Güncel Yorumlar Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

20 – 26 Ocak Haftalık Burç Yorumları

hk-20-26
Bu yazıyı paylaşın;

20 – 26 Ocak Haftalık Burç Yorumları detaylı olarak sizin için kaleme aldım. Detayları devamını oku bağlantısına tıklayıp okuyabilirsiniz…


Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Haftanıza dış ortamlarda, farklı yerlerde veya değişik konu ve olaylarla başlayabilirsiniz sevgili Koç ve yükselen Koçlar.  Bu Pazartesi gece saatlerinde alacağınız haberler sizi gergin yapabilir.

Pazartesi gününden sonra  kimliğinizi sosyal çevre konularınızda ve grupsal işlerinizde ortaya koymaya başlayacaksınız. Davetler, aktiviteler, organizasyonlarda bulunacak, geleceğinizi ilgilendiren işleriniz için harekete geçeceksiniz. İşten elde edilen gelirlerinizi gözden geçirebilir, neler yapacağınızı bu dönemde belirleyebilirsiniz. Başka insanları düşünen yardımsever ve anlayışlı yönleriniz öne geçebilir. Bu alanlarda başlatmak istediğiniz işleriniz, fikirleriniz, kararlarınız varsa Cumartesi gününü bekleyin ve sonra harekete geçin. Yine bu Pazartesi kariyer ve aile işlerinizde olumlu düşünmek, olumlu dua ve isteklerde bulunmak önemli olmalı, karşınıza güzel seçenekler gelebilir.

Perşembe gününe çok dikkat edin. Çevrenizle anlaşmak kolay olmayacak. En ufak sıkılganlığınızda köprüleri yakmak isteyebilirsiniz. Üzerinizdeki baskıdan kurtulmanın yolu bu değil sevgili Koçlar. Bunu aklınızdan çıkarmayın, yine bugün güzel teklifler ve haberlerde alabilirsiniz.

Cumartesi günü oluşan Yeniay, gelecek planlarınızı hızlandırabilir. Sosyal çevrenizi değiştirebilir, yeni ortamlara dahil olabilir, sosyal çevrenizle beraber hareket edeceğiniz işlerinizi, planlarınızı başlatabilirsiniz. Çevrenizden destek göreceğiniz bir aydasınız. Fikirlerinizle çevrenizdeki insanları etkileyeceksiniz.


BogaBoğa Burcu:

Haftanıza halletmeniz gereken, toparlamanız gereken para işlerinizle başlayabilirsiniz sevgili Boğa ve yükselen Boğalar. Ortak parasal adımlarda akşam saatlerinde sinirleriniz tepenizde olabilir. Bazı harcamalar, ödemeler veya sorumsuz adımlar hayatı paylaştığınız insana karşı öfkeli davranmanıza neden olabilir.

Pazartesi günü ve sonrasında kendinizi, kariyerinize ve işinize yönlendireceksiniz. Toplumsal konularla, politikayla, insani durumlarla ilgilenmek, hayatınızda ön plana çıkabilir.  Toplum önü işleriniz, statünüz, toplumdaki duruşunuz önem kazanırken, saygı görmek ve yaptığınız işlerde ön plana geçmek isteyeceksiniz. Amaç ve hedeflerinize odaklanmanın tam zamanı! İşlerinizle ilgili konularda tanıdığınız, tanımadığınız insanlar size el verecek, güzel destekler ve onaylar alacaksınız.

Bu hafta Perşembe gününe dikkat edin. İş ve kariyerinizde size etki eden insanlarla, patronlarınız ve üstlerinizle anlaşmak kolay olmayabilir. İnatçılıktan, ben bilirim tavrından uzak durun. Diğer taraftan önemli iş bağlantıları oluşabilir, bir teklif alabilirsiniz. Yine arkadaş çevrenizden bir insanın sizden hoşlanması söz konusu olabilir. İş ve çevre konularında güzel adımlar atacaksınız.

Cumartesi günü oluşan Yeniay, kariyer hayatınızda önemli başlangıçları ve yenilikleri karşınıza getirecek. Yeni bir işe başlamak, kariyer kararları almak, yeni projelere başlamak adına bu yeni aydan faydalanmalısınız. Maddi konularda insanları ikna etmek sizin için kolay olacak.


İkizlerİkizler Burcu

Haftanıza özel hayatınızı ilgilendirecek meselelerle, partnerinizin sizin için yapacağı planlarla başlayabilirsiniz sevgili İkizler ve yükselen İkizler. Başkalarından onay almak bu Pazartesi ve Salı günü önemli olurken, yalnız kalmak istemeyeceksiniz. Akşam saatlerinde sevdiğiniz insanı çok fazla örselemeyin, bazı konularda öfkeli olabilirsiniz. Bu hafta sevdiğinizle gelecek planlarınızı konuşmak ve onu ikna etmek için Cumartesi gününde faydalanın.

Pazartesi günü itibarıyla geleceğinizle ilgili konu ve olaylar daha fazla öne çıkabilir. Seyahat etme isteğiniz artabilir. Özelikle işinizi büyütmek, için hedeflerinizi geniş tutmakta fayda olacak. Kariyerinize etki edecek konu ve olayların hayatınızda hızlandığını, dış ortamlarda daha fazla vakit geçirdiğinizi görebilirsiniz. Parasal konularda bu hafta şanslı olacaksınız, para meselelerini konuşmak için harekete geçebilirsiniz.

Perşembe gününe dikkat edin. Seyahatlerinizde, eğitim hayatınızda, önemli işlerinizde sıkılganlıklara ve tepkilere açık olabilirsiniz. Önemli insanlarla anlaşmak kolay olmayabilir. Diğer taraftan bu Perşembe işlerinizde güzel teklifler, şanslar, ödüller karşınıza gelebilir. Bir insanın desteğini üzerinizde hissedeceksiniz.

Cumartesi günü gerçekleşen Yeniay sizin seyahat, eğitim, yabancılarla yapılacak işler, ticaret, hukuk, medya alanlarınızda gerçekleşiyor. Eğer bu alanlardan birinde bir işiniz varsa bu konuların daha fazla öne çıktığını görebilirsiniz. Yine önemli kararlarınızı devreye sokabilirsiniz.  Yine yeniayla beraber eğitim alanlarınızda yenilikleri devreye sokabilir. Kafanızda oluşturacağınız yeni dönem eğitim konularının üzerine eğilebilirsiniz.YengecYengeç Burcu
:

Haftanıza gündelik işlerinizin koşturması ve çalışıyorsanız iş hayatınızın temposuyla başlayabilirsiniz sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler. Bu haftabaşı hızlı ve hareketli olmak isteyebilirsiniz bu da akşam saatlerinde öfkenizi kendinize çevirmenize neden olabilir. Yanınızda çalışan, beraber çalıştığınız aile ve iş hayatından insanlara karşı toleransınızı yüksek tutmalısınız.

Pazartesi günü itibarıyla artık bir anlamda kimliğinizi daha fazla ortaklaşa parasal konularda göstereceksiniz. Para, alacak verecek dengesi, banka işleri, kredi, vergi, faiz, sigorta gibi konular önem kazanabilir. Ketum olacak, etrafınızı inceleyeceksiniz. Gizemli konu ve olayları daha fazla seveceğiniz bu dönemde etrafınızda olup biten olayların sizi büyüttüğünü görebilirsiniz. Sizi değiştiren ve dönüştüren bir insanla tanışabilirsiniz. Hayatınızın önemli alanlarında, sevgi konularında bu hafta dışarıdan gelecek olan destekler sizi mutlu edecek. Dualarınız kabul olabilir.

Perşembe gününe dikkat etmelisiniz. Parasal konularda tepkileriniz yüksek olabilir. Bir arkadaşınıza, sevdiğinize borç vermeyin, borç almayın, kimseye bu gün civarında kefil olmamaya çalışın. Yine bir ödeme, aidat sizi sinirli kılabilir. Diğer taraftan özel hayatınızda güzel bir teklif karşınıza gelebilir.

Cumartesi günü oluşan Yeniay, ortaklaşa para alanlarınızda önemli kararları ve başlangıçları karşınıza getirebilir. Stopajla, vergiyle, krediyle, banka işlemleriyle ilgili her tür konudaki önemli adımlarınızı bu Yeniay sonrası atmaya özen gösterin. Kafanızdaki düşünceleri çevrenize aktarmaya çalışın.


AslanAslan Burcu:

Haftanıza oldukça hareketli ve keyifli etkilerle giriş yapacaksınız sevgili Aslan ve yükselen Aslanlar. Sporla uğraşıyorsanız akşam saatlerinde sinir ve gerginliğinizi spor alanına aktarmak size iyi gelebilir ama kendinizi çok fazla zorlamamanızı tavsiye ederim. Çocuğunuza ve sevdiklerinize karşı gece saatlerinde gerginlikten uzak durun.

Pazartesi günü ve sonrasında özel hayatınızda, ikili ilişkilerinizde ve ortaklı işlerinizde kendinizi göstereceksiniz. 1 ay boyunca şartlar ve koşullar çoğunlukla karşı tarafın elinde olabilir ve sizde sevdiğiniz insanın hayatına göre davranabilirsiniz. Hayatınızda bir insanın olmasını isteyeceksiniz, birisi varsa ona daha fazla özen ve sevgi göstermeniz de olası. Taşınmayla ilgili konular bu süreçte hızlanabilir.

Perşembe gününe dikkat etmelisiniz. Sevdiğiniz insanla göz önünde olacağınız ortamlarda, kalabalıklar arasında tansiyonlu ve gerilimli olaylara çanak tutmayın. Diğer yandan bu Perşembe maddi konularda güzel sonuçlar elde edebilirsiniz. Bir para işinizde güzel bir teklif ve durum karşınıza gelebilir.

Cumartesi günü ilişkiler alanınızda güzel bir Yeniay oluşuyor. Bu Yeniay ile beraber özel hayatınız veya ortaklaşa işlerinizde istediğiniz kararları oluşturacağınız ve bu kararları uygulayacağınız bir döneme  giriyorsunuz. Fikirlerinizi sevdiğiniz insana kabul ettireceğiniz ve onu etkileyeceğiniz bir hafta sonu sizi bekliyor.


BasakBaşak Burcu:

Haftanıza aile hayatınız ve özel işlerinize odaklanarak başlayacaksınız sevgili Başak ve yükselen Başaklar. Akşam saatlerinde aile ortamlarınızda öfkeli ve boşboğaz bir şekilde davranabilirsiniz. Ailenizdekileri ikna edemediğinizde hırsınızı onlardan çıkarmayın, uykusuzluk öne çıkabilir, yine ev içi kazalardan kendinizi koruyun.

Pazartesi gününden sonra 1 ay boyunca kimliğinizi iş ve hizmet alanlarınızda göstermeye başlayacaksınız. Başkaları için uğraşılarınız artabilir. Gündelik işlerinizi düzene sokmak için kolları sıvayabilirsiniz. Sağlığınızla ilgili konular yine bu bir ay boyunca gündeminizde olacak. Özel hayatınızla ilgili alanlarda dualarınız ve dilekleriniz kabul olabilir.

Perşembe gününe dikkat edin. İş gerginlikleriniz, sürpriz olaylar sinirlerinizi gerebilir. Bazı iş seyahatleriniz, toplantılarınızda sorunlar oluşabilir. Tanımadığınız insanlara tepkili olabilirsiniz. Diğer yandan özel hayatınızda ve ilişkilerinizde güzel teklifler ve adımlar devreye girebilir. Sevdiğiniz insanla, partnerinizle  ve onun çevresiyle güzel birgün geçirebilirsiniz.

Cumartesi günü gerçekleşen Yeniay, iş konularında yeni kararları ve başlangıçları hayatınıza taşıyabilir. Yeni bir işe başvurmak, işinizde yenilikler yapmak, patronlarınızdan terfi almak, yeni bir projeye başlamak önem kazanabilir. Yine bu tarihte oluşan yeni ayla beraber sağlığınızla ilgili alacağınız kararları uygulayabilirsiniz. Aile hayatınızda fikirlerinizi herkese benimsetecek, onları bu hafta sonu kolaylıkla ikna edeceksiniz.


TeraziTerazi Burcu:

Haftanıza yakın çevre ilişkileriniz, kısa vadeli planlarınızla başlıyorsunuz sevgili Terazi ve yükselen Teraziler. Bu hafta hızlı başlarken akşam saatlerine doğru kazalara karşı dikkatli olun. Gerginlikleriniz, savaşçı ruh haliniz yakın çevre iletişiminizde sizi zorlayabilir. Diğer yandan işinizle ilgili konularda, sağlığınızla ilgili alanlarda şükretmeye, mutlu olmaya yatkın olabilirsiniz. Alacağınız güzel bir haber sizi mutlu edebilir.

Pazartesi günü Güneş’in Kova burcuna geçmesiyle beraber 1 ay boyunca kimliğinizi, aşk hayatınızda, özel yaşantınızda veya çocuklarınızla ilgili oluşumlarda göstermeye başlayacaksınız. Aktiviteler, sportif faaliyetlerde özgür ve rahat bir şekilde kendinizi gösterebilirsiniz. Hayatınız renkleniyor. Aşk olgusu ön plana geçebilir.

Perşembe günü sıkılganlıklarınız yüksek olacak. Gezmeye dolaşmaya ilginiz artacağı için bugünler para harcamalarınızın ucunu kaçırabilirsiniz. Özel hayatınızda sevdiğinizle uyuma dikkat edin. Tutkularınız çabuk tepkiler vermenize neden olabilir. Yine bu Perşembe  aile hayatınızda uyumlu ve güzel teklifler altında olacaksınız.

Cumartesi günü oluşan Yeniayla beraber sanatsal işleriniz, yaratıcılık gerektiren alandaki tüm işleriniz için harekete geçebilirsiniz. Yine aşk hayatınızla ilgili karar vermek istediğiniz konular ve çocuğunuzun hayatıyla ilgili meselelerde önemli kararlar devreye girebilir. Özel hayatınızda iletişim halinde olacağınız insanları bu hafta sonu rahat bir şekilde etkileyebilir, planlarınızı hareketlendirebilirsiniz.


AkrepAkrep Burcu:

Haftanıza parasal konuları halletme isteğinizle başlayacaksınız sevgili Akrep ve yükselen Akrepler. Maddi konularda akşam saatlerinde daha dikkatli olmalısınız. Özel hayatınızda düşündüklerinizi ve istediklerinizi bu Pazartesi gerçekleştirebilirsiniz.

Pazartesi gününden sonra bir ay boyunca aileniz her şeyden önemli olabilir ve iş çalışmalarınızı evinizden yapmaya istekli olabilirsiniz. Ev alım, satım, kiralama gibi işleriniz varsa onlarla ilgilenmek daha fazla ilginizi çekecek. Aile hayatınıza daha fazla yüklenebilir, aile bireylerinizle daha fazla vakit geçirebilirsiniz.

Perşembe günü aile hayatınıza ve özel ilişkilerinize dikkat edin. Sıkılganlıklarınız yüksek olabilir. Ev ortamlarınızda hararet yüksek olabilir ya da partnerinizin işiyle ilgili konularda sorunlar oluşabilir. Diğer yandan bu Perşembe günü aşk hayatınızda güzel bir sonuç veya teklifle karşılaşabilirsiniz. Aynı zamanda karşınıza gelecek güzel bir sanatsal iş sizi çok mutlu edebilir. Yaratıcılığınız konuşulacak.

Cumartesi günü oluşan Yeniay ev, aile, yuva alanlarınızda yeni karar ve başlangıçlarınızı destekliyor. Emlak alım, satım, kiralama, gayrimenkul, yerleşimle ilgili konular varsa, bu konularda harekete geçmek için uygun bir dönem içindesiniz. Maddi konularda ailenizi verilecek kararlarda hareketlendireceksiniz.


YayYay Burcu:

Haftaya oldukça hareketli bir şekilde başlıyorsunuz sevgili Yay ve yükselen Yaylar. Sıkılganlıklarınız bu pazartesi yüksek olabilir. Farklı yerlerde bulunmak ve dolaşmak isteyebilirsiniz ama gün içinde akşam saatlerine doğru sabırsız etkilerinizi iyi kontrol edin, sakarlıklar oluşabilir. Aile ve ev hayatınız için dileklerinizin kabul olacağı birkaç gün içindesiniz, bu yüzden doğru dileklerde bulunmalısınız.

Pazartesi günü ve sonrasında 1 ay boyunca kimliğinizi, yakın çevre, akraba, kardeşler veya satış, pazarlama, reklam, yayıncılık, ulaşım, ticaret, öğrenim, bilgisayar alanlarında göstermeye başlıyorsunuz. Yakın çevrenizin konularıyla uğraşabilir, kısa vadeli düşüncelerin, planlarınızın peşine düşebilirsiniz.

Perşembe günü hareket halinde olduğunuz alanlarda, iş ve hizmet alanlarınızda çabuk tepki vermeye meyilli olabilirsiniz. Sıkılganlıklarınız yüksek olacak. Kalbiniz hızlı atabilir, işlerinizi yetiştirmek için kendinizi zorlayabilir ve çabuk sinirlenebilirsiniz. Beraber çalıştığınız insanlara karşı anlayışı elden bırakmayın.

Cumartesi günü oluşan Yeniay, yakın çevre, akraba ve kardeşlerinizin hayatıyla ilgili konu ve olayları hızlandırabilir. İletişim, satış, reklam, pazarlama alanlarında paraya dayalı birtakım işleriniz varsa yeni kararlar için adım atabilirsiniz. Girişimleriniz ve planlarınız, eğitim hayatınız için bu yeni aydan faydalanın. Fikirlerinizle etrafınızı etkileyeceksiniz.Oglak
Oğlak Burcu:

Bu hafta biraz isteksiz etkilerle işinize gücünüze bakacaksınız sevgili Oğlak ve yükselen Oğlaklar. Bazı konuları gözden geçirmek isteyebilirsiniz, akşam saatlerinde geçmiş konu ve olaylar yüzünden kendinize fazla yüklenmeyin.

Pazartesi günü ve sonrasında kimliğinizi, maddi konularda ve sahip olduğunuz değerler alanında ortaya koymaya başlayacaksınız. Para konuları sizin için önemli olacak. Kazancınızı arttırmaya başlıyorsunuz.. Alacak v erecek dengesine odaklanabilir, cebinize girecek paranın hesabına odaklanabilirsiniz. İletişisel işlerinizde, girişimlerinizde istediğiniz karşınıza gelebilir. Yakın çevrenizden bir insan hoşunuza gidiyorsa onunla yakınlaşmanın yollarını bulabilirsiniz.

Perşembe günü para harcamalarınıza dikkat edin, çabuk tepki vermeye hazırsınız. Riskten kaçının. Spekülasyonlara girmeyin, her şeyi yüzünüze bulaştırabilirsiniz. Yine bu Perşembe yakın çevrenizden bir insana bir teklif yapabilir veya istediğiniz teklifi karşı taraftan alabilirsiniz. Güzel bir iş fırsatı da oluşabilir.

Cumartesi günü oluşan yeni ayla beraber parayla ilgili konularda yeni adımlar atabilir, kararlar alabilir, ticari adımlarınızı başlatabilirsiniz. Parasal bir konuda doğru hamlelerde bulunabilirsiniz.


KovaKova Burcu

Haftanıza sosyal ilişkilerinizle başlayacaksınız sevgili Kova ve yükselen Kovalar. Bu haftayı iyi organize etmeye çalışın işleriniz üst üste binebilir bu da çevrenize ve arkadaşlarınıza anlayışınızı zorlaştırabilir. Maddi konularda hayal ettikleriniz, dua ettikleriniz karşınıza gelebilir.

Pazartesi günü Güneş’in sizin burcunuza geçmesiyle beraber girişimleriniz adına olumlu bir döneme giriş yapıyorsunuz. Kendinize olan güveniniz artacak, kafanız ve düşünceleriniz daha net olacak. Sizin döneminiz başlıyor.

Perşembe gününe dikkat edin.Kendi istek ve beklentiniz ailenizin istekleriyle örtüşmeyebilir. Çabuk tepki vermeye ve isyankar davranmaya açıksınız. Şartları zorlaştırmayın. Diğer taraftan güzel bir iş teklifi alabilirsiniz. Maddi konularda olacak bu teklif sizi rahatlatabilir.

Cumartesi günü sizin burcunuzda oluşan Yeniay, sizi destekliyor. Uzun zamandır beklediğiniz girişimleri bu tarihten sonra başlatmak, sizin adınıza çok önemli olacak. Fiziki sağlığınızla ilgili değişimleri yine bu dönemde başlatabilirsiniz. Bu yeni ayda çevrenizden güzel iş teklifleri alacaksınız. Çevrenizdeki insanları planlarınız konusunda rahatlıkla ikna edebilirsiniz.


BalikBalık Burcu:

Haftanıza iş ve kariyer koşturmalarınız, ailevi alanda yapmanız gerekenlerle başlıyorsunuz sevgili Balık ve yükselen Balıklar. Göz önünde olacağınız ortamlarda akşam saatlerinde tehlikeli ve sabırsız durumlardan uzak durmalısınız. Öfkenizi onlardan alabilirsiniz. Kendinizle ilgili almak istediğiniz önemli kararları devreye sokabilirsiniz. Aşk hayatınızda sinyalleri doğru okumalısınız. Dilekleriniz gerçek olabilir, doğru şeyler istemeye çalışın.

Pazartesi günü artık geri planda durmak isteyeceğiniz bir dönem başlıyor. 1 ay boyunca kişisel girişimleriniz adına hareket etmemeye, adım atmamaya özen göstermelisiniz. Bu dönemi planlarınızı oluşturma dönemi olarak görmelisiniz. Bu dönemde sağlığınıza dikkat etmeniz gerekecek.

Perşembe günü yakın çevrenizle anlaşmak kolay olmayacak, sıkılganlıklarınızı daha sağ duyulu ele almaya çalışın, bazı işlerinizi bozmaya yatkın olabilirsiniz. Yine bu Perşembe günü çevrenizden bir insan ilginizi çekebilir veya böyle birinden bir teklif alabilirsiniz ama dediğim gibi ne istediğinizi iyi bilmeniz gerekiyor.

Cumartesi günü oluşan kova Yeniayında, hiçbir şekilde harekete geçmemeniz gerekiyor. Bu Yeniay’ı sadece kötü alışkanlıklarınızdan kurtulmak, bilinçaltı düzenlemeleri yapmak ve psikolojik yardımlar almak için kullanabilirsiniz. Geri plandan yürüteceğiniz işlerinizde yine de kendinizi çok şanslı göreceksiniz.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın