereken konuları bu dönem kapatmalısınız.

Pazar günü gerçekleşen Parçalı Ay tutulması kendi kişisel hayatınızda alacağınız kararları öne çıkaracak. Görüntünüz, sağlığınızla ilgili önemli olaylar karşınıza gelebilir. Dönüştürücü ve değiştirici etkilerle bezeneceksiniz. Geçen dönemden getirdiğiniz sorumlulukları yeniden ele alabilirsiniz. Bazı olaylar tamamlanabilir. Önemli kararlar almadan önce merkür’ün 12 Temmuz a kadar gerilediğini aklınızdan çıkarmayın.


KovaKova Burcu

Haftanıza seyahat, eğitim, dış ortamlara bağlı işlerinizle başlıyorsunuz sevgili Kova ve yükselen Kovalar. Gündelik işlerinizde ve düzeninizde duygusal olarak bu hafta başında yetersizlikler görülebilir.

Marstan aldığınız etkilerle tüm yaz boyunca Mars yakın çevre alanlarınızda dolaşacak. Akraba veya kardeşlerinize karşı sabırsız, anlayışsız ve fevri tutumlar içine girebilirsiniz. Yine kısa yolculuklarda kaza tehlikesine karşı dikkatli olmalısınız. Genel olarak kendinizden emin, cesur ve atak olacaksınız. Satış, reklam, tanıtım, yayıncılık, eğitim, pazarlama, bilgisayar, yazılım alanlarınızda uğraşlarınız artacak.

Temmuz ayında sağlığınız ve günlük işleriniz önemli olurken, özel hayatınıza vakit ayırmanız gerektiğini göreceksiniz sevgili Kovalar. Ev ve aile hayatınızda esnek ve rahat yapınızla işlerinizi kolay halledeceksiniz. Evinizi düzene sokmak, işlerinizi rahat halletmek önemli olacak.

Perşembe günü son kez kadersel alanınıza gerileyerek geçen Satürn, karşınıza getirecekleriyle sabrınızı zorlayabilir. Aralık ayına kadar bazı konuların tamamlandığına, bir kez daha elden geçirildiğine şahit olacaksınız.

Pazar günü oluşan  Parçalı Ay tutulması kadersel alanınızda gerçekleşecek. İş hayatınızda, günlük düzeninizde bir olayla karşılaşabilir ve sizi değiştirecek, dönüştürecek kadersel sorunlarla uğraşabilirsiniz. Beklenmedik olaylara açık olun, bir olayın perde arkası devrede olabilir. Bu dönemde şartları çok fazla zorlamamalı, gizli saklı işlerdeyseniz bu işlerin sorumluluğuyla ve sorunlarıyla yüzleşmelisiniz. Bu dönem hayatınızdan gidenler olabilir. Bırakın gitsinler, tamamlanmalara açık olun. Sağlığınıza ekstra özen gösterin.


BalikBalık Burcu:

Haftanıza ortak parasal işlerinizle giriş yapabilirsiniz sevgili Balık ve yükselen Balıklar. Özel hayatınızdaki insanlara yetişemediğinizi fark edebilir, özel ilişkilerinizde duygusal yetersizlikler yaşayabilirsiniz.

Bu hafta itibarıyla parasal konularda hızlanmak isteyebilir, gereksiz cesaret göstererek bazı geri dönüşü olmayan adımlar atabilirsiniz. Para kazanma arzunuz yüksek olacak, kazandığınız kadar giderleriniz de oluşabilir.  Tüm yaz boyunca parasal konular hayatınızda önemli olacak.

Salı günü kendinizi güçlü görmek istediğiniz alanları gözden geçirecek, büyük adımlar atmak istediğiniz konulardaki sıkıntıları ve sorunları göreceksiniz. Kendinizi ve hedeflerinizi yeniden yapılandırmanın tam zamanı.

Temmuz ayında yakın çevrenizden alacağınız yardımlar yüksek, yazma işindeyseniz, sanatsal alanlarınız iyi çalışacak. Güzel teklifler alabilirsiniz. Aşk hayatınızda önemli olurken, hoşlandığınız insanla iletişiminizi kuvvetli tutabilirsiniz.

Perşembe günü Satürn oğlak burcuna geçerek gerilemeye devam ediyor.  Sosyal çevre alanlarınızda bazı sorumlulukları üstlenmek bu dönemde zor gelebilir. Arkadaşlarınızla olan bağlantılarınızı, çevresel faktörleri yeniden ele almalısınız.

Pazar günü oluşan Parçalı Ay tutulması topluluklarda, sosyal çevrenizle beraber yapacağınız işlerde, gelecek planlarınızda hızlı ve ani olayları karşınıza getirebilir. Bu dönemde bir arkadaşınızla papaz olabilirisiniz ya da arkadaşlarınızdan birinin hayatında önemli bir durum oluşabilir. Çevre ilişkilerinizi iyi dengelemelisiniz. Bu tutulmayla beraber son 1.5 yıldan beri süre gelen bazı olayları tamamlamış olacaksınız, bu yüzden bazı arkadaşlıklarınız biterse, bazı işleriniz sonlanırsa hiç üzülmeyin. Bu sizin hayrınıza gerçekleşecek.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın