Gezegen Faliyetleri Semadan Haberler

29 Temmuz- 4 Ağustos 2013

Bu yazıyı paylaşın;

Haftaya ay boğa burcundayken, parasal işlerimizin, birikimlerimizin üzerine düşerek başlayabiliriz. Öğleden sonra duygularımızda kendimizi rahat hissetmekte zorlanabiliriz. Yaşayacağımız olaylar, moralimizi çabuk bozabilir.

 Salı günü venüs-plüton üçgeniyle, ilişki yaşadığımız insanlara karşı derin bir bağ ve sevme isteğiyle hareket edebiliriz. Bu etkileşim altında başlayan ilişkiler derin ve mistik özelliklere sahip olurlar zira karşımızdaki insan içimizdeki bir noktaya dokunuyormuş gibi bir hisse kapılırız. Sanatsal ve üretkenliğe dayalı çalışmalar için güzel bir gün.

 Çarşamba günü akşam saatlerine kadar ay boşlukta olacağından önemli işlere kalkışmamakta, önemli kararlar almamakta fayda olacak. Perşembe günü devreye girecek olan mars-uranüs karesi otorite figürleri, yakın ilişkiler ve geçmişten gelen köklü ilişkilerimizde bizi zorlayabilir. Beklenmedik olaylara açık olmalı, hayatımızda değişmesi gerekenlere karşı yeni yaklaşımlar geliştirmeliyiz. Yeni olaylara karşı eski usüllerle yaklaşmamalıyız. Yeni mücadeleler, yeni çözümlerle ele alınmalı yoksa kolay sinirlenmeler, öfke, patlayıcı etkiler, kazalar devrede olabilir. Bütün sınırlamalardan ve zincirlerden kurtulma isteğiyle hareket edebiliriz.

Cuma günü oluşan venüs- mars sekstili ilişkilerimizi bu birkaç günün olumsuz enerjisinden arındırabilir. Her ilişkide olduğu gibi almak- vermek prensibini iyi uygulayabilirsek, ilişkilerimizdeki sorunları ve zararları iyi giderebiliriz. Bu dönemde yeni ilişkilere başlamak, var olanlarda güzel çevreler içinde bulunmak öne çıkabilir. Rahat ve kendimiz gibi olacağımızdan kasmadan rahat ilişkiler kurabiliriz. Arkadaşlarımızla ilişkilerimiz, yaratıcılık ve sanat alanlarımız devrede olabilir. Pazar günü ise, esnek, neşeli, mutlu, iyimser olacağız. Olaylara karşı rahat yaklaşımımız her tür sorunu aşmamıza neden olacak. Farklı ve sıradışı herşey daha çok ilgimizi çekebilir.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın