Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

04 – 10 Mayıs 2015

Bu yazıyı paylaşın;

KocKoç Burcu: Bu pazartesi oluşacak dolunay, ortaklaşa para konularında hassas gelişmelerin ortaya çıkacağını anlatıyor. Ortaya çıkacak bir ödeme veya ortak bir para sorununu kafanızı çok takmamaya çalışın. Bu dolunay zamanında para dengenizi iyi korumalısınız.

Çarşamba günü, iş alanlarınızdaki maddi konularda güçlü ve etkili insanlardan aradığınız ve beklediğiniz desteği göreceksiniz.Parasal konularda güçlenmeye başlıyorsunuz. Dikkatli adımlarla herşey istediğiniz gibi olabilir.

Cuma günü itibarıyla 3 hafta boyunca ev ve aile yaşantınızda vaktinizi harcamak isteyeceksiniz. Evinizi güzelleştirmek, dekorasyon, tadilat, tamirat,yer değiştirme gibi olgular gündeminizde olacak. Dışarıda olmaktansa, sevdiklerinizi evinizde ağırlamak isteyebilirsiniz. Ailenize karşı düşünce ve tavırlarınızda yardımsever etkileriniz yüksek olacak.

Haftasonu ise, iletişime dayalı konularda görüşmeler, anlaşmalar veya konuşmalarınız varsa  aldanmalara açık olacaksınız. Bir yandan da akraba, kardeş veya yakın çevrenizde bulunan insanlarla daha açık bir iletişim içinde olmaya çalışın. Birbiriniz üzerinde etkiniz olumsuz olabilir.


BogaBoğa Burcu: Bu haftabaşı, oluşan dolunayla beraber özel hayatınızda ve süre gelen ilişkinizde önemli adımlar atabilir, kararlar alabilirsiniz sevgili Boğalar. Birkaç gün sevdiğiniz insanla ilişkinizde hassaslıklar da yaşayabilirsiniz. Partnerinizin hayatındaki gelişmelerle ilgilenmek öne çıkabilir. Ailevi planlarınızda abartıdan kaçının.

Çarşamba günü, hayat girişimlerinize karşı sizi motive edecek noktaları rahat farkedeceksiniz. Tanımadığınız veya az bulunduğunuz çevrelerde insanlar üzerinde olumlu etkiler bırakabilirsiniz. Yine planladığınız bir seyahat varsa şans sizden yana olabilir.

Cuma günü itibarıyla 3 hafta boyunca yakın çevre, akraba veya kardeşlerinizle ilişkileriniz güzelleşmeye başlayacak.Yine satış, reklam, pazarlama, yayıncılık, bilgisayar ve bilişim sektörlerinden işiniz varsa olumlu bir dönem içinde olacaksınız.

Haftasonu özellikle Cumartesi günü, maddi konularda  sosyal çevreniz, arkadaş ortamlarınız sizi yanıltabilirler, aldanmalar oluşabilir. Onlarla beraber bir iş içerisindeyseniz dikkatli olmaya çalışın. Ya da karşınıza gelecek olan iş fırsatını iyi şekillendirin.


İkizlerİkizler Burcu: Bu pazartesi oluşan dolunay sizin iş, hizmet veya sağlık alanlarınızda önemli kararları gündeme oturtabilir, beklediğiniz bir sonuç karar aşamasına geçebilir sevgili İkizler. İş ve sağlık alanlarınızdaki streslere bu birkaç gün dikkat etmelisiniz. Yakın çevrenizdeki seçeneklerin fazlalığı, abartılı ve aşırı iyimser sonuçlarla hareket etmenize neden olabilir.

Çarşamba günü, derin araştırmalar ve çalışmalar yapmak için uygun bir gün olabilir. Kendi içinize dönük olacağınızdan, bazı şeyleri kolay farkedebilir ve hayatınızda değişmesi gereken konulara çabuk adapte olabilirsiniz.

Cuma günü ve sonrasında maddi kazanımlar, sahip olduğunuz değerlerde artış ve para konularında güzelliklerle karşılaşacağınız bir döneme giriş yapıyorsunuz. 3 hafta boyunca ticaret konuları artabilir ve  kadınlardan fayda ve yarar görebilirsiniz. Güzel eşyalar, objelere olan tutkunluğunuz artacak.

Bu Cumartesi günü, kendi fikirlerinizi toplum içinde empoze etmeye çalışırken oldukça gerçekçi ve dikkatli olmalısınız. Bazı işlerinizde ulaştığınız sonuçlar hayalkırıklığı yaşamanıza neden olabilir. Yanıltıcı durumlardan uzak durmalısınız.


YengecYengeç Burcu: Bu haftabaşı oluşan dolunayla birlikte, aşk hayatınızda önemli kararlar gündeme gelebilir. Eğer varsa bu dolunay çocuğunuzla ilgili konularda öne geçebilir. Geçtiğimiz ay fazlasıyla ihmal ettiğiniz özel hayatınızı bu ay başıboş bırakmamalı, aynı özeni ilişkinize de göstermelisiniz. Sosyal çevre ve özel hayatınız arasındaki denge önemli olacak.

Çarşamba günü, sosyal ortamlarda ve çevre hayatınızda iletişim ve kontakt halinde olduğunuz kişilerle etkileşimleriniz çok iyi olacak. Ortaklık yaptığınız insanlardan kariyerinize ve iş konularınıza destek görebilirsiniz. Bir çok insanın ilgisi üzerinizde olacak.

Cuma günü itibarıyla sosyalleşmeye başlıyorsunuz. Fiziksel görüntünüzü önemsemeye başlayacak, kendinizi yenilemek için harekete geçeceksiniz. Yine alışvriş yapmak, gezmek, dolaşmak ve paylaşım içinde olma ihtiyacınız yüksek olacak.

Eğitim, seyahat alanlarınızda bazı aldanmalar ve yanılgılara bu Cumartesi açık olacaksınız. Daha az tanıdığınız insanlar bazı planlarınızda sizi yanıltabilirler. Başka insanların sözlerine değil, kendi gerçekliğinize inanın.


AslanAslan Burcu: Bu haftabaşı oluşan dolunayla birlikte aile hayatınızda ve evinizle ilgili konularda önemli kararlar almaya müsait olacaksınız sevgili Aslanlar. Gündeminizi meşgul edecek konular karara bağlanabilir veya bu konuların en üst seviyeye ulaştığına şahit olabilirsiniz.

Çarşamba günü, kariyerinize yönelik işlerinizde iş ortamınızdan veya iş arkadaşlarınızdan gereken desteği alacaksınız. Çünkü bu sefer bazı konularda tecrübeleriniz konuşacak. Neyi, nasıl yapmanız gerektiğini biliyor olacaksınız.

Cuma günü itibarıyla 3 hafta boyunca sosyal çevrelerden uzaklaşma, ilişkilerinizde bir geri çekilme isteği görülebilir. İlişkileri olanlar fedakarlık yapmaları gereken bir dönem içinde bulunuyorlar. Yalnızlığı sevme, hayatın anlamını bulmak isteğiniz yoğun olacak.

Haftasonu özellikle Cumartesi günü ise, sosyal çevrenizden, arkadaşlarınızdan bir organizasyon, seyahat veya grupsal işleriniz konusunda bazı yanıltıcı etkiler altında olabilirsiniz. Arkadaşlarınızla para alışverişlerinden kaçının.


BasakBaşak Burcu: Bu Pazartesi yakın çevre alanlarınızda bir dolunay gerçekleşecek sevgili Başaklar. Akraba, kardeşler veya komşularınızla ilgili konular hayatınızda önem kazanabilir.Yakın çevre ilişkileriniz, iletişime dayalı konularda hassaslıklara açıksınız.

Çarşamba günü, yaratıcılığa, seyahate, yabancılara dayalı işlerinizde gücünüz yüksek olacak. İnsanları etkilemekte zorlanmayacaksınız. Yine aşk hayatınızdan, geleceğinize dair destek almak kolay olacak.

Cuma günü venüs yengeç burcuna geçiyor. Arkadaşlarınız ve sosyal ilişkilerinizin güçleneceği bir döneme giriş yapıyorsunuz sevgili başaklar. Katılacağınız davet, organizasyon ve grup çalışmalarından fayda görebilir, işten elde edilen gelirlerinizi arttırabilirsiniz. Sosyalliğiniz artacak, yerinizde duramayacaksınız.

Cumartesi günü, kalabalık ve göz önünde olacağınız ortamlardaki bazı konuşmalarınız özel yaşantınızda bir takım sorunlara ve hayalkırıklıklarına neden olabilir. Sevdiğiniz insanla birbirinizi kandırmamaya çalışın.


TeraziTerazi Burcu: Bu haftabaşı kendi parasal konularınızla ilgili olarak bir dolunay yaşayacaksınız sevgili Teraziler. Sahip olduklarınız konusunda kararlarınız gündeme gelebilir. Veya kendi parasal konularınıza odaklanmak durumunda kalabilirsiniz.

Çarşamba günü, sevdiğiniz kişiyle, ailenizle ortaklaşa hareket etmeniz gereken alanlarda şanslı etkileriniz olacak. Birbirinize her anlamda, özellikle parasal konularda güç ve destek verebilirsiniz.

Cuma gününden sonra toplumsal konularda, iş ve kariyer hayatınızda ilişkilerinizin artacağı ve güçleneceği bir döneme giriş yapıyorsunuz sevgili teraziler. Bir sürü görüşme ve konuşmalar yapabilirsiniz. Yapacağınız seyahatlerde güçlü ve etkin insanlarla tanışabilirsiniz. Hukuki konularda şanslı bir dönem olacak.

Cumartesi günü,  geleceğinize yönelik planlarınızda, konuşma ve görüşmelerinizde net olmayan koşullar ve durumlar oluşabilir. Önemli işleriniz varsa yeni gelen haftabaşı da dahil olmak üzere dikkatli ve gerçekçi adımlar atmaya çalışın. Bir seyahat işinizde bazı sorunlar oluşabilir.


AkrepAkrep Burcu: Bu haftabaşı oluşan Dolunay, en fazla sizi etkileyecek sevgili Akrepler. Evlilik ve ilişkinizle ilgili kararlar, evliliğe bağlı taşınma gibi işleriniz bu dolunay gündeminizde olacak. Yine bugünlerde  özel hayatınızda alacağınız kararlar, kendi kişisel hayatınızı etkileyecek.

Çarşamba günü, özel hayatınızla ilgili konularda yakın çevrenizden istediğiniz ve beklediğiniz destek ve gücü göreceksiniz. Özellikle  iş alanlarınızda etkilemek istediğiniz birileri varsa harekete geçmekten kaçınmayın. Yapacağınız bütün işlerde gücünüzü aşktan ve yaratıcılıktan alabilirsiniz.

Cuma günü itibarıyla, 3 hafta boyunca medya, eğitim, hukuk, seyahat, ticaret alanlarınızda ilişkileriniz çok iyi olmaya başlayacak. Tanımadığınız insanlara vakit ayırmaktan keyif alacaksınız. Yine size yeni alanlar açacak bir eğitim fırsatı, kurs veya seminerler ön plana çıkabilir.

Bu Cumartesi, iş hayatınızdaki olaylara karşı değişimleri kolay karşılamaya çalışın ve bu haftabaşına iyi hazırlanın. Özel hayatınızda ve ortak parasal konuşmalarda bazı hayalkırıklıkları oluşabilir. Yanılgılardan uzak durmalısınız.


YayYay Burcu: Bu haftabaşı oluşan dolunay sizin kadersel alanlarınızı etkiliyor olacak sevgili Yaylar. Bir olayın iç yüzünü öğrenebilir, işinizle ilgili konularda sonlanmalar, karara bağlama gibi etkiler altında olabilirsiniz. Sağlığınıza Bu hafta dikkat edin.

Çarşamba günü, iş hayatınızdaki oluşumların karşılığını, somut karşılığını alacağınız bir gün olabilir. Parasal konularda büyük destekler ve yardımlar görebilirsiniz. Kendinizi güçlü ve iyi hissedeceksiniz.

Başkalarının kaynakları, eşinizin veya sevgilinizin para durumuyla ilgili sevindirici haberler kapıda sevgili yaylar. Cuma günü itibarıyla 3 hafta boyunca bu alanlarda şanslarınız artabilir. Yine kredi, faiz, vergi, borç ödeme gibi konular gündeminize oturabilir. Gizemli konu ve olaylar daha fazla ilginizi çekecek.

Cumartesi günü aşk hayatınızda ailenizin sizi yanıltmasına izin vermemelisiniz. Gerek sevdiğiniz insanla, gerekse ailenizle yapacağınız bazı konuşmalar üzerinizde hayalkırıklığı yaratabilir. Özel hayatınızda bu birkaç gün boyunca dengeyi iyi sağlayın.


OglakOğlak Burcu: Bu Pazartesi arkadaşlarınız ve sosyal çevre alanlarınızda bir dolunay meydana gelecek sevgili Oğlaklar. Yine önemli projeler gündeme gelebilir veya arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde bazı kararlar alabilirsiniz. Sosyal ortamlar ve aşk hayatınız arasındaki dengeyi korumalısınız.

Çarşamba günü, aşk hayatınızda oldukça güçlü ve etkili bir gün olacak. Atacağınız adımlarda hayattan beklediğiniz desteği ve yardımı kolaylıkla alabilirsiniz. Yine aktif ve eğlenceli ortamlarda, sanata veya yaratıcılığa dayalı işlerinizde başkalarını etkilemek düşündüğünüzden kolay olacak.

Özel hayatınızda, ikili ilişkilerinizde güzel ve etkili bir döneme Cuma günü itibarıyla merhaba diyeceksiniz sevgili oğlaklar. İlişkilerinizde var olan problemleri çözmeniz adına faydalı bir dönem altındasınız. 3 hafta boyunca sevdiğiniz insana olan düşkünlüğünüz artacak, onu fazlasıyla önemseyeceksiniz.

Cumartesi günü yakın çevrenizin sağlığıyla ilgili konularda bazı yanıltıcı konuşmalar oluşabilir. Bazı iş görüşmelerinizde, fikirlerinizde yakın çevrenizdeki iletişim halinde olacağınız insanlar sizi yanlış yönlendirebilirler. Durumları net ve açıklığıyla görmeye çalışın.


KovaKova Burcu:  Bu haftabaşı oluşan dolunayla beraber, kariyer alanlarınızda yeni iş ve teklifler gündeme gelebilir. Önemli kararlar aşamasına gelebilirsiniz. Aile hayatınıza ve iş konularınıza dair hassaslıklara açık birkaç güne hazırlıklı olmalısınız.

Çarşamba günü, aile hayatınızda desteğiniz ve yardımlarınız çok olacak. Siz kendi üzerinizde değişimleri gerçekleştirdikçe, hayatınızın da olumlu değiştiğine şahit olacaksınız. Etkili gücünüzü aile ve ev hayatınızda kullanabilirsiniz.

Cuma günüyle beraber, iş ve hizmet hayatınızda ilişkilerinizin güçleneceği ve sağlamlaşacağı bir dönem içine giriyorsunuz. Sağlığınız yine bu 3 hafta boyunca iyi olacak yalnız tatlı ve zengin yiyecekler tüketme meyiliniz size kilo aldırabilir.

Cumartesi günü ise, aşk veya eğlence hayatınıza dayalı harcamalarınıza dikkat edin. İsteğinizin dışında bazı alışverişleriniz olabilir. Ya da bu tarihte yapacağınız alışverişler sizi yanıltabilir. Yine sevdiğiniz kişiyle bazı parasal konuşmalarınızda sorunlara açık olabilirsiniz.


BalikBalık Burcu: Bu haftabaşı oluşan dolunay sizin uzak çevre, uzak akrabalar alanlarınızda oluşacak. Zihniniz seyahat, eğitim, medya, ticaret, yabancı işlerle meşgul olabilir ve bu alanlarda önemli duygusal kararlar almak durumunda kalabilirsiniz.

Çarşamba günü, iletişime yönelik alanlarınızda arkadaşlarınızdan ve sosyal çevrenizden tam destek alabilir, kendinizi güçlü ve etkili hissedebilirsiniz. Özellikle kalabalık ortam ve yerlerde insanların sizden etkilenmesi kaçınılmaz olacak.

Cuma günüyle beraber aşk hayatınız güzelleşmeye başlıyor. 3 hafta boyunca  bulunacağınız aktiviteler, hobiler, romantizm, keyifli ortamlar veya çocuklarla geçirilecek güzel zamanlar hayatı dolu dolu yaşamanıza ve eğlenceli yönlerinizin ortaya çıkmasına neden olabilir.

Cumartesi günü, aile hayatınızdaki bazı konuşmalarınızı kararsızlıklarınız ve belirsizliklerinizle çok da bulandırmayın. Bazı konularda aldanmalar içinde olabilirsiniz. Ya da aile büyüklerinizle işler istediğiniz gibi gitmeyebilir.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın