Güncel Yorumlar Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

01 – 07 Nisan Haftalık Burç Yorumları

01 - 07 Nisan Haftalık Burç Yorumları - Hande Kazanova
Bu yazıyı paylaşın;

01 – 07 NisanHaftalık Burç Yorumları detaylı olarak sizin için kaleme aldım. Detayları devamını oku bağlantısına tıklayıp okuyabilirsiniz…

Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Bu Pazartesi ortak amaçlarınız, sosyal ilişkileriniz ön planda olacak ama tüm gün boyunca ay boşlukta olacağı için önemli planlamalardan ziyade tamamlanması gereken işlerinizin peşine düşebilirsiniz sevgili Koç ve yükselen Koçlar. Zor ve biraz da içe dönük geçen bir ayın ardından kendi kanatlarınızla uçmaya hazırsınız. Bu hafta ortak ödemeler ve parasal konularda bazı kayıplar, istenmeyen olaylar yaşamaya meyilli olabilirsiniz.  Hem kariyer hem de parasal konularda bu ay kadersel etkilerle bezeli olacaksınız. Kariyer ve iş hayatınızla ilgili konularda herşeyigözden geçireceğiniz ve yeniden yapılandıracağınız bir ay sizi bekliyor.

Salı günü hem iş, hem de iletişim alanlarınızda bazı fedakarlıklar, kafa karışıklıkları devrede olabilir. Olayları hemen algılamakta zorlanabilirsiniz. Diğer insanlara yapacağınız yardımlar ön planda olabilir.

Cuma günü oluşan Yeniay la birlikte yeni olasılıklar karşınıza gelebilir. Hayati kararlarınız için desteklenecek, adım atmaktan korkmayacaksınız. Hala bazı planlarınızı sağlam temellere oturtmaya ihtiyacınız olabilir. Önemli sorumlulukların sizi hedeflerinizden ve amaçlarınızdan alıkoymasına izin vermeyin.


BogaBoğa Burcu:

Nisan ayında arkadaşlarınıza yapacağınız fedakarlıklar yüksek olabilir. Özellikle Salı günü bu etki daha belirgin olacak. Bu Pazartesi önemli işleriniz yerine tamamlanması gereken işlerinizin peşine düşmelisiniz. Diğer taraftan bu ay artık biraz plan yapmaya ve dinlenmeye ihtiyacınız olabilir sevgili Boğa ve yükselen Boğalar.

Bu hafta özel hayatınızda ve ortaklı işlerinizde oldukça kadersel etkiler altında olabilirsiniz. Bazı ilişkileriniz bitebilir, bazılarının başka bir forma dönüştüğünü görebilirsiniz. Yine egelecek planlarınız, eğitim konuları, olaylara geniş açıdan bakacağınız alanlarda kadersel etkiler oluşabilir.

Cuma günü oluşan Yeniay’ı eski ve sizi zorlayan alışkanlıklarınızı bırakmak için kullanmalısınız. Bu yeniay yeni adımlarınızda ve girişimlerinizde sizi desteklemeyecek. Önemli planlarınız ve atılımlarınız varsa bir sonraki yeniay bu başlangıçlar ve yenilikler için daha rahat ve etkili hareket edebilirsiniz. Çok da acele etmemeniz gereken bir dönemdesiniz.


İkizlerİkizler Burcu

Haftanız önemli gelişmelerle başlayabilir sevgili İkizler ve yükselen İkizler. Bu Pazartesi önemli işlerinizi devreye sokmak yerine tamamlanması gereken işlerinize vaktinizi ayırın.

Salı günü iş ve kariyer alanlarınızda kararsızlıklarınız yüksek görünüyor sevgili İkizler. Kafanız karmaşık olabilir, önemli işleriniz varsa o işleri toparlamanız, üzerine düşmeniz önem kazanıyor.

Bu hafta  arkadaşlarınız ve sosyal çevrenizle beraber girişeceğiniz önemli işleriniz olabilir. Parasal konularda bu hafta dikkatli adımlar atmalısınız. Yanınızda çalıştırdığınız veya yanınızda çalıştığınız insanlarla olan ilişkileriniz oldukça kadersel etkilerle dolu olabilir.

Cuma günü oluşan yeniayla beraber sosyal çevrenizle alacağınız kararlarınızı uygulamaya koyabilirsiniz. İşten elde edilen gelirleriniz için yeni planlar içine girebilir ve önemli adımlarda bulunabilirsiniz. Çevre değişimi, yenilikler ve geleceğinizi ilgilendirecek önemli adımlarda şansınızı kullanın. Sorunlarla karşılaşırsanız bu sorunlar maddi konularla bağlantılı olabilir.YengecYengeç Burcu
:

Haftanıza parasal işlemleriniz, maddi konularda yapılması gerekenlerle başlıyorsunuz sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler. Bu ay iletişimsel işlerinizde oldukça yaratıcı ve verimli etkiler altındasınız ama bir yandan da fikir ve düşüncelerden kolay etkilenebilirsiniz. Kararsızlıklarınızın önünüzü kapatmasına ve sizi yavaşlatmasına bu hafta Salı günü ve civarında izin vermeyin sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler.

Bu hafta  aşk hayatınız, çocuklarınız veya çocuğunuzla ilgili konularda, özel ilişkilerinizde bazı sıkıntı ve sorunlar oluşabilir. Özel ilişkilerinizde kadersel etkiler altında olacaksınız.

Cuma günü oluşan yeniay sonrası 15 gün boyunca kariyerinizde güzel ilerlemeler elde edebilir, iş başlangıçlarınızı etkinleştirebilirsiniz. Bu yeniay kariyer ve iş alanlarınızda hızlı gelişmeleri karşınıza getirebilir. Ortaklıklarınıza dikkat etmeli, bazı sorunlar ve engellerle karşılaşırsanız bu durumun sizi ileriye gitmekten alıkoymasına izin vermemelisiniz.


AslanAslan Burcu:

Haftanız ortaklı atılacak adımlarla başlayabilir ama tüm gün boyunca ay boşlukta olduğundan önemli girişimlerden ziyade rahat ve tamamlanması gereken işlerinizi halletmeye çalışmalısınız.

Nisan ayına ortak ödenekler, maddi konularda fedakarlıklarınızla başlayacaksınız sevgili Aslan ve yükselen Aslanlar. Salı günü kafanızı parasal konularda daha gerçekçi ve net tutmalısınız zira karmaşalara açık olabilirsiniz. Bu  hafta  seyahatleriniz ve öğrenme isteğiniz sizi harekete geçirebilir. İş ve sağlıkla ilgili konularda testlere ve sınanmalara ya da kadersel olaylara da hazırlıklı olmalısınız. Aile hayatınızda, aile büyüklerinizin sağlığı veya durumlarında bazı zorlanmalar oluşabilir.

Cuma günü gerçekleşen Yeniayla birlikte  gelecek planlarınız hızlanmaya başlıyor. Seyahatleriniz artabilir, yabancılarla önemli işlere başlayabilirsiniz. Diğer taraftan yayıncılık, öğrenim, medya alanlarınızda güzel adımlar devreye girebilir. Yine öğrenciyseniz, oluşan yeniayla beraber eğitim alanlarınızda daha rahat hareket edeceğiniz bir dönem başlıyor. Kafanızda oluşturduğunuz planlarınızı eğitim alanlarınızda devreye sokabilirsiniz.


BasakBaşak Burcu:

Haftanıza yapılması gereken günlük işlerinizle başlıyorsunuz sevgili Başak ve yükselen Başaklar. Bu Pazartesi akşam üstü saatlerine kadar ay boşlukta olacağı için gündelik işlerinizin üzerine eğilin önemli girişimlerden uzak durmaya çalışın.

Salı günü parasal durumunuza kendinizi verecek, diğer taraftan sevdiğiniz insanla paylaşımlarınızı önemseyeceksiniz. Bu ay ve bu hafta parasal konular, ödemeleriniz, alacak verecek dengeniz sizin için önemli olabilir. Partnerinizin para durumlarıyla da uğraşabilirsiniz. Aşk hayatınızda, çocuk konularında önemli kadersel olaylar ve değişimler altında olabilirsiniz.

Cuma günü oluşan yeniay ortak parasal işlerinizde, kredi, vergi, faiz ve parasal konularda önemli başlangıç ve kararlarınızı oluştracağınız bir yeniay. Kredi alacaksınız bu yeniay ve sonrasında harekete geçebilirsiniz. Borcunuzu yapılandırmak, finansal konuları gözden geçirmek için adımlar atabilirsiniz yine de riskten kaçınmak çok işinize yarayabilir.


TeraziTerazi Burcu:

Haftanıza rahat etkilerle başlıyorsunuz sevgili Terazi ve yükselen Teraziler. Büyük işlere girişmeden bu Pazartesi tüm işlerinizi tamamlamaya ve rahat olacağınız konulara yönelmeye çalışın.

Salı günü iş hayatınızda beraber çalıştığınız insanlara karşı anlayışlı ve fedakar tavırlarınız ön planda olacak. İş yapmaktan, başkalarına hizmet etmekten mutluluk duyacaksınız ama özel ilişkilerinize daha fazla zaman ayırmanız gereken bir dönem sizi bekliyor olacak. Bu hafta aile hayatınızla ilgili olarak para harcamalarınız ve kadersel olaylar devrede olabilir. Parasal işlerinize farklı gözlerle bakmayı öğrenmelisiniz.

Cuma günü oluşan yeniayla beraber ikili ilişkilerinizde, özel hayatınızda önemli kararlar ve başlangıçlar karşınıza gelebilir. Özel hayatınızda bir ilişkiye başlayabilir, sevdiğiniz insanın hayatına dair alınacak kararları devreye koyabilirsiniz. Taşınma, yer değiştirme işlerinizi hızlandırabilirsiniz. Ortaklı işleriniz varsa şimdi bu yeniayla beraber ortaklı işlerinizi hareketlendirebilirsiniz.


AkrepAkrep Burcu:

Bu Pazartesi eviniz ve ailenize yönelik adımlarınız devrede olurken ay boşlukta olacağı için tamamlanması gereken işleriniz üzerine eğilmeye çalışın sevgili Akrep ve yükselen Akrepler.

Nisan ayında kalıcı işler için destekleneceksiniz. Girişimleriniz aşk hayatınızda, çocuğunuzla ilgili konularda yüz güldürebilir. Salı günü sevdiklerinizle bir bütün olmak isteyecek, onlar için elinizden gelenin en iyisini yapacaksınız. Bu hafta iletişiminize ve kendi girişimlerinize dikkat edin, bazı sorunlar ve değiştirilmesi gereken konularla boğuşabilirsiniz.

Cuma günü oluşan Yeniay, iş hayatınızı hareketlendirecek. Önemli işleriniz için harekete geçebilirsiniz ama bazı sorunlarla da uğraşabilirsiniz. Yine sağlığınızla ilgili önemli kararlarınızı uygulayabilirsiniz. Yeni bir hayat tarzı edinme, sağlıklı beslenmeye geçme, günlük egzersizlere başlama niyetiniz varsa bu yeniayı muhakkak kullanın.


YayYay Burcu:

Haftanıza iletişiminizi yüksek tutarak başlıyorsunuz sevgili Yay ve yükselen Yaylar. Hızlı akan trafiğinizle bu haftabaşı önemli işlerden ziyade tamamlanması gereken işlerinizin üzerine eğilmelisiniz.

Bu ay düzelen merkür etkisiyle ev konularınız önceliğiniz olabilir. Ailenizle iletişiminiz güzelleşiyor, diğer taraftan ev alım satım işleriniz ya da evinizde kalkıştığınız boya badana işleriniz hızlanabilir. Salı günü ev hayatınız için yapacağınız fedakarlıklar öne geçebilir.

Cuma günü oluşan yeniay aşk hayatınızda hızlı başlangıçları, kararları ve adımları hızlandırabilir. Aşkta, çocukla ilgili konularda adımlarınızı devreye sokabilirsiniz ama eğlence, aşk ve çocuk hayatınız için yapacağınız harcamalara dikkat edin. Riskli işlerden bu yeniay ve sonrasında kaçının.Oglak
Oğlak Burcu:

Haftanıza parasal işlerinizle başlayabilirsiniz yalnız tüm gün boyunca ay boşlukta olacağı için para işlemlerinize ve konuşmalarınıza dikkat edin.

Salı günü yakın çevre iletişiminizde anlayışlı, kararsız ve sanatsal etkilerle dolusunuz. Bugünlere denk gelen bir anlaşmanız varsa sizi sunulan teklifleri net görmeniz kolay olmayabilir.

Bu hafta en çok kendi girişimlerinize, sağlığınıza, görüntünüze ve kişisel hayatınıza dikkat etmelisiniz. Arkadaşlarınız ve sosyal çevrenizin sınanması, bazı kayıp ve sorunlar oluşabilir. İlişkilerinizde hayatınızı bloke eden sorunları çözmeye özen gösterin.

Cuma günü oluşan yeniay’da ailenizle ilgili kararlarınızı devreye sokacaksınız. Emlak alım, satım, yer değiştirme, aile bireylerinizin hayatıyla ilgili önemli kararlarınızı bu yeniay yapabilirsiniz. Bazı sorumluluklarınız istediklerinizi yapmaktan sizi alıkoyabilir. Bu sizi aşağıya çekmesin.


KovaKova Burcu

Haftanıza kendi kişisel isteklerinize odaklanarak başlayacaksınız, bu hafta sizin için önemli sevgili Kova ve yükselen Kovalar. Pazartesi günü akşam saatlerine kadar ay boşlukta olacağı için kendi keyfiyetinize önem verin. Önemli işlerden ziyade tamamlanması gereken işlerin peşine düşün.

Salı günü elinize bir para geçebilir veya paranızı başkalarına sizden yardım bekleyen insanlara harcayabilirsiniz. Maddi konularda gözünüzü daha açık tutmanız gerekecek.

Bu hafta kariyer ve iş oluşumlarınıza dikkat etmelisiniz. Bazı olaylar ve krizlerle karşılaşabilir, sorunların korkularınızı büyüttüğüne şahit olabilirsiniz.

Cuma günü oluşan yeniay girişimleriniz ve başlangıçlarınız adına sizi mutlu edecek yeniaylardan bir tanesi.. Satış, reklam, tanıtım, pazarlama, bilgisayar, network, ulaşıma dayalı işlerinizde önemli adımlarınızı uygulayabilirsiniz. Korku ve endişelerinizin, beklenemdik olayların sizi aşağıya çekmesine izin vermeyin…


BalikBalık Burcu:

Haftanıza biraz isteksiz başlayabilirsiniz ama ay boşlukta olacağı için bu Pazartesi kendinize vakit ayırabilirsiniz sevgili Balık ve yükselen Balıklar. Salı günü daha rahat hareket edeceksiniz, kendi isteklerinizi yerine getirmek önem kazanırken, sevdiğinizle güzel zamanlar sizi bekliyor.

Bu hafta sosyal çevre ilişkilerinize, arkadaşlıklarınıza dikkat etmelisiniz. Geleceğinizi ilgilendirecek işlerinizde bazı arkadaşlarınızla krizler ve sorunlar yaşama ihtimaliniz yüksek. Değişmesi ve dönüşmesi gereken konular üzerine odaklanın.

Cuma günü oluşan Yeniay parasal konularda güzel adımları ve başlangıçları destekleyecek. Kazançlarınızı yatırıma dönüştürmek, döviz almak, satmak, kazanç sağlamak anlamında bu yeniayı kullanmalısınız. Bazı ilişkilerinizin sorumlulukları zaman zaman sizi zorlasa bile bu yeniayda adımlarınızı hızlandırmalısınız.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın