Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

20 – 26 Haziran Haftalık Burç Yorumları

Bu yazıyı paylaşın;

Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Bu haftabaşındaki Dolunay, seyahat, eğitim, yabancılarla yapılacak işler, ticaret, hukuk, medya alanlarınızda bazı hassas oluşumları karşınıza getirebilir sevgili Koç ve Yükselen Koçlar. Bu işlerinizde önemli sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. Yine uzakta bulunan akrabalarınızdan alacağınız haberler devrede olacak. Bir yandan da iletişim, satış, pazarlama gerektiren işlerinizde yanıltıcı etkilere sahipsiniz. Fikirsel olarak kendi yetenek ve becerilerinizden şüpheye düşebilirsiniz. Önemli konuşmalar, anlaşmaları bu dolunay zamanına denk getirmemeye çalışın. Seyahatlerde sorunlar ve engellerle karşılaşmamak adına önlem almanızada fayda var. Salı gününden sonra  ailevi konularda kendinizi ortaya koymaya başlayacaksınız. Ebeveynlerinizin hayatında önemli olaylar oluşabilir. Ailenizin size ihtiyacı olabilir. Geçmiş konu ve olaylarla daha fazla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Ailenizle ilişkinizi güçlendirebilir, ev hayatınızda değişikler için harekete geçebilirsiniz. Bu dönemde güvenliğiniz önemli olacak. Perşembe günü, iletişimsel işlerinizde baratıdan uzak durun, değişik fırsatlar karşınıza gelebilir. Pazar günü ve sonrasındaysa kariyerinizle ilgili konularda gücünüzü ortaya koyacaksınız.


BogaBoğa Burcu:

Bu haftabaşı  yanılgılar, aldanmalar devreye girebilir, parasal konularda dengeyi sağlamakta zorlanabilirsiniz sevgili Boğa ve Yükselen Boğalar. Bu pazartesi oluşan  Dolunay, ortaklaşa para hanenizde gerçekleşiyor. İşte bu dönemde ortaya çıkacak bir borç, bir para ödemesi, ilişkilerinizin gerilmesine, bir yerden beklediğiniz parayı alamamaya, yaptığınız yatırımların istediğiniz noktaya gelmemesine sebep olabilir. Hayata karşı biraz daha esnek olmak ve her şeyi bu kadar ciddiye almamak, bu dönemin en önemli ilacı olabilir.

Salı günü itibarıyla satış, pazarlama, iletişimle ilgili konular, yakın çevre (akraba, kardeşler, komşu), reklam, yazım,öğrenim alanlarınızda yoğun bir döneme giriyorsunuz. Meraklı yapınız ve iletişim ön planda olacak.

 

Perşembe günü  abartılı hareketlerden ve tavırlardan kaçınmakta yine fayda var. Tutamayacağınız sözlerden kaçının. Pazar günü ise, gücünüzü önemli işlerinizde etkili bir şekilde ortaya  koyacaksınız.


İkizlerİkizler Burcu

Bu haftabaşı girişimleriniz konusunda çok kolay manipüle edilebilir, çok kolay kandırılabilirsiniz sevgili İkizler ve Yükselen İkizler. Gözden kaçırdığınız detaylar özellikle iş hayatınızda birtakım sıkıntı ve problemlere neden olabilir. Bu yüzden önemli anlaşmalar yapmamaya, hayat düzeninizi değiştirecek kararlar almamaya özen gösterin. Dolunay, yine özel hayatınızda önemli kararları tetikleyecek. Hayatınızla ilgili çok önemli kararlar alacaksınız. Var olan ilişkinizde bitişler, kopuşlar, büyük hayal kırıklıkları, sıkıntı ve sorunların özellikle eşinizin/partnerinizin ailesinden ya da sizin ailenizden kaynaklanması gibi durumlar da söz konusu.

Salı gününden sonra parasal konular önem kazanıyor. Para hesabınızı yapmak, yatırımlarınıza odaklanmak, gelirlerinizi arttırmak, girişimlerinizin karşılığını almak önem kazanıyor olacak. Perşembe günü parasal girişimleriniz için sizi destekleyecek.  Abartmadan ilerlemek önemli olmalı, detayları gözden kaçırmayın. Pazar günü ise, aile hayatınızda maddi anlamda kendinizi güçlü göreceksiniz.YengecYengeç Burcu
:

Bu haftabaşı yurtdışı kaynaklı işlerinizde, eğitimsel konularda, medyada birtakım sorunlar olabilir sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler. Kolay kandırılmalara, aldanmalara açık olacaksınız. Dolunay, sizin iş, hizmet ve sağlık alanlarınızı etkileyecek. Belki de işinizde alınan, size bildirilen bir karar hiç hoşunuza gitmeyebilir ya da bu karar neticesinde kendinizi mutsuz, umutsuz, yalnız ve kırgın hissedebilirsiniz. Bu yüzden işinizdeki ve sağlığınızdaki değişimlere bu Dolunay’da açık olacaksınız. Salı günü itibarıyla kendinize olan güveniniz yerine gelmeye başlıyor.Sağlığınızda yaşadığınız sıkıntılarda geride kalacak.

Perşembe günü, beklenmedik, farklı birtakım oluşumlar, özellikle iş hayatınızda karşınıza gelebilir. İşinizle ilgili beklenmedik yerlerden göreceğiniz değişik fırsatlar, önünüzü açabilir. Pazar günü sıkıntı yaşadığınız konularda kolay toparlanmasını bileceksiniz. Buradaki en büyük yardımı, hayatınızdaki partnerinizden alabilirsiniz. Parteriniz size birçok konuda yol gösterebilir. Onun sözünü dinleyin lütfen.


AslanAslan Burcu:

Bu hafta sosyal ortamlarda oluşturduğunuz  birtakım planlarınızda parasal olarak birtakım hayal kırıklıkları, birtakım sorunlar, oluşabilir sevgili Aslan ve yükselen Aslanlar. Bu süreçte önemli anlaşmalara imza atmamaya özen göstermelisiniz.

Salı gününden sonra artık geri planda durmak önem kazanıyor. Bu dönemi daha fazla plan ve proje oluşturma dönemi olarak görmelisiniz. Bu süreçte sağlığınıza her zamankinden daha fazla özen gösterin. Enerjiniz düşük çalışacak. Ateşli hastalıklar, enfeksiyon hastalıkları bağışıklık sisteminizin çökmesinden kaynaklanabilir. Perşembe günü sosyal ortamlarda, çevrelerde parasal konularda aşırı iyimser davranabilirsiniz. Arkadaşlarınızla beraber iş yapacaksanız,  onlara gereksiz yere tutamayacağınız sözler verebilirsiniz.. Pazar günü ve sonrasında  iş hayatınızda çok güçlü insanlardan parasal destekler göreceksiniz ya da bu konularda güzel gelişmelerin içinde yer alacaksınız.


BasakBaşak Burcu:

Bu haftabaşı, ortaklaşa adım atılacak işlerinizde yanılgılara dikkat etmelisiniz. Bazı işlerinizde bozulmalar, sıkıntılar ve sorunlar gündeme gelebilir sevgili Başak ve yükselen Başaklar. Bu hafta Salı günü itibarıyla sosyal çevrenizle olan ilişkileriniz önem kazanıyor. Daha fazla sosyal ortamlarda, davet veya aktivitelerde bulunacaksınız. Arkadaş paylaşımlarınız ve geleceğe yönelik işleriniz hızlanabilir.

Perşembe günü, abartılı hareketlerden ve tutamayacağınız sözlerden, özellikle iş hayatınızda kaçınmaya özen gösterin. Bir yandan da fırsatlarınız yüksek.Hafta başında yaşadığınız sıkıntılar ufak ufak dağılmaya başlayacak ama bu sefer de üzerinize aşırı bir cesaret, aşırı bir iyimserlik çökebilir. Pazar günü, aşk hayatınızda gücünüzü ortaya koyacaksınız.


TeraziTerazi Burcu:

Bu haftabaşı, eğitimsel konularda, işle ilgili konularda işlerinizin çabuk bozulacağı, birtakım ilişkilerinizden hayal kırıklıkları ve sorunlarla çıkacağınız durumlar karşınıza gelebilir sevgili Terazi ve yükselen Teraziler. Yakın çevrenizdeki konu ve olaylarda bu Dolunay dengeyi sağlamakta zorlanabilirsiniz. Fikirsel olarak kendinizi yukarıya çekmeye çalışın.

 

Salı gününden sonra kariyerinizde kendinizi göstereceksiniz. Kariyer atılımlarınız önem kazanıyor. Önemli insanlarla bir araya gelebilir ve kariyerinizi şekillendirebilirsiniz.  Perşembe günü yeni iş görüşmeleri, beklenmedik yerlerden gelen fırsatlar devrede olabilir. Bu fırsatlarda fazla abartılı davranmamaya ve detayları gözden kaçırmamaya özen gösterin. Keza Pazar günü ve yeni gelecek olan haftabaşında da şansınız yüksek.


AkrepAkrep Burcu:

Bu haftabaşı maddi konularda bir Dolunay yaşayacaksınız. Bu Dolunay sizi biraz zorlayacak sevgili Akrep ve yükselen Akrepler. Parasal yönden istediklerinizin karşılığını alamama, negatif olma, cesaretsizlikler, düşündüklerinizi uygulayamama gibi etkilere takılı kalabilirsiniz.  Bu yüzden bu süreçte parasal atılımlardan kaçının hatta tüm hafta boyunca dikkatli olmaya özen gösterin.

Salı günü kimliğinizi seyahat, tatil, yabancılarla yapılacak işler, medya, eğitim, hukuk alanlarınıza kaydırıyorsunuz. Kendinizi daha fazla geliştirmek isteyeceksiniz, eğitime daha fazla önem vermek isteyeceksiniz, tatil planlarınıza odaklanacaksınız. Perşembe günü sosyal çevrelerde parasal konularda abartmadığınız müddetçe bazı iş projeleri size yeşil ışık yakabilir. Pazar günü yakın çevrenizdeki insanları devreye sokarsanız onların sizin hayatınıza, sizin de onların hayatına güzel bir şekilde etki ettiğini görebilirsiniz.


YayYay Burcu:

Bu haftabaşı  özel hayatınızda bazı konuşmalar, bazı fikirler üzerinizde hayal kırıklığı yaratabilir sevgili Yay ve yükselen Yaylar. Sevdiğiniz insanla, partnerinizle anlaşmak kolay olmayacak ve olumsuz düşünce açısıyla olaylara çok karamsar ve negatif yaklaşabilirsiniz. Bu Dolunay’da çok önemli kararlardan kaçının, duygusal yetersizliklerinizin hayatınıza yön vermesine izin vermeyin ve hem iş hayatınızda hem özel hayatınızda biraz daha sakin olun. Salı gününden sonra kimliğinizi ortaklaşa parasal konularda ortaya koyacaksınız. Bir yandan alacak-verecek ilişkileri, krediler, vergiler, ödemeler ön plana çıkabilir. Perşembe günü göz önünde olacağınız toplum önü konuşmalarınızda vereceğiniz sözlere özen gösterin çünkü bu sözler, tutamayacağınız sözler olup daha sonra sizin başınızı sıkıntıya sokabilir. Karşınıza değişik fırsatlar gelebilir. Pazar günü maddi olarak kendinizi iyi ve güçlü hissedeceksiniz. İşinizde kazandığınız başarıları, etrafınızdaki insanlarla paylaşabilirsiniz.Oglak
Oğlak Burcu:

Bu haftabaşı oluşan Dolunay, kadersel alanınızda gerçekleşiyor. Kontrolünüz dışında gelişecek olaylara karşı dikkatli olmalısınız sevgili Oğlak ve yükselen Oğlaklar. Hesapta olmayan birtakım gelişmeler karşınıza çıkabilir, bir olayın iç yüzüyle karşılaşabilirsiniz. Her şeyi biraz doğal akışına bırakmalı, şartları bu dönemde çok fazla zorlamamalısınız. İş hayatınızda, yakın çevre bağlantılarınızda olayları yanlış okuma, kafa karışıklıkları, belirsizlikler, aldanmalar, kandırılma gibi etkilere karşı dikkatli olun.

Salı gününden sonra artık kimliğinizi ikili ilişkiler alanınıza kaydırmaya başlayacaksınız. Diğer kişilerle etkileşme, tavsiye ve yardım alma ya da onlara yardımcı olma zamanınız başlıyor. İşle ilgili konularda deneyimli kişilere danışabilir, eşinize ya da ortağınıza her zamankinden daha fazla destek olmak isteyebilirsiniz. Perşembe günü yabancılar, dış ortamlar, yurtdışı bağlantılı işlerden yana şansınız yüksek olabilir. Farklı bir teklif, farklı bir işin gündeme gelmesi önem kazanıyor. Yine bu etkili ve şanslı kişiliğinizi Pazar günü etrafınızdaki insanlara göstermekten çekinmeyeceksiniz.


KovaKova Burcu

Bu haftabaşı  bazı konuşmalarınızda ya da parayla alakalı olan bazı girişimlerinizde hayalperest tavırlar, belirsizlikler, kararsızlıklar sizi zorlayabilir sevgili Kova ve yükselen Kovalar. Gerçekçi adımlar atmayacaksınız ve konuşmalarınızda, fikirlerinizde hayat da sizi desteklemeyecek. Aynı güne denk gelen Dolunay, özellikle sosyal çevrelerde, arkadaş ortamlarınızda ve geleceğe yönelik işlerinizde birtakım hassas oluşumları, sıkıntı ve problemleri hayatınıza taşıyabilir. Salı günü itibarıyla işiniz, kimliğinizin bir parçası olabilir. Daha fazla çalışmaktan, başkaları için üretmekten mutluluk duyabilirsiniz. Perşembe günü birtakım parasal konuşmalar,sanatsal işleriniz devreye girebilir, değişik tekliflerle karşılaşabilirsiniz. Bu süreçte vereceğiniz sözler önemli olmalı çünkü bu sözler, tutamayacağınız sözleri içerebilir. Pazar günü gizemli konulara olan etkili gücünüzü çevrenizdeki insanlara aktarabilir ve etrafınızdaki insanlara bir anlamda psikolojik olarak yol göstermeye yatkın olabilirsiniz. Dinamik enerjinizle problemleri rahatlıkla çözeceksiniz.


BalikBalık Burcu:

Bu haftabaşı  oluşan Dolunay, kariyer hayatınızda gerçekleşecek sevgili Balık ve yükselen Balıklar. Kariyerinizde önemli konu ve olaylar oluşabilir. Bazı hayal kırıklıkları, bazı konuşmaların sizi desteklememesi, aile hayatınızda yaşayacağınız birtakım dalgalanmalar, belirsizlikler ve karmaşalar iş hayatınıza da damgasını vurabilir. Salı gününden sonra artık daha fazla, eğlenceli konu ve olaylar içinde kendinizi tanımlamak isteyeceksiniz. Çocuğunuz varsa onunla olan iletişiminiz artacak. Aşk hayatınız hareketleniyor.

Perşembe günü aile hayatınızda sevdiğiniz insana karşı tutamayacağınız sözler altına girmemeye çalışın. Karşı tarafı etkilemek adına biraz abartmaya meyillisiniz, bu da bazı sözlerinizi tutamayacağınız anlamına gelebilir. Pazar günü sosyal ortamlarda, çevrelerde, ortaklaşa işlerinizde kendinizi göstereceğiniz bir gün olacak. İnsanlara yardım etmek, onların sıkıntılarına çözümler bulmak için harekete geçebilirsiniz ve içinizdeki o etkili gücü hissedebilirsiniz.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın