Gezegen Faliyetleri Semadan Haberler

Dönüşüm Başladı!

Bu yazıyı paylaşın;

” 14 kasım 2012, saat 00.27’de Akrep burcunda tam Güneş tutulması yaşandı.Güneş tutulmaları önemli toplumsal olayların işaretçisidir. Buna hazır mıyız?”

 14 Kasım’daki Güneş tutulması Avustralya, Yeni Zelanda, Güney Amerika, Güney Pasifik’ten izlenebilecek ama Türkiye’den görülmeyecek. Buna rağmen Türkiye için önemli bir tutulma olacak.

Akrep burcundaki tutulmalar önemli değişim ve dönüşümleri hayatımıza taşıyabilir. Akrep burcu, tutku, manyetizm ve tekrar üretmekle alakalıdır. İyileştirici, canlandırıcı ve düzeltici süreçlerle ilgilidir. Ayrıca cinsellik, ölüm ve vergi konuları, miras, sigorta Akrep burcunun yöneticisi Plüton’la ilişkilendirilir. Bu alanlarda önemli konu ve olaylar bu tutulmada devreye girecektir. Franchise iş yeri sahipleri, sigorta şirketleri, kredi ofisleri, bankalar önemli değişimlere ve şeffaflığa açık olmalıdırlar.

 Tutulmanın Türkiye haritasının 5. evinde olması, çocuklar, yüksek sınıf, sosyete, sanatçılar, sporcular, diplomatlar, elçiler alanlarımızda önemli konu ve olayları hayatımıza taşıyabilir. Bu alanlarda sorumluluklarımız giderek artabilir. Eğlence, aşk veya çocuk alanlarımıza harcayacağımız paraya ve bu alanlarda üstleneceğimiz önemli sorumluluklara dikkat etmeliyiz. Aynı zamanda Akrep burcunun iyileştirici, canlandırıcı ve en nihayetinde düzeltici taraflarını bu alanlarımıza taşırsak sonuçları mükafatlandırıcı olacaktır.

 Tutulma haritasına baktığımızda 3. evde olan tutulma komşu devletlerle olan ilişkilerde yanlış anlaşılmalar, yanlış adımlar, çözülmemiş konu ve meseleleri önümüzdeki dönem hayatımıza taşıyabilir. Yine 3. ev konuları olan gazeteciler, yayıncılar, ulaşım ve iletişim alanlarımızda önemli sorumluluklar, baskı ve düzenlemeler gündeme gelebilir. Yine yükselen yöneticisi Merkür geri harekette ve 4. evimizde. Topraklarımız, sınırlarımızla ilgili konularda çözülmemiş konulara odaklanabiliriz. Olabildiğince diğer devletlerle işbirliğimize, konuşma ve görüşmelerimize, anlaşmalarımıza ve hukuki davalarımıza dikkat etmeliyiz. Eğitim, hukuk, yayıncılık, alanlarımızda yanlış bilgilendirmeler, yanıltıcı olaylar gündemimizde yer alabilir.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın