Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

08 – 14 Eylül 2014

Bu yazıyı paylaşın;

KocKoç Burcu:

Haftaya, biraz geri planda durmayı tercih ederek başlayabilirsiniz. Yaratıcılıkla ilgili bir işiniz varsa ilham perisi gün boyunca sizin yanınızda olacak. Bu pazartesi iş ortamınızda geri planda kalmanız işinize yarayacak.

Salı günü oluşan dolunay, kadersel alanda beklenmedik duygusal oluşumları ve olayları hayatınıza taşıyabilir. Başlattığınız işlerin, projelerin ve sağlık düzenlemelerinin sonuçlarını alacak, ne ektiyseniz onu biçeceksiniz. Ayrıca bir olayın içyüzüyle karşılaşabilirsiniz.

2 hafta boyunca iş, hizmet ve sağlık alanlarınızı da etkileyebilecek olaylara hazırlıklı olun. Aile hayatınızda gerek ailenize ve gerekse sevdiklerinize karşı şansınız Çarşamba ve Perşembe günleri yüksek. Özel hayatınızda güzel gelişmeler yaşanırken iş ilişkilerinizdeki sorunlar sizi mutsuz kılabilir.

Cumartesi günü mars yay burcuna geçecek. Enerjimiz değişiyor. 2 ay boyunca  rahat hareket etme, istediğiniz konulara odaklanma, yabancı seyahatler, yabancı ortaklı işler üzerine düşme, eğitim alanlarınızı tamamlama, hukuksal işlerinize enerjinizi yönlendirme gibi etkiler altında olacaksınız. 

 


Boga Boğa Burcu:

Bu haftabaşı sosyal çevrenizin ve ortamlarınızın göz bebeği olabilir, haftaya hareketli bir başlangıç yapabilirsiniz. Özel hayatınızda bu bir kaç gün yelkenleri suya indirmeniz gerekebilir.

Salı günü oluşan dolunay etkisiyle, arkadaşlarınızla veya sosyal çevre ilişkilerinizde gerginlikler ve hassaslıklar yaşayabilirsiniz. Aşk yaşantınızla ilgilenmeniz gerekirken, kendinizi sosyal ortamlarda veya arkadaşlarınızın konularıyla ilgilenirken bulabilirsiniz.

Özel hayatınızda ve arkadaşlık ilişkilerinizde bu dolunayla beraber 2 hafta boyunca hassaslıklara karşı hazırlıklı olun. Ailenize ve onların sağlıklarıyla ilgili konularda yapılması gerekenleri bu çarşamba keyifle gece saatlerinde halledebilirsiniz. Yalnız aşk hayatınızda bazı aldanmalar ve sorunlara açık olacaksınız

Cumartesi günü mars yay burcuna geçecek. Enerjimiz değişiyor.2 ay boyunca ortaklaşa gelirler evinizde hareketlenmeler yaşayacaksınız. Banka, ödeme, kredi, faiz, vergi, prim, sigorta alanında enerjinizi harcayacaksınız. Yine tehlikeli her tür aktivitelerden uzak durmalı ve acil değilse ameliyat olmaktan kaçınmalısınız.

 


İkizler İkizler Burcu:

Bu haftabaşı aktif olan iş alanlarınızda paylaşımcı yanlarınız ön planda olacak. Normalde mantıklı olan yapınız, konu iş ortamına gelince daha duygusal tepkilere yatkın görünüyor. Sevdiklerinize karşı duygusal, iş ortamlarınızda ise, mantıklı olmaya çalışın.

Salı günü, kariyer ve iş evinizde oluşan dolunay, iş hayatınızda stresli oluşumları hayatınıza taşıyabilir. Ya da evinizle ilgilenmeniz gereken zamanlarda, ortaya çıkacak bir iş ya da sorumluluk size rahat soluk aldırmayabilir. Her durumda ilişkilerinize dikkat etmeniz gerekecek.

 Çarşamba günü, aşk hayatınızda sizi şanslı hissettirecek konuşmalar içinde olacaksınız. İletişime ve sanata dayalı işlerinizde şanslı bir gün olurken, ailenizle olan ilişkileriniz bugün sizi mutsuz edebilir.

 Cumartesi günü mars yay burcuna geçecek. Enerjimiz değişiyor. Mars 2 ay boyunca sizin evlilik, ikili ilişkiler ve ortaklık evinizdedolaşacak. Karşı cinsi çekici bulacağınız bu dönem, ilişkiniz varsa enerjinizi ilişkinize akıtacaksınız. Sevdiğiniz insanla veya varsa evliliğinizde bir takım tartışmalar ve sürtüşmeler görülebilir.

 


Yengec Yengeç Burcu:

Bu haftabaşı uzak çevrenize karşı anlayışlı ve kabullenici yönleriniz ön planda olacak. Seyahat, eğitim alanlarında şansınız yüksek görünüyor. Başkalarının yardımına koşarken fazla abartmamaya çalışın.

Salı günü oluşan dolunayla birlikte, uzaklardan alacağınız bir haber üzerinizde stres yaratabilir. Ya da ortaya çıkacak bir seyahat, birebir görüşmelerinizi, randevu veya işlerinizi sıkıntıya sokabilir. Her durumda duygusal olarak içinizde oluşan stresleri, gitgelleri iyi organize etmelisiniz. Yakın çevreniz ve size daha uzakta bulunan insanların çekişmelerine kafanızı çok takmamaya çalışın.

Evinize yapacağınız harcamalar konusunda Çarşamba günü aşırı iyimser ve mutlu olabilirsiniz. Yakın çevrenizde bulunan kişilerle olan bağlantılarınızda bir takım sorunlar ve hayalkırıklıklarına yine bugünlerde açık olmalısınız. Cumartesi günü mars yay burcuna geçecek. Enerjimiz değişiyor. Mars 2 ay boyunca sizin iş, hizmet ve sağlık evinizde hareket etmeye başlayacak. Çalışma koşullarınızda mücadeleleriniz artacak, sağlığınızla ilgili alanlarda enerjinizi harcayacaksınız. Yine bu dönem ateşli hastalıklara, karşı dikkatli olmalısınız.

 


Aslan Aslan Burcu:

Bu haftabaşı ortaklaşa giderleriniz konusunda fazla çömert ve dağınık bir yapı sergileyebilirsiniz. Özellikle ailenize ve sevdiklerinize karşı güzel jestler içinde olacaksınız. Arkadaşlarınızdan alacağınız güzel haberler, keyfinizi yerine getirecek.

Salı günü oluşan dolunay, ilişkilerinizde senin paran, benim param veya malım sürtüşmesi ve alınganlığı yaşatabilir sevgili aslanlar. Belki de para biriktirmeyi hayal ederken, ortaya çıkacak bir ödeme sizi gerginleştirebilir. Veya eşinizin, sevgilinizin hayatında parasal sorunlar oluşabilir.

Çarşamba günü, yakın çevrenizle paylaştığınız fikirleriniz hayata iyimser bakmanıza neden olabilir. Önemli görüşmeler ve anlaşmalar devreye girebilir. Yalnız parasal konularda bazı aldanmalar içinde olabilirsiniz.

Cumartesi günü mars yay burcuna geçecek. Enerjimiz değişiyor. Mars 2 ay boyunca sizin aşk, eğlence ve çocuk evinizde hareket etmeye başlayacak. Karşı cinsi çekici bulacak, enerjinizi daha fazla alana ve eğlenceye yaymak isteyeceksiniz. Sevdiğiniz insanla ego savaşlarına ve ufak tefek sürtüşmelere açık olmalısınız.

 


Basak Başak Burcu:

Bu hafta başı özel yaşantınızda oldukça müşfik, sevecen ve paylaşımcı olacaksınız. Sevdiğiniz insanla halletmeniz gereken işleriniz varsa, yola koyulabilir ve onun programına göre hareket edebilirsiniz.

Salı günü oluşan dolunay, özel yaşantınızda birkaç gün sevdiğiniz insanla didişmeleri, alınganlıkları ve stresleri hayatınıza taşıyabilir. Bu dönem kendinize dönük bir dönem içinde olduğunuzdan, karşı tarafın sizi baskıladığını, sıktığını veya üzerinize çok fazla geldiğini düşünebilirsiniz.

Bu Çarşamba  özel hayatınızda karşı tarafın hareketleri ve düşünceleri sizin ilişkinizde zor anlar yaşamanıza neden olabilir. Aldanmalara açık bir gün olacak. Yine de maddi konularda inanılmaz şanslar yakalayabilirsiniz.

Cumartesi günü mars yay burcuna geçecek. Enerjimiz değişiyor. Mars 2 ay boyunca sizin ev ve aile evinizde dolaşmaya başlayacak. Aile ilişkilerinizde, ev hayatınızda enerjinizi harcayacaksınız. Sevdiğiniz insanla, aile bireyleriyle bir takım tartışmalar görülebilir, evinizin güvenliğini ihmal etmemelisiniz.

 


Terazi

 Terazi Burcu:

Bu hafta başı, işleriniz ve hizmet alanlarınız ön planda olacak.

İş anlamında keyfiniz yerinde olduğundan, koşturmaca ve dikkat gerektiren konularda biraz tembel davranabilir, canınızın istediği alanları öne çıkartabilirsiniz.

Salı günü oluşan dolunay, iş hayatınızda bazı sorunları ve stresleri hayatınıza taşıyabilir. Ya da sağlığınızla ilgili konuları gündeminize oturtabilir. Bu dönem içinde sağlığınıza çok dikkat etmeniz gerekecek. İsteksizliğiniz ve halsizliklerinizin neden olduğunu görmeye başlayacaksınız. Görünmeyen şeylerin ardındaki gerçekler açığa çıkacak, en azından rahatlayacaksınız.

İş hayatınızdaki karmaşalar, kendi ruhsal halinize olumsuz yansıyor. Kendi içinizde sakin olmalı ve insanlara gereğinden fazla verdiğiniz değeri gözden geçirmelisiniz. Şans sosyal çevrenizde ve arkadaşlık ilişkilerinizden gelecek.

Çarşamba günü bu şanslı etkiyi değerlendirmelisiniz. Cumartesi günü mars yay burcuna geçecek. Enerjimiz değişiyor. Mars 2 ay boyunca sizin yakın çevre ve iletişim evinizde hareket etmeye başlayacak. İletişime dayalı işlerinizde, yakın çevre, akraba, kardeşlerinize dayalı konularda mücadeleleriniz artacak. Araba kullanırken veya yolculuk yaparken dikkatli olmanız gerekebilir. 

 


Akrep Akrep Burcu:

Bu haftabaşı, yaratıcılık gerektiren alanlarınızla, aşk hayatınızla veya varsa çocuklarınızla ilgili konularla ilgilenebilirsiniz. Hayatınızı ilgilendiren kararlarda güçlü yönlerinizle hareket edeceksiniz. Harcamalarınızı abartmayın.

Salı günü oluşan dolunay aşk hayatınızda meydana gelecek. Bu birkaç gün sosyal ortamlarda veya özel hayatınızda stresli ve gergin günler geçirebilirsiniz. Aşk hayatınızdaki kararsızlıklarınız, net olmayan koşullar sizi zorlayabilir. Arkadaş ortamlarınızda duyacaklarınızı hemen yargılamaya kalkmayın, ani kararlardan kaçının. Sosyal çevre ilişkilerinizde bazı zorlanmalara açık olacaksınız. Özel hayatınız sizi çevreniz konusunda yanıltabilir. Sakin olun.

Kafanızdaki bazı fikirler kariyerinizde sizi yukarılara taşıyabilir. Cumartesi günü mars yay burcuna geçecek. Enerjimiz değişiyor. Mars 2 ay boyunca sizin para evinizde hareket etmeye başlayacak. Paraya dayalı işlerinizde, kazanımlarınızda, maddi alanlarda, mücadeleleriniz artacak. Mars harcatmayı sevdiğinden özel hayatınıza dayalı harcamalarınızda artacak.

 


Yay Yay Burcu:

Bu haftabaşı, ev ve aile hayatınız sizin için önemli olacak. İşlerinizin çoğunu evinizden veya bulunduğunuz yerden halletmeye çalışacak, hareket ederek fazla enerji harcamayacaksınız. Sosyal ortamlardaki sorumluluklarınız sizi gereğinden fazla yorabilir.

Salı günü oluşan dolunay, sizin ev ve aile evinizde gerçekleşiyor sevgili yaylar. Evinizle ilgili konularda duygusal kararlar eşiğinde olabilir, ya da ailenizle stresli ve gergin birkaç gün geçirebilirsiniz. İşiniz ve aileniz arasında denge kurmak sizi zorlayabilir.

Çarşamba günü gün içinde arkadaşlarınızla yapacağınız uzak vadeli planlar sizi mutlu edebilir. İş alanlarınızda bazı ilişkilerinizde hayalkırıklıkları ve sorunlar yaşamaya meyilli olabilirsiniz.

Cumartesi günü mars yay burcuna geçecek. Enerjimiz değişiyor. Mars 2 ay boyunca sizin kişisel alanınızda hareket etmeye başlayacak. Bir kaç aydır üzerinizde hissettiğiniz yorgunluk ve isteksizlik, yerini daha sağlam bir enerjiye bırakacak. Fiziki gücünüze, kaza ve sakarlıklara karşı kendinize dikkat etmelisiniz


 Oglak Oğlak Burcu:

Bu hafta başı, hızlı ve biraz da net olmayan iletişim trafiğiyle güne başlayacaksınız. İş ortamınızda anlayışlı yönlerinizle hareket edeceksiniz. Yakın çevrenizde yapacağınız işlerde dalgınlık ve dağılma tehlikesine karşı uyanık olun.

Salı günü oluşan dolunay nedeniyle, programınız biraz karışık olabilir. Bu dolunayda, tam bir seyahate gidecekken, ortaya çıkacak yeni koşullar sizi engelleyebilir, ya da siz uzaklardayken yakın çevrenizden, sevdikleriniz ve akrabalarınızdan duygusal haberler alabilirsiniz.

Çarşamba günü, gün içinde, iş alanlarınızda ortaklaşa yapılacak işlerde tutacağınız sözler peşinde olun, önemli görüşmeler sizi mutlu edebilir. Uzaklardan alacağınız bazı haberler sizi hayalkırıklığına uğratabilir.

Cumartesi günü mars yay burcuna geçecek. Enerjimiz değişiyor. Mars 2 ay boyunca sizin kadersel alanınızda hareket etmeye başlayacak. Kişisel alanlarınızda mücadeleleriniz ve zorlanmalar görülebilir. Enerjiniz düşük olacağından, ateşli hastalıklara, enfeksiyonel durumlara, alerjilere karşı dikkatli olmalısınız.

 


Kova Kova Burcu:

Haftaya, maddi konularda veya para konularında fedakarlıklarla başlayabilirsiniz. Her konuda cin gibisiniz ama konu paraya gelince yelkenleriniz çabuk suya iniyor.  Eğlenceye dayalı harcamalarınızı abartmamaya çalışın.

Salı sabaha karşı meydana gelecek dolunay sizin maddi alanınızda oluşuyor. Sahip olduklarınız, alacaklarınız ve kazanımlarınız konusunda hassas birkaç gün geçirebilirsiniz veya bu alandaki uğraşılarınız insan ilişkilerine bağlı olabilir.

Enerjinizi iş alanlarınıza yoğunlaştırın. Alacak, verecek dengesini iyi kurmaya çalışın. Çarşamba günü, fikirleriniz geniş ve iyimser olacağından, ortaklaşa işlerinizde şanslı ve iyimser etkiler altındasınız. Parasal ilişkilerinizde bazı sorunlara hazır olun.

Cumartesi günü mars yay burcuna geçecek. Enerjimiz değişiyor. Mars 2 ay boyunca sizin arkadaşlık ve sosyal çevre alanınızda hareket etmeye başlayacak. Hayatınızı ilgilendirecek işlerinizde, sosyal alanlarınızda mücadeleleriniz artabilir. Grupsal işlerde isteğiniz yüksek olacak, çevrenizin lideri haline gelebilirsiniz.

 


Balik Balık Burcu:

Bu hafta başı uzak çevrenizden alacağınız haberlerle, zamanınızın çoğunu kendi yapmak istediklerinize ayıracaksınız. Güçlü ve etkili aile dostlarınızdan hayatınıza dair güçlü destekler görebilirsiniz. Davranışlarınızda abartıya dikkat edin.

Salı günü meydana gelecek olan dolunay sizin hayat evinizde gerçekleşiyor. Aldığınız kararlarda bu birkaç gün ekstra hassas olabilir, alınganlığınızı gereksiz yere ilişkinize yansıtabilirsiniz.

İlişkilerinizdeki değişimler, bu birkaç gün sizin kendi hayatınızı derinden etkiliyor olacak. Özel hayatınızda önemli kararlarınızı devreye sokabilirsiniz.

Çarşamba günü iş hayatınızda parasal konularda şanslı etkileriniz olacak. Özel hayatınızda bu Çarşamba sevdiğiniz kişiyle olan ilişkinizde bazı aldanmalar ve hayalkırıklıkları oluşabilir. Arkadaş ilişkilerinize de dikkat etmeniz gerekebilir.

Cumartesi günü mars yay burcuna geçecek. Enerjimiz değişiyor. Mars 2 ay boyunca sizin iş ve kariyer alanınızda hareket etmeye başlayacak. Hayatınızı ilgilendirecek işlerinizde, kariyerinizde ve sorumluluklarınızda artış görülebilir. Kendinizi göstermekten ve mücadele etmekten zevk alacaksınız. 

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın