Aylık Yorumlar Semadan Haberler

Mayıs 2015

Bu yazıyı paylaşın;

KocKoç Burcu: Mayıs başı yakın çevre iletişiminiz oldukça aktif. Satış, reklam, pazarlama işleriniz için, blog, internet ve sosyal ağ paylaşımlarınız için oldukça hareketli bir ay olabilir. Bu ay zorlayıcı açılarınız yüksek görünüyor bu yüzden iletişimsel konularda bazı engeller ve sorunlara da açık olacaksınız.

08 mayıs itibarıyla artık evde vakit geçirmek, boya, badana, tadilat ve tamirat işlerinize girişmek için uygun bir sürece gireceksiniz. Yine bu süreçte evde misafir ağırlamak, sevdiklerinizle vakit geçirmek, evinizi güzelleştirmek için uğraşmak öne çıkacak.

09 mayısta yakın çevre ilişkilerinizde bazı kafa karışıklıkları ortaya çıkabilir. Yine bu tarihe, denk gelen bir konuşma, görüşme ve anlaşmanız varsa şartları iki kez gözden geçirmeye özen gösterin. Zorlanacağınız ve aldatıcı koşullara sahip olan diğer tarihleriniz 26-29-31 mayıs.

15 mayısta bir işinizde kopma, bitiş veya sorunlar baş gösterebilir. Bu dönem içinizden yükselen bir iç sıkıntısıyla, olumsuz düşüncelerle hayatınıza sorunları çağırmayın.

19 mayısta ikizler burcundaki merkür gerilemesi elektronik eşyalarınızın bozulmasına, randevularınızı kaçırmanıza, iletişim aksaklıklarının iş hayatınıza yansımasına neden olabilir. Bu süreçte iş arkadaşlarınızla sorunlara açık olmalısınız. 22 haziran a kadar önemli başlangıçlardan kaçının. Yine yakın çevrenizle eski sorunları, onlarla olan eski çözülmemiş konuları halledebilirsiniz.

Yine 23 mayısta hayatın sizi desteklemediğini ve yakın çevrenizdeki sizden büyük insanlarla, üstlerinizle anlaşmakta zorluk çektiğinizi görebilirsiniz. Fanatik fikirler ve bazı takıldığınız konulara bu dönem dikkat edin.


BogaBoğa Burcu: Mayıs ayına yeni bir sayfa açarak, parasal konularda biraz dar bakış açısıyla giriş yapacaksınız. Maddi konularda hemen negatif düşünmeyin ve biraz daha rahat olmaya çalışın.

Hemen mayıs başında 04 mayısta oluşan dolunay özel hayatınızda bazı sonuçları hayatınıza taşıyabilir. Bu dolunayda sevdiğiniz insanla güzel planlar devreye girebilir. Kendinizi mutlu ve şanslı görebilirsiniz.

08 mayıstan sonra akrabalarınız ve kardeşlerinizle olan ilişkileriniz önem kazanmaya başlayacak. Onlarla daha fazla iletişiminizi arttırarak, bağlarınızı güçlendirebilirsiniz, kaldı ki siz de bu dönemde bunu istiyor olacaksınız. Onlarla olan ilişkilerinize 22-25 mayısta dikkat edin.

08 mayıstan sonra satış, reklam, pazarlama, bilgisayar alanlarından biriyle uğraşıyorsanız bu alanlarda güçlü ve etkili ilişkiler içinde olabilirsiniz. Yazmayı ve konuşmayı sevecek, çevrenize ve ailenize yardım etmekten mutluluk duyacaksınız.

15 mayıs parasal konularda önemli kararlar almayın, bir borcun altına girmeyin veya bir sözleşme imzalamayın.

18 mayıstaki yeniay bir sonraki mayıs ayına kadar oluşturduğunuz atılımlarınız ve girişimleriniz için harika bir yeniay. Bu yıl daha çok eski konu ve olayların tamamlanmasına özen gösterin. Yarım kalan, bitirilmemiş işlerinizi yoluna koyduktan sonra hayatınızdan büyük bir yük de kalkmış olacak.

Yeniayın hemen arkasından gerilemesine başlayacak olan merkür maddi konularda sıkıntılar çıkararak sizi zorlayabilir. Başkalarının sorumluluklarını üstlendiğiniz bu yıl, sadece kendi paranızın hesabı değil, başka insanların parasal hesaplarıyla da uğraşmak durumunda kalabilirsiniz.

Özellikle arkadaşlarınızın ve çevrenizin parasal konularda sizi yanlış yönlendirmesine karşı 26-29-31 mayısta gözünüz açık olsun. Güzel sonuçlarda yok değil, bir yandan uğraşılarınızın karşılığı 27-30 mayısta karşınıza gelebilir ama parasal anlaşmalarınızı iyice sağlama almaya çalışın.


İkizler

İkizler Burcu: Mayıs ayında kendinize ayıracağınız vakit fazla olmalı, her tür konuda kendinizi rölantiye aldığınız için sadece zamanınızı aşka, ailenize ve isteklerinize yöneltmek isteyebilirsiniz.

Özel hayatınızda mayıs başı gördüklerinizi kritize edebilir ve olaylara aşırı gerçekçi yaklaşarak hem kendinizi, hem de sevdiğiniz insanı rahatsız edebilirsiniz.

04 mayısta iş hayatınızda önemli sonuçlara ve kararlara ulaşmanız mümkün. Bu dolunay sizi iş alanlarınızda hassas kılacağı için bir yandan da sağlığınızı ihmal etmemeniz önemli olacak.

08 mayıstan sonra parasal kazanımlarınızı arttırabileceğiniz bir döneme giriş yapacaksınız. Evinize, ailenize yapacağınız yardımlarda devrede olacak. Güzel ve etkili olan her şeye para harcamaya da meyilli olabilirsiniz. Yine bu tarihlerde etkili parasal bağlantılardan kaçınmayın.

12 mayıstan civarı sakarlıklara, kazalara dikkat edin, acele davranma isteğiniz düşünmeden hareket etmenize yol açabilir. Yin bu tarihten sonra artık sosyal çevre ve iş ilişkilerinizde kendinizi ve enerjinizi ortaya koymaya başlayabilirsiniz. Her tür iletişim konusunda enerjiniz yüksek çalışacak.

16 mayısta bir iş bağlantısı size para kazandırabilir. Parasal konularda 22-25 mayısa dikkat edin.

18 mayıstaki yeniay diğer burçların aksine hiçbir şekilde yenilikler, girişimler için bu ay harekete geçmemeniz gerektiğinin altını çizmekte.

19 mayısta Merkür sizin burcunuzda gerilemesine başlıyor. Yanlış ifadelere, anlaşılmalara açık bir dönem. Önemli girişimlerinizden kaçının.

İşle ilgili girişimlerinizde ise, 26-29 mayısta yanıltıcı ve aldatıcı etkiler altında olacaksınız. İnsanların size sunduklarına hemen kapılmayın ve birşeyler yapacaksınız hem merkürün gerilemesinin bitmesini, hem de bu yanıltıcı tarihlerin geride kalmasını bekleyin.

Özel ilişkinize 23mayısta ekstra dikkat edin. 27 mayısta da sadece sevdiğinize karşı değil, hayata karşı biraz agresif, sinirli ve hırslı olabilirsiniz.


YengecYengeç Burcu: Mayıs ayında sosyal ortamlarınız, arkadaşlık ilişkileriniz ön planda olabilir. Hemen mayıs başı itibarıyla düşüncelerinizi ve planlarınızı gözden geçireceğiniz, daha az iletişim içinde olacağınız bir iki haftaya giriyorsunuz. Arkanızdan konuşanlar bu dönemde artabilir, bu yüzden önemli sırlarınızı ve konuşmalarınızı arkadaş ortamlarınızda paylaşırken dikkatli olun.

04 mayıstaki dolunay aşkı karşınıza getirebilir. Aşıksanız bu dönemde sevdiğinizle ilişkinize odaklanacaksınız. Yine sosyal çevrenizdeki aşk adımları bu dolunay sonuç verebilir ve kalbiniz boşsa karşınıza yeni bir insan çıkabilir.

06 mayısta da güçlü ve etkili bir beraberlik adımları atılabilir.

08 mayıstan sonra artık görüntünüze ve sağlığınıza gereken özeni göstermeye başlayacaksınız. Alışveriş yapabilir, gezebilir, sadece kendi isteklerinizi öne çıkarabilirsiniz.

09-26- 29-31 mayısta aldatıcı etkiler altında olacaksınız. Dış koşullar ve daha az tanıdığınız insanlar gerek iş, gerekse gelecek planlarınızda sizi yanıltabilir. Bu tarihlerde önemli kararlar almayın, seyahatlere çıkmayın.

15 mayısta sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Vücut savunmanız düşük olacağından ateşli ve enfeksiyonel hastalıklara açık bir dönem olabilir.

15 mayısta Bir işiniz sonlanabilir veya bazı işlerinizde engellendiğinizi, arkanızdan işler çevrildiğini öğrenebilirsiniz. Bu süreçte ruh sağlığınızı korumaya çalışın.

18 mayıstaki yeniayla beraber geleceğinizle ilgili önemli kararlar alabilir ve yeni insanlar, çevrelerde yeni işlerinizi ortaya koyabilirsiniz yalnız 19 mayısta gerilemesine başlayacak olan merkür, geçmişte yaşanmış konu ve olayları hayatınıza taşıyabilir. Bu yüzden önemli başlangıçlarınızı merkür düzeldikten sonra yapmak en iyisi olacak.

21 mayıs ve sonrası iş alanlarınızda kendinizi ortaya koymak yerine biraz geri plana çekilmeli, yaptıklarınızı gözden geçirmeli ve yeni gelen dönemin planlarına hazırlık yapmalısınız. Bu dönem, değerli bir eşyanızı, paranızı kaybetme riskiniz olacağından dikkatli olmalı, sırlarınızı herkesle paylaşmamalı ve iş alanlarınızda projelerinizi ve düşüncelerinizi kendinize saklamalısınız.

1 ay boyunca enerjiniz düşük olacak. Kendinizi gözden geçirmeli, vitaminlerinizi ihmal etmemelisiniz. Bağışıklık sisteminiz düşük çalışacağından ateşli ve enfeksiyonel hastalıklara kolay yakalanabilirsiniz. Yine alerjiler, üst solunum yolu enfeksiyonları devreye girebilir.


AslanAslan Burcu: Mayıs ayı sosyal çevre ilişkilerinizin güçleneceği ama bir yandan da bazı organizasyon sorunlarına açık olacağınız bir ay olacak. Bu ay çok çalışacak, çok toplum önünde olacak, toplumsal olayların içinde kendinizi bulacaksınız.

04 mayısta oluşan dolunay, ev, aile yuva alanlarınızda bazı sonuç ve kararları hayatınıza taşıyabilir. Bu dönem iş ve aile dengenizi iyi sağlamalısınız. İş ilişkilerinizde bazı zorlanmalar oluşabilir.

03-09-15-23-26 mayıs sosyal çevre ilişkilerinize, aşk hayatınıza ve parasal işlerinize dikkat etmeniz gerekebilir.

08 mayıstan sonra biraz hayatın anlamını sorgulamak isteyeceğiniz, yalnızlığı seveceğiniz birkaç haftaya açık olun. Yine platonik ve gizli saklı işlere meyilliniz artabilir.

09-25-26 mayısta parasal konularda aldanmalara açık olacaksınız. Bu dönemde arkadaşlarınıza borç vermeyin ve onlardan da istemeyin.

15 mayısta bir arkadaşınızla bozuşabilir veya aşk hayatınızda sorunlara açık olabilirsiniz.

19 Mayısta Merkür sosyal çevre ve arkadaş alanlarınızda gerilemesine başlıyor. Eski arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, bir davette karşılaşabilir veya var olan arkadaşlık ilişkilerinizde yanlış anlaşılmalara açık olabilirsiniz.

21 Mayıstan sonra daha çok grupsal organizasyonlar, davetler ve toplantılar içinde yer alacaksınız. Arkadaşlarınızla yapacağınız fikir alışverişleri işiniz konusunda işinize yarayacak.

27-30 mayısta sosyal çevrenizdeki işleriniz, organizasyonlarınıza kanalize olacaksınız. Yeni insanlardan alacağınız yeni iş fırsatlarını tercih etmektense, elinizde olan, daha önce konuşulmuş işlerin veya projelerin peşine düşmelisiniz.


BasakBaşak Burcu: Mayıs başında kariyer konuşmalarınız ve görüşmeleriniz hızlanacak. Aynı anda birçok işle uğraşmak isteyeceksiniz yalnız ailevi sorumluluklarınız iş alanlarınızda rahat davranmanıza bu mayıs başı izin vermeyecek.

03-15-23 Mayıs aile alanlarınızda kendinizi yalnız hissedebilirsiniz. Negatif bakış açısıyla yaklaşmayın.

04 mayısta oluşan dolunayla, eğitim, iletişim ve yakın çevrenizi işin içine alacak konularda ve bu  alanlarınızda değişik fırsatlar oluşabilir.

09-26-29-30 mayısta  sevdiğiniz insanın hayatındaki belirsizlikler ve karmaşalar sizin iş alanlarınızı olumsuz etkileyebilir. Aldanmalardan uzak durun.

08 Mayıstan sonra daha fazla arkadaşlarınızla bir arada olmak isteyeceksiniz. Katılacağınız sosyal ortamlarda, davetlerde veya etkinliklerde gözler sizin üzerinizde olabilir. Grupsal faaliyetler ve işleri seveceksiniz. Tek başınıza hareket etmektense gruplarla iş bağlantılarınızı sürdürebilirsiniz.

09-26-29-31 Mayısta ortaklaşa işlerinizde bazı yanılgılara ve yanlış yönlendirilmelere açık olacaksınız. Gözünüzü dört açarak yolunuzda ilerleyin.

21 Mayıstan sonra artık kimliğinizi iş ve kariyer alanlarınızda ortaya koymaya başlıyorsunuz. İş konularınız hızlanabilir. Toplumsal olaylar daha fazla ilginizi çekecek. 23 Mayısta zorlanmalara dikkat edin.

25 Mayısta arkadaşlarınız arasında para konuşmalarına girmeyin, borç almayın veya vermeyin.


TeraziTerazi Burcu: Mayıs ayında ortaklaşa para konularınızın üzerine eğilecek, etrafınızda oluşan olayların sizin hayatınıza etkisini daha fazla düşüneceksiniz. Bir yandan da yabancılarla yapılacak işleriniz, eğitim, seyahat, hukuk, medya ve ticaret işleriniz daha da önem kazanmaya başlayacak. Yine yabancılarla yapacağınız işleriniz varsa bazı zorlanmalar oluşabilir. Seyahatlerinizde bazı zorlanmalara açık olabilirsiniz.

Yakın çevre sorumluluklarınız dilediğiniz gibi bir seyahat veya iş yapmanıza engel olabilir. 03-15-23 mayıs tarihlerinde bu zorlanmalar devrede olabilir.

08 mayıstan sonra kariyer ve iş hayatınızda ilişkilerinizi kuvvetlendireceğiniz bir döneme giriş yapacaksınız. 3 haftalık bu dönemde işinizde istediğiniz bir terfi, zam, prim konularınız varsa patronlarınızla görüşmenin tam zamanı.

15 mayısta bir iş girişiminiz engellenebilir. Bu hem sizin sıkıcı, negatif ve dar bakış açınızdan kaynaklanabilir, hem de sorumluluklarınız rahat hareket etmenizi engelliyor olacak.

16 mayıs ta işinizde üretkenliğinizi konuşturabilirsiniz.

18 mayısta oluşan yeniay ortak para alanlarınızda yenilikleri ve başlangıçları hayatınıza taşıyacak. 19 mayısta gerilemesine başlayacak olan merkür özellikle yabancılarla yapılacak olan işlerinizde parasal konularda harekete geçmemeniz gerektiğine dikkat çekebilir.

19 mayıstaki merkür gerilemesinde yeni işlerde, yapacağınız sözleşmelerde şartlar merkür düzeldiğinde değişeceğinden adımlarınıza ve girişimlerinize çok dikkat etmelisiniz. Seyahatlerinizde oluşacak sorunlara dikkat edin.

21 mayıstan sonra artık tam anlamıyla kendinizi seyahat, eğitim, yabancılarla yapılacak işlerinizde, medya, ticaret veya hukuk alanlarınızda ortaya koymaya başlayacaksınız.

22-25 mayıstaysa ortaklaşa iş yaptığınız insanlarla anlaşmak kolay görünmüyor.

27 mayısta uzak yerlerde, yabancıların yanında hırslı yapınızla hareket edeceksiniz. Sinirden uzak durun ve çözülmesi gereken işlerinizin üzerine eğilmeye çalışın.

İş bağlantılarınızda 26-29-31 mayısa dikkat etmelisiniz. Şartlar yanıltıcı olabilir.


AkrepAkrep Burcu: Mayıs  ayında bir yandan partnerinizin hayatındaki önemli olaylar gündemde olurken diğer yandan da ortak parasal işlerinizi düzene sokmanın yollarını arayacaksınız.

03-15-23 mayısta parasal işlerinize, ödemelerinize dikkat edin, bazı zorlanmalar içinde olabilirsiniz.

12 mayıstan sonra artık enerjinizi ortaklaşa para alanlarınızda ortaya koyacaksınız.

18 mayısta özel hayatınızı ilgilendirecek kararlarınızı almak üzere bir yeniay yaşayacaksınız. İlişkinizle ilgili kararlarınızı bu yeniay sonrası yapmakta fayda olabilir.

19 mayısta merkür ortaklaşa para alanlarınızda gerilemeye başlayacak. 12 hazirana kadar önemli para işlerinden kaçının. Borç almayın, vermeyin, kredi çekmeyin. eski ödemeleriniz ve borçlarınızı kapatmak için uğraşabilirsiniz.

21 mayıstan sonra ortaklaşa parasal konulara odaklanacaksınız. Parasal konular ön plana çıkacak.

26-31 mayısa  ekstradan dikkat edin zira aşk hayatınızdaki insan tarafından parasal konularda yanlış yönlendirilebilirsiniz.

22- 25-29 mayısta seyahat ve eğitim alanlarınızda sıkıntı ve sorunlara açık günler.


YayYay Burcu: Mayısta özel ilişkileriniz mercek altında olabilir zira sizi zorlayan günlere dikkat etmeniz gerekecek.

03-15-23 mayıs karşı tarafın, partnerinizin sizi anlamakta zorlanacağı günler olabilir. Karşılıklı olarak sorumluluklarınızda kaçışlar ortaya çıkabilir. Bu da kendinizi mutsuz ve yalnız hissetmenize neden olacak.

04 mayısta oluşan dolunay, bir işinizde önemli bilgiler edinmenize ve bir olayın iç yüzünü öğrenmenize sebebiyet verecek. Bu dönemde işinizde ve özel hayatınızdaki oluşumlar sağlığınızı zorlayabilir.

İş hayatınızda olumlu etkilerinize baktığımızda  04-06-16 mayıs iş konularında çeşitli fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.

18 mayısta iş alanlarınızda yeniliklere, başlangıçlara hazırsınız. Bu dönem sonrasında yeni bir işe başvurabilir, başvurduysanız olumlu sonuçlar alabilirsiniz, ya da önemli bir iş veya projeniz devreye girebilir.

19 mayıstan sonra evlilik ve özel ilişki alanlarınızda gerilemesine başlayacak olan merkür, ilişkinizde eski sorun ve olayları karşınıza getirebilir. Sevdiğinizle anlaşmak 12 hazirana kadar kolay olmayacak. Bu süreçte taşınmayın ve ortaklı bir işe başlamayın.

21mayıstan sonra tamamen özel hayatınıza ve partnerinizin hayatına önem vermeye başlayacaksınız. Şartlar elinizde olmayabilir.

26-29-31 mayıstaysa aile hayatınızdaki karmaşa ve düzensizlikler özel hayatınızda bazı hayal kırıklıklarını hayatınıza taşıyabilir. Ailenizin sevdiğiniz insan konusunda sizi yanlış yönlendirmesine bu dönemlerde izin vermemelisiniz. Aldanmalara, aldatılmalar ve kendinizi kandırmalara bu süreçte açıksınız. Yine bir taşınma işiniz varsa anlaşmalarınızı ve taşınmalarınızı bu döneme denk getirmemeye çalışın.


OglakOğlak Burcu: Mayıs ayında aşkla hayata bakacak, eğlenceli faaliyetlerde enerjinizi ortaya koyacaksınız. Bir yandan da iş ve hizmet konularınız devrede olacak.

İş alanlarınızda 03-15-23 Mayısta bazı zorlanmalarınız oluşabilir. Bir işiniz elinizde olmayan koşullar yüzünden engellenebilir.

04 mayıs civarında arkadaşlarınızla olan ilişkilerinize dikkat etmelisiniz. Bu birkaç gün boyunca sosyal çevrenizdeki hareketlilik özel hayatınız ve sosyal ortamlarınız arasında gidip gelmenize neden olabilir. Başladığınız bir aşkla, yine bu dönemde sosyal çevreniz değişebilir. Yeni insanlarla tanışabilirsiniz.

08 mayıstan sonra özel hayatınızda ve ikili ilişkilerinizde güzel bir 3 haftaya giriyorsunuz. Sevdiğiniz insanla aranızda romantizm rüzgârları esecek. Onu korumak ve kollamak isteyebilirsiniz ya da ondan size bu şekilde davranmasını talep edebilirsiniz.

12 Mayıstan sonra çok çalışacaksınız, beyin ve sinir sisteminizi bu süreçte çok fazla zorlamamaya çalışın. İş hayatınızda bilgiye önem vereceksiniz ve iletişim halinde olacaksınız.

19 mayısta Merkür iş, hizmet alanlarınızda gerileyecek. Bu süreçte işlerinizdeki sorunlar ve aksiliklere karşı dikkatli olun, yeni bir işe başlamayın.

09-26-29-31 mayısta yakın çevrenizdeki iletişim halinde olacağınız kişiler bazı işlerinizde sizi yanlış yönlendirebilir. Bilgi eksikliği oluşabilir, bu yüzden işlerinizi sağlama almaya çalışın.


KovaKova Burcu: Mayıs ayında aşk hayatınız ışıldıyor konuşmalarınız görüşmeleriniz bağlantılarınız kuvvetlenirken, bir yanda da zorlanmalarınız yok değil. Aile hayatınızda da kendinizi ortaya koyabileceğiniz bir ay içerisinde olacaksınız.

03 Mayıs özellikle sosyal çevrenizle, özel hayatınızın dengesini kuramayacağınız tarihlerden olabilir. 03-15- 23 Mayıs tarihlerin de özel hayatınıza aşk ilişkilerinize ve varsa çocuğunuzla olan ilişkilerinize dikkat etmeniz gerekebilir.

04 Mayıstaki dolunay kariyer hayatınızı tetikleyecek. Kariyer hayatınızda iniş çıkışlarınız bu dönem gündemde olabilir. Ya da bu dönemde ailenize vakit ayırmanız gerekirken iş ve kariyer hayatınızdaki hızlı gelişmeler, sizi onlara vakit ayırmaktan alıkoyabilir. Her iki taraf arasındaki dengeyi iyi muhafaza etmelisiniz. Yine anne ve babanız arasındaki dengede bu dolunay önemli olacak.

08 Mayıstan sonra işinizi seveceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Daha fazla iş yükü almaktan korkmayacaksınız ve işinizi keyifle yapacaksınız. İş arkadaşlarınızla olan bağlantılarınız kuvvetli olacak. Onları adeta kollayacak, annelik yapmaktan çekinmeyeceksiniz.

09-26-29-31 Mayıs tarihlerinde borsada yatırım yapıyorsanız çok dikkatli adımlar atmalısınız. Risk içeren işlerde aldanma, aldatılma, kandırılma ihtimalinizi göz önünde bulundurarak harekete geçmeye özen göstermelisiniz.

16 Mayıs iş konularında şanslı ve keyifli etkileşimleri olan bir tarih. Parasal konularda da şansınız yüksek olacak.

18 Mayıstaki yeni ay ev aile yuva alanlarınızda yeni konu ve başlangıçları hayatınıza taşıyabilir. Yalnız bir gün sonra merkür, aşk alanınızda gerilemesine başlayacak. Evinizle ilgili önemli kararları bir yandan alırken diğer yandan aşk hayatınızda yanlış anlaşılmalara açık bir döneme giriyorsunuz. Bu süreçte sevdiğiniz insana kendinizi ifade ederken zorlanabilirsiniz. Aynı zamanda bu merkür gerilemesinde eski aşklarınız ve onlarla olan konuşmalar ve bazı konu ve olaylar yeniden gündeminize gelecek.

21 Mayıstan sonra tamamen aşk hayatınıza odaklı olacaksınız. Ama bir yandan da sosyal çevre sorumluluklarınız aşk hayatınızı doyasıya yaşamanıza izin vermeyebilir. Aşk hayatınızda ya da sosyal çevre alanlarınızda kendinizi yalnız hissedebilirsiniz. Bu tarihler 23-15- 03 Mayıs tarihleri .


BalikBalık Burcu: Mayıs ayında yakın çevre konularınız, akraba ve kardeşlerinizle ilgili koşturmalar onlar için yapacağınız fedakârlıklar ve işler devrede olacak. Mayıs başında ev ve aile alanlarınızda konuşma ve görüşmelerinizi hızlandıracağınız bir dönem. Yalnız ailenizle ilgili yapacağınız konuşmalarda 03 mayısta bazı noktalarda yapacağınız konuşmalarda aynı fikirleri paylaşmıyor olacaksınız. Negatif olmamaya ve bakış açınızı dar tutmaya özen gösterin.

04 Mayıstaki dolunay seyahat, uzak çevre, eğitim, ticaret ve hukuk alanlarınızı tetikliyor olacak. Daha fazla yakın çevrenize önem vermeniz gereken bu süreçte tanımadığınız insanlarla iş yapmak zorunda kalabilirsiniz. Ya da tam da ailenize önem vermeniz gereken bu süreçte, ortaya çıkacak bir seyahat aranızı gerginleştirebilir.

08 Mayıstan sonra artık daha çok aşkı konuşmak sevmek ve sevilme ihtiyacınızı hissetmek isteyeceksiniz. Varsa çocuğunuzla ilgili paylaşımlarınız ön planda olacak. Onlarla güzel ilişkiler kuracak ve daha fazla üstüne düşeceksiniz.

12 Mayıstan sonra ev, aile ve yuva alanlarınıza enerjinizi harcamaya başlıyorsunuz. Bu süreçte evinizin güvenliğini ihmal etmeyip, ailenizdeki insanlarla olan paylaşımlarınızda sürtüşmelere ve ufak tefek kavgalara hazırlıklı olmalısınız. 15-23 Mayıs tarihlerinde bazı sıkıntı ve sorunlar oluşabilir. Aile ve ev hayatınıza bu dönemde gereken özeni göstermelisiniz. Yine anne ve babanızın arasındaki bazı çekişmeler ve meselelerde size hayatı negatif algılatılabilir.

18 Mayısta oluşan yeniay satış, reklam, iletişim, pazarlama, bilgisayar ve teknoloji alanlarınızda gerçekleşecek. Bu tarihten sonra yakın çevrenizle ilgili karar almanız gereken konularda önemli başlangıçlarınız devreye girebilir.

19 Mayısta Merkür sizin ev, aile ve yuva alanlarınızda gerilemesine başlayacak. Bu tarihten sonra ailenizle olan iletişiminizde yanlış anlaşılmalara açık bir süreç içerisinde olacaksınız. Bu yüzden ifadelerinizde her zamankinden daha dikkatli olun. Bu süreçte ev alım satım ve kiralama işleriniz varsa yapmamaya özen gösterin. Eğer yapmak zorundaysanız şartları iki kere gözden geçirmelisiniz.

26- 29-30- 31 Mayısta eviniz ve ailenizle ilgili kararlar almamalısınız. Vereceğiniz kararlar yanıltıcı etkiler altında olabilir ve sonuçlarından fayda sağlayamayabilirsiniz.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın