Güncel Yorumlar Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

8 – 14 Ekim Haftalık Burç Yorumları

8 - 14 Ekim Haftalık Burç Yorumları - Hande Kazanova
Bu yazıyı paylaşın;

8 – 14 Ekim Haftalık Burç Yorumları detaylı olarak sizin için kaleme aldım. Detayları devamını oku bağlantısına tıklayıp okuyabilirsiniz…

Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Haftanıza özel hayatınıza, ilişkilerinize veya ortaklı iş alanlarınıza odaklanarak başlıyorsunuz sevgili Koç ve yükselen Koçlar. Bu haftabaşı sabah saatlerinde duygusal olarak yetersizlik hissi devrede olabilir. Tatmin olmakta zorlanabilir, sabah saatlerinde sorumluluklarınızı üstlenmek istemeyebilirsiniz. Akşama doğru enerjinizi daha rahat kullanmaya başlıyorsunuz. Yarın bir yeniay oluşacak, bir gün öncesinde ay kapanırken büyük kararlardan, önemli işlerden kaçının.

Salı günü sabaha karşı oluşan Yeniayla birlikte özel hayatınızda ve ilişkilerinizde yeni kararlar almaya açık olacaksınız. Bu vereceğiniz kararlarda parasal konular sizi etkileyebilir. Yeniayın yöneticisi Venüs geri gittiği için çözüme yönelik harekete geçmek sizi ve koşullarınızı daha rahatlatabilir. Sosyal ilişkilerinizde  karşı cinsle anlaşmak kolay olmayacak Perşembe günü bu etkiye dikkat edin.

Çarşamba günü ortak gelirler, harcamalar  alanınıza merkür’ün girmesiyle beraber kafanız parasal konularda çözüme yönelik çalışabilir. Özellikle bu tarihte ortak parasal konularda karşılaşacağınız sıkıntılara ters ve agresif tepkiler verebilirsiniz. Bazı konuların sizi bağlamadığını düşünebilirsiniz. Gerginliklerinizin çözümü sorumlulukla ve disiplinle hareket ederseniz Cuma günü karşınıza gelebilir. Parasal güzel sonuçlar elde edebilirsiniz.


BogaBoğa Burcu:

Haftanıza rutin işleriniz, yapılması gerekenlerle başlıyorsunuz sevgili Boğa ve yükselen Boğalar. Günlük işlerinizi, koşturmalarınızı sabah saatlerinde daha iyi organize etmeye ihtiyacınız olabilir. Kendinizi çabucak aşağıya çeken durumlar içinde bulabilirsiniz. Öğleden sonraysa toparlanmak ve koşturmalarınızı hızlandırmak açısından sizi destekleyecek. Yarın bir yeniay oluşacak, bir gün öncesinde ay kapanırken büyük kararlardan, önemli işlerden kaçının.

Salı günü oluşan yeniayda iş ve hizmet alanlarınızda başlatmak ve adım atmak istediğiniz konuları harekete geçireceksiniz. Bir işe başvurduysanız, başlayacaksanız, sağlığınız ve işinizle ilgili aldığınız kararları bu tarihten sonraki dönemde yapmaya çalışın. Yeniay’ın yöneticisi Venüs gerilediği için ilişkilerinizdeki sıkıntılar bu alanlarınıza yansıyabilir. Daha önceden işbirliği içinde olduğunuz, bağınız olan insanlarla  işlerinizi başlatabilirsiniz.

Bir gün sonra Çarşamba günü Merkür’ün özel ilişki alanlarınıza girmesiyle beraber bu alanlarda konuşmalarınızı hızlandırabilirsiniz. Çözüm arayışı içinde olduğunuz konuları konuşmak, gözden geçirmek, fikir üretmek öne çıkabilir. Sinirli, gergin ve sıkılgan yapınızı yine Çarşamba günü iyi idare etmeye çalışın.

Özel hayatınızda Perşembe günü dikkat etmelisiniz. Göz önünde olacağınız ortamlarda enerjinizi kontrol etmek kolay olmayacak. Hem özel hayatınızda, hem de ortaklı işlerinizde gerginliklere açık olmalısınız.

Cuma günü iş hayatınızda fikirlerinize gereken desteği bulacak, işlerinizde verdiğiniz sözleri yerine getireceksiniz. Yalnız iş alanlarınızda etkili ve güçlü bir insanla anlaşmak kolay olmayacak. Hareket ve davranışlarınıza dikkat etmelisiniz.


İkizlerİkizler Burcu

Haftaya aşk hayatınıza veya varsa çocuklarınızla ilgili konulara eğilerek başlıyorsunuz sevgili İkizler ve yükselen İkizler. Bu haftabaşı sabah saatlerinde para ödemeleriniz, harcamalarınız konusunda moraliniz düşük olabilir. Neyse ki öğleden sonra sizi harekete geçirecek önemli konulara odaklanacak ve yerinizde duramayan yapınızla işlerinizde daha hızlı ilerleyeceksiniz. Yarın bir yeniay oluşacak, bir gün öncesinde ay kapanırken büyük kararlardan, önemli işlerden kaçının.

 

Salı günü sabah saatlerinde oluşan yeniay’ı, aşk hayatınızda, çocuğunuzla ilgili konularda adımlar atmak ve başlangıçlar yapmak için kullanabilirsiniz. Sanatsal veya kreatif işleriniz için de atılımlarınızı başlatabilirsiniz. Yalnız yeniay’ın yöneticisi Venüs gerilediği için bazı sorunların üzerinden geçerek, daha önceden tanıdığınız insanlarla bağlantıda bulunarak adımlar atmaya çalışmalısınız.

 

Çarşamba günü merkür iş ve hizmet alanlarınıza geçerek yaşadığınız aksilik ve sorunlara çözüm üretmenizi sağlayabilir. Yalnız bugünlerde sakin davranmak kolay olmayabilir. Beklenmedik koşulların sizi çabuk sinirlendirdiğini görebilirsiniz. Sıkılganlıklarınız yüksek olacak.

 

Perşembe günü iş hayatınızda ilişkilerinize dikkat edin. Karşı cinsle anlaşmak kolay olmayacak. Cuma günü parasal konularda fikirleriniz destek görebilir. İş hayatınızda sorumluluklarınızla hareket edeceksiniz. Şansınızı çok zorlamayın ve riskli işlerden Cuma günü kaçının.YengecYengeç Burcu
:

Haftanız ailevi konular veya ev hayatınızda yapacaklarınızla başlıyor sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler. Bu Pazartesi duygusal konularda moraliniz bozuk olabilir, depresif etkilerle haftanıza başlayabilirsiniz ama gün içinde ev ve aile hayatınız için yapılması gerekenleri kolaylıkla halledeceksiniz. Yarın bir yeniay oluşacak, bir gün öncesinde ay kapanırken büyük kararlardan, önemli işlerden kaçının.

Salı günü karşılayacağınız yeniay, ailevi konularda, taşınma işlerinizde, emlak alım, satımında kullanacağınız bir yeniay olabilir, bu alanlarınızın yöneticisi Venüs olduğundan ve gerilediğinden daha önceden almış olduğunuz kararları uygulamalı, yeni kararlardan kaçınmalısınız.

Çarşamba günü bu alanlarınızı ziyaret etmeye başlayan Merkür aşk hayatınızda sıkıntı ve problemlerinizi çözmek adına size göz kırpacak. Kafanız çözüme yönelik çalışabilir, konuşmaya ve iletişime geçmeye çalışabilirsiniz ama maalesef bu Çarşamba fikirlerinizde hızlı değişimler sevdiklerinize karşı sizi zorlayabilir, sıkılganlıklarınızı ve başınıza buyruk davranma isteğinizi kontrol etmelisiniz.

Perşembe günü riskli işlerden kaçının. Size kazandıran işlerinizde bazı sorunlar oluşabilir. Diğer taraftan tutkularınızla hareket ettiğiniz noktalarda sevdiklerinizle ters düşebilir, karşı cinsle anlaşamayabilirsiniz.

Özel hayatınızda sevdiğiniz insandan destek almak Cuma günü kolay olacak. Ona karşı verdiğiniz sözleri tutacak, aile alanınızda zorlandığınız, sorun yaşadığınız konuları çözümlemek isteyeceksiniz.


AslanAslan Burcu:

Haftaya iletişiminiz yüksek bir şekilde başlayacaksınız sevgili Aslan ve yükselen Aslanlar. Bu Pazartesi iş ve günlük hayatınızın sorumlulukları sabah saatlerinde sizi zorlayabilir. Öğleden sonraysa çevrenizden ve sevdiklerinizden yardım alarak daha hızlı bir şekilde işlerinizi tamamlayabilirsiniz. Yarın bir yeniay oluşacak, bir gün öncesinde ay kapanırken büyük kararlardan, önemli işlerden kaçının.

 

Salı günü oluşan yeniay’da satış, reklam, pazarlama, tanıtım, bilgisayar, radyo, televizyon alanlarında açılımlar karşınıza gelebilir. Yeniayın yöneticisi Venüs gerilediğinden bu alandaki ilişkilerinize ve davranışlarınıza çok dikkat etmelisiniz. Yine akraba veya kardeşlerinizin aile sorunları ve bu alanda alınacak kararlar devrede olabilir. Yakın çevrenizdeki insanlarla aranızdaki olayları çözmek, ilişkilerinize yeni bir boyut kazandırmak  önemli olacak.

Çarşamba günü bu alanlarınıza iletişim gezegeni Merkür’ün gelmesiyle beraber sorunlarınızı konuşabilir, olayları çözmek için adım atabilirsiniz. İğneliyici sözlerden uzak durursanız şans sizden yana olabilir. Yine aynı gün gerginlikleriniz yüksek olabilir. Anne, babanız arasında, eşinizin ailesi, sizin ailenizin arasında da gerilimler yüksek olabilir. Size söylenilenleri sorunla karşılayabilirsiniz.

Perşembe günü aile içi ilişkilerinizde ve kendi özel hayatınızda kavgalara ve sürtüşmelere izin vermeyin. Karşı cinsi anlamakta zorlanabilirsiniz. Cuma günü aile hayatınızda konuşulanları hayata geçirmek size artı puan olarak dönebilir. Yakın çevrenizdeki bozulan ilişkileri, durumları onarmak için sözler verebilirsiniz.


BasakBaşak Burcu:

Haftanız parasal konulara ve sahip olduklarınıza odaklanarak başlıyor sevgili Başak ve yükselen Başaklar. Sabah saatlerinde sorumluluklarınız moralinizi hemen bozabilir. Riskli işlerden kaçınmalısınız. Öğleden sonraysa parasal işlerinizi tamamlamak önem kazanıyor. Hızlı ve atik ilerleyeceksiniz. Yarın bir yeniay oluşacak, bir gün öncesinde ay kapanırken büyük kararlardan, önemli işlerden kaçının.

Maddi konularda ne zaman hareket etmeliyim, doğru zaman ne zaman diye soruyorsanız Salı günü oluşan Yeniay ve sonrası 15 gün önemli olacak sevgili Başaklar. Yine de para gezegeni ve para evinizin temsilcisi Venüs gerilediği için dikkatli ve temkinle ilerlemelisiniz. Alımlardan ziyade bu dönemde 2. El alımlarına ve satışlara yönelmeniz sizin için daha doğru olabilir.

Çarşamba gününden sonra yakın çevrenizle iletişiminizi hızlandıracaksınız. Sıkıntı ve sorunlarınıza çözüm üretebilirsiniz ama lafınızı da çok sakınmayacaksınız sevgili Başaklar. Sıkılganlıklarınız, tepkileriniz yüksek olacağından bazı ilişkilerinizi tavırlarınızla bozduğunuzu görebilirsiniz. Özellikle Çarşamba ve Perşembe günlerine dikkat edin.

Perşembe günü iletişim halinde olacağınız insanlarla birbirinizi anlamanız kolay olmayabilir. İş alanlarınızı toleranssız davranarak zorlamayın. Cuma günü ise fikirlerinizi uygulamak, yakın çevrenize sorumlu davranmak isteyeceksiniz. Bozulan bir işiniz için onlardan yardım isteyebilir ve durumları çabuk toparlayabilirsiniz.


TeraziTerazi Burcu:

Haftanız duygusal kararlarla başlıyor sevgili Terazi ve yükselen Teraziler. Sabah saatlerinde bazı sorumluluklarınız sizi aşağıya çekebilir, demoralize olabilirsiniz. Gün içinde çabuk toparlamanız gereken işlerinizde şans sizden yana olacak. Yarın bir yeniay oluşacak, bir gün öncesinde ay kapanırken büyük kararlardan, önemli işlerden kaçının.

Salı günü oluşan  Yeniay kişisel adımlarınız ve başlangıçlarınız için ideal olsa bile, sizin yöneticiniz olan Venüs geriliyor. Kişisel bazda çok para harcamadan yapacağınız işlerin üzerine eğilebilirsiniz. Bu dönemde büyük adımlar atmak size çok pahalıya mal olabilir. Daha önceden para bağlantınız olan insanlarla işlerinizi aktive edebilirsiniz.

Hemen 1 gün sonra Çarşamba günü Merkür’ün para alanlarınıza girmesi, sıkıntı ve sorunlarınıza çözüm üretmenizi kolaylaştırabilir. Para işlerinizde anlık kararlardan, sıkılgan tavırlardan Çarşamba günü uzak durun. Riskli harcamalardan, yatırımlardan kaçının.

Perşembe günü karşı cinsle anlaşmak kolay olmayacak. Sorunlarınızın kökeninde maddi konular olabilir. Toleransınız yüksek olmayacağı için karşı tarafı dürtmekten ve zorlamaktan kaçınmalısınız. Neyse ki Cuma günü aile büyüklerinizle veya sevdiklerinizle bozabileceğiniz ilişkilerinizi maddi yönden doğru adımlarla toparlayabilirsiniz. Bir eşyanız, aletiniz Cuma günü bozulabilir.


AkrepAkrep Burcu:

Haftanız geri plandan yürüteceğiniz işlerinizle başlıyor sevgili Akrep ve yükselen Akrepler. Bu haftabaşı önemli işlerle uğraşmak istemeyebilirsiniz. Sabah saatlerinde alacağınız bir haberle moraliniz çabuk bozulabilir. Herşeyi bu kadar dert etmeyin, gün içinde ev hayatınızda daha hızlı olacak, işlerinizi kolay organize edeceksiniz. Yarın bir yeniay oluşacak, bir gün öncesinde ay kapanırken büyük kararlardan, önemli işlerden kaçının.

Salı günü oluşan Yeniay kötü alışkanlıklarınızdan kurtulmak istiyorsanız size göz kırpabilir. Bilinçaltı çalışmaları, spiritüel konularla ilgilenmek, eğitim almak ve yurtdışına gitmek istiyorsanız bu yeniay sonrasında kararlarınızı uygulayabilirsiniz yalnız venüs’ün gerilediğini unutmadan yolunuzda ilerlemelisiniz. Büyük değişimler ve adımlar konusunda desteklenmiyorsunuz.

Çarşamba günü merkür sizin burcunuza geçecek. İfadenizde rahatlayacaksınız. Yalnız özel hayatınızda yaşadıklarınız ve karşınıza gelenlere tepki verebilirsiniz. Bugüne denk gelen konuşmalarınızda dikkatli olun. İlişkilerinizdeki gerginlikler sizi yorabilir. Olayları anlamakta zorlanabilirsiniz.

Perşembe günü özel hayatınızda karşı cinsi, onun davranışlarını ve hareketlerini anlamakta zorlanabilirsiniz. Toleransınızı yüksek tutmaya çalışmalısınız. Cuma günü girişimleriniz, işleriniz anlamında sizi destekleyecek. Özel hayatınızdaki zorlanmaları bu dönemde işinize kanalize olarak aşabilirsiniz. Yakın çevrenizden önemli bir insanla anlaşmazlıkları kafanıza çok takmayın.


YayYay Burcu:

Bu hafta arkadaşlarınızla beraber yapacağınız planların üzerine eğilebilirsiniz sevgili Yay ve yükselen Yaylar. Bu Pazartesi karşınıza gelen bir teklif para engeline takılabilir, maddi konularda moralinizi hemen bozabilirsiniz. Gün içinde alacağınız başka haberler sizi harekete geçirecek, düşük duyguların sizi aşağıya çekmesine izin vermeyin. Yarın bir yeniay oluşacak, bir gün öncesinde ay kapanırken büyük kararlardan, önemli işlerden kaçının.

Salı günü oluşan Yeniay bazı arkadaşlarınızla yaşadıklarınızdan sonra yeni kararlar almanızı sağlayabilir. Onlarla olan iş konuşmalarınızı harekete geçirebileceğiniz gibi, bazılarıyla olan bağlantınızı koparma ve bir daha görüşmeme kararı alabilirsiniz. Bu sizi zorlayan işleriniz için de geçerli olabilir.

Çarşamba günü ve sonrasında özel hayatınızda ve kariyerinizde bazı geri çekilmeler oluşabilir. Arkanızdan konuşan insanlara bu döngüde dikkat edin, önemli sırlarınızı herkesle paylaşmayın. Planlarınızı oluşturmalı, geleceğinizi düşünmeli ve sakin olmaya özen göstermelisiniz. Zira bu Çarşamba ve Perşembe günleri  iş alanlarınızdaki değişimler yakın çevrenizdeki insanlarla bağlarınızı da zorlayabilir. Anlık kararlardan, ani hareketlerden uzak durun.

Cuma günü parasal işlerinizde bozulmalara açık olacaksınız, sürtüşmelerden kaçının yine de yaptığınız bazı planların tıkır tıkır işlediğini de göreceksiniz. Geri plandan size yardım edecek insanlardan güzel destekler alacaksınız.Oglak
Oğlak Burcu:

Kariyerinize ve iş alanlarınıza odaklanarak haftanıza giriş yapıyorsunuz sevgili Oğlak ve yükselen Oğlaklar. Sabah saatlerinde iş sorumluluklarınız sizi aşağıya çekebilir, moralinizi yetersizliklerle bozabilirsiniz. Öğleden sonraysa parasal işlerinizde daha atik davranmak önem kazanıyor. Yarın bir yeniay oluşacak, bir gün öncesinde ay kapanırken büyük kararlardan, önemli işlerden kaçının.

Salı günü etkili bir yeniayınız var. Kariyer ve iş koşturmalarınız bu yeniayda ailenizle olan ilişkilerinizi sınarken, farklı girişimleriniz için desteklenmeyeceksiniz çünkü Kariyer evinizin yöneticisi Venüs geriliyor. Sosyal çevrenizde alacağınız bir karar iş ilişkilerinizi etkileyebilir. Daha önceden beraber çalıştığınız arkadaşlarınızla, çevrenizle yolunuzda ilerleyebilirsiniz.

Çarşamba günü Merkür arkadaş ve sosyal çevre alanlarınıza geçiyor. Çevrenizle iletişiminiz artarken, sıkılganlıklarınızı ve anlık çıkışlarınızı onlara bu tarihte yansıtmamaya çalışın.

Perşembe günü  harcamalarınıza dikkat edin, bazı işlerinizde dengeyi tutturmak kolay olmayabilir. Neyse ki hızlı ve derin düşünce yapınızla, çevrenizle beraber alacağınız sorumluluklarla sorunlarınızı halletmenin de yollarını Cuma günü bulacaksınız. Bozulan bir iş Cuma günü netleşebilir, siz de başka anlaşmalar yaparak, sözler altına girerek bu haftayı kapatabilirsiniz.


KovaKova Burcu

Haftanız daha az tanıdığınız insanlarla girişeceğiniz işlerle başlıyor sevgili Kova ve yükselen Kovalar. Bu Pazartesi elinizde olmayan koşullar sabah saatlerinde sizi zorlayabilir. Planlarınızın çalışmadığını, sizi aşağıya çektiğini düşünebilirsiniz. Öğleden sonraysa enerjinizi istediğiniz gibi kullanacaksınız. Yarın bir yeniay oluşacak, bir gün öncesinde ay kapanırken büyük kararlardan, önemli işlerden kaçının.

 

Salı günü oluşan yeniayla beraber seyahat, eğitim, yabancılarla yapılacak olan işler, yurtdışı alanlarınızda daha önceden ilişki içinde bulunduğunuz kişilerle kararlarınızı uygulayabilirsiniz. Gelecek planlarınız hızlanırken, iş ve kariyer alanlarınızda yaşadığınız bazı aksilikleri düşünerek adımlar atmak isteyebilirsiniz.

Çarşamba günü Merkür iş ve kariyer alanlarınızı etkilemeye başlayacak. İşinizle ilgili konuşmalarınız hızlanırken karşınıza gelen sorunlara, kolaylıkla çözüm üreteceksiniz. Yalnız Çarşamba günü sinirli ve sıkılgan yapınızı kontrol etmelisiniz. Aile hayatınızdaki değişimler toplum önü işlerinizde sizi zorlayabilir.

Perşembe günü hayat amacınızla, size sunulanlar arasında gerginlikleriniz yüksek olacak. Kadın erkek ilişkilerinizi hem özel hayatınızda, hem de iş alanlarınızda dengelemelisiniz.

Cuma günü stratejik adımlarla bozulan işlerinizi, ilişkilerinizi tamir edebilir, kendinize yeni alanlar yaratabilirsiniz. Bu hafta havlu atmaya yatkın olsanız bile, sinirinizi doğru kullanırsanız işler istediğiniz gibi ilerleyecek.


BalikBalık Burcu:

Haftanıza ortak para işlerinizin üzerine eğilerek başlıyorsunuz sevgili Balık ve yükselen Balıklar. Ödemelerinizle uğraşırken bu Pazartesi sabah saatlerinde sıkıntılar oluşabilir. Öğleden sonraysa enerjinizi daha rahat kullanacak, sezgilerinizden yardım alacaksınız. Yarın bir yeniay oluşacak, bir gün öncesinde ay kapanırken büyük kararlardan, önemli işlerden kaçının.

Salı günü oluşan Yeniay, ortak parasal işlerinizdeki çözümleri uygulamanız için sizi teşvik edebilir. Birilerinden borç almak isteyebilirsiniz, kredi başvurusunda bulunabilirsiniz ama Venüs’ün gerilediğini unutmadan hareket etmeli, yeni işlerden,yeni sorumluluklardan kaçınmalısınız. Daha önceden iş yaptığınız kişilerle, ilişkinizin olduğu insanlarla işlere daha sıcak bakın. Satış ve 2. El alımlar yapılabilir.

Çarşamba günü daha az tanıdığınız ve samimi olduğunuz insanlarla iletişiminizi hızlandırabilirsiniz. Seyahat, eğitim, yabancılarla yapılacak işler, medya, ticaret ve hukuk alanlarınızdaki sorunları çözüme ulaştırmak, üstünde düşünmek, konuşmak için uygun bir dönem olacak ama bu Çarşamba fikirlerinizi sunarken çabuk sıkılabilir, size ne yapılmasını söyleyen insanlara karşı tepkinizi ortaya koyabilirsiniz.

Perşembe günü dış ortamlarda önemli işlerinizde anlık öfke nöbetlerine karşı dikkatli olun. Karşı cinse karşı toleransınız yüksek olmayacak. Cuma günü bazı arkadaşlarınızla aranızda güç çekişmeleri, fikir anlaşmazlıkları oluşabilir, yine de bazıları sizi ve yaptıklarınızı destekleyecekler.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

1 Yorum

Bir Cevap bırakın