Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

13 – 19 Ocak 2014

Bu yazıyı paylaşın;

Koc1Koç Burcu:

Haftaya yakın çevre iletişiminiz aktif olarak başlıyorsunuz sevgili koçlar. Bu hafta iş alanlarınızda iletişim gücünüz etkili olacak, sorunlarınıza daha etkili yöntemlerle yaklaşmalısınız. İş anlaşmaları ve ortaklı işleriniz için harika görüşmeler ve anlaşmalar yapabilirsiniz.

Haftanın genelinde ev ve aile alanlarınızda oluşacak dolunay sizi birkaç gün boyunca iş ve aile ekseninde hassas kılabilir. Bu birkaç gün eviniz, aileniz ve işiniz arasında kalabilirsiniz. Yani ailenizde oluşacak bir olay, kendinizi işinize vermenize engel olabilir.Ya da işinizdeki yoğunluk, aile hayatınıza vakit ayıramamanıza neden olabilir.

Yine sevdiğiniz insanla göz önünde olacağınız yerlerde bu hafta anlaşmazlıklara ve sürtüşmelere açık olacaksınız. Yeni işler devreye girmeye başlıyor, arkadaşlarınızla daha fazla sosyal olun, ilginç teklifleriniz olabilir.


Boga1

Boğa Burcu:

Haftaya maddi konularınız ön planda olarak başlayacaksınız sevgili boğalar. İş alanlarınızda veya seyahate dayalı işlerinizde güçlü ve etkili bir iletişiminiz olabilir. Özellikle bu pazartesi, para konuşmalarınız için hızlı sonuçlar elde edeceğiniz bir gün olacak.

Haftanızın geneline baktığımızda, bu hafta yabancılarla yapılacak işlerinizde, seyahat konularında ve iş alanlarınızda karşı cinsle anlaşmakta zorlanabilirsiniz. Ayrıca birkaç gün sonra oluşan dolunay yakın çevrenizle olan ilişkilerinizi ön plana çıkartabilir. İşinizle ilgilenmeniz gereken durumlarda, yakın çevrenizden alacağınız haberler iki arada kalmanıza neden olabilir.

Beklenmedik olaylara karşı esnekliği elden bırakmayın İş alanlarınızda bu hafta önemli görüşmeler ve anlaşmalar içinde olabilirsiniz. Cuma günü etkili bir gün.


ikizler1

İkizler Burcu:

Haftaya kendi isteklerinize ve yapacaklarınıza odaklanarak başlayacaksınız sevgili ikizler. Sevdiğiniz kişiyle beraber aşk hayatınıza dair aldığınız kararları uygulayabilirsiniz. Kişisel beklenti ve istekleriniz gün içinde öne çıkabilir. Bencil olmamaya ve duygusal olarak beraber hareket etmeye özen gösterin.

Haftanıza şöyle bir baktığımızdaysa, bu hafta para alanlarınızda oluşan dolunay, bir para konusunu gündeme getirebilir. Başkalarının kaynaklarına bağımlı olduğunuz bu dönem, kendi parasal alanlarınızda bazı sorunlar oluşabilir.

Hesabınızı iyi yapmalı ve buna göre hareket etmelisiniz. Ortaklaşa para alanlarınızda dengeyi tutturmakta ve aniden ortaya çıkacak bir ödemeyi gerçekleştirmekte zorlanabilirsiniz. Ayrıca aşk hayatınızda tutkularınızla hareket edebilir ve sevdiğiniz insanla bir takım gerilimler yaşayabillirsiniz. Önemli grupsal işler Haftasonuna doğru devrede olacak.


Yengec1

Yengeç Burcu:

Haftaya biraz isteksiz ve geri planda durarak başlayacaksınız sevgili yengeçler. Önemli görüşmelerinizi Salı gününe bırakmak en iyisi olabilir.

Olayları gözünüzde büyütmeden sağlam adımlarla ilerlemeye çalışın. Haftanızın genelindeyse, bu hafta hayatınızda önemli kararlar alacağınız bir dolunay yaşayacaksınız. Gözler kendi ve özel hayatınıza çevrili olabilir.

Özel hayatınızın aktifliği ve başkalarına göre almanız gereken kararlar bu dolunay, kişisel hayatınızda sizi zorlayabilir. İlişkiniz konusunda hassaslıkları hayatınızda hissedebilirsiniz.. Bu birkaç gün boyunca, ilişkinizde yaşayacaklarınız size önemli kararlar aldırabilir.

Aile hayatınızda karşı cinsle anlaşmak bu hafta kolay olmayacak. Bir yandan da iş hayatınızda ortaklaşa para işleriniz için önemli görüşmeler Cuma günü devrede olabilir.


Aslan1

Aslan Burcu:

Haftaya sosyal çevreniz aktif olarak başlayacaksınız sevgili aslanlar. Arkadaşlarınızla yapılacak organizasyonlar, katılacağınız davetler vaktinizi alabilir. Yakın çevrenize karşı sorumluluklarınıza eğlenceli bir biçimde yaklaşacak ve iş bitirici, dürüst tavırlarınızla çevrenize yardımcı olacaksınız.

Haftanıza baktığımızda, bu hafta kadersel alanınızda bir dolunay oluşacak. Bu dolunay bazı olayların ardındaki gerçekleri karşınıza getirebilir. Bazı olayların nedenlerini öğrenebilir ve şaşırabilirsiniz.

Beklenmedik bir olay, iş alanlarınızda zorlanmanıza neden olabilir, sağlığınıza çok dikkat etmelisiniz. İletişim alanlarınızda karşı cinsle anlaşmakta zorlanabilirsiniz. Özel hayatınızda ve ortaklı işlerinizde gelecek planlarınızı yapabilirsiniz. Önemli anlaşmalar Cuma günü gündeme gelebilir.


Basak1

Başak Burcu:

Bu Pazartesi, işinizdeki yoğunluklar nedeniyle başınızı kaşıyacak vaktiniz olmayabilir sevgili başaklar. İşi olmayanlar veya bir işle uğraşmayanlar, bolca gezecek ve kalabalık ortamlarda vakitlerini harcayacaklar. Ev hayatınızda parasal sorumluluklarınızı bilerek hareket etmeye meyilli olacaksınız.

Haftanın genelindeyse, sosyal çevrenizi etkileyecek bir dolunay sizi bekliyor. Arkadaşlarınızın hayatında önemli duygusal meselelere tanık olabilirsiniz. Özel hayatınıza ayırmanız gereken vaktinizi, sosyal çevrenize ayırmak durumunda kalabilirsiniz. Aktif olan sosyal çevre hayatınız, özel yaşantınıza gereken vakti ayıramamanıza veya bu alandaki işlerinizi dengeleyememenize neden olabilir.

Aşk hayatınızda toleranssız olmamaya çalışın. Eğlence ve aşk hayatınızdaki harcamalar bu hafta sizi zorlayabilir. İş alanlarınızda parasal anlaşmalar haftasonuna doğru gündeminizde olacak.


Terazi1

Terazi Burcu:

Haftaya yabancı ortaklı işler, seyahat veya eğitim konularınız ön planda olarak başlayacaksınız sevgili teraziler. Yeni yerlerde bulunmak ve insanlarla bir arada olmak isteyebilirsiniz. İletişime dayalı işlerinizde sorumluluklarınızı bilerek hareket edecek, kazançlı çıkacaksınız. Keyifli haberler alabilirsiniz.

Haftanın genelindeyse, kariyerinize etki edecek olaylar bu Perşembe yaşanacak dolunayla gündeminizde olabilir. Bu dolunay, birkaç gün boyunca, kariyer ortamlarınızda ve aile hayatınız arasında bocalamalar yaşamanıza neden olabilir.

Ailenize yoğunlaşmanız ve onlarla uğraşmanız gerekirken, ortaya çıkan bir iş iki taraf arasında kalmanıza neden olacak. Aile büyüklerinizle anlaşmak bu hafta kolay olmayacak, sürtüşmelere açık olacaksınız. Aşk hayatınızda esnek ve rahat konuşmalar bu Cuma etkili olabilir.


Akrep1

Akrep Burcu:

Bu hafta ortaklaşa para konularınız devrede olabilir sevgili akrepler. Özellikle, parasal konularda güzel anlaşmalar yapabilir, uzun soluklu işler içerisine girebilirsiniz. Beklenmedik yerlerden birkaç teklifle karşılaşabilirsiniz.

Haftanızın genelindeyse, seyahat, eğitim alanlarınızda oluşan dolunay uzaklardan önemli haberleri hayatınıza taşıyabilir. Ortaya çıkacak bir iş seyahati veya eğitim konusu, yakın çevrenize karşı verdiğiniz sözleri tutmamanıza neden olabilir.

Bu birkaç gün, uzak yerlerden alacağınız bilgiler, duyacaklarınız, sizi hassas ve gergin yapabilir. Ya da seyahate dayalı, eğitime dayalı bir iş söz konusu olacak ve ortaya çıkan durumla başetmesini bir şekilde başaracaksınız.Aile hayatınız için yapacağınız işleri büyük bir keyifle yerine getireceksiniz yalnız yakın çevrenizdeki insanlarla anlaşmakta bu hafta zorlanabilirsiniz.


Yay1

Yay Burcu:

Haftaya özel hayatınıza kanalize olarak başlıyorsunuz sevgili yaylar. İkili ilişkiler, ortaklı işler, danışmanlık konuları vaktinizi alabilir. Sosyal çevrenizden ve arkadaşlarınızdan hayatınıza ve kararlarınıza dair olumlu etkileşimler alacaksınız.

Haftanızın genelindeyse, bu hafta ortaklaşa para evinizde oluşan dolunay, bir para ödemesini hayatınıza taşıyabilir. Tam da herşeyi ayarlamış ve parasal konularda bir çıkış yolu bulmuşken, ortaya çıkacak bir banka ödemesi, vergi gibi konular canınızı sıkabilir. Para dengesini iyi tutturmaya çalışın.

Sosyal ortamlarda karşı cinsle anlaşmak kolay olmayacak. parasal sürtüşmelerden kaçının. Aşk hayatınızda sevdiğiniz insanla esnek ve güzel konuşmalarınız Cuma günü devrede olabilir.


Oglak1

Oğlak Burcu:

Haftaya iş ve hizmet alanlarınız aktif olarak başlıyorsunuz sevgili oğlaklar. Bu haftabaşı bol çalışacak, hizmet verecek ve iş alanlarınızla ilgili konulara odaklanacaksınız.

Parasal konularda beklediğiniz sonuçlara ulaşabilirsiniz. Düşüncelerinizi ve planlarınızı iş ortamlarında dile getirebilir ve kalıcı adımlar atabilirsiniz. Haftaya şöyle bir bakarsak, özel hayatınızda oluşan dolunay bu hafta ilişkilerinizi hassas kılabilir. Kişisel hayatınıza göre almanız gerekenler kararlar, en çok özel hayatınızdaki insanı etkileyebilir.

Karşı tarafın düşünce ve istekleri sizin fikirlerinizle uymayabilir. Ona karşı esnek olursanız daha rahat bir dolunay geçirebilirsiniz. Göz önünde olacağınız yerlerde karşı cinsle anlaşmakta Perşembe günü zorlanabilirsiniz. Maddi konularda aile büyükleriniz size yol gösterebilirler.


Kova1

Kova Burcu:

Haftaya keyifle başlıyorsunuz sevgili kovalar. Aşka vakit ayırmak isteyecek ve hayatı daha keyifli yanlarından algılayacaksınız. Bu haftabaşı, arkadaşlarınızla, grupsal çalışmalarınız varsa sorumluluklarınız artacak ama siz kendinizi iyi hissedeceksiniz. Kendinize özen göstermeyi ihmal etmeyin.

Haftanın genelindeyse, iş ve hizmet alanlarınızda bir dolunay yaşayacaksınız. Bu alanlarda önemli sonuçlara ulaşabilirsiniz. İş hayatınızda meydana gelecek olaylar, sağlığınızı olumsuz etkileyebilir veya sağlığınız yüzünden işinize gereken özeni gösteremeyebilirsiniz. Belki de aynı anda bir çok işi yapmak durumunda kalabilir, kendinizi zorlayabilirsiniz. Her halükarda sağlığınıza çok dikkat edin.

iletişime dayalı işlerinizde Cuma günü önemli anlaşmalar oluşabilir. Dış ortamlarda kadın erkek ilişkilerinize bu hafta dikkat edin bazı sürtüşmeler yaşayabilirsiniz.


Balik1

Balık Burcu:

Ev ve aile hayatınız ve bu alanlarınızın detayları bu haftabaşı ön planda olacak sevgili balıklar. Evinize her zamankinden daha fazla özen göstermek isteyebilirsiniz.

İş alanlarınızda, ortaklı işlerinizde ciddi ve güzel anlaşmalar gündeme gelebilir. Haftanın genelindeyse, aşk ve çocuk evinizde oluşan bir dolunay meydana gelecek. Sosyalliğiniz devam ederken, bu birkaç gün özel yaşantınızda sorunlar yaşayabilir veya bu konularda hassaslıklar yaşayabilirsiniz.

Sosyal çevre ortamlarınızın yoğunluğu, kendi özel hayatınıza vakit ayıramamanıza ve bu alanlarda bir takım sorunlar yaşamanıza neden olabilir. Ya da bu dolunay, aradığınız aşkı karşınıza çıkarabilir veya aşk hayatınızda önemli sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. Arkadaşlarınızla bu hafta anlaşmazlıklarınız oluşabilir. Geri planda durulan işlerinizde bu Cuma önemli anlaşmalar içinde olabilirsiniz.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın