Gezegen Faliyetleri Semadan Haberler

28 ekim – 03 kasım 2013

Bu yazıyı paylaşın;

Haftaya ay aslandayken başlıyoruz. Eğlenceli konu ve olaylar, sanatsal işler, çocuk ve aşk konularını önemli olabilir. Yine kimliğimizi ön plana çıkartacak işlerimizin peşinden bu hafta gidebiliriz. Cumhuriyet bayramımızda merkür- satürn birleşimiyle bakış açımız dar ve negatif olabilir. Olayları gereğinden fazla kritize edebiliriz. Yine bu Salı daha önceden konuşulmuş, yarım kalmış işlerimiz, düşünce ve davranışlarımızın sorumluluklarını üstlenebiliriz.

1 kasım Cuma günü devreye giren uranüs- plüton karesiyle bir kaç gün boyunca gerek özel, gerek iş alanlarımızda ortaya çıkacak sorunlar bizleri zorlayabilir. Kitlesel etkileri yüksek olan bu etkileşimin dramatik değişimleri fazla olacak. Özgürlük mücadeleleri artacak. Uranüs- plüton karesiyle, hayatımızda yolunda gitmeyen konu, olaylara ve insanlara isyankarlığımız ve tepkilerimiz ortaya çıkabilir. Kökten değiştirmek istediğimiz ama yapamadığımız konu ve olaylar, bu kare etkinliğiyle açığa çıkacak. Dramatik değişimler, özgürlük mücadeleleri, baskılar, kitlesel etkiler, toplumları değişikliğe zorlar. Yine global olarak baktığımızda depremler, volkanik patlamalar, seller, kasırgalar, ekonomik bunalımlar ve ne yazık ki toplu ölümler etkili olacaktır. Kişisel olarak yapmamız gerekenler, fedakarlık, anlayış ve şefkate odaklanmak ve sevginin herşeyi aşabileceği gerçeğini unutmadan hareket etmektir.

Yine bu Pazar 03 kasımda 14:49 da Akrep burcunda bir hybrid güneş tutulması yaşanacak.  Kimi lokasyonlarda, dünyanın belirli noktalarında Tam tutulma ve kimi yerlerde halkalı tutulma gibi algılanan hybrid tutulmalar oldukça ender görülür. Hızlı , değiştirici ve beklenmedik olaylara bu tutulma sonrası açık olmalıyız. Bu tutulmayla ilgili yazımı Cuma günü itibarıyla ayrıntılı olarak okuyabilirsiniz. Herkese mutlu haftalar…

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın