Neler Oluyor Hayatta Semadan Haberler

Sevgilinizin Burcu İlişkinizi Etkileyebilir

Bu yazıyı paylaşın;

Sevgilinizi tanıdığınızı mı sanıyorsunuz? O zaman bir de onu burcu üstünden değerlendirin. Ve ilişkinizin en zor zamanında doğru hediyeyle geleceğinizi değiştirebilirsiniz… Eğer sevgiliniz veya eşiniz…

…Koç burcu ise

OYUNU KURMASINA İZİN VERİN!

Cesur, atak bir Koç insanı ile mutlu olmak için onun hızına ve heyecanına ayak uydurmayı öğrenmeniz gerekir. Koç’un en sevdiği şey savaşmaktır. Bu bir ilişki bile olsa karşısında rakip gördüğü zaman mücadele etme arzusu harekete geçer ve kazanana kadar pes etmez. Bu yüzden aşkınızı heyecanlı bir oyun haline getirebilirseniz uzun soluklu olabilir.

Alternatif hediye seçenekleri: Yüz, cilt bakım seti, saç bakımları, makyaj malzemeleri, elmas taşlı kolyeler, spor malzemeleri, kırmızı ağırlıklı bluzlar, iç çamaşırları, ajanda, cep bilgisayarı, bıçak setleri, hançer, çakı, tasarım hediyeler…

En iyi anlaştığı burçlar: Yaylar, İkizler ve Kovalar’la eğlenceli ilişkileri olur. Yengeç ve Oğlaklar onu mücadele etmeye zorlar, ilk başta hoşuna gitse bile, sonradan sıkılacaktır. Teraziler’le hep “ben” diyen Koçlar, “sen” demeyi öğrenebilirler.

…Boğa burcu ise

BEKLEMEYİ BİLİN!

Boğa burcu insanları, oldukça sakin, kararlı ve yavaştır. Aldığı kararların güvenliğinden tam emin olmadan da harekete geçmez. Onunla bir macera yaşamak isterseniz bunu hemen unutun. Çünkü Boğa insanı kendini güvende hissedene kadar harekete geçmeyecektir. Bu konuda çok inatçıdır. Sevgiliniz bir Boğa’ysa onun dokunma ve koku duygusunu harekete geçirecek hediyeler almalısınız.

Alternatif hediye seçenekleri: Lüks ve konforlu bir restoranda yemek, şarap kadehi, tirbuşon, bahçe bakım aletleri, saksıda çiçekler, nadide çiçekler, kaliteli bir çanta, hediye çeki, doğa sporları malzemeleri, kadınlar için cilt ve güzellik bakım seti, dantelli bluzlar ve iç çamaşırları, şekerlemeler ve çikolata, kıyafetler…

En iyi anlaştığı burçlar: Başaklar ve Oğlaklar’la kendilerini güvende hissederler ama işin içine biraz tutku katmak isterlerse, Balıklar, Akrepler ve Yengeçler iyi seçimlerdir.

…İkizler burcu ise

YAĞMURUN ALTINDA YÜRÜMEYİ ÖĞRENİN!

İkizler insanı çok yönlü ve hareketlidir. İçinde hep yeni şeyler öğrenmenin ve keşfetmenin heyecanını taşır. Son derecede hızlı zihinsel aktiviteleri vardır. Çok meraklıdır. Bulundukları her ortama rahatlıkla uyum sağlarlar. Eğer bu insanı kaybetmek istemiyorsanız, onun sadece sizle değil, çevresindeki her şeyle çok ilgili olduğunu kabul edin. Bu yüzden kıskançlığa kapılıp, ona baskı yapmaya kalkışmayın. Onun ilgisini ve hevesini daima canlı tutmayı başarmalısınız.

Alternatif hediye seçenekleri: Kırtasiye malzemeleri, kitaplar, gazetelik, iletişim aletleri, elektronik cihazlar, konser bileti, uğraştığı hobi üzerine yazılmış bir kitap, istediği bir kurs, çantalar, küçük ama pratik valizler, değişik ve farklı bir kartvizitlik, ajanda veya not defteri, cep telefonu, rahat ama şık görünümlü günlük kıyafetler, farklı spor ayakkabıları…

En iyi anlaştığı burçlar: Teraziler ve Kovalar onların merakını ayakta tutar. Heyecanlı aktiviteler içinse, Aslanlar, Yaylar ve Koçlar onları harekete geçirir.

…Yengeç burcu ise

DUYGUSAL VE HASSAS OLMAYA ÇALIŞIN!

Yengeç burcu insanı her zaman kendisi ve ailesi için güvence arar. Evine ve yuvasına son derecede bağlıdır. Yengeç oldukça derin duygulara sahip hassas ve kırılgan biridir. Ona aradığı sevgiyi ve güveni verebilirseniz son derece uyumlu ve mutlu bir beraberlik yaşayabilirsiniz. Yengeç insanı aradığı huzuru bulunca sizinle bir anne şefkatiyle ilgilenecek ve hoşunuza gidecek fedakarlıklar yapmaktan çekinmeyecektir.

Alternatif hediye seçenekleri: Kadınlar için incili takılar, altın veya gümüş kolyeler, beraber çekilmiş güzel bir fotoğrafınız, fotoğraf makinesi, şık bir saat, gümüş bir ayna veya saç fırça seti, mutfakta kullanılacak aletler, anı defteri, çiçekler, cam vazolar. Erkekler için eşofman, spor malzemeleri, haftasonu giyilecek rahat kıyafetler, müzik aletleri, şık bir dolmakalem, hediye çeki…

En iyi anlaştığı burçlar: Akrepler ve Balıklar’la duygusallığı paylaşırlar, Başak, Oğlak ve Boğalar’laysa keyifli birliktelikleri olur. Kova ve Yay burçlarından uzak durmaları gerekebilir.

…Aslan burcu ise

ONU YILDIZINIZ YAPIN!

Aslan burcu insanı gösterişli, ön planda olmayı seven ve başkaları tarafından fark edilmeyi isteyen bir burçtur. Ayrıca yönetmeyi de çok sever. Eğer aşkınızın uzun soluklu olmasını istiyorsanız, bir Aslan’ı asla yönetmeye kalkışmamalısınız. Bırakın o sizi yönetsin. O zaman cömertliği ve vericiliği karşısında hayrete düşebilirsiniz.

Alternatif hediye seçenekleri: Pahalı ve şık olan her şeyi severler. İlla çok para vermenize gerek yok, görüntüsü pahalı ve şık olsun yeter. Pırlanta, elmas, altından hediye alternatifleriyle bir Aslan burcu kadınını çok mutlu edebilirsiniz. Romantik olan bu burçtakiler için muhakkak kırmızı güller, şampanya, şık bir manto iş görecektir. Kristal vazolar, porselen çay takımları, değerli bir tablo, saat, güzel bir ceket, bluz veya gömlek hediye alternatifleriniz arasında olmalı. Ve tabii ki leopar desenli her şey…

En iyi anlaştığı burçlar: Teraziler, Kovalar ve İkizler burcuyla keyifli bir beraberlik yaşayabilirler. Yay burcu onun maceracı yönlerine hitap edebilir. Koç’laysa, inatlaşmadıkları ve lider olmaya çalışmadıkları sürece kalıcı ilişki kurabilirler.

…Başak burcu ise

ELEŞTİRİLERİNE KULAK VERİN!

Başak burçları , titiz, çalışkan ve hep planlı hareket etmekten hoşlanır. Detaylara çok dikkat eder ve çok eleştirir. Ama bu eleştirilerde genellikle haklıdır. Onun eleştirileri aslında her şeyin daha iyi olmasını istemesinden kaynaklanır. Onun eleştirilerine kulak verir ve sinirlenmeden dinleyebilirseniz genellikle uyumlu bir beraberliğiniz olur. Duygusal biri değildir ama sizin duygusallığınız ve şefkatli yaklaşımınız çok hoşuna gider.

Alternatif hediye seçenekleri: Kadınlar için ev ailetleri, mutfak gereçleri, şık bir cep telefonu, netbook, kaliteli iş kadını elbiseleri, düz ama iyi kesimli yün elbiseler, etekler, küçük ceketler, kahverengi, gri veya krem bluzlar. Erkekler için ajanda, gri tonlarında pötikare erkek gömlekleri, her tür kitap, şık bir gözlük, eldiven ve atkı takımı isabetli bir seçim olacaktır.

En iyi anlaştığı burçlar: Güven verecek olan Oğlaklar ve Boğalar’la iyi anlaşır. Balıklar’la iyi bir çekim yakalayabilirler. Yengeç ve Akrepler’se onlara heyecanlı bir dünyanın kapılarını aralayabilirler.

…Terazi burcu ise

UYUMU VE DENGEYİ YAKALAYIN!

Sosyal, nazik, barışçı olan Teraziler, aşık olduğu zaman son derece romantik olabilir. İlişkilerinde uyum ve denge çok önemlidir. Onun sosyalliğini kısıtlamayın ve kendinizi kontrol etmeyi öğrenin. Zira kibar Teraziler, öfke nöbetlerinden, kavgadan ve kabalıktan hiç hoşlanmazlar. Eğer siz bu ilişkide bir sorun yaratmazsanız aranızda önemli bir çatışma da olmayacaktır.

Alternatif hediye seçenekleri: Renkli olmayı seven Teraziler her tür aksesuara bayılır. Gümüş, altın, roze altından bileklikler, kolyeler, saç bantları, küçük çantalar, şık cüzdanlar, atkılar, bereler, sıcacık rengarek hırkalar hem kadın, hem erkeğin vazgeçilmezleri olabilir. Parfüm, cilt bakım malzemeleri, makyaj ürünleri, gece elbiseleri, ev eşyaları, yatak odasını süsleyecek bir oyuncak, romantik bir akşam yemeği, sevgiliyle gidilecek bir konser veya sevdikleri arkadaşlarla yapılacak güzel bir organizasyon onları fazlasıyla mutlu edecektir.

En iyi anlaştığı burçlar: Kovalar, İkizler burcuyla çok eğlenirler. Yay ve Aslan burçlarıyla uzun soluklu ilişki yaşayabilirler. Koçlar’ın ondan öğreneceği çok şey vardır. Balıklar ve Boğalar’la sorun yaşayabilirler.

…Akrep burcu ise

SAMİMİ VE GERÇEKÇİ OLUN!

Akrep burcu tutkulu, kuşkucu, sahiplenici, cinselliğe düşkün bir burçtur. Aşırı tutkuları, aşırı sahiplenici tavırları ve bitmeyen kuşkuları sizi rahatsız edebilir. Aslında Akrep insanı hayatın tüm gerçeklerini ortaya çıkartmak istemektedir. Gerçeği en yalın ve sade biçimiyle ortaya koyduğu zaman da rahata kavuşur. Eğer bu durumu anlayışla kabul edebilirseniz Akrep’le son derece yoğun ve tutkulu bir beraberlik yaşayabilirsiniz.

Alternatif hediye seçenekleri: Kadın, erkek bu burcun insanı siyahı ve koyu renkleri çok sever. Eğer bir kıyafet almayı düşünürseniz sakın alacalı bulacalı, renkli şeyler seçmeye kalkmayın. Parfüm ve oda kokularına düşkündürler. Kaliteli siyah çanta, her tür deri ev eşyası veya kıyafet, aksesuar, bileklik, deri, gümüş kolyeler, siyah takım elbise, kaliteli saatler, outdoor kıyafetleri, çakı, hobilerine düşkün oldukları eşyalar onlar için harika olabilir. Kadınları için şık seksi iç çamaşırları yine güzel bir hediye seçeneğidir.

En iyi anlaştığı burçlar: Boğa, Balıklar ve Yengeçler’le derin ve tutkulu bir aşk yaşarlar. Başak ve Oğlaklar’ın ona ihtiyacı vardır ve keyifli bir ilişki içine girebilirler. Kova ve Koçlar’la anlaşmaları zordur.

…Yay burcu ise

BAVULUNUZU HAZIR TUTUN!

Yay insanı, coşkulu, maceracı, neşelidir. Hayatı yaşanacak uzun bir serüven olarak görür. Özgürlüğüne aşırı düşkündür. Hayatında çok kolay değişiklik yapabilir. Sahip olduklarınızı kolay kolay değiştirmeyen gelenekçi bir yapınız varsa, Yay insanı sizi anlamayacaktır. Eğer siz de hayatın yaşanması gereken bir macera olduğuna inanıyor ve özgürlüğe önem veriyorsanız bir Yay insanı ile çok mutlu olabilirsiniz.

Alternatif hediye seçenekleri: Gezmekten çok hoşlanırlar. Güzel ve egzotik bir tur veya gezi, spor kıyafetler, spor ayakkabıları, rahat giysiler, fotoğraf makinesi, kamera, hobi kitapları, dünyada görülecek yerlerin kitapları, aksesuara yönelik hediyeler, cep bilgisayarı, cep telefonu veya elektronik ansiklopedi, değişik bir konser, doğa etkinlikleri ilgilerini çekecektir. Turkuvaz taşlı hediyeler hoşlarına gidebilir.

En iyi anlaştığı burçlar: Koçlar, Aslanlar’la hayatı paylaşmaktan keyif alırlar. İkizler, Kova ve Teraziler’le yaşanacak çok şey vardır. Boğalar, Yengeçler ve Balıklar’la anlaşmakta zorlanabilirler.

…Oğlak burcu ise

GÜVENİNİ SARSMAYIN!

Oğlak insanı sorumluluk sahibi, sabırlı, çalışkan, disiplinli, hırslı, maddeye önem veren biridir. Muhafazakardır. Özgürlüğünüze düşkün biriyseniz Oğlak’la mutlu olmanız pek mümkün değildir. O sizi kısıtlamak isteyecektir. Güven önemli olduğundan, ilişkiniz boyunca güvenini sarsacak hareketlerden uzak durmalısınız.

Alternatif hediye seçenekleri: Kadınları için pahalı ayakkabılar, çizmeler, şallar, fularlar, klasik ama şık kesim bir takım elbise, değerli taşlı takılar, saatler, kolye… Erkekler için, antika bir kilim, halı, pahalı bir dolmakalem, saat, ajanda, yılan derisi cüzdan, takım elbise, trençkot, evrak çantası veya bilgisayar çantası… Zamanı ayarlayan organizer, ev içinde değerli objeler yine bu burcun insanını çok mutlu edecektir.

En iyi anlaştığı burçlar: Boğalar ve Başaklar’da güven arayışını yakalar. Balık ona fazla hayalperest gelebilir. Yengeç ve Akrep’le tutkulu bir aşk yaşayabilir.

Kova burcu ise

ORİJİNAL OLUN!

Kova insanı orijinal, yaratıcı ve ileri görüşlü bir insandır. Kova’nın her zaman kendi yaratıcılığını ve orijinalliğini açığa çıkartmaya ihtiyacı vardır. Eğer siz bunları desteklerseniz ilişkinizde sizin kendisini yönetmenize izin verebilir. Ama kıskançlığınız nedeniyle Kova’yı engellerseniz karşınızda buz gibi ifadeli, inatçı ve asla boyun eğmeyen bir insan bulabilirsiniz.

Alternatif hediye seçenekleri: Kova erkekleri elektronik ve teknolojik eşyalara çok düşkündür. Bilgisayar, yazıcı, kamera, fotoğrak makinesi ve her tür teknolojik alete bayılırlar. Kadınlarıysa, değişik ve farklı olan her tür eşya veya kıyafetle mutlu olabilir. Değişik bir şapka, farklı bir yakası olan bluz, parlak tonlardaki elbise veya kazaklar, pantolon veya tişörtler çok hoşlarına gider. Her zaman sizi şaşırtan bu insanı farklı bir gece düzenleyerek siz şaşırtmayı deneyebilirsiniz. Klasik olan her şeyden uzak durun. Çok klasik bir şey seçseniz bile farklı bir metotla hediyenizi verin.

En iyi anlaştığı burçlar: İkizler ve Teraziler’le rahat ve keyifli bir ilişki yaşarlar. Koçlar, Aslanlar ve Yaylar’la çok mutlu olabilirler. Yengeç, Boğa ve Başaklar onları zorlayabilir.

…Balık burcu ise

HAYALLERİNİ DESTEKLEYİN!

Hassas, şefkatli ve herkesi düşünen balıklar, hayallerine düşkündür. Balığın kararsızlığı ve sık sık fikir değiştirmesi sizi zorlayabilir. Siz gerçekçi ve kararlı bir insansanız, Balık insanının zengin hayal dünyası sizin gerçekçi dünyanıza pek uymayabilir. Ama Balık insanı size kolayca uyum sağlayabilir. Onun müthiş bir empati kurma yeteneği vardır. Bu sayede sizi kolayca anlayabilir ve duygularınızı hissedebilir. Ayrıca sizi gerçekten seviyorsa hiç çekinmeden kendi isteklerini ikinci plana atıp fedakarca davranabilir. Bütün yapmanız gereken romantik ve içten olmaktır…

Alternatif hediye seçenekleri: Erkekler için fotoğrak makinesi, kamera ve spor ayakkabılar, akvaryum, geziler, iPod veya müzik çalar… Kadınlar için romantik yerler, restoranlar, banyo setleri, güzel ayakkabılar, sandaletler, terlikler, yumuşacık havlular, bornozlar, şifon bluzlar veya sabahlıklar, yumuşacık ama sıcak tutan çoraplar, tatlı sevimli peluş oyuncaklar, parfümler…

En iyi anlaştığı burçlar:Yengeçler ve Akrepler onların hayal dünyalarını besleyebilir. Başaklar’la çekime dayalı bir ilişki yaşayabilirler. Boğalar’la romantizmi paylaşabilirler. Aslanlar ve İkizler’le anlaşmakta zorlanabilirler.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın