Aylık Yorumlar Semadan Haberler

Mart 2014

Bu yazıyı paylaşın;

Koc1Koç Burcu:

Mart ayı bir yeniayla başlıyor ama bu yeniay diğer burçların aksine harekete geçmemeniz gereken bir yeniay sevgili koçlar. Bu ay planlarınızı yapın, oluşturun, gözden geçirin ve herşeyi etraflıca düşünün. Eğer imkanınız varsa karşınıza çıkan fırsatları başlatmak adına önünüzdeki yeniayı bekleyin.

Mart başı gerilemesine başlayan mars özel yaşantınızı ve ikili ilişkilerinizi etkileyecek. Bu alanlarda bir takım aksilikler, engeller ve sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Ortaklaşa işleriniz varsa bu birkaç aylık süreçte bazı sorunlara açık olacaksınız aman dikkat.

02 mart toplum içinde ve özel hayatınızda bazı anlaşmazlıklar ve sürtüşmeler oluşabilir.

05 mart itibarıyla sosyal ortamlarda ve arkadaşlık ilişkilerinizde güzel ilişkiler ve özgür tavırlarınız devrede olmaya başlayacak. Sosyal ortamlardan ve grupsal işlerden büyük keyif alabilirsiniz.

06 mart itibarıyla birkaç aydan beri bir takım sorunlar yaşadığınız aile ve ev konularınızda artık yeniden şansa ve fırsatlara kavuşmaya başlıyorsunuz.

13-14- 18 mart iş ve sosyal alanlarda şansı yakalayacağınız günler.

16 martta oluşan dolunay, iş, hizmet ve sağlık alanlarınızda önemli konu ve olayları hayatınıza taşıyabilir. Bir işin sonuçlarıyla karşılaşabilir, beklediğiniz bir iş haberinin sonucunu öğrenebilirsiniz. İş ortamlarınızda dengeyi sağlamak ve oturtmak sizin için önemli olacak. Sinirli, agresif ve anlayışsız olmamalı ve bu birkaç gün sağlığınıza her zamankinden daha fazla dikkat etmelisiniz.

18 mart ve sonrası plan ve program oluşturmak için uygun bir süreç.

20 mart itibarıyla, düşük hissettiğiniz enerjinizde yükselme görecek, fiziki olarak kendinizi iyi hissetmeye başlayacaksınız. Kişisel girişimleriniz adına olumlu bir döneme giriş yapıyorsunuz. Kendinize olan güveniniz artacak, kafanız ve düşünceleriniz daha net olacak, yeteneklerinizi ortaya koyarak, dikkatleri üzerinize çekeceksiniz.

22 mart başkalarına yardım etme potansiyeliniz çok yüksek. Ayrıca hayal dünyanız bugünlerde iyi çalışacak ve kendinizi yaratıcılık anlamında çok iyi hissedeceksiniz.

26-28 mart ailevi alanlarınızda maneviyatınız kuvvetli olduğu ve kendinizi şanslı hissettiğiniz günler.

30 martta oluşan yeniay artık yeni bir dönemi müjdeliyor. Kişisel girişimleriniz, kafanızdaki planlar adına bu tarih ve sonrası 15 gün boyunca rahatlıkla harekete geçebilirsiniz.

Boga1Boğa Burcu:

Mart başı her tür iş ve özel ilişkinize dikkat etmeniz gerekecek.

1 marttaki yeniayı grupsal işleriniz, organizasyonlar ve yeni projeleriniz için kullanabilirsiniz.

05 mart itibarıyla iyi ilişkileriniz sayesinde iş alanlarınızda terfi, zam, primlerinizi arttırmak öne çıkacak. Patronlarınızla veya beraber çalıştığınız insanlarla ilişkilerinizi yeniden düzenleyebilir ve onlara daha yakın olduğunuz için işlerinizin karşılığını daha rahat alabilirsiniz.

06 mart ve birkaç ay boyunca yakın çevre ilişkilerinizi gözden geçirmeniz gerekecek. Akraba veya kardeşlerinizin hayatındaki güzel gelişmeler bir süre için askıya alınabilir ama bu dönemi onlar ve siz bir revizyon dönemi olarak düşünmelisiniz.

11 martta özel yaşantınızdaki sorumluluklarınız toplum içinde sizi aşağıya çekebilir. Çok dikkatli olmalı, ilişkinize ve iletişiminize temkinle yaklaşmalısınız. Ayrıca ortaklaşa yapılacak bir işiniz varsa bazı sorunlar ve anlaşmazlıklar ortaya çıkabilir.

13-14 mart hem özel hayatınızda, hem de iş alanlarınızda keyfiniz yerinde olacak.

16 marttaki dolunay, aşk hayatınızda bazı sonuçlara ulaşmanıza neden olabilir. Çok fazla sosyal ortamlarda vakit geçirmeniz sevdiğiniz insanı rahatsız edebilir. Evinize, aşkınıza veya varsa çocuğunuza bu dolunay gereken özeni göstermelisiniz.

20 mart ve sonrası enerjinizde geri çekilmeler görülebilir. Aslında oldukça aktif geçen bir ayın ardından dinlenmek ve geri planda durmak size iyi gelecek. Bu süreçte gelecek planlarınızı hazırlamaya başlayabilirsiniz. Kesinlikle harekete geçmeyin ve zamanınızı bekleyin sevgili boğalar. Zamanınız geldiğinde artık planlarınızı hayatınıza etkili bir biçimde akıtabilirsiniz.

22 martta arkadaşlarınıza ve sosyal çevrenize yardım etmek için kolları sıvayacaksınız. İnsanlara gereğinden daha fazla anlam yüklemeyin ve iletişiminizde aldanmamaya özen gösterin.

26-28 mart sosyal ortamlarınızdan işleriniz konusunda oldukça çoşkulu ve keyifli yardımlar göreceksiniz.

29 martta da patronlarınız ve üstlerinizle olan ilişkilerinize dikkat edin.

Mart başı her tür iş ve özel ilişkinize dikkat etmeniz gerekecek.

30 marttaki yeniay, sizin kadersel evinizde gerçekleşecek. Harekete geçmeyin ama bilinçaltınızı düzenlemek, evinizde ve hayatınızda bazı temizlemelerde bulunmak için uygun bir süreç olacak.

ikizler1İkizler Burcu:

Hemen martbaşında oluşan yeniay sizin çok işinize yarayacak sevgili ikizler. Kariyer, toplum ve iş hayatınıza dayalı her tür başlangıç ve kararlarınız için bu yeniaydan mümkün olduğunca faydalanın, parasal alanda da jüpiter size çok güzel sürprizler yapacak. Şansınız iş alanlarınızda yüksek olacak.

Özel hayatınızda dikkat etmeniz gereken günlerden bir tanesi 2 mart. Yine ikili ilişkiler yöneticiniz jüpiter 6 martta gerilemeye başlayacak. Özel hayatınızda ve sahip olduklarınız konusunda bazı konuları bu dönemde gözden geçireceksiniz.

11 mart seyahate, dış ortamlara, eğitime dayalı işlerinizde bazı konuşmalarda zorlanmalar oluşabilir. bu süreçte hayata karşı negatif olmamaya özen gösterin.

13-14 mart iş alanlarınızda güvenilir kişiliğinizi ön plana çıkartarak güzel işler peşinde koşabilirsiniz.

16 martta oluşan dolunay aile hayatınıza özen göstermeniz gerektiğinin altını çiziyor. Ev hayatınızda önemli sonuç ve kararlara ulaşabilirsiniz.

18 martta iş ve kariyer görüşmelerinizi hızlandıracaksınız. Bir yandan da çevre bağlantılarınızı iş alanlarınızda kullanabilirsiniz.

22- 26- 28 mart yine iş projeleriniz ve iş konularında beş yıldızlı günleriniz.

30 mart itibarıyla yeni işlerinizi, grupsal çalışmalarınızı hızlandırabilir ve bu konulardaki başlangıçlarınızı bu tarih sonrası yapabilirsiniz.

Yengec1Yengeç Burcu:

Hemen mart başında oluşan yeniayla birlikte yabancı ortaklı işler, seyahat, eğitim, hukuk, medya ve ticaret alanlarınızda yeni başlangıçlarınız devreye girmeye başlayacak.

02 mart itibarıyla, evililik ve ikili ilişkiler evinizin yöneticisi satürn birkaç ay boyunca gerileyecek bu süreçte ilişkinizde yolunda giden, gitmeyen yanları iyi analiz etmeli ve satürn düzeldiğinde buna göre hareket etmelisiniz.

05 mart itibarıyla banka kredisi alabilir, hayatınızdaki insanın parasal durumunda güzelleşmeler yaşayabilirsiniz. Yine kredi almak için uygun bir 3 hafta olacak.

03-13-14 mart ise, yaptığınız işlerde hayat size bir çok açıdan göz kırpıyor olacak.

11-29 martta parasal durumunuzu iyice gözden geçirin bazı ödemelerde ve parasal konularda partnerinizden yardım alamadığınızı düşünebilir ve kendinizi yalnız hissedebilirsiniz.

16 martta oluşan dolunay, satış, reklam pazarlama, iletişim alanlarınızda bazı karar ve sonuçları hayatınıza taşıyabilir. Yine bu dolunay, yakın çevre ilişkilerinizde, akraba, kardeş, komşu ve çok sevdiğiniz dostlarınızla olan ilişkilerinizde bazı hassaslıkları hayatınıza taşıyabilir. Daha çok bu dolunay yakın çevrenizle uğraşacaksınız.

22 martta önemli anlaşmalardan kaçının zira başkalarını kendinizden daha çok düşüneceğiniz için bazı yanılgılara açık olacaksınız.

30 martta oluşan yeniay, kariyerinizi harekete geçirecek. Bu tarih sonrası iş hayatınız hızlanmaya başlayacak.

Aslan1Aslan Burcu:

Mart ayı sizi değiştiren ve dönüştüren bir ay olabilir sevgili aslanlar. Krizlerin ortasında bir yandan ortaklaşa yapılacak işler ve bunların çözümleri, diğer yandan da parasal konular gündeminize yerleşebilir.

Martbaşı gerilemesine başlayacak olan mars yakın çevre ilişkilerinizde, akraba, komşu, kardeş ilişkilerinizde bazı sorunları hayatınıza taşıyabilir. Enerjinizi bu alanlarda istediğiniz gibi ortaya koyamayabilirsiniz. Onlara karşı yeteri kadar adaletli ve dengeli davranamayabilirsiniz. Yine seyahat, eğitim ve aile alanlarınızda da birkaç ay boyunca zorlanmalar oluşabilir.

İş ve sağlık alanlarınızın yöneticisi satürn 02 mart itibarıyla gerilemeye başlayacak. İşinizle ve sağlığınızla ilgili konuları gözden geçirmek ve hatalarınızı fark etmek için bu süreçten yararlanın.

05 marttan sonra artık ilişkileriniz sizin için önem kazanmaya başlayacak. Sevdiğiniz insanı anlamaya çalışmak ve ilişkinizi geliştirmek için uygun bir dönem olacak.

11- 29 martta hala eviniz ve özel hayatınıza bakış açınızda biraz zorlanmalarınız devam ediyor olabilir. Beklediğiniz karşılığı bu günlerde partnerinizden ve ailenizden bulmayabilirsiniz.

13-14 mart aile düzeninizde parasal olarak istediğiniz şartları ve güveni oluşturacaksınız. Yakın çevrenizden alacağınız destekle hareket etmek size iyi gelecek.

16 martta oluşan dolunay önemli ve beklediğiniz bir paraya ulaşmanıza neden olacak. Ortaklaşa para alanlarınızda başlattığınız işlerinizin karşılığını bu süreçte alabilirsiniz.

22-26-28 mart parasal konularda fikirleriniz size kazandırabilir ve sorunlarınıza rahatlıkla çözümler üretebilirsiniz.

30 mart itibarıyla seyahat, eğitim, medya, hukuk, ticaret alanlarınızda yeni fikirler, yeni projeler ve başlangıçlar gündeminizde olacak. Bu yeniayı geleceğinizi şekillendiren işleriniz için iyi kullanmalısınız.

Basak1Başak Burcu:

Mart ayında özel hayatınıza odaklanacaksınız sevgili başaklar. Sevdiğiniz insana yardım etmek, onun hayatına göre hayatınıza çeki düzen vermek esas olacak. Fedakarlıklarınız artabilir. Taşınma gibi düşünceleriniz varsa hızlandığını göreceksiniz. Ortağınızın hayatındaki olaylara yardım edebilir, onun için fedakarlıklarda bulunabilirsiniz. Hala iş alanlarınızda konuşma ve görüşmeleriniz devam ediyor olacak.

Martbaşında marsın gerilemesiyle birlikte parasal konularda bazı işlerinizin ilerlememesi, bazı engel ve sıkıntıların oluşması söz konusu olabilir. Önemli parasal alışverişlerden ve iş başlangıçlarından bu dönemde kaçınmalısınız.

Yapacağınız anlaşmaların ve iş alanlarında kurduğunuz bazı ilişkilerin fos çıktığını görmek sonradan sizi üzebilir. Harcamalarınıza bu dönem dikkat edin. Alacak, verecek dengenizi iyi korumaya çalışın. Enerjinizi istediğiniz gibi ortaya koyamayacaksınız.

02 martta aşk evinizin yöneticisi satürn gerilemesine başlayacak. Aşk hayatınızı ve çocuğunuzla ilgili konuları gözden geçirmek için uygun bir dönemde olacaksınız. Bu alanlarda karşılaşacağınız aksilikleri, nerede hata yaptığınızı görmek adına kullanmalısınız.

11 mart- 29 martta yakın çevrenizle anlaşmak kolay olmayacak. Yine sağlığınızda veya yakın çevrenizin sağlığında bazı sorunlar ve bozulmalar oluşabilir. Düşüncelerinizde özellikle işinize karşı negatif olmamaya çalışın. ve bu tarihlere gelen işleriniz varsa baştan yanlış olduğunu atlamayın.

16 martta oluşan dolunay size önemli ve hayati kararlar aldırabilir. Partnerinizin ve çevrenizin hayatına odaklı olduğunuz bu dönem hayat sizi önemli sonuçlarla yüzyüze getirecek.

18 marttan sonra ilişkinizi konuşmak, partnerinizle iletişiminizi arttırmak isteyeceksiniz.

20 marttan sonra ortaklaşa para alanlarınıza ilginizi kaydıracaksınız. Banka ödemeleri, faiz, vergi, kredi gibi konular daha çok hayatınızın merkezine yerleşecek.

22- 26-28 mart sosyal çevrenizle beraber aşk hayatınızda ve özel ilişkilerinizde kendinizi mutlu hissedeceğiniz günler.

30 marttan sonra istediğiniz bir kredi varsa alabilir, vergi borcunuzu halledebilir, faiz düzenlemelerinde bulunabilirsiniz. Eşinizin ve sizin hayatınızda ortak para konularına dair her tür konu için harekete geçebilirsiniz.

Terazi1Terazi Burcu:

Mart ayında iş alanlarınızda yapmanız gerekenlere odaklanacak, diğer yandan aşkı konuşacak, diğer yandan da ailenizle ilgilenmeye devam edeceksiniz. 01 martta oluşan yeniay iş başlangıçlarınız, yeni projeler ve günlük ritmin düzenlenmesi gibi etkileri beraberinde getirebilir. Her tür yenilik ve başlangıç için bu yeniayı kullanmayı unutmayın.

Yine mart başında gerilemesine başlayacak olan mars önemli girişimlerinizde sizi zorlayabilir. Önemli hayati konularda bazı sorunlarla karşılaşmanız mümkün. Enerjinizi kendinize döndüreceksiniz. Sağlığınıza ve girişimlerinize bu dönemde dikkat etmeniz gerekecek. İkili ilişkilerinizde de sorunlar oluşabilir.

05 marttan sonra eğlence ve aşk hayatınız oldukça hareketlenecek. Aşkı sevecek, flört etmek isteyecek, değişik oyunlarla heyecanı yakalamak arzusunda olacaksınız. Yine çocuğunuzla olan ilişkinizde mutluluk sizinle olabilir.

11-29 mart parasal harcamalarda ipin ucunu kaçırmayın. Umutsuz olmayın hayata negatif bakmayın.

13-14 martta işinizi maddi gelire dönüştürmek için uygun fırsatları bulacak ve yaratacaksınız.

16 marttaki dolunay, iş alanlarınızda rahatsız olduğunuz ve içten içe hissettiğiniz bir takım olayların iç yüzünü ortaya çıkarabilir. Biraz sakin olmalısınız. Birkaç gün iş ve sağlık alanlarınızda hassaslıklar oluşabilir.

18 mart itibarıyla iş konularınızın konuşulması, görüşmelerin artması ve becerilerinizin ortaya çıkması gibi durumlar söz konusu olabilir.

20 marttan sonra ortaklaşa yapılacak işleriniz hızlanmaya başlayacak. Bu tarihten sonra artık ilginizi daha çok özel hayatınıza, evliliğinize veya birebir ilişkilerinize kaydıracaksınız.

26-28 mart iş fırsatlarınız yüzünüzü güldürecek, önemli şanslar yakalayacak ve bunları kullanacaksınız.

30 marttaki yeniayı evlilik kararlarınız, ortaklı adımlarınız, taşınma işleriniz ve yeni bir ilişkiye yelken açma gibi konularda kullanabilirsiniz. Bu alanlardaki başlangıçlarınız size mutluluk ve huzur getirebilir.

Akrep1Akrep Burcu:

Mart ayında keyfiniz çok yüksek olacak sevgili akrepler. 01 martta oluşan yeniayla birlikte aşk hayatınızda önemli kararlar alabilir ve aşk hayatınız adına adımlar atabilirsiniz. Yine çocuk isteyen akrepler için bu dönem güzel bir süreç olacak. Uzak yerlerde, seyahat veya eğitim yerlerinden birinde kalbiniz boşsa yine bu dönem aşk sizi bulabilir. Mutluluk bu yeniay sizinle olacak.

Mart başı gerilemesine başlayan mars enerjinizi bayağı bir zorlayabilir. Geride kaldığına inandığınız ama aslında bitmemiş ama çözülmesi gereken iş ve sağlık sorunları etrafınızda cereyan edebilir. Birkaç ay boyunca bu konulara dikkat edin.

05 mart itibarıyla, evinizin güzelleşmesi, dekorasyon, tadilat, tamirat, boya, badana gibi işlerini devreye girebilir.

06 martta para evinizin yöneticisi jüpiter düzelmeye başlıyor. Parasal konularda ve eğitim alanlarınızda artık şansınızın daha da yükseldiğini göreceksiniz.

16 martta oluşan dolunay, sosyal çevre ve arkadaşlık alanlarınızda bazı konuşmaları ve hassasiyetleri gündeme oturtabilir. Sosyal çevrenizdeki olaylarla uğraşmak, özel hayatınıza gereken özeni gösterememenize neden olacak. Dengeyi iyi sağlamalısınız.

18 marttan sonra aşkı daha çok anacak ve konuşacaksınız. Hoşlandığınız birisi varsa ona açılmak, onunla konuşmak için 18- 26-28 martta harekete geçebilirsiniz.

30 martta iş ve hizmet alanlarınızda yeni başlangıçlar yapmak, iş bulmak, işe başlamak size uzun vadede kalıcı sonuçlar getirebilir. Bu alanlarınız bu tarihte oluşan yeniay sizi destekliyor.

Yay1Yay Burcu:

Mart ayında ev aile yuva alanlarınız aktif olacak sevgili yaylar. Ailenize daha fazla önem göstereceksiniz ya da iletişimi yoğun bir ayın ardından evinizde dinlenmek ve vaktinizi ailenize ayırmak hoşunuza gidecek. Ev alım, satım işleriniz varsa 01 marttaki keyifli yeniay enerjisinden yararlanın.

Mart başında gerilemesine başlayacak olan mars arkadaş ve sosyal ortamlarınızda bazı yavaşlamalara ve bir takım işlerinizde sorunlara neden olabilir. Bu süreci gözlemleme ve yavaşlama dönemi olarak görmeli ve olumsuzluklar karşısında yılmamalısınız.

05 mart itibarıyla kardeşleriniz ev akrabalarınızla olan ilişkileriniz rahatlamaya ve güçlenmeye başlayacak. Onlarla daha fazla vakit geçirebilirsiniz.

11-29 martta bir işiniz bitebilir veya iletişim ve ilişkilerinizde bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Negatif olmamaya ve şartları kontrol etmemeye çalışın.

13-14 martta aile ortamlarınız ve yakın çevrenizle yapacağınız işlerinizde şanslı etkiler altındasınız.

13-14 martta aile ortamlarınız ve yakın çevrenizle yapacağınız işlerinizde şanslı etkiler altındasınız.

18 martta yaratıcılığa veya sanata dayalı işlerinizde keyfiniz yüksek olacak. Yakın çevrenizden bir insanla aranızdaki duygusal yakınlaşmaları konuşmak için de uygun bir dönem.

20 mart ve sonrası 1 ay boyunca aşk hayatınızı yaşıyor, konuşuyor ve hissediyor olacaksınız. Burası ayrıca çocuk alanınız olduğundan çocuğunuzla veya çocuklarınızla olan konu ve olayların hızlandığına şahit olabilirsiniz.

30 mart itibarıyla aşk hayatınızda yeni bir dönem başlayabilir. Önemli kararlar bu tarihten sonra devreye girmeli.

Oglak1Oğlak Burcu:

Mart ayı satış ,reklam, pazarlama alanlarınızda oluşan bir yeniayla başlayacak sevgili oğlaklar. Bu alanlarda ve iletişime dayalı işlerinizde şansınızı bu yeniay kullanmalısınız. Önemli projeler ve iş bağlantıları gündeminizde olacak.

Yine bu mart başında mars sizin kariyer ve iş alanlarınızda gerilemeye başlayacak. Bu tarih sonrası önemli iş girişimlerinde ve projelerinde bulunmamaya çalışın. Ya da işinizdeki insanlarla olan mücadeleleriniz, hem size, hem işinize bugünlerde zarar verebilir. Kimseyle takışmayın, varolan koşulları zora sokmayın.

05 mart itibarıyla maddi kazançlarınızı arttıracağınız bir döneme giriş yapacaksınız. Parasal konularda ilişkileriniz güçlenebilir, bir yandan para kazanırken, diğer yandan da para harcamaya meyilli olacaksınız.

11-29 martta parasal konularda önemli adımlar atmayın, arkadaşlarınızla maddi hesaplar içine girmemeye çalışın. yine işten elde edilen gelirlerinizin bazılarında düşüşler ve bitişler görülebilir.

14 martta maddi olarak güzel işler görüşmeler söz konusu olabilir. İş yaptığınız insanları ikna etmekte zorlanmayacaksınız.

16 martta oluşan dolunay, medya, seyahat, eğitim alanlarınızda önemli karar ve sonuçları hayatınıza taşıyabilir. Uzak yerlerden alacağınız haberler bu birkaç gün sizi hassas kılabilir.

22 martta yaratıcılık ve sanata dayalı işlerinizde verimliliğiniz yüksek olacak.

Mart başı oluşan yeniay, yakın çevre, akraba ve kardeşlerinizin hayatındaki yeni başlangıç ve kararları destekleyecek. Yine bu tarihte yakın çevrenizle yapacağınız görüşmelerde kolay yönlendirilmelere açık olacaksınız. İletişiminizde gerçekleri göz ardı etmeden ilerlemeye çalışın.

26-28 mart özel hayatınızda sevdiğiniz insanla iletişiminiz sizi çok mutlu edecek. Beraber kısa ve güzel planları devreye sokabilirsiniz.

30 marttaki yeniayda, ev, aile yuva ve gayrimenkulle ilgili önemli kararlarınızı devreye sokabilirsiniz. Ev alım, satım, kiralama işlerinizi bu tarihten sonraya yapmaya çalışın.

Kova1Kova Burcu:

Mart ayı parasal konular hayatınızın merkezine geçebilir sevgili kovalar. Bir yandan da alışveriş yapmak, görüşmelerde bulunmak isteyecek, kendinize olan düşkünlüğünüzle biraz bencil hareket edeceksiniz.

Maddi konularda her tür başlangıçlarınızı ve kararlarınızı 1 mart itibarıyla yapmaya çalışın. Bu yeniayda iş anlamında oldukça pozitif etkilere sahipsiniz. Yeni bir iş başlatmak için, yeni maddi görüşmeler yapmak için gayet olumlu bir dönem.

Yine bu martbaşı mars terazi burcunda gerilemesine başlayacak. Eğitim, seyahat, ticaret, medya, hukuk alanlarınızda bazı aksilikler, sorunlar veya enerji dönüşleri oluşabilir. Zorlandığınız konuları iyice gözden geçirmeye bu süreçte özen gösterin.

11-29 mart biraz bencil ve kendinizi düşünerek hareket etmekten kaynaklı olarak bazı işlerinizde ve ilişkilerinizde sorunlara açık olacaksınız.

13-14 mart parasal konularda ve geleceğinizi şekillendirecek işlerde şans sizden yana.

16 martta oluşan dolunay, ortak para konularınızı gündeme getirebilir. Bu dönemde eşinizin veya partnerinizin parasal konularına daha fazla önem vermek durumunda kalabilirsiniz. Veya ortaya çıkacak bir ödeme sizi biraz sıkıştırabilir.

18 marttan sonra maddi konularınızı daha fazla mercek altına alacaksınız. Bir yandan da kafanız ticari konulara ve anlaşmalara yatkın olacak.

20 mart sonrası, iletişim, satış, pazarlama, yayıncılık, reklam alanlarınız aktif olmaya başlıyor. İlginizi bu alanlarınıza kaydırabilirsiniz. Yine yakın çevreniz, akraba veya kardeşlerinizle olan bağlantılarınız gündeminize yerleşebilir. Onun hayatıyla yakından ilgilenebilir ve onlar için birşeyler yapabilirsiniz.

22 martta parasal konularda kolay süistimale açıksınız. Muhasebe alanında çalışanlar gözlerini dört açmalılar, bazı ayrıntılar gözden kaçabilir.

26-28 martta işlerinizde maddi olarak sevindirici gelişmeler yaşanabilir.

29 marttaysa bazı ilişkilerinizde sonlanmalar oluşurken, diğer yandan da bir seyahat veya eğitim sırasında yeni bir insanla tanışabilirsiniz.

30 mart itibarıyla satış, reklam, pazarlama, iletişim alanlarınızda yeni kararlarınızı ve başlangıçlarınızı başlatabilirsiniz.

05 mart itibarıyla sosyalliğiniz artmaya başlayacak. Daha fazla gezebilir, kendinize ve görüntünüze daha çok önem verebilirsiniz.

Balik1Balık Burcu:

Mart başında kendi burcunuzda oluşan yeniay zamanı bu ayın sizin için bolluklu ve bereketli geçeceğini müjdeliyor sevgili balıklar. Kafanızdaki planları, projeleri doğru zamanda başlatmak için bu yeniay en uygun yeniaylardan. Sanatsal ve yaratıcılığa dayalı işlerinizde de şans sizden yana olacak.

Yine martbaşında mars sizin ortaklaşa para alanlarınızda gerilemesine başlayacak. 21 mayısa kadar önemli bir kredi veya borç altına girmemeye çalışın. Parasal işlerinizi sağlama alın, acele kararlardan kaçının. Ayrıca ameliyat olmamaya özen gösterin.

05 martta venüsün kadersel alanınıza geçmesiyle birlikte gizli saklı konu ve olaylar daha fazla ilginizi çekebilir. Biraz sosyalliğiniz geri çekiliyor gibi hissedebilirsiniz.

Kariyer evinizin yöneticisi jüpiter 06 martta düzelmeye başlayacak. Hem aşk hayatınızda, hemde kariyer konularınızda bu tarih sonrası hızlı ve güzel gelişmelere açık olabilirsiniz.

11-29 martta bazı işlerinizde sıkıntılar ve bozulmalar oluşabilir. olayları gözünüzde çok büyütmeyin. Negatif olmamaya özen gösterin.

13-14 martta geleceğinize yönelik işlerde, seyahat veya eğitim konularında hayat sizi destekliyor olacak.

18 martta artık kendinizi rahat ifade etmeye başlayacaksınız. Kendinizi ve yaşadıklarınızı konuşmak ve paylaşmak isteğiniz yoğun olacak.

20 marttan sonra maddi konular ön plana geçmeye başlayacak. Parasal konularda kendinize olan güveniniz artabilir.

22-26-28 martta aşk hayatınız size göz kırpacak, sosyal ortamlarda veya arkadaşlarınızın size tanıştıracağı bir insan ilginizi çekebilir.

Tüm parasal işlerinizi, başlangıç ve kararlarınızı 30 marttaki yeniay sonrası yapmaya çalışın. uzun soluklu ve kalıcı bağlantılar için yeniay zamanını kullanın.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın