Aylık Yorumlar Semadan Haberler

Şubat 2014

Bu yazıyı paylaşın;

Koc1Koç Burcu:

Şubat ayında sosyalliğiniz ön planda olabilir. Bir yandan da yalnız kalmak, bazı olayları gözden geçirmek, hayatın anlamını sorgulamak ve geçmişi anmak isteyeceksiniz.

06 şubatta gerileyen merkür geçmişte yaşanmış ve çözülmemiş duygusal meseleleri hayatınıza taşıyabilir. Bu duygusal konuları bu merkür gerilemesinde iyice gözden geçirip, halletmelisiniz.
11 şubatta çevrenizden istediğiniz destekleri almakta zorlanabilirsiniz. Ayrıca bazı işlerinizde bir takım zorlanmalar oluşabilir.

13 şubat itibarıyla merkür bu sefer arkadaşlık ve sosyal çevre evinizde gerilemeye başlıyor. Bu süreçte arkadaşlarınızla olan iletişiminize dikkat etmeniz gerekebilir. Eskiden tanıdığınız arkadaşlarınızla iletişiminiz artabilir.
15 şubatta oluşan dolunay, aşk hayatınızda veya varsa çocuğunuzla ilgili konularda önemli sonuçları hayatınıza taşıyabilir. Yine sanata dayalı işleriniz varsa, yaratıcılığınız sonucunda bu işlerinizin karşılığını alabilirsiniz.

18 şubat itibarıyla kişisel girişimleriniz ve başlangıçlarınız adına hareket etmemeye, adım atmamaya özen göstermelisiniz. Bir yıl boyunca yaptıklarınızı gözden geçirmeli ve gelecek ay başlayacak, diğer yılın atılımları için planlar yapmalısınız.

19 şubatta yine önemli işlerinizde ve bağlantılarınızda negatif olmamaya özen gösterin.

28 şubatta merkür düzelecek ve artık iletişiminizde rahatlıyor olacaksınız.

Boga1Boğa Burcu:

Şubat ayı kariyer yoğunluklarınız ve sosyal çevrenizle beraber yapacağınız işleriniz devrede olacak sevgili boğalar.

Bu ay içinde kariyer iletişiminize ve toplum önü konuşmalarınıza dikkat etmeniz gerekecek. Tabii merkür gerilerken yeni başlangıçlardan ve kararlardan da kaçınmanız gerektiğini birkez daha tekrar edelim.

06 şubatta arkadaşlık ve sosyal çevre evinizde gerileyen merkür, arkadaşlarınızla ve çevrenizle olan iletişiminizi hassas kılabilir. 13 şubata kadar eski arkadaşlarınızla vakit geçirebilir, eski projeler üzerine yoğunlaşabilirsiniz.

15 şubattaki dolunay aile hayatınızda bazı hassaslıkları ortaya çıkarabilir. İş alanlarınızdaki hızlı tempo, ailenize ayırmanız gereken vakitten çalabilir. Tam da bu kadar sıkışıkken aile hayatınızda oluşacak bir olay sizi zorlayabilir sevgili boğalar.

16 şubatta ortaklaşa işlerde kararlı ve sağlam adımlar atabilirsiniz. Ayrıca sevdiğiniz insanla sosyal ortamlarda gözler üzerinizde olacak.

23 şubatta arkadaşlarınıza yardım etmek öne geçebilir. Evet onlara yardım edin ama sizi suistimal etmelerine izin vermeyin lütfen.

ikizler1İkizler Burcu:

Şubat ayında iş konularınızda konuşmayı ve kendinizi göstermeyi seveceksiniz sevgili ikizler. Bir yandan da seyahatleriniz ve yabancı ortamlarda yapılacak olan işleriniz devrede olacak. Her tür işlerinizi 06 şubata kadar halletmeye çalışın zira 06 şubatta merkür 3 hafta boyunca gerilemesine başlayacak.

06 şubat- 13 şubat arası üstleriniz ve patronlarınızla olan iletişiminize, toplum önü konuşmalarınıza dikkat etmelisiniz. yanlış anlaşılmalara ve ifadelere açık olacaksınız.

13 şubat ve 28 şubat arası seyahatlerde, ticarette, medyada ve eğitim alanlarınızda bazı aksiliklere ve sorunlara açık olmalısınız. Daha az tanıdığınız insanlarla iletişiminize ve bağlantılarınıza bu dönem dikkat edin.

15 şubattaki dolunay, yakın çevre ilişkilerinizde sizi hassas kılabilir. İş konularına ve uzaktaki insanların konularına odaklanmışken, yanı başınızda olup bitenler sizi duygusallaştırabilir. Ya da satış, reklam, pazarlama, iletişim alanlarınızda bazı önemli sonuçlar ve kararlarla karşılaşabilirsiniz.

19 şubat ve birkaç gün boyunca işlerinizde bazı bozulmalar ve negatiflikler oluşabilir.

23-25 şubatta iş ve parasal alanlarda hem yardımsever, hem de şanslı etkiler altındasınız.

Yengec1Yengeç Burcu:

Şubat başında düzelen venüs ilişkilerinizde rahatlamalara neden olacak. Artık sevdiğiniz insanla en azından birbirinizi daha iyi anlıyor olacaksınız sevgili yengeçler.

Başlangıçlarınızı ve görüşmelerinizi 06 şubata kadar halletmeye çalışmalısınız zira bu tarihte merkür 3 hafta boyunca gerileyecek. Yabancı ortaklı işler, hukuk, seyahat, eğitim, medya, ticaret alanlarınızda bazı konuları gözden geçirmeli, 13 şubata kadar önemli kararlardan ve başlangıçlardan uzak durmalısınız.

13 şubat ve 28 şubat arasında parasal konulardan, harcamalardan uzak durun. Anlaşmalara imza atmayın.

15 şubatta parasal olarak eliniz bollaşabilir. Ve aile hayatınızda parasal düzenlemeler içinde bulunabilirsiniz.

19 şubat eğlence ve aşk hayatınız için yapacağınız harcamalarınız sizi aşağıya çekebilir. Yine bu günlerde riskli işlerden kaçınmanız yerinde olacak.

23 şubatta daha az tanıdığınız insanlara yardım etme isteğiniz yüksek çalışabilir. Yapabileceğinizden daha fazlasını üstlenmeyin ve enerjinizi bu süreçte yüksek tutmaya çalışın.

28 şubatta merkürün düzelmesiyle birlikte parasal konularda yaşadığınız sıkıntı ve aksilikler geride kalmaya başlayacak.

Aslan1Aslan Burcu:

Şubat ayında özel hayatınız sizin için önemli olurken, bir yandan da zorlanan ilişkilerinizi etkili bir şekilde tamir etmek için kolları sıvayabilirsiniz sevgili aslanlar. Parasal konularda da fikirlerinizi ortaya koymak ve çözüm üretmek önem kazanacak.

Hemen hemen tüm parasal görüşmelerinizi ve işlerinizi 06 şubata kadar tamamlamaya çalışın zira 06 şubatta merkür ortaklaşa para alanlarınızda gerilemesine başlıyor. 13 şubata kadar parayla ilgili anlaşmalar yapmayın, önemli ödemelerde bulunmayın ve gözünüzü parasal olarak yapılacak yanlışlar için dört açın.

13 şubat ve 28 şubat arası merkür anlaşmazlıkları ve sorunları iletişimsel olarak evlilik ve ikili ilişkiler alanlarınızda deneyimlemenize neden olabilir. Yine bu tarihler arasında geçmişte üzeri duygusal olarak kapanmamış bir konu ve ilişki gündeminize gelebilir.

15 şubat ve birkaç gün boyunca özel hayatınız ve kendi kişisel hayatınız arasındaki dengeleri iyi korumalısınız. Önemli kararlar verebilirsiniz ama merkürün gerilediğini unutmadan hareket edin zira bu vereceğiniz önemli kararlar merkür düzeldiğinde şartlarını değiştirebilir.

19 şubat özel hayatınızda ve aile ilişkilerinizde dikkat etmeniz gereken günlerden bir tanesi. Aileniz tarafından sevilmediğinizi ya da sevdiğiniz insanın sizi desteklemediğini düşünebilirsiniz.

23 şubatta eşinizin parasal durumunda bazı fedakarlıklarınız devrede olabilir. Gözünüzü dört açarak ilerlemeye çalışın.

Basak1Başak Burcu:

Şubat ayı iş yoğunluklarınız ve günlük koşturmacalarınızla başlayacak. Bu şubat başında aşkı yüreğinizde hissedecek ve partnerinizle ilişkinize dair konuşmalarınızı hızlandıracaksınız sevgili başaklar. Ama elinizi çabuk tutun zira merkür 06 şubat itibarıyla gerilemesine başlayacak.

06-13 şubat arası evliliğinizde ve partnerinizle birbirinizi anlamakta zorlanabilirsiniz. Anlaşmazlıklar, alınganlıklar bu süreçte ilişkinizi yıpratabilir.

13 şubat ve 28 şubat arası bu sefer iş arkadaşlarınızla olan iletişiminize dikkat etmeniz gerekecek. Önemli iş başlangıçlarından ve kararlarından 15 gün boyunca kaçının. Kararlarınız için merkürün düzelmesini bekleyin.

11 şubat iş alanlarınızda bazı işlerinizin bittiğini ve sorunlar oluştuğunu görebilirsiniz. Yine bu konularda 19 şubat tarihine de dikkat edin.

15 şubatta oluşan dolunay, iş alanınızdaki girişimlerinizin sonuçlarını karşınıza çıkarabilir. Bir olayın iç yüzünü ve ardında olanları öğrenebilirsiniz. Kadersel temalara açık olun.

18 şubattan sonra artık ilginizi daha çok özel hayatınıza, ortaklaşa işlerinize veya ortaklı projelerinize kaydıracaksınız.

25-26 şubatta keyfiniz yerinde olacak.

Terazi1Terazi Burcu:

Şubat ayı ailevi konularınız, evinizle ilgili konular bir yandan gündeminizde olurken, diğer yandan da yapmanız gereken işleriniz devrede olabilir.

İş hayatınızda yapmanız gereken önemli değişimleri ve yenilikleri 06 şubata kadar oturtmalısınız zira 06 şubatta merkür iş, hizmet ve sağlık evinizde gerilemesine başlayacak. Bu alanlarda sıkıntılar ve aksilikler yaşamaya 13 şubata kadar hazırlıklı olun. Önemli imzalar atmayın, yeni bir işe başlamayın.

13 şubat-28 şubat arası ise eski aşklarınız, flörtleriniz karşınıza çıkabilir. Çözülmemiş bir duygusal sorun yüzünden ayrıldıysanız, bu sorunları gidermek ve belki de doğru dürüst bir veda yapmak için uygun bir dönem olacak. Yine bu dönem de varsa çocuğunuzla, aşkınızla olan iletişiminizde bazı zorlanmalar oluşabilir.

11-19 şubatta riskli parasal işlerden kaçının. İstediklerinizi gerçekleştiremeyebilirsiniz.

15 şubattaki dolunay önemli organizasyon, aktivite ve davetleri hayatınıza taşıyabilir. Aşk hayatınız ve iş hayatınız arasındaki dengeyi iyi korumalısınız.

18 şubattan sonra artık işleriniz için koşturmak isteyeceksiniz. Yapılması gereken, tamamlanması zorunlu olan işlerinizin üzerine eğilmenizin zamanı gelmiş olacak. Yardımseverliğinizle beraber çalıştığınız veya yanınızda çalıştırdığınız insanlara karşı fedakarlıklarınız yüksek olacak.

25-26 şubat aile hayatınızda düzeni sağlayacaksınız.

Akrep1Akrep Burcu:

Şubat ayında bir yandan aile hayatınız diğer yandan aşk hayatınız aktif olacak sevgili akrepler. Öte yandan da yakın çevre ilişkilerinizde onlara faydanız yüksek olabilir.

06 şubatta gerilemesine başlayacak olan merkür, 13 şubata kadar eski çözülmemiş aşk konularını yeniden hayatınıza taşıyabilir. Bu dönemde var olan ilişkinizde de yanlış anlaşılmalara dikkat edin.

11-19 şubat günlerinde aile hayatınızda iletişim sorunlarınız ayyuka çıkabilir. Negatif olmamaya özen gösterin.

13 şubat-28 şubat arasındaysa, ev ve aile hayatınızda yanlış ve eksik iletişime dikkat etmelisiniz. Yine bu dönemde aile hayatınızda eski bir konu ve mesele gündemde olabilir.

15 şubatta oluşan dolunayla beraber, kariyer ve iş alanlarınızda bazı sonuçlara ulaşacaksınız.

18 şubat ve sonrası aşkı konuşmak ve yaşamak istemek en doğal hakkınız olacak. Kuşlar, böcekler, kelebekler, hayatı keyifle algılayacağınız bir dönem olacak.

23 şubatta aşk hayatınızda kendinizi kaybedebilirsiniz. Oldukça fedakar ve bir yandan da anlayışlı olacaksınız. Kafanız biraz karışık olsa bile, hoşlandığınız insana bu süreçte çok anlam yüklemeyin ve kendinizi aşk içinde çok da kaybetmeyin.

25 şubatta yakın çevreniz yapacağınız bir çok işte sizi destekliyor olacak.

Yay1Yay Burcu:

Şubat başı bir yandan parasal konular devam ederken, diğer yandan yakın çevrenizle ilgili, iletişimle ilgili işlerinizde önemli olacak sevgili yaylar.

06 şubatta ev ve aile alanlarınızda gerilemesine başlayan merkür 13 şubata kadar bu alanlarınızda bazı sıkıntı ve sorunları hayatınıza taşıyabilir. Bu süreçte ev alım, satımına kalkışmayın ve çok önemli kararlar almayın.

11-19 şubatta yakın çevre ve iletişim alanlarınızda beklenmedik olaylar, sorunlar yaşayabilirsiniz. Yine önemli bir akrabanızın hayatında bazı sıkıntı ve zorlanmalar oluşabilir.

13 şubat ve 28 şubat arasındaysa iletişiminize iki kere dikkat edin. Kaçırılan toplantılar, bozulan cihaz ve telefonlar, yanlış ifadeler gündeminize yerleşebilir. Bu süreçte anlaşmalardan kaçının.

15 şubatta oluşan dolunay, uzaklarda bulunan akraba veya tanıdıklarınızdan haberler getirebilir. Veya yakın çevre iletişiminizde başlattığınız işlerin sonuçlarıyla karşılaşabilirsiniz.

25-26 şubat parasal konularda önemli bağlantılar kurabilirsiniz.

Oglak1Oğlak Burcu:

Şubat ayı maddi konular hayatınızın merkezinde olacak ve bir yandan da iletişime dayalı işlerinizin hızlandığına şahit olacaksınız sevgili oğlaklar.

Tüm işlerinizi 06 şubata kadar halletmeye çalışın çünkü 06 şubat itibarıyla merkür iletişim, satış, pazarlamaya alanlarınızda gerilemesine başlayacak. Bu dönemde yanlış anlaşılmalara açık olabilirsiniz. Önemli anlaşmalardan 13 şubata kadar uzak durun.

11-19 şubatta maddi konularda zorlanmalar oluşabilir. arkadaşlarınızla yaptığınız işlerin sonuçları sizi parasal olarak tatmin etmeyecek. Bu yüzden bazı ilişkilerinizde bozulmalar yaşayabilirsiniz.

13 şubat- 28 şubat arasındaysa bu sefer parasal konularda önemli adımlardan kaçının. Ticaretle uğraşan oğlaklar para işlerini bu dönemde iki kere gözden geçirmeliler.

15şubatta oluşan dolunay, bir kaç gün boyunca ortaklaşa para alanlarınızı etkileyecek. Bir borç veya ödeme sizi zorlayabilir ama siz üstesinden gelmesini bileceksiniz.

18 şubattan sonra ilgi alanlarınızı iletişim konularına kaydırmaya başlıyorsunuz. İletişim trafiğiniz giderek hızlanıyor.

23 şubatta yakın çevrenize yardım etmek, onlar için bir şeyler yapmak önem kazanabilir.

Kova1Kova Burcu:

Şubat ayına bomba gibi giriş yapacaksınız sevgili kovalar. Kişisel istekleriniz ve hayattan beklentileriniz artarken tüm önemli işlerinizi 06 şubata kadar hızlandırılmış bir şekilde halletmeye çalışın.

06 şubatta merkür para alanlarınızda gerilemeye başlayacak. 13 şubata kadar parasal konularda dikkatli adımlar atın, çok dağılmayın ve önemli anlaşmalardan kaçının.

11-19 şubatta bazı girişimlerinizin karşılığını alamamak sizi çok üzmesin. Bazı işlerinizde sorunlar oluşabilir. bu biraz da yanlış anlaşılmalardan kaynaklanabilir.

13 şubat-28 şubat arası merkür bu sefer kişisel iletişiminizde sorun çıkartabilir. Hayatınızı ve görüntünüzü ilgilendirecek konularda imza atmayın ve yeniliklerden bu süreçte kaçının.

15 şubat ve birkaç gün boyunca özel hayatınızla ilgili konularda bazı hassaslıklara hazır olmalısınız. Karşınıza çıkacak bir seyahat veya eğitim fırsatı özel hayatınızda önemli kararları tetikleyebilir.

23 şubatta maddi konularda kolay kandırılmalara açık olacaksınız. Gözünüzü dört açarak ilerlemeye çalışın.

Balik1Balık Burcu:

Şubat ayı hala harekete geçmemeniz gereken bir ay olacak. Ruhunuzu dinlendirebilir, olaylara geri plandan bakmak isteyebilirsiniz sevgili balıklar.

06 şubatta merkür sizin kişisel alanlarınızda gerilemeye başlayacak. 13 şubata kadar yanlış anlaşılmalara açık olacaksınız. Önemli görüşme ve anlaşmalardan uzak durmalısınız.

11-19 şubatta yabancılarla olan işlerinizde bazı sorunlar ve fikir ayrılıkları oluşabilir. özellikle medya da işiniz varsa bu dönem kendinizi yeteri kadar ifade etmekte ve göstermekte zorlanabilirsiniz.

13 şubat- 28 şubat arasındaysa geçmişte çözülmemiş ama çözülmeyi bekleyen konu ve olaylar, geçmişin izleri gündeminizde olabilir. İletişiminiz bu süreçte bayağı bir zorlanacak, mantığınızla ilerlemeye çalışmak, çözüme ulaşmanız açısından oldukça önemli.

15 şubattaki dolunay, iş, hizmet ve sağlık alanlarınızda önemli sonuçlara ve gelişmelere ulaşmanıza neden olabilir. Bu dönemde kendi içinizdeki güce odaklanmak ve işlerinizi bu hissiyatla yönetmek önemli olacak.

18 şubat itibarıyla sonrası artık rahatlayacaksınız. Kişisel girişimleriniz ve atılımlarınız için doğru bir dönem içerisinde olacaksınız.

23 şubatta iş alanlarınızda yardımseverliğiniz ve fedakarlıklarınız ön planda olabilir. Kendi hayatınızda bu dönemde kolay yönlendirilmelere açık olabilirsiniz.

25 şubatta daha önceden arkadaşlarınızla konuşulmuş bir iş ilişkiniz istediğiniz bir sonuca bağlanabilir. 20 ocaktan sonra enerji düşüklüğü, istediğiniz projelere ve konulara eğilmenizi zorlaştırabilir. Bu süreçte bolca gezin, planlar yapın, ortamları gözlemleyin çünkü sıra size geldiğinde, her tür olasılığa açık olmalısınız.

25 ocak uzak çevre sorumluluklarınız hayatı daha dar ve ciddi algılamanıza neden olabilir. Ya da canınızın önemli işlerle uğraşmak istememesi sonucunda, bazı işlerinizde zorlanabilir, iletişiminizde keskin tavırlarla hareket edebilirsiniz.

31 ocakta venüsün düzelmesiyle arkadaşlarınızla ilişkinizde yaşadığınız sorunlar geride kalmaya başlayacak. Yine organizasyon veya davet işindeyseniz vizyonunuz açılabilir ve bu alanlarda yaşadığınız sıkıntıları geride bırakabilirsiniz.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın