Güncel Yorumlar Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

25 – 31 Mart Haftalık Burç Yorumları

25 - 31 Mart Haftalık Burç Yorumları - Hande Kazanova
Bu yazıyı paylaşın;

25 – 31 Mart Haftalık Burç Yorumları detaylı olarak sizin için kaleme aldım. Detayları devamını oku bağlantısına tıklayıp okuyabilirsiniz…

Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Haftaya dış ortamlara yönelik işlerinizle, diğer insanlardan alacağınız haberlerle başlıyorsunuz sevgili Koç ve yükselen Koçlar.

Bu hafta Salı günü Venüs Balık burcuna geçiyor. Özel hayatınız ve sosyalliğiniz bu hafta itibarıyla geri çekilmeye başlayabilir. Yalnız kalmak, yalnız olmayı istemek ve sevdiğiniz insanla aranıza set çekmek, duygularınızı gizlemek gibi etkileriniz yüksek olabilir. Platonik ilişkiler, gizli saklı işlere meyiliniz önünüzdeki 3 hafta boyunca artabilir.

Geri plandan yürüteceğiniz para işlerinizde bu hafta Çarşamba günü rahat etkiler altında olacaksınız. Perşembe günü Merkür’ün düzelmesi size rahat br nefes aldırtacak ama hala üzerinden geçmeniz gereken konularınız olabilir.

Pazar günü Mars ikizler burcuna geçecek. Sizin yakın çevre ve iletişim evinizde hareket etmeye başlayacak. Mars gezegeni, yaşamsal enerjiyi, savaş ve mücadele alanımızı,  dürtülerimizi temsil eder. İletişime dayalı işlerinizde, yakın çevre, akraba, kardeşlerinize dayalı konularda mücadeleleriniz artacak. Bu ev aynı zamanda sizin kısa yolculuklar eviniz olduğundan, bu dönemde araba kullanırken veya yolculuk yaparken dikkatli olmanız gerekebilir. Sevdiklerinizle ve yakın çevrenizle iletişiminizde dırdırcı ve meraklı tavırlardan kaçınmanız yerinde olacaktır. Mutlu haftalar…


BogaBoğa Burcu:

Haftanız parasal işlerinizle başlarken, bu hafta daha çok çevrenizle beraber hareket edeceksiniz sevgili Boğa ve yükselen Boğalar.

Salı günü itibarıyla sosyal çevreniz hareketleniyor. Organizasyonlar, aktviteler ve davetler içinde yer almak hız kazanacak. Birkaç hafta boyunca oldukça faal olabilirsiniz. Katılacağınız davet, organizasyon ve grup çalışmalarından fayda görebilir, işten elde edilen gelirlerinizi arttırabilirsiniz. Yakın çevrenizle beraber eğlenceli işler peşinde olabilirsiniz. Yeni açılımlarınız olacak.

Çarşamba günü yeni gireceğiniz ortamlardan, yeni tanışacağınız insanlardan hayatınızdaki değişimlerle ilgili konularda güzel destekler ve açılımlar sağlayabilirsiniz. Perşembe günü Merkür’ün düzelmesi organizasyon ve gruplara, ideallaerinize ve geleceğinize dayalı işlerinizde size daha rahat bir nefes aldırabilir. İletişim sorunlarınızın azaldığını göreceksiniz. Merkür gerilemesinde yaşadığınız sorunların üzerinden daha salim bir kafayla yeniden geçebilirsiniz.

 

Pazar günü mars ikizler burcuna geçecek ve sizin para  evinizde hareket etmeye başlayacak. Mars gezegeni, yaşamsal enerjiyi, savaş ve mücadele alanımızı temsil eder. Yani 2 ay boyunca paraya dayalı işlerinizde, kazanımlarınızda, maddi alanlarda, mücadeleleriniz artacak. Mars harcatmayı sevdiğinden yine parayla ilgili mücadeleleriniz artsa bile, özel hayatınıza veya gezmeye dayalı harcamalarınızda artabilir.


İkizlerİkizler Burcu

Haftanız ilişkilerinizin üzerine yoğunlaşarak başlıyor sevgili İkizler ve yükselen İkizler. Bu Pazartesi ortaklı işlerinizde istediğiniz planları devreye sokabilirsiniz. Kendinizi iş alanlarınızda göstereceğiniz bir hafta olacak.

Salı günü itibarıyla kariyerinizdeki ilişkilerin sağlamlaşacağı, artacağı bir döneme giriş yapıyorsunuz. 3 haftalık bu dönemde zam, terfi gibi konuları üstlerinizle, patronlarınızla konuşmak için de uygun olacak. Yapacağınız seyahatlerde güçlü ve etkin insanlarla tanışabilirsiniz. Hukuki konularda da şansı hissedebilirsiniz.

Çarşamba günü ailenizde annenizin kardeş veya akrabalarıyla ilişkileriniz güzel sonuçlar verebilir. Yine önemli işlerinizde daha rahat ve esnek ilerleyeceksiniz. Perşembe günü Merkür düzeliyor. Kariyer ve iş alanlarınızda yaşadığınız sıkıntı ve sorunlar geride kalmaya başlayacak.

Pazar günü enerji alanınız değişiyor. Hayatınızı ilgilendirecek işlerinizde, mücadeleleriniz artacak. Bir kaç aydır üzerinizde hissettiğiniz yorgunluk ve enerji kaybı, yerini daha sağlam ve konsantrasyonu yüksek bir enerjiye bırakacak. Mars hızlı ve düşüncesizce hareket etmeyi gerektirdiğinden, fiziki gücünüze, kaza ve sakarlıklara karşı kendinize dikkat etmelisiniz ve gripten, enfeksiyonel hastalıklardan uzak durmalısınız. Alerjiler ve üst solunum yollarınıza dikkat edin. Artık harekete geçmek ve sadece kendiniz için mücadelenizi vermek isteyeceksiniz. Hayat hızlanırken, önemli adımlar için konuşmaktan ziyade eyleme geçmeye çalışın.YengecYengeç Burcu
:

Haftanız gündelik işlerinizle ve yapılması gerekenlerle başlıyor sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler. İş alanlarınızda bu Pazartesi hızlı, aktif ve güçlü adımlar atacaksınız. Bu hafta seyahat isteğiniz artabilir.

Salı günü itibarıyla yabancı şirketler, yabancılarla yapılacak işleriniz devrede olabilir. Sizden farklı insanlarla ilişkilerinizi daha iyi kullanacaksınız. Yine size yeni alanlar açacak bir eğitim fırsatı, kurs veya seminerler ön plana çıkabilir. Hukuki davalarınızda iyi ilişkiler sonucunda güzel neticeler elde edebilirsiniz. Seyahat etmekten ve yeni insanlar tanımaktan mutluluk duyabilirsiniz.

Çarşamba günü sosyal çevrenizdeki değişimlerin iş alanlarınızda karşınıza değişik fırsatlar getirdiğini görebilirsiniz. Geleceğiniz adına oldukça heyecanlı ve esnek olacağınız birgün olabilir. Perşembe günü Merkür düzeliyor. İletişime dayalı işlerinizde artık daha istediğiniz gibi kararlar almaya yatkın olacaksınız.

Pazar günü Mars ikizler burcuna geçiyor, sizin kadersel alanınızda hareket etmeye başlayacak. Mars gezegeni, yaşamsal enerjiyi, savaş ve mücadele alanımızı temsil eder. Yani yaklaşık 2 ay boyunca hayatınızı ilgilendirecek işlerinizde, kişisel alanlarınızda mücadeleleriniz  ve zorlanmalar görülebilir. Enerjiniz düşük olacağından, ateşli hastalıklara, enfeksiyonel durumlara, alerjilere karşı dikkatli olmalısınız. Bu dönem vitaminlerinizi ihmal etmeyin. Marsın buradaki hareketi düşmanlarınıza karşı hareket hakkını kolaylaştıracağından, beklenmedik etkilere ve planlanmış saldırılara hazırlıklı olun. Özellikle yakın çevre alanlarınızda ve kariyerinizde kendi kuyunuzu kazmayın ve sırlarınızı herkesle paylaşmayın ve dedikodudan kaçının.


AslanAslan Burcu:

Haftanız kendi özel hayatınıza, hobilerinize ve girişimlerinize yönelik başlıyor sevgili Aslan ve yükselen Aslanlar. Seyahatlerde, tatilde veya değişik ortamlarda keyfinize diyecek olmayabilir. Bu hafta para harcamalarınıza odaklanabilirsiniz.

Salı günü itibarıyla ortaklaşa para alanlarınızda çözülmesi gereken işlerinizi rahat halledeceğiniz bir sürece giriyorsunuz. Bu 3 haftalık dönemde banka işleri, kredi, faiz, vergi, borç ödeme gibi konular gündeminize oturabilir. Hayatın ritmini ve döngülerini merak edecek, ruhsal konulara ilginizi arttıracaksınız.

Çarşamba günü iş alanlarınızda parasal konularda açılımlarınız yüksek olabilir. Önemli bir para işinizi halledebilirsiniz. Perşembe günü Merkür düzeliyor. Parasal konularda daha doğru kararlar alacağınız ve önünüzü daha rahat göreceğiniz bir dönem başlıyor.

Pazar günü Mars ikizler burcuna geçecek ve yaklaşık 2 ay boyunca sizin arkadaşlık ve sosyal çevre alanınızda hareket etmeye başlayacak. Mars gezegeni, yaşamsal enerjiyi, savaş ve mücadele alanımızı temsil eder. Bu dönemde hayatınızı ilgilendirecek işlerinizde, sosyal alanlarınızda mücadeleleriniz artabilir. Grupsal işlerde isteğiniz yüksek olacak, çevrenizin lideri haline gelebilirsiniz. Dışarıdan biraz çıkarcı görünmeniz de mümkün. Geleceğinize yönelik adımlarınız bu dönem içerisinde hızlanabilir.


BasakBaşak Burcu:

Haftanız ailevi konuların üzerine eğilerek başlayacak ve bu Pazartesi eviniz için yapacağınız harcamalarınız hızlanabilir sevgili Başak ve yükselen Başaklar. Bu hafta kendi özel hayatınıza ve sevdiğiniz insana olan ilginizi arttıracaksınız.

Salı günü itibarıyla özel hayatınıza ve birebir ilişkilerinize vakit ayırmanız gereken bir döneme gireceksiniz. Sevdiğiniz insanla sorunlarınızı halletmek ve romantizmi canlandırmak bu dönemin konusu olacak. 3 hafta boyunca sevdiğiniz insana olan düşkünlüğünüz artacak, onu fazlasıyla önemseyeceksiniz.

Çarşamba günü sevdiğiniz insanla beraber yapacağınız gelecek programlarınız hayatınızı renklendirirken, Perşembe günü nihayet merkür düzeliyor, sevdiğiniz insanla yaşadığınız iletişim sıkıntılarını geride bırakmaya başlayacaksınız. Sorun ve sıkıntıların üzerinden geçmek ve verdiğiniz kararları gözden geçirmek için iyi bir dönem.

 

Pazar günü mars ikizler burcuna geçecek. İş ve kariyer  alanınızda hareket etmeye başlayacak. Mars gezegeni, yaşamsal enerjiyi, savaş ve mücadele alanımızı temsil eder. Yani yaklaşık 2 ay boyunca hayatınızı ilgilendirecek işlerinizde, kariyerinizde ve sorumluluklarınızda  artış görülebilir. Kendinizi göstermekten, toplumsal konularla ilgilenmekten ve mücadele etmekten zevk alacaksınız.Yine de mars mücadeleyi ve rekabeti sevdiğinden, rekabetçi ortamlara karşı hazırlıklı olun. Patronlarınız ve üstlerinizle olan iletişiminize özen gösterin. Eğer işinizde patronsanız, istediklerinizi yapacak ortamlar içinde bulacaksınız, kendinizi yeteri kadar disipline eder, yapmanız gerekenlere odaklanırsanız, sorumluluklarınızı üstlenmekten kaçınmazsanız şans sizden yana olacak. Fikirlerinizi eyleme dökmeye çalışın.


TeraziTerazi Burcu:

Haftanız hızlı bir iletişimle başlayabilir, sevdiğinizle güçlü bağlar kurabilir, ortaklı işlerinizde istediğiniz sonuçları yaratabilirsiniz sevgili Terazi ve yükselen Teraziler. Bu hafta işlerinizin üzerine eğilecek, farklı yaklaşımlarla ilerleyeceksiniz.

Salı günü itibarıyla Venüs Balık burcuna geçiyor. Bu döngüde iş hayatınızdaki ilişkileriniz önem kazanmaya başlayacak. İş yapmayı sevecek, başkalarına hizmet etmekten mutluluk duyacaksınız. Bir yandan da tatlıya ve zengin yiyeceklere olan düşkünlüğünüz nedeniyle birkaç hafta boyunca kilo almaya meyilli olacaksınız.

Çarşamba günü iş alanlarınızda güzel kazançlar ve fırsatlar karşınıza gelebilir, parasal işlerinizde rahat ve esnek adımlarla ilerleyeceksiniz. Perşembe günü Merkür düzeliyor, beraber iş yaptığınız insanlarla olan sorunlarınız ve iletişim problemleriniz geride kalmaya başlayacak.

Pazar günü mars ikizler burcuna geçecek. Daha rahat hareket etme, istediğiniz konulara odaklanma, yabancı seyahatler, yabancı ortaklı işler üzerine düşme, eğitim alanlarınızı tamamlama, hukuksal işlerinize enerjinizi yönlendirme gibi etkiler altında olacaksınız. Ticaret ve medyayla uğraşanlar bu dönem içerisinde mücadelelerini ortaya koyacaklar yalnız biraz kafanıza buyruk ve kendi isteklerinize yönelik davranışlarınız ön plana çıkabilir. 2 ay sürecek olan bu süreçte,  özellikle yolculuklar sırasında kazaya sebebiyet verecek oluşumlardan uzak durmalısınız. Tanımadığınız veya az tanıdığınız insanlarla mücadeleleriniz olabilir.Yine bu döneme denk gelen bir hukuki davanız varsa işin peşini bırakmayabilirsiniz.

 


AkrepAkrep Burcu:

Haftanıza parasal işlerinizle başlıyorsunuz sevgili Akrep ve yükselen Akrepler. Günlük yapılması gereken işlerinizi bu Pazartesi gayet rahat ve etkili bir şekilde halledebilirsiniz. Bu hafta hobileriniz veya uğraşılarınız önem kazanıyor.

Salı günü itibarıyla aşkı farkedip daha etkili bir şekilde yaşayacağınız bir sürece giriyorsunuz. Sevdiğiniz insanla harika bir dönem içinde olacaksınız. Bu 3 haftalık dönemde kalbiniz boşsa aşkı yakalayabilirsiniz. Aşk, eğlence ve çocuk alanlarınızda şans sizden yana olacak.

Çarşamba günü özel ilişkilerinizde kendinizi oldukça esnek, rahat ve iyi hissedebilirsiniz. Risk içeren işlerinizde de şanslı ve rahat etkiler devrede olacak. Perşembe günü merkür düzeliyor. Aşkta veya çocuklarla olan iletişiminizde, eğitim hayatınızda yaşadığınız sıkıntı ve sorunları geride bırakmaya başlıyorsunuz.

 

Pazar günü mars ikizler burcuna geçecek ve sizin ortaklaşa giderler ve gelirler evinizde hareket etmeye başlayacak. Mars gezegeni, yaşamsal enerjiyi, savaş ve mücadele alanımızı, dürtülerimizi temsil eder. Yani yaklaşık 2 ay boyunca banka, ödeme, kredi, faiz, vergi, prim, sigorta ve ortaklaşa giderleriniz alanında enerjinizi harcayacaksınız. 8.ev bilinmeyen, gizli ve ölümle ilgili bir ev olduğundan, tehlikeli her tür aktivite, oluşumlardan uzak durmalı ve çok acil değilse ameliyat olmaktan kaçınmalısınız. Bilinmeyen, ruhani konular bu dönem içerisinde dikkatinizi daha fazla çekecek. Ayrıca cinselliğe ve karşı tarafa düşkünlüğünüz yine bu  dönem içerisinde artabilir.


YayYay Burcu:

Haftanıza kendi istek ve beklentilerinize odaklanarak başlıyorsunuz sevgili yay ve yükselen Yaylar. Bu hafta sizin için önemli haftalardan bir tanesi, hayatınızla ilgili adım atmak istediğiniz noktalarda rahat hareket edeceksiniz. Hayattan alacağınız keyif yüksek olurken, evinize odaklanmak sizi mutlu edecek.

Salı günü itibarıyla evinizi daha çok seveceğiniz ve orada vakit harcayacağınız bir döneme giriş yapıyorsunuz. Evinizi güzelleştirmek, dekorasyon, tadilat, tamirat,yer değiştirme gibi olgular gündeminizde olacak. Dışarıda olmaktansa, sevdiklerinizi evinizde ağırlamak isteyebilirsiniz.

 

Çarşamba günü ev ve aile hayatınız için yapmanız gereken işlerinizi devreye sokun. Bu işler gündelik hayatınızdaki rutin, olması gereken işler veya daha önceden planlanan işler olabilir. Bunların hepsini yapacak gücü bulacaksınız. Perşembe günü Merkür düzeliyor, ailenizle yaşadığınız sorun ve sıkıntılarınızı geride bırakmaya başlayacaksınız.

Pazar günü mars ikizler burcuna geçecek, sizin evlilik, ikili ilişkiler ve ortaklık evinizde dolaşmaya başlayacak. Karşı cinsi çekici bulacağınız bu dönem, ilişkiniz varsa enerjinizi ilişkinize akıtacaksınız. Yalnız mars savaşçı ve mücadeleci bir gezegen olduğundan, sevdiğiniz insanla veya varsa evliliğinizde bir takım tartışmalar ve sürtüşmeler görülebilir. Bu dönem boyunca vaktinizi ve enerjinizi karşı taraf için harcamayı tercih edebilirsiniz. Kendi hayatınızı ilgilendirecek meseleler biraz geri planda kalacak sevgili yaylar.Oglak
Oğlak Burcu:

Haftanıza biraz isteksiz ve geri planda durarak başlıyorsunuz sevgili Oğlak ve yükselen Oğlaklar. Aile ortamlarınızda kendinizi daha rahat hissedeceksiniz, bugün sizi zorlayan işlerden kaçınmalısınız. Bu hafta iletişiminiz hızlanmaya başlıyor.

Salı günü Venüs Balık burcuna geçiyor. 3 hafta boyunca yakın çevre ilişkilerinizin güçleneceği bir dönem içine giriyorsunuz. Yine satış, reklam, pazarlama, yayıncılık, bilgisayar ve bilişim sektörlerinden işiniz varsa olumlu bir dönem içinde olacaksınız. Kısa vadeli öğrenme ve eğitim becerilerinizi ortaya koyabilirsiniz.

Çarşamba günü sevdiğiniz insanla hayata bakış açınız aynı olabilir, değişik farklı birgün geçirmeyi isteyebilir ve bunu yapabilirsiniz. Hem işte, hem özel hayatınızda farklı konular ilginizi çekecek. Perşembe günü Merkür düzeliyor. Size sıkıntı çıkaran konu ve olayları geride bırakmaya başlıyorsunuz.

Pazar günü Mars ikizler burcuna geçecek. Yaklaşık 2 ay boyunca sizin iş, hizmet ve sağlık evinizde hareket etmeye başlayacak. Mars gezegeni, yaşamsal enerjiyi, savaş ve mücadele alanımızı, dürtülerimizi temsil eder. Yani bu dönem çalışma koşullarınız ve bu alanda mücadeleleriniz artacak, sağlığınızla ilgili alanlarda enerjinizi harcayacaksınız.Yeni oluşturacağınız bir sağlık programı, egzersizleri, enerjinizi olumlu harcamanıza neden olabilir. Alerjiler ve göğüs alanlarınızda bazı sorunlara karşı dikkatli olun. Fazla çalışmak sağlığınızı aşırı zorlamanıza neden olabilir.


KovaKova Burcu

Haftanıza sosyal çevre ilişkileriniz ön planda olarak başlıyorsunuz sevgili Kova ve yükselen Kovalar. Değişik ortamlardan alacağınız bilgiler, Pazartesi gününüzü hızlı ve hareketli geçirmenize neden olacak. Bu hafta parasal konular önem kazanıyor.

Salı günü itibarıyla maddi konularda güzel gelişmelerin yaşanacağı ve kazançlarınızı arttıracağınız bir döneme giriş yapacaksınız. 3 hafta boyunca ticaret konuları artabilir ve  kadınlardan fayda ve yarar görebilirsiniz. Güzel eşyalar, objelere olan tutkunluğunuz artacak.

Çarşamba günü aile hayatınızda veya ev ortamlarınızdaki değişimlere, hem ruhen, hem maddi yönden kolay uyum sağlayacaksınız. Yapılması gerekenleri çabucak halledebilirsiniz. Perşembe günü merkür düzeliyor parasal sıkıntı ve sorularınızı geride bırakmaya başlayacaksınız.

Pazar günü mars ikizler burcuna geçecek, sizin aşk, eğlence ve çocuk evinizde hareket etmeye başlayacak. Mars gezegeni, yaşamsal enerjiyi, savaş ve mücadele alanımızı, dürtülerimizi temsil eder. Yani yaklaşık 2 ay boyunca aşk hayatınızda, çocuklarınızın koşulları ve bu alanda mücadeleleriniz artacak. Karşı cinsi çekici bulacak, enerjinizi daha fazla bireysel alana ve eğlenceye yaymak isteyeceksiniz. Spor aktiviteleri, tehlikeli sporlar, sanatsal faaliyetler, hobiler alanında yapıcı yönünüzü ortaya koyabilirsiniz. Yine bu dönemde aşk hayatınızda hareketlenmeler görülecek. Sevdiğiniz insanla ego savaşlarına ve ufak tefek sürtüşmelere açık olmalısınız.

 


BalikBalık Burcu:

Haftanıza önemli işlerinizle başlayabilirsiniz sevgili Balık ve yükselen Balıklar. Bu haftabaşı işlerinizin sonuçlarını maddi olarak görebilirsiniz. İstediğiniz sonuçları yaratacak, elde ettikleriniz karşısında mutlu olacaksınız. Bu hafta iletişiminiz, ilişkileriniz ön plana çıkıyor.

Salı günü Venüs sizin burcunuza geçiyor. Kendinizle olan bağlantınız güçleniyor. Sosyal olmaya başlayacak, kendiniz için alışveriş yapacak, görüntünüzü yenileyeceksiniz. Bu dönemde kendinize olan sevginiz artacak. Gözler sizin üzerinizde olacak sevgili balıklar.

Çarşamba günü yakın çevrenizle beraber yapacağınız kısa vadeli programlar keyfinizi yerine getirebilir, çevrenize karşı uyumlu, esnek ve rahat olacaksınız. Önemli işleriniz için bugünü kullanın. Perşembe günü Merkür düzeliyor. Sizin burcunuzda gerileyen merkür’ün düzelmesi, kişisel hayatınızda rahat bir nefes almanızı sağlayabilir.

Pazar günü mars ikizler burcuna geçecek. Yaklaşık 2 ay boyunca sizin ev ve aile evinizde dolaşmaya başlayacak.  Mars gezegeni, yaşamsal enerjiyi, savaş ve mücadele alanımızı,  dürtülerimizi temsil eder. Bu dönemde  aile ilişkilerinizde, ev hayatınızda enerjinizi harcayacaksınız. Yalnız mars savaşçı ve mücadeleci bir gezegen olduğundan, sevdiğiniz insanla veya aile bireyleriyle bir takım tartışmalar ve sürtüşmeler görülebilir, yine bu dönem içerisinde evinizin güvenliğini ihmal etmemelisiniz.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın