Aylık Yorumlar Semadan Haberler

Şubat 2016 Aylık Burç Yorumları

Bu yazıyı paylaşın;

Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

01 şubat ta sıkılgan yapınızla iletişiminizde kolay tepki vermelere açıksınız. Düşündükleriniz, hareketlerinizle ve yaptıklarınızla örtüşmeyebilir.

03-06 şubat ta seyahat, eğitim, yabancılarla yapılacak işler, hukuki konularda çevrenizin desteği ve hayat girişimleriniz sizi her konuda destekleyecek. Önemli kişilerden fayda sağlayabilecek, gelişiminizi arttıracaksınız.

08 Şubatta oluşan yeniay sosyal çevre hareketlerinizi hızlandırabilir. Kariyerinizde ilerlemek için size yardımı dokunacak olan insanlarla bir araya gelebilirsiniz. daha fazla sosyal olmalı, sosyal etkinliklerde bulunmalı ve bu yerlerde daha fazla sosyal iletişim içine girmelisiniz.

10 şubatta işinizdeki ilişkilerin size güzel kapılar araladığını farkedeceksiniz. Güzel bağlantılar işinizde kolay ilerlemenize neden olacak. Vergi, kredi gibi işlerinizi düzene koymak ve halletmek için de 14 şubattan faydalanabilirsiniz.

17 şubat itibarıyla sosyal çevrenizde vaktinizi daha fazla kullanıyor olacaksınız. Önemli organizasyonlar içine girebilir, arkadaşlarınızla kuracağınız ilişkileri daha görünür ve etkili bir hale getirebilirsiniz. Bir anlamda partileri ve toplantıları seviyor olacaksınız.

19 şubat itibarıyla geri planda durmak, olayları gözlemlemek ve plan yapmak işinize daha çok yarayabilir. Bu süreç kesinlikle korkulacak ve tedirgin olunacak bir süreç değil, sadece yaşadıklarınızın karşılığını ve sonuçlarını hemen alamayacağınız bir süreç olacak. Enerjiniz yüksek çalışmayacak, bu yüzden bağışıklık sisteminizi kuvvetlendirecek vitamin ve mineral alımını ihmal etmeyin.

22 Şubatta oluşan dolunayda daha çok iş konularınıza odaklanacaksınız. Hizmet ettiğiniz konularda ve iş alanlarınızda bazı hassaslıklar ve sıkışıklıklar oluşabilir. Yine sağlığınıza bu dolunayda çok dikkat etmeniz gerekecek.

25-26 şubatta işlerinizin kalıcı fikirlerle desteklendiğini görecek ve uzun soluklu adımlar atmaya yatkın olacaksınız.

28 şubatta diğer insanlar için birşeyler yapmak isteyeceksiniz. Merhametiniz ve sevginiz insanlara gönül kapınızı daha fazla açmak istemenize neden olabilir.


BogaBoğa Burcu:

01 Şubat’ta fikirlerinizde birtakım zorlayıcı etkilere sahipsiniz. Kolay sıkılganlıklar, tepki göstermeler, kafanıza geldiği gibi davranmak öne çıkabilir.

03 Şubat itibarıyla beraber iş yaptığınız insanlardan büyük destekler göreceğiniz ve kariyerinizi ilerletebileceğiniz bir süreç içine gireceksiniz.

06 Şubat tarihinde bir yurt dışı seyahati sizi çok mutlu edebilir. Sanata ve kreatif iş alanlarınıza dayalı konularda güzel gelişmeler içine girebilir, önemli bir anlaşmanın eşiğine gelebilirsiniz.

07 Şubat tarihinde özel hayatınızda güzel etkileşimleriniz var. Sevdiğiniz insanla anlaşmakta hiç zorlanmayacaksınız. Aranızda güzel etkileşimler olacak. Kalbiniz boşsa, henüz aşkı bulamadıysanız bu tarihte seyahatte, eğitim alanlarında aşkı bulmanız ve kalbinizi bir insana kaptırmanız söz konusu olabilir.

08 Şubat’ta oluşan Yeniay, kariyer hayatınızda önemli başlangıçları ve yenilikleri karşınıza getirecek. Bu yüzden de kariyer hayatınızda olacak bu Yeniay’ı güzel bir şeklide değerlendirin.

10 Şubat’ta hayata bakış açınız çok güzel. Özellikle kalbi boş olanlar için 10 Şubat ve 14 Şubat tarihlerinde çok güzel gelişmeler yaşanabilir. Sevdiğiniz insandan güzel bir teklif alabilir ya da henüz biriyle flört halindeyseniz ilişkinizi bir sonraki aşamaya geçirme kararı alabilirsiniz.

17 Şubat itibarıyla kariyerinizde güzel bir dönem başlıyor. İş ilişkilerinizde patronlarınızla, üstlerinizle olan bağlantılarınız giderek güçlenecek, kendinizi bu konularda ve bu alanlarda göstermekten mutluluk duyacaksınız.

19 Şubat’tan sonra tam anlamıyla sosyal çevre alanlarınız aktif oluyor. Bir yandan geleceğinize yönelik adımlarınız hızlanacak, kendinizi daha fazla aktivite ve sosyal hayatın içinde buluyor olacaksınız.

22 Şubat’ta oluşan Dolunay, aşk hayatınızda gerçekleşecek. Bu tarihte, birkaç gün öncesi ve sonrasında aşk hayatınız önemli bir olgu haline gelebilir ya da aşk hayatınıza bu süreçte duygusal sebepler nedeniyle dikkat etmek durumunda kalabilirsiniz. Bir diğer olasılık da çocuklarınızla ilgili konu ve olayların daha fazla artmaya başlaması olabilir. Bu Dolunay’da sosyal çevre ilişkilerinizi ve aşk hayatınızı iyi dengelemeye mutlaka özen gösterin.

25 – 27 Şubat’ta, özellikle iş hayatınızda alacağınız parasal desteklerle, sizi daha fazla harekete geçirecek fikirlerin peşinden gideceksiniz. Önemli bir iş bağlantısı varsa, 27 Şubat’ta yapmaya özen gösterin.


İkizlerİkizler Burcu

Şubat ayına parasal ödemelerinizin, banka işlemlerinin, alacak verecek konularınızın ön planda olması damgasını vuracak.

Özellikle 01 Şubat’ta sinirli olmamaya ve parasal konuların arkadaşlarınız ve sosyal çevrenizde aranızda bir sıkıntı ve problem yaratmamasına dikkat etmeniz gerekecek.

03 Şubat’ta hayat sizi birçok açıdan destekliyor. Özellikle ortaklaşa atılacak adımlarda, özel hayatınızda, geleceğinize yönelik plan ve programlarınızda kalıcı ve somut sonuçlar alabileceğiniz bir gün içinde olacaksınız.

06 Şubat, şanslı tarihlerden bir tanesi. Ev, aile ve yuva alanlarınızdaki ve emlak konusundaki şanslar ve fırsatlar, parasal konularda güzel anlaşmalar içine girmenize neden olabilir.

07 Şubat’ta sosyal ortamlarda ve arkadaş çevrenizin işin içinde olduğu işlerinizde, parasal konularda dikkatli adımlar atmakta fayda var.

08 Şubat’ta Kova burcunda oluşan Yeniay sizin seyahat, eğitim, yabancılarla yapılacak işler, ticaret, hukuk, medya alanlarınızda gerçekleşiyor. Eğer bu alanlardan birinde bir işiniz varsa bu konuların daha fazla öne çıktığını görebilirsiniz. Bu konularda önemli kararları devreye sokabilirsiniz.

14 Şubat’ta işinizle ilgili önemli girişimlerde ve aynı zamanda ailevi konularda , şans sizden yana olacak. Karşınıza birden fazla fırsat çıkabilir.

17 Şubat’ta yabancılarla olan bağlantılarınızı ve ilişkilerinizi kuvvetlendireceğiniz bir dönem içinde olacaksınız. Kendinizi iyi hissedeceksiniz, önemli anlaşmalar yapacaksınız, tanıtımlar, anlaşmalar için olumlu bir süreçte olacaksınız.

19 Şubat itibarıyla artık tam anlamıyla kariyerinize odaklanacağınız bir dönem söz konusu. Toplumsal konular daha fazla ön plana geçmeye başlayacak, göz önünde olacaksınız, insanlar için bir şeyler yapmak isteyeceksiniz.

22 Şubat’ta oluşan Dolunay sizin ev, aile ve yuva alanlarınızda gerçekleşiyor. Ailevi alanlarda, emlakla ilgili konularda duygusal kararlar gündeminizde olacak. İlgi alanınızı işinize daha fazla yöneltmişken vaktinizi ailenize harcamak durumunda kalmanız, her iki taraf arasındaki dengeyi iyi korumanız gerektiğinin altını çizmekte.

25 Şubat, gelecekle, ortaklaşa iş konularıyla ilgili alanlarda önemli sonuçlar, önemli anlaşmalar, kalıcı adımlar söz konusu olabilir. İlişkinizde geleceğinize dair önemli kararlar almak istiyorsanız 25 Şubat ve 27 Şubat tarihlerinde bu düşüncelerinizi, bu konuşmalarınızı aktive edebilirsiniz.

28 Şubat’ta iş ve kariyer alanlarında bir yandan duygusal olacaksınız, bir yandan da yaratıcılığınız yüksek olacak. Ailenizle, babanızın ya da annenizin sağlığı ile ilgili konularda da enerji biraz düşük çalışacağından 28 Şubat tarihine dikkat etmekte fayda var.YengecYengeç Burcu
:

01 Şubat’ta devreye giren agresif etkiler sebebiyle özellikle düşüncelerinizi iş hayatınızda ortaya koyarken anlık tepkilerden kaçınmalısınız. Kalabalık ortamlarda yine sevdiğiniz insanla birtakım sürtüşmelere ve sorunlara da açık görünüyorsunuz.

03 Şubat’ta iş hayatınızda, parasal konularda güzel destekleri arkanıza alıyor olacaksınız.

06 Şubat’ta güzel etkileşimler var. Özel hayatınızda güzel tekliflerle karşılaşmanız söz konusu. Yakın çevrenizle beraber iyi bir şekilde organize olarak, sevdiğiniz insana bir sürpriz yapabilirsiniz ya da onun tarafından size sürpriz yapıldığına şahit olabilirsiniz.

08 Şubat’taki Yeniay, ortaklaşa para alanlarınızda önemli kararları ve başlangıçları karşınıza getirebilir. Stopajla, vergiyle, krediyle, banka işlemleriyle ilgili her tür konudaki önemli adımlarınızı bu Yeniay sonrası atmak sizin için önemli olmalı.

10 Şubat, şanslı tarihlerden bir tanesi. Özel hayatınızda istediğiniz o keyifli, güzel oluşumlar karşınıza gelebilir. Hem 10 Şubat hem de 14 Şubat tarihleri, sizi fazlasıyla harekete geçirecek. 14 Şubat itibarıyla, finansal konuları konuşmak ve planlamak adına uygun zamanlara giriş yapıyorsunuz.

17 Şubat itibarıyla şimdiye kadar alamadığınız borcunuz ya da alacağınız varsa bunları tahsil etmek önem kazanabilir. Yine partnerinizin finansal durumunda da önemli gelişmeler, sürpriz şanslar devrede olacak.

22 Şubat’taki Dolunay, sizin yakın çevre, akraba ve kardeşler alanınızda gerçekleşecek. Onların hayatındaki önemli olayların ve kararların sizin hayatınızı da etkilediğini görebilirsiniz. Kısa bir yolculuk, sizin bazı planlarınızı altüst edebilir ya da akrabalarınız veya kardeşlerinizden birinin hayatı için yapmanız gereken bir fedakarlık, sizin işlerinizi zorlaştırabilir.

25 Şubatta parasal çözümler konusunda değişik fikirlere daha fazla yer vereceksiniz. Bu fikirler, sizi patronlarınızın gözünde çok farklı noktalara taşıyabilir çünkü belki de şimdiye kadar kimsenin fark etmediği konulara değineceksiniz ve bulacağınız bu çözümler herkesin fazlasıyla hoşuna gidebilir.

28 Şubat, önemli tarihlerden bir tanesi. Bu hafta başında özellikle önemli atılımlar, girişimler altındaysanız, biraz gerçekçi olmaya özen gösterin.


AslanAslan Burcu:

01 Şubat’ta iş hayatınızda çok çabuk tepkiler vermeye yatkın olacak, farklı konu ve olayların dikkatinizi daha fazla çektiğine şahit olacaksınız.

03 – 06 Şubat olumlu tarihlerden. Özellikle beraber iş yaptığınız insanlardan güzel destekler alacaksınız. Bir yandan da özel hayatınızda, sevdiğiniz insanla önemli sorumluluklar alabilir, birbirinizi pozitif bir şekilde destekleyebilirsiniz.

08 Şubat’ta özel hayatınızda güzel bir Yeniay oluşuyor. Bu Yeniay ile beraber özel hayatınızda istediğiniz kararları oluşturacağınız ve bu kararları uygulayacağınız bir döneme  giriyorsunuz.

10 Şubat’ta iş hayatınızda çok güzel bir teklif karşınıza gelebilir. Parasal olarak gücünüzü ilişkilerden sağlıyorsunuz. Aynı zamanda aile hayatınızda da 14 Şubat’ta parasal konularda düşündüklerinizi uygulamak çok daha kolay olacak ya da ailenizle bir plan yaptıysanız bu planın tıkır tıkır işlediğini göreceksiniz..

17 Şubat’ta romantizm rüzgarları esebilir. Bir anlamda özgür ve bireysel takılmak isteyeceksiniz ve  karşı tarafın üzerine düşmeyeceksiniz ama bir araya geldiğiniz zaman da çok güzel etkileşimler altında olacaksınız.

19 Şubat’tan sonra özellikle ortaklaşa para konuları önem kazanıyor. Alacaklar, borçlar, krediler, vergiler, ödemeler daha fazla ilginizi yönelteceğiniz alanlar. Parasal konularda kendinizden ziyade başkalarına bağımlı hareket edeceksiniz.

22 Şubat’ta oluşan Dolunay, para konularına dikkatinizi vermenizi sağlayacak. Birkaç gün boyunca para alacak-verecek dengenizde hassaslıklar yaşayabilirsiniz.

25- 27 Şubat tarihleri, çok keyifli etkilere sahip. Bu tarihlerde aşk hayatınızda düşündüklerinizi etkili bir şekilde uygulamak önem kazanıyor.

28 Şubat, parasal konularda dikkatli olmalısınız. Yardımsever, fedakar etkileriniz yüksek olacak. Bu da parasal işlerinizde kolay kandırılmalara, aldanmalara, yanlışlıklara neden olabilir.


BasakBaşak Burcu:

01 Şubat aşk hayatınızda ya da çocuklarınızla olan bağlantılarınızda fikir ayrılıklarına açıksınız. Bu sürece dikkat edin ve bu hafta başı önemli anlaşmalardan ve risk içeren işlerinizden kaçının.

03 Şubat, aile hayatınızda almanız gereken sorumluluklarınızda çok iyi işler çıkartabilirsiniz. Her tür zorluğun altından kalkmasını bileceksiniz.

06 Şubat tarihi keyifli tarihlerden bir tanesi. Özellikle sevdiğiniz insanla birtakım sorunları halletmek her iki tarafa da mutluluk verebilir.

08 Şubat’taki Yeniay, iş konularında yeni kararları ve başlangıçları hayatınıza taşıyabilir. Bu süreçten sonra yeni bir işe başvurabilirsiniz ya da var olan işinizde birtakım yenilikler yapmak, patronlarınızdan bir terfi almak, yeni bir projeye başlamak işinize daha çok yarayabilir. Sağlığınızla ilgili alacağınız kararları uygulayabilirsiniz.

10 ve 14 Şubat tarihleri şansınızın çok yüksek olduğu tarihlerden. Sevdiğiniz insandan alacağınız inanılmaz keyifli teklifler, sanatsal işlerinizde karşınıza gelecek çok güzel fırsatlar ayağınızı yerden kesebilir.

17 Şubat’tan sonra sağlığınızda güzel gelişmeler oluşabilir. Bir yandan da iş yaptığınız insanlarla olan ilişkilerinizi kuvvetlendiriyorsunuz.

19 Şubat’tan sonra kimliğinizi ikili ilişkilere kaydıracaksınız. Özel hayatınız, birebir ilişkileriniz devreye girecek. Aynı zamanda hayatınızın şartları bu süreçte çok fazla elinizde olmayabilir. Bu tarihten sonra başka insanların, partnerinizin ya da sevdiğiniz insanın hayatına göre önemli kararlar alabilirsiniz.

22 Şubat’taki Dolunay, kişisel alanınızda gerçekleşiyor. Özel hayatınızla kişisel hayatınız arasında iyi denge kurmanız gerekebilir. Özellikle sağlığınıza bu süreçte dikkat etmelisiniz.

25 Şubat’ta aileniz için yapılması gerekenlerin, günlük rutin işlerin, sorumluluklarını üzerinizde hissedeceksiniz ve maddi anlamda da ailenize gereken desteği göstereceksiniz.

28 Şubat özel hayatınızda karşı tarafa karşı biraz yumuşak olacağınız tarihlerden bir tanesi. Fedakarlıklarınız artabilir, sevdiğiniz insanı daha farklı gözlerle algılamak isteyebilirsiniz.


TeraziTerazi Burcu:

01 Şubat, özel hayatınızda sevdiğiniz insanla fikir ayrılıklarına düşebilir, bir anlamda çekişmeler yaşayabilirsiniz. Birbirinizi bu süreçte yanlış anlama ihtimaliniz de olabilir.

03 Şubat’ta aşk hayatınızda yakın çevrenizden aldığınız desteklerle güzel adımlar atmasını bileceksiniz. Bir yandan yaratıcılık ve sanatla uğraşanlar, kreatif işleri için yakın çevrelerinde bulunan olgun ve deneyimli insanlardan destek görebilirler.

06 Şubat’ta  aile ve yuvanıza güzel gelişmeler, şanslar ve fırsatların karşınıza geldiğini göreceksiniz ve bu gelişmeler sizi  mutlu edecek. 07 Şubat, ailenizle anlaşabileceğiniz tarihlerden. Bu tarihte çok çabuk para harcamaya yatkınsınız.

08 Şubat’taki Yeniay, aşk hayatınızdaki konu ve olayları belirliyor. Bu Yeniay ile beraber sanatsal işleriniz, yaratıcılık gerektiren alandaki tüm işleriniz için harekete geçebilirsiniz. Yine aşk hayatınızla ilgili karar vermek istediğiniz konular varsa bu Yeniay’ı etkili bir şekilde kullanabilirsiniz.

10 Şubat, şanslı tarihlerden. Özellikle aile hayatınızda beklemedik güzel ilişkilerin devreye girmesi söz konusu olabilir.  Güzel tekliflerin oluşması, parasal konularda güzel adımların atılması, 14 Şubat tarihinde de etkili ve 10 ile 14 Şubat tarihlerinde kendinizi aile ortamlarınızda huzurlu, mutlu, şanslı hissedeceksiniz.

17 Şubat itibarıyla eğlenceye daha fazla vakit ayırmanın zamanı gelmiş bulunuyor. Yeni bir ilişki için adım atmak iyi bir fikir olabilir. Eğer evliyseniz, daha fazla duygusal hayatınız açısından hareketli bir süreç içindesiniz.

19 Şubat’tan sonra bir yandan aşkı deneyimlemeye açık olduğunuz bir süreç içine giriyor, bir yandan da günlük rutin işlerinizde kendinizi göstermeye başlıyorsunuz. İş hayatınız önem kazanıyor. Bir ay boyunca işle ilgili konular, sağlıkla ilgili konular gündeminize yerleşecek.

22 Şubat’taki Dolunay, sizin kadersel alanınızda gerçekleşiyor sevgili Teraziler. Bu yüzden bu Dolunay’da beklenmedik birtakım hassaslıklara, gerginliklere hazır olmalısınız. Geçmiş konu ve olaylar karşınıza gelebilir. Bu süreçte hayatın kontrolü sizin elinizde olmayacak. Bu yüzden bu süreçte sakin olup olayları kontrol etmeden ilerlemeye çalışmalısınız.

25 Şubat, yakın çevrenizle beraber girişeceğiniz plan ve projeleriniz için kalıcı sonuçlar doğuracak işleri karşınıza getirebilir. Özellikle partnerinizle beraber atacağınız adımlar ve girişeceğiniz işler açısından 27 Şubat olumlu bir tarih. Evlilikle, ilişkinizi bir üst aşamaya taşımakla ilgili birtakım fikirleriniz varsa bu tarihte güzel kararlar devreye girecek.


AkrepAkrep Burcu:

01 Şubat’ta iş yaptığınız insanlarla olan iletişiminizde zaman zaman problemlere ve aksiliklere açık olacaksınız. Duyacaklarınız, iş hayatınızdaki önemli değişimler sizi çabuk sinirlendirebilir ya da tepkilerinizi çok çabuk verebilirsiniz.

03 Şubat’ta eviniz ve aileniz için parasal sorumluluklar altına giriyorsunuz. Yine bu zamanda girişimde bulunacağınız konu ve olaylar hızlanmaya başlıyor.

06 Şubat, sosyal çevrenizdeki insanlardan, arkadaşlarınızdan çok güzel fırsatlar karşınıza gelebilir. Hazır Merkür de düzelmişken artık korkacak hiçbir şeyiniz yok sevgili Akrepler. Bu yüzden gelen bu teklifi en güzel şekilde değerlendirin.

08 Şubat’taki Yeniay ev, aile, yuva alanlarınızda yeni karar ve başlangıçlarınızı destekliyor. Emlak alım, satım, kiralama, gayrimenkul, yerleşimle ilgili konular varsa, bu konularda harekete geçmek istiyorsanız işte tam da bu Yeniay’ı kullanmanın zamanı.

10 Şubat’ta geleceğinizi ilgilendiren, iletişime dayalı çok güzel iş teklifleri karşınıza geliyor. 14 Şubat yine beş yıldızlı günlerden bir tanesi. Harekete geçmek istediğiniz konularda çevrenizi ve arkadaşlık ilişkileriniz size çok büyük destek sağlayacak.  Bu tarih itibarıyla ev hayatınızı daha yakından inceleme, evle ilgili planlar yapma ve önemli konuların konuşulması, geçmişte çözülmemiş konu ve olayların yeniden karşınıza gelmesi oluşabilir.

17 Şubat’ta aile ilişkileri, yuva, yerleşimle ilgili konularda güzel gelişmeler yaşanabilir. Özellikle evinizle ilgili önemli bir değişim içine girmek istiyorsanız, evinizi değiştiriyorsanız boya, badana, tamirat, tadilat ve dekorasyon işlerine kalkışmanın tam zamanı.

19 Şubat’tan sonra kimliğinizi aşk hayatınızda, eğlencelerde, hobi ve sportif faaliyetlerle alakalı konularda ortaya koyuyorsunuz. Özellikle çocuk sahibi olmak istiyorsanız harika bir dönem. Flörtler, yeni insanlarla tanışma, aşk hayatınızın hareketlenmesi, sevme ve sevilme ihtiyacınızın artması etkileri de bu tarihten sonra devreye giriyor.

22 Şubat’ta sosyal çevrenizde yeni açılımlar oluşabilir. Arkadaşlarınızla olan bağlantılarınızda ufak tefek stresler ve gerginlikler yaşayabilirsiniz. 25 Şubat’ta aile hayatınızdaki konuşmaların karşılığını alacaksınız. Yine ev alım-satım konularında 25 ve 27 Şubat tarihleri, şanslı tarihler.

28 Şubat ise aşk hayatınızda kendinizi bırakmaya, hayal kurmaya, kandırmaya, aldanmaya açık bir zaman dilimi olacak. Sevdiğiniz insanı gözünüzde fazlasıyla yüceltebilirsiniz. Çocuklarınızla ilgili konularda da onlara karşı yüzünüz yumuşak olacak.

28 Şubat’taysa iş hayatınızda başkalarına yardım edebilirsiniz. Özellikle de hafta başına denk gelen bu süreçte bazı işlerin üzerinize yıkıldığını görebilirsiniz, dikkat edin. Enerjiniz düşük çalışacak. Bu da sizi zorlayabilir.


YayYay Burcu:

01 Şubat’ta maddi konularda dikkatli adımlar atmalısınız. Özellikle fikir alışverişlerinizde ve konuşmalarınızda risk içeren durumlardan ve riskli adımlardan kaçınmalısınız.

03 Şubat’ta yakın çevrenizle, iletişim halinde olacağınız insanlarla beraber hayati sorumluluklarınıza daha disiplinli ve daha etkili bir şekilde yaklaşabilirsiniz.

06 Şubat keyifli tarihlerden bir tanesi çünkü parasal konularda çok güzel anlaşmalar karşınıza gelebilir.

08 Şubat’taki Yeniay, yakın çevre, akraba ve kardeşlerinizin hayatıyla ilgili konu ve olayları hızlandırabilir. İletişim, satış, reklam, pazarlama alanlarında paraya dayalı birtakım işleriniz varsa adım atabilirsiniz.

10 Şubat, iş hayatınızda parasal desteklerinizin ve çok güzel paralı bir iş teklifinin karşınıza geleceği günlerden bir tanesi. 14 Şubat’ta geri planda durduğunuz, daha arkanızı kollayarak, daha dikkatle hareket ettiğiniz konularda şans sizden yana, özellikle toplum önü işlerinizde çok güzel ve etkili başarılar kazanacaksınız.

17 Şubat itibarıyla yakın çevrenizdeki akrabalarınız ve kardeşlerinizle olan bağlantılarınız kuvvetlenecek, onlarla olan iletişiminizde, bağlantılarınızda kendinizi hissedeceksiniz.

19 Şubat itibarıyla kimliğinizi aile hayatınıza aktarmaya başlayacaksınız. Ailenizle ilişkileriniz, yaşam alanınız ve yerleşimle ilgili konular öne çıkabilir

22 Şubat’taki Dolunay, kariyer hayatınızı etkileyecek. Aile ilişkilerinize bu kadar odaklandığınız bir dönemde kariyerinizdeki güzel gelişmeler, beklenmedik konu ve olaylar maddi anlamda elinizi bollaştırabilir, sizi çok mutlu edebilir.

25 Şubat iletişim, reklam, satış, pazarlama alanında kalıcı işlere imza atmak, hayatınızı ilgilendiren konulara yönelmek için harika olabilir.  Hafta sonuna denk gelen 27 Şubat tarihinde yakın çevrenizle beraber keyifli, eğlenceli, yaratıcı aktiviteler içine girebilir ve onlarla kısa gezilerde bulunabilirsiniz.

28 Şubat itibarıyla aile hayatınızda biraz daha fedakâr etkilerle haftaya başlayacaksınız.Oglak
Oğlak Burcu:

01 Şubat’ta aile hayatınızda gerginliklere açıksınız. Etrafa gösterdiğiniz, iz bıraktığınız o güzel etkileşimleri aile hayatınıza da göstermeye özen gösterin çünkü onlara karşı fazlasıyla sabırsızsınız.

03 Şubat, maddi konularda başka insanlara yaptığınız yardımların karşılığını alacağınız bir tarih olacak. Başka insanların ve geri planda durduğunuz işlerinizin sorumluluklarını etkili bir şekilde yerine getireceksiniz.

06 Şubat’ta çok güzel bir teklifle karşılaşabilirsiniz. Bu teklif özellikle yurtdışı bağlantılı işlerinizle ilgili olabilir.

08 Şubat itibarıyla oluşan Yeniay, parasal konularda yeni başlangıçlarınızı karşınıza getiriyor. Parayla ilgili konularda yeni adımlar atabilir, kararlar alabilir, ticari adımlarınızı başlatabilirsiniz. Kendinizi mutlu, şanslı, iyimser, coşkulu hissedeceksiniz. Kariyerinizde güzel bir iş teklifi kendinizi çok iyi hissettirebilir.

14 Şubat’ta grupsal işlerinizde ve faaliyetlerinizde şans sizden yana. İnsanları iyi bir şekilde organize edecek ve geleceğe yönelik adımlarınızı hızlandıracaksınız.

17 Şubat itibarıyla parasal konularda olumlu etkiler altındasınız. Para bir taraftan gelebilir, bir taraftan bu dönemde harcamalarınız yüzünden gidebilir.

19 Şubat itibarıyla merak ettiğiniz konu ve olayları öğrenmek için uygun bir döneme giriyorsunuz. Yakın çevre iletişiminiz artıyor. Akrabalarınız ve kardeşlerinizle olan bağlantılarınızı kuvvetlendirebilirsiniz.

22 Şubat itibarıyla oluşan Dolunay seyahat, eğitim, yabancılarla yapılacak işler, hukuki konular, ticari alanlarınızı aktif hale getirecek. Seyahatleriniz bu dönemden sonra artabilir, bir iş seyahati karşınıza gelebilir.

Parasal konularda güzel getiriler, sağlam ve kalıcı anlaşmalar 25 ve 27 Şubat tarihlerinde devreye girebilir. Emlak alım, satım gibi işleriniz varsa 27 Şubat tarihinde daha esnek, daha farklı, parasal konularda her zamankinden ilginç fikirlerle yola çıkacaksınız..

28 Şubat’ta önemli bir satış, reklam, pazarlama işiniz varsa biraz gerçeklerden uzak olduğunuz için maddi konularda kandırılma, yanlış yönlendirilme gibi etkilere karşı dikkatli olun. Bir taraftan da iletişimsel konularda yaratıcılığınız üzerinizde olacak.


KovaKova Burcu

01 Şubat’ta fikirsel olarak insanlarla anlaşmak kolay olmayacak. Düşüncelerinizde çok çabuk sıkılma, tepki gösterme, isyankârlık yapma, başkalarının söylediklerine kolay kolay inanmama gibi etkilere karşı hazırlıklı olmalısınız.

03 Şubat’ta hayat sizi her anlamda destekliyor. Özellikle sosyal çevrenizde olgun ve sizden daha büyük insanlarla girişeceğiniz işler konusunda kendinizi şanslı ve mutlu hissedeceksiniz.

06 Şubat, ortaklaşa parasal konularda güzel fikirlerin oluşacağı ve bunun sonucunda maddi anlamda çok güzel, size fayda sağlayacak işlerin karşınıza geldiği zamanlardan.

08 Şubat’taki Yeniay, sizi destekliyor sevgili Kovalar. Bu Yeniay sizin burcunuzda gerçekleşecek. Bu yüzden de uzun zamandır beklediğiniz girişimleri bu tarihten sonra başlatmak, sizin adınıza çok önemli.

10 Şubat’ta hayattan alacağınız keyif yüksek olacak. 14 Şubat’ta iş ve kariyer konularında başkalarından destekler görebilir ya da toplum önünde, kalabalık ortamlarda kendinizi keyifli hissedebilirsiniz.

17 Şubat itibarıyla ilişkilere her zamankinden daha fazla önem vereceksiniz. Başkalarına ayak uydurmanız, birlikte hareket etmeniz kolaylaşacak. Etrafınızdaki kişilere cazip görünebilirsiniz.

19 Şubat’tan sonra kendinizi parasal konulara yönlendiriyorsunuz. Kendi finansınıza güvenmek bu dönemde önemli, kazanç elde etme potansiyeliniz artacak.

22 Şubat’taki Dolunay, ortaklaşa para alanlarınızı etkileyecek. Banka, alacak, verecek, kredi, vergi, faizle ilgili alanlarda önemli konular, duygusal temalar ortaya çıkabilir.

25 Şubat’ta sosyal ortamlarda çevrenizden ve arkadaşlarınızdan alacağınız güçle fikirlerinizi, planlarınızı ve düşüncelerinizi kalıcı ve sağlam bir zemine oturtabilir ve önemli anlaşmalar yapabilirsiniz. Keza hayata bakış açınız oldukça esnek.

28 Şubat’ta parasal konularda yaratıcığınız yüksek olabilir. Parasal konularda biraz hayalperest davranmaya da yatkınsınız. Yine partnerinizin hayatı için yapacağınız fedakârlıklar devrede olabilir.


BalikBalık Burcu:

01 Şubat’ta sosyal ortamlarda ve çevrenizde sinirli hareketlerle, kafanıza buyruk davranışlarla hareket edebilirsiniz. Arkadaşlarınızla anlaşmak kolay olmayacak.

03 Şubat sizi destekliyor. Özellikle kariyerinizle ilgili konularda geri planda duracaksınız ama bütün bunları yapmak işinize yarayacak çünkü bir yandan da toparlamanız gereken işlerinizin üzerine düşeceksiniz.

06 Şubat’ta özel hayatınızda sosyal çevrelerde alacağınız bir teklif sizi çok mutlu edebilir. İnsanların beğenisini üzerinizde hissedeceksiniz. Bir yandan da karşı taraftan alacağınız teklifle ayaklarınız yerden kesilebilir.

08 Şubat’taki Yeniay, diğer burçların aksine hiçbir şekilde harekete geçmemeniz gerektiğinin altını çiziyor. Bu Yeniay’ı sadece kötü alışkanlıklarınızdan kurtulmak, bilinçaltı düzenlemeleri yapmak ve psikolojik yardımlar almak için kullanabilirsiniz.

10 Şubat’ta karşınıza çok güzel bir teklif gelecek. Bu teklif, sosyal ortamlardaki insanların desteğini üzerinize aldığınızı gösteriyor. 14 Şubat tarihi, yine keyifli tarihlerden. Sevdiğiniz insanla beraber yapacağınız bir tatil programı, bir seyahat keyfinizi yerine getirecek. Hayatınızda bir insan yoksa uzak ortamlarda, tatilde, seyahat halindeyken ya da eğitimle ilgili alanlarda aşkı bulmak söz konusu.

17 Şubat itibarıyla kendinizi biraz sosyal ortamlardan uzaklaştırabilirsiniz. Gerek ikili ilişkilerinizden gerek sosyal ilişkilerinizden izole olabilirsiniz.

19 Şubat’tan sonra kendinize olan güveniniz yerine geliyor. Bir anlamda sağlığınızda düzelmeler olabilir. Artık görünür hale gelmek isteyeceksiniz ve kimliğinizi dış ortamlarda ortaya koyacaksınız.

22 Şubat’taki Dolunay, özel hayatınızı etkileyecek. İkili ilişkiler ve özel hayatınızda hassas birtakım kararlar karşınıza gelebilir. Kendi hayatınıza odaklandığınız bu süreçte eşinizin ya da partnerinizin hayatındaki oluşumlar sizi zorlayabilir. Kendi hayatınız ve karşı tarafın hayatı arasındaki dengeyi iyi kurmaya özen gösterin.

25 Şubat’ta bazı fikirleriniz, patronlarınız ve sizi destekleyen olgun, tecrübeli insanlardan yana etkili olacak. Yine bu süreçte önemli bir anlaşma karşınıza gelebilir.

27 Şubat’ta parasal konularda beklenmedik yerlerden göreceğiniz desteklerle elinize para geçebilir ya da ticari anlaşmalar karşınıza gelebilir.

28 Şubat’ta kişisel hayatınızda birtakım kararsızlıklar, yanılgılar, belirsizlikler oluşabilir. Bir yandan da sanatsal işle uğraşıyorsanız çok şanslı ve yaratıcı etkiler altındasınız.

 

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

2 Yorumlar

 • Cevaplamak
  suna
  10:14'de Şubat 4, 2016

  Sonun da Hande hanım 1 aydır bu yorumları bekliyorum 2016 genel yorumlarınızı da dört gözle bekliyorum. sevgiler…

 • Cevaplamak
  zeynep
  20:09'de Şubat 4, 2016

  Hande hanım harikasınız terazi burç yorumlarınızı o kadar birebir yaşıyorumki inanamıyorum hala özellikle iş ve aşk yaşamı hakkında şubat ayı iyi ve olumlu başladı umarım martta da böyle devam eder:))

Bir Cevap bırakın