Gezegen Faliyetleri Semadan Haberler

18 – 24 Ocak Haftalık Gezegen Faaliyetleri

Bu yazıyı paylaşın;

Haftaya ay boğa burcundayken parasal işlerimizin üzerine eğilerek başlayabiliriz. Bir yandan da keyif yapmak, bulunduğumuz ortamın tadını çıkarmak, lezzetin peşine düşmek tam da ay boğa burcunda ilerlerken yapmak isteyeceğimiz şeyler. Bu Pazartesi ilişkilerimiz sayesinde karşımıza değişik şanslar ve fırsatlar gelebilir. Yaratıcılığımız yüksek çalışacak ve başkalarına yardım etmek isteyeceğiz.

Çarşamba günü fikirlerimizi ifade ederken değişik ve farklı olan herşey dikkatimizi daha çok çekebilir, çabuk tepki verebiliriz. Bize ne yapmamız veya ne yapmamamızı söyleyen insanlara karşı tepkilerimizi ortaya koyabiliriz. Sıkılganlıklara, asi tavırlara karşı dikkatli olalım. Yine bu Çarşamba günü güneş kova burcuna geçecek ve kimliğimizde özgür, rahat, bireysel ve farklı yönlerimizi ortaya çıkarabilir. Toplumsal konuların üzerine eğilebilir, gruplara dahil olmak isteyebiliriz.

Cuma günü takıntılardan uzak duralım. Eski konu ve olaylar kafamıza takılabilir. Cumartesi günü itibarıyla venüs oğlak burcuna geçecek ve 3 hafta boyunca ilişkilerimizde pratik, soğuk ve mesafeli yönlerimizi ortaya koyabiliriz. Sorumluluklarımız artarken kendimizi sıcak bir şekilde ifade etmeye, sevgimizi sevdiklerimize göstermeye özen gösterelim.

Pazar günü ise, aslan burcunda oluşan dolunayla beraber aşk hayatımız, çocuklarımızla ilgili konular ve sanatsal işlerimizde önemli sonuçlar karşımıza gelebilir.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın