Gezegen Faliyetleri Semadan Haberler

Ay Gizlenir, Düşmanlar Açığa Çıkar

Bu yazıyı paylaşın;

” 28 Kasım saat 16.45’te İkizler burcunda yaşanan parçalı Ay tutulması özellikle İkizler, Yay, Balık ve Başak burcunu derinden etkiliyor.”

 Astrolojide tutulmalar önemli süreçlerin başlangıçlarına ve bitişlerine işaret eder ve en önemlisi kadersel sayılabilecek etkileri vardır.

İkizler burcu, bilgi, iletişim, teknoloji, haber alıp-verme, yazılı ve sözlü anlaşmalar, ilk öğretim, yakın komşu ilişkilerini simgeler. Yöneticisi Merkür, medya, basın, genç kesim, sekreterler, öğretmenler, gezginler, toptancılar, dedikoducular ve hırsızlarla ilgilidir. Bu alanlarda gizli saklı konular, sarsıcı bilgiler ortaya çıkabilir, skandallar, üzeri örtülmüş konular, ülkeler arası sırlar açığa çıkabilir.

Tutulmanın, hava grubu bir burçta olması nedeniyle özellikle dünya üzerinde özellikle büyük sel ve fırtınadan dolayı kayıplar meydana gelebilir, sosyal olaylar, kargaşalar, ayaklanmalar, yıkıcı rüzgârlar oluşabilir.

İkizler burcu ve değişken burçlar (Yay, Balık, Başak) bu tutulmadan diğer burçlara göre daha fazla etkilenecekler.

Tutulma esnasında oluşan Venüs-Plüton sekstili, bir gruba veya çevremize karşı daha derin duygularla hareket edeceğimizin altını çiziyor. Üzerimizde baskı kuracak, otoritesini göstermek arzusunda olan insanlara doğru çekilebiliriz.

Yine Ay’ın Jüpiter’le birleşmesi, ortaya çıkan bilgileri yayabilir, dedikodu olasılığını arttırabilir. Karşımızdaki insanı daha fazla dinlemeli, anlatılanlara iyice kulak kabartmalı, bu dönem olayların ardındaki gerçekleri daha fazla araştırmalıyız. Duyacağımız şeylere hemen inanmamız, algımızı yanıltabilir.

Türkiye için bu tutulma, özellikle halkla, hastane ve hapishanelerle ilgili çarpıcı gelişmelerin olacağını gösteriyor. Özellikle gizli düşmanlar ortaya çıkabilir; kontrol altına alınması zor olaylar ve gelişmeler yaşanabilir. Ülke içinde özellikle suç oranında ciddi bir artış gözlemlenebilir. Gizli suçlar, örgütlenmeler artar. Yine ülkece bu süreçte gizli düşmanlıklarla karşılaşabiliriz.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın