Ekstra Bilgiler

KOÇ BURCU 2019

KOÇ BURCU 2019 - Hande Kazanova
Bu yazıyı paylaşın;

GENİŞLEME VE BÜYÜME ZAMANI!

 

2019 yılında  Satürn’ün sorumlulukları sizi kariyer ve iş temalarına çekecek. Eğer bu dönemde disiplinli, istikrarlı ve kararlı bilgilerle yolunuzda ilerlerseniz, kariyerinizde gerçek başarılara ulaşabilirsiniz. İş hayatınızda karşınıza fırsatlar çıkacak ama bu fırsatlara verdiğiniz tepkiler önemli olacak sevgili Koçlar. Toplum önünde olmaktan ve sorumluluklar üstlenmekten kaçınmamalısınız. Zira  yapacağınız işlerde kendinizi topluma kabullendirmek her şeyden önemli olabilir.

2019 Yılında gelişiminizi medya, yabancılarla yapılacak işler, ticaret, ithalat, ihracat, yayıncılık, hukuk, iş seyahatleri, eğitmenlik, eğitim, deniz aşırı ülkelerle girişilecek ticaret, turizm sektörlerinde arttırabilirsiniz.. Bu işlerden birinde çalışıyorsanız kapıların sonuna kadar açık olduğunu ve çeşitli fırsatların karşınıza geldiğini farkedeceksiniz. Bu alanda bir işiniz olmasa bile, bolca seyahat edecek, yabancı yerlerde tatil yapma imkanı bulacaksınız. Medya alanlarında ve hukuksal süreçte şanslarınız yüksek olacak. Yurtdışı seyahatlerinizde göreceğiniz yerler ve kültürlerden etkilenecek, bakış açınızı değiştirecek kararlar alacaksınız. Yabancı insanlardan, kültürlerden öğrendiğiniz önemli bilgileri iş ve kariyer hayatınıza aktaracaksınız. Bu yıl bolca gezin, görün, gözlemleyin, eksik eğitimlerin üzerine düşün, Aralık 2019 ‘dan sonra  çok çalışmalarınızın karşılığını alabilirsiniz.

 

Bu sene yurtdışı bağlantılı işleriniz, ticari oluşumlarınız, sizi daha az tanıyan insanlarla yapacağınız işbirlikleri, medya alanlarınızdaki güzel oluşumlar kariyerinizde istediğiniz açılımları sağlayabilir sevgili Koç ve yükselen Koçlar.

Uranüs 06 Mart’ta Para alanınıza geçiyor. Bu dönem sonrasında paraya bakış açınız değişebilir, ani kazançlar yakalayabilir ama aynı zamanda ani para çıktıları yaşayabilirsiniz. Hiç beklenmedik yerlerden elinize para geçebilir. Para tutma ve paraya sahip olma konusunda esnek davranırsanız, değişimlerden çok olumlu şekilde etkileneceksiniz. Hobi olarak başlayan ana işinizin dışındaki uğraşılarınızdan, çevrenizden, takım çalışmalarından para kazanmanız mümkün.

Nisan başı doğumlu bir Koç’sanız (01-10 Nisan ) yılın ilk aylarından itibaren Satürnden alacağınız ters açılarla, hayatın sizi desteklemediğini düşünebilir, bazı işlerinizde sorunlar ve sıkıntılarla karşılaşabilirsiniz. Otorite figürleriyle anlaşmanız kolay olmayacak. Bu dönemde sorumluluklar size ağır yük olarak görünebilir ve siz de bu sorumluluklarınızdan kaçmak isteyebilirsiniz.

06 Ocak oluşan Parçalı Güneş tutulması, kariyerinizde ve iş alanlarınızda hızlı gelişmeleri karşınıza getirebilir. İşinizi büyütebilir, hayal ettiklerinizi gerçekleştirebilir, güçlü insanlardan verimli sonuçlar alabilirsiniz. İş dünyasına yeni giren biriyseniz işi kuralına göre oynamayı öğreneceksiniz. İşinizi ileri seviyelere taşımayı istiyorsanız, çok çalışarak,  uğraşarak, dönüşerek bu istekleri verimli bir hale sokmanız söz konusu. Eğer karşınıza gelen fırsatları yakalarsanız büyük tatmin sağlayabilirsiniz.

21 Ocak’ta oluşan Tam Ay tutulması aşk olgusunu hareketlendirecek. 1.5 yıldan beri sosyal çevre ve aşk alanlarınızda oluşan tutulmaların sonuncusunu yaşayacaksınız.  Hızlı duygusal gelişmelerle aşk karşınıza gelebilir. Ya da aşk hayatınızda hızlı ve koparıcı etkilerle hareket edebilirsiniz. Çocukla ilgili bir oluşum bir bebek haberi ilginç kararlar almanıza neden olabilir. Çevrenize ve özel hayatınıza yaklaşımınızı güncellemeli, karşınıza gelecek durumlarda enerjinizi daha kontrollü kullanmalısınız. İşinizde oluşacak bir zorlanmanın, sıkıntının özel hayatınıza yansımasına izin vermeyin.

05 Mart itibarıyla bu yıl içinde ilk kez gerilemeye başlayacak olan Merkür sahneye çıkıyor. 28 Mart’a kadar iletişime dayalı konularda, işlerinizde ve günlük hayatınızın akışında sıkıntı ve sorunlara açık olacaksınız.Yeni bir işe kalkışmayın, imza atmayın.

05 Nisan’da oluşan Yeniay la birlikte yeni olasılıklara yelken açmaya hazırsınız. Hayati kararlarınız için desteklenecek, adım atmaktan korkmayacaksınız. Hala bazı planlarınızı sağlam temellere oturtmaya ihtiyacınız olabilir.

19 Nisan’da oluşan Dolunay bir kez daha ilginizi ilişkilerinize yönlendirecek. Bir mevzunun sonuna ulaşacaksınız. Bu ister ortaklı işiniz olsun, ister evliliğiniz, ilişkiniz olsun, önemli ve nihai kararlarınız devrede olacak. Adım atmakta hala tereddürleriniz varsa 20 Nisan’da Venüs’ün de kişisel alanınıza girmesiyle beraber net ve hızlı kararlar almaya yatkın olacaksınız.

Temmuz ayında ailevi alanda ve kariyerinizde oluşacak tutulmalar önem kazanıyor sevgili Koçlar. Hemen 02 Temmuz’da oluşan Tam Güneş Tutulması, ev ve aile alanlarınızda hızlı ve beklenmedik olayları karşınıza getirebilir. Ev değişimi, ev alımı, satımı, aile bireylerinin hayatındaki önemli olaylar yaşayacağınız olasılıklardan birkaç tanesi.

Yine bu tarih ve sonrasında aile ortalarınızda vakit geçirmeyi önemseyeceksiniz. Evinizde yapılmasını istediğiniz boya, badana, tamirat veya tadilat varsa 3 hafta boyunca bu konuların üzerine eğilebilirsiniz. Evinizde misafir ağırlamak önem kazanıyor.

08 Temmuz ve sonrası 3 hafta boyunca Merkür gerilemesi yeniden sahnede. 19 Temmuz a kadar aşk hayatınıza veya çocuğunuzla olan iletişiminize dikkat etmeniz gerekebilir. Özel hayatınızda kendinizi yanlış ifade edebilir, yanlış anlaşılmalardan kaynaklı olarak sıkıntılar yaşayabilirsiniz.

16 Temmuz’da oluşan Parçalı Ay tutulması, kariyer ve iş alanlarınızda önemli olayları, dönüşümleri ve belki de krizleri tetikleyecek. İş alanlarınızda, göz önünde olacağınız yerlerde gücünüzü ve yapacaklarınızı göreceksiniz. Önemli bir iş ve kariyer dönüşümü karşınıza gelebilir.

14 Eylül’de oluşan Dolunay, sizi biraz zorlayabilir. Geri planda olan bir konu açığa çıkabilir veya siz işle ilgili konularda kontrolsüz bir şekilde ilerlediğinizi görebilirsiniz.

28 Eylül’de oluşan Yeniayla birlikte  özel hayatınızda ve ilişkilerinizde yeni kararlar almaya açık olacaksınız. Evlenmek, ilişkiye başlamak, ilişkinizi bir üst seviyeye taşımak, taşınmak, anlaşmalar yapmak için bu yeniayı kullanın.

28 Ekimde oluşacak yeniayla beraber mali durumunuzu gözden geçirebilir, bu alanda atmak istediğiniz adımları hayatınıza geçirebilirsiniz. Herşeyi son dakikaya bırakan bir koç değilseniz, daha önceden gördüğünüz ve başlattığınız kararları uygulamaya koyun. Çünkü birgün sonra merkür yılın 3. Gerilemesine başlıyor. Eğer herşeyi son dakikaya bıraktıysanız bu gerileme olayın ne kadar derin olduğunu veya olacağını size gösterebilir.

26 Kasım ve sonrasında sizi harekete geçiren 1 yıldan beri size göz kırpan şansların aktığı alanlarda önemli ilerlemeler kaydedilebilir. Bu yeniayı seyahat, yurtdışı bağlantılı işler, ithalat, ihracat, yabancılarla girişilecek önemli işler, hukuk ve medya, ticaret alanlarınızda kullanın.

Yılın son ayında şansınız güzel akıyor. 02 Aralık’ta Jüpiter kariyer evinize geçecek. 1 yıl boyunca kariyer ve iş alanlarınızda çok çalışarak, uğraşarak güzel açılımlar elde edebilirsiniz.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

3 Yorumlar

 • Cevaplamak
  Merve
  07:25'de Temmuz 12, 2019

  Merhaba,

  Benim Güneş burcum Koç ancak Yükselenim Kova. Ben bu tip öngörüleri Yükselen’ime göre mi takip etmeliyim? Aslında çoğu astrolog yükselen diyor ama siz ve diğer astrologlar da yine “koçlar ve yükselen koçlar” veya “kovalar ve yükselen kovalar” diyorlar. Bu nedenle neye göre takip etmem gerektiğinden emin olamıyorum. Beni bu konuda bilgilendirmeniz mümkün mü?

 • Cevaplamak
  Kübra Bilgili
  14:35'de Ağustos 12, 2019

  Sevgili Hande , Agustos ayı genel yorumunu göremedim 🙁

Bir Cevap bırakın