Aylık Yorumlar Güncel Yorumlar Semadan Haberler

Aralık Ayı Aylık Burç Yorumları

Aralık Ayı Aylık Burç Yorumları - Hande Kazanova
Bu yazıyı paylaşın;

Aralık Ayı Aylık Burç Yorumları detaylı olarak sizin için kaleme aldım. Detayları devamını oku bağlantısına tıklayıp okuyabilirsiniz…

Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Yılın son ayına gelmiş bulunuyoruz. Bu ay bolca gezecek, görecek, hayatı geniş açıdan algılayacaksınız sevgili Koç ve yükselen Koçlar. Bir yılın tüm yorgunluğu üzerinizde birikmiş olabilir. Ocak ayı sizin için kariyer ve iş konularının hızlandığı bir ay olacağı için bu ayı dinlenerek, keyif yaparak, dış ortamlarda bulunarak, enerji depolayarak ve sağlığınıza gereken özeni gösterek geçirmelisiniz.

01 Aralık’ta Merkür gerilemeye ortak para alanlarınızda devam edecek. Büyük bir borcun altına girmeyin. Parasal konularda dikkatli olun, önemli adımlardan 06 Aralık’a kadar kaçının.

03-06 aralık tarihleri geri plandan yürüttüğünüz bazı işlerinizde dağılmalar oluşabilir, yanıltıcı durumlar içinde olacaksınız. Parasal kayıplar, iş alanında hayalkırıklıkları yaşamamak için daha gerçekçi adımlar atmalısınız.

07 Aralıkta oluşan Yeniay, güzel adımları, gelecek fırsatlarını, eğitim hayatınızdaki önemli kararları karşınıza getirebilir. Değişik fenomenler yaşayabilir, sezgilerinizin arttığını görebilirsiniz. Sizi sevmeyen kişilerin ruhsal baskıları sağlığınızı etkileyebilir.

13 Aralık ve sonrasında önemli iş görüşmeleri ve fırsatları karşınıza gelecek. Ama dediğim gibi şansınız yüksek ama fazla zorlamaya da gelmez. Gerçekçi net adımlar atmalısınız özellikle 21-25 aralık günlerini bir kenara not edin ve fazla hayale kapılmayın.

22 Aralık’ta oluşan  Dolunay, aile hayatınızda sizi hassas kılabilir. Daha fazla ilginizi onlara yönlendirmek durumunda kalabilirsiniz.

Ay sonunda parasal girişimlerinizde hayatın sizi doğru ilişkilerle desteklediğini göreceksiniz.


BogaBoğa Burcu:

Aralık ayında parasal konularda güzel sonuçlar ve seçenekler karşınıza gelirken hemen aralık başında merkür’ün yer değiştirmesiyle beraber özel hayatınızdaki iletişime dikkat etmelisiniz sevgili Boğa ve yükselen Boğalar.

03 Aralık’ta  venüs ün özel ilişki alanlarınıza girmesiyle beraber, çok baskıcı ve şüpheci davranmazsanız yaşayacağınız ilişki sorunlarını düzeltebilirsiniz. Birkaç gün dişinizi sıkın 06 Aralık’ta Merkür düzelecek ve ilişkileriniz adına derin bir oh çekeceksiniz.

07 Aralık’ta oluşan Yeniay parasal konularda önemli kararlarınızı uygulamanız adına keyifli olabilir. Bu ay arkadaş ortamlarınızdan iş teklifleri alabilirsiniz ama yanıltıcı etkilere karşı her işinizi sağlama almaya bakın.

13 Aralık’ta kafanız para işlerine basacak ve siz bu konularla daha fazla ilgileneceksiniz ve bu alanlarınızda konuşma ve görüşmelerinizi arttırabilirsiniz. Parasal konulara çözüm bulmak kolay olacak Bir yandan da hayatın gizemli yönlerine karşı merakınız artabilir.

16-20-21 Aralık sevdiğiniz insanla tatil veya seyahat planlarınızı hızlandırdığınız tarihler.

22 Aralık’ta oluşan  Dolunay, seyahatlerinizi hızlandırabilir. Yabancılarla yapılacak olan işlerinizde önemli sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. Yine bu Dolunay, eğitim hayatınızda önemli duygusal konuları karşınıza getirebilir.


İkizlerİkizler Burcu

Aralık ayında işle ilgili konularda ifade sıkıntılarına, yanlış anlaşılmalara dikkat edin sevgili İkizler ve yükselen İkizler. Hem iş hem de özel hayatınızda birkaç haftadan beri yaşadığınız sıkıntılar sizi zorlayabilir. Ortaklı işleriniz varsa bu dönemde yanlış anlaşılmalar oluşabilir. Eski aşklar, ilişkiler bu dönemde daha çok konuşulabilir.

03 Aralık itibarıyla iş ve hizmet alanlarınızda daha iyi ilişkiler kuracağınız bir dönem başlıyor. Ekim ayında yaşadığınız sıkıntı ve sorunların üstesinden gelebilir, işleri istediğiniz noktaya getirebilirsiniz. İş yapmayı seveceksiniz. Beraber çalıştığınız insanları yönlendirmekten uzak durun.

07 Aralık’ta oluşan Yeniay la beraber ilişkilerinizde almak istediğiniz kararlarınızı uygulamaya koyabilirsiniz. 06 Aralık’ta Merkür de düzelmiş bulunuyor, 13 aralık a kadar bekleyerek daha doğru adımlar atabilirsiniz. Toplum önü işleriniz, iş hayatınızda yanıltıcı etkilerde devrede olacak. Enerjinizi iyi kullanmaya çalışmalısınız.

 

13 Aralık itibarıyla ikili ilişkilerinizde ve özel hayatınızda fikirlerinizi ortaya koyabilirsiniz. Özel ilişkilerinizde sorunlarınıza çözüm üretmek kolay olabilir. Ortaklı işiniz varsa ortağınızla beraber yapacağınız planlar önem kazanıyor. Taşınma, yer değiştirme gibi konular, davanız varsa dava ile ilgili konuşmalar, görüşmeler hızlanabilir.

 

20-21 Aralık ortak çalışmalar, işler için sizi esnek kılacak, özel hayatınızda çevrenizden alacağınız rahat enerjilerle sevdiklerinizle güzel planlar oluşturabilirsiniz.

 

22 Aralık’ta oluşan Dolunay elinize para geçirebilir. Maddi durumunuzun iyileştiğini, yatırımlarınıza odaklandığınızı görebilirsiniz.YengecYengeç Burcu
:

Aralık ayında iş alanlarınızda çeşitli fırsatlar ve şanslar sizinle olacak. Yemeye, içmeye olan meyiliniz artabilir sevgili yengeç ve yükselen Yengeçler. Hayatı keyifli yönleriyle algılamalı, fazla çalışmaktan arta kalan zamanlarınızı size keyif veren aktivitelere ve kişilere yöneltmelisiniz.

03 Aralık ve sonrasında aşka daha fazla yer vermek isteyeceksiniz yalnız kıskanç ve yönlendirici tavırlarınızla, şüpheci yönünüzle ilişkinizi mahvetmeyin. Yine çocukla ilgili konular, hobileriniz, kreatif ve sanatsal işlerinizle ilgilenmek hoşunuza gidebilir.

06 Aralık’ta Merkür düzeliyor. İlişkilerinizdeki sorunların artık sizi rahatsız etmediğini göreceksiniz. Özel hayatınızda işleri daha rahat yoluna koyabilirsiniz.

07 Aralık’ta oluşan Yeniay işinizle sağlığınızla ilgili konularda yeni başlangıç ve kararlarınızı destekliyor. Yanıltıcı etkilere dikkat ederek, gelen teklifleri bu tarih ve sonrasında değerlendirmeye alabilirsiniz.

13 Aralık’tan sonra daha fazla iş yapmak isteyebilir, iş hayatınızdaki düzenlemelerle ilgilenebilirsiniz. Konuşma ve görüşmeleriniz artabilir. işinizi seveceğiniz, günlük hayatınızın düzenini daha rahat oluşturacağınız bir dönem başlıyor. Yeni bir işe girmek, başlamak, projelerde bulunmak için uygun bir süreç olabilir. Yine bu 2 haftalık dönemde sağlığınızda kontrollerinizi yaptırmak için harekete geçebilirsiniz.

07 Aralık’ta oluşan yeniayla beraber sağlığınızı ilgilendirecek önemli kararları uygulamaya sokabilirsiniz. Yanıltıcı etkilere dikkat ederek, gelen teklifleri bu tarih ve sonrasında değerlendirmeye alabilirsiniz. Diyete başlamak, beslenme alışkanlıklarınızda yeni adımlar atmak önemli olmalı. Bu Yeniay zamanı tatildeyseniz ya da seyahatte zehirlenme riskine karşı dikkatli olun.

13 aralık ve sonrasında  sağlığınızı gözden geçireceğiniz bir döneme gireceksiniz. 15 gün boyunca kontrollerinizi yaptırabilirsiniz.

22 Aralıkta oluşan Dolunay hayatınızda önemli duygusal kararlar almanıza neden olacak. Hem özel hayatınızda, hem de kişisel alanlarınızda kararlarınızı vereceksiniz.

20-21 Aralık özel hayatınızı kendi sosyal çevrenize entegre edeceğiniz, sosyal çevrenizdeki insanlardan güzel fırsatlar göreceğiniz tarihler.

 


AslanAslan Burcu:

Aralık ayının başında aile hayatınızda iletişime dikkat etmelisiniz. Ev koşturmalarınız Kasım ayında halledilmediyse, bu aya sarktıysa 06 aralık’ a kadar aksiliklere dikkat edin. Aile bireylerinizle olan iletişiminizde, evle ilgili konularda sorunlara açıksınız sevgili Aslan veya yükselen Aslanlar.

03 Aralık itibarıyla aile hayatınızdaki ilişkilerinizi güçlendirebilirsiniz. Ekim ayında sıkıntı yaşadığınız sorun ve olayların üzerinden geçmek ve tatlıya bağlamak için uygun olacak. Aile büyüklerinize, ailenizdeki insanlara karşı baskıcı ve yönlendirici etkilerden uzak durun.

06 Aralık’ta Merkür’ün düzelmesiyle beraber ailevi sorunlarınıza daha rahat çözümler üretebilirsiniz.

07 Aralık’ta oluşan Yeniay yeni aşk adımlarını, keyfi, sanatsal ve kreatif alanları, sportif faaliyetleri destekliyor. Yalnız bu alanlarda para harcamalarınıza, parasal kandırılmalara dikkat edin. Risk içeren işlerden uzak durun. 06-25 Aralık’ta da dikkatli olmalısınız.

16-17 Aralık iş alanlarınızda kalıcı adımlar, derin araştırmalar, destekler devrede olabilir.

21 Aralık’ta aşkta şansı ve mutluluğu yakalayabilirsiniz sevgili Aslanlar.Sosyal çevrenizden sanatsal işlerinize göreceğiniz destekler yüksek olabilir. Eğer hayatınızda bir aşk yoksa bu dönemde arkadaş ortamlarınızdan bir insan dikkatinizi çekebilir.

22 Aralık’ta oluşan Dolunay, bir olayın iç yüzünü ortaya çıkarabilir. Kadersel etkiler altında olacaksınız. Bu süreçte işlerinizi, kendinizi ve sağlığınızı çok fazla zorlamayın. Olayların aydınlanmasına izin vermelisiniz.


BasakBaşak Burcu:

Aralık ayında yakın çevrenizdeki insanlarla olan iletişiminizin üzerine düşmeniz gerekebilir sevgili Başak ve yükselen Başaklar. Yanlış anlaşılmalar, eğitim ve öğrenim hayatınızda sıkıntı yaşamanıza neden olabilir. 06 Aralık’a kadar sınavlarınızda zorlanmalara dikkat edin. İletişimsel işlerinizde sorunları çok fazla büyütmeyin.

03 Aralık’tan sonra ilginizi ve sevginizi yakın çevrenizdeki insanlara göstereceksiniz. Sevdiklerinizle vakit geçirmek, paylaşımlarda bulunmak hoşunuza gidebilir. Ekim ayında yaşadığınız ilişki sorunlarının üzerinden geçmek için uygun bir süreç olacak.

06 Aralık’la birlikte iletişim alanlarınızda, işlerinizde ve yakın çevrenizle olan bağlantılarınızda yaşadığınız aksilik ve sorunları artık geride bırakıyorsunuz.

07 Aralık’ta ev ve aile alanlarınızda oluşan Yeniay’da ev, emlak, ailevi konularda önemli kararlarınızı devreye sokabilirsiniz. Merkür’de düzeldiği için kafanızdaki planları uygulamanın, ev almanın, yatırıma yapmanın tam zamanı. Bir yandan da hayatınızdaki insanın parasal konularda kendini ve sizi kandırdığını görebilir, kendinizi bir ilüzyona kaptırabilirsiniz. Hayalkırıklıkları yaşamamak için  kendinizi bu konularda kandırmayın, gerçekçi adımlar atın.

13 Aralık’ta ev ve aile düzeninizde konuşma ve görüşmeleriniz artabilir. Sevdiklerinizle iletişiminizde acele etmeyin, patavatsızlıktan, acelecilikten kaçının.

22 Aralıkta oluşan Dolunay, sosyal çevrenizde hızlılığa, duygusal hareketlere neden olabilir. Arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde  bazı olaylara şahit olabilirsiniz.

06-25 Aralık’ta dikkatli olun.  Aile ilişkilerinizde ve özel hayatınızda desteklenmeyeceksiniz. 21 Aralık’ta hayatınızın fırsatı karşınıza gelebilir. Bir emlak, evle ilgili bir proje veya satış ilginizi çekecek. Toplum önünde kazandığınız başarıları aile ortamınıza yansıtacaksınız.


TeraziTerazi Burcu:

Aralık başında parasal alana gerileyen merkür 13 Aralık’a kadar maddi konularda bir takım sıkıntıları karşınıza getirebilir sevgili Terazi ve yükselen Teraziler. Aralık ayında hem girişimlerinize önem verecek, hem de parasal meselelerle bir hayli uğraşacaksınız.

03 Aralık’tan sonra para kazançlarınıza, getirlerinize, yatırımlarınıza ve harcamalarınıza kanalize olabilirsiniz. İş alanlarınızda 03-06 Aralık’ta enerjinizi yüksek tutun, bazı hayalkırıklıkları oluşabilir. Yanınızda çalıştığınız veya yanınızda çalıştırdığınız insanlarla olan bağlantılarınızda yanılgılar ve sorunlar oluşabilir.

07 Aralık’ta oluşan Yeniay’la birlikte okul hayatınızda, eğitim alanlarınızda kararlarınızı devreye sokabilirsiniz. Kısa vadeli kurslar, derslerde daha şanslı olacaksınız. Yine iletişime dayalı işler, kısa seyahatler, yakın çevrenizde olup biten olaylarda yeni kararlarınızı bu yeniayda devreye sokabilirsiniz. Diğer yandan enerjinizde çöküşler görülebilir. Kendinizi halsiz ve enerjisiz hissedebilirsiniz. Bağışıklık sisteminizi koruyun. Salgın hastalıklara, zehirlenmelere, ilaç etkileşimlerine dikkat edin.

13 Aralık itibarıyla yakın çevrenizde bulunan insanlarla konuşmalarınız hızlanıyor. Satış, reklam, pazarlama, bilişim, network alanlarınızda konuşma ve görüşmelerinizi hızlandırmaya başlayacaksınız. Toplantılarınız, randevularınız artarken, kafanız çözüme yönelik çalışabilir.

Aile hayatınıza parasal destekleriniz 16 Aralık’ta önem kazanırken, yapılması gereken işlerin üstesinden 17 Aralık’ta rahat geleceksiniz.

21 Aralık’ta reklam, satış, pazarlama, bilgisayar alanlarınızda şans ve fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Yine bu tarihte yakın çevrenizdeki insanların hayatında güzel şanslar ve gelişmeler oluşabilir.

22 Aralık itibarıyla kendinizi ailenize verecek, yuvanızda daha fazla vakit geçirmek isteyeceksiniz ama tam da bu alanlara kanalize olurken,Dolunayda kariyerinize ve iş hayatınıza yöneleceksiniz. Aniden iş hayatınızda ortaya çıkacak bir iş veya konu daha fazla ilginizi bu alanlara çevirmenize neden olabilir. Kariyeriniz ve aileniz arasındaki dengeye dkkat edin.


AkrepAkrep Burcu:

Aralık başında kişisel adımlardan, konuşma ve görüşmelerden uzak durun. Merkür sizin burcunuza geçerek gerilemeye devam edecek sevgili Akrep ve yükselen Akrepler. Çok az kaldı kişisel alanınıza gerileyen Merkür 06 Aralık’ta düzelecek. Ondan sonra rahatlıyorsunuz.

03 Aralık’ta venüs’ün sizin burcunuza geçmesiyle beraber ilişkileriniz gün yüzüne çıkmaya başlıyor. Kendinizle bağlantınızı kuvvetlendireceksiniz. Gezmek, dolaşmak, keyif yapmak önem kazanıyor.

03-06 Aralık yanılma ihtimaline karşı uyanık olun. Bugünlere denk gelen zamanlarda ticari girişimlerde, riskli adımlarda bulunmayın. Borsada yatırım yaparken dikkatli olmalısınız.

07 Aralık’ta oluşan Yeniay seneyi huzurla ve maddi anlamda bollukla kapatmanızı sağlayacak. Parasal işlerinizde önemli kararlarınızı uygulamak için harekete geçebilirsiniz. Yalnız daha önceden dediğim gibi riskli adımlardan bu hafta kaçınmalısınız. Aşk hayatınızda da kendinizi fazlasıyla kaptırmış olabilirsiniz. Karşı tarafı gözünüzde çok büyütmeyin.

13 Aralık itibarıyla maddi konularda becerileriniz artabilir. Para işlerinizi, kazançlarınızı yatırıma dönüştürmek, ticari bağlantılar yapmak için harekete geçebilirsiniz.

21 Aralık’ta güzel bir teklif alacaksınız. Elinize güzel bir para geçebilir. Bankadan, sigortadan, başkalarıyla yapılacak olan ortak işlerden güzel bir kazanç cebinize girecek.

22 Aralık’ta oluşan  Dolunay seyahat, yabancılarla yapılacak olan işler, eğitim, yeni gelecek fırsatlarınızı arttıracak. Bu tarihlerde karşınıza gelecek olan fırsatlar yüzünüzü güldürebilir. Siz yine de parasal konularda gerçekçi adımlar atmaktan çekinmeyin sevgili Akrepler.


YayYay Burcu:

Aralık ayında şanslarınız ve güzel fırsatlarınız devam ederken, geçmiş konu ve olayları çözmek ve anlamlandırmak için büyük bir istek duyabilirsiniz sevgili yay ve yükselen Yaylar. 06 Aralık’ a kadar sabredin. Önemli işlerde bulunmayın, başlangıçlardan kaçının.

03 Aralık’tan sonra  dinlenmek, kendinize ve ruhunuza daha çok vakit ayırmak isteyeceksiniz yalnız bazı arkadaşlarınızın arkanızdan iş çevirebilir. Hem iş, hem sağlık alanlarınızda yavaşlamalar görülebilir. Ekim başında karşınıza gelen zorlayıcı durumları daha net görebilir, anlayabilirsiniz.

07 Aralık’ta oluşan yeniay, hayatınızla ilgili önemli adım ve kararları başlatmanız adına harika bir yeniay. Yeni bir dönem başlıyor ve siz bu yeniayı adımlarınız ve yeni kararlarınız için kesinlikle es geçmemelisiniz sevgili yaylar. Karşınıza gelecek olan fırsatlarda ailenizden alacağınız tepkilere çok güvenmeyin, aldatıcı durumlardan uzak durun. Ev ve aile hayatınızda bazı hayalkırıklıklarına, sorunlara, çözülmelere açık olabilirsiniz. Sağlığınızı ve enerjinizi iyi tutun. Aile büyüklerinizin hayatında da sağlıkla ilgili zorlayıcı durumlar oluşabilir. Gayrimenkulle ilgili işlerde yanıltıcı etkiler altında olacağınız için bu haftayı es geçin.

13 Aralık’tan sonra rahatlayacaksınız. Planlarınızı dillendirmek, yaşadıklarınızı etrafınızdakilerle paylaşmak isteyeceksiniz. Kendinizi düşüneceğiniz bu dönemde sadece fikirlerde kalmayın, aksiyona geçmeyi de ihmal etmeyin. Önemli konuşma ve görüşmeler devrede olabilir. 20-21 Aralık’ta büyük şanslar yakalayacaksınız. Hem özel hayatınızda, hem de işlerinizde keyfiniz yerinde olacak.

22 Aralık’ta oluşan Dolunayda ortak parasal konularınıza odaklanacaksınız. Ödemeler, borçlar, yatırımlar önem kazanıyor. Gözden kaçan bir ödemeyle uğraşabilirsiniz.

Ev, emlak alım satım işlerinizde, 06-07-25 Aralık’ta dikkatli olun, yanılgılar oluşabilir.Oglak
Oğlak Burcu:

Aralık Başında sosyal çevre alanlarınıza kayan Merkür, arkadaşlarınızla olan iletişiminizde sıkıntı ve sorunları ortaya çıkartabilir sevgili Oğlak ve yükselen Oğlaklar. Geçmişteki insanlarla, arkadaşlarla bir araya gelebilirsiniz.

03 Aralık’tan sonra organizasyonlar, etkinlikler ve davetler önem kazanıyor. 03 Aralık’ta yakın çevrenizdeki insanlarla anlaşmakta zorlanırken, bazı fedakarlıklarda bulunma zorunluluğu canınızı sıkabilir.

06 Aralık’ta Merkür düzeliyor. Kadersel alanınıza girmeden önce gözden geçirmeniz gereken konular için sadece 1 haftanız var. İşlerinizi ve yapacaklarınızı hızlandırmalısınız.

07 Aralık’taki yeniay’da kötü alışkanlıklarınızdan kurtulmak için harekete geçebilirsiniz. Bu yeniay yeni girişimleriniz, adımlarınız için sizi desteklemeyecek. Ruhsal çalışmalar adına güzel bir dönem. Sağlığınıza gereken özeni gösterin. Yakın çevrenizdeki insanlarla anlaşmakta zorlanırken, bazı fedakarlıklarda bulunma zorunluluğu canınızı sıkabilir. Aldatıcı etkilerden uzak durun.

13 Aralık’ta Merkür’ün kadersel alanınıza geçmesiyle beraber kendinize ve ruhunuza daha fazla vakit ayıracaksınız. İşlerinizi yavaşlatabilir, geri planda olmanın tadını çıkarabilirsiniz.

16 Aralık önemli işlerin yükümlülüğü altındasınız ama bunlar keyifli sorumluluklar olacak sevgili Oğlaklar.

22 Aralık itibarıyla kendinizi göstereceğiniz bir dönem başlıyor. Özel alanlarınıza vakit ayıracak, sevdiklerinizin düşündüklerine, yapacaklarınıza önem vereceksiniz. Yine bu tarihte oluşan Dolunayla beraber hayatınızda hassas duygusal kararlar alınabilir.


KovaKova Burcu

Aralık ayında kariyer ve toplum evinize gerileyecek olan Merkür, bu alanlardaki iletişim problemlerini ve sorunlarını karşınıza getirebilir sevgili Kova ve yükselen Kovalar. Toplum önü konuşmalarınızda dikkatli olun. Sosyal çevrenizden bu ay sağlam enerjiler alacaksınız.

03 aralık itibarıyla venüs kariyer alanınıza giriyor. Kendinizi göstereceğiniz bir dönem başlıyor. Daha önceden problem ve sıkıntı yaşadığınız konuları toparlayabilirsiniz. Gerginliklerden uzak durun.

06 Aralık itibarıyla ay başından bu yana yaşadığınız iletişim sıkıntılarını geride bırakmaya başlıyorsunuz. Artık kariyer ve iş alanlarınızda daha etkili bir biçimde yolunuzda ilerleyebilirsiniz.

Sosyal çevrenizle ilgili kararlar ve hareketlenmeler 07 Aralık’ta hızlanabilir. Yeniay, geleceğinizi ilgilendirecek önemli fikir ve kararlarınızı, sosyal çevreniz adına verilecek önemli kararları karşınıza getirebilir. Sosyal çevrenizle ilgili kararlar ve hareketlenmeler hızlanabilir. Maddi konularda fazla fedakarlıklarda bulunabilir veya tam tersi astronomik bir fiyat üzerinden ilerleyebilirsiniz.

Bu anlamda 06-07 Aralık’a dikkat edin. Parasal konularda çabuk kandırılabilir, aldanmalara açık olabilirsiniz. Ticari konularda dikkatli adımlar atmalısınız.

13 Aralık itibarıyla, sosyal çevrenizle, arkadaşlarınızla olan iletişiminiz hızlanabilir. Organizasyona, davetlere, etkinliklere yönelik işlerinizde iletişiminizi ortaya koyacak, işten elde edilen gelirlerinizi arttırmak için kolları sıvayacaksınız.

16 Aralık’ta kariyer ve iş alanlarınızda kalıcı bağlantılar oluşacak diğer yandan

21 Aralık’ta yeni işler, fırsatlar çevrenizden gelecek sevgili Kovalar. Organizasyonların, davetlerin vazgeçilmez ismi olabilirsiniz. Değişimlerde destekleneceksiniz.

22 Aralık’taki dolunay, iş, hizmet ve sağlığınızla ilgili konularda duygusal kararları karşınıza getirebilir. Bu dönemde sağlığınıza gereken özeni göstermelisiniz.


BalikBalık Burcu:

Aralık ayında iş ve kariyer fırsatlarınız sizi verimli kılacak ve çok mutlu edecek sevgili Balık ve yükselen Balıklar. Parasal konularda dengenizi kurmanız gerekebilir. 06 Aralık’ta Merkür’ün düzelmesiyle beraber derin bir oh çekebilir ve rahatlayabilirsiniz.

03 Aralık itibarıyla seyahat, eğitim, medya, hukuk, yurtdışı bağlantılı işler alanınıza geçen Venüs bu alanlarda önemli bağlantıları ve görüşmeleri karşınıza getirebilir. Ekim ayında sorun yaşadığınız konuları tatlıya bağlayabilir, herşeyin üstünden geçebilirsiniz.

 

07 Aralık’ta oluşan yeniayla birlikte kariyeriniz ve iş hayatınızda konuşma ve görüşmeleriniz hızlanıyor. Birden fazla işle uğraşmak önem kazanabilir. Bir arada olduğunuz, iş yaptığınız insanlarla iletişiminiz artmaya başlıyor. Bu Yeniay’da kariyerinizle ilgili her tür görüşmenizi, konuşmanızı ve başlangıçlarınızı devreye sokabilirsiniz. Yalnız sizi yanıltacak parasal konuşmalara bu tarihte dikkat edin, gerçekçi olun. Kafa karışıklıklarından uzak durun. Kendinizi ve etrafınızdakileri yanıltmayın. Sağlığınıza dikkat edin.

13 Aralık’tan sonra kariyer ve iş alanlarınızda konuşma ve görüşmeleriniz hızlanıyor. Fikirleriniz ve düşüncelerinizle dikkat çekeceksiniz. Fanatik yaklaşımlardan uzak durmalı, keşfeden yönünüzü öne çıkarmalısınız. Önemli iş bağlantıları devrede olurken aynı anda birden fazla işle uğraşacaksınız sevgili Balıklar.

21 Aralık’ta çok büyük ve fırsatlı bir iş yakalayacaksınız. Aralık ayında bolluk ve bereketi tadacaksınız sevgili Balıklar.

22 Aralık’ta oluşan Dolunay aşk hayatınızı hareketlendirecek. Kariyerinizdeki güven ve güzel fırsatlar, ilişkinizi doyasıya yaşamanızı ve eğlenceli alanlara yönelmenizi kolaylaştırabilir.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın