Güncel Yorumlar Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

EVDEN İLETİŞİM ! – 3 – 9 Mayıs 2021 Haftalık Burç Yorumları

EVDEN İLETİŞİM ! - 3 - 9 Mayıs 2021 Haftalık Burç Yorumları
Bu yazıyı paylaşın;

Mayıs ayına merhaba dedik ve hala bazı noktalarda canımız sıkkın, hala pandemi çok ciddi bir şekilde hayatımızı etkiliyor. Evlerdeyiz! Bu hafta hemen Pazartesi günü Ay Kova burcundayken haftaya merhaba diyoruz. Yani toplumsal konu ve olaylar, arkadaşlık ilişkilerimiz, sosyal çevre ilişkilerimizin önem kazandığı bir hafta.

Aynı zamanda Pazartesi günü itibariyle Güneş ve Satürn’ün dik açısı devrede olacak. Yani biraz bardağın boş tarafını görmeye meyilli olacağız. Biraz daha attığımız adımlarda, kalkıştığımız işlerde sorumsuz bir takım olaylar devreye girebilir, biz sorumluluklarımızı yerine getirmek istemiyor olabiliriz. Otorite figürlerinden, önemli insanlardan, destek beklediğimiz insanlardan istediğimiz ve beklediğimiz gelmeyebilir.

Güneş yaşam enerjisi demek, hayat canlılığı demek. Satürn’den aldığı bu dik açıyla bu dönem yine sağlıkla ilgili konularda sıkıntı ve problemlere açık olabiliriz. Hem ticaret hem çalışma hem de sosyal hayatımızın biraz olumsuz etkileneceği bir hafta bizi bekliyor. Belediye işlerine, inşaat sektörüne, iş dünyasındaki durağanlıklara bu hafta birazcık daha ilgimizin artacağını söyleyebiliriz.

Bu hafta başında vereceğimiz sözlere dikkat edelim, niyetimiz iyi olsa bile bu sözleri tutmakta zorlanabiliriz. Herkese mavi boncuk dağıtmamaya özen gösterelim. Yapacağımız işlerde “yaparız, ederiz” demek biraz bizi zorlayabilir. Bu hafta içerisinde fikir anlaşmazlıkları, inançlarla ilgili konularda bazı zorlanmalar devrede olacak. Eğitim, hukuk, dış ticaret aynı zamanda taşımacılık, seyahat ve turizm alanlarında da bazı olumsuzluklar karşımıza gelebilir. Ertelenmeler, gecikmeler olabilir, bu alanlarda beklediğimiz haberler gelmeyebilir, bu etkiye dikkat etmekte fayda var.

Salı günü iletişim gezegeni Merkür, İkizler burcuna, kendi öz burcuna geçiyor. İletişimin hızlanacağı, rahatlayacağı bir dönem. Satış, reklam, tanıtım, pazarlama bu alanda fikirlerimizi çok rahat bir şekilde ortaya koyabiliriz. Bu dönemde kısa vadeli programlarımızı hareketlendirebiliriz. Aklımıza bir sürü fikir gelebilir ve bu fikirleri hayata geçirmek için uğraşacağız. Birden fazla işle ilgilenmek isteyebilir, dijital dünyanın bize sunacaklarını merak edebiliriz. Odaklanma sorunlarına karşı dikkatli olalım, çabuk sıkılabiliriz.

Pazar günü itibariyle ilişkiler gezegeni Venüs İkizler burcuna geçecek. İlişkilerimizde konuşmak, iletişim halinde olmak önem kazanacak. Sevdiklerimizle daha fazla paylaşım içine gireceğiz biraz duygusallıktan uzaklaşacağız biraz daha hayata mantıkla yaklaşacağız. İlişkilerde her şey konuşmaya ve iletişime dayalı olacak ayrıca biraz da yüzeysel ilerleyebilir. Umarım bu pandemi ve kapanma günlerinde hayat sizler için güzel geçiyordur. İnşallah her tür olumsuzluğu hayatınızdan bir şekilde çıkarabileceğiniz, daha güzel bir şekilde ilerleyeceğiniz, isteklerinize ve beklentilerinize kavuşacağınız bir hafta olur.

3 – 9 Mayıs Haftalık Burç Yorumları detaylı olarak sizin için kaleme aldım. Detayları devamını oku bağlantısına tıklayıp okuyabilirsiniz…


Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Koç ve yükselen Koçlar, haftaya sosyal çevre ilişkilerinizle başlıyorsunuz. Arkadaşlarınız, yapılması gereken işler, arkadaşlarınızdan alacağınız bilgilerin önem kazanacağı bir hafta olacak. Diğer taraftan önemli birtakım girişimleriniz ve işleriniz varsa, bu hafta başında parasal konularda bu işlerinizde beklediğiniz desteği görmeniz zor olacak. Parasal konularda beklediğiniz bir haber geç ulaşabilir, bazı ödemelerde gecikmeler olabilir ya da kafanızdaki planların işlemediğini görebilirsiniz. Özellikle arkadaş çevrenizde vereceğiniz sözlere dikkat edin, sosyal ortamlarda, beraber iş yaptığınız insanlara karşı bu hafta biraz daha dikkatli adımlar atmanız gerekecek. Organizasyonlar, davetler, aktiviteler ya da işinizle ilgili konularda yapılması gereken birtakım kollar varsa işte bu kolları da birazcık sıkı tutmak biraz daha bu alanlarda disiplinle harekete geçmeye önem verin.

Salı günü Merkür İkizler burcuna geçiyor, iletişim faaliyetlerinizin hızlandığı bir dönem. Şimdiye kadar sosyal medyayı boşlamış olabilirsiniz, yakın çevrenize gereken özeni göstermemiş olabilirsiniz. Şimdi Merkür’ün bu alanlara geçmesiyle beraber tüm bunlara ayıracak vaktiniz olacak. Kısa vadeli yolculuklar, planlar, eğitim – öğretim konuları ya da satış, reklam, tanıtım, pazarlama gibi iletişimsel işlerinizin hızlandığını göreceksiniz. Bu alanlarda konuşma ve görüşmeleriniz 2 hafta boyunca ön planda olacak. Akrabalarınız ve kardeşlerinizle olan bağlantılarınız ve iletişiminiz bu dönemde artabilir.

Pazar günü Venüs’ün de bu alanlarınıza geçmesiyle beraber yakın çevrenizdeki insanlarla çok daha güzel ilişkiler kuracağınız ve ilişkileriniz sayesinde de işlerimizde hızlı ilerlemeler kaydedeceğiniz bir döneme gireceksiniz.

Bu hafta abartıdan, müsriflikten uzak durun, gereksiz para harcamaları bir kenara atın onun dışında yakın çevrenizden güzel haberler alacak hayatınızı yoluna koyacaksınız.


BogaBoğa Burcu:

Boğa ve yükselen Boğalar, girişimlerinizin hareketlendiği bir ay ve girişimlerinizi evde olsanız, evden çalışsanız bile harekette tutacağınız haftalardan biri başlıyor.  Bu hafta başında daha çok kariyer fırsatları, işiniz, meslekle ilgili konu ve olaylarla ilgili olacaksınız. Pazartesi akşam saatleri aile tarafından önemli bir insanın duygusal bir problemiyle uğraşabilirsiniz. Bu hafta vereceğiniz sözlere dikkat etmeniz gerekiyor. İş konularında, iş hayatınızda işlerinizi iyi planlayarak adım atmanız gerekebilir. O yüzden geldiği gibi yaşamak ya da geldiği gibi olaylara reaksiyon vermek yerine bu hafta planlamalarınızı iyi yapmanız gerekiyor. Hafta başında bazı veya alacağınız haberler yüzünden işleriniz, iş hayatınız ya da hayatınızın diğer alanları sıkıntıya düşebilir, zorlanabilirsiniz. Önemli insanlardan ve patronlarınızdan da çok fazla destek alamayabilirsiniz.

Bu hafta başında sağlık alanlarınız biraz tetiklenecek bu yüzden sağlığınıza gereken özeni göstermeyi ihmal etmeyin.

Salı günü Merkür İkizler burcuna geçiyor. Maddi konularda kafanız çözüme yönelik çalışacak, planlar yapacak, elde edeceğiniz gelirler üzerine konuşacaksınız. Nereden ne geliyor, nereye ne harcayabilirim ya da kendi paramı nasıl çoğaltabilirim gibi düşünceler öne çıkarken işlerinizde ticari faaliyetlerin hızlanacağı birkaç hafta yaşayabilirsiniz. Çok abartmadan ilerlemeye özen gösterin.

Pazar günü de Venüs bu alanlarınıza girince maddi yönden rahatlayacak, derin bir nefes alacak ve istediğiniz sonuçların karşınıza geldiğini göreceksiniz. İkili ilişkiler ve özel hayatınızla ilgili konularda bu aralar size olan talep çok yüksek olabilir, bu aralar herkesin gözü sizin üzerinizde olabilir. Bunlardan kaynaklı olarak egonuz nedeniyle hayatınızdaki insanlar, hoşlandığınız kişiyle çok fazla sürtüşmelere girmeyin.


İkizlerİkizler Burcu

İkizler ve yükselen İkizler, geri planda duracağınız haftalardan bir tanesine giriyorsunuz. Haftaya uzaklardan alacağınız haberlerle başlıyorsunuz. Dış ortamlarda daha fazla bulunmak isteyebilir ya da seyahatle ilgili geleceğe yönelik birtakım planlarınızı hareketlendirebilirsiniz. Eğitimle ilgili konularda önemli sorumluluklar devrede olacak ve siz bu sorumlulukları hayata geçireceksiniz. Diğer taraftan da biraz daha dişinizi sıkmanız gerekiyor.

Salı günü itibariyle Merkür, Pazar günü de Venüs sizin burcunuza geçecek. Bu da hayatınızın hareketlenmeye başlaması anlamına geliyor. Bir taraftan dinlenin, bir taraftan da plan yapın, ama planlarınızı, düşüncelerinizi, hareketlerinizi insanlara aktarmayı da unutmayın, çünkü bütün bunlar size yarayacak. Hayatınızla ilgili konularda eğer bu dönem ekstra neler yapabilirim diye düşündüyseniz işte bütün bu düşündüklerinizi hareketlendireceksiniz. Merkür İkizler burcuna geçer geçmez konuşma ve görüşmeleriniz hızlanacak. Ev, aile, yuvanızla ilgili konularda aile büyüklerinizin kariyeri ve mesleki konuların hızlandığı göreceksiniz. Venüs’ün de bu alanlarınıza girmesiyle beraber birazcık da aşk hayatınızın hareketleneceği bir dönem olacak. Kendinize, görüntünüze daha fazla önem vereceğiniz, harcamalarınızı da bu yönde artıracağınız bir dönem olacak. Eğitim ile ilgili konularda “nasıl olsa yaparım”, “ya bir şey olmaz” tavrıyla hareket etmeyin. İşlerinizi ertelemeyin, bu hafta işlerinizi düzene oturtmak gerçekten önemli olacak.YengecYengeç Burcu
:

Yengeç ve yükselen Yengeçler hayatınızın oldukça hareketli olduğu bir dönemdesiniz. Parasal konularla haftanızı başlatacak ve Pazartesi akşamı maddi konularda önemli bir sorumluluk üstleneceksiniz. Bu sizi duygusal olarak aşağı çekebilir ama merak etmeyin bu hafta maddi konularla ilgili alanlarınızı rahatlatmanın yolunu da bulacaksınız.

Bu hafta para ile ilgili konular, iş yaptığınız insanlarla olan görüşmelerinizde bazı gecikmeler, ertelenmeler, sıkıntı ve problemler devrede olabilir ama diğer taraftan bazı paraların da geleceğini bileceksiniz. Bu para geldiğinde doğru yere harcamaya, doğru şekilde planlama yapmaya çok özen gösterin. Çünkü bu noktalarda zorlanmalarınız olacak. Birine verdiğiniz bir söz olabilir, arkadaşınız sizden borç istemiş ve siz de ona yardım etmek istiyor olabilirsiniz, bir yere para verecek olabilirsiniz… Bu konularda abartılı davranmayın ve söz verirken biraz daha dikkatli olmaya özen gösterin.

Salı günü Merkür İkizler burcuna geçiyor yani iletişimsel faaliyetlerden biraz elinizi, ayağınızı çekeceğiniz bir dönem. Yakın çevrenizin konu ve olayları biraz başınızı ağrıtabilir. Akrabalarınızın, kardeşlerinizin kariyeri ile ilgili konularla uğraşmak durumunda kalabilirsiniz. İnsanların genel hikayeleri ya da hayatıyla ilgili yaşadıkları sıkıntı ve problemleri gözünüzde fazla büyütmeye meyilli olacaksınız.

Pazar günü de Venüs’ün de bu alanlarınıza girmesiyle beraber biraz elinizi, ayağınızı ilişkilerden çekmek isteyebilirsiniz. Bu dönem içerisinde her şeyi biraz anlamlandırmak, pilinizi şarj etmek, biraz dinlenmek, yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Eğer yazma, çizme gibi birtakım işleriniz varsa bu dönem ilhamınız çok yüksek olacak. Kendinize daha fazla vakit ayırdığınız ya da kendinizi diğer işlerden soyutlayabildiğiniz için işlerinizi rahatlıkla yürütebileceksiniz. Bu haftanın geneline bakıldığında Mars sizi hareketli kılıyor, kariyer ve işle ilgili yapılması gerekenleri karşınıza getiriyor. Doğru planlamayla istediklerinizi yapabileceksiniz. Biraz da ruhunuza ve kendinize gereken özeni göstermeyi unutmayın. Sağlığınıza da dikkat edin.


AslanAslan Burcu:

Aslan ve yükselen Aslanlar, özel hayatınız ve ilişkilerinizle ilgili bir hafta başlıyor. Sevdiğiniz insanın sorumlulukları, hayatına dair yapması gerekenler, onun hayatında oluşacak bir olay Pazartesi akşam saatleri sizi bazı konularda mesul tutacak ya da duygularınızı ona göstermekte zorlanacaksınız.

Bu hafta başında iş hayatınızda bazı zorlanmalar devrede olabilir. Ortaklı işleriniz varsa, patronlarınız gibi beraber kariyer yolunda ilerlediğiniz kişilerin hayatında bazı zorlanmaların devrede olduğunu görebilirsiniz. Ya da bu dönem eşinizin ya da sevdiğiniz insanın ailesiyle ilgili konularda bazı zorlanmalar devreye girebilir. Geciktirici, engelleyici birtakım etkiler devrede olacak. Bu nedenle bu dönemde bardağın boş tarafını görmeyin.

Salı günü itibariyle iletişim gezegeni Merkür İkizler burcuna geçiyor. Sosyal çevrenizle olan bağlantılarınız artabilir. Arkadaşlarınız ya da sosyal çevrenizdeki insanlar, iş yaptığınız insanlarla dijital organizasyonlar, aktiviteler, ya da bu gibi alanlarda önemli konular devreye girebilir. Geleceğe yönelik konularda önemli adımlar atabilir, konuşma ve görüşmelerinizi hızlandırabilirsiniz. İş hayatınızda beklediğiniz birtakım paralar varsa bu dönem bu paralarla ilgili konuşmalarınızın hızlandığını göreceksiniz. Yapamayacağınız işler altına girmemeye özen gösterin ve tutamayacağınız sözler vermeyin, bol keseden atmaya meyilli olacaksınız.

Hafta sonu Venüs İkizler burcuna geçiyor. Yeni insanlar tanımaktan mutluluk duyacağınız bir döngü içerisine giriyorsunuz. Hayatınızla ilgili konularda vereceğiniz kararlar bu dönem çok büyük açılımlara sebep verebilir. İşle ilgili konularda ve parasal konularda güzel sonuçlar elde edebilirsiniz. Eğer bekarsanız ve bu dönem bir ilişki içerisine girmeyi istiyorsanız şimdi çevrenizden faydalanmanın tam zamanı.


BasakBaşak Burcu:

Başaklar ve yükselen Başaklar, gündelik hayatınızın ritmi ile haftanızı başlatıyorsunuz, gündelik koşturmalarınız çok yüksek olabilir. İş hayatınızda yapılması gerekenleri önceliğiniz haline getirebilirsiniz. Uzaklardan önemli haberler geliyor. Yurtdışı bağlantılı işler, eğitim konuları, eğitim fırsatları, uzak akrabalardan alınacak haberler önemli olurken yine o uzaklardan gelecek haberlerde bazı gecikmeler, sıkıntı ve sorunlara açık olabilirsiniz. Ayrıca uzaktaki akrabalarınızın hayatında bazı zorlamalar bu hafta başında devrede olabilir. Yapamayacağınız sözler vermemeye özen gösterin. Eğer öğrenciyseniz derslerinizi sıkı tutmalısınız. Bu dönem işlerinizi başka bir güne ertelememeye çalışın. Bu hafta içerisinde bazı konularda çok çabuk sözler verip bu sözleri tutamadığınızı da göreceksiniz.

Salı günü Merkür’ün İkizler burcuna geçmesiyle beraber kariyerinizde kendinizi göstereceğiniz, konuşma ve görüşmelerinizi hızlandıracağınız bir dönem başlıyor. Aynı zamanda bu süreçte birden fazla işle uğraşmak önemli olacak. Birtakım beklentileriniz varsa bu beklentilerinizi beraber iş yaptığınız insanlara veya patronlarınıza bir şekilde aktarabilirsiniz.

Pazar günü itibariyle kariyer ve iş hayatınızda kendinizi göstereceğiniz 3 haftalık bir döngü içerisine giriyorsunuz. Sosyal çevre ve arkadaşlarınızla olan bağlantılarda alınganlıklara karşı dikkatli olun. Bu hafta gayet hızlı enerjilerle dolu olacaksınız ve kendinizi de bir şekilde göstermesini bileceksiniz. Sağlıkla ilgili alan hafta başında biraz tetikleniyor, bunun dışında sağlıkla ilgili konularda güzel sonuçlar alacaksınız.


TeraziTerazi Burcu:

Terazi ve yükselen Teraziler, sizin için oldukça keyifli haftalardan bir tanesi başlıyor. Hem keyifli olacaksınız hem sizi eğlendiren insanlarla bir arada olacaksınız hem de çocuğunuz varsa çocuğunuzun konu ve olayları hayatınızda yer edecek. Bu Pazartesi ve akşam saatleri aşk hayatınızda ve çocuğunuzla ilgili konularda önemli, duygusal sorumluluklar altına girebilirsiniz.

Parasal konulara dikkat etmeniz önemli. Bir yere ödeme yapacaksanız, bir borcun altına girecekseniz ya da risk içeren birtakım işleriniz varsa bu hafta bu noktalarda çok fazla destekli olmayacaksınız. İlişkilerde de tutku ile hareket etmeniz, sevdiğiniz insanla zaman zaman anlaşmazlıklar yaşamaya neden olabilir.

Diğer taraftan Salı günü Merkür İkizler burcuna geçiyor. Eğitim ve kendinizi geliştireceğiniz alanların açıldığı bir dönem başlıyor. Bu dönemde öğrenmekten büyük mutluluk duyabilirsiniz. Yeni insanlarla bir araya gelmek, sosyal ortamlarda o insanlarla buluşmak, farklı kültürlerden etkilenmek önem kazanacak. Ancak pandemi var o nedenle sosyalleşmeleriniz ağırlıklı olarak sosyal medya üzerinden olacak. Medya, sosyal medya, iletişime dayalı birtakım işleriniz varsa bu alanlarda önemli toplantılar, konuşma ve görüşmeler başlıyor. Adeta işlerinizin hızlandığını göreceksiniz.

Pazar günü de Venüs bu alanlarınıza geçince daha fazla öğrenmekten mutluluk duyacağınız bir süreç başlıyor. Eşinizin akrabaları ya da uzak akrabalarınızla bu dönemde gayet iyi anlaşacak, iletişiminizi hızlandıracaksınız. Bu hafta vereceğiniz sözlere dikkat edin eşinize, sevdiğiniz insana ya da çocuğunuza vereceğiniz sözleri yerine getirmek çok kolay olmayabilir. Sağlıkla ilgili alanlarda uzun zamandan sonra destekli bir hafta olacak. Tepe noktanızda Mars ilerliyor, bu da işle ilgili konularda alınganlıklara karşı dikkatli olmanız gerektiğinin altını çiziyor. Bu aralar gereksiz yere sinirli ve agresif olabilirsiniz. Biraz kendinizi sakinleştirmeye özen gösterin. Annenizle anlaşmazlıklara girmeyin.


AkrepAkrep Burcu:

Akrep ve yükselen Akrepler, aileniz, yuvanız ve bu alanlarda yapılması gerekenlerle haftanızı başlatıyorsunuz. Önemli sorumluluklar, ev hayatında yapılması gerekenler, duygusal olarak bu Pazartesi sizi aşağıya çekebilir. Bir tarafınız ilişki ile ilgili konularda beslenmek istiyor ama bir tarafınız da beklediğini bir türlü karşı taraftan göremiyor. Eğer hayatınızda bir insan varsa, evliyseniz bu hafta başında evliliğinize ve ilişkinize dikkat etmenizi tavsiye ederim. Bazı olaylar sorumsuzca davranmanıza ya da karşı tarafın size sorumsuz davranışlarıyla sizi aşağıya çekmesine neden olabilir. O yüzden ilişkiler konusunda çok destekli olmayacaksınız. Ancak bu sadece hafta başı için geçerli olacak. Geçtiğimiz haftalarda hayatınızla ilgili önemli kararları devreye soktuğunuz bir Dolunay gerçekleşti. Bu Dolunayın etkisiyle özel hayatınıza dair önemli kararları da devreye sokacaksınız. Tutamayacağınız sözler altına girmeyin. Sevdiğiniz insanlara karşı niyetiniz iyi olsa bile bu sözleri yerine getirmek çok da kolay olmayacak. Ortaklı işlerinize de gereken özeni göstermeyi unutmayın.

Salı günü itibariyle Merkür para alanlarınıza geçiyor. Eğer bir sıkıntınız, sorununuz varsa bu sıkıntılarınızı, sorunlarınızı etraflıca masaya yatırmak, konuşmak, çözüme ulaştırmak anlamında şanslı bir sürece giriyorsunuz.

Pazar günü Venüs’ün de bu alanlarınıza geçmesiyle beraber maddi konularda yaşadığınız sorunların iyice geride kaldığını görmeye başlayacaksınız. 3 haftalık döngü boyunca bir kredinin, bir borcun altına girmek anlamında destekleneceksiniz.


YayYay Burcu:

Yay ve yükselen Yaylar, yakın çevrenizle beraber yapacağınız işlerle haftanızı başlatıyorsunuz. Yakın çevrenizdeki insanlardan birinin hayatında önemli bir konu gündeme gelebilir ve bu Pazartesi akşam saatlerinde bu konularla daha fazla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Bu da sizi duygusal olarak biraz yıpratabilir. Sağlığınıza lütfen gereken özeni gösterin çünkü bu hafta en çok sağlık alanından darbeyi alacaksınız. Yakın çevrenizden bir insanın ailevi, sağlık veya eviyle ilgili konularda sıkıntı ve sorunlarıyla uğraşmak söz konusu olabilir. Ama bu aralar sağlığınıza ekstra özen gösterin. Hem bir yandan sağlıkla ilgili konularda güzel oluşumlar var ama diğer taraftan hiç beklenmedik olaylar da yaşayabilirsiniz.

Salı günü Merkür İkizler burcuna geçiyor, hayatınızda ilişkiler önemli olacak. Yani sevdiğiniz insanla beraber ilerleyeceğiniz, ona duygularınızı anlatacağınız, kendi düşüncelerinizden bahsedeceğiniz bir döngü içerisine giriyorsunuz. Danışmanlık işleriniz varsa bu işlerde konuşma ve görüşmeleriniz hızlanabilir. Sözleşmelerin dönemine giriyorsunuz. Önemli insanlarla sözleşmeler yapmak, birtakım hukuki konulara imza atmak ya da görüşmelerinizi hızlandırmak anlamında bu dönemi iyi kullanın.

Pazar günü Venüs buraya geçince sevdiğiniz insanla beraber yapacağınız planların hareketlendiğini göreceksiniz. İş hayatınızda tutmayacağınız sözler altına girmeyin. Bu hafta bunu çok çabuk bunu yapabilir, kendi söylediklerinizi kendiniz çürütebilirsiniz. Aynı zamanda beraber çalıştığınız insanlarla ilişkilerinizde abartılardan da uzak durmanız gerekebilir.Oglak
Oğlak Burcu:

Oğlak ve yükselen Oğlaklar, maddi konularla ilgili çok önemli kararlar alarak haftaya giriş yapacaksınız. Pazartesi günü akşam saatlerinde duygusal, parasal konuları ele almak durumunda kalabilirsiniz. Bu hafta başı biraz tehlikeli. Bu dönem hayattan aldığınız keyif çok yüksek olabilir. Hayata dair risk almak ya da kendinizi güvende hissetmek isteyebilirsiniz. Eğer riskli bir girişiminiz varsa, herhangi bir yere yatırım yapıyorsanız, bitcoin, kripto para, döviz olabilir, hafta başında dikkatli adımlar atmak önemli olacak. Çünkü beklediğiniz haber gelmeyebilir, gecikmeler, bazı olumsuzluklar yaşanabilir. Bu yüzden bu alanlardan yana kayıplarınız oluşabilir.

Diğer taraftan özel hayatınızda bazı planlarınız var, sevdiğiniz insana sürpriz yapmak isteyebilir ya da onun hayatını daha fazla keyiflendirmek, güzelleştirmek adına harekete geçmek isteyebilirsiniz. Bu konularda çok fazla abartmadan ilerlemeye özen gösterin. Abartmadığınız müddetçe çok büyük bir sorunla karşılaşmazsınız.

Salı günü Merkür’ün İkizler burcuna geçişiyle beraber iş hayatınızın önem kazanacağı bir dönem başlıyor. İşinizde, gücünüzde olacak, başka insanlar için çalışmaktan mutluluk duyacaksınız. Aynı zamanda Venüs’ün de bu alanlarınıza geçmesiyle beraber Pazar günü itibariyle sağlığınıza gereken özeni göstereceğiniz bir dönem başlıyor. Bu dönem beraber çalışacağınız insanlarla olan bağlantılarınız kuvvetli olabilir. Ayrıca sağlığınızla ilgili konuları da ele almanız gerekecek. Her şeyi şöyle bir etraflıca gözden geçirin, kontrollerinizi yaptırmanın zamanı gelmiş bulunuyor.


KovaKova Burcu

Kova ve yükselen Kovalar, kendi istek ve beklentilerinize odaklanarak haftaya giriş yapıyorsunuz. Bu hafta hızlı haberler gelecek ama alacağınız bazı haberler karşısında kendinizi çok çabuk strese sokabilirsiniz. Pazartesi olumsuz enerjilerle dolu bir gün. Ev, aile ve yuva alanlarınızda sevdiğiniz insanın, ailenizdeki birinin sağlığıyla ilgili birtakım sorunlar karşınıza çıkabilir. Ev ve aile hayatınızda almanız gereken önemli sorumluluklar varsa bu dönem bunları yapmakta zorlanabilirsiniz. Hiçbir sorumluluk ya da zorunlulukla uğraşmak istemeyebilirsiniz. Bu hafta tutmayacağınız sözlere dikkat edin. Çok çabuk söz verebilir, kafanızda planlar yapabilirsiniz ama bu sözlerin ve planların düşündüğünüz gibi akmadığını göreceksiniz.

Salı günü Merkür’ün İkizler burcuna geçmesiyle beraber biraz daha hobilerinize kendinizi kaptıracağınız bir döngü içerisine giriyorsunuz. Bu dönem aşk hayatınız hareketlenebilir, etrafınızdaki insanlarla flörtöz olacaksınız.

Pazar günü Venüs’ün de aşk evinize geçmesiyle beraber aşk hayatınıza daha fazla anlam yüklemeye başlayacaksınız. Baharın da enerjisiyle her ne kadar evimizde olsak bile aşka ve keyfe vakit ayırmak isteyebilirsiniz. Hayatınızda bir insan varsa konuşma ve görüşmelerinizin hızlanacağı bir dönem olacak. Çocuğunuz varsa bu dönem onunla olan bağlantılarınız kuvvetlenebilir. Doğru bir iletişim içerisine girebilirsiniz. Sanatsal ve kreatif alanlarda beklentilerinizi karşılayacağınız bir dönem olacak. Daha çok hobilerinize de yöneliyor olabilirsiniz, tadını çıkarın.


BalikBalık Burcu:

Balık ve yükselen Balıklar, biraz geri plandan yürüteceğiniz işlerle haftanıza giriş yapıyorsunuz. Pazartesi ve Salı günü hayatın detaylarıyla, derin konularla uğraşmak istemeyebilirsiniz. İsteksizliğiniz ön planda olabilir. Çarşamba günü itibariyle bu etki geride kalmaya başlayacak. Kendi düşüncelerinizi, kendi hareketlerinizi, kendi hayatınızın kontrolünü daha fazla önemseyeceksiniz.

Bu hafta iletişimsel konularınız çok ön planda ama iletişim halinde olduğunuz, iş yaptığınız insanlardan beklentilerinizi çok yüksek tutmamaya özen gösterin çünkü beklediğiniz haber gelmeyebilir, gecikebilir ya da önemli bir işe kalkıştıysanız bazı engeller ve sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Sorumlulukları çok fazla ele almak istemediğiniz bir dönem. Bu sorumluluklar üzerinize üzerinize gelebilir. Tutamayacağınız sözler altına girmeyin. Bu dönem kendinizle ilgili çok acayip fikirleriniz var. Bu fikirler sosyal medyayla alakalı olabilir, dijital medya ya da dijital platformla bağlantılı olabilir. Ama bu dönem abartılı girişimlerden kaçınmanız gerekecek.

Merkür’ün ve Venüs’ün İkizler burcuna geçmesiyle beraber evinizi, ailenizi ve yuvanızı daha fazla önemseyeceğiniz bir döneme giriş yapıyorsunuz. Kazançlarınızı belki de ev, aile ve yuva alanlarınıza yatırmak isteyeceksiniz. Eviniz sizin için önemli olacak. Evinizde neler yapabileceğinizi daha fazla konuşacaksınız iletişimi daha fazla evinizden sağlayacaksınız. Kendinizi yuvanızda daha fazla güvende hissedeceksiniz. Boya, badana, tamirat, tadilat, pencere, çerçeve gibi işleriniz varsa bu işleri Pazar günü ve sonrası başlatmanız çok daha doğru olacak. Daha fazla insanı evinizde ağırlamak isteyebilirsiniz, ancak pandemi döneminde olduğumuzu da hatırlatalım. Eviniz, aileniz sizin kaleniz olacak bu dönem içerisinde.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın