Aylık Yorumlar Güncel Yorumlar Semadan Haberler

Mayıs Ayı Burç Yorumları

Mayıs Ayı Burç Yorumları - Hande Kazanova
Bu yazıyı paylaşın;

Mayıs Ayı Burç Yorumları detaylı olarak sizin için kaleme aldım. Detayları devamını oku bağlantısına tıklayıp okuyabilirsiniz…

Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Mayıs başı düşüncelerinizdeki olumsuzluklar sizi zorlayabilir sevgili Koçlar. Girişimlerinizi başlatma isteğiniz yüksek olmasına rağmen otoritelerden, yüksek rütbeli insanlardan aradığınız desteği sağlamak kolay olmayacak. Olayların ardında yatan sebepleri öğrenmek için büyük bir istek duyacaksınız. Komplo teorilerinizle işlerinizin önündeki engel olmaktan kaçınmalısınız. Bir kere sakin olun 03 mayıs’ta güzel bir biş fırsatının, yeni açılımların karşınıza geldiğini görebilirsiniz.

05 Mayıs ve sonrasında maddi konularda, para kazanımlarınızda önemli uygulamalarınızı, kararlarınızı devreye sokabilirsiniz. Bir gün sonra Merkür bu alanlarınıza girerek daha sağlam ve pratik bir bilgiyle ilerlemenizi sağlayacak. Kazanımlarınızı arttırmak için uğraşacak, ticari girişimlerde farklı ve değişik olayların karşınıza geldiğini göreceksiniz. 08-16-17-18 Mayıs maddi konularda güçlü adımlar atılabilir. Değişik ve farklı bir para elinize geçebilir, kazançlarınız oluşabilir.

15 Mayıs’ta venüs Boğa burcuna geçiyor. Para kazanımlarınız bu tarihten sonra artabilir. Güzel objelere, eşyalara sahip olmak isteyebilir, maddi konularda daha etkili ve rahat hareket edebilirsiniz.

16 Mayıs ve sonrasında enerjinizi ailenize yönelteceksiniz. Ev ve aile işlerinizde mücadeleci tavırlar öne geçebilir. Alınganlıklarınız yüksek olacak, ailenize karşı savunmacı davranabilir, aile içi meseleleri alınganlıkla büyütebilirsiniz.

18 Mayıs ve civarında bir para meselesi karşınıza gelebilir. Elinize geçen ani bir para ödemelerinize veya varsa borçlarınıza gidebilir veya tam tersi bir para kaybı, parasal konularda gerginlikleri tetikleyebilir.

21  Mayıs itibarıyla girişken yönünüz uyanıyor. Satış, reklam, sosyal medya, radyo, televizyon, bilişim sektöründe bir işiniz varsa bu işlerinize daha fazla zaman ayıracaksınız. Bu alanlarda almanız gereken önemli kararlar varsa hemen Haziran başında 03 haziran’da oluşan Yeniay ı ve sonrası 15 günü kullanabilirsiniz. Yine bu dönem itibarıyla yakın çevrenizdeki insanlarla daha fazla bir araya gelebilir, akraba, kardeşlerinizle, yakınınızda bulunan insanlarla daha çok ilgilenebilirsiniz. Öğrenciyseniz ilk öğrenim ve eğitim hayatınıza ilginizi arttıracağınız bir dönem. Sınav dönemi yaklaşırken öğrenmeye açık olabilir, geri kaldığınız dersleri tamamlamak için kolları sıvayabilirsiniz.


BogaBoğa Burcu:

Mayıs ayının başında ailevi konularda gücünüzü etkin bir şekilde toplarken planlarınız üzerine yoğunlaşabilirsiniz. Maddi konularda şüpheci yaklaşımlar sergileyebilir, olaylara negatif yönden yaklaşabilirsiniz. Bozulan işleriniz ve ilişkilerinizi yeni açılacak olan kapıları farkederek geride bırakın. Bu ay sizin ayınız ve yapılacak çok işiniz, gidilecek çok yolunuz var sevgili Boğalar.

05 Mayıs’taki yeniay yenilikler ve başlangıçlar için size göz kırpıyor. 15 gün boyunca önemli adımlarınızı, kararlarınızı ve başlangıçlarınızı devreye sokabilirsiniz. 1 gün sonra 06 Mayıs’ta Merkür’ün de kişisel alanlarınıza dahil olmasıyla birlikte planlarınızı ve yapacaklarınızı dillendirebilir ve etrafınızla güçlü bir iletişim içine girebilirsiniz. 09-11-14-17-18 Mayıs kalıcı anlaşmaları hayatınıza dahil edebilirsiniz.

Kafanızdaki şüpheleri, üzerinizdeki zorlanmaları 15 Mayıs itibarıyla tam anlamıyla geride bırakıyorsunuz. Güzelliğinize önem verecek, kendinizi yenileyecek ve yeniliklere hazır olacaksınız. Görüntünüzü, tarzınızı değiştirmek istiyorsanız bu tarih ve sonrasında yapabilirsiniz. Estetik uygulamaları için de uygun bir dönem.

16 Mayıs ta enerji alanlarınız değişiyor. Enerjinizi, gücünüzü, mücadelenizi iletişime dayalı işlerinizde ortaya koyabilirsiniz. Size yakın olan insanlarla olan mücadeleleriniz bu süreçte artabilir. Pasif direnişlere, alıngan ve tepkisel hareketlere, sürtüşmelere açık bir dönem olabilir. Sizi sinirlendiren insanlara göstereceğiniz tavırlar önemli olacak. Bu dönemde sosyal medyayı kullanırken dikkatli olun.

18 Mayıs’ta oluşacak oluşan Dolunay, özel hayatınıza ve ilişkilerinize odaklanmanızı sağlayacak. Partnerinizin hayatında duygusal konular ortaya çıkabilir, siz de bu konularla ilgilenebilirsiniz. Ya da özel hayatınızda alacağınız bir karar devrede olabilir. İlişkileriniz bu dolunayda gözle görülür bir şekilde öne geçiyor.

21 Mayıs ve sonrasındaysa parasal konular önem kazanıyor. Paranızı ve kazançlarınızı arttırabilir, algınızı bu alana kaydırabilirsiniz. Para getirilerinizde güzel gelişmeler oluşabilir, becerileriniz artarken sorunlarınız varsa bu dönemde çözüm üretmek zor olmayacak. Ticaretle uğraşıyorsanız satışlarınız, karlılığınız, siparişleriniz bu dönem artabilir. 30 Mayıs’ta dikkatli ve gerçekçi adımlar atmayı unutmayın.


İkizlerİkizler Burcu

Mayıs ayına girerken hırslı ve çabuk hareket etmek isteyen yapınızla bazı işlerinizde istediğiniz sonuçları almak kolay olmayabilir. Arkadaşlarınız ve sosyal çevrenizle beraber girişeceğiniz işlerinizde en çok parasal konularda sorunlar yaşayabilirsiniz. Bu ay sizin için plan yapma ayı sevgili İkizler ve yükselen İkizler. 01-02 Mayıs’a bu anlamda dikkat edin.

Neyse ki çok çabuk toparlayacak, özel ilişkilerinizde güzel sonuçlar ve tekliflerle karşılacaksınız. 03-05-09-11-14 Mayıs şansı üzerinizde hissedebilir, geri planda durduğunuz konularda güzel fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.

05 Mayıs’ta oluşan yeni ayda büyük girişimleriniz ve başlangıçlarınız adına adım atmamalı, planlarınız üzerine yoğunlaşmalısınız. Kötü alışkanlıklarınızdan kurtulmak için bu yeniayı değerlendirin, yurtdışı işleriniz varsa bu alanların hareketlendiğini görebilirsiniz. Özel hayatınızda disiplini tutturmak kolay olmayabilir.

06 Mayıs sonrasında kendinizi geri plana çekeceksiniz. İletişiminiz yavaşlayabilir. Kendinize ve ruhunuza daha fazla vakit ayırabilirsiniz. Diğer insanların yardımına koşmak önem kazanabilir. Bu 2 haftalık dönemde sırlarınızı herkesle paylaşmayın, arkanızdan konuşanların varlığında artışlar olabilir.

15 Mayıs ve sonrasında ay sonuna kadar kötü alışkanlıklarınızdan kurtulmak ve ruhunuzla bütünleşmek isteyeceksiniz. Bu anlamda farkındalığınız 18 Mayıs’ta yüksek olacak.

16 Mayıs itibarıyla enerji alanınız değişiyor. Gücünüzü, savaşınızı ve mücadelenizi parasal konularda göstermeye başlayacaksınız. Çabalarınız artabilir, aile ve ev hayatınız için yapacağınız harcamalarınız bu dönemde sizi zorlayabilir. Para alacağınız, vereceğiniz varsa duygusal tepkilerden ve alınganlıklardan uzak durun.

18 Mayıs’ta oluşan Dolunay iş alanlarınızda önemli duygusal sonuçları karşınıza getirebilir. İş alanlarınızda bir karar alabilir, yanınızda çalıştırdığınız veya yanında çalıştığınız insanlarla ilişkilerinizde iniş çıkışlar yaşayabilirsiniz. Yine bu dolunay sağlıkla ilgili konuları tetikleyecek. Bu alanlarda iniş çıkışlar, duygusal temalar oluşabilir. Seyahatlerde ve dış ortamlarda sağlığınıza gereken özeni gösterin.

21 Mayıs’ta hayatınız renklenmeye başlıyor. Kararsızlıklarınız iş alanlarınızda öne çıkarken kişisel olarak oldukça eğlenceli ve sosyal olacaksınız. Güneş ve Merkür’ün aynı anda sizin burcunuza geçmesiyle birlikte ifadede rahatlayacaksınız. Planlarınızı konuşmak, diğer insanlara yaymak, gezmek, sosyalleşmek öne çıkabilir. Kendinizi güçlü ve şanslı hissedebilirsiniz. İş alanlarınızdaki yanılgılara ve kararsızlıklara 30 Mayıs’ta dikkat edin.YengecYengeç Burcu
:

Mayıs ayında iş alanlarınızdaki gelişmelerde, ortak adımlarda ve elbette ki özel hayatınızda  negatif etkilerden uzak durmalısınız sevgili Yengeçler. Fikirlerinizin desteklenmediğini görebilir ve buna olumsuz tepkiler verebilirsiniz. 01-02-07-09 Mayıs’ta bu etkileri hissedebilirsiniz. Bu tarihlere denk gelen zamanlarda önemli girişimlerden uzak durun.

05 Mayıs’ta oluşan yeniay sosyal çevrenizde oluşan konu ve olayları hızlandırabilir. Çevre değişikliklerini yapmak için uygun bir yeniay olacak. Aktiviteler, davetler veya organizasyon gibi işleriniz varsa bu alanlardaki planlarınızı bu yeniayla beraber hareketlendirin. Gelecek planlarınızı uygulayabilirsiniz.

06 Mayıs’tan sonra sosyal çevrenizle olan iletişiminiz hızlanacak. Arkadaşlarınızla fikir alışverişlerinizin üzerine düşebilir, planlar yapabilirsiniz. İşten elde edilen gelirlerinizi arttırmanın yollarını bulacaksınız.

15 Mayıs’tan sonra gireceğiniz sosyal çevrelerde insanların dikkatini üzerinize çekeceksiniz. Güzel ilişkiler kurmak, gireceğiniz çevrelerde yeni insanlarla tanışmak için harika bir süreç.

Peki enerjinizi toparlayabiliyor musunuz? Evet 16 Mayıs’tan sonra enerjinizi ailevi konulara, özel hayatınıza, mahremiyetinize ayıracaksınız. Bu dönemde sosyal ortamlarda alınganlıklardan uzak durun. 16-17-18 Mayıs aşk hayatınızda kalıcı adımlar atılabilir. Bu dönemde karşınıza gelen bir ilişki uzun soluklu ve ciddi olacak.

18 Mayıs’ta oluşan Dolunay, aşk aşk aşk diyor. Sosyal ortamlarınızdan bir insanla aşka yelken açabilir, flört etmeye başlayabilirsiniz. Yine sanatsal veya kreatif bir işinizde istediğiniz sonuçlar karşınıza gelebilir. Evliyseniz çocuk haberi, bir arkadaşınızın aşk konusu gündeme bomba gibi düşebilir.

21 Mayıs’tan sonra artık kendi köşenize çekilebilirsiniz. Olayları geri plandan izlemek, birebir içinde olmamak önemli. Geri plandan uğraştığınız bir işiniz varsa bu dönemde kendi içinize döndüğünüz için bu işlerinizi daha kolay idare edeceksiniz. Ama göz önünde olmanız gereken işleriniz varsa işte bu sizi zorlayabilir. Bu dönem içinde sağlığınıza gereken özeni gösterin. Ruh sağlığınızın üzerine eğilmeli, ruhsal çalışmalarla kendinizi ve enerjinizi güçlendirmelisiniz.


AslanAslan Burcu:

Mayıs ayında sosyal çevrenizle beraber yapacağınız işleriniz devrede olurken, kendinizi işinizde ve kariyerinizde göstermek isteyeceksiniz sevgili Aslanlar. Yalnız iş sorumlulukları veya sağlığınızla ilgili konular sizi zorlayabilir veya bazı işlerinizi kabul ettirmekte zorlanabilirsiniz. Olumsuz bakış açınızın sizi aşağıya çekmesine izin vermeyin. 01-02-07 Mayıs bu anlamda işlerinizle ilgili konulara şüphe ve karamsarlıkla yaklaşacağınız tarihler.

05 Mayıs yeniayı kariyer ve iş alanlarınızda yeni kapıları aralayabilir. Yolunda gitmeyen işlerinizde bir eleme yaptıktan sonra yeni kararlarla yolunuzda ilerleyeceksiniz. Yeni projelere başlayabilir, önemli bir iş duyurusunda bulunabilirsiniz. Bu dönemde sosyal çevrenizdeki hareketlilik ve eğlence hayatınızın çekiciliği yüzünden önemli konularda disipline olmakta zorlanabilirsiniz.

06 Mayıs itibarıyla kariyer ve iş alanlarınızda konuşma ve görüşmelerinizi hızlandıracaksınız. Toplumsal konularda fikirlerinizi ortaya koyabilirsiniz. Birden fazla konuyla uğraşmak isteyebilir veya tek bir konuya daha fazla ilgi gösterebilirsiniz. Toplum önünde fikirlerinizle yerinizi sağlamlaştırabilirsiniz. Anne tarafınızla ilgili konular önemli olacak.

09-11-14 Mayıs iş görüşmelerinizde, karşınıza gelecek fırsatlara kalıcı, güzel adımları hayatınıza taşıyabilir. Bugünlere denk gelen iş anlaşmalarınız uzun soluklu olabilir.

15 Mayıs’ta  Venüs Boğa burcuna geçiyor. Bu 3 haftalık dönemde işinizde patronlarınızın gözüne girecek, çalışmalarınızla herkesin takdirini kazanacaksınız. Üstlerinizle doğru bağlantılar kurmak için şahane bir dönem. Zam,, terfi gibi isteklerinizi bu dönem içinde konuşmaya çalışmalısınız.

16 Mayıs itibarıyla  enerjinizi istediğiniz gibi kullanmakta zorlanacağınız bir döngü başlıyor. Bu dönemde arkanızdan iş çevrilebilir. Bir yandan da sağlığınıza gereken özeni göstermelisiniz. Mide sıkıntıları, göğüs ve karın bölgesi problemleri oluşabilir.

18 Mayıs Dolunayında ailevi konular önem kazanıyor. Eviniz, yuvanız, ailenizle ilgili alanda hassas kararlar alabilirsiniz. Bu dönemde iş ve aile arasındaki dengeye önem gösterin. Yine iş alanlarınızda hızlı gelişmeler, sürpriz olaylar oluşabilir.

21 Mayıs itibarıyla, sosyal çevreniz hareketlenecek. Değişik yerlerde bulunacak, farklı insanlarla tanışacaksınız. Çevre yenilenmesi hoşunuza gidebilir, uzun zamandır ihmal ettiğiniz dostlarınız ve arkadaşlarınızla buluşmak ve görüşmek için uygun bir dönem başlıyor. İş alanlarınızda 30-31 mayıs’ı değerlendirin.

 


BasakBaşak Burcu:

Mayıs başında riskli işlerden, parasal anlaşmalardan kaçınmalısınız sevgili Başaklar. Bazı işlerinizde sorunlar oluşabilir. Hayata keskin ve negatif bakmanız yüzünden kendi işlerinize zarar verebilirsiniz.01-03-07-09 Mayıs’ta dikkatli olun.

01-03-07-09 Mayıs’ta özel hayatınızda sevdiğiniz insanla ilişkinizde, iletişiminizde sorunlar oluşabilir. Şüphelerinizi bu dönemde kontrol etmelisiniz. Aşk ve eğlence hayatınızda enerjinizde blokajlar oluşabilir. Spor yapıyorsanız, eğlenceli ortamlardaysanız dikkatli olun.

05 Mayıs’ta oluşan yeniay seyahat, eğitim, yurtdışı bağlantılı işler, hukuk, ticaret, medya alanlarınızda yeni açılımları hayatınıza taşıyabilir. Yeni kararlar almaktan korkmayın. Yeni işlerinizi bu yeniay sonrasında devreye sokun. Adeta kendinizi yenilemek isteyeceksiniz.

06 Mayıs’tan sonra öğrenmeyi ve öğretmeyi sevecek, çevrenizdekilerle konuşmalarınızı hızlandıracaksınız. Eğitim hayatınızda sıkıntı ve sorunlarınız varsa  bunlara çözüm üretmek kolay olabilir. Bu dönemde iletişiminiz yabancılarla yapılacak olan işlerinize, medya sektörüne, hukuk ve ticari işlerine bağlanacak. Önemli konuşma ve görüşmeler iş alanlarınızı hareketlendirebilir.

11-14 Mayıs eğitim ve yurtdışı bağlantılı işlerinizde gücünüzü ortaya koyacaksınız. Önemli insanların kararlarınızda sizi desteklediğini göreceksiniz.

15 Mayıs itibarıyla seyahat, medya, hukuk, yurtdışı bağlantılı işlerinizde güzel ve kalıcı ilişkileriniz devreye girebilir. Gezmekten, dolaşmaktan mutluluk duyabilir, seyahatlerinizden fayda sağlayabilirsiniz. Daha az tanıdığınız insanlarla iş birlikteliklerinizi ortaya çıkarabilirsiniz. Yine eğitim ve öğrenim hayatınızı daha fazla sevecek ve önmeseyeceksiniz. Eğitim hayatınızda eğitmenleriniz ve öğrenci arkadaşlarınızla paylaşımlarınız artabilir. Öğrenmekten ve öğretmekten keyif alacaksınız.

16 Mayıs sonrası enerjinizi sosyal çevre ortamlarınıza harcamaya başlayacaksınız. Gireceğiniz ortamlarda, yeni tanışacağınız insanlarla olan bağlarınızda zaman zaman alınganlıklar yapmaya meyilli olsanız bile, çevrenizdeki olayları siz kendiniz organize etmek isteyebilirsiniz.

18 Mayıs’ta oluşan dolunay, yakın çevrenize algınızı çevirebilir. Başka ve büyük konularla ilgilenmek istediğiniz bu dönemde kısa vadeli, yakın çevrenizde yaşanan olaylara daha fazla önem vereceksiniz. Düşüncelerinizdeki gitgeller bu dönemde yüksek olacak. Dengeyi sağlayın.

21 Mayıs sonrasında iş ve kariyer hayatınızda önemli konuşmalar ve görüşmeler oluşabilir. 15 gün boyunca birden fazla işle uğraşabilirsiniz. Fikirlerinizi ve düşüncelerinizi topluma yaymak, bilgi alışverişinde bulunmak önem kazanıyor. Yaptığınız işlerle bilinmek ve kendinizi göstermek isteyebilirsiniz. Eğer iş arayışı içindeyseniz bu dönemde güzel iş fırsatları karşınıza gelebilir.


TeraziTerazi Burcu:

Mayıs ayında 2 ayrı koldan ilerliyorsunuz. Özel hayatınız, ailevi durumunuz ve ortak verilen para kararları, başkalarından gelen parayla ilgili konular gündeminizde olacak sevgili Teraziler. 01-02-07-09 Mayıs’ta şüpheleriniz ve olayların derinine gitme arzunuz yüzünden ilişkiniz veya ilişkileriniz çıkmaza girebilir. Aile hayatınızda huzuru sağlamak için uğraşabilir ama istediğiniz sonuçları alamayabilirsiniz. Eşinizin kariyer ve iş alanlarında da sıkıntılar oluşabilir.

Hemen karalar bağlamaya gerek yok, desteklendiğiniz zamanlarda var. Bir kere parasal konularda güzel sonuçlar almaya yatkınsınız. 08-09-11-14-16 Mayıs’ta maddi konularda rahat ve sağlam adımlar atacaksınız. Ailenizin dirliği için yapılacakları bileceksiniz.

05 Mayıs’ta oluşan Yeniay, başkalarından gelen para alanlarınızı etkileyecek. Tahsil etmekte zorlandığınız, beklediğiniz bir para varsa bu dönem zarfında karşınıza gelebilir. Ortak paranızı değerlendirmek, kredi almak, borcunuzu kapatmak, yapılandırmak, vergi konularınızı halletmek için bu yeniayın enerjisinden faydalanın.

06 Mayıs’ta merkür Boğa burcuna geçiyor. Maddi konularda kafanız çözüme yönelik çalışabilir. Kendinizi ve adımlarınızı sağlama almak isteyebilirsiniz. Hem ruhsal konuları, gizemli olayları, hem de parasal işlerinizi halledebilirsiniz.

15 Mayıs ve sonrası 3 hafta boyunca derin mevzuları sevecek, spiritüel çalışmalardan mutluluk duyacaksınız. Gizemli konulara ilginiz artabilir. Cinselliğe önem verebilirsiniz. Birilerinden borç istemek veya vermek için rahat etkiler altında olacaksınız. Kredi alacaksanız bu dönemde yapın.

16 Mayıs’tan sonra enerjinizi kariyerinize harcayacaksınız. İş hayatınızda defansif ve duygusal tepkilerden uzak durmaya çalışın, siz çabaladıkça uğraşılarınızın karşılığını alamadığınızı düşünebilirsiniz bunun nedeni olaylara gereksiz yere duygusal bir eşkilde yaklaşmanızdan kaynaklı olacak. Annenizle bu dönemde sürtüşmelerden uzak durun.

18 Mayıs’taki dolunay zamanı elinize bir para geçebilir. Beklenmedik bir para elinize geçebilir veya bir ödeme karşınıza gelebilir. Para dengesini iyi kurmanız gereken bir dönem, beklentilerinizin karşılığını almak isteyeceksiniz. Bu dönemde para mevzularında dengeli gitmelisiniz.

21 mayıs’tan sonra eğitim, yurtdışı bağlantılı işler, seyahat, ticaret, hukuk, medya, yayıcılık alanlarınız önem kazanıyor. Kendinizi geliştireceğiniz her tür konuya açık olacaksınız. Sizi daha az tanıyan insanlarla önemli konuşmalar ve işler içine girebilirsiniz. Eğer öğrenciyseniz bu dönemde sınavlarınıza hazırlanmak, kendinizi geliştirmek anlamında faydalı bir dönem başlıyor. Okul hayatınıza çabuk kanalize olacak, bu dönemde öğrenmekten, keşfetmekten mutluluk duyacaksınız. Yine okul gezileri hızlanabilir. Yine bu konularda bilginin temeline ulaşma, kendinizi geliştirebilecek bir kurs, seminer, seyahat fırsatı sizi çok mutlu kılabilir.


AkrepAkrep Burcu:

Mayıs ayının hemen başında işlerinizde, girişimlerinizde, yakın çevre ilişkilerinizde bazı düzenlemeler yapmanız gerektiğinin fakına varacaksınız. Bu alanlarda bazı zorlanmalar oluşabilir. Diğer taraftan hayat yeni şansları ve fırsatları karşınıza getirecek. Bir tarafta zorlandığınız konular, diğer tarafta yeni gelişen olaylar, tüm bunların hepsi sizin için sevgili Akrepler.

05 Mayıs’ta oluşan yeniay özel ilişkilerinizde alacağınız kararları hayatınıza entegre edeceğiniz bir yeniay. Evlilik, söz, nişan, yer değiştirme, taşınma, danışmanlık gibi konularda hızlı adımlarla yolunuzda ilerleyebilirsiniz.

06 Mayıs’tan sonra özel hayatınıza ilginizi aktarabilir, sevdiğiniz insanla iletişiminizi hızlandırabilirsiniz. 08 Mayıs’ta önemli bir fırsat karşınıza gelebilir. Sevdiğinizle olan bağlantılarınızda önemli açılımlar altında olacaksınız. Danışmanlıklarınızdan güzel sonuçlar elde edebilirsiniz.

15 mayıs sonrasında sevginizi aşık olduğunuz insana aktaracaksınız. Bir arada olmaktan ilişkinize önem vermekten mutluluk duyabilirsiniz. Özel hayatınızda 09-11-14-17-30 Mayıs sizi destekliyor.

16 Mayıs itibarıyla enerjinizi dış ortamlara, daha az tanıdığınız insanlara, seyahate, eğitim alanlarınıza harcamaya başlıyorsunuz. Uzak yerlerde bulunmak isteyebilir, istediğiniz sonuçları elde etmede bazen kendinizi fazla zorlayabilir, duygusal tepkiler verebilirsiniz.

18 Mayıs’ta oluşan Dolunay hayatınızı değiştirecek önemli kararları barındırıyor. Aniden alacağınız bir teklif, sürpriz bir adım, hayatınızı baştan aşağıya değiştirebilir. Bu dönemde ilişkilerinizde ani olaylara hazır olun yine ani taşınma, yer değiştirme etkileriniz yüksek görünüyor.

21 mayıs’tan sonra ortak parasal konularınızın üzerine eğileceksiniz. Parasal sorunlarınıza çözüm üretmek hoşunuza gidebilir. Banka işleri, vergi, kredi, faiz, nafaka, miras konularına çözüme ulaştırmak istediğiniz konuları ele alabilirsiniz. Başkalarından elde edeceğiniz para konuları önem kazanıyor.

30 Mayıs’ta parasal konularda riskten kaçının. Para harcamaya yatkın olacak, çevrenizden çabuk etkileneceksiniz.


YayYay Burcu:

Mayıs ayının başında olumsuz düşüncelerden uzak durmalısınız sevgili Yaylar. Riskli işlerden kaçının. Para harcamalarınız yüksek olabilir ve sizi eğlenceden veya eğlenceli planlardan alıkoyabilir. 01-02-07-09 Mayıs a dikkat edin.

05 mayıs’ta oluşan yeniayla beraber iş alanlarınızdaki fırsatlar karşınıza gelebilir. Yeni alanlara açılmak istediğiniz işleriniz için önemli adımlar atabilirsiniz. Önemli bir projeye başlayabilirsiniz. Günlük hayatınızın ritmi hızlanacak. Yine bu Yeniayla beraber sağlığınızla ilgili harekete geçmek istediğiniz konularda hayat sizi destekleyecek. Beslenme şeklinizi değiştirebilir, egzersizlerinizi başlatabilirsiniz. Bir spor programına dahil olmak için harika bir zaman dilimi başlıyor.

06 Mayıs’tan sonra iş, hizmet alanlarınızda iletişiminiz artacak. Yanınızda çalıştırdığınız insanlarla mesainiz artabilir. Yanında çalıştığınız insanlarla daha kalıcı ve oturaklı bir iletişim içine girebilirsiniz. Önemli konuşmalar ve görüşmeler devrede olacak. İş alanlarınızda kalıcı adımlar, disiplinli ve sorumlu adımlar 11-14 Mayıs’ta oluşabilir. Anlaşmalarınızı bu tarihlerde yapın.

Yine 06 Mayıs’tan sonra sağlığınızı gözden geçirmek, kontrollerinizi yaptırmak için uygun bir döneme gireceksiniz. Kafa, beden, ruh arasındaki dengeye önem vereceksiniz.

15 Mayıs sonrasında sağlığınızda güzel gelişmeler altında olacaksınız. Tatlı ve zengin yiyeceklere olan düşkünlüğünüzü dizginlemelisiniz. Diğer taraftan sorunlarınız varsa rahat etkilerle bu sorunlarınızı minimuma indireceğiniz ve aşacağınız birkaç hafta sizi bekliyor.

16 Mayıs’tan sonra ortak parasal işlerinizde savunmacı, duygusal yönleriniz mücadele verdiğiniz konularda sorunları karşınıza taşıyabilir. Hayır diyememekten kaynaklı olarak, başkalarının ( ailenizin, eşinizin, ortağınızın) parasal işleriyle siz uğraşabilirsiniz. Bu süreçte mantığınızla hareket etmek çok şey kazandırabilir. Aile hayatınız için harcamalarınız hızlanabilir.

18 Mayıs’ta oluşan Dolunayda bir olayın içyüzüyle karşılaşabilirsiniz. Kadersel etkilerle bu Dolunayda olaylar gözünüzde büyüyebilir.  Sakin davranmaya çalışmalısınız. Ani ve beklenmedik iş oluşumları, sağlık konuları önem kazanıyor.

21 mayıs ve sonrasında özel hayatınıza kanalize olacaksınız. Sevdiğiniz insanın hayatına göre hareket edebilir, karşı taraftan onay bekleyebilirsiniz. Ortaklı yapılacak işlerinizde kendinizi ortaya koyabilirsiniz. Sevdiğinizle iletişiminiz hızlanırken, ilişki sorunlarınıza mantıklı çözümler bulabilirsiniz.Oglak
Oğlak Burcu:

Mayıs başında aile alanlarınızdaki konuşmalarınız veya yaşayacağınız bazı olaylar sizi zorlayabilir sevgili Oğlaklar. Kolay tepki vermeye açıksınız, herkesin sizin gibi düşünmediğini farketmeli, illa istediğiniz gibi davranmasını beklememelisiniz. Emlak, alım, satım işlerinizde sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Bazı fikirleriniz bu dönemde desteklenmeyecek, negatif düşüncelerden uzak durun. 01-02-07 Mayıs a bu anlamda dikkat edin.

05 Mayıs’ta oluşan Yeniayda aşk hayatınız, çocuğunuz, sanatsal işlerinizde alınacak kararları devreye sokacaksınız. İstediğiniz bir ilişkiye başlayabilir, yeni bir ilişkinin tohumlarını atabilirsiniz. Çocukla ilgili önemli kararlar devreye girebilir. Sanatsal işlerinizi, eğitime dayalı konulardaki kararlarınızı başlatabilirsiniz.

06 Mayıs’tan sonra aşk hayatınızı konuşabilir, eğlenceli aktiviteleri yaşamınızın merkezine koyabilirsiniz. Biraz eğlenmeye ihtiyacınız var ve bu dönem çocuğunuzla veya çocuklarla geçirilecek vakitler sizi çok rahatlatabilir.

Aşk hayatınızda hızlı ve beklenmedik gelişmeler 08-18 Mayıs’ta karşınıza gelebilir. Aniden sizden farklı bir insanla tanışabilir, ilişkiye çekilebilir veya her zamankinden farklı davranabilirsiniz.

15 Mayıs itibarıyla aşkı bulabilir, aşk dolu, romantizm dolu zamanlara yelken açabilirsiniz. Hayatınızda biri varsa sevginizi ona yönelteceksiniz. Beraber ilişkinizde önemli yol katedebilir siniz. Hayatınızda bir insan yoksa bu dönemde popüler olacaksınız sevgili Oğlaklar.

16 mayıs’ta özel hayatınıza enerjinizi harcamaya başlayacaksınız. Hayatınızdaki insana, birebir ilişki içinde olduğunuz insanlara karşı savunmacı tavırlardan uzak durun. Eğer yeni birileriyle tanıştıysanız bu dönemde alıngan davranabilirsiniz.

18 Mayıs’ta oluşan Dolunay, sosyal çevreniz, arkadaşlarınız ve iş gelirlerinizde önemli sonuçları karşınıza getirebilir. Bazı arkadaşlarınızla bu dönemde hassaslıklar yaşayabilirsiniz.

21 Mayıs’tan sonra sağlığınızı gözden geçireceğiniz, doktor kontrollerinizi yaptıracağınız bir 15 günlük süreç içine gireceksiniz. Beslenme alışkanlıklarınızı, diyet şekillerinizi gözden geçirmek için harekete geçin. Yine bu dönem hem günlük hayatınızın ritmini arttıracak, hem de iş alanlarınızda yapmanız gerekenleri karşınıza getirecek. Bu dönem elemen alımı, iş başvurusunda bulunma, yeni bir projeye başlamak anlamında etkili bir dönem. Görüşmelerinizi hızlandıracaksınız.

22-30-31 Mayıs’ta özel hayatınızda keyfinize diyecek olmayabilir.


KovaKova Burcu

Mayıs başında yakın çevrenizle beraber girişeceğiniz işlerinizde bazı aksilikler ve sorunlar oluşabilir sevgili Kovalar. Bir yandan da bazı işlerinizde oluşacak bu sorunu çok fazla dert etmeyin, yeni olasılıklar da bu ay karşınıza gelecek. İletişim ayağında bazı şanssızlıklara da açık olabilirsiniz, önce kendi düşüncelerinizdeki sorunları, negatif yaklaşımları farketmelisiniz. 01-07-09 Mayıs’a bu anlamda dikkat edin. Diğer taraftan iş anlamında 03-08 Mayıs’ta fırsatlar oluşabilir.

05 Mayıs’ta oluşan Yeniayla birlikte ev, aile ve yuvanızla ilgili konularda önemli adımlar atabilirsiniz. Yer değiştirme, başka bir yere taşınma konusundaki kararlarınızı bu zamana denk getirin.

06 Mayıs’ta merkür de bu alanlarınzıa geçecek, aile konularınıza, taşınma işlerinize daha kolay kanalize olacak, çözümler üreteceksiniz. Aile büyüklerinizle konuşmalar yapabilirsiniz. Emlak alım, satım işleri, konuşmaları hızlanabilir.

15 Mayıs’ta evinizi güzelleştirmek için harekete geçebilirsiniz. Dekorasyona kalkışmak için harika bir dönem. Boya, badana, tamirat işlerinizi de aradan çıkarabilirsiniz. Evinize, bahçenize harcamalarınız artabilir. Misafir ağırlamak, evde tembellik yapmak diğer alternatifler.

16 Mayıs itibarıyla enerjinizi iş hayatınıza harcamaya başlayacaksınız. Gündelik hayatınızın koşturmaları artabilir. İş yaptığınız yerlerde alıngan ve defansif tutumlardan uzak durun, herşeyi üzerinize almayın. Yanlış anlaşılmalardan kaynaklı olarak sürtüşmelere ve kavgalara açık olacaksınız. Yine bu dönemde herşeyi içinize atmaktan ve net bir şekilde mücadelenizi verememekten kaynaklı olarak mide sıkıntılarına, cilt problemlerine, gazlara, karın bölgesi rahatsızlıklarına açık olabilirsiniz. Hazmedemediğiniz konular olabilir.

18 Mayıs’taki dolunay kariyer ve iş alanlarınızda hassas bir takım sonuçları karşınıza getirebilir. Duyacaklarınız sizi hassas kılabilir, aniden ekstra bir durum ve işle uğraşabilirsiniz. İş hayatınızdaki hızlılık, aile alanlarınıza dikkat etmemenize neden olabilir. Sinirli ve agresif olabilirsiniz.

17-18-21-30 Mayıs aile hayatınızda hızlı olayları, keyifli oluşumları karşınıza getirecek.

21 Mayıs itibarıyla, aile düzeninize, ev hayatınıza, sevdiklerinize ve özelinize daha fazla vaktinizi ayıracaksınız. Alışkanlıklarınıza ve düzeninize önem verecek, diğer insanlarla olmak yerine huzuru aile ortamlarınızda bulacaksınız.


BalikBalık Burcu:

Mayıs başında maddi konularda fikirlerinizin desteklenmediğini göreceksiniz. Olumsuz bakış açısıyla bazı işlerinizdeki olayları çok sorunlu algılayabilirsiniz sevgili Balıklar .01-02-07-09 Mayıs’ta bu etkiye dikkat edin.

05 Mayıs Yeniayı iletişim işlerinizi hızlandırabilir. Satış, reklam, tanıtım, pazarlama, sosyal medya, radyo, televizyon, ulaşım işlerinizde artık kendinizi göstermeye hazırsınız. Girişimlerinizi bu yeniay sonrası 15 gün boyunca hızlandırın.

06 Mayıs itibarıyla iletişiminiz daha aktif hale gelecek. Bilgiye dayalı konularda hızlı ve beklenmedik etkilerle değişik fırsatlı işler karşınıza gelebilir. Algınız açılıyor. Daha esnek olacak, daha rahat öğreneceksiniz. Kardeş ve akrabalarınızla iletişiminiz de hızlanabilir.

15 Mayıs itibarıyla  sevginizi ve ilginizi yakın çevrenizdeki insanlara yönlendireceksiniz. Kardeşleriniz, akrabalarınız, yakın dostlarınızla olan paylaşımlarınız hızlanabilir. Bir yandan da öğrenci, eğitmenseniz eğitim ve öğrenim alanlarınızda güzel gelişmeler yaşanabilir. Bu 3 haftalık süreçte öğrenmekten ve derslerinize ilgi göstermekten mutluluk duyacak, sınavlarınızda istediğiniz sonuçları alacaksınız.

16 Mayıs itibarıyla enerjinizi aşk hayatınıza, sanatsal faaliyetlere, eğitim ayağına veya varsa çocuğunuzla ilgili konulara kaydıracaksınız. Aşkta defansif tutumlar, gereksiz çıkışlar sizi zorlayabilir. Varsa çocuğunuza yaklaşımlarınıza da dikkat edin. Spor yapıyorsanız kendinizi gereksiz yere zorlamayın.

18 Mayıs dolunayında bir seyahate gidebilirsiniz. Karşınıza gelecek bir fırsatı daha da büyütebilir, iletişimsel işlerinizde beklenmedik ilişkilerle karşınıza gelen fırsatın daha da ilerlediğini farkedebilirsiniz. Çevrenizle ilişkileriniz sağlamlaşacak. Önemli bir anlaşma 21 Mayıs’ta devrede olabilir.

21 Mayıs’tan sonra ev, aile yuvanızda iletişiminizi arttırabilirsiniz. Bu dönemde önemli bir aile meselesini konuşmak, büyüklerinizle iletişim içinde olmak önem kazanıyor. Gördüklerinizi, yaşadıklarınızı onlarla paylaşacak, onların deneyiminden faydalanacaksınız. Emlak, alım, satım işleriniz için kafanızı çalıştırabilir, konuşmalarınızı hızlandırabilirsiniz. 30 Mayıs’ta bakış açınız net olmayacağı için ev konularında önemli kararlar almayın.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın