Aylık Yorumlar Semadan Haberler

Mart 2016 Burç Yorumları

Bu yazıyı paylaşın;

Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

01-03 mart çevre bağlantılarınızın size olumlu döneceği tarihler. Belki de geçtiğimiz ay karşılaştığınız, tanıştığınız ve beraber iş yapmayı düşündüğünüz kişilerle harekete geçeceksiniz. Aradığınız bağlantılar ve destekler karşınıza gelecek.

 

05 marttan sonra iletişiminizde geri çekilmeler oluşabilir. Biraz yalnız kalmayı arzulayacağınız bir döneme giriş yapıyorsunuz. Bu dönemi bir hazırlık dönemi olarak görmeli ve fikirlerinizi iyi bir projeye dönüştürecek içsel ilhama kulak vermelisiniz. İletişiminizde biraz yavaşlamalar ve kısılmalar görülebilir.

 

06 martta geleceğinize yönelik bazı işlerinizde sıkıntılar ve sorunlar yaşamaya açık olacaksınız. Yine 06 mart itibarıyla seyahat, yabancılarla ilişkiler, dış ticaret, eğitim, medya, yayıncılık ve yasal konularda mücadeleniz ve girişim cesaretiniz artmaya başlayacak.

 

07-08 mart ta işinizde yeni açılmalar, fırsatlar karşınıza gelebilir, güçlü insanlardan alacağınız fayda ve güçle işinizde kimliğinizi güçlendireceksiniz.

 

09 martta tam bir güneş tutulması devreye girecek. Bu tutulma sizin kadersel alanınızda gerçekleşiyor. Kontrolünüz dışında gelişecek şeylere karşı tedbirli olmalısınız. Hesapta olmayan, beklenmedik gelişmeler canınızı sıkabilir. Şartları zorlamadan olayları biraz akışına bırakarak hareket etmelisiniz. Yeni projelere ve atılımlara girmek için de iyi bir dönem olmayacak. Sağlığınıza bu tutulma zamanı çok dikkat etmelisiniz.

 

11-20 mart günlerinde fikirlerinizde ve bağlantılarınızda gerçekçi olamayacaksınız. Bir yandan yaratıcılığınız ve fikir üretkenliğiniz yüksek olabilir.

 

12 mart itibarıyla biraz sosyal ortamlardan uzaklaşabilirsiniz. Gerek ilişkinizden, gerekse sosyal hayatınızdan kendinizi soyutlayabilirsiniz. Aşk hayatınızda olan biteni gözlemlemelisiniz. Hayatın anlamını sorgulayacak ve yalnız olmaktan 3 haftalık bu süreç içerisinde daha keyif alacaksınız.

 

14 mart – 25 mart tarihinde de ilişkilerinizde sıkıntılara ve sorunlara açık olacaksınız. Kalıcı ve net olmayan ilişkilerinizde bozulmalar ve sorunlar su üstüne çıkabilir.

 

İş hayatınızda 15-16 martta keyfinizi arttırabilirsiniz. Yeni fikirler ve projeler, kafanızdaki düşüncelerin size yeni anlamlarla geriye dönmesi söz konusu.

 

20 mart itibarıyla güneş sizin burcunuza geçiyor. Bu tarihten sonra düşük hissettiğiniz enerjinizde yükselme görecek, fiziki olarak kendinizi iyi hissetmeye başlayacaksınız.

 

23 martta Parçalı bir ay tutulması oluşuyor. Bu tutulma sizin ilişkiler ve evlilik evinizi etkiliyor olacak. Bu günlerde ilişkinizle ilgili konularda hızlı ve beklenmedik gelişmeler altında olacaksınız. Mevcut birlikteliğinizde gerekli uzlaşmalar ve diplomasi yapılmazsa ilişkileriniz riske girebilir. Yine bu etki ortaklaşa işleriniz için de geçerli olacak. Partnerinizin hayatında büyük değişimler ve olaylarda söz konusu olabilir. Tam da bu tutulma sırasında meydana gelen jüpiter- satürn karesi, bu tutulmayı daha da önemli bir hale getiriyor. Başka bir şehre veya yere taşınma gibi bir planınız varsa bu size yaramayabilir zira bazı işlerinizde kısıtlamalar ve daralmalar söz konusu olacak. Yine evliliğinize, evlilik adımlarınıza, ilişkilerinize bu tutulma ve sonrasında çok dikkat etmelisiniz.

 

25-26-30-31 martta işleriniz için yeni çıkışlar, hırslı yapınızla işlerinizi toparlama gibi durumlar söz konusu. Konuştuklarınızı uygulama aşamasına sokabilir, gerekli bilgiyi ve gücü kendinizde ve beraber çalıştığınız kişilerde bulabilirsiniz.


BogaBoğa Burcu:

01 – 03 Mart tarihleri, iş hayatınızda çok güzel anlaşmalar ve iş birlikleri içine girebilirsiniz. Beklenmedik yerlerden göreceğiniz, özellikle parasal desteklerle birlikte önemli işbirlikleri, iş oluşumları, kendinizi çok mutlu ve huzurlu hissettirebilir.

 

05 Mart itibarıyla artık iletişimsel konularınızı daha fazla sosyal çevrenize ve arkadaş ortamlarınıza kaydırmaya başlayacaksınız. Arkadaşlarınızla bir arada bulunmak, onların fikirlerine değer vermek, belki de onlarla fikir alışverişleri içinde bulunmak önem kazanacak.

06 Mart itibarıyla artık enerjinizi tam anlamı ile ortaklaşa para alanlarınıza kaydıracaksınız. Bu süreçte daha fazla ortak para havuzunuzun, yatırımlarınızın, birikimlerinizin üzerine düşebilir, bu alanda mücadelenizi ortaya koyabilirsiniz. Banka, vergi, kredi, faiz, pirim, nafaka, sigorta gibi konularda daha girişken, daha hızlı, daha düşünmeden ve sonunu getirmeden atacağınız adımlar karşısında dikkatli olmakta fayda olacak.

07-08 Mart tarihlerinde değişik fırsatların karşınıza geldiğini göreceksiniz. Bu tarihler, sosyal çevrenizin harekeli olacağı tarihler.

09 Mart’ta tam bir Güneş Tutulması yaşanıyor. Bu Güneş Tutulması, sizin sosyal çevrenizde beklediğinizden daha çabuk bir hareketlenmeye sebep olabilir. Sürpriz gelişmelere açık olmalısınız. Birazcık daha sosyal ilişkilerinizden istifade etmelisiniz, yararlanmalısınız. Yine bu süreçte kariyerinizde yardımı dokunacak insanlarla bir araya gelebilirsiniz.

12 Mart itibarıyla artık tam anlamıyla sosyalliği seviyor olacaksınız. Arkadaşlarınızla olan bağlantılarınızı kuvvetlendireceksiniz. Onlarla konuşmak, planlar yapmak, hayatı keyifle, lüks içinde geçirmek devreye girmeye başlıyor.

15 Mart’ta aşk hayatınızdaki güzel gelişmeler veya evliyseniz, çocuğunuz varsa, çocuğunuzla olan güzel bağlantılar, hayatı daha keyifli algılamanıza sebep olabilir ve var olan sorunları çok daha kolay atlatabilirsiniz.

20 Mart itibarıyla, arkadaşlarınızla olan bağlantılarınızda çok fazla fedakar, çok fazla onları düşünerek hareket etme etkileriniz yüksek. Bu da zaman zaman ilişkilerinizde birtakım sıkıntılar ve problemler yaratmaya meyilli olacak. Onlar tarafından kullanılmamaya ya da onları kullanmamaya özen gösterin.

22 Mart itibarıyla artık hem aşk hayatınızda, hem de parasal konularda işleri geri plandan takip etmek isteyeceksiniz. Çok yoğun bir iki ay geçirdiniz. Ocak ve Şubat; hem kariyer, hem de sosyal çevre açısından çok yoğundu ve şimdi artık biraz dinlenmek, sağlık alanınıza özen göstermek, biraz daha geriden durarak plan yapmak zamanı olarak değerlendirin bunu sevgili Boğalar.

23 Mart’ta önemli bir Parçalı Ay Tutulması gerçekleşiyor. Bu Parçalı Ay Tutulması sizin iş, hizmet ve sağlık alanlarınızı etkiliyor sevgili Boğalar. İşinizle ilgili beklenmedik konu ve olaylara, duygusal streslere, duygusal sonlanmalara, bitişlere, birtakım sıkıntılara hazırlıklı olmalısınız. Yine bu süreçte karşınıza gelen bir işin beklediğiniz gibi olmadığını görebilir ve her zamanki eğlenceli, neşeli ve keyifli yapınızla işinize yaklaşamayabilirsiniz. Aşk hayatınızda, eğlence hayatınızda ve çocuklarınızla olan bağlantılarınızda ortaklaşa para sorumlulukları yüzünden birtakım sıkıntı ve sorunların oluşması, bu alanda kendinizi yalnız, mutsuz, fakir hissetmeniz söz konusu. 23-25 Mart civarı önemli parasal girişimlerden uzak durun ve para ile olan bağlantılarınıza çok ama çok dikkat edin.

25 Mart’tan sonra seyahat, eğitim, medya alanlarında, ticari konularda olayları gözden geçireceğiniz bir sürece giriyorsunuz.


İkizlerİkizler Burcu

01 ve 03 Mart’ta hem toplumsal konularda hem grupsal, hem de seyahate dayalı ilişkilerinizde güzel gelişmeler, istediğiniz türde kalıcı ve sağlam birlikteliklerin kurulması devrede olabilir.

05 Mart itibarıyla artık tamamen iletişiminiz, kariyer ve iş konularına kaymaya başlayacak. İşinizle ilgili konularda konuşma ve görüşmelerinizi arttıracaksınız.

06 Mart’ta özellikle partnerinizle girişeceğiniz işlerinizde beklenmedik konu ve olaylar ilişkinizde birtakım sıkıntı ve problemleri ortaya çıkarabilir. Yine 06 Mart itibarıyla artık enerjinizi tam anlamıyla özel hayatınıza kaydıracaksınız. İkili ilişkiler önemli olmaya başlayacak. Sevdiğiniz insanla olan mücadeleleriniz bir anlamda artabilir.

07 Mart’ta, işinizle ilgili konularda diğer insanlardan göreceğiniz maddi destekler yüzünüzü güldürecek.

 

08 Mart tarihinde hem aile hayatınızda hem de işle ilgili konularda güzel gelişmeler altında olacaksınız.

09 Mart’ta kariyer evinizde bir tutulma gerçekleşiyor. Bu Tutulmada iş ve kariyer hayatınızda beklenmedik hareketlenmelere açık olacaksınız. Sürpriz gelişmeler, beklenmedik konu ve olaylar etrafınızda cereyan edebilir. İş hayatınızda oldukça hareketli bir döneme giriyorsunuz.

12 Mart’tan sonra tam anlamıyla iş ve kariyer hayatınızda güzel ilişkiler kuracağınız bir sürece ilerliyor olacaksınız. Yaptığınız işlerin karşılığını almak, önemli olacak.

14 Mart, ikili ilişkilerde biraz sıkıntıların yaşanacağı, kendinizi yalnız hissedeceğiniz, düşünce ve fikirlerinizin desteklenmediğini düşüneceğiniz bir süreç.

16 Mart civarında ailenize parasal yönden yardım ediyor olmanız, onlara bir anlamda el-ayak uzatmanız kendinizi iyi hissettirtecek. Onları birçok konuda yönlendirebilirsiniz. Aynı zamanda onlar da sizin bu potansiyelinizden en güzel şekilde faydalanıyor olacaklar.

20 Mart civarında özellikle toplum önünde kuracağınız ilişkilere karşı dikkat etmeniz gerekebilir çünkü bu ilişkiler, çok da gerçekçi ilişkiler olmayacak. Yine de sanata ve yaratıcılığa dair bir işiniz varsa bu günlerde yaratıcılığınızın arttığını ve bu enerjinizin tavan yaptığını görebilirsiniz.

23 Mart’ta bir Ay Tutulması gerçekleşecek. Bu Ay Tutulması, özellikle aşk hayatınızla ilgili hızlı gelişmeleri, beklenmedik başlangıç ve bitişleri karşınıza getirebilir. Çocuklarınız varsa, onların sağlığıyla ilgili veya onlarla olan ilişkilerinizle ilgili beklenmedik durumlar, ilişkilerde kopuşlar da oluşabilir.. 23 Mart’taki tutulmaya denk gelen günlerde, özel hayatınızda birtakım sıkıntılara açık olacaksınız. Özellikle eşinizin ya da partnerinizin hayatındaki önemli sorumluluklar, sizin aile hayatınızdan aldığınız keyfi, şansı, mutluluğu etkileyebilir.

25 Mart itibarıyla ilişkinizi, yaşadıklarınızı gözden geçireceğiniz bir dönem içine giriyorsunuz.YengecYengeç Burcu
:

05 Mart itibarıyla yurtdışı, yabancılarla yapılacak işler ve eğitim konularında, medya ile ilgili konularda yapacağınız konuşmalar ve anlaşmaların artacağı bir zaman dilimine giriyorsunuz.

06 Mart, özelikle yurtdışı bağlantılı ya da yabancılarla yapılacak olan işlerinizde birtakım iş sıkıntıları ve sorunlarına açık olabilirsiniz..

07-08 Mart’ta özel hayatınızda ya da ortaklaşa atılacak adımlarda; partnerinizden destek görebilirsiniz.

09 Mart’ta Balık burcunda bir Güneş Tutulması gerçekleşecek. Bu tutulmada, eğitim ile ilgili faaliyetleriniz hızlanabilir. Yine iletişim, öğrenme, hareket ve hız, hayat mottonuz olacak. Bu faaliyetleriniz fazlasıyla hızlanabilir. Dış seyahatler, yabancılarla yapılacak işler gündeme geliyor. Bir şeyler öğrenme amaçlı seyahatler de yapılabilir. Aynı zamanda iletişim, ulaştırma, pazarlama, taşımacılık, medya, bilişim gibi sektörlerinden birinde bir işle uğraşıyorsanız önemli gelişmeler kaydedeceksiniz.

11 Mart’ta özellikle yabancılarla olan konuşma ve görüşmelerinizde yardımsever ve fedakar tavırlarla hareket ediyor olacaksınız.

12 Mart itibarıyla dış seyahatler yapmak, yabancı ortaklı işlere girişmek, eğitimle ilgili konular açısından olumlu bir sürece adım atacaksınız.

16 Mart itibarıyla sevdiğiniz insana yol göstermek, gücünüzü onunla beraber etkili bir şekilde ortaya koymak önem kazanıyor. Bir anlamda yakın çevrenizdeki insanlar, özel hayatınızla ilgili konularda size yardımcı olabilirler. Oldukça keyifli etkiler altındasınız.

20 Mart’ta tam anlamıyla kimliğinizi ve kişiliğinizi kariyer alanında ortaya koymaya çalışacağınız bir sürece giriyorsunuz.

23 Martta oluşan Ay Tutulması, özel hayatınızı, yaşam alanlarınızı ve aile ilişkilerinizi etkiliyor. Güvenlikle ve yerleşimle ilgili konuları temsil eden bir tutulma olacak. Bu tutulmayı takip eden sürede bu temaların çok ciddi anlamda ön plana çıktığını görüyor olacaksınız. Duygusal anlamda birtakım stresler, kopmalar, iniş-çıkışlar, dalgalanmalar önem kazanabilir. İşinizde, kariyer hayatınızda, üstleriniz ve iş ilişkisi içinde bulunduğunuz kişilerle ilişkilerinizde de dikkatli olmanız gerekebilir.

25 Mart’ta işle ilgili konularda daha önceden çok iyi anlaştığınız, insanlarla olan ilişkilerinizde birtakım sıkıntılar, anlaşmazlıklar oluşablir. Kendinizi bir anlamda yalnız hissedeceksiniz.


AslanAslan Burcu:

01 Mart, sevdiğiniz insanla ilişkiniz doğrultusunda isabetli kararlar alabilirsiniz. 03 Mart’ta ya partnerinize gelecek ya da size gelecek bir eğitim veya seyahat fırsatı sizi mutlu edebilir.

05 Mart itibarıyla para sorunlarınıza daha etkili bir çözüm üretebilirsiniz.

06 Mart civarında özellikle riskli işlerle uğraşıyorsanız, borsa, döviz işleriniz varsa önemli kararlar almamaya çalışın.

07-08 Mart parasal konularda, iş hayatınızda insanlardan göreceğiniz destekler yüksek olabilir.

09 Mart’ta oluşan Tam Güneş Tutulması, sizin ortaklaşa parasal alanlarınızı etkiliyor. Ortaklaşa işlerinizde hızlı ve sürpriz gelişmelere hazır olmalısınız. Başkalarının parasal durumundaki değişimler sizin üzerinizde önemli etkiler yaratabilir. Yine bu süreçte kredi, borç almak ya da başkalarını da bağlayan girişimlerde bulunmak arzusundaysanız bir anlamda hedefe iyi odaklanmalısınız.

12 Mart’tan sonra para işlerinizde ilişkilerinizi devreye sokabilirsiniz. Borç almak istediğiniz konularda insanlar size yardım edecekler.

16 Mart, özellikle iş hayatınızda parasal konularda iş gücünüzü doğru ve etkili bir şekilde kullanabilirsiniz.

20 Mart’ta parasal konularda ilişkilerinize dikkat etmelisiniz.. Fazlasıyla fedakar davranabilirsiniz. İlişkilerinizde sizden borç isteyen insanlara yüzünüz yumuşak olabilir. Bu tarihten sonra artık tam anlamıyla hızlanıyorsunuz. Yabancılarla yapılacak işler, eğitim, seyahat, medya konularına daha fazla odaklanacağınız bir döneme gireceksiniz. 20 ve 22 Mart tarihlerinden sonra konuşmalarınızı bu alanda hızlandıracaksınız.

23 Mart’ta oluşan Ay Tutulması, yakın çevrenizdekilerle ilişkilerinizde hızlı ve beklenmedik olayları hayatınıza taşıyabilir. Tedirgin edici birtakım durumlarla karşılaşabilirsiniz. Bu tutulma, iletişim becerilerinizi, eğitimsel konuları, satış ve pazarlamayı, fikirlerin ifade edilmesini, sözleşmeleri, haberleşmeleri, teklifleri, ulaşımla ilgili konuları da bağlayan bir tutulma olacak. Bu konularda gerginlikler, stresler dikkat çekiyor. Çevre değiştirebilirsiniz.. Özelikle yurtdışı bağlantılı işlere, hukuksal konulara, iletişimsel konulara bu tutulmada dikkat etmeniz gerekecek.

25 Mart parasal konularda sıkıntı yaşayabilirsiniz. Bir yandan da yaşadığınız sıkıntıları üzerinizden atmak için çok daha farklı konularda parasal açılmalar yaşayabilirsiniz.


BasakBaşak Burcu:

01 Mart aile hayatınızda almanız gereken sorumluluklarınızı kolaylıkla organize edebilirsiniz. Yine bu sorumlulukların sizi daha iyi ve etkili bir insan haline getirmesi, iş hayatınızda da birtakım kalıcı ilişkiler kurmanız için size gereken gücü sağlayabilir. Maddi konularda ve iş hayatınızda 03 Mart’ta olumlu etkiler altındasınız.

05 Mart itibarıyla ikili ilişkilerinizde strateji geliştirmek, bilinçli davranmak size kazandıracak. Ortaklaşa işlerinizle ilgili önemli gelişmeler, konuşmalar gündeme gelebilir.

06 Mart’ta özel hayatınızda ve aile ilişkilerinizde sevdiklerinizin sorumluluklarını yeteri kadar yerine getirmediğini düşünebilirsiniz. Hayatın da sizi desteklemediği fikrine kapılacaksınız. Bu yüzden ilişkilerinize dikkat etmelisiniz.

07-08 Mart’ta aşk hayatınızda güçlü ve etkili hareket edeceksiniz. Yaratıcılık ve sanata dayalı ortaklaşa işlerinizde önemli insanlardan alacağınız desteklerle yolunuzda ilerlemeniz söz konusu.

09 Mart’taki Güneş Tutulması, ikili ilişkiler alanınızda gerçekleşiyor. Ortaklaşa işlerde, özel ilişkilerinizde hızlı ve sürpriz gelişmeler bu tutulmayla beraber ön plana çıkacak. Karşılıklı ilişkilerin önem taşıyacağı bir dönemdesiniz. Yeni ilişkiler, ortalıklar, iş konularında anlaşmalar gündeme gelebilir. İlişkiler anlamında önemli ve beklenmedik konu, olaylar ve kararlar bu tutulmayla beraber devreye girmeye başlayacak. Evlilik, söz, nişan, taşınma söz konusu olabilir. Ortaklaşa işlerde de beklenmedik gelişmelere açık olacaksınız.

11 Mart itibarıyla düşünceleriniz biraz karmaşık olabilir. Çevre iletişiminizde, fedakar ve yardımsever olabilirsiniz.

12 Mart itibarıyla sevdiğiniz insanla duygusal bağlarınızı güçlendirebileceksiniz. Yine onun hayatını daha ön plana almak, bir anlamda kendinizi kurban etme gibi etkileriniz de oluşabilir.

16 Mart’ta sevdiğiniz insanın hayatınıza bir yol hocalığı yapması ya da sizin onun hayatına bir ışık tutmanız gibi etkilerle ilişkilerinizi kuvvetlendirebilirsiniz ama ilişkilerinizdeki fedakarlıklar bu ay bitmiyor sevgili Başaklar.

22 Mart itibarıyla parasal konuları daha fazla konuşmak ve bu konulara çözüm üretmek anlayışınız önem kazanıyor. Önünüzdeki 2 haftalık süreçte banka, kredi, vergi, faiz, stopaj, prim gibi konularda kafanız çözüme yönelik çalışacak.

23 Mart’ta Parçalı Ay Tutulması gerçekleşiyor. Bu Ay Tutulması sizin para evinizde gerçekleşecek. Parasal durumunuzda veya diğer kişilerle mali ilişkilerinizde hızlı ve tedirgin edici şekilde gelişen durumlara karşı hazırlıklı olmalısınız. Paranızı değerlendirme adına çok dikkatli olmanız gerekiyor. Aynı şekilde bu etki, paranızı korumak için de geçerli olacak. Ekonomik olmak gerekebilir. Bir yandan ev, aile, yuva alanlarınızdaki sorumluluklar hayatı eğlenceli, daha keyifli, daha fırsatlı algılamanıza engel olacak.

25 Mart itibarıyla ilişkilerinizde birtakım sıkıntılar altında olacaksınız. Bir ilişkinin sonlanması, ilişkide tansiyonlu durumların ortaya çıkması, kendinizi yalnız hissetme gibi etkilere dikkat edin.


TeraziTerazi Burcu:

Sevdiğiniz insandan göreceğiniz desteklerle yakın çevrenize yardım etmeniz gereken konular, 01- 03 Mart civarı devrede olacak. Hayata esnek bakıyor olacaksınız ve farklı ilişkiler, sevdiğiniz insanla günlük rutinin dışına çıktığınız birtakım faaliyetler içinde bulunabilirsiniz.

05 Mart itibarıyla 15 gün boyunca iş hayatınızda konuşma ve görüşmeleriniz hızlanmaya başlıyor. Bir anlamda beraber çalıştığınız insanlarla iletişiminizi hızlandıracak ve sorunlarınız varsa bu sorunlara çözüm üretmekte gecikmeyeceksiniz.

06 Martta yakın çevrenizin, akraba, kardeş ve kuzenlerinizin sorumlulukları, sizin günlük programınızda birtakım aksamalara ve sıkıntılara sebep olabilir..

07 Mart, aile hayatınızda sevdiklerinizden aldığınız gücü işinizde etkili bir şekilde kullanabileceğiniz tarihlerden bir tanesi. 08 Mart tarihinde iş hayatınızda abartılı olmamaya dikkat etmelisiniz.

09 Mart’ta oluşan Tam Güneş Tutulması sizin iş, hizmet ve sağlık alanlarınızda gerçekleşecek. İşte bu tarihten sonra işinizle ilgili konularda beklenmedik konu ve olaylara, sürpriz gelişmelere gebesiniz. Belki uzun zamandır işinizden memnun değildiniz ama değiştirmek konusunda da harekete geçmediniz, işte şimdi bu tutulmayla işinizi değiştirmeniz gereken koşullar karşınıza gelebilir. Başka bir projeye dahil de olabilirsiniz. Kendinizi işinizde sorgulayacaksınız. Bir yandan da sağlığınızla ilgili olaylara da açıksınız.

11 Mart’ta özellikle bazı kararsızlıklar ve net olmayan durumlar kafanızı karıştırabilir. İş hayatınızda bugüne denk gelen toplantılarınız ve anlaşmalarınız varsa başka bir güne erteleyin lütfen.

12 Mart’tan sonra, tutulmadan aldığınız etkilerle iş, hizmet ve sağlık alanlarınızda yaşadığınız önemli değişimleri istediğiniz şekilde yönlendirebileceğiniz bir döneme giriyorsunuz. İş ilişkileriniz önem kazanacak. Bir yandan kilo almaya meyilli olacağınız bir döneme giriyorsunuz. Yeme-içmeye olan meyliniz artabilir.

20 Mart’tan sonra özel hayatınızın üzerine eğileceksiniz. Şartlar daha fazla karşı tarafın elinde olacak. Sevdiğiniz insanın hayatına göre kendi hayatınızda düzenlemeler yapabilirsiniz. Aynı şekilde 22 Mart’tan sonraysa sevdiğiniz insanla şimdiye kadar konuşmadığınız, çözüme ulaştırmak istediğiniz konuları masaya yatırmanın tam vakti.

23 Mart’taki Ay Tutulması, hayat evinizde gerçekleşiyor. Kişisel alanınızda yaşayacağınız bu Ay Tutulması ile beraber hayatınızla ilgili konularda önemli gelişmeler karşınıza gelecek. Belki de sevdiğiniz insanın hayatına çok fazla odaklandınız. Şimdi artık kendi hayatınızı düşünerek adımlar atmalısınız siz bunu yapmazsanız zaten yaşayacağınız bazı olaylarla hayat size yaptırtacak. Bu süreçte stresli ve gergin olmanız çok normal. Bu Tutulmayı etkileyen bir gezegen hareketi de, yakın çevrenizin sorumluluklarıyla karşınıza gelebilir. Kendinizi manevi anlamda şanslı, mutlu ve korunuyor gibi hissederken bu süreçte yaşadığınız bazı olaylar üzerinizde karamsarlığa sebep olacak ve siz olayları biraz daha dar ve zor bir şekilde algılayabilirsiniz.

25 Mart, özellikle iş hayatınızda zorlanabilirsiniz. Sıkıntılarınızı ve problemlerinizi göstermek istemeyeceksiniz ama içten içe bir anlamda hayatın sizi zorladığını ve yalnız bıraktığını düşünebilirsiniz. İş ilişkileriniz ve sağlıkla ilgili konularda sorun ve problemler devreye girecek.


AkrepAkrep Burcu:

05 Mart itibarıyla kendinizi aşk hayatınızda göstermek isteyeceksiniz . Öğrenmeye şimdiye kadar fırsat bulamadığınız konular varsa bu konularda kendinizi geliştirmek arzusunda olacaksınız.

06 Mart’ta aşk hayatınızda birtakım sıkıntı ve sorunlar su üzerine çıkabilir . Hayatın sizi desteklemediği fikrine kapılacaksınız. Varsa çocuğunuzla olan ilişkilerinize ve onun hayatına da bu hafta sonu dikkat etmeye özen gösterin.

07-08 Mart, yakın çevrenizde güçlü bir insandan alacağınız teklifle ya da destekle aşk hayatınızda güzel gelişmeler yaşanabilir . İletişim halinde olduğunuz bir insandan sanatsal bir teklif devreye girebilir. Kendinizi güçlü ve etkili hissedeceksiniz.

09 Mart’ta aşk evinizde Tam Güneş Tutulması gerçekleşiyor. Bu süreçte aşk hayatınızda hızlı ve sürpriz gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Özellikle esnek olmayı başarırsanız hem iş hem de özel hayatınızda işleriniz rast gidebilir. Günlük hayatınıza biraz renk katmak; sanatsal konulara, sportif faaliyetlere, çocuğunuza ya da hobilerinize vakit ayırmak iyi gelecek.

12 Mart’tan sonra artık bütün konu ve olayları aşk hayatınıza kaydırıyorsunuz. Flört ettiğiniz insanla olan bağlantınız kuvvetlenecek, onunla daha fazla vakit geçirmek isteyeceksiniz, çocuklarınıza daha fazla zaman ayırmak öne çıkacak.

15 Mart’ta sosyal çevrenizdeki insanlardan alacağınız farklı bir teklifle; abartılı, fazla iyimser ve fazla rahat olabilirsiniz. Yine bu süreçte etkili iletişiminizle etrafınızdaki insanların bir şekilde başını döndürebilirsiniz.

16 Mart’ta hem çevrenize iletişimsel konularda hem de çevreniz size hayatınızla ilgili konularda şans getirecek, yol gösterecek ve bir anlamda yukarıya taşıyacak.

20 Mart özellikle aşk hayatınızda en romantik günlerden bir tanesi. Eğer hayatınızda bir insan varsa ona karşı aşırı fedakar ve anlayışlı olacaksınız.

22 Mart itibarıyla iş konularına, rutin işlere yönelme, sorumlulukların ve görevlerin artması, beraber çalıştığınız insanlarla olan iletişiminizin hızlanması öne çıkabilir. Sağlığınızla ilgili kontrollerinizi de yaptırabilirsiniz.

23 Mart’ta oluşan Ay Tutulmasıyla beraber sağlığınıza çok dikkat etmeli ve kontrollerinizi düzenli olarak yaptırmalısınız. Kontrolünüzün dışında etkenlerin devreye girdiği bir dönem olacak. Yine bu durum, hastane ve hapishaneler gibi kapalı alanlarla da bağlantılı olabilir. Aynı zamanda bilinçaltınızın etkileneceği bu Tutulmada yaratıcılığınız artabilir, sezgileriniz güçlenebilir. Bir süredir gizli kalan fikirler, sırlar açığa çıkabilir. Dışa çıkamayan sinirsel gerginlikler, ruh halinizi biraz bozacak. Parasal sorumluluklarınız, geleceğiniz adım atmak istediğiniz konularda sizi zorlayabilir.

25 Mart’ta hem aşk hem iş ilişkileriniz bozulabilir . Aşırı iyimserlikle hareket etmeyin, riskli işlerden kaçının, ilişkilerinize her zamankinden daha fazla özen gösterin.

31 Mart’ta iş hayatında beklenmedik bir konuşma, bir iş teklifi, bir projenin karşınıza gelmesi ya da farklı bir şekilde kendinizi işlerinizde ortaya koymak önemli olabilir.


YayYay Burcu:

01 Mart’ta yakın çevrenizdeki insanlarla kuracağınız güzel bağlantılar, hayati kararlarınızda sizi destekliyor. 03 Mart, aşk hayatınızda esnek davranışlarınızla ve güzel iletişiminizle sevdiğiniz insanla farklı geçireceğiniz bir gün olarak karşınıza çıkacak.

05 Mart itibarıyla geleceğe yönelik planlarınızı devreye sokabilirsiniz. Ev hayatını yakın plana alacak, evle ilgili planlarınızı yapacak, aile hayatınızda önemli konuşmaların devreye girmesine yardımcı olacaksınız.

06 Mart’ta genelde sağlığınız ve ailenizin sağlığıyla ilgili konu ve olayların ön plana çıktığını görebilirsiniz. Aile büyüklerinizden bir insan, hayatınızdaki birtakım şeyleri onaylamıyor olabilir. Bu da sizin üzerinizde negatifliğe ya da karamsarlığa neden olabilir.

07-08 Mart, aile hayatınızda konuştuğunuz evle, gayrimenkulle ilgili konularda ya da parasal konularda ailenize destek olacağınız zamanlardan.

09 Mart’ta Tam Güneş Tutulması yaşayacaksınız. Bu Tutulmada ev ve aileyle ilgili konularda beklenmedik olaylar karşınıza gelebilir. Ev değiştirmek, aile içinde beklenmedik kararlar alabilirsiniz. Tamamlamak, üzerinde daha fazla çalışmak gereken işlerle uğraşacağınız günlerde olacaksınız ve özellikle de kararlı olursanız zorlukların altından kolaylıkla kalkabileceksiniz.

12 Mart itibarıyla daha fazla evinizde vakit geçirmek isteyeceksiniz. Ev ve aile hayatınızla ilgili konularda olumlu gelişmeler içinde olacaksınız.

15 Mart’ta ailenize vereceğiniz sözler konusunda dikkatli olmalısınız. Bir yandan da güzel gelişmeler karşısında sevdiklerinize karşı yelkenleriniz çabuk suya inecek. Bu yüzden de önemli sözler altına girebilirsiniz.

20 Mart’ta aile büyüklerinizle olan konuşmalarınızda onları gözünüzde fazlasıyla büyütebilir, onlara gerçekçi yaklaşmayabilirsiniz.

22 Mart itibarıyla daha fazla aşkı konuşacaksınız. Günlük aktivitelerinizde planlı hareket etmek önemli olacak. İşveren ya da yöneticiyseniz işe alım yapmak için uygun bir dönem. Yine çocuklarla ilgili konularda önemli kararlar alabilirsiniz.

23 Mart’taki Ay Tutulması sizin soysal çevre alanlarınızı ve özel hayatınızı etkiliyor. Bu Tutulmayla beraber sosyal çevrenizde ilginç, beklenmedik olaylar, hareketlenmeler oluşabilir. Yine sosyal çevrenizdeki insanlar size aşkı sunabilirler, biriyle tanıştırabilirler, flörtleriniz sosyal ortamlara taşınabilir. Bir yandan da bu Tutulmayla beraber işinizde birtakım daralmalar, sıkıntılar, bazı fırsatların elinizden kaçtığını düşünmeniz gibi etkiler söz konusu olabilir.

25 Mart’ta aile hayatınızdaki sıkıntı ve problemler yaşamaya açıksınız. Ailenizden bazı insanlarla anlaşmak kolay olmayacak.

31 Mart’ta ise beklenmedik bir şekilde sevdiğiniz insanla değişik konuşmalar içine girebilirsiniz. Şimdiye kadar hala bir insan karşınıza çıkmadıysa aşk hayatınızda hızlı, beklenmedik, sürpriz gelişmelere açık olmalısınız.Oglak
Oğlak Burcu:

01 Mart’ta parasal konularda güçlü, sağlam, kalıcı ilişkiler içindesiniz. Başkalarının hayatıyla ilgili aldığınız sorumluluklar; elde ettikleriniz ve sahip olduklarınız kendinizi güçlü hissetmenize sebep olacak. Parasal yönden de daha ekonomik adımlar atabilirsiniz.

05 Mart itibarıyla iletişim konularınıza kanalize olacaksınız. Zihinsel becerilerinizi geliştirebilecek fırsatlar karşınıza çıkabilir. Yakın çevrenizle iletişiminizi artırabilirsiniz. Tartışmalar, konuşmalar, görüşmeler, çok sayıda kontak devreye girmeye başlayacak.

06 Mart’ta yakın çevrenizdeki insanlarla olan bağlantılarınızda birtakım sonlanmalar, sıkıntılar, problemler, sorunlar oluşabilir.

07-08 Mart iletişimsel konularda harekete geçmekten korkmayacaksınız Hayatınızda etkili olan, size yardım eden, güçlü bir insandan bu konularda güzel destekler ve faydalar görebilirsiniz.

09 Mart’ta ki güneş Tutulması kardeşleriniz, akrabalarınız, kuzenleriniz, komşularınız, yakın çevrenizde kim varsa onlarla ilgili olaylarda ve iletişimsel konularda hızlı, sürpriz ve beklenmedik gelişmeleri karşınıza getirebilir. Bu hızlı gelişmeler eğitimle, yayıncılıkla, sanatla, haberleşmeyle, zihinsel aktivitelerle alakalı olabilir..

11 Mart’a denk gelen önemli anlaşmalarınız ve işleriniz varsa ertelemekte fayda var.

12 Mart itibarıyla akraba, kardeş ve yakın çevrenizdeki insanlarla olan bağınızı, ilişkilerinizi güçlendirmeye başlıyorsunuz. Bir yandan da zihinsel aktiviteler daha fazla ilginizi çekecek. İletişim, satış, reklam, pazarlama, bilgisayar sektöründen birinde çalışıyorsanız ilişkilerinizi kuvvetlendirerek yolunuza devam edeceksiniz.

15 Mart itibarıyla fikirsel olarak durumları çok çabuk toparlayacaksınız. Yeni alternatifler, yeni oluşumlar, karşınıza çıkacak yeni fırsatlar size yön değiştirebilir.

22 Mart itibarıyla, ailenizle daha fazla iletişim haline gireceksiniz. Yine aile hayatınızda çözülmesi gereken problemler ve sıkıntılar varsa bunları gözden geçirmek, konuşmak, halletmek için de uygun bir süreç.

23 Mart’taki Parçalı Ay Tutulması, özel hayatınızı, aile ilişkilerinizi, güvenlikle ilgili konuları karşınıza getirecek. Yine bu Tutulmayı takip eden birkaç haftalık sürede bu konularla ilgili temaların daha fazla ön plana çıktığını göreceksiniz. Duygusal anlamda stres içeren bu Tutulma, iş, kariyer hayatınızda, üstleriniz ve iş ilişkisi içinde bulunduğunuz kişilerle ilişkilerinizde de dikkatli olmanız gerektiğinin altını çiziyor. Hem aile hayatınıza hem iş hayatınıza hem anne baba arasındaki birtakım oluşumlara bu Tutulma zamanı çok dikkat edin.

30 Mart’ta güzel, etkili bir iş görüşmesi karşınıza gelebilir. Bazı noktalarda fikir ayrılıkları ve anlaşmazlıklara da açıksınız ama yine de bu iş görüşmesi ya da konuşması sizi bir anlamda heyecanlandıracak.

31 Mart’ta beklenmedik bir ev alım, satım, kiralama gibi işler devreye girebilir.


KovaKova Burcu

Hemen 01 Mart’ta sosyal ortamlardan göreceğiniz destekle uzun ve kalıcı bir işe adım atabilirsiniz. İlişkilerinizden fayda sağlayacaksınız.

03 Mart’ta yakın çevrenizle iyi bir şekilde organize olmasını başaracaksınız. İletişim, satış, reklam, pazarlama alanlarında bir işiniz varsa bu alanlarda da güzel sonuçlar, güzel etkileşimler karşınıza gelecek.

05 Mart itibarıyla parayı idare edebilme ve para kazanma becerinizin arttığını söyleyebiliriz. Yine maddi konularda, pratik çözümler üretebileceksiniz. Gelirlerinizi artırmanın yeni yollarını bulacaksınız.

06 Mart’ta sosyal ortamlarda ve arkadaşlarınızla girişilecek işlerde hayat sizi çok fazla desteklemeyecek. Parasal konularda birtakım işlerinizde sıkıntılar, zorlanmalar, sorunlar oluşabilir.

09 Mart’taki Güneş Tutulması, para evinizde gerçekleşecek. Bu Tutulmayla beraber, parasal konular hızlı ve beklenmedik olaylarla daha hızlanabilir. Yine bu süreçte elinize yüklü bir miktar para geçebilir. Aynı zamanda harcamalarınızı dengede tutmak durumunda kalabilirsiniz, başka insanların parasal sorumluluklarını üstlenebilirsiniz. Karşınıza güzel bir iş teklifi gelebilir. Bir sonraki Tutulmaya kadarki süreçte parayla ilgili konularda önemli, beklenmedik olaylara açık olacaksınız sevgili Kovalar.

11 Mart’ta maddi konularda düşünceleriniz çok net olmayabilir, birtakım kararsızlıklarla dolusunuz. Net olmamaktan kaynaklı olarak ticari atılımlarınız varsa bu güne denk getirmemek önemli olsun.

12 Mart itibarıyla parasal ilişkileriniz önem kazanıyor. Güzel olan her şeye de ilginiz artacak. Bir yandan para kazanmak konusunda becerilerinizi ortaya koyarken bir yandan da güzel eşyalara, güzel şeylere para harcayacaksınız.

15 Mart’ta yine maddi anlamda güzel gelişmelerden, belki de eşinizin, partnerinizin hayatındaki güzel oluşumlardan kaynaklı olarak durumları toparlayacaksınız.

22 Mart, iletişimsel olarak becerilerinizi ortaya koyacağınız bir süreç. Kafanız iyi çalışacak, kendinizi hem yazılı hem de sözlü bir şekilde ifade edeceksiniz. Çevrenizdeki iletişiminizde birtakım sıkıntı ve problemler varsa bunları çözebilirsiniz.

23 Mart’taki Ay Tutulması, yabancılarla yapılacak işler, seyahat, eğitim, hukuk konularınızı kapsıyor. Bu konularda önemli duygusal gelişmeler devreye girebilir, beklenmedik olaylar ortaya çıkabilir. Uzaktaki akrabalarınızın hayatında olan birtakım oluşumlar ve olaylar sizin hayatınızı da etkileyebilir. Yine bu süreçten sonra eğitimsel konuların hızlandığını görüyor olacaksınız. Yine bu tarihte, ortaklaşa parasal gelirlerinizde birtakım zorlanmalar, sıkıntılar, problemler, sosyal çevrenizi de işin içine alacağınız işlerinizde birtakım daralmalar ve sorunlar görülmesi muhtemel.

25 Mart tarihinde ilişkilerinizde kendinizi yalnız, yorgun, sıkıntılı hissedebilirsiniz. Bu tarih, özellikle de ticari ilişkilerinizde veya parasal konularda zorlanacağınız tarihlerden bir tanesi.

31 Mart’ta aklınıza güzel fikirler, ilginç çözümler gelebilir. İletişim, satış, reklam, pazarlama alanlarından birinde çalışıyorsanız değişik bir fikir, size para olarak geri dönebilir ya da işlerinizde sıkıntı yaşıyorsanız bu sorunlardan kurtulmanın yollarını bileceksiniz.


BalikBalık Burcu:

01 Mart’ta iş hayatınızda önemli görüşmeler, konuşmalar ve anlaşmalar içine girebilirsiniz.

03 Mart’ta parasal yönden şanslı etkileriniz var. Geri planda tuttuğunuz ilişkileriniz, parayla ilgili konularda tam zamanında devreye girebilir.

05 Mart’tan sonra kişisel anlamda kendinizi daha iyi ifade edebileceksiniz, ikna yeteneğiniz artacak. Özellikle iletişimsel konular daha hızlı akacak. Önemli konuşmalar, yazılı anlaşmalar yapmak açısından uygun bir dönem.

07-08 Mart’ta sosyal çevrenizdeki güçlü insanlarla geleceğinize dair yapacağınız konuşmalar, yönünüzü daha iyi belirlemenize neden olacak.

09 Mart’taki Güneş Tutulması, kişisel evinizde gerçekleşiyor. Bu Tutulma zamanında hayatınızla ilgili beklenmedik sürpriz gelişmelere açık olacaksınız. Özellikle 09 Mart’a yakın günlerde (+,- 3 gün) doğanlar bu etkiden daha fazla nasiplerini alıyor olacaklar. Hayatınızda önemli değişimler karşınıza gelebilir, çok önemli kararlar almak durumunda kalabilirsiniz. Bu Tutulmada hem fiziki sağlığınızla ilgili hem de hayati kararlarınızla ilgili çok önemli konular karşınıza gelecek. Hayatınızın yapısı değişiyor.

11 Mart’ta fikirlerinizi karşı tarafa aktarırken biraz kafanız bulanık olabilir. Bu yüzden önemli anlaşmalar, sözleşmeler ve görüşmeler varsa bu tarih civarında yapmamalısınız.

12 Mart itibarıyla artık daha fazla dışa açılacak, daha sosyal ve canlı olacaksınız. Kendinize daha fazla dikkat edecek ve hoş görünmek isteyeceksiniz.

16 Mart’ta , özel ilişkiler ve sosyal çevre anlamında destekleneceksiniz. Güçlü insanlardan göreceğiniz yardımlar, ortaklaşa işlerinizde güzel ve kalıcı adımlar atmanıza neden olabilir.

22 Mart itibarıyla parayı idare etme ve para kazanma becerileriniz artacak, finansınızla ilgili konulara pratik çözümler üretebileceksiniz. Gelirinizi artırmak için yeni yollar bulabilir; parasal konuları iyi organize etmek, planlı hareket etmek ve harcamalarda akıllıca davranmak isteyebilirsiniz.

23 Mart’taki Parçalı Ay Tutulması, ortaklaşa parasal alanınızda gerçekleşecek. Bu tarih civarında ortaklaşa parasal konularda, partnerinizin parayla ilgili alanlarında beklenmedik, sürpriz gelişmelere açıksınız. Duygusal kararlar, bir borcun altına girme gibi durumlar önem kazanabilir, elinize bir miras geçebilir, nafakayla ilgili konular daha fazla gündeminizde yer edebilir. Bu süreçte çok önemli kararlar almamaya özen gösterin. Bazı ortaklıklarınızda ve ilişkilerinizde geriye çekilmeler ve bitişlerin de olabileceğini aklınızdan çıkarmayın. Parasal konularda belki şanslı birtakım etkileriniz olacak ama bir yandan da ilişkinizde daralmalara gitme, ortaklı işlerinizde birtakım sıkıntılar yaşamaya da açık olacaksınız.

25 Mart dikkat etmeniz gereken tarihlerden bir tanesi. Özellikle iş sorumluluklarınızı üzerinize almak istemeyeceksiniz.

31 Mart’ta beklenmedik bir para bağlantısı, bir ticari iş size çok büyük kazançlar sağlayabilir. Fikirleriniz çevrenizdeki insanların fazlasıyla hoşuna gidecek ve siz de bunun sonucunda güzel kazançlar elde edebilirsiniz.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

1 Yorum

  • Cevaplamak
    Sevcan
    23:19'de Mart 5, 2016

    Ne söyleyimmm herşey güzel olacakk handem

Bir Cevap bırakın