Gezegen Faliyetleri Semadan Haberler

4 – 15 Mayıs Gezegen Faaliyetleri

17 - 23 Temmuz Haftalık Gezegen Faaliyetleri
Bu yazıyı paylaşın;

Haftaya Ay İkizler burcundayken iletişimimiz yüksek bir şekilde başlıyoruz. Konuşma ve paylaşma etkimiz bugün yüksek akacak.

Bu Pazartesi  neşe, zenginlik ve bolluk gezegeni Jüpiter düzeliyor, birkaç aydan beri şansımızın geri döndüğü, aksilik ve sıkıntı yaşadığımız alanlarda düzelmeler görülebilir. Bir yandan da daha önceden konuşulmuş bazı konular karşımıza gelebilir. Çözüm üretmek için harika birgün olabilir. Bir yandan da ilişkilerimizde oldukça romantik, duygusal ve yaratıcı etkiler devrede olacak.

Salı günü güzel şanslar ve fırsatlar karşımıza gelebilir. Kendimizi mutlu, şanslı ve iyimser hissedeceğiz. Kuracağımız etkili ve güzel ilişkiler hem özel hayatımızda, hem de iş ilişkilerimizde bizi ileri noktalara taşıyabilir. Maddi konularda şanslı birgün olacak. Tembellik, rahat hareket etme etkisine karşı azıcık dikkatli olalım ve ilişkilerimizi daha da kuvvetlendirecek durumlar içine girelim.

Cuma ve Cumartesi günü önemli konuşmalar ve fırsatlar devrede. Özellikle Cuma günü, mantığımız ve duygularımız bir çalışabilir. Güçlü fikirlerimizi uygulamaya koyabilir ve derin araştırma isteyen işlerimizin peşine düşebiliriz. Cumartesi günü ise, ilişkilerimizle güçleneceğiz.

Bu pazartesi öğlen saatlerinde iletişim ve bilgi gezegeni Merkür Güneş’e 0 derece ve 17 dakika yakınlıkta olarak tam onun kalbine girecek. Kalbinde ağırlanacak. Akşam saatlerine kadar ve birkaç gün boyunca kendi iç dünyamızla bağlantı kurmak, içimize dönmek, fark etmek, sonuca ulaştırmak, çözümlemek adına şanslı olacağız… Ne düşündüğümüze, neyi istediğimize dikkat edelim, bizi yoran, aşağıya çeken fikir ve düşüncelerimizden uzaklaşalım. Gerçek isteklerimize dönelim. Önemli bilgilere ve isteklerimizin sonuçlarına ulaşmak için çaba sarf edelim, ve gerçek Bilginin hayatımızı aydınlatmasına izin verelim.. Dualarımız kabul olsun?

Bu haftanın olumlu enerjilerinden faydalanmaya çalışalım.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın