Aylık Yorumlar Güncel Yorumlar Semadan Haberler

Kasım 2017 Aylık Burç Yorumları

Kasım 2017 Aylık Burç Yorumları-Hande Kazanova
Bu yazıyı paylaşın;

Kasım 2017 Aylık Burç Yorumları detaylı olarak sizin için kaleme aldım. Detayları devamını oku bağlantısına tıklayıp okuyabilirsiniz…

Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Kasım Ayında ortak parasal işlerinizin üzerine eğilecek, karşınıza gelecek olan fırsatlarla büyüyebileceksiniz sevgili Koçlar. Etrafınızda olup biten olaylarla hayatın döngülerini farkedeceğiniz, yaşamı değişik gözlerle göreceğiniz, ruhsal konulara daha fazla eğileceğiniz bir ay sizi bekliyor.

04 Kasımdaki dolunay, parasal alanlarınızı etkiliyor. Parayla bağlantılı işlerinizde istediğiniz sonuçlara ulaşabilirsiniz. Ya da bu tarihlerde elinize bir para geçebilir veya kendi para birikimlerinizi, sahip olduklarınızı sorgulayabilirsiniz.

05 kasım ve sonrasında her türlü bilgi ve eğitim almaya yatkın bir zamana giriş yapacaksınız. Yurtdışı bağlantılı eğitim alanlarınızda konuşma ve görüşmeleriniz artabilir. Yeni fikirlere açık olacağınız bu dönem yeni insanlarla iletişim içine girmek isteyebilirsiniz. Dil öğrenmek, yeni kurslara katılmak, derslerinizin üzerine düşmek önem kazanıyor. Geleceğinizi ilgilendiren işlerinizde önemli konuşma ve görüşmeler yapılabilir.

07 Kasım itibarıyla ruhsal ve mistik konulara olan eğiliminiz artabilir. Ortak parasal değerlerinizi, harcamalarınızı arttırmanın yollarını bulabilir, kuracağınız güzel ilişkilerle değişik fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. 13 ve 16 Kasım bu anlamda sizi destekliyor.

18 Kasımda oluşan Yeniayla birlikte parasal konularda önemli adımlarınızı devreye sokabilirsiniz. Miras, kredi, vergi konularında önemli adımlar atılacaksa, bu yeniayı kullanın.

19 Kasım hem özel ilişkilerinizde, hem de ortaklı işlerinizde enerjinizi iyi kontrol etmeniz gereken tarihlerden.  Bazı engeller, güç çekişmeleri, mücadeleler bu alanlardan gelebilir.

22 Kasımdan sonra seyahat, eğitim, yabancılarla yapılacak olan işler, medya, hukuk, ticaret konuları öne çıkmaya başlayacak.

28 Kasımda seyahat, eğitim, yabancılarla yapılacak olan işler, medya, hukuk, ticaret konularında önemli bir işin yükümlülüğü sizi zorlayabilir. İşlerinizi iyi organize ederseniz altından rahat kalkarsınız.


BogaBoğa Burcu:

Kasım  ayında özel hayatınız adeta çiçek açıyor. İş ve sağlık alanlarınızdaki zorlanmaları bile gölgede bırakacak olumlu etkileriniz yüksek sevgili Boğalar.

03- 09- 13-16 Kasım tarihlerini bir kenara not edin. Özel hayatınızda önemli kararlarınızı devreye sokacağınız gibi, hayattan alacağınız tatminin yüksek olduğunu göreceksiniz. Fırsatlarınız artacak. Teklifler karşınıza gelebilir.

04 kasımdaki Dolunay ile beraber hayatınızla ilgili önemli kararlara odaklanabilirsiniz. Özel hayatınıza bu vakti ayırmanız gereken dönemde, kendi istekleriniz ve kendi kişisel hayatınızla olan bağlantılarınızın devreye girmesiyle bu Dolunay’da her iki tarafı da iyi dengelemeniz çok önem kazanacak. Ya da evlilik, ikili ilişkilerde atılacak adımların kararlarını hayatınızda uygulayacaksınız.

05 Kasım’dan sonra bankayla görüşmeler artabilir, vergi konularına çözümsel yaklaşmak isteyebilir, nafaka işiyle uğraşabilirsiniz ya da bir miras konusuyla ilgili konularda kafanız çözüme yönelik çalışabilir. Parasal konularda çok çabuk fikirler üreteceksiniz ve bu fikirleri hayata geçirmek isteyeceksiniz. Bu konuda

14 Kasımda, arkadaşlarınızla borç alışverişine girmemeniz gerekiyor. Bu süreçte arkadaşlarınızla olan parasal konuşmalarınıza da dikkat etmeniz gerekebilir.

18 Kasım’daki Yeniay da özel hayatınızda almanız gereken kararlarınızı uygulayabilirsiniz. Her tür yeni başlangıç, yeni adımlar için ilişkilerinizde veya ortaklı işlerinizde destekleneceksiniz.

21 Kasım ve sonrasında kendinizi daha çok ortak parasal işlerinize verebilirsiniz. Hayatınızı derinden etkileyecek bir insan karşınıza gelebilir. Etrafınızda olup biten olayları daha farklı bir şekilde algılayacaksınız.

28 Kasım da parasal sorumluluklar önem kazanıyor. Hayatınızla ilgili bir borcun altına girmek, belki de işinizi daha fazla geliştirmek için bir parasal sorumluluğun altına girmek önem kazanabilir. Aynı zamanda birçok konuda, hem parasal hem ruhsal konularda sorumluluk almaktan kaçınmayacaksınız. Bakış açınızın dar olmamasına özen gösterin, negatiflikten kaçının ve karşınıza güzel fırsatların çıktığını bilin lütfen.


İkizlerİkizler Burcu

Kasım ayında iş fırsatlarınız devam ediyor sevgili İkizler. Başkaları için çalışacak ve karşınıza gelecek olan iş fırsatlarının hayatınızı geliştirdiğini göreceksiniz.

04 Kasım’da oluşacak dolunayda, bir işin gizli-saklı bir yanını öğrenebilir veya iş alanlarınızda problemlerinizin ardında yatan gerçek sebeplerle karşılaşabilirsiniz. Sağlığınıza da her zamankinden daha fazla dikkat etmelisiniz. Bir yandan da aşk hayatınızda, arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde çabuk sıkılganlıklara, kafanıza göre davranmaya meyilli olacaksınız. Çevrenizdeki insanlarla anlaşmak kolay olmayacak, olayları davranışlarınızla körüklemeyin.

 

05 kasım itibarıyla ikili ilişkileriniz üzerinde konuşmalarınız hızlanıyor. Sevdiğiniz insana yaklaşımlarınız mantıklı olabilir. Daha çok özel hayatınıza eğileceksiniz. Sevdiğinizle aranızdaki konuları halletmek, konuşmak,  için de uygun bir dönem olabilir. 15 Gün boyunca ilişkilerinizi konuşabilir, irtibat halinde olacağınız insanlardan onay almak isteyebilirsiniz. Önemli anlaşmalar, kontratlar yapabilirsiniz.Taşınma konusuyla ilgili kararlar devreye girebilir ya da istediğiniz bir danışmanlık varsa alabilirsiniz.

 

07 Kasım itibarıyla iş yapmayı seveceksiniz. Beraber çalıştığınız insanlarla ilişkilerinizi güzelleştirebilir, uyumlu ortaklıklar çıkarabilirsiniz. Sağlığınızda kilo alımına meyilli olacaksınız, özellikle günlük hayatınızın ritmini bozacak işleriniz üstünüze geldikçe kendinizi yemek yemeye verebilirsiniz. 13-16 Kasım da iş alanlarınızda güzel sanatsal veya kreatif teklifler karşınıza gelebilir. Keyfiniz yüksek olacak.

 

Önemli iş ortaklıklarında sıkıntılı gününüz 14 kasım. Kararsızlıklarınız ve kafa bulanıklarınızı neyse ki birkaç gün üzerinizden atmasını bileceksiniz.

 

Özel ilişkilerinize, evliliğe ve her tür ilişkinize dair önemli kararlarınızı 18 Kasımdaki yeniay ve sonrasında vermelisiniz. Taşınma işiniz varsa, eşinizin hayatında önemli değişimler için karar almanız gerekiyorsa, danışmanlık almak istiyorsanız bu alanlarınız bu yeniayla birlikte aktive olacak.

28 Kasım da özel hayatınızda  önemli sorumluluklar üstleneceğiniz, partnerinizin ve eşinizin hayatındaki sorumlulukları, kendi hayatınızın üzerinde hissedeceğiniz bir dönem içine giriyorsunuz.YengecYengeç Burcu
:

Kasım da aşk başkadır lafı sizin için söylenmiş sevgili yengeçler. Hayata aşkla, keyifle baktığınız bu dönemde, enerjinizi ailenize karşı kullanacaksınız. Evinizin güvenliğini kasım ayında ihmal etmeyin.

04 Kasımdaki dolunayda çevrenizdeki insanlarla ilişkilerinizde sorunlar oluşabilir. Dolunayla birlikte arkadaşlarınızdan alacağınız haberler sizi hassaslaştırabilir. Onlarla olan bağlantılarınıza dikkat edin. Ya da ortaya çıkacak bir organizasyon, özel hayatınız ve sosyal ortamınız arasında bir dengesizliğe neden olabilir.  Bir yandan da aile hayatınızdaki ilişkilerinizde sıkılganlıklara ve tepkilere açıksınız. Göz önünde olacağınız yerlerde bu tepkileri daha kolay göstereceksiniz. Bir yandan söylenip, diğer yandan işleri halletmek duygusal olarak sizi zorlayabilir.

 

05 Kasımdan sonra hem yapılması gereken günlük işlerinizin, hem de hizmet hayatınızın üzerine eğilebilirsiniz. İş hayatınızda da önemli konuşma ve görüşmeler içine gireceksiniz. Beraber çalıştığınız insanlarla iletişiminizi arttıracaksınız. Yeni planlar, yeni projelerle yola koyulabilirsiniz.  Sağlığınızı ve beslenmek şeklinizi konuşmak, düzenlemek için harekete geçebilirsiniz.

 

07 Kasımdan sonra aşkınızla, çocuğunuzla olan bağlantılarınızı arttırıyorsunuz. Sevginizi karşı tarafa gösterebileceğiniz bir dönem. Aranızdaki sorunları çözmek ve bir anlaşmaya varmak için bu 3 haftalık dönemi kullanın.

13-16 Kasım’da bir çıkma teklifi aşk hayatınızı güzelleştirebilir. Çocuğunuz varsa onun hayatında da güzel gelişmeler yaşanabilir. Şans oyunlarında, riskli işlerde fırsatlarınız yüksek görünüyor.

14 Kasımda dış ortamlardaki işlerinizde ve seyahatlerinizde dikkatli olun. Onun dışında işinizde bu ayın 2. Yarısı daha şanslısınız.

Bir iş başvurusunda bulunduysanız, yeni projeye başlayacaksanız, iş değişimi yapacaksınız 18 Kasım daki yeniayı bekleyin ve sonrasında harekete geçin. Sağlığınızla ilgili kararlar için de bu yeniayı kullanmalısınız.

17-25-28 Kasım iş sorumluluklarınızı arttıracak, bir yandan da bu işlerin altına girmekten hiç çekinmeyeceksiniz. Özellikle 28 Kasım’da sorumluluklarınızın bakış açınızı aşağıya çekmesine izin vermeyin, negatif enerjilerden, düşüncelerden uzak durun, sağlığınıza dikkat edin.


AslanAslan Burcu:

Kasım ayında huzuru ve mutluluğu ailenizde, yuvanızda bulacaksınız sevgili Aslanlar. Yuvanızın büyümesi, bolluklu ve bereketli bir ay geçirmenize neden olacak.

04 kasımda oluşan dolunay, aile ve iş hayatınızda önemli gelişmelere neden olabilir. Özellikle aile hayatınızdaki yoğunluğunuz, iş alanlarınızda kritik kararlar almanıza veya iş konularında hassaslıklar yaşamanıza yol açabilir. Kariyerinize, toplum önü duruşunuza, iş hayatınıza bu Dolunayda dikkatlice yaklaşın çünkü fikirlerinizdeki gitgelleri etrafınızdaki insanlara anlık çıkışlarla yansıtmak ilişkilerde tansiyonu arttırabilir. İnsanların yaptıklarına önem vermeyi unutmayın.

 

05 Kasım itibarıyla aşk hayatınız hareketlenebilir. Eğitimsel konulara, öğretmenlik gibi konulara eğilebilirsiniz. Kitap okumak, hobilere yönelmek, bu konuları insanlarla konuşmak, tartışmak ve hoşlandığınız insana açılmak öne çıkabilir. Çocuğunuz varsa onunla olan iletişiminiz artabilir. Özel hayatınızda sorunlar varsa bunları konuşmalı ve fikirlerinizi ortaya dökmekten çekinmemelisiniz.

 

07 Kasım ve sonrasında, evinizi güzelleştirmek isteyebilirsiniz. Boya, badana, tadilat, tamirat isteğiniz yüksek olabilir ama venüs akrep burcunda rahat bir konumda olmadığı için bu alanlarda bazı sıkıntılarla karşılaşma olasılığınız olabilir.

13 kasım da emlak konusunda, yerleşimle ilgili konularda bir teklif karşınıza gelebilir. Ailenizdeki insanların yaşamındaki güzel gelişmelerin sizi de mutlu ettiğini göreceksiniz.

Eviniz, yuvanızla ilgili yeni kararlarınızı ve uygulamalarınızı 18 Kasım daki yeniayda devreye sokun. 19 Kasımda yakın çevrenizle işlerinizde bazı güç çekişmelerine hazırlıklı olun.

22 Kasımdan sonra eğlenceli konu ve olaylar önem kazanmaya başlıyor. Çocuğunuzla daha çok vakit geçireceksiniz, aşk hayatınızda kendinizi daha fazla önemseyeceksiniz. Eğlenceli konu ve olaylar, riskli işler içinde kendiniz bulma arzunuz her zamankinden daha yüksek çalışabilir.

28 Kasım da çocuk ve aşk hayatınızın önemli sorumluluklarına odaklanacaksınız. Bunlar bu yılın son görevleri sevgili Aslanlar.


BasakBaşak Burcu:

Kasım ayı ticari becerileriniz yüksek akarken kazançlarınız konusunda 04 kasıma dikkat edin. Anlık davranışlarınızla ticari ilişkilerinizi zedeleyebilirsiniz. Bir yandan da yakın çevrenizle olan bağlantılarınız bu ay güçlü akacak. Satış, reklam, tanıtım, pazarlama, sosyal medya işlerinizde şans sizin için akabilir sevgili Başaklar.

 

04 Kasım’da oluşan  dolunay, yakın çevrenizle, uzak bağlantılarınız arasındaki dengeyi iyi korumanız gerektiğine dikkat çekiyor. Etrafınızda olup bitenler sizi de etkileyecek. Ortaya çıkacak bir seyahat, işlerinizi organize etmeniz açısından sizi zorlayabilir. Uzaktaki akrabalarınızdan, insanlardan haberler alabilirsiniz. Bir yandan da parasal konularda anlık kararlar almamalı ve sıkılganlıklarla çok ciddi harcamalarda bulunmamalısınız. Ailenize gereken desteği ve özeni göstermeye çalıştığınız bu dönemde  sadece kendi ihtiyaçlarınıza odaklanmayın.

 

Aile hayatınızda ev alım, satım, arazi alışverişleri, arsa alımı gibi konular 05 Kasımdan sonra hız kazanabilir. Ev hayatınızı yakın plana alma, evle ilgili planlar içine girme, aile arasında önemli konuların konuşulması, bir ev alımına, satımına odaklanabilirsiniz. Aile büyüklerinizle iletişiminizin artması önünüzdeki 15 günlük dönemde sıkıntılarınız varsa bunların giderilmesinde önemli rol oynayabilir.

 

07 Kasım ve sonrasında yakın çevrenizdeki insanlarla bağlarınız güçlenebilir. Öğrenmekten, keşfetmekten mutluluk duyabilirsiniz. Yakın çevrenizde, iletişim halinde olacağınız kadınlarla ilişkilerinizde baskıcı ve yönlendirici olmamaya çalışın.

 

13 Kasım’da çok güzel bir iş fırsatı yakın çevrenizden gelebilir. Satışa, tanıtıma veya reklama yönelik işlerinizde istediğiniz sonuçlara ulaşabilirsiniz. Yakın çevrenizden bir insanın hayatındaki güzel fırsatlar sizi de mutlu edebilir.

14 Kasım da gözünüzü dört açın, bugüne satış, alış işlemlerinizi denk getirmeyin ama 17 kasım ı gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

 

18 Kasımdaki yeniay ev, aile yuvanızla ilgili her tür başlangıcı  yapacağınız bir yeniay. Yerleşimle ilgili konularda harekete geçebilirsiniz. Bu Yeniay zamanında yakın çevreniz, akraba ve kardeşlerinizi de işin içine alarak önemli konuşmalar yapabilir, ailenizden sevdiğiniz bir insanın sorumluluğunu ve yükümlülüğünü üstlenmek üzere konuşmalar içinde olabilirsiniz.

 

22 Kasım itibarıyla kendinizi aile hayatınıza vereceksiniz. Bu alanda önemli sorumluluklar 28 Kasım’da devrede olabilir. Ailenize ve yapılması gerekenlere bu dönemde arkanızı dönmeyin. Sorumlulukların sizi aşağıya çekmesine izin vermeyin.


TeraziTerazi Burcu:

Kasım ayında girişimlerinizin dışında, harekete geçtiğiniz konuların da karşılığını göreceksiniz sevgili Teraziler. Maddi konularda en şanslı burçlardan biri olarak bu ay istediğiniz sonuçları alacaksınız.

04 Kasım ve sonrasında partnerinizin ve sizin ortaklaşa para haneniz önem kazanacak. Kazanımlarınızı değerlendirmenin, yatırıma dönüştürmenin yollarını bu Dolunay ile beraber arayabilirsiniz. Bir yandan da ortaya çıkacak bir borç ya da ödeme konusunda önemli çözümler devreye giriyor olabilir. Beklemediğiniz, unuttuğunuz bir para ya da bir vergi konusu, bu Dolunay’da parasal konularda sizi hassas kılacak. Özel ilişkilerinizde dengeyi oturtmak, karşı tarafla anlaşmak kolay olmayabilir. Partnerinizin anlık çıkışları duygusal tepkileri canınızı sıkabilir. Yakın çevrenizle yapacağınız kısa vadeli planlar ve kalabalık içinde olmak çok daha iyi gelecek.

05 Kasım itibarıyla itibarıyla 15 gün boyunca iletişim, satış, reklam, pazarlama, bilgisayar sektöründen birinde çalışıyorsanız bu alanda konuşmalar, görüşmeler ve toplantılar hızlanacak. Kafanız bu alanlarda hızlı ama biraz dağınık çalışabilir. Yakın çevrenizdeki insanlarla olan iletişiminizi hızlandıracaksınız. Yine eğitime olan düşkünlüğünüz artabilir. Daha kolay öğrenecek, okul hayatınızda istekli olacak ve kendinizi gösterebileceksiniz. Kasım sonuna kadar sınavlarınızda güzel sonuçlar alabilirsiniz.

07 Kasım ve sonrasında para getirileriniz hızlanırken diğer yandan kendiniz için yapacağınız harcamalarda aynı şekilde hızlanabilir sevgili Teraziler.

13 Kasım bir para işi, teklifi sizi çok mutlu edecek. Bir paranızı yatırıma dönüştürecek fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Elinize bir para geçebilir. Yalnız 14 Kasım da ticari konularda yanılgılara açık olabilirsiniz, gözünüzü dört açın.

18 Kasım’daki Yeniay, yakın çevrenizle olan bağlantılarınızda önemli olacak. Akraba ve kardeşlerinizin hayatında vermeniz gereken kararlar varsa bu Yeniay’da devreye sokabilirsiniz. Aynı zamanda iletişim, satış, reklam, pazarlama, bilgisayar, yayıncılık alanlarından birinde çalışıyorsanız bu alanlardaki yeni kararlarınızı ve başlangıçlarınızı devreye sokun.

22 Kasım itibarıyla yakın çevrenizle olan konulara kendinizi kaptıracaksınız. Hızlı bir dönem ve yerinizde durmak istemeyebilir, kısa vadeli yolculuklar yapabilirsiniz.

28 Kasım da önemli bir sorumluluk üstleneceksiniz. Bu sorumluluk yakın çevrenizden bir insanın, akrabanızın veya kardeşinizin sorumluluğu olabilir veya bir eğitimin sorumluluğu devrede olacak.


AkrepAkrep Burcu:

Kasım ayında sosyalliğiniz artmaya başlayacak ve kendinize olan güveninizi daha etkili bir şekilde kullanacaksınız sevgili Akrep ve yükselen Akrepler. Enerjinizde azalmalar oluşabilir ama karşılaşacağınız fırsatların sizi hareketlendirdiğini görebilirsiniz.

 

04 kasımdaki Dolunay özel ilişkilerinizle ilgili duygusal kararları hızlandıracak. İkili ilişkilerde güzel sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. Geri plandan yürüyen, gizli ilişkilerin bu dönemde pek şansı olmayabilir. Kendi hayatınıza odaklandığınız bu dönemde, sevgi için adım atabilir, bir ilişkiye başlayabilir veya sevdiğiniz insan için bir takım fedakarlıklarda bulunabilirsiniz. Şartlar sizin elinizde olmayabilir. Yine bu dolunayda bel bölgenize, tansiyonunuza, kalp ritminize dikkat edin. Günlük işler, alacağınız haberler hemen tepki vermenize neden olabilir. İşinize, gücünüze konsantre olmak, işlerinizi tamamlamak sizi rahatlatacak.

05 Kasım itibarıyla parasal konularda çözüme dayalı yaklaşımlarınız ön plana çıkmaya başlıyor. Ticaretle uğraşıyorsanız, önemli bir para işiniz varsa bu konuda anlaşmalar ve görüşmeler devrede olacak. Maddi konulara eğilecek, paranızı değerlendirmek için planlar yapacaksınız. Bu 15 günlük dönemde acele ve düşüncesiz kararlardan uzak durun.

 07 Kasımdan sonra görüntünüze önem verecek, önemli değişimler için harekete geçeceksiniz. Kendinizi beğeneceğiniz ve başka insanlara beğendirmek isteyeceğiniz bir dönem. 13 Kasımda hala biriyle karşılaşmadıysanız aşk fırsatlarınız devam ediyor. Bir yandan da hayatınızı değiştirecek bir para işi, önemli bir teklif karşınıza gelebilir.

 

13-16-17 Kasım 5 yıldızlı günler. Her tür işinizde, iletişimsel konularda başarı sağlayabilirsiniz.

18 Kasım daki yeniay her tür girişimleriniz ve adımlarınız için sizi destekliyor. Büyük girişimleriniz ve kararlarınız varsa bu tarih sonrasında yapmaya çalışmalısınız.

Kasım sonunda kazançlarınıza odaklanacaksınız. 25- 28 Kasım sorumluluklarınız artıyor sevgili Akrepler. Parasal konularda daha sorumlu, daha keskin ve daha bilinçli olacaksınız. Herşeye tek taraflı bakmamak bu dönemde önemli olsun.


YayYay Burcu:

Kasım ayı biraz geri planda durmanız gereken ve sağlığınızı hiçbir şekilde ihmal etmemeniz gereken bir ay sevgili Yaylar. Kasımın ilk haftası aile hayatınızda fedakârlıklarınız, yardımseverliğiniz ön plana çıkabilir.

 

04 Kasım’da oluşan dolunayda, işinizde ortaya çıkacak bir takım sorunlar veya hassaslıklar sizi zorlayabilir. Günlük hayatınızın ritminde hızlanmalar, dengenizi bozabilir. Yine bu dolunayda sağlığınıza çok dikkat edin. Ruh durumunuzda da belli etkiler görülebilir ve her şeyi gözünüzde fazlasıyla büyütebilirsiniz. Sosyal ortamlardaki ilişkileriniz, anlık davranışlarınız ve tepkilerinizle bozulabilir. Ya da verdiğiniz sözleri tutamayabilir ve bunun sonucunda tepki alabilirsiniz. Hayat sizi her anlamda destekliyor ama sevdiklerinizi ihmal etmeyin.

 

05 Kasım itibarıyla artık planlarınızı ve projelerinizi konuşabileceğiniz bir döneme geçiyorsunuz. Biraz ifadenizde rahatlayacaksınız, özel hayatınızda da rahatlamalar ön plana geçecek. 16-17-25 Ekim’de plan ve projelerinizde istediğiniz tür gelişmeler karşınıza gelebilir.

07 Kasım itibarıyla sosyalliğinizde artık biraz çekilmeler oluşabilir. Bir yandan kimliğinizi sosyal ortamlarda göstermek isteyeceksiniz ama hayatın anlamını sorgulamak, bazı arkadaşlarınızla aranıza mesafe koymak, işlerinizi geri plandan yürütmek de isteyebilirsiniz. Kalabalık ortamlarda olsanız bile kendinizi yalnız hissedebilirsiniz ya da orada tanıştığınız bir insanla gizli saklı bir ilişki içine girmeniz de mümkün olabilir.

 

18 Kasımdaki yeniay’da diğer burçların aksine önemli konulara, girişimlere girmemelisiniz sevgili Yaylar. Bu dönem henüz planlarınızı oluşturmaya başladığınız bir dönem. Bu yeniayı kötü alışkanlıklarınızdan kurtulmak için kullanmalısınız. Ruhsal açılımlar, psikolojik destek ve yardımlar, bilinçaltı düzenlemeleri anlamında destekleneceksiniz.

22 Kasımdan sonra artık kendinize olan güveniniz yerine gelmeye başlayacak. Gezmek, dolaşmak, kendi ihtiyaçlarınıza ve yapacaklarınıza vakit ayırmak önem kazanıyor.

28 Kasım tarihinde sağlığınız, fiziki görünümünüz veya hayatınızla ilgili önemli bir sorumluluk devreye giriyor. Önemli bir parasal sorumluluğun altına girebilirsiniz.Oglak
Oğlak Burcu:

Kasım ayında sosyal çevrenizdeki hareketlilikler özel hayatınızda biri yoksa aşkı ve fırsatları karşınıza getirebilir sevgili oğlaklar. Dikkatleri üzerinize çektiğiniz bir dönemdesiniz. Hayatınızda biri varsa sıkılganlıklar, çabuk tepki vermelere 04 Kasımdaki dolunay da dikkat edin. Aşk hayatınızda önemli sonuçlanmalar, kararlar bu Dolunay önemli olacak. Sevdiğiniz insana, özel ilişkilerinize daha fazla eğilmelisiniz. Bir yandan da hayatınızda biri yoksa aşk sizi bulabilir. Çocuğunuz varsa bu  konular da gündemde olcağı için sıkışık bir program içerisine girebilirsiniz.

05 Kasım itibarıyla 15 Gün boyunca yalnız çalışmak bu dönemde size daha avantajlı sonuçlar getirebilir. Bunu bir hazırlık dönemi, planlarınızı oturtma dönemi olarak düşünün, plan ve projelerinizi gözden geçirin. Önemli sırlarınızı kimseyle paylaşmayın, arkanızdan konuşmalar artabilir.

 

Dolunaydan sonra bir ayrılık kararı aldıysanız çevreniz ve arkadaşlarınız sizi hiç yalnız bırakmayacak. 07 Kasımdan sonra dışarıda ve insanlarla içiçesiniz. Aklınız işinizde ve yaşadıklarınızda olabilir.

09-13 Kasım arkadaş ortamlarınızdan veya yeni tanışacağınız insanlardan önemli tekliflerle karşılaşabilirsiniz. 16-17-21 Kasım tarihlerinde de çevrenizi kullanacak ve gücünüzü göstereceksiniz.

 

18 Kasım’daki Yeniay sosyal çevrenizi baştan yapılandırmak, yeni ortamlardan fayda sağlamak, geleceğinizi, ideallerinizi ilgilendiren işlerinizi başlatmak adına faydalı bir yeniay olabilir.

 

22 Kasım itibarıyla artık biraz geri planda durmak sizin için önem kazanıyor. Bu süreçte önemli girişimde bulunmamamlı ve  kararlar almamalı riskten kaçınmalısınız. Gizli düşmanlıklar, kıskançlıklara karşı hazırlıklı olun. Bu dönemi, senenin bir değerlendirmesi olarak görün. Plan yapın, program yapın ama yine de henüz harekete geçmeyin. Geçmişle alakalı olayların, daha önce fark edemediğiniz konuların su üstüne çıktığını fark edebilirsiniz. Yine bu tarihten  sonra sağlığınıza dikkat etmek, vitaminlerinizi ihmal etmemek, takviyeler yapmak yerinde olacak. Enerjinizin düşük olduğu bir döneme giriyorsunuz.

 

25-28 Kasım’da geri planda durulacak işler, plan ve projeleriniz için çok fikirler, gelişmeler, fırsatlar karşınıza gelecek. Bir yandan da bu kadar güzel gelişmeler yaşanırken hayata biraz sıkıcı, biraz dar ve karamsar bakabilirsiniz. Belki de başka insanların sorumluluklarını üstlenmek ve kaderinizin şu sıralar elinizde olmaması sizi biraz zorluyor olabilir.


KovaKova Burcu

Kasım ayı sizin için en önemli aylardan bir tanesi. Muhteşem etkileriniz var ve siz kimseyi düşünmeden kendi hedeflerinize odaklanarak yolunuzda ilerliyorsunuz. Hayat size gülümsüyor sevgili Kovalar. Uzun zamandır hakettiğiniz başarının kapısı bu ay açılıyor…

Kasım başında 04 Kasım’da oluşan Dolunay, ev, aile ve yuva alanlarınızda gerçekleşiyor. Ailenize, yuvanıza, sevdiklerinize önem vermek bu Dolunay ile birlikte ön plana çıkacak. Hâlihazırda kariyerinizde çok önemli gelişmeler var ve siz tamamen hayatınıza bunu odaklamış durumundasınız ama ailenizde yaşanacak bir olay, bir duygusal mesele bu Dolunay’da ilginizi onlara yöneltmenize neden olabilir. Yine bu tarihte fikirsel olarak ilişkilerinizde çabuk sıkılmalar, davranış değişiklikleri, anlık verilecek kararlar sizi zorlayabilir. Düşüncelerinizdeki gelgitleri ve sıkılganlıkların yakın çevre ilişkilerinizi etkilemesine izin vermeyin.

05 Kasım’dan sonra arkadaş çevrenizde beraber aynı idealleri paylaştığınız insanlarla girişilecek güzel işler devrede olmaya başlayacak. Bu işler zaman zaman parasal konularda sizi hayal kırıklığına da uğratabilir. Özellikle 14 Kasım civarı paraya dayalı işleriniz için harekete geçmemek önemli olsun çünkü yanıltıcı ve aldatıcı etkiler altındasınız.

 

07 Kasım ve sonrasında kariyer alanlarınızda iyi ilişkiler kuracağınız bir dönem başlıyor yalnız tutkulu ve yönlendirici yapınızla bazı ilişkileriniz zarar görebilir. İşinizde ve kariyerinizde bir konuda çok ısrarcı olmayın.

 

13 Kasım iş hayatınızda harika ilişkiler kuracak, çok özel teklifler alacaksınız. Patronlarınızdan veya sizden daha yüksek makamda bulunan insanlardan göreceğiniz iltifatlar, güzellikler başarılarılarınızı daha da arttıracak. Karşınıza bir teklif gelebilir.

18 Kasımda oluşan Yeniay’la birlikte karşınıza gelecek olan teklifleri değerlendirmenin tam zamanı. Yenilikler ve büyük adımlar için destekleneceksiniz. Bu Yeniay’da kariyerinizle ilgili her tür görüşmenizi, konuşmanızı ve başlangıçlarınızı devreye sokabilirsiniz.

25 Kasım’da sosyal ortamlarda arkadaşlarınızla veya  grupsal işlerinizde iletişimsel konularınız hızlanıyor. Onlarla güzel, esnek planlar içinde olacaksınız, iletişiminiz artacak, bir yandan da ilişkilerinizde bu esneklik ve farklılık güzel sonuçlar almanıza neden olacak.

28 Kasım’da bir sorumluluk devreye girecek. Bir arkadaşınızın, sosyal çevrelerde sosyal bir aktivitenin veya  organizasyonun sorumluluğunu üstlenebilirsiniz. Bir arkadaşınıza yardım edebilirsiniz. Bu tarihte bakış açınız keskin ve net olabilir ve olayları biraz negatif algılayabilirsiniz.


BalikBalık Burcu:

Kasım ayı eğitim konularınız, yabancılarla yapılacak işler, seyahat, iş görüşmeleri, toplumsal konular anlamında çok şanslı bir ay. Kendinizi bu alanlarda gösterecek fırsatları hem yaratacaksınız hem de bu fırsatlar içinde yer almasını bileceksiniz. 03-09-11-13 Kasım da şans rüzgarını arkanıza alacak, istediğiniz gibi eseceksiniz.

 

04 Kasımda oluşan dolunay, Dolunay, gündeminizi epeyce kurcalayacak. Hatta kendinizi bir süre huzursuz hissedebilirsiniz. Önemli işleriniz, yakın çevrenizdeki insanların sorumlulukları ve işleri nedeniyle zora girebilir. Siz olaylara geniş açıdan bakmak isterken, daha sınırlı konularla uğraşmak durumunda kalabilirsiniz. Her iki taraf arasında dengeyi sağlayabilirseniz bu dolunaydan fayda sağlayabilirsiniz. Yine bu tarihte maddi konularda çok farklı ve değişik hareket etmek isteyebilir ve harcamalarınızı kafanıza göre yapabilirsiniz. Özel ilişkilerinizde olaylara tek yönlü bakış açınızı biraz daha esnetmeye çalışın.

 

05 Kasım itibarıyla, kariyeriniz ve iş hayatınızda konuşma ve görüşmeleriniz hızlanıyor. Birden fazla işle uğraşmak önem kazanabilir. Bir arada olduğunuz, iş yaptığınız insanlarla iletişiminiz artmaya başlıyor. Tanıştığınız insanlar kariyerinizde etkili olabilir.

 

07 Kasım ve sonrasında seyahat etme isteğiniz artabilir. Değişik insanlar, yerler, kültürler ilginizi çekecek. Daha az tanıdığınız insanlarla kuracağınız ilişkiler önem kazanacak ama zaman zaman yönlendirmeci tavırlarınızla bazı zorlanmalarınız oluşabilir. Eğitim hayatınızda da destekleneceksiniz.

09 Kasım güçlü, otoriter, kendi alanında tanınmış insanlar yaptığınız işlerde sizi destekliyor. Onlardan yardım alabileceğiniz gibi aynı şekilde onlarla bir ortaklık içine de girebilirsiniz ve bu ortaklığınızı da uzun vadeli, kalıcı işlere taşıyabilirsiniz.

13 Kasım’da karşınıza gelecek olan bir iş, eğitim veya medya fırsatı yüzünüzü güldürebilir. 14 Kasımda kararsızlıklarınız yüzünden kafanız karışık olabilir, önemli kararlarınızı bugüne denk getirmeyin, seyahatlerde unutkanlıklara karşı dikkatli olun.

18 Kasım daki yeniayla birlikte seyahat, eğitim, yabancılarla yapılacak olan işler, medya, hukuk, ticaret adımlarınızdaki kararlarınızı devreye sokabilirsiniz.Bu alandaki başlangıçlarınız ve gelecek kararlarınızı uygulayın.

 

28 Kasım’da kariyerinizde önemli bir işin sorumluluğu altına gireceksiniz. Yine ailevi sorumluluklar bu dönemde karşınıza gelebilir. Sorumluluklardan kaçmayın.

 

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın