Aylık Yorumlar Semadan Haberler

Kasım 2014

Bu yazıyı paylaşın;

Koc1Koç Burcu:

Kasım ayında kişisel işlerinizin dışında ortağınızın veya hayatınızdaki insanın parasal konuları daha fazla aktif olacak sevgili koçlar. Hayatınızdaki değişimler ve dönüşümler bu ay da devam ediyor.

01-02-04 Kasım iş alanlarınızda önemli iş destekleri oluşturacaksınız.

07 Kasımdaki dolunay, parasal konularda kendini gösterecek. Çalışmalarınızın ödüllerini bu dolunayda alabilirsiniz.

09 Kasımdan sonra parasal konulara çözüm bulmanız hızlanabilir. Aklınızdaki fikirleri, partnerinizle paylaşmayı unutmadan yolunuza devam edin.

13-18-26 Kasımda önemli para sorumluluklarınız devrede. Bu dönem iş alanlarınızda para işleriniz daha çok artabilir ya da sevdiğiniz insanın hayatındaki para sorumlulukları bu dönem omzunuzda olacak. Hayata negatif yaklaşmayın, o zaman işlerinizi daha kolay halledeceksiniz.

16 Kasımda seyahat ve eğitim konularınızda güzel ilişkiler devreye girmeye başlayacak. Daha az tanıdığınız insanlarla yapacağınız işlerde şans sizden yana. İstediğiniz bir seyahat varsa çıkmanın tam zamanı.

22 Kasımdaki yeniay, seyahat, eğitim, hukuk, yabanccılarla yapılacak işlerinizde yeni başlangıç ve kararlar için uygun bir yeniay olacak. Kararlarınızı bu tarihten sonra almaya bakın.

20 ve 27 Kasımda yanlış yönlendirilmelere dikkat edin.

Boga1Boğa Burcu:

Kasım ayı evliliğiniz ve ikili ilişkileriniz ön planda olacak. Bir yandan da iş konuşmaları ve görüşmelerinize odaklanacaksınız.

1-2-4 Kasım ortaklaşa iş konularında şansınız çok yüksek. Yabancı ortaklı işlerde, önemli bir fırsat elinize geçebilir. Yine medyada çalışıyorsanız istediğiniz projeler karşınıza çıkabilir. 07 Kasımdaki dolunay hayatınızla ilgili önemli bir kararı ayağınıza getirebilir. Özel hayatınıza odaklandığınız bu dolunay sürecinde kendi istekleriniz ve hayati kararlarınız devreye girebilir. Hassaslıklara açık olun.

13 Kasımda seyahatte, yabancı ortamlarda bazı tehlikeli ve riskli olaylar yaşayabilirsiniz. Özellikle yoldaysanız dikkatli olmaya çalışın.
13 Kasımda özel hayatınızda önemli sorumluluklar oluşabilir. Bu da sevginizi istediğiniz gibi ortaya koyamamanıza neden olacak. 18 Kasımda da bu sorumluluklarınız hayatı biraz size zorlaştırabilir. Yine eşinizin hayatındaki zorlanmalarda gündemde olacak.

Banka, vergi, kredi ve ortaklaşa atılacak her tür para konusundaki başlangıç ve kararlarınızı 22 Kasımdan sonraya devreye sokmalısınız. Bu alandaki konuşmalarınız 28 Kasımdan sonra artacak.

27 Kasımda sosyal ortamlarınızda para işlerinden uzak durun kandırılma ihtimaliniz var.

ikizler1İkizler Burcu:

Kasım ayı bir hayli yoğun olacaksınız sevgili ikizler. İş, hizmet ve sağlık konuları tüm ay boyunca gündeminizde olacak. Bu ay hem sağlığınızı gözden geçirmek, hem de iş konularına odaklanmak için harika bir ay.

1-2-4 Kasım iş alanlarınızda iletişiminiz iyi olacak, yaratıcılığınızı konuşturacak, başkalarının kaynaklarından faydalanacaksınız.

07 Kasımdaki dolunay, bir olayın iç yüzünü ortaya çıkaracak. İş alanlarınızda merak ettikleriniz, gizli konular aydınlanabilir. Bazı şeyleri netlikle görecek ve buna göre hareket edeceksiniz.

16 Kasımdan sonra artık sevdiğiniz insanı ve özel ilişkilerinizi daha fazla önemseyeceksiniz. İlişkinizi güzelleştirmek ve romantik oluşumlar içinde bulunmak için harika bir dönem.

Özel hayatınız ve evlilikle ilgili kararlarınızı 22 Kasımdaki yeniay sonrası devreye sokmalısınız.

20-27 Kasımda göz önünde olacağınız ortamlarda bazı aldanmalara ve yanılgılara açık olabilirsiniz.

Yengec1Yengeç Burcu:

Kasım ayın aşk hayatınız tavan yapabilir. Kalbi boş olanlar için aşkı tadacakları ve tutkuyla yaşayacakları bir süreç. Eğer bir ilişkiniz varsa partnerinizle romantik, tutkulu bir ay sizi bekliyor olacak. Çocuğu olan yengeçleri de unutmayalım, bu ay adeta çocuğunuzla aşk yaşayacaksınız.

07 Kasımdaki dolunay, sosyal çevrenizde ve arkadaşlık ilişkilerinizde hassaslıkları ortaya çıkarabilir. Yine grupsal işler ve organizasyona dayalı işlerinizde için bu tarih ve sonrası sonuçlara ulaşabilirsiniz.

11 Kasımda özel hayatınızda ve ilişkilerinizde enerjinizi iyi kontrol etmeniz gerekecek.

13 Kasımda aşk hayatınızda bazı sorumluluklarınız olabilir. Aşk hayatınıza bu kadar ciddi yaklaşmak sizi yorsa bile, yaşayacağınız şeyler sonucunda daha da olgunlaşacaksınız.

16 Kasım itibarıyla artık işinizi daha çok seveceksiniz. İş ilişkilerinizi güzelleştirebilirsiniz. Spora olan ilginiz artabilir.

18 Kasımda aşk hayatınızda veya çocuk alanlarınızda ciddi sorumluluklar üstlenebilirsiniz. Hayata duygusallıktan çok mantık ve ciddiyetle bakacaksınız.

22 Kasımda iş ve hizmet alanlarınızda oluşan yeniay, 2 hafta boyunca bu alanlarınızda yeni başlangıçlarınız adına sizi harekete geçirecek.

27 Kasımda iş alanlarınızda yanılgılara açık olabilirsiniz, bu yüzden yabancılarla yapacağınız işlerinizde dikkatli olun.

28 Kasımdan sonra iş görüşmeleri ve konuşmalarınızın artmaya başlayacak.

Aslan1Aslan Burcu:

Kasım ayında aile hayatınıza daha fazla vakit ayıracaksınız. Akraba ve aile büyüklerinizin sorunlarına çözüm bulabilir, onlarla olan iletişiminizi hızlandırabilirsiniz.

01-02-04 Kasım aile hayatınızda mutluluk sizinle olacak.

07 Kasımdaki dolunay sizin kariyer alanlarınızı tetikleyecek. Önemli bir iş gündeminize yerleşebilir. Bu süreçte yoğunluğunuz artabilir.

13 Kasımda aile sorumluluklarınız artmaya başlayacak. İlişkinizde bazı soğukluklar yaşayabilirsiniz. Hayata bu kadar ciddi bakmamaya çalışın.

16 Kasımdan sonra aşkı yaşamak, hayata aşk dolu bakmak önemli olacak. Hayatınızda biri yoksa bu dönem içinde aşkı yakalamanız olası. Var olan ilişkinizde güzel etkileşimler içinde olacaksınız. Yine çocuğunuzla olan ilişkiniz giderek güzelleşecek.

22 Kasımdaki yeniay aşk hayatınızda harika bir dönemi müjdeliyor. Önemli başlangıçlarınızı bu dönem sonrası yapmaya çalışın.

28 Kasımdan sonra artık daha fazla aşk hayatınızı konuşuyor olacaksınız. Sevdiğiniz kişiyle problemleriniz üzerine eğilebilirsiniz.

Basak1Başak Burcu:

Kasım ayına geldiğinizde daha çok yakın çevrenizdeki olaylarla ilgileniyor olacaksınız. Akraba veya kardeşlerinizle olan iletişiminiz ve ilişkileriniz devrede olacak.

Parasal konularda şansınız 1 Kasımda yüksek olurken, iletişime dayalı işlerinizde yaratıcılığınızı 02-04 Kasımda konuşturacaksınız.

07 Kasımda yabancı ortaklı işler, seyahat, eğitim, medya alanlarınızdaki konular önem kazanacak. Bu alanlarda beklediğiniz sonuçlara ulaşmanız mümkün.

13-20 Kasımda yakın çevre sorumluluklarınız hayatı biraz ciddi ve karamsar algılamanıza neden olabilir.

16 Kasım itibarıyla evinizde yapılacak boya, badana, tadilat, tamirat gibi işleriniz devreye girebilir. Yine bu dönemde evinizde bulunmak, misafir ağırlamak, vaktinizi evinizde geçirmek gibi etkiler altındasınız.

Özel hayatınızda yaşadığınız sıkıntı ve sorunların 16 Kasım itibarıyla yavaş yavaş düzene girdiğini görecek ve ilişkinizdeki aksiliklerin geride kalmaya başladığını bileceksiniz.

22 Kasımda ev ve aile hayatınızda önemli kararlar alacağınız, ev alım, satım işlerinizi başlatacağınız bir süreç içine giriyorsunuz.

27 Kasımda ailenizle ilgili önemli kararlardan kaçının, yanıltıcı etkiler bir kez daha ön planda olacak.

Terazi1Terazi Burcu:

Kasım ayı çifte kısmetiyle geliyor olacak sevgili teraziler.

01-02-04-09 Kasımda önemli şanslar ve parasal desteklerle karşılaşacaksınız.

07 Kasımdaki dolunay, ortaklaşa para alanlarınızı hassas kılabilir. Ortaya çıkacak bir borç veya ödeme canınızı sıkabilir. Veya sevdiğiniz insanın hayatında bazı parasal sorunlar gündeminizde olacak.

13-18 ve 26 Kasımda parasal konularda önemli ve kalıcı anlaşmalar gündeme gelebilir. Bu süreçte paraya bakış açınızda olumsuz olmamaya özen gösterin. Sorumluluklarınızı üstlendikçe, herşeyin daha kolay yoluna girdiğini göreceksiniz.

13 Kasımda sosyal ortamlarda bazı para çekişmeleri gündeme gelebilir. Borç almayın ve vermeyin.

16 Kasımdan sonra satış, reklam, pazarlama, bilgisayar, iletişim işleriniz ve bu işlerinizde kuracağınız önemli ilişkiler devrede olacak. Bu konulardaki yeni kararlarınızı 22 Kasımdan sonra devreye sokmalısınız. Yine bu tarih ve sonrası akraba, kardeş ve yakın çevrenizdeki insanlarla olan ilişkileriniz önem kazanmaya başlıyor.

26 Kasımda iş konularında sorumluluklarınıza ciddi yaklaşımlarda bulunabilirsiniz. Bakış açınız bu dönem dar olabilir. Hayatın size daha çok keyif verecek alanlarınıza kanalize olmanız yerinde olabilir

Akrep1Akrep Burcu:

Kasım başı artık hayatınız hız kazanmaya başlayacak. Çok şanslı etkiler altındasınız. Yakın çevreniz, aşkınız, sevdikleriniz her tür konuda sizi destekliyor. 01-02-04 Kasım bu alanlarda şanslarla karşılaşacağınız fırsatlı günler.

07 Kasımdaki evlilik, ikili ilişkiler alanlarınızda oluşan dolunay yeni oluşumları hayatınıza taşıyabilir.

13-18 ve 26 Kasımda hayatınızda önemli konuşmalar ve sorumluluklar gündeminizde olacak. Bu sorumluluklardan kaçmayın, hayat sıkıcı görünse bile üstesinden geleceğiniz her bir sorumluluk sonrasında daha da olgunlaşacaksınız.

16 Kasımdan sonra maddi konularda kazançlarınız artabilir. Aynı şekilde güzel olan herşeyi daha çok sevecek bir yandan da para harcayacaksınız. Para harcamalarınız seyahat, eğitim ve değişik kültürler için fazla olabilir.

20 Kasımda parasal zorlanmalara dikkat edin.

22 Kasım itibarıyla parasal konularda yeni adımlar atılabilir.

Ay sonunda daha çok para konuşuyor ve bu alanda becerilerinizi arttıracaksınız.
Yay1Yay Burcu:

Kasım başı grupsal işleriniz ve geleceğinize yönelik atılımlarınız adına oldukça şanslı gözüküyor. 01-02-04 Kasımın olumlu enerjilerinden yararlanın.

07 Kasımdaki dolunay, sağlık ve iş alanlarınızı bir kaç gün boyunca olumsuz etkileyebilir. İş ve hizmet alanlarınızda bazı sonuçlara ve kararlara ulaşmanıza neden olabilir.
13- 26 Kasımda başka insanların hayatları için sorumluluklarınız devrede olacak. Sizden ve ailenizden daha yoksul ve ihtiyacı olan insanlar için sorumluluklarınız artabilir. Yine bir insanın hastane refakati, parasal sorumluluğunu üstlenebilirsiniz. Bu süreçte kendinizi çok zorlamamaya dikkat edin.

16 Kasımdan sonra görüntünüze ve kendinize daha fazla vakit ayırmak isteyebilirsiniz. Adeta kabuğunuzdan sıyrılacak ve daha rahat ortamlarda bulunmak isteyeceksiniz.
22 Kasımdaki yeniay sizin döneminizi başlatıyor. Geri planda durduğunuz ve plan yaptığınız günler geride kalmaya başlayacak. Artık kendi girişim ve başlangıçlarınız, kafanızdaki planlar için rahat harekete geçebilirsiniz.
20-27 Kasımda aileniz sizi kendi kararlarınız doğrultusunda yanlış yönlendirebilir. Onlardan aradığınız desteği bulmak bugünlerde zor olabilir. Kendi kararlarınızı devrede tutmaya çalışın.

Oglak1Oğlak Burcu:

Kasım ayında kendinizi fiziki olarak çok zorlamamalısınız. Bir yandan da grupsal işleriniz ve sosyal çevreniz oldukça aktif olacak. Arkadaşlarınızla katılacağınız davet veya organizasyonlarda yeni iş fırsatlarına açık olacaksınız sevgili oğlaklar. 01-02-04 Kasım şanslı günleriniz.

07 Kasımdaki dolunay ve civarında aşk hayatınızda bir takım olaylara hazırlıklı olmalısınız. Yine çocuğunuzla ilgili olaylar devreye girebilir.
13-18-26 Kasımda önemli projeler, toplumsal işler, grupsal organizasyonlarda daha fazla sorumluluk üstleneceksiniz. Bu biraz sizi sıksa bile altından kalkabilir ve tüm işlerinizi tamamladıktan sonra kendinizi çok daha iyi hissedebilirsiniz.

16 Kasımdan sonra biraz geri planda kalmak ve yeni stratejiler oluşturmak isteyeceksiniz. Bu dönemden sonra harekete geçmemeli ve biraz kendi ruhunuza vakit ayırmalısınız.
28 Kasımdan sonra sırlarınızı herkesle paylaşmayın. Plan ve projelerinizi düşünmek için uygun bir dönem.

Kova1Kova Burcu:

Kasım ayında göz önünde olmak, toplumsal konularla ilgilenmek ve bir yandan da iş görüşmelerinizi etkili tutmak önem kazanabilir. Kariyerinizin en yoğun olacağı aylardan birtanesi kasım ayı.

01-02-04 Kasımda beklenmedik yerlerden alacağınız destekle işlerinizi daha güzel bir şekilde ilerleteceksiniz.

07 Kasımdaki dolunay, ev ve aile alanlarınızı aktifleştirecek. Bu dönemde onlara karşı tutamayacağınız sözler altına girmeyin, aşırı iyimserlikle hareket edeceksiniz.
09-14 Kasım da özel hayatınızda güzel jestler ve hareketler devrede olacak.

13 Kasımda önemli iş sorumlulukları, ciddi iş birlikleri ve iş ilişkileriniz devrede olacak ve biraz hayata ciddi ve dar yaklaşıyor olacaksınız. İşlerinizde daha ileriye gitmek için bu dönemde vizyonunuzu geniş tutmaya çalışmalısınız.
22 Kasım itibarıyla 15 gün boyunca sosyal çevreniz, arkadaşlarınızla olan ilişkileriniz ve onlarla yapılacak işleriniz devrede olabilir.

26 Kasımda dar bakış açınızdan kurtulmaya çalışın yine bugünlerde önemli bir görüşmeyi kalıcı bir sonuca bağlayabilir veya kalbinize uzak gelen bir işinizi sonlandırabilirsiniz
Balik1Balık Burcu:

Kasım ayında eğitim ve seyahat yoğunluklarınız devam ediyor olacak. Uzaktaki akrabalarınızın hayatındaki olaylar sizi de etkileyecek.

01-02-04 Kasım şanslı günleriniz. Gruplarla yapılacak işler, kurs veya eğitim olanakları giderek artabilir.

07 Kasımdaki dolunay ve bir kaç gün boyunca yakın çevreniz, akraba veya kardeşlerinizle ilgili konularda bazı konulara odaklı olacaksınız.

13-18-26 Kasımda gelecek sorumluluklarınız sizi biraz zorlayabilir. Hayata bakış açınızda daha esnek ve iyimser olmaya özen gösterin. Yine uzak akrabalarınızın hayatında sağlık sorunları oluşabilir.

16 Kasımdan sonra iş ve kariyer alanlarınızda patronlarınızla olan ilişkileriniz güzelleşmeye başlayacak. Kuracağınız iyi ilişkiler yeni iş projelerini hayatınıza taşıyabilir. Özellikle 20 Kasımda iş ilişkilerinizde bazı zorlanmalar oluşabilir.

22 Kasımdaki yeniay, kariyer hayatınızda yeni olayları başlatacak. Bir iş değiştirmek, yeni bir alana kaymak, yeni bir projeye başlamak istiyorsanız bu tarihten sonra harekete geçebilirsiniz.

27 Kasımda iş aldanmalarına dikkat edin. Bugüne denk gelen bir görüşmeniz varsa gerçekçiliği elden bırakmayın.

28 Kasımda artık kariyerinizde fazla görünüyor ve konuşuluyor olacaksınız.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın