Güncel Yorumlar Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

14 – 20 Eylül 2020 Haftalık Burç Yorumları

14 - 20 Eylül 2020 Haftalık Burç Yorumları
Bu yazıyı paylaşın;

14 – 20 Eylül Haftalık Burç Yorumları detaylı olarak sizin için kaleme aldım. Detayları devamını oku bağlantısına tıklayıp okuyabilirsiniz…


Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Haftanız aşk hayatınızda, çocuğunuz varsa onunla ilgili alanlarda veya sanatsal işlerinizde güzel etkilerle başlıyor sevgili Koç ve yükselen Koçlar. İdare etmeniz gereken konuları rahatlıkla ele alabilirsiniz.

Salı günü özel hayatınızda ilişkilerinize dikkat edin. Sıkılganlıklarınızla karşı tarafı yorabilir, harcamalarda veya riskli işlerde bulunabilirsiniz. Bu hafta iş hayatınızda Salı ve Perşembe günleri önemli insanlardan aradığınız destekleri bulacaksınız. Kalıcı sonuçlar için harekete geçmek isteyebilirsiniz.

Perşembe günü gerçekleşen Yeni ay, iş hayatınızdaki yeni kararlarınızı uygulamanız için sizi harekete geçirecek. Bu yeni ayda önemli işlerinizi doğru bir şekilde ele alacak, abartmazsanız, doğru ilerlerseniz güzel ve çok uzun soluklu, kalıcı sonuçlar elde edeceksiniz.


BogaBoğa Burcu:

Haftanıza ev hayatınızda yaşayacağınız güzelliklerle başlayabilirsiniz sevgili Boğa ve yükselen Boğalar. Evinizde misafir ağırlayabilir veya işten arta kalan zamanlarınızda evinizde olmaktan mutluluk duyabilirsiniz.

Salı günü ailenizdeki insanlarla anlaşmak kolay olmayabilir. Annenizle, büyüklerinizle çekişmelere dikkat etmeli, sıkılgan tavırlarınızla sevdiklerinizi üzmemelisiniz.

Perşembe günü Başak burcunda bir yeni ay gerçekleşiyor. Bu yeni ay aşk hayatınız veya çocuğunuzla ilgili kararları ve başlangıçları karşınıza getirebilir ama bu yeni ay da söylenilenlerle yapılanlar birbirini tutmayabilir. İş dünyanızda alacağınız haberler sonrasında daha gerçekçi bir şekilde ilerlemeye çalışmalısınız. Sanatsal işlerinizde yaratıcılığınız artarken hayatın sizi bu alanlarda desteklediğini ve arkanızda durduğunu göreceksiniz. Eğitime dayalı işlerinizde güzle sonuçlar elde edebilirsiniz.


İkizlerİkizler Burcu

Haftanıza yakın çevrenizdeki insanlarla yapacağınız keyif dolu etkileşimlerle başlıyorsunuz sevgili İkizler ve yükselen İkizler. Bu hafta başında alacağınız haberlerle haftanızı ve gününüzü iyi organize edeceksiniz.

Salı günü sinirleriniz gergin olabilir, tepkilerinizi iletişim halinde olacağınız kişilere veya yakın akrabalarınıza yansıtabilirsiniz. Kısa yolculuklarda araba kullanıyorsanız dikkatli olmakta fayda olacak.

Perşembe günü ev ve aile alanlarınızda bir yeni ay yaşayacaksınız ama yine de dağıtıcı, aldatıcı, kararsız etkilerle yeniliklerinizi yaparken bazı sıkıntılar karşınıza gelebilir. Yeniliklere kalkışırken kafa karışıklığına dikkat edin. Ev ortamlarınız ve ailevi işlerinizi yeniden ele almak ve bu alanlardaki kararlarınızı uygulamak için bu yeni ayı kullanın ama harcamalarınız konusunda çok da abartmayın. Özel hayatınızda vereceğiniz sözleri tutmakta zorlanabilirsiniz. Bu dönem aile hayatınız ve evle ilgili konularda gerçekçi olacak ve uzun soluklu ve  sistemli adımlar atacaksınız.

Hafta sonu iş hayatınızdaki sinirsel gerginliklerinizi rahat ortamlarda üzerinizden atmaya çalışın.YengecYengeç Burcu
:

Bu hafta oldukça keyifli etkilerle haftanızı başlatacaksınız sevgili Yengeç veya yükselen Yengeçler. Maddi konularda güzel fırsatlar karşınıza gelirken evinize istediğiniz bir eşyayı veya kendinize layık gördüğünüz kıyafeti almak sizi çok mutlu edebilir.

Salı günü gergin yapınızı iyi kontrol edin, çok para harcadığınızı düşünebilir veya tam tersi gereksiz çıkışlarla bütçenizin üzerinde harcamalarda bulunabilirsiniz. Gereksiz risklerden kaçınmanız gerekebilir.

Perşembe günü Başak burcunda bir yeni ay oluşuyor. Önünüzdeki 15 gün boyunca satış, reklam, pazarlama, network, ulaşım, öğrenim alanlarınızda kararlarınız devrede olabilir. Bu yeni ay iletişiminizi hızlandırırken, güçlü ve etkili ortaklıklar kurmanıza yardımcı olacak. Yakın çevrenizdeki insanları kolaylıkla etkileyecek, işleriniz üzerinde söz sahibi olacaksınız. Yine bu yeni ay yeni ay yakın çevre bağlantılarınızı hızlandırırken özel hayatınızda sevdiğiniz insanın karşısına güzel bir iş, seyahat veya eğitim fırsatı çıkabilir.


AslanAslan Burcu:

Bu hafta keyfinize diyecek yok sevgili Aslan ve yükselen Aslanlar. Kendinizi önemseyecek, farklı olmayı sevecek, bakımınıza, keyfinize daha fazla vakit ayıracak, harcamalarda bulunacaksınız. Bolca dış ortamlarda bulunabilir ve sosyalleşebilirsiniz.

Salı günü kariyer ve iş alanlarınızda tansiyonlu durumlara açık olun. Her tür iş birliğinde iletişiminizi daha stabil tutmalı, kafanıza göre davranmamaya çalışmalısınız. Toplumdaki olaylarda sizi çok çabuk etkileyecek.

Perşembe günü oluşan Yeni ay, parasal konularda atılacak adımlar için sizi harekete geçirebilir ama parasal konularda dikkatli olmalısınız. Bazı koşulların net olmaması sizi zorlayabilir. Kendinizi kandırmayın ve iş hayatınızda yapabileceklerinizden fazlası için söz vermeyin. Siz sistemli olursanız önünüzde kimse duramaz  sevgili Aslanlar. İş bağlantılarınızda güzel sonuçlar elde edebilirsiniz.

Haftasonunda enerjinizi doğru kullanın. Dış ortamlarda yaşayacağınız bazı olaylar keyfinizi aşağıya çekebilir.


BasakBaşak Burcu:

Bu hafta kendi ruhunuza daha fazla zaman ayıracak, geri plandan yürüttüğünüz işlerinizden daha büyük keyif alacaksınız sevgili başak veya yükselen Başaklar. Yurtdışından beklediğiniz haberler varsa sürpriz olaylara hazırlıklı olun.

Salı günü iş, eğitim, gelecek programlarınızda kafanıza göre hareket edebilir bazı ilişkilerinizi tavırlarınızla zorlayabilirsiniz. İş hayatınızda hızlı haberler alacaksınız. Sıkılgan ve asi tavırlardan kaçının.

Perşembe günü sizin burcunuzda gerçekleşen yeni ayda önemli kararlar alacaksınız. İlişkinizdeki yaşadığınız sorunlar size yeni kararlar aldırabilir. Yeni birinin aşk sorumluluğunu üstlenebilir veya çocuğunuza gereken ilgi ve alakayı sorumluluklarınızla bu yeni ayda yerine getirebilirsiniz. Düzgün, kalıcı ilişkilerin ve sonuçların peşinden koşacaksınız. Yine de parasal konularda kesenin ağzını bu yeni ay zamanı çok açmayın. Riskten kaçının.

Hafta sonu parasal konular, harcamalarınız üzerinizde stres yaratabilir.


TeraziTerazi Burcu:

Bu hafta arkadaşlarınızdan ve sosyal ortamlardan alacağınız haberlerle gününüzü iyi planlayacak, kendinizi sürpriz oluşumlar içinde bulacaksınız. Arkadaşlarınızla güzel planlar devrede olabilir.

Salı günü geleceğinizi ilgilendirecek işlerinizde parasal konularda çıkışlarınız yüksek olabilir. Sıkılganlıkla hareket edebilir, bazı işlerinizde bir çuval inciri berbat etmeye yatkın olabilirsiniz.

Perşembe gününden sonra 15 gün boyunca önemli adımlarınız için desteklenmeyeceksiniz. Bu yüzden diğer burçların aksine önemli girişimlerden bu dönemde kaçınmalı, geri plandan yürüteceğiniz işlerinizin üzerine eğilmelisiniz. Aile hayatınızda, ev ortamlarınızda sistemli hareket etmeniz işinize yarayabilir ama bu yeni ayda ailenize karşı tutamayacağınız sözler altına girmeyin. Keyfiniz iyi olacak ama abartmaya meyilli olabilirsiniz.

Sevdiğiniz insanın işindeki gerginlikler hafta sonu önemli planlarınıza sirayet edebilir. Gerginliklerinizi spora, yürüyüşe, evde faydalı işlere yönelerek atmaya çalışın.


AkrepAkrep Burcu:

Bu hafta kariyer ve iş alanlarınızda güzel işbirlikleri altına girebilirsiniz sevgili Akrep veya yükselen Akrepler. Bir yandan işlerinizde kendinizi gösterecek diğer yandan heyecanlı ve farklı olanın peşinden gitmek isteyeceksiniz.

Salı günü önemli iş birliklerinize dikkat edin. Hem özel hayatınızda, hem de iş alanlarınızda karşı tarafın farklı davranması sizi yorabilir ve ilişkilerde tansiyonlu durumlar ortaya çıkabilir.

Perşembe günü oluşan Yeni ay, sosyal ortamlarınızı hareketlendirecek. Bu alanlarda önemli adımlar atabilirsiniz. Organizasyonlar, davetler, yeni işler ve çevre değişimleri yapmak için bu yen iay sizi hareketlendirebilir. İşten gelirlerinizi arttırabilir, kararlar alabilirsiniz yalnız etrafınızdaki insanlara karşı tutamayacağınız sözler altına girmemeye çalışın. İletişim işlerinde kurumsal alandan güzel destekler alabilir, sistemli olursanız kalıcı işler içine girebilirsiniz.

Hafta sonu koşturmalarınızı frenlemeye çalışın. Aynı anda birçok alana yayılmış olmanız sizi zorlayabilir.


YayYay Burcu:

Bu hafta sevdiklerinizle, uzun zamandır görüşmediklerinizle bir araya gelebilir, değişik planlar yapabilirsiniz. Uzaklardan alacağınız haberler önemli olurken, çalışıyorsanız iş ortamlarınızda tepkileriniz sıkılgan ve yüksek olabilir.

Salı günü arkadaşlarınıza ve beraber çalıştığınız insanlara karşı anlayışı elden bırakmayın. Şartlardaki, günlük hayatınızın ritmindeki değişiklikler sizin hayata bakış açınızı etkileyebilir.

Perşembe günü  kariyerinizde ve işlerinizde önemli adımlar atabileceksiniz. Bu alanda oluşan Yeni ayla beraber karşınıza fırsatlar gelebilir. İş alanlarınızda desteğiniz yüksek olacak. Kalıcı adımlar içinde olmak için sistemli ve disiplinli olmalısınız. Arkadaşlarınıza ve çevrenize karşı vereceğiniz sözlere dikkat edin. Bu dönem bol keseden herkese söz verebilirsiniz.

Hafta sonu aile hayatınız ve kendinize ayırmak istediğiniz zaman konusunda enerjinizi düzgün kullanmaya çalışın.Oglak
Oğlak Burcu:

Bu hafta ortak parasal işlerinizde güzel sonuçlar ve fırsatlar devrede olurken diğer yandan risk almayı seven yapınızla farklı ve sıra dışı adımlar atabilirsiniz. Güzel haberler bu hafta başında devrede olabilir.

Salı günü parasal işlerinizde dikkatli olun, risk almayın. İlişkilerinizde karşı tarafı zorlamamanız gereken bir zaman diliminde olacaksınız.

Perşembe günü oluşan  Yeni ay, yabancılarla yapılacak olan işler, seyahat, eğitim, medya, ticaret ve hukuk alanlarınızda yeni olasılıkları karşınız getirirken, önemli teklifler ve açılımlarla karşılaşacaksınız. Kariyer ve iş alanlarınızda oldukça heyecan verici ve biraz da abartılı fırsatlar karşınıza gelirken bu dönem tutamayacağınız sözler altına girmeyin. Geleceğinize dair güçlü insanlardan fırsatlarınız yüksek akabilir.

Hafta sonu dışarıda olmak ve evde kalmak arasında stresler yaşayabilirsiniz. Enerjinizi doğru kullanın.


KovaKova Burcu

Haftanıza ilişkilerinize odaklanarak başlıyorsunuz sevgili Kova ve yükselen Kovalar. Sevdiğiniz insanla beraber yapacağınız planlar devrede olurken ev ortamlarınızda farklı ve sıra dışı hareket etmeyi sevebilirsiniz. Duygularınız çabuk değişecek.

Salı günü ilişkinize dikkat edin. Sevdiğiniz insanın kariyerindeki zorlanmalar ilişkinize olumsuz yansıyabilir veya çabuk tepki almanız veya vermenize neden olabilir.

Perşembe günü oluşan Başak Yeni ayı, ortak parasal alanlarınızda önemli kararları ve detayları karşınıza getirebilir. Vergi, ödemeler, stopaj, banka işlemleri, kredi, miras, nafaka alanlarınızda yeni adımlar uygulanabilir. Bu yeni ayda gelecek planlarınızda daha gerçekçi planlar yapmalı, günlerinizi iyi düzenlemelisiniz. Parasal konularda destekleriniz bu hafta yüksek olacak.

Hafta sonu kısa vadeli geziler ve planlarınız, parasal konulara takılı kalabilir. Gücünüzü ve enerjinizi iyi kullanın.


BalikBalık Burcu:

Bu hafta işlerinizde ve günlük hayatınızın düzeninde oldukça idareci yönlerinizi devreye sokacaksınız sevgili Balık ve yükselen Balıklar. Yemeye, içmeye olan dükünlüğünüz yüksek olacak ama davranışlarınıza göre istekleriniz gün içinde değişebilir.

Salı günü yakın çevre ilişkilerinizde ve çalışma hayatınızda ilişkilerinize dikkat edin. Çabuk değişen fikirlerinizle etrafınızdaki insanları şaşırtabilirsiniz. İletişiminize ekstra dikkat edin.

Perşembe günü oluşan Başak burcu Yeniayı ilişki adımlarınızı ve kararlarınızı hızlandırabilir. Bu kararları alırken kafanızın netliğinden emin olun. Sevdiğinizden işleriniz için destek alabilir, hayatınızda biri yoksa bu dönemde kalıcı bir ilişkiye merhaba diyebilirsiniz. Bu yeni ayda parasal konularda abartıdan uzak durun, önemli işleriniz varsa net koşullar yaratmaya çalışın.

Hafta sonu ilişkilerinizde bazı stresler devrede olurken, enerjinizi daha uygun ve doğru bir şekilde kullanmaya çalışmalısınız.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın