Aylık Yorumlar Semadan Haberler

Temmuz 2015 -Aylık Burç Yorumu

Bu yazıyı paylaşın;

KocKoç Burcu:

Temmuz ayına aşk teklifleriniz, hayatı riske etme arzunuz, keyifli ve eğlenceli organizasyonlarla başlayacaksınız sevgili Koçlar.

01-05-06 temmuz ayaklarınızı yerden kesebilir. Doğru ifadeler, entellektüel oyunlar sevdiğiniz insanı sizi yakınlaştırabilir.

Aşk hayatınızda her şey yolunda giderken, aile hayatınızda büyüklerinizle ve aile ilişkilerinizde 13-14 temmuzda sıkıntılarınız olabilir. 15 temmuza da dikkat edin. Aile hayatınıza harcadığınız enerji toplum önünde sizi sabırsız ve anlayışsız kılabilir. Evliyseniz aileler arasındaki güç çekişmelerini lütfen siz körüklemeyin.

 16 temmuzdaki yeniay, ev ve aile hayatınız için vereceğiniz yeni karar ve başlangıçları hayatınıza taşıyabilir. Bir ev almayı düşünüyorsanız bu tarih sonrası yapmakta fayda olacak. Yine sizi harekete geçiren ve zorlayan ailevi kararlarınızı bu tarihten sonra almaya özen gösterin.

21-22 temmuzda ailenize yönelik ortak parasal konularda olumlu etkiler altındasınız.

23 temmuz ve sonrası artık 1 ay boyunca ilgi alanınız aşk olacak. Eğer evliyseniz ve çocuğunuz varsa, sevdiğiniz insanla romantizmin artmasının yanı sıra çocuğunuzun hayatıyla ilgilenmek öne çıkabilir. Çocuk istiyorsanız yine olumlu bir dönem içerisinde olduğunuzu bilmelisiniz.

31 temmuz itibarıyla eski aşk konuları, tamamlanmamış, yarım kalmış ilişkileriniz gündeme gelebilir. Yine çocuğunuzla olan ilişkinize bu dönemde dikkat etmelisiniz. Eylül başına kadar bu alanlarınızda ilişkilerinizi gözden geçirin. Eski sevgili ve ilişkilerinizle arkadaş ortamlarınızda karşılaşma ihtimaliniz yüksek olacak.


BogaBoğa Burcu:

Temmuz başında tam da istediğiniz, hayalini kurduğunuz o eve sahip olmak inanın hiç zor değil sevgili Boğalar. Ailenizdeki bolluğun ve bereketin artmasıyla, kendinizi iyi hissetmenizle birlikte beraber alınacak kararlara odaklanacaksınız. Yine evinizde yenilikler yapmak istiyorsanız zorlanmadan bu yenilikler devreye girebilir. Bu alandaki işlerinizi ay sonuna bırakmayın ve aybaşındaki olumlu enerjilerden yararlanın.

02 temmuz uzaktaki akrabalarınızdan alacağınız haberlerde sizi keyiflendirebilir.

04-05 temmuzda alım, satım, kontratlar yapılabilir yalnız 14 temmuza bir işinizi bırakmayın ve tüm bu işleri ay başında halletmeye çalışın.

İletişime dayalı ortaklı işleriniz varsa 21-22 temmuz da kalıcı ve uzun soluklu işler peşinde koşturabilirsiniz.

 25 temmuzda aşk evinizde gerilemesine başlayan Venüs eski, bitmemiş aşk meselelerini hayatınıza taşıyabilir. 31 temmuz a kadar aşk hayatınızda ve varsa çocuğunuzla olan ilişkilerinizde dikkatli adımlar atın. Dikkatsiz atılacak adımlar ve bazı konuların ortaya çıkmasıyla beraber ev ve aile hayatınızdaki ilişkilerinizde de tüm ağustos boyunca sorunlar ve sıkıntılar yaşayabilirsiniz.

31 temmuzdan sonra evinizi değiştirmeye, yeni eşyalar almaya ve tadilat gibi işlere kalkışmamaya özen gösterin.

Yine 31 temmuzdaki dolunay iş ve kariyer hayatınızı etkiliyor olacak. İş hayatınızda davranışlarınızın sonuçlarıyla karşılaşabilirsiniz. Önemli bir iş karşınıza gelebilir veya var olan ilişkinizde bazı hassaslıklara açık olabilirsiniz.


İkizlerİkizler Burcu

Temmuz ayı yakın çevrenizle kuracağınız güzel ilişkilerle, parasal bağlantılarınızla güçleneceğiniz ve yaptıklarınızın karşılığını alacağınız bir ay olacak sevgili İkizler.

Özellikle satış, reklam, pazarlama, ulaşım, iletişim, bilgisayar sektörlerinden birinde çalışıyorsanız bu temmuz başı fırsatlarınız ve şanslarınız yüzünüzü güldürecek. 01-04-05 temmuz güzel tekliflere açıksınız.

Parasal bağlantılar, konuşma ve görüşmeler giderek artacak. 09-13 haziran gayet olumlu. Para dengelerini de iyi tutmak lazım. 06-15 temmuzda bu dengeleri iyi sağlayın. Para işlerinizde ve ticari atılımlarda 16 temmuzdaki yeniay ve sonrasını kullanmanız daha sağlıklı olabilir.

19 temmuzdan sonra evinizi değiştirmek, dekorasyona başlamak, tadilat, boya, badana işlerine girişmek önem kazanabilir. Yine bu 3 haftalık süreçte evinizde misafir ağırlamak isteyebilirsiniz.

23 temmuzdan sonra artık tamamen akrabalarınız, kardeşleriniz, kuzenleriniz ya da yakın çevrenizde sizin hayatınızda bulunan insanlara yöneliyorsunuz. Yine bu tarihten sonra satış, reklam, pazarlama, bilgisayar ve iletişim sektörleri öne çıkmaya başlayacak. Vaktinizi ve enerjinizi bu konulara kaydıracak, bu işlerden herhangi birinde uğraşmıyorsanız bile, yüksek iletişimle işlerinizi iyi organize edeceksiniz.

25 temmuzda gerilemesine başlayacak olan venüs, aile hayatınızda eskiden kalmış, çözülmemiş duygusal konuları ay sonuna kadar hayatınıza taşıyacak. 31 temmuzdan eylül başına kadar akraba ve kardeşlerinizle olan ilişkinizde bazı zorlanmalar yaşayabilirsiniz.

26 temmuzdan sonra birkaç ay boyunca eğitim hayatınızı gözden geçirmek için uygun bir sürece giriş yapacaksınız. Tercihleriniz, seçimleriniz sizin gerçek istekleriniz mi, hangi alanda daha fazla kendinizi gösterebilirsiniz ya da bazı başarısızlıklarınız hangi sebeplerden kaynaklanıyor gibi soruların cevaplarını bu dönemde fark etmeniz geleceğiniz açısından size yol gösterici olabilir.

31 temmuzdaki dolunay eğitim, seyahat, medya, yabancılarla yapılacak olan işler, ticaret ve hukuksal konulardaki kararlarınızı hızlandıracak.YengecYengeç Burcu
:

Temmuz ayında parasal şanslarınız yüzünüzü güldürebilir sevgili Yengeçler. Maddi alanda elinizin bollaşması para harcamalarınızı da hızlandıracak. Hala tam anlamıyla fikirlerinizi ve projelerinizi ortaya koyamıyorsunuz. Olsun, hareket gücünüz, hırsınız ve azminiz bu ay size kazandıracak. 01-02-04-05 temmuz para getirilerinize odaklanın.

Özel hayatınıza bu temmuz ayında biraz dikkat etmeniz ve özen göstermeniz gerekebilir. Hemen temmuz başındaki dolunay sevdiğiniz insanın taleplerini arttıracak. Kendinize dönük olmanız onu anlamanızı zorlaştırabilir. Yine 06- 15 temmuz tarihlerinde bazı güç çekişmelerine maruz kalabilirsiniz.

08 temmuzdan sonra geçmişten, geçmişle ilgili insanlardan, olaylardan kurtuluyorsunuz. Kendinizi anlatmayı sevecek ve sadece kendi planlarınıza odaklanacaksınız.

İş hayatınızdaki değişimler, kişisel adımlarınızı 13-19-25 temmuz tarihlerinde zorlayabilir. Bazı engellerle karşılaşabilirsiniz. Tepkilerinizi iyi ölçün.

14 temmuzda riskli işleriniz varsa, borsa alanında yatırım yapıyorsanız çok dikkatli olmalısınız.

 

23 temmuzdan sonra kimliğinizi sahip olduklarınız konusunda ortaya koymaya başlayacaksınız. Parasal işler hızlanabilir veya siz paranızı ve gelirlerinizi arttırmak için tüm gücünüzle çalışabilirsiniz.

25 temmuzda venüsün yakın çevre alanlarınızda gerilemesiyle birlikte 1 hafta boyunca yakın çevrenizde ilişki içinde olduğunuz insanlarla sorunlara açık olabilirsiniz.

31 temmuzdaki dolunay parasal alanlarınızda önemli sonuçları karşınıza çıkarabilir. Tam da para dengenizi sağlamışken ortaya çıkacak bir ödeme sizi zor durumda bırakabilir veya bu dolunayda daha çok ortağınızın veya partnerinizin parasal konularına odaklanacaksınız.


AslanAslan Burcu:

Temmuz ayında kendinize dönük olacaksınız sevgili Aslanlar. İş fırsatları, hayatınızdan alacağınız keyif yüksek olurken, karşılaşacağınız önemli şanslar ayağınıza kadar gelecek. 01 temmuzda görüntünüz, fiziğinize önem vereceksiniz ama alışverişlerinizde, estetik uygulamalarınızda lütfen abartmamaya çalışın. 01-04-05 temmuz çevrenizin ve arkadaşlarınızın size sunacağı güzel tekliflere açık olacağınız bir dönem.

 02 temmuz ve civarında işinizde önemli sonuçlara ulaşabilirsiniz. Bu dönemde sizin işin içine dahil olmadığınız durumlar, işinizde hassaslıklara neden olabilir.

 İş arkadaşlarınızla 06-15 temmuzda bazı anlaşmazlıklara hazır olun. Mücadele etmek zorunda kalabilirsiniz. Güç çekişmeleri devreye girebilir.

08 temmuzdan sonra artık planlarınızı oluşturmalısınız. Bu dönemde geçmişle ilgili konuşmalarınız hızlanabilir.09-13 haziranda iç sesiniz ve hisleriniz sizi her tür konuda doğru yönlendirebilir.

14 temmuzda ailenizin sizi anlamadığını ve yanınızda olmadığını düşüneceksiniz.

19 temmuzdan sonra para kazançlarınızı arttıracağınız bir döneme giriyorsunuz yalnız para işlerinizi, bağlantılarınızı bu hafta içinde halletmeye çalışın zira 25 temmuz itibarıyla ay sonuna kadar venüs para evinizde gerilemesine başlayacak. Bu dönemde önemli alışverişlerden kaçınmalı ve risk içeren para işlerinize girmemelisiniz.

21-22 temmuzda aile sorumluluklarınıza vakit ayıracak ve bu konuda yapılacak işlerinizi halledeceksiniz.

26 temmuzdan sonra ilişkilerinizi, varsa evliliğinizi gözden geçireceğiniz bir sürece başlıyorsunuz. Karşılaştığınız sıkıntı ve problemlerin size ilişkinizde neyi anlattığını fark etmeli ve fark ettiklerinizi düzeltme yoluna gitmelisiniz. Zaten ay sonundaki dolunayda tüm algınızı özel hayatınıza ve ilişkilerinize çevirmenize neden olacak.


BasakBaşak Burcu:

Temmuz ayı iş ve sosyal çevre fırsatlarıyla dolu olacak sevgili Başaklar. Maneviyatınızı güçlendirecek olaylar içinde olacaksınız. 01-02-04-05 Temmuz kariyerinizde 5 yıldızlı günler.

02 Temmuzda oluşan dolunay aşk hayatınızı hareketlendirebilir. Çocuk oluşumları sizi gerginleştirse bile, bu dolunayda yaratıcılık gerektiren işlerinizde şans sizden yana.

09-13 temmuz sevdiğiniz insanla sosyal çevrenizde birçok parti ve grupsal aktivitelere katılacağınız tarihler.

14-15 temmuza hem aşk hayatınız için, hem de aile hayatınız adına dikkat edin.

16-19-25 temmuz da sosyal çevrenizde bazı sürtüşmelere açık olabilirsiniz.

19 temmuz sonrasında kendinize ve görüntünüze önem vereceğiniz bir sürece gidiyorsunuz yalnız 6 gün içinde yapacaklarınızı tamamlayın. 21-22 temmuz ailevi konularda sorumluluklarınızı bileceksiniz.

23 Temmuzda itibarıyla 1 ay boyunca enerjiniz yüksek olmayacak. Üzerinizde yorgunluk ve halsizlik hissedebilirsiniz. O yüzden sağlığınıza dikkat etmeli, bağışıklık sisteminizi güçlendirmelisiniz. Yine göğüs çevrenizle ilgili sorunlar, alerjiler, solunum yolları enfeksiyonlarına yakalanma ihtimaliniz yüksek olacak. Bu dönem vitaminlerinizi ihmal etmemeniz gerekecek.

25 temmuzda Venüs’ün gerilemesiyle birlikte 31 temmuza kadar fiziki görüntünüzde değişiklikler yapmamaya çalışın. 31 temmuz ve 06 eylül arasında eski duygusal konuların yeniden gündeme geldiğini göreceksiniz. Çözemediğiniz konuları çözmek için kolları sıvayın.


TeraziTerazi Burcu:

Temmuz ayında tatil planlarınız varsa biraz erteleyin zira kariyer ve iş alanlarınızda önemli fırsatlarınızı kaçırmamalısınız sevgili teraziler. Bir yandan da temmuz başında sosyal çevrenizden önemli şanslar ve işler karşınıza gelecek.

01-02-04 temmuzda sosyal ortamlarınızda şans sizden yana. Arkadaşınız olan birinden bir teklifle karşılaşabilir, hayatınızın aşkını bu ortamlarda yakalayabilirsiniz. Geleceğinize dair güzel oluşumlar altında olacaksınız.

02 temmuzdaki dolunay daha fazla enerjinizi ailenize ve ev konularına ayırmanız gerektiğini anlatıyor. Bu dönemde ailenizi ihmal etmeyin ve gereken ilgiyi onlara göstermeye çalışın.

08 temmuzdan sonra iş iletişiminizi arttıracak, kariyerinizde birden fazla seçenek ve imkanla karşılaşacaksınız. Kariyerinizde kararlarınızı kalbinizle alacağınız bir dönem olabilir.

09-13-22 temmuz seçenekleriniz yüksek olacak. 13-15 temmuzdaysa ortak iş alanlarınızda bazı sorunlara açık olacaksınız.

16 temmuzda kariyer hayatınızla ilgili kararlarınızı devreye sokmalısınız. Yeni işler, plan ve projeler bu yeniaydan hemen sonra hızlanacak.

19 temmuzdan sonra biraz geri plana çekilebilirsiniz. Hayatın hesabını yapmak, pillerinizi şarj etmek için yalnız olmayı isteyebilirsiniz. Gizli saklı ilişkilere, platonik aşklara meyilli bir süreç.

21-22 temmuzda parasal işlerinizde şans sizden yana. İstikrarlı adımlar sizi uzun vadeli işlere taşıyabilir.

23 temmuzdan sonra iş oluşumlarınızı sosyal çevrenize taşıyabilirsiniz. Arkadaşlarınızla yapacağınız konuşmalar yeni planları ve yeni işleri devreye sokabilir.

25 temmuzdan sonra eski duygusal konular, ilişkiler ay sonuna kadar devrede olabilir. Ay sonundan, 06 eylül e kadar bu seferde arkadaşlarınız ve sosyal çevrenizde bazı sorunlara ve aksiliklere açık olacaksınız. Yine bu dönemde eski arkadaşlarınızla bağlantılarınızı yenileyebilirsiniz.

31 temmuz ve civarında aşk hayatınız sinyal yakmaya başlayabilir. Bu dönemde çocuğunuza ve sevdiğiniz insana verdiğiniz sözleri tutun ve daha fazla vakit ayırmaya çalışın.


AkrepAkrep Burcu:

Temmuz ayında çok önemli iş fırsatlarınız ve teklifleriniz olacak bu yüzden tatil planlarınızı biraz ertelemekte fayda olabilir sevgili Akrepler.

01-02-04-05 temmuzda şansınız çok yüksek. Toplum önü işleriniz artarken inanılmaz tekliflerle karşılaşabilirsiniz. Parasal alanda da destekleriniz yüksek olacak. Yine bu tarihlerde özel hayatınızda bir evlilik teklifi söz konusu olabilir. Bu teklif ayaklarınızı yerden kesebilir.

02 temmuzdaki dolunay yakın çevrenizdeki olayları hızlandıracak. Tam da önemli işlerinize daha fazla kendinizi vermek isterken bu dolunayda yakın çevrenizdeki konu ve olaylarla daha fazla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Bu dolunayda parasal konularda olumlu etkiler altında olacaksınız

14 temmuza dikkat edin, aldığınız bazı tekliflerde sorunlar oluşabilir. Yine iş ve kariyer alanlarınızda bazı zorlanmalar altında olacaksınız.

16 temmuzdan sonra seyahat, medya, yabancılarla yapılacak işlerinizde, hukuksal konularda önemli başlangıç ve kararlarınızı devreye koyabilirsiniz.

19 temmuzdan sonra sosyal ortamlarınızda arkadaşlarınızla olan bağlantılarınızı arttıracağınız, sosyal etkinliklerde bulunmak isteyeceğiniz bir sürece giriyorsunuz.

23 temmuzdan sonra kariyer adımlarınız hızlanmaya başlıyor, kendinizi kariyerinizde ortaya koyacaksınız. Konuşma ve görüşmeleriniz artmaya başlıyor.

25 temmuzda venüs arkadaşlık alanlarınızda gerilemesine başlayacak. Eski arkadaşlarınızla kontaklarınız artabilir. Ay sonuna kadar arkadaşlarınızla olan ilişkilerinize dikkat edin. Yine organizasyona, aktivitelere ve gruplara dayalı işlerinizde ay sonuna kadar bazı sorunlara ve aksiliklere açık olacaksınız.

26 temmuzdan sonra ev ve aile hayatınıza derinden bakmayı isteyeceksiniz. Hem işinizde hem de ailenizle olan bağlantılarınızda yolunda gitmeyen konular olursa, bazı yavaşlamalara şahit olursanız hayatınızı gözden geçirmeniz ve nerede hata yaptığınızı bulmanız önemli olabilir.

31 temmuzdaki dolunayda ailenize gereken özeni göstermeniz gerekebilir.


YayYay Burcu:

Temmuz ayında ortaklaşa parasal konularda enerjinizi ortaya koyacaksınız sevgili yaylar. Bir yandan da seyahatler, yabancı ortamlar ve bu yerlerde tanışacağınız insanlarla oldukça etkili ilişkiler içinde olabilirsiniz.

01-02-04-05 temmuz önemli seyahatler, eğitim fırsatları, ortaklaşa yapılacak güzel işleriniz karşınıza gelebilir.

02 temmuz civarında para işlerinize gereken özeni göstermelisiniz. Ortaklaşa para alanınızda yapacağınız yeni düzenlemeler, para getirilerinize yarayabilir.Elinize bu dolunayda bir para geçebilir. Ya da beklediğiniz bir para varsa gecikebilir, hassaslıklara açık olun.

08 temmuzdan sonra banka işlemlerinizi, vergi konularınızı, kredi yapılandırmalarınızı hızlandırabilirsiniz. Kafanız bu konularda biraz iç güdüsel ve korumacı çalışabilir. Risk almayı sevmeyeceksiniz.

09-13 temmuz işinizde parasal konularda şanslı etkilere sahipsiniz. Yalnız 14 temmuzda iş ilişkileriniz bazı kişisel sorumluluklarınız yüzünden zorlanabilir.

16 temmuzda ortaklaşa para alanlarınızdaki işlerinizin konuları ve kararlarına odaklanabilirsiniz. Bu tarihten sonra kredi alabilir, vergilerinizi takip edebilir, kredi kartı işlemlerinizi halledebilirsiniz. Yine nafaka, mirasla ilgili yeni oluşumlara açık olacaksınız.

19 temmuzdan sonra artık iş ve kariyer hayatınızı sevmeye başlıyorsunuz. Burada kuracağınız güzel ve etkili ilişkiler yeni iş kapılarını aralayabilir yalnız işinizdeki bu güzel etkileri, karşılaşacağınız fırsatları 25 temmuza kadar halledin zira Venüs bu tarihte sizin kariyer evinizde gerilemesine başlayacak. İş ilişkilerinizde ay sonuna kadar bozulmalar ve sorunlar oluşabilir.

21-22 temmuzda parasal işlerinizde önemli destekler bulacaksınız.

23 temmuzdan sonra artık kendinizi seyahat ve dış ortamlara bağlı işlerinizde göstermeye başlayacaksınız. Önemli bir iş fırsatı 23 temmuz ve sonrasında devreye girebilir.OglakOğlak Burcu

Temmuz ayı güzel etkileşimlerle başlıyor sevgili Oğlaklar. Bu ay ortaklaşa para işlerinizde şans sizden yana olacak. Partnerinizin hayatındaki etkili ve güzel işler elinizdeki ortak paranızın çoğalmasına ve parasal konularda güzel kararlar almanıza neden olabilir.Özellikle 01 temmuz-02-04 temmuzda çok güzel anlaşmalar yapacaksınız ya da partneriniz yapacak.

08 Temmuzdan sonra sevdiğiniz kişiyle hayatı paylaşmak, baş başa verip önemli kararlar almak isteyebilirsiniz.

14 temmuzda arkadaşlarınıza borç para vermemeye çalışın. Parasal işlerinizde onlarla aranızda sıkışmalar oluşabilir.

15-16-19-25 Temmuzda ilişkinize gereken özeni göstermelisiniz. Kolay sinirlenmelere ve tepki vermeye açık olacaksınız.

16 Temmuzdaki yeniayla birlikte ilişkinizdeki kararlarınıza odaklanacaksınız. Bir taşınma işiniz varsa bu yeniay sonrası gerçekleştirin. Yine evlilik, söz, nişan, birliktelik kararınız devreye girebilir.

21-22 temmuzda sosyal çevrenizdeki oluşumlar ilişkinizi destekleyecek. Ortaklaşa iş ve projelerinizde önemli sorumluluklar çevrenizden gelecek.

23 temmuzdan sonra ortak para alanlarınızda kimliğinizi ortaya koyacaksınız. Değişim ve dönüşümlere açık bir döneme giriyorsunuz.

25 temmuzdan sonra eğitim, seyahat, medya, ticaret, hukuk alanlarınızda venüs gerilemesine başlıyor. Bu tarihten ay sonuna kadar bu alanlarda aksiliklere açık olacaksınız.

31 temmuzdan- 06 eylül e kadar ortak parasal alanlarınızda sıkıntı ve sorunlar oluşabilir. Bu tarih aralığında önemli para işlemlerinden kaçının.


KovaKova Burcu

Temmuz ayına geldiğimizde bir yandan işinizde bir yandan aşk hayatınızda ve ikili ilişkilerinizden inanılmaz şanslar yakalayacaksınız sevgili Kovalar. Hatta bu şansları 01-04- 05 tarihlerinde hissedebilirsiniz. Bu tarihlerde sevdiğiniz insan size bir teklifte bulunabilir. Eğer ilişkiniz varsa söz, nişan ya da evlilik kararının gündeme geldiğini görebilirsiniz. Yine bu tarihlerde evlenirseniz çok şanslı etkileşimler altında olacaksınız.

02 Temmuzdaki dolunay sizin kadersel alanınızda gerçekleşiyor. Bir işinizin iç yüzü ortaya çıkabilir. Bazı olaylara hassaslıkla yaklaşacaksınız.

06-13 Temmuz tarihlerinde iş arkadaşlarınızda çekişmelere dikkat etmeniz gerekiyor. İletişiminizde bir takım zorlanmalar içerisinde olabilirsiniz.

 

08 Temmuz itibari ile artık iş alanlarınızda konuşma, görüşmelerinizi artıracaksınız. Bir işe başvurma, yeni projeler geliştirme, beraber çalıştığınız insanlarla iletişiminizi hızlandırma gibi etkilerinizi devrede olacak.

 

14 Temmuz da özel hayatınızda ve aile konularınızda bir takım zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Sevdiğiniz insanın ailesi ile anlaşmak bu dönemde kolay olamayabilir. Aranızda bir takım çekişmeler varsa, ya da sizin isteklerinize karşı çok fazla ilgiyle yaklaşmıyorlarsa bu dönemde kendinizi yalnız hissetmeniz mümkün. 16-19 Temmuz tarihlerinde yakın çevrenizle olan iletişiminize çok dikkat edin.

 

16 Temmuzdaki oluşan yeni ay sizin iş, hizmet ve sağlık alanlarınızda gerçekleşecek. İşinizle ilgili her türlü başlangıcınızı bu yeni ayda başlatmanız doğru görünüyor. 16-19 Temmuz tarihlerinde iş alanlarınızda bazı zorlanmalar söz konusu olabilir.

 

19 Temmuzdan sonra ortaklaşa para alanlarınızda güzel ilişkiler devreye girmeye başlıyor. Bu dönemden sonra bir borcunuz varsa ya da kredi almayı düşünüyorsanız doğru zaman içerisinde olacaksınız.

 

21-22 Temmuzda iş alanlarınızda kariyerinizdeki düşündüklerinizi gerçekleştirebileceğiniz imkânlara sahip olacaksınız. Hayat sizi destekliyor olacaksınız. Güvenilirliğiniz iş hayatınızda ispat edeceksiniz ve bunun sonucunda güzel anlaşmalar, konuşmalar hayatınızı renklendirecek.

 

23 Temmuzdan sonra artık tamamen kendinizi özel hayatınıza, ikili ilişkinize ve evlilik hayatınıza kaydırıyorsunuz. Bu alanlarda sorunlarınız varsa konuşmak sevdiğiniz insanla iletişiminizi artırmak içinde doğru bir dönem olacak.

 

25 Temmuz itibari ile ortaklaşa para alanlarınızda Venüs gerilemeye başlıyor, ay sonuna kadar önemli bir borcun altına girmemeye çalışın ve dönemde kredi almamaya özen gösterin. Yine önemli parasal işlerinizde bir takım aksiliklere ve zorlanmalara açık olacaksınız.

 

31 Temmuzda gerçekleşecek dolunay sizin hayati kararlarınızı ön plana çıkartacak. Sevdiğiniz insanla bu dönem içerisinde eski bir takım konu ve olayların gündeme geldiğini görebilirsiniz. Bu dolunay özel hayatınız için önemli olacak.


BalikBalık Burcu

Temmuz ayında iş hayatınızdaki güzel fırsatlar sizi çok mutlu edebilir. Bir yandan da özel hayatınızda fazlasıyla enerjik olacaksınız sevgili Balıklar.

01 temmuzda çok güzel bir iş fırsatı karşınıza çıkabilir. 04-05 Temmuz hayatınızda istediğiniz ve beklediğiniz iş tekliflerini alacağınız tarihler.

02 Temmuzda oluşan dolunayla birlikte hayatınızda kimse yoksa sosyal çevrenizin devreye girmesi ile hayatınızda aşkı deneyimleyebilirsiniz.

08 temmuzdan sonra artık daha fazla eğlenceli konu ve olaylara odaklanacaksınız. Varsa çocuğunuzla ilgili sorunlarınızı çözümlemek paylaşımlarınızı artırmak iletişimsel olarak bazı çözümler üretmek bu dönem sonrası devrede olabilir.

09- 13 Temmuz aşk hayatınızda olumlu tarihleriniz. İstediğiniz kalbinizden dilediğiniz insanla çok güzel aktiviteler organizasyonlar keyifli eğlenceli durumlar içerisinde kendinizi bulabilir, aşkı doyasıya yaşayabilir ve bunu en güzel şekilde dillendirebilirsiniz.

14 Temmuz da iş hayatınızda seyahate dayalı işlerinizde bir takım zorlanmalar söz konusu olabilir.

16 Temmuzda oluşan yeniay sizin aşk hayatınızla ilgili konularda yeni kararları ve başlangıçları destekliyor olacak. Bu süreçte sevdiğiniz insana karşı sabırsız etkiler altında olmamaya özen göstermelisiniz. Kafanıza bir şey koyacaksınız ve bunu bir an önce harekete geçirmek için uğraşacaksınız. Bu süreçte sevdiğiniz insan karşınızdaki insan sizinle aynı şekilde hareket etmiyorsa ona karşı sabırsız davranmamaya özen göstermelisiniz.

21-22 temmuz tarihleri aşk hayatınızda sevdiğiniz insanla beraber planladığınız seyahatle beraber sizi çok mutlu edebilir.

22 Temmuz tarihlerinde özellikle işin içerisinde seyahatin olduğu, kreatif işlerinizde çok şanslı etkileşimler altında olacaksınız. Yaratıcılığınızla daha az tanıdığınız insanların gözünde daha güzel bir yer edinecek ve bunun sonucunda daha güzel işlere imza atabileceksiniz.

23 Temmuzdan sonra artık iş alanlarınızda kendinizi ön plana koymak sizin için önemli olacak. İşinize daha fazla kanalize olacaksınız. Bazı konuları gözden geçirmek, iş arkadaşlarınızla iletişim halinde olmak, konuşmak, yeni bir iş başvurusunda bulunmak, işinizdeki sorunları gözden geçirmek için uygun bir dönem olacak.

25 temmuzdan sonra gerilemesine başlayan Venüs ikili ilişkilerde ve evlilik evinizde gerileyecek. 31 temmuza kadar özel hayatınızda duygu alışverişlerinizde dikkatli olmalısınız. sevdiğiniz insana yanlış ifadelerle yaklaşabilir, sevginizi ifade etmekte zorlanabilirsiniz.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın