Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

7 – 13 Kasım Haftalık Burç Yorumları

Bu yazıyı paylaşın;

Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Haftaortası itibarıyla enerjinizi sosyal ortamlarınıza akıtmaya başlıyorsunuz sevgili Koç ve yükselen Koçlar. Bu sosyal ortamlarda özgür olma ve hareket ihtiyacınızı arttırabilir. Dahil olduğunuz gruplarda idealist tavırlarınızla dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Yine arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde onlara liderlik yapma, grubu bir araya toplama ve çeşitli organizasyonlar için enerjinizi harcayabilirsiniz. Haftasonu ve sonrasında her türlü bilgi ve eğitim almaya yatkın bir zamana giriş yapacaksınız. Yurtdışı bağlantılı işler, medya, hukuk, seyahat ve eğitim alanlarınızda konuşma ve görüşmeleriniz artabilir. Yeni fikirlere açık olacağınız bu dönem yeni insanlarla iletişim içine girmek isteyebilirsiniz. Bir yandan da kariyerinize ve hayatınıza faydası olacak insanlarla bir araya gelebilirsiniz. Dil öğrenmek, yeni kurslara katılmak, derslerinizin üzerine düşmek önem kazanıyor. Yine aynı gün itibarıyla kariyerinizde ilişkilerinizi doğru bir noktaya taşıyacağınız bir dönem içine giriş yapıyorsunuz.


BogaBoğa Burcu:

Bu hafta tam anlamıyla enerjinizi kariyerinize ve iş alanlarınıza aktarmaya başlıyorsunuz sevgili Boğa ve yükselen Boğalar. Kendinizi toplumsal konularla daha fazla ortaya koymak isteyeceksiniz. Yine bu süreç içinde patronlarınızla ve üstlerinizle olan bağlantılarınızda ufak tefek sürtüşmeler olabilir. Bu sürtüşmeleri çok fazla uzatmamaya, fikri sabitlik yapmamaya özen gösterin. Kariyerinizdeki yeni oluşumlar üzerine harekete geçin. Bu, sizin için çok daha faydalı olacak. Cumartesi gününden sonra bankayla görüşmeler artabilir, vergi konularına çözümsel yaklaşmak isteyebilir, nafaka işiyle uğraşabilirsiniz ya da bir miras konusuyla ilgili konularda kafanız çözüme yönelik çalışabilir. Parasal konularda çok çabuk fikirler üreteceksiniz ve bu fikirleri hayata geçirmek isteyeceksiniz.


İkizlerİkizler Burcu

Bu haftabaşı iş hayatınızda güçlü insanlardan alacağınız desteklerle belki bir terfi, bir promosyon ya da aldığınız paranın yükselmesi gibi durumlar söz konusu olabilir sevgili ikizler ve yükselen İkizler. Mücadelenizi parasal konulardan çıkartıp enerjinizi daha fazla seyahat, eğitim ve yabancılarla yapılacak işlere yönelttiğiniz bir dönem olacak. Haftasonu itibarıyla daha fazla özel hayatınızdaki konuları konuşmaya başlayacaksınız. Sevdiğiniz insanla aranızdaki konuları halletmek, konuşmak, paylaşmak, daha mantıklı adımlar atmak için de uygun bir süreç olacak. Belki de taşınma konusuyla ilgili kararlar devreye girebilir ya da istediğiniz bir danışmanlık varsa bu danışmanlıklardan yana keyfinizin daha yüksek olacağı bir süreç içine giriyorsunuz.YengecYengeç Burcu
:

Bu hafta özel hayatınızda güçlü, etkili bir şekilde kendinizi ortaya koyabilirsiniz sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler. Enerjinizi tam anlamıyla parasal konulara yönlendireceksiniz. Bu alanda mücadeleleriniz başlıyor. Tehlikeli yerlerden ve ortamlardan kaçınmak, birazcık daha dikkatli ve düşünerek adım atmak bu süreçte önemli olmalı. Bir yandan da eğer çok acil değilse çok ciddi ameliyatlar içine girmemeye bu süreçte özen gösterin. Alacak-verecek dengesini ayarlayabileceğiniz ya da bu alanda daha fazla kendinizi ortaya koyacağınız bir dönem içine giriyorsunuz. Haftasonu itibarıyla artık sağlık kontrollerinizi yaptırabilirsiniz. İş hayatınızda önemli konuşma ve görüşmeler içine gireceksiniz. Beraber çalıştığınız insanlarla iletişiminizi arttıracaksınız. Yeni planlar, yeni projeler yola çıkabilir.


AslanAslan Burcu:

Bu haftabaşı gücünüzü etkili bir şekilde aile ortamlarınızda, yapılması gereken konularda ortaya koyacaksınız sevgili Aslan ve yükselen Aslanlar. İkili ilişkiler, evlilik, ortaklık gibi konularda cesur kararların alınabileceği bir döneme giriyorsunuz. Diğer taraftan ilişkinizde şimdiye kadar açıkça ifade edemediğiniz, konuşulmamış konuların daha fazla gündeme geldiğine şahit olabilirsiniz ve sevdiğiniz insanla yüzleşmeler içine girebilirsiniz. Bu dönemde ilişkileriniz enerji dolu, heyecanlı olacak ama bir anlamda mücadeleci bir tavır da sergileyeceğinizden yorucu bir seyir de izleyebilir. Haftasonu itibarıyla aşk hayatınızı konuşuyor olacaksınız. Eğitimsel konular, öğretmenlik gibi konular daha fazla ön plana çıkabilir. Kitap okumak, hobilere yönelmek, bu konuları insanlarla konuşmak, tartışmak ve özellikle hoşlandığınız bir insan varsa ona açılmak, ona düşüncelerinizden bahsetmek önem kazanabilir.

 


BasakBaşak Burcu:

Bu haftabaşı yakın çevrenizdeki bir insanla etkileşim kurmanız söz konusu olabilir sevgili Başak ve yükselen Başaklar. Aşk hayatınız için güçlü akrabalarınızdan, istediğiniz ve aradığınız desteği bulabileceksiniz. Aynı zamanda sanatsal işlerinizde kendinizi göstermenin tam zamanı. Haftaortası itibarıyla artık enerjiniz değişmeye başlıyor. Girişimleriniz adına iş hayatınız, sağlıkla ilgili konular daha fazla önem kazanacak. Enerjinizi bu alanlarda ortaya koyacaksınız. Yine bu alanlarda birtakım mücadeleleriniz de söz konusu olabilir. İş ortamınızdaki insanlara karşı agresif davranma, onlardan tepki alma ihtimaliniz de var. Haftasonu ise geleceğe yönelik planlarınızı devreye sokacağınız bir sürece giriyorsunuz. Ev hayatını yakın plana alma, evle ilgili planlar içine girme, aile arasında önemli konuların konuşulması, bir ev alımına odaklanabilirsiniz. Ailenizle iletişiminizi daha aktif bir hale getireceksiniz. Bir yandan da çocuğunuz varsa onunla olan bağlantılarınız artabilir.


TeraziTerazi Burcu:

Bu haftabaşı, aile hayatınızda maddi konularda kazanımlarınızın artması, kendinizi onlara karşı güçlü hissetmenize neden olabilir. Onlardan da istediğiniz destekleri göreceksiniz sevgili Terazi ve yükselen Teraziler. Enerjinizi aşk hayatınıza kaydırmaya başlıyorsunuz. Ev, aile ve yuva alanlarınızdaki o sıkıntılı dönemler geride kalıyor. Bu alanda sevdiğiniz insanla zaman zaman inatçılıktan, fikri sabitlikten kaynaklı olarak sürtüşmeler içine girmeniz de söz konusu. Cumartesi gününden sonraki iki haftalık süreçte yakın çevrenizle iletişiminiz artacak. İletişim, satış, reklam, pazarlama, bilgisayar sektöründen birinde çalışıyorsanız bu alanda konuşmalar, görüşmeler ve toplantılar hızlanacak. Yine aynı gün Venüs’ün ev, aile ve yuva alanlarına girmesiyle beraber artık evinizi düzeltmek, eşya değişimi yapmak, dekorasyona girişmek, tadilat, tamirat konularına odaklanabilirsiniz.


AkrepAkrep Burcu:

Bu haftabaşı çevrenizde etkili, güçlü bir insandan göreceğiniz yardım, hayatınızla ilgili kararları devreye sokmanız açısından size ışık yakıyor. Bu insandan alacağınız güçlü etkilerle kendinizi kuvvetli ve etkili hissedeceksiniz sevgili Akrep ve yükselen Akrepler. Enerjinizi tam anlamıyla ev, aile ve yuva konularına kaydırıyorsunuz. Aileniz, güvenliğiniz, eviniz sizin için çok daha önemli olacak. Bir yandan onlarla olan bağlantılarınıza enerjinizi akıtırken bir yandan da dediğim dedik ve ukala tavırlarla ailenizdeki bireylerle zaman zaman aranızda sürtüşmeler oluşabilir. Elektronik eşyalarda birtakım sıkıntı ve problemlerle karşılaşmanız mümkün. Yine evinizin güvenliğini bu süreçte ihmal etmemeye özen gösterin. Haftasonu itibarıyla parasal konularda çözüme dayalı yaklaşımlarınız ön plana çıkmaya başlıyor. Ticaretle uğraşıyorsanız, önemli bir para işiniz varsa bu konuda anlaşmalar ve görüşmeler devrede olacak.


YayYay Burcu:

Bu haftabaşı beklenmedik yerlerden alacağınız güzel desteklerle parasal konularda kendi gücünüzü ortaya koyabileceksiniz ya da bir borcunuzu, bir parasal konunuzu güzel bir şekilde halletmenin yolunu bulacaksınız sevgili Yay ve yükselen Yaylar. Haftaortasından sonra enerjinizi ve hayat mücadelenizi daha çok yakın çevre konularına kaydırıyorsunuz. İletişim, satış, reklam, pazarlama, bilgisayar sektöründen birinde çalışıyorsanız daha fazla mücadelenin devreye girdiği, daha fazla gruplarla hareket ederek bu konularda girişimlerinizi başlatacağınız bir süreç olacak. Haftasonu itibarıyla planlarınızı ve projelerinizi konuşabileceksiniz. Biraz ifadenizde rahatlayacaksınız, özel hayatınızda da rahatlamalar ön plana geçecek. Bu tarih itibarıyla, parasal konularda güzel ilişkiler, para yatırımlarınız için güçlü ilişkilerin devreye girmesi gibi etkileriniz söz konusu olabilir.Oglak
Oğlak Burcu:

Bu haftabaşı geleceğe yönelik iş anlamında güzel anlaşmalar ve konuşmalarda gücü üzerinizde hissedeceksiniz sevgili Oğlak ve yükselen Oğlaklar. Tüm hafta boyunca şansınız yüksek. Enerjinizi maddi konulara kaydırıyorsunuz. Mücadeleniz parasal konularda ön plana çıkabilir. Bir yandan parayla ilgili daha fazla harekete geçme ve kazançlarınızı daha fazla artırmanın yollarını arayabilirsiniz. Bir yandan da Mars burada, size teknolojik aletlere daha fazla para harcatabilir. Cumartesi günü itibarıyla kalabalıklardan uzaklaşıp kendi düşüncelerinizle baş başa kalmak isteyeceksiniz. Yalnız çalışmak bu dönemde size daha avantajlı sonuçlar getirebilir. Bunu bir hazırlık dönemi, planlarınızı oturtma dönemi olarak düşünün, plan ve projelerinizi gözden geçirin.


KovaKova Burcu

Bu haftabaşı, güçlü insanlardan göreceğiniz destekle özellikle yolunuzda etkin bir şekilde ilerleyebilirsiniz sevgili Kova ve yükselen Kovalar. Kariyerinizde çok önemli bir görüşme, anlaşma, güçlü bir etkileşim devrede olabilir. Mars’ın sizin burcunuza geçmesiyle beraber rahatlıyorsunuz. Daha rahat hareket ettiğiniz, enerjinizi iyi ve kontrollü bir şekilde kullanacağınız bir dönem olacak. Sadece, zaman zaman ufak tefek sakarlıklar ve kazalara karşı açık olabilirsiniz. Bu süreçte kendinizi ortaya koymak, uzun zamandır geri planda durduğunuz konularda atılıma geçmek, girişimlerde bulunmak isteyeceksiniz. Kendinize olan güveniniz artacak, cesaretiniz yerine gelecek. Haftasonu itibarıyla işiniz yüzünden kalabalık ortamlarda olmak durumunda kalacaksınız ama fırsat bulduğunuz zaman hemen evinize koşup dinlenme, biraz yalnız kalma, pilinizi şarj etme arzusunda olacaksınız. Biraz sosyal ilişkilerinizde mesafeli durmaya çalışacağınız zamanlara giriyorsunuz.


BalikBalık Burcu:

Bu haftabaşı güçlü, otoriter, kendi alanında tanınmış insanlar yaptığınız işlerde sizi destekliyor. Onlardan yardım alabileceğiniz gibi aynı şekilde onlarla bir ortaklık içine de girebilirsiniz ve bu ortaklığınızı da uzun vadeli, kalıcı işlere taşıyabilirsiniz sevgili Balık ve yükselen Balıklar. Haftaortası itibarıyla artık enerjinizi biraz geriye çekeceksiniz. Enerjinizde düşüşler görülebilir. Özellikle parasal konularda daha girişimci olmaktan ziyade, var olanı tutmaya özen göstereceksiniz. Yine bu süreçte enerjiniz doğru çalışmayacağı için arkanızdan iş çeviren insanların varlığında artışlar olabilir. Bazı insanların sizinle uğraştığına şahit olabilirsiniz. Bu süreçte sağlığınıza dikkat edin. Haftasonu itibarıyla kariyeriniz ve iş hayatınızda konuşma ve görüşmeleriniz hızlanıyor. Birden fazla işle uğraşmak önem kazanabilir. Bir arada olduğunuz, iş yaptığınız insanlarla iletişiminiz artmaya başlıyor. Seyahatle ilgili konular ya da seyahat sırasında tanıştığınız insanları kariyer hayatınızda kullanma gibi etkileriniz devrede olacak.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın