Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

19 – 25 Ocak 2015

Bu yazıyı paylaşın;

KocKoç Burcu:

Haftaya iş ortamlarınızda biraz güvensiz ve tedirgin başlamanız mümkün. Mantık olarak doğru kararlar aldığınızın farkındasınız ama duygularınızda tatmin sağlamak kolay olmayabilir. Aşk hayatınız ve sosyal ortamlarınızda bu haftabaşı abartılı ve çoşkulu hareketler oluşabilir. Bir yandan da sosyal ortamlarda rahat ve eğlenceli yönleriniz ortaya çıkacak. Salı günü oluşan yeniayla birlikte kendinizi sosyal çevrenizde, arkadaşlarınızla olan işlerinizde, grupsal konularda ortaya koyabilirsiniz. Yalnız Çarşamba günü gerilemesine başlayacak olan merkür, organizasyona yönelik işlerinizde, arkadaşlıklarınızda ve teknolojik aletlerinizde sorunları ve aksilikleri ortaya çıkarabilir. Bu süreçte onlarla olan iletişiminize dikkat edin. Yakın çevre ve iş alanlarınızda da bazı aksiliklere açık olacaksınız.


Boga

Boğa Burcu:

Bu pazartesi az tanıdığınız yerlerde ve insanlar içerisinde melankolik yönleriniz ortaya çıkabilir. Bu hafta genel olarak iş ve kariyer alanlarınızda yoğunluklar yaşayabilirsiniz. Abartılı ve çoşkulu tavırlarınız bu alanlarda öne çıkacak. Salı günü itibarıyla, iş konuşmalarınız, görüşmelerinizde bir yeniay yaşayacaksınız. Harekete geçmeniz size çok şey kazandırabilir ama yeniliklerdense eski ve tamamlanmamış, yarım kalmış işlerinizin peşine düşmelisiniz. Zira Çarşamba günü kariyer evinizde gerilemesine başlayacak olan merkür sizi zorlayabilir. İş alanlarınızda kendinizi ifade ederken yanlış anlaşılmalara ve sorunlara açık olabilirsiniz. Yine bu dönemde arkadaşlarınız bazı girişimleriniz ve grupsal işlerinizde sizi kandırmaya çalışabilir. Gözünüzü açık tutmalısınız.


İkizler

İkizler Burcu:

Bu haftabaşı ortaklaşa elde edilen gelirlerinizde veya ortaklaşa harcama alanlarınızda her tür önleminizi almanıza rağmen, yine de kendinizi tedirgin hissedebilirsiniz. Bir yandan da uzaklardan alacağınız güzel haberler keyfinizi fazlasıyla arttırabilir. Salı günü oluşan yeniayla beraber seyahat, eğitim, hukuk, ticaret alanlarınızda hızlı gelişmeler devreye girebilir yalnız Çarşamba günügerilemesine başlayacak olan merkür bu alanlarınızda bazı yanlış anlaşılmaları, gecikme ve sorunları hayatınıza taşıyabilir. Bu alanlardaki yarım kalmış işlerinize yoğunlaşmak ve işlerinizi tamamlamak sizin için daha önemli olmalı. Önemli anlaşmalardan kaçının, sorun ve aksilikleri ayrıca ev ve aile hayatınızda da yaşayabilirsiniz. Bu dönemde karşınıza çıkacak iş ve kariyer fırsatları yanıltıcı ve biraz da aldatıcı etkiler taşıyabilir. Ya da siz toplumsal olaylarda ve iş alanlarınızda enerjinizi ortaya koymakta zorlanabilir ve daha fazla fedakarlıklarda bulunabilirsiniz.


Yengec

Yengeç Burcu:

Bu haftabaşı özel hayatınızda ve ortaklı işlerinizde güvensiz ve tedirgin tavırlar içerisinde olabilirsiniz. Duygusal olarak istediğiniz istikrarı sağlamanız zor görünüyor. Maddi konularda abartıya kaçmadan ilerlemeye çalışın. Salı günü kova burcunda bir yeniay oluşacak. Bu yeniayla birlikte ortaklaşa giderler alanınıza, kredi, banka işlemleri, mortgage konuları, nafaka, prim ve vergi konularına odaklanabilirsiniz. Eski ve tamamlanmamış parasal işlerinizin peşine düşmek bu süreçte daha doğru olabilir zira Çarşamba günü bu alanlarınızda merkür gerilemesine başlayacak. Yeni adımlardansa, yarım kalan ortak parasal konuları düzenlemek için uygun bir dönem olacak. Yeni bir borç ve kredi altına girmemeye çalışın. Bu dönemde daha az tanıdığınız insanlar girişimlerinizde siz yanıltabilirler. Bir hukuki davaya bu dönem girmeyin, seyahat ve eğitim alanlarınızda da enerjiniz düşük çalışacak.


Aslan

Aslan Burcu:

Haftaya iş alanlarınızda takılacağınız ve üzerinde ısrarla duracağınız konu ve olaylarla başlayabilirsiniz. Yapmanız gereken işlerinizi tamamlayın. Özel hayatınızda sevdiğiniz insanla oldukça enerjik, çoşkulu ve biraz da abartılı duygusal temaslar gündeminizde olabilir. Salı günü itibarıyla, özel hayatınızda oluşan yeniay, ilişkilerinizde yeni kararlar alma isteğinizi arttırabilir ama Çarşamba günü gerilemesine başlayacak olan merkür yüzünden yeniliklerden ziyade tamamlanması gereken konular üzerine eğilmelisiniz. Eski konu ve olayları çözümlemek, açığa kavuşturmak için bu merkür gerilemesinden faydalanın ayrıca eski ilişkileriniz yine bu süreçte karşınıza çıkabilir. Sevdiğinizle iletişiminize dikkat edin. Ortaklaşa maddi konularda bu dönemde bazı yanılgılar ve aldanmalar oluşabilir. Tehlikeli insanlardan, ameliyatlardan ve zor olaylar içinde bulunmaktan kaçının.


Basak

Başak Burcu:

Bu haftabaşı, aşk hayatınızda veya çocuklarınızla ilgili konularda fazla hassas ve melankolik davranmaya meyilli olabilirsiniz. İş hayatınızda oluşturduğunuz güzel ilişkiler rahat bir nefes almanızı sağlayabilir ama bu haftabaşı yeme, içmede abartmayın. Salı günü, iş, hizmet alanlarınızda oluşan yeniayla birlikte önemli iş kararları karşınıza çıkabilir yalnız Çarşamba günü gerilemesine başlayacak olan Merkür, daha önce konuşulmuş işlerinizin üzerine düşmenizin gerektiğini altını çiziyor. Bu 3 haftalık merkür gerilemesinde iş değiştirmeyin ve yeni başlangıçlardan kaçının. Özel hayatınızda da bu yeniayla birlikte bazı yanılgılar oluşabilir. Sevdiğiniz insanla olan ilişkinizde ve ortaklaşa işlerinizde enerjiniz düşük çalışacak, bu da bazı yanılsamaları beraberinde getirebilir.


Terazi

Terazi Burcu:

Haftaya ev konularına veya ailenize dayalı işlerinizde tamamlamanız gereken işlerinizle başlayabilirsiniz. Siz olayları kontrol etmeye çalıştıkça, zorlanmalar oluşabilir. Sosyal ortamlarda aşkı ve eğlenceyi arttırabilirsiniz. Salı günü bir yeniay oluşacak. Bu yeniayla birlikte aşk ve çocuk hayatınız, sanatsal işleriniz önem kazanabilir. Yalnız Çarşamba günü merkür gerilemesine başlıyor. Merkürü dikkate alarak eski konuşulmuş konular, yarım kalmış aşklar ve eski çocuk meseleleriniz için harekete geçebilirsiniz. Bu dönemde eski aşklarınız, flörtleriniz karşınıza çıkabilir. Yine sevdiğiniz kişiyle ve çocuklarınızla olan iletişiminize dikkat etmelisiniz. Bu yeniay zamanında iş ve hizmet alanlarınızda bazı yanılgılara açık olacaksınız. Sağlığınızda da zorlanmalar ve enerji düşüşleri görülebilir. Zehirlenmelere, alerjilere ve enfeksiyonel hastalıklara açık olabilirsiniz.


Akrep

Akrep Burcu:

Haftaya yakın çevre ve iletişim konularında kafanıza taktığınız detay ve ayrıntılarla uğraşarak başlayabilirsiniz. Güvensiz tavırlarınız ön planda olabilir. İşinizdeki güzel oluşumlar aile hayatınızda abartılı ve çoşkuyla hareket etmenizeneden olacak. Salı günü oluşan Yeniayla beraber, ev ve aile konularınız önem kazanıyor. Çarşamba günü başlayacak olan merkür gerilemesi nedeniyle Bu alanlarınızda yeni başlangıçlar yapmak yerine, daha önceden konuşulmuş ailevi işlerinizin peşine düşebilirsiniz. Eski konular gündemde olacak. Onlarla olan iletişiminize dikkat edin. Ayrıca aşk hayatınızda da bazı fedakarlıklar ve enerji düşüşlerine açık olabilirsiniz. Yaratıcılığınız yüksek çalışırken bir yandan da kendinizi aşk hayatınızda kandırmaya müsait kılabilirsiniz.


Yay

Yay Burcu:

Haftaya parasal konularla ve bu alanda duygusal olarak kendinizi güvende hissetme isteğinizin yoğun olmasıyla başlayabilirsiniz. Takıntılı davranmamaya özen gösterin. Güzel ve biraz da abartılı yakın çevre ilişkileriniz devrede olacak. Salı günü kova burcunda bir yeniay oluşuyor. Bu yeniayla beraber çevrenizle bağlantılarınız, yaşanacak hızlı olaylar ve iletişim işleriniz gündeminize yerleşebilir. Yine merkür Çarşamba günü itibarıyla, bu alanlarınızda gerileyeceğinden bu konularda bazı gecikmeler, aksilikler ve sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Bu dönem yakın çevre iletişiminize ve randevularınıza dikkat edin. Teknolojik aletlerinizin bozulmalarına karşı önleminizi alın. Bilgisayardan alışveriş etmeyin. Ağzınızdan çıkanı kulağınız duysun. Aynı zamanda bu dönemde aile hayatınızda da bazı fedakarlıklar, enerji düşüşleri ve sorunlara açık olabilirsiniz.


Oglak

Oğlak Burcu:

Haftaya biraz melankolik ve düşünceli bir şekilde başlayabilirsiniz. Özellikle aile hayatınızda kolay tepkiler vermeye yatkınsınız. Ortak maddi gelirler parasal konularda fütursuz harcamaları beraberinde getirebilir. Salı günü kova burcunda bir yeniay oluşacak. Bu yeniayla beraber tüm parasal işlerinizde yapmak istediğiniz başlangıçları uygulamak isteyebilirsiniz fakat yeniliklerden ziyade eski konuşulmuş, görüşülmüş ama bir türlü tamamlanmamış veya nihayete erememiş işlerinizin peşinden koşturmalısınız zira merkür bu alanlarınızda Çarşamba günü itibarıyla gerilemesine başlıyor. Parasal başlangıç ve yeni işlerden kaçının, anlaşmalarınızı iki kere gözden geçirin. iş ve seyahat alanlarınıza da dikkat edin. Ayrıca bu yeniayla birlikte bu dönemde yakın çevre ilişkileriniz bazı düşüncelerinizde sizi yanıltabilir. Yaratıcılığınız yüksek olacak ama kararlarınız yanıltıcı olabilir.


Kova

Kova Burcu:

Haftaya biraz zorlanarak ve üzerinizde bir takım gerginlikler hissederek başlayabilirsiniz. Kafanız belirli konulara takılı olacak ve olayları büyütmeye meyilli olacaksınız. Kişisel isteklerinizi abartacağınız bir pazartesi olabilir. Salı günü sizin burcunuzda oluşan yeniayla, yeni atılımlarınız hayatınıza dair yeni kararlarınız gündeme gelebilir yalnız merkür bu hafta yine sizin burcunuzda gerilemeye başlayacak. Bu dönemde yanlış anlaşılmalara açık olacaksınız. Önemli anlaşmalardan ve yeni başlangıçlardan kaçının. Risk içeren parasal işlerinize dikkat edin. Özellikle bu yeniayla birlikte bu dönemde parasal konularda kolay kandırılmalara açık olacaksınız. Fedakarlıklarınız yüksek olabilir, ticari anlaşmalarda da gözünüzü dört açmalısınız.


Balik

Balık Burcu:

Haftaya sosyal çevreniz ve arkadaş çevrenizdeki etkileşimlerle başlayabilirsiniz. Kendinizi kalabalık ortamlarda güvensiz hissedebilirsiniz ve melankoliye bir eğilim olabilir. İş hayatınızdaki güzel gelişmeler, bazı kafanızdaki planları abartarak ortaya koymanıza neden olabilir. Bu hafta oluşan yeni ay diğer burçların aksine hiçbir şekilde hareket etmemeniz gerektiğin altını çizmekte. Çarşamba günü merkür sizin kadersel alanınızda gerilemesine başlayacak. Geçmişte çözülmemiş konu ve meselelerin karşınıza geldiğini görmeniz mümkün. Bu yüzden geçmiş konuları çözmeden bir sonraki alana geçmenizde mümkün olmayacak yine bu süreçte sağlığınıza gereken özeni gösterin. Enfeksiyonel hastalıklara, alerji ve zehirlenmelere açık olabilirsiniz. Enerjinizi net ve sağlam tutmaya çalışın.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın