Aylık Yorumlar Semadan Haberler

Ocak 2014

Bu yazıyı paylaşın;

Koc1Koç Burcu:

Yeniyılı belki de en hareketli ve en fazla iş yapan burç olarak siz karşılıyorsunuz. Evliyseniz partnerinizin ailesiyle ilgili konular daha çok gündeminizde olacak. İşiniz ve kariyerinizle ilgili her tür başlangıç ve kararlarınızı 1 ocakta oluşan yeniay sonrası alabilirsiniz.

03 ocakta ailenize karşı tutamayacağınız sözler altına girmemeye çalışın.

05-06-08-09 ocak iş ve para anlamında şanslı ve kalıcı etkilere sahip günleriniz. Önemli görüşme ve konuşmalar devrede olabilir.11 ocak itibarıyla sosyal çevrenizde konuşmalarınız hızlanabilir. Birden fazla iş yapmak, arkadaşlarınızla iş görüşmelerinizi hızlandırmak öne çıkabilir.

16 ocakta oluşan dolunay, ev ve aile alanlarınızda önemli sonuç ve kararları hayatınıza taşıyabilir.

20 ocak itibarıyla, 1 ay boyunca kimliğinizi, sosyal çevrenizde, organizasyonlarda, grupsal işlerde ve arkadaşlıklarınız alanında göstermenize neden olacak. Bu alanda bu ay içerisinde önemli sorumluluklar üstlenmeye başlayacaksınız.

25 ocakta ortaklaşa paraya dayalı işlerinizde bazı sorunlar, anlaşmazlıklar oluşabilir. Arkadaşlarınızla olan sohbetlerinizde ve dost meclislerinizde parasal alışverişlere girmemeye özen gösterin.

31 ocakta 40 gündür gerileyen venüs düzeliyor. Zorlandığınız özel hayatınızda

da rahatlamalar görülecek. İş alanlarınızda biraz zorlandığınız ve aksilikler yaşadığınız ilişkilerinizi düzenleyebilirsiniz.

Boga1Boğa Burcu:

Ocak ayına seyahat, eğitim, akademik konular, medya, ticaret ve hukuk alanlarınız aktif olarak giriş yapacaksınız. Bu alanlardaki konuşma ve görüşmeleriniz ocak başında fazla olabilir. İş ilişkilerinizde ve daha az tanıdığınız insanlarla giriştiğiniz projelerde bazı aksamalar ve ilişki sorunları 1 şubata kadar görülebilir.

03 ocakta iş alanlarınızda sinirli ve hırslı yapınızla hareket edeceksiniz. Beraber iş yaptığınız insanlarla anlaşmakta zorluklar görülebilir. Fikirleriniz abartılı olacağından iş yaptığınız insanlara tutamayacağınız sözler vermemeye çalışın.

05-06 ocak iş alanlarınızda kalıcı adımlar atılabilir ama iyimserlikle değil daha bir gerçekçilikle olaylara yaklaşmayı deneyin.

08 ocakta bir iş veya seyahat konuşması, görüşmesi gündeminizde olacak. Daha önceden konuşulmuş bir iş ilişkileriniz sayesinde devrede olabilir.

11 ocakta kariyer görüşmelerinizi ve iletişiminizi hızlandıracaksınız. Grupsal işler, önemli konuşmalar ve anlaşmalar gündeme gelebilir.

17 ocakta düşündüklerinizi uygulayabilirsiniz. İlhamınız yüksek olacak, iç sesiniz ve yaşanacak bazı değişimler sizi kolay harekete geçirecek.

20 ocak itibarıyla artık ilginizi daha çok kariyerinize ve toplumsal konulara kaydıracaksınız. 1 ay boyunca enerjiniz yüksek olacak ve daha fazla işinizin üzerine eğilmek isteyeceksiniz.

25 ocakta iş ilişkileriniz zorlanacak. Önemli bir proje iptal olabilir veya bitebilir. Olaylara bakış açınızı geniş tutmalı ve hemen karamsarlığa kapılmamalısınız.

31 ocakta venüsün düzelmesiyle beraber eğitim, iş ve seyahat alanlarınızdaki ilişkilerinizde rahatlamalar yaşayabilirsiniz. Kendinizi bu tarihten sonra gayet iyi hissedeceksiniz.

ikizler1İkizler Burcu:

Ocak ayı hayatı sorguladığınız ve partnerinizle ortaklaşa hesaplarınızın üzerine eğildiğiniz bir ay olabilir sevgili ikizler. Alacak, verecek işleri, banka ödemeleri, vergi düzenlemeleri, kredi, borç kullanımlarınızla ilgili konuşma ve görüşmeleriniz aktif olacak. Daha önceden alınmış bir krediniz varsa 1 şubata kadar ödemelerinizde bazı zorlanmalar oluşabilir. Bu dönemde sakın bir borcu, diğer borçla kapamaya çalışmayın, önemli parasal kararlardan uzak durun.

03-05 ocakta aşırı iyimserlikle parasal alanda tutamayacağınız sözler altına girmemeye çalışın. 06-08 ocakta iş alanlarınızda kalıcı adımlar atılabilir ve bunun sonucunda parasal olarak biraz rahatlayabilirsiniz.

11 ocak itibarıyla daha dışsal konularla ilgilenmek isteyeceksiniz. Yabancılarla yapılacak işleriniz devreye girebilir, eğitim veya seyahate daha fazla odaklanabilirsiniz.

16 ocaktaki dolunay, maddi anlamda sizi rahatlatabilir. Uzun zamandır alamadığınız, bir yerlere takılmış bir paranız varsa elinize geçebilir.

20 ocak ve sonrası yabancı ortaklı işler, medya, seyahat, eğitim ve ticaret alanlarınız aktif olmaya başlayacak.

24 ocakta dış menşeli, sanatsal ve yaratıcı işlerinizde konuşmalarınız sizi hızlandırabilir. Ama bazı işlerinizde yaşanacak sorunlara bir gün sonrası yani 25 ocakta dikkat etmelisiniz.

31 ocakta düzelen venüs ortaklaşa para alanlarınızda rahat bir nefes almanızı sağlayabilir. Ve bu ay sonuyla beraber kariyer ve iş alanlarınızdaki konuşma ve görüşmeleriniz hızlanmaya başlayacak.

Yengec1Yengeç Burcu:

Ocak ayı özel hayatınız, evliliğiniz veya birebir ilişkilerinize odaklanarak giriş yapacaksınız sevgili yengeçler. Bu alanlardaki her tür başlangıçlarınızı ve önemli kararlarınızı 1 ocakta oluşan yeniay sonrası almanız yararınıza olabilir. Evliliğinizle ilgili konuları konuşmak, ilişkinizi gözden geçirmek için uygun bir ay içindesiniz. Yine geçmiş ilişkiler, halledilmemiş duygusal meseleler 1 şubata kadar gündeminizde olabilir.

Sevdiğiniz insanla yapacağınız konuşmalarda 3-5 ocak ta tutamayacağınız sözler altına girmemeye çalışın. 06-08 ocak partnerinizle sevginizi konuşmak ve güçlendirmek için güzel zamanlar.

11 ocaktan sonra ortaklaşa maddi konular, vergi, kredi, faiz, banka işleriniz üzerine daha çok kafa yormaya başlayacaksınız. Becerilerinizi bu alanda ortaya koyabilirsiniz.

16 ocaktaki dolunay, ilişkinizde bazı sürtüşmeleri ortaya çıkarabilir. Karşı cinsi anlamakta zorlanmayacaksınız ve hayatınızla ilgili önemli kararlar alacaksınız.

24 ocak aile hayatınız için yapılacak harcamalarınızı büyük bir istek ve keyifle yapabilirsiniz.

25 ocakta sevdiğiniz insanla hayata aynı açıdan bakamamak ve ilişkinizde negatif davranmak önem kazanabilir. Konuşmalarınızda karşı tarafı sert bir şekilde kritize etmemeye çalışın.

30 ocakta oluşan yeniay ortaklaşa para alanlarınızda yeni oluşumları hayatınıza taşıyabilir. Banka ödemeleri, kredi alımları, faiz düzenlemeleri, vergi konuşmalarınız hızlanabilir.

Aslan1Aslan Burcu:

Ocak ayına iş, hizmet alanlarınız aktif olarak başlıyorsunuz. Diğer burçların aksine bu ocak ayında çok çalışacak ve iş alanlarınızı bir düzene oturtmak isteyeceksiniz.

01 ocaktaki yeniay iş, hizmet alanlarınızda önemli başlangıç ve kararlarınızı hayata sokmak için size yol gösterecek.

03-05 ocakta yapabileceklerinizden daha fazlası için sözler altına girmemeye çalışın. her ne kadar yaratıcılığınız yüksek olsa da ben yaparım, hallederim tavrı ileride verdiğiniz sözler adına sizi zor duruma düşürebilir.

11 ocak itibarıyla özel hayatınızda birebir ilişkilerinizde konuşmalarınız artacak. Evliliğinizde ve ilişkinizde sorunlar varsa bunları konuşmak için uygun bir süreç içinde olacaksınız.

16 ocaktaki dolunay, beklenmedik olayları ve oluşumları hayatınıza taşıyabilir. Kadersel etkileriniz yüksek olacak.

20 ocak ve sonrası ortaklaşa yapılacak işleriniz devreye girmeye başlıyor. Danışmanlık, halkla ilişkiler, hukuka dayalı işleriniz varsa bu süreçte ilginizi bu alanlara kaydıracaksınız.

25 ocakta ev ve aile hayatınızda ve özel ilişkilerinizde bazı zorlanmalar ve sorunlar oluşabilir. Bu süreçte ilişkilere bakış açınız dar ve negatif olabilir.

30 ocak ve sonrası 15 gün boyunca özel hayatınız, ikili ilişkiler ve evlilik konularında önemli konular gündeminizde olacak. Bir karar alacaksanız bu dönem içinde yapmaya özen gösterin, uzun soluklu ve hayırlı olacaktır.

Basak1Başak Burcu:

Yeniyıla aşk hayatınız ön planda olarak, sanata, yaratıcılığa dayalı işlerinizi daha çok konuşarak ve eğlenceli olaylara daha fazla yer ayırarak gireceksiniz. Varsa çocuklarınızın hayatıyla ilgili konu ve olaylara zamanınızı ayırmak öne çıkacak.

01 ocaktaki yeniay, aşk hayatınızda, çocuklarınızla ilgili konularda yeni ve karar ve başlangıçları hayatınıza taşıyabilir. Önemli adımlarınızı bu tarih ve sonrası atmaya çalışın.

03-05 ocakta sosyal ortamlarda ve özel hayatınızda aşkın ve keyfin etkisiyle tutamayacağınız sözler altına girmemeye çalışın. biraz abartılı ve çoşkulu davranabilirsiniz.

06 ocakta yakın çevrenizle yapacağınız planlar devrede olurken, 08 ocak aşkta açılmak ve duygularınızı hoşlandığınız insanla paylaşmak için harekete geçebilirsiniz.

Aşk hayatınızda yakın çevrenizde bulunan insanlar sizi 11-17 ocakta destekleyecekler.

16 ocaktaki dolunay, sosyal çevrenizde ve arkadaşlık ilişkilerinizde bazı olayları gündeme getirebilir. Arkadaşlarınızla olan iletişiminize bu dolunay dikkat edin.

20 ocakta ilgi alanınızı işlerinize kaydıracaksınız. İşinize ilgi göstermek ve sağlığınızla uğraşmak isteyebilirsiniz.

25 ocakta iletişim halinde olacağınız insanlarla ilişkinizde bir takım zorlanmalar ve sorunlar oluşabilir.

30 ocaktaki yeniay her tür iş başlangıcınız ve kararlarınızı destekleyecek. Bu 15 günlük süreci iyi değerlendirin.

Terazi1Terazi Burcu:

Yeni yıla ev, aile, yuva ile ilgili konularınız ön panda olarak giriş yapacaksınız. Aile büyüklerinizle bir arada olmak ya da kendi ailenize daha önem vermek isteyebilirsiniz. Bu alandaki her tür konuşulan konunun uygulanması ve başlangıçları için 1 ocaktaki yeniaydan sonra harekete geçmelisiniz.

03-05 ocakta ailenize gerekenden daha fazlası için söz vermemeye çalışın. onu yaparız, bunu hallederiz sözleri, iş kapıya dayandığında sizi zor durumda bırakabilir. Aşırı iyimserlik ve sevecenlikle hareket edeceksiniz.

06-08 ocakta önemli bir aile mevzusunda çözümleriniz olacak. Güzelce parasal konularda çözümler üretecek, aile büyüklerinizin desteğini alacaksınız.

11 ocaktan sonra çocuk konuları, aşk hayatınız daha fazla konuşulmaya başlanabilir. Kalbiniz boşsa, bekarsanız bir insan ilginizi çekecek ve fikirlerinizin anlaştığını göreceksiniz.

16 ocaktaki dolunay, bir yandan aile hayatınız bu kadar aktifken, diğer yandan önemli iş fırsatlarını karşınıza çıkarabilir. Bu da daha öncesinden verdiğiniz sözleri tutamamanıza ve iş yoğunluklarınız nedeniyle biraz gerileceğinize işaret.

20 ocaktan sonra artık aşka daha fazla vakit ayıracaksınız. Flörtler, aktiviteler, heyecanı her tür iş ve konu daha fazla ilginizi çekmeye başlayacak.

25 ocakta ise düşündüklerinize yapacağınız harcamalar sonucunda parasal olarak biraz zorlanabilirsiniz. Eğlenerek yaptığınız bir işiniz bitebilir ve biraz hayat enerjiniz olumsuz olabilir.

17-24-29 ocakta özel hayatınızda keyfiniz gayet yerinde görünüyor. Esnek, anlayışlı ve şanslı olacaksınız.

30 ocaktaki yeniay aşk hayatınızla, sanatsal işlerinizle, çocuğunuzla ilgili her tür başlangıç ve yeni kararları hayatınıza taşıyacak.

31 ocakta venüsün aile alanlarınızdaki gerilemesi sona eriyor, artık ailevi konularda duygusal olarak zorlanmayacaksınız.

Akrep1Akrep Burcu:

Ocak ayına iletişim, satış, reklam, pazarlama, yazım işleriniz ön planda olarak başlayacaksınız sevgili akrepler. Sadece kendi iletişim alanlarınız değil, bu ay yakın çevrenizin hayatındaki olaylarda sizin için önemli olacak.

03-05 ocakta düşünceleriniz oldukça iyimser ve keyifli etkilere sahip ama bu düşünceleri abartarak yapamayacağınız ve tutamayacağınız sözler altına girmemeye çalışın.

11 ocakta konuşmalarınızı ve paylaşımlarınızı ev ve aile alanlarınıza kaydıracaksınız. Bir ev, alımı, satımı gibi konular bu dönemde gündeminizde olacak.

16 ocaktaki dolunay, uzak çevrenizde olan olayları hassas bir şekilde hayatınıza taşıyabilir. İletişim alanlarınızda başlattığınız işlerin sonuçlarını alabilirsiniz.

20 ocak itibarıyla kimliğinizi ev ve aile konularında göstermeye başlayacaksınız.

24 ocakta aile hayatınızda keyfiniz yerinizde olacak yalnız 25 ocakta sorumluluklarınız ailenizle olan ilişkilerinizde zorlanmanıza neden olabilir.

29 ocakta aile hayatınız için yapmanız gereken işlerinize kanalize olabilirsiniz.

30 ocakta oluşan yeniay aile hayatınızla ilgili konuları ve kararları hayatınıza taşıyacak.

31 ocakta venüsün düzelmesiyle beraber yakın çevrenizle olan ilişkilerinizde rahatlamalar ve daha keyifli etkileşimler devreye girmeye başlıyor.

Yay1Yay Burcu:

Ocak ayına maddi konularınız ön planda olarak giriş yapacaksınız. Parasal konularda yapılması gereken işleriniz, alacak verecek dengenizi bu ay iyi oturtmalısınız. Ticari ve maddi konularda önemli görüşmeler ve kazançlar görülebilir. Bu işleriniz için 01 ocaktaki yeniayı kullanın.

03-05 ocakta para konularında aşırı iyimserlikle hareket etmek size harcama yaptırabilir. Sevdiklerinize karşı maddi sözlerden kaçının ve tutamayacağınız sözler altına girmeyin.

06-08 ocakta önemli parasal görüşmeler ve anlaşmalar devrede olabilir.

16 ocaktaki dolunay, ortak para alanlarınızda oluşacak. Bu birkaç gün bir para ödemesi veya partnerinizin para konularına odaklı olabilirsiniz.

20 ocaktan sonra artık iletişimsel konulara ilginizi kaydıracaksınız. Çevrenizle bağlantılarınız, yaşanacak hızlı olaylar gündeminize yerleşebilir.

25 ocak bazı işlerinizde sebepsiz ve beklenmedik sorunlar oluşabilir. yakın çevrenizle olan bağlantılarınıza dikkat etmeniz gerekecek.

30 ocak itibarıyla satış, reklam, pazarlama ve iletişim alanlarınızda yeni karar ve başlangıçlarınızı uygulamaya koyabilirsiniz.

31 ocakta venüsün düzelmesiyle beraber maddi konularda daha rahat bir nefes almaya başlıyorsunuz.

Oglak1Oğlak Burcu:

Ocak ayına kişisel istekleriniz, hayati başlangıçlarınız ve kararlarınız devrede olarak merhaba diyeceksiniz. Bu ay sizin için önemli bir ay olacak zira planlarınızı ortaya koymak önemli olacak.

03-05 ocakta özel hayatınızda keyifli etkilerle birlikte sevdiğiniz insana tutamayacağınız sözler vermekten kaçının. Bir yandan da özel hayatınızda mutluluğunuz yüksek olabilir.

16 ocakta oluşan dolunay, özel hayatınızda güzel kararları ve sonuçları hayatınıza taşıyabilir. Bu dönem içinde ilişkinizle ilgili önemli kararlar verebilirsiniz.

11 ocak itibarıyla parasal becerilerinize ortaya koymaya başlayabilirsiniz. Kafanız ticarete ve para işlerinize iyi çalışacak. Hayat sizi bir çok açıdan destekleyecek ve kendinizi iyi hissedeceksiniz.

20 ocak itibarıyla artık kimliğinizi parasal konularda ortaya koyacaksınız. Maddi konular önem kazanmaya başlayacak.

25 ocakta sosyal ortamlarda yapacağınız para harcamalarınız sizi zorlayabilir veya bir işinizin parasal karşılığını almakta zorlanabilirsiniz.

24-29 ocakta hayata, işinize ve ailenize karşı esnek olacaksınız.

30 ocaktaki yeniay, maddi alanlarda yeni başlangıç ve kararlarınızı destekleyecek.

31 ocakta düzelen venüs, kendinize ve görüntünüze olan düşkünlüğünüzü arttırabilir. Kendinizle bu dönem sonrası barışabilirsiniz.

Kova1Kova Burcu:

Ocak ayına biraz geri planda durarak ve planlarınızı gözden geçirerek merhaba diyeceksiniz sevgili kovalar. Bu ay diğer burçların aksine önemli kararlar almamalı ve aksiyona geçmemelisiniz.

03-05 ocakta iş alanlarınızda tutamayacağınız sözler altına girmeyin. Her ne kadar kendinize ayırdığınız vaktin fazla olduğunu düşünseniz bile, yine de bazı işlerinizde sıkışmalar oluşabilir.

06-08 ocakta yazma ve geri plandan halledeceğiniz işleriniz varsa güzel etkiler altında olacaksınız.

11 ocakta ifadeniz rahatlamaya başlayacak. Daha fazla kendinizden konuşabilir ve planlarınız için görüşmelere başlayabilirsiniz ama hala tam anlamıyla hareket etmeyin.

16 ocakta oluşan dolunay iş ve hizmet alanlarınızda önemli konuları gündeme getirecek. Arkanızdan dönecek olaylara karşı bu dönem hazırlıklı olun ve oluşan olayları çok da kafanıza takmayın.

20 ocak itibarıyla artık kendinizi ortaya koymanın vakti geliyor. Kendinize olan güveniniz artacak. Enerjinizde yükselmeler yaşayacaksınız. Koşturmalarınız artabilir.

17-24 ocakta yakın ve uzak çevrenizle beraber yapacağınız planlar ve işler devrede olabilir.

25 ocak’a dikkat edin. İş sorumluluklarınız konuştuklarınızı ve düşündüklerinizi desteklemeyecek. Hayata negatif tarafından bakabilirsiniz.

29 ocakta reklam, satış, pazarlama ve yazım işlerinizde şans sizden yana olacak.

30 ocak itibarıyla artık girişimlerinizi ve adım atılacak işleriniz için harekete geçebilirsiniz. Bu sizin için önemli bir yeniay olacak zira artık geri planda durduğunuz günler geride kalmaya başlayacak.

31 ocakta tam 40 gündür gerilemesine devam eden venüs düzelecek ve geçmişin izlerinden ve olaylarından sizi kurtaracak.

Balik1Balık Burcu:

Ocak ayına sosyal çevreniz ve arkadaşlarınızla yapılacak olan işleriniz aktif olarak giriş yapacaksınız. Yeni ayın aktiviteler, organizasyonlar ve değişik uğraşılarla karşılanacak sevgili balıklar.

03-05 ocak aşk hayatınızda ve sosyal çevrelerde biraz iyimserlikle bol keseden atıp tutacağınız günler olabilir. Vereceğiniz sözlerin ileride sizi zor durumda bırakmaması için olayları geçiştirmemeye çalışın.

06-08 ocakta önemli iş bağlantıları ve görüşmeleri devrede olabilir.

11 ocak itibarıyla plan yapma döneminiz gelmiş bulunuyor. Yaşadıklarınızı, konuştuklarınızı, geçmiş dönemleri gözden geçirmeli, gelecek adına planlarınızı bu süreçte oluşturmalısınız.

16 ocaktaki dolunay, aşk hayatınızı tetikleyecek. Sosyal olduğunuz bu dönemde aşk ilişkinize dikkat etmeli, vaktinizi sevdiğiniz insana da ayırmayı ihmal etmemelisiniz. Aynı durum çocuğunuz varsa onun için geçerli olabilir.

17-24 ocakta parasal konularda kafanız çözüme yönelik çalışacak, iç sesinize güvenin ve öyle yola koyulun.

20 ocaktan sonra enerji düşüklüğü, istediğiniz projelere ve konulara eğilmenizi zorlaştırabilir. Bu süreçte bolca gezin, planlar yapın, ortamları gözlemleyin çünkü sıra size geldiğinde, her tür olasılığa açık olmalısınız.

25 ocak uzak çevre sorumluluklarınız hayatı daha dar ve ciddi algılamanıza neden olabilir. Ya da canınızın önemli işlerle uğraşmak istememesi sonucunda, bazı işlerinizde zorlanabilir, iletişiminizde keskin tavırlarla hareket edebilirsiniz.

31 ocakta venüsün düzelmesiyle arkadaşlarınızla ilişkinizde yaşadığınız sorunlar geride kalmaya başlayacak. Yine organizasyon veya davet işindeyseniz vizyonunuz açılabilir ve bu alanlarda yaşadığınız sıkıntıları geride bırakabilirsiniz.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın