Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

24-30 Ağustos Haftalık Burç Yorumları

24-30 Ağustos Burç Yorumları
Bu yazıyı paylaşın;

KocKoç Burcu:

Bu haftabaşı maceracı, keyifli yönlerinizi çalıştırabilir, kendinizi gün içinde oldukça keyifli hissedebilirsiniz sevgili Koçlar. Düşüncelerinizi etrafınıza yaymak isteğiniz yoğun olabilir. Aşırıya kaçmadan planlar yapmaya çalışın.

Bu hafta keyifli etkileriniz var. İş hayatınızda düşüncelerinizi ve fikirlerinizi uygulamaya koyabilir ve istediğiniz kalıcı sonuçları elde edebilirsiniz. Ortaklaşa parasal konularda somut adımlar size çok şey kazandıracak. Ayrıca Çarşamba ve Perşembe günleri güzel iş fırsatları ve şansları devrede olabilir. Şanslı, gelişime yakın işler karşınıza gelebilir. Sağlığınızda güzel adımlar atılabilir. İş fırsatları adına keyifli olacak. Perşembe günü, karşınıza çıkacak bir iş fırsatı yüzünüzü güldürecek veya alacağınız bir iş veya proje teklifi ayaklarınızı yerden uçurabilir. Kendinizi işiniz konusunda şanslı ve mutlu hissedeceksiniz. Abur cuburdan uzak durun çok da abartmayın.

Yine Perşembe günü itibarıyla 2 hafta boyunca aşk hayatınız veya uzun süreli ilişkileriniz üzerine konuşmaya ve düşünmeye meyilli olacaksınız. Ortak davranmak ve hareket etmek, anlaşmak ön planda olacak. Ortaklaşa iş yapanlar, kendilerini geliştirecekleri bir dönem içindeler.

Cumartesi günü oluşan dolunay, kadersel alanda beklenmedik duygusal oluşumları ve olayları hayatınıza taşıyabilir. Başlattığınız işlerin, projelerin ve sağlık düzenlemelerinin sonuçlarınız alacak, ne ektiyseniz onu biçeceksiniz. Ayrıca bir olayın içyüzüyle karşılaşabilirsiniz. 2 hafta boyunca iş, hizmet ve sağlık alanlarınızı da etkileyebilecek olaylara hazırlıklı olun.


BogaBoğa Burcu:

Bu haftabaşı ayrıntıcı ve detaylı yönlerinizle, hayatı ciddiye alan taraflarınız birbiriyle uyumlu olacak sevgili Boğalar. Kendinize iş yaratmakta üzerinize olmayacak.

Bu hafta aşk hayatınızda fikirlerinizi partnerinizle sağlam ve kalıcı bir platforma oturtabilirsiniz. Yine sanatsal işlerinizde önemli sorumluluklar almaktan çekinmeyeceksiniz. Çarşamba ve Perşembe günleri oldukça şanslısınız. Aşk hayatınızda güzel fırsatlar devrede olabilir.

Perşembe günü, aşk hayatınızda, çocuğunuzla ilgili konularda, riskli işlerde, sanatsal faaliyetlerde yolunuz çok açık. Aşk hayatınızda hoşlandığınız insandan alacağınız teklif sizi bulutların üzerine uçurabilir. Ya da bir sanat işi sizi mutlu edecek. Bir diğer olasılıkta çocuk isteyenler için devreye girebilir.

Perşembe günü itibarıyla merkürün burç değiştirmesiyle birlikte 2 hafta boyunca iş ve hizmet alanlarınızda konuşma ve görüşmeleriniz artacak. Kendinizi iş alanlarınızda göstermek ihtiyacında olacak, beraber çalıştığınız insanların sorunlarına çözüm bulacaksınız. Sağlıkla ilgili kontrollerinizi yaptırabilirsiniz.

Cumartesi günü oluşan dolunay etkisiyle, arkadaşlarınızla veya sosyal çevre ilişkilerinizde gerginlikler ve hassaslıklar yaşayabilirsiniz. Aşk yaşantınızla ilgilenmeniz gerekirken, kendinizi sosyal ortamlarda veya arkadaşlarınızın konularıyla ilgilenirken bulabilirsiniz. Özel hayatınızda ve arkadaşlık ilişkilerinizde bu dolunayla beraber 2 hafta boyunca hassaslıklara ve bir takım olaylara karşı hazırlıklı olun.


İkizlerİkizler Burcu

Bu haftabaşı aşk hayatınızda sevdiğiniz insanla tek yürek olabilir ve beraber planlar yapabilirsiniz sevgili İkizler. Birkaç gündür üzerinizde hissettiğiniz çalışma hissi, yerini rahatlığa bırakacak.

Bu hafta aile hayatınızda şansı ve mutluluğu yakalayacaksınız. Aile hayatınız için yapmanız gerekenler ve sorumluluklarınız Çarşamba günü devrede olurken, fikirlerinizi sağlam ve kalıcı bir zemine oturtmak isteyeceksiniz. Perşembe günü ev, emlak konularında fırsatlar içinde olabilirsiniz. Aile hayatınızda misafir ağırlamak, sevdiklerinizle beraber olmakta önem kazanabilir. Sevdiklerinizle eğlencenin doruklarına çıkabilir veya hayal ettiğiniz istediğiniz o eve, gayrimenkula kavuşabilirsiniz.

Perşembe günü merkürün burç değiştirmesiyle beraber, bir iki hafta boyunca aşk hayatınızda konuşmalarınız artabilir, aşkı konuşmak, paylaşmak ve yaşamak ön plana çıkabilir. Çocuklarınız varsa onlarla iletişiminiz güçlenecek, sorunlarınız varsa çözümleri rahatlıkla elde edeceksiniz.

Cumartesi günü, kariyer ve iş evinizde oluşan dolunay, iş hayatınızda stresli oluşumları hayatınıza taşıyabilir.Ya da evinizle ilgilenmeniz gereken zamanlarda, ortaya çıkacak bir iş yada sorumluluk size rahat soluk aldırmayabilir. Her durumda ilişkilerinize dikkat etmeniz gerekecek.YengecYengeç Burcu
:

Bu haftabaşı, olayları gözden geçirmek, ve kendi isteklerinize göre işinizi yönlendirmek gün içinde ön plana çıkabilir sevgili Yengeçler. Yapılması gereken işlerinizi kolay halledeceksiniz.

Bu hafta iletişimsel konularda şans sizden yana. Çarşamba günü, fikirlerinizi, düşüncelerinizi ve yapacaklarınızı aşkta, çocuk sorumluluklarında ve sanatsal işlerinizde ortaya koyabilir, istediğiniz sonuçları yakalamaya yatkın olabilirsiniz. Özellikle Perşembe günü satış, reklam, pazarlama, ulaşım ve teknoloji ve iletişim alanlarınızda çok şanslı etkileriniz var. Bu işlerden biriyle uğraşmıyorsanız yakın çevrenizle akraba veya kardeşlerinizle keyfinize diyecek olmayabilir.

Perşembe gününden sonra birkaç hafta boyunca ev ve aile hayatınızda konuşmalarınız hızlanabilir. Geçmişi anmak, ailenizle ilişkilerinizi güçlendirmek için olumlu bir dönem olacak. Yine ev alım, satım, kiralama ve emlak işlerinizi bu döneme denk getirmek işinize yarayabilir.

Cumartesi günü oluşan dolunayla birlikte, uzaklardan alacağınız bir haber üzerinizde stres yaratabilir. Ya da ortaya çıkacak bir seyahat, birebir görüşmelerinizi, randevu veya işlerinizi sıkıntıya sokabilir. Her durumda duygusal olarak içinizde oluşan stresleri, gitgelleri iyi organize etmelisiniz. Yakın çevreniz ve size daha uzakta bulunan insanların çekişmelerine kafanızı çok takmamaya çalışın.


AslanAslan Burcu:

Bu haftabaşı aşkla hareket etmek, hayatın keyifli yönlerine odaklanmak önemli olacak sevgili Aslanlar. İşin hep eğlenceli yanlarına takılmak isteğiniz gün içinde gereksiz harcamalar yaptırabilir. Uzaklardan alacağınız haberler haftanıza mutlu başlamanıza sebep olacak.

Bu hafta özellikle Perşembe günü parasal konularda oldukça şanslı etkileriniz var. Maddi konularda kazanımlarınız artıyor. Eliniz bollaşacak ya da önemli parasal bağlantılarla bu zenginliği ruhsal olarak hissedeceksiniz. Çarşamba günü, aile hayatınızın parasal sorumluluklarını üstleneceksiniz. Önemli görüşmeler, ev konularına yoğunlaştırılan çözümler önemli olabilir.

Perşembe günü itibarıyla merkürün burç değiştirmesiyle beraber önünüzdeki 2 hafta boyunca yakın çevre konularınızda iletişiminiz artıyor. Satış, pazarlama, ticaret alanınızda becerileriniz, konuşma ve görüşmeleriniz artabilir. Akraba veya kardeşlerinizin sorunlarına çözümler bulabilirsiniz.

Cumartesi günü oluşan dolunay, ilişkilerinizde senin paran, benim param veya malım sürtüşmesi ve alınganlığı yaşatabilir sevgili aslanlar. Belki de para biriktirmeyi hayal ederken, ortaya çıkacak bir ödeme sizi gerginleştirebilir. Veya eşinizin, sevgilinizin hayatında parasal sorunlar oluşabilir.


BasakBaşak Burcu:

Bu haftabaşı ev veya aile ortamınızda farklı ve özgür yönlerinizle hareket edeceksiniz sevgili Başaklar. Özel yaşantınızda hisleriniz yüksek olabilir, aile ortamlarınızda düşüncesiz davranışlardan uzak durmalısınız.

Bu hafta hayatınızda güzel şanslar ve fırsatlar yakalayabilirsiniz. Bu Perşembe hayat siz oldukça iyimser ve şanslı davranacak. Kişisel düşündüklerinizi hayata geçirmek, istediklerinizi yapabilmek adına kendinizi çok mutlu hissedeceksiniz. Şansınızı iyi kullanın. Çarşamba günü, sorumlu ve disiplinli adımlarla düşündüklerinizi hayata geçirmek için uygun birgün olabilir. Önemli görüşmelerinizi ve anlaşmalarınızı bugün yapmaya çalışmalısınız.

Perşembe günü itibarıyla 2 hafta boyunca maddi alanda kafanız iyi çalışacak, para ile ilgili konularda konuşma ve görüşmelerinizi hızlandırabilir, bu alanda becerinizi kullanabilirsiniz. Önemli anlaşmalar gündeme gelebilir. Ticaretle uğraşanlar için olumlu bir dönem.

Cumartesi günü oluşan dolunay, özel yaşantınızda birkaç gün sevdiğiniz insanla didişmeleri, alınganlıkları ve stresleri hayatınıza taşıyabilir. Bu dönem kendinize dönük bir dönem içinde olduğunuzdan, karşı tarafın sizi baskıladığını, sıktığını veya üzerinize çok fazla geldiğini düşünebilirsiniz.


TeraziTerazi Burcu:

Bu haftabaşı aktif ve iletişime yönelik yönlerinizle hayatınızda istediklerinizi yapabilir, sosyal ortamlarınızda mantıkla ve güzel iş birlikleriyle hareket edebilirsiniz sevgili Teraziler. Düşüncelerinizde olayları gözünüzde büyütmeyin.

Bu hafta iyimser ve şanslı haftalardan birtanesi. Geri planda durduğunuz her tür konuda, plan yapmakta geleceğinizi şekillendirme adına çok fırsatlı olacaksınız. Çarşamba günü, önemli anlaşmalar devreye girebilir. Planlarınızı hayata geçirebilir, bu ortamları yaratabilir, önemli görüşmeler içinde olabilirsiniz. Yine ekonomi yapmak için de uygun olacak. Perşembe günü, maneviyatınız çok kuvvetli olabilir, hayat sizi birçok olumsuzluklardan koruyacak, bunu yaşayacağınız olaylarla gayet iyi gözlemleyeceksiniz. Maddi konularda da bugün harekete geçmeniz kolay görünüyor.

Yine bu Perşembe 2 hafta boyunca kendinizle ilgili alanlarda konuşma ve görüşmeleriniz artabilir. Kendinizi rahat ifade etmeye başlıyorsunuz, zihinsel konular, fiziksel oluşumlardan daha önde olacak. Özel yaşantınızda sizi zorlayan durumları gözden geçirebilirsiniz.

Cumartesi günü oluşan dolunay, iş hayatınızda bazı sorunları ve stresleri hayatınıza taşıyabilir.Ya da sağlığınızla ilgili konuları gündeminize oturtabilir. Bu dönem içinde sağlığınıza çok dikkat etmeniz gerekecek. İsteksizliğiniz ve halsizliklerinizin neden olduğunu görmeye başlayacaksınız. Görünmeyen şeylerin ardındaki gerçekler açığa çıkacak, en azından rahatlayacaksınız. İş hayatınızdaki karmaşalar, kendi ruhsal halinize olumsuz yansıyor. Kendi içinizde sakin olmalı ve insanlara gereğinden fazla verdiğiniz değeri gözden geçirmelisiniz.


AkrepAkrep Burcu:

Bu haftabaşı parasal konularda rahat ve özgürlükçü tavırlarınız ön planda olabilir. Gün içinde para harcamalarınızda abartıdan uzak durmanız gerekecek. İş konularında çalışıyorsanız mantığınız ve esnekliğiniz devrede olacak.

Bu hafta geleceğinizi şekillendiren haftalardan birtanesi. Arkadaşlarınız ve çevreniz sizin için güzel planlar oluşturabilir veya gireceğiniz çevrelerde bakışları üzerinize çevirebilirsiniz. Grupsal organizasyonlar, aktiviteler ve etkinlikler devrede olabilir.

Çarşamba günü sosyal ortamlarda önemli konuşma ve görüşmelerinizi kalıcı iş birliklerine çevirebilir ve uzun soluklu anlaşmalar sağlayabilirsiniz. Bu işiniz ağır ve emin adımlarla ilerleyecek. Perşembe günü ise, arkadaş ve sosyal çevrenizden alacağınız güzel teklifler hayatı size kolaylaştırabilir. Kendinizi sosyal ortamlarda mutlu ve şanslı göreceksiniz, bu da psikolojinize yarayabilir.

Perşembe günü itibarıyla önünüzdeki 2 hafta boyunca geçmişi anabilir, fikren yaptıklarınızı gözden geçirebilirsiniz. Başkalarına yardım etmek ön planda olacak. Sır saklamayı ve biraz gizemli davranmayı benimseyeceksiniz. Dedikodulara dikkat.

Cumartesi günü oluşan dolunay aşk hayatınızda meydana gelecek. Bu birkaç gün sosyal ortamlarda veya özel hayatınızda stresli ve gergin günler geçirebilirsiniz. Aşk hayatınızdaki kararsızlıklarınız, net olmayan koşullar sizi zorlayabilir. Arkadaş ortamlarınızda duyacaklarınızı hemen yargılamaya kalkmayın, ani kararlardan kaçının.


YayYay Burcu:

Bu haftabaşı gerek kendi hayatınızda gerekse sosyal ortamlarda eğlenceli yönlerinizi göstermeye başlayacaksınız sevgili Yaylar. Özel hayatınıza karşı iyimser bir tablo içindesiniz ama herşeyin aşırısı fazla olabilir.

Bu hafta kariyeriniz ve işiniz konusunda en şanslı burçlardan biri sizsiniz. Önemli işler konuşmalar, anlaşmalar ve görüşmeler devrede olurken, toplum önünde kendinizi mutlu ve iyimser hissedebilirsiniz. Özellikle anlaşmalarınız için Çarşamba gününü kullanın, satürnden alacağınız etkilerle görüşme ve anlaşmalarınızı uygun ve kalıcı bir zemine ve şartlara oturtabilirsiniz. Perşembe günü ise, kariyer ve iş alanlarınızda şans sizden yana. yaptığınız işlerin karşılığını alacak ve yaptıklarınızla adeta toplum içinde ışıldayacaksınız. Kalabalık ortamlarda ve sosyal yerlerde daha fazla bulunmaya özen gösterin.

Yine bu Perşembe itibarıyla 2 hafta boyunca geleceğinize yönelik konular, arkadaşlarınız ve sosyal çevrenizle ilgili paylaşımlarınız artacak. Toplum içinde kendinizden bahsetmek öne çıkabilir. Arkadaşlarınız bu dönem sizden özel bir ilgi bekleyebilir.

Cumartesi günü   oluşan dolunay, sizin ev ve aile evinizde gerçekleşiyor sevgili yaylar. Evinizle ilgili konularda duygusal kararlar eşiğinde olabilir, ya da ailenizle stresli ve gergin birkaç gün geçirebilirsiniz. İşiniz ve aileniz arasında denge kurmak sizi zorlayabilir.OglakOğlak Burcu

Bu haftabaşı sakinlik ve durgunluk hayatınızda önemli olabilir sevgili Oğlaklar. Genel olarak canınız önemli işlerle uğraşmak istemeyecek. Alışkanlıklarınız ve yeme, içme konularında gün içinde aşırıya kaçmamaya çalışın. Ortak para konularınız üzerine eğilebilirsiniz.

Bu hafta geleceğinize dayalı işleriniz, dış koşullara bağlı projeleriniz adına oldukça şanslı bir hafta. Çarşamba günü yabancılarla yapılacak işleriniz varsa, medya, eğitim, seyahat alanlarınızdaki görüşmelerinizi ve konuşmalarınızı uygun şartlarla ve kalıcı bir şekilde halledebilirsiniz. Perşembe günü ise, yurtdışı bağlantılı işler, seyahatler, geziler, yabancılarla yapılacak her tür işinizde şans sizden yana. Bu tarihte talih kuşunu çok yakınınızda hissedeceksiniz. Önemli teklifler oluşabilir.

Perşembe günü itibarıyla 2 hafta boyunca iş ve kariyer alanlarınızda uğraşılarınız ve becerileriniz artacak. Önemli iş anlaşmaları gündeme gelebilir. Kendinizi anlatmak, iş ortamınızda güçlü iletişiminizle dikkatleri üzerinize çekmek için harika.

Cumartesi günü oluşan dolunay nedeniyle, programınız biraz karışık olabilir. Bu dolunayda, tam bir seyahate gidecekken, ortaya çıkacak yeni koşullar sizi engelleyebilir, ya da siz uzaklardayken yakın çevrenizden, sevdikleriniz ve akrabalarınızdan duygusal haberler alabilirsiniz.


KovaKova Burcu

Bu haftabaşı, gruplarla veya arkadaşlarınızla bir hareket edecek, bulunacağınız ortamlarda keyfinizi katlayacaksınız sevgili Kovalar. Organizasyona dayalı işleriniz varsa şans sizden yana. Yine de bazı şeyleri abartmamaya çalışın.

Bu hafta ortaklaşa parasal konularda şans sizden yana. Özellikle Çarşamba günü, önemli bir para işinizi sağlam ve kalıcı temellere oturtabilir ve istediğiniz şartları sağlayabilirsiniz. Eşiniz veya partnerinizin hayatında da güzel anlaşmalar oluşabilir. Kalıcı adımlar için bu tarihi atlamamalısınız.

Perşembe günü ise, ortaklaşa para alanlarınızda şanslı ve umutlu etkileriniz yüksek olacak. Partnerinizin veya eşinizin hayatındaki güzel para değişimleri sizin hayatınızı da güzelleştirebilir.

Perşembe günü itibarıyla seyahat, eğitim konuşmalarınız artabilir. Yabancılarla yapılacak ortak projelerinizi hayata geçirebilirsiniz. Önünüzdeki dönem kendinizi öne çıkarmayı sevecek, konuşmalarınızda kendi düşüncelerinizden bahsedeceksiniz. Tanımadığınız yer ve ortamlar öne çıkacak. Seyahat, yabancı ortaklı işler, hukuk, eğitim, ticaret hayatınız renklenebilir.

Cumartesi günü oluşan dolunay sizin maddi alanınızda oluşuyor. Sahip olduklarınız, alacaklarınız ve kazanımlarınız konusunda hassas birkaç gün geçirebilirsiniz veya bu alandaki uğraşılarınız insan ilişkilerine bağlı olabilir. Enerjinizi iş alanlarınıza yoğunlaştırın. Alacak, verecek dengesini iyi kurmaya çalışın.


BalikBalık Burcu

Bu haftabaşı, göz önünde bulunacağınız ortamlarda, özgür ve rahat yönlerinizle hareket edeceksiniz sevgili Balıklar. Özel hayatınızda aşırı iyimserlikten kaçının ve değişimlere hazır olun. Kafanızdaki planları uygulayacaksınız.

Bu hafta özel hayatınızda veya ortaklı işlerinizde şans sizden yana. Özel hayatınızdaki düşüncelerinizi, planlarınızı uygulmaya sokmak ve kalıcı adımlar atmak için Çarşamba gününü devreye sokun. Yine ortaklaşa projeleriniz için, almak istediğiniz danışmanlıklar veya taşınma işleriniz için bu tarihten yararlanmalısınız.

Perşembe günü ise, özel hayatınızda önemli bir teklif ve hayati konuşmalar devrede olabilir. Hayatınızda birisi varsa o insanın hayatında da harika gelişmeler yaşanabilir. Bu tarihte hayatı bir oktav üsten yaşayacak, harika hisler içinde olacaksınız.

Perşembe günü itibarıyla 2 hafta boyunca ortaklı ödemeler, harcamalar alanlarınızda fikirlerinizi ortaya koyacaksınız. Vergi, prim, nafaka, miras, banka konuları önde olacak. Gizemli konular, hayatın anlamı gibi önemli sorular kafanızı meşgul edebilir.

Cumartesi günü meydana gelecek olan dolunay sizin hayat evinizde gerçekleşiyor. Aldığınız kararlarda bu birkaç gün ekstra hassas olabilir, alınganlığınızı gereksiz yere ilişkinize yansıtabilirsiniz. İlişkilerinizdeki değişimler, bu birkaç gün sizin kendi hayatınızı derinden etkiliyor olacak. Özel hayatınızda önemli kararlarınızı devreye sokabilirsiniz.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın