Güncel Yorumlar Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

6 – 12 Nisan Haftalık Burç Yorumları

6-12hk
Bu yazıyı paylaşın;

6 – 12 Nisan Haftalık Burç Yorumları detaylı olarak sizin için kaleme aldım. Detayları devamını oku bağlantısına tıklayıp okuyabilirsiniz…


Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Bu hafta sağlığınıza ve günlük işlerinize kendinizi vererek başlayacak sevgili Koç ve yükselen Koçlar. Bu dönem Pazar gününden aldığınız etkilerle iş ve kariyer hayatınızda güzel sonuçlar yakalayabilir, çok çalışmanızın ve sistemli hareket etmenizin karşılığını alabilirsiniz. Büyük girişimler karşınıza gelebilir veya tam tersi zorlanabilirsiniz. Hırslı olacağınız bu dönemde bazı zorlanmalar neyi değiştirip, neyi değiştirmemeniz gerektiğini size gösterecek. Büyük projeleriniz varsa bu dönemde planlarınıza yoğunlaşın. Anne ve anne tarafınızın hayatında da büyük olaylar yaşanabilir.

Salı günü arkadaşlarınızla olan işlerinizde bazı sıkıntı ve sorunlar oluşabilir. Geleceğe yönelik işlerinizde risk almaya yatkın olacaksınız ama bu dönem riskli adımlar atmak için pek de uygun görünmüyor.

Çarşamba günü oluşan Dolunay ikili ilişkilerde, aşkta şansı karşınıza getirebilir. İlişkilerinize dair önemli kararlar alacak, özel hayatınıza algınızı çevireceksiniz. Önemli duygusal kararlar devrede olabilir. Size hizmet etmeyen ilişkiler bu dönemde bitebilir veya yeni bir ilişkiye başlamayı düşünebilirsiniz. Ortaklı işleriniz, taşınmayla ilgili konular bu dolunayda önemli olacak.

Cumartesi gününden sonra ifadede rahatlıyorsunuz. Fikirlerinizi etrafınızdakilerle paylaşmak isteyecek, iş hayatınızda ve özelinizde daha etkin olarak fikirlerinizi ortaya koyacaksınız. Sağlığınızda yaşadığınız sıkıntılar geride kalmaya başlıyor.

Salı ve Çarşamba günleri işlerinizi planlamak size çok şey kazandırabilir, Pazar günüyse girişeceğiniz işlerde çevrenizin desteğini alacaksınız.


BogaBoğa Burcu:

Bu hafta çocuğunuzun veya sevdiğiniz insanın sağlığıyla ilgili endişeler taşıyor olabilirsiniz sevgili Boğa ve yükselen Boğalar. Evhamınız yüksek olacak. Hayatın size keyif veren yönlerine odaklanmalı, sevdiklerinizi aşırı eleştirmekten uzak durmalısınız.

Bu hafta Pazar gününden aldığınız etkilerle eğitim alanlarınızda, medya işlerinizde, yurtdışı bağlantılı işlerde, diğer insanlarla giriştiğiniz alanlarda güçlü etkiler altında olacaksınız. Çok çalışmanızın karşılığını bu dönemde alacaksınız. Öğrenmeye olan ihtiyacınız yüksek olurken, gelecek planlarınızda bazı engeller sorun ve krizlerle karşılaşırsanız bu krizler ve sorumluluklar siz farklı bir bakış açısı kazandırabilir. Korkmayın.

Salı günü, göz önünde olacağınız ortamlarda, toplumla olan ilişkilerinizde çok çabuk tepki vermeye meyilli olabilirsiniz. İş mücadeleleri sizi yormuş olabilir, bu nedenle sakinliğinizi korumak ve riskli adımlardan kaçınmak yerinde olabilir.

Çarşamba günü oluşan Dolunay iş ve hizmet alanlarınızda hassas olayları karşınıza getirebilir. Günlük hayatınızın ritminde hızlanmalar oluşabilir. Kendinizi ve yapacaklarınızı bu dönemde fazla zorlamanız bel ve kalça bölgesi sorunlarına, böbrek sıkıntılarına neden olabilir, sağlığınıza bu dolunayda dikkat etmelisiniz.

Cumartesi günü  itibarıyla iletişiminizde bazı zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Düşüncelerinizi bu dönemde kendinize saklayabilir, konuları dillendirmenin önemli olmadığını görebilirsiniz. Bu dönemde önemli sırlarınızı kimseyle paylaşmayın, büyük işlere kalkışmayın, planlarınızı oluşturun.

Salı ve Çarşamba günleri güzel haberler moralinizi yerine getirirken, Pazar günü iş hayatınızda sorun yaşadığınız konuları yeniden ele alabilir ve sağlam adımlar içine girebilirsiniz.


İkizlerİkizler Burcu

Haftanıza ev ve aile alanlarınıza yoğunlaşarak başlayacaksınız sevgili İkizler ve yükselen İkizler. Bu Pazartesi işlerinizi evinizden halletmek önem kazanıyor. Bu hafta Pazar gününde aldığınız etkilerle özel hayatınızda sevdiğiniz insanın parasal gücünün arttığını görebilirsiniz. Ortak parasal işlerinizde, ödemeleriniz, harcamalarınızda yeni planlar  ve oluşumlar devreye girebilir. Nelerin değişmesi gerektiğini göreceğiniz ve farkedeceğiniz bir dönem.

Salı günü eğitim, öğrenim alanlarınızda tepkisel yaklaşımlar sergileyebilirsiniz. Önemli bazı işlerinizin sekteye uğraması ani ve hızlı tepkiler vermenize neden olabilir. Dış ortamlarda kaza etkilerine karşı dikkatli olun, riskten kaçının.

Çarşamba günü gerçekleşen Dolunay, aşkı karşınıza getirebilir. Sosyal çevrelerde aşkı istediğinizi dillendirmeniz kalbiniz boşsa işinize yarayabilir. Sevdiğiniz varsa bu dolunayda ona ve varsa çocuğunuza daha fazla özen göstermeniz ve onların konularının üzerine eğilmeniz gerekebilir. Aşkı bu Dolunayda bulacaksınız bekar İkizler.

Cumartesi günü itibarıyla sosyal çevrenizle iletişiminiz artacaksınız. İş hayatınızdaki gelişmeleri arkadaşlarınıza aktarabilir, onlarla bir takım planlar konuşmalar ve görüşmeler içine girebilirsiniz. İşten elde edilen gelirlerinizi arttırmak için yeni yollar keşfetmek üzere kolları sıvayacaksınız.

Salı ve Çarşamba günleri alacaklarınızı toparlamak için uygun olurken, sabırsızlıktan uzak durun. Pazar günüyse planlarınızı bir üst seviyeye geçirmek için sorumlu olacaksınız.YengecYengeç Burcu
:

Haftanıza yakın çevre iletişiminiz hızlı bir şekilde başlayabilirsiniz sevgili yengeç ve yükselen Yengeçler. Akraba veya kardeşlerinizin sağlığıyla ilgili konulara kendinizi verebilirsiniz. Bu hafta Pazar gününden aldığınız etkilerle özel hayatınızda hayatı daha büyük bir oktavdan  algılayabilirsiniz. Büyük ve güçlü bir ilişki hem özel hayatınıza, hem de sevdiğinizle beraber iş yapmaya neden olabilir. İlişkilerden veya ortaklıklardan yana sorunlarınız, sıkıntılarınız varsa bu dönem size nelerin değişmesi gerektiğini gayet net bir şekilde gösterecek.

Salı günü parasal konularda gerginlikleriniz yüksek olacak. Bir ödeme, bir para meselesi veya bir borç konusu sizi gergin ve sinirli kılabilir. Arkadaşlarınızla olan iletişiminizde bugün dikkatli adımlar atmanız gerekebilir.

Çarşamba günü oluşan Dolunay’da aile hayatınıza daha fazla önem vermelisiniz. Aile büyüklerinizin hayatında duygusal sorunlar, gelgitler oluşabilir. Bunu tetikleyen siz de olabilirsiniz veya hiç ilginizde olmayabilir. Ev ve aile alanlarınızda ne yaşarsanız yaşayın ilginizin ailenizde olması gerektiğini aklınızdan çıkarmayın. Yine evinizde oluşacak bir sorun bu dolunayda önemli olabilir.

Cumartesi günü itibarıyla kariyer ve iş evinizde ilerlemeye başlayan Merkür, bu alanda konuşma ve görüşmelerinizi hızlandıracak. Yine patronlarınız olan iletişiminizi geliştirebilirsiniz. Toplumsal konularda fikir ve düşüncelerinizi öne çıkarabilirsiniz. Değişik fikirlerinizle yenilikler peşinde koşacaksınız.

Salı ve Çarşamba günleri alacağınız haberler sizi mutlu ederken, Pazar günü yapılması gereken önemli işleriniz için sorumluluktan kaçmayacaksınız.


AslanAslan Burcu:

Haftanıza parasal işlerinize, hesabınıza odaklanarak başlayacaksınız, bu alanlarda yapılması gerekenleri ele alabilirsiniz sevgili Aslan ve yükselen Aslanlar. Bu hafta ve bu dönem Pazar gününden aldığınız etkilerle günlük işlerinizin düzeninde hırslı yapınızla hareket edebilirsiniz. Güçlü ve etkili yöntemlerle hayatınıza yenilikleri davet edebilirsiniz. Sağlığınız ve beslenme düzeninizle ilgili hayata yeni bakış açısı kazanacak, doğru planlarla süregelen işlerinizde planlarınızı devreye sokacaksınız. İş ve sağlıkla ilgili alanlarda sadece kendinizi düşünerek hareket etmemeye çalışmalısınız.

Salı günü özel hayatınıza dikkat edin. Aile hayatınızda ve ilişkilerinizde zorlanabilirsiniz. Duyacaklarınız, yaşayacaklarınız olaylara sert ve asi tepkiler vermenize neden olabilir. Ailevi konularda, toplumsal konularda sakin bir şekilde ilerlemeye bakmalısınız.

Çarşamba günü oluşan dolunay, yakın çevrenizde olup biten olaylara ilginizi döndürecek. Hayata geniş açıdan bakarken, küçük ve ufak tefek işleri halletmek ve bu işlere yönelmek durumunda kalacaksınız. Yine akraba veya kardeşlerinizin önemli konuları sizin hayatınızı da etkileyebilir. Duygu iniş çıkışlarına dikkat edin.

Cumartesi günüyle beraber medya, yabancı ortaklı işler, seyahat, eğitim, ticaret, hukuk alanlarınızda, 2 hafta boyunca  iletişiminiz hızlanıyor. Bu alanlarda konuşma ve görüşmelerinizi hızlandırabilirsiniz. Sizi daha az tanıyan insanlarla olan bağlantılarınız artabilir. Yine öğrenciyseniz, evinizdeyseniz eğitim hayatınıza kendinizi vereceksiniz. Öğrenmeyi sevdiğiniz bu dönemde yeni bir kursa yazılmak, yeni bir dil öğrenmek isteyebilirsiniz. Öğrenim hayatınızda sorunlarınız varsa yine bu dönem bu sorunlar giderilebilir.


BasakBaşak Burcu:

Haftanıza kendi düzeninize, yapmak istediğiniz işlerinize odaklanarak başlayabilirsiniz sevgili Başak ve yükselen Başaklar. Bu dönem Pazar gününden aldığınız etkilerle, aşk hayatınızda büyük oynayacak, sevdiğiniz insanla büyük planlar içine gireceksiniz. Bu alanlarda sevdiğiniz insanın sizin üzerinizde bir baskısı veya gücü bu etki artabilir. Ya da bir sorun veya sıkıntı yaşadığınızda nelerin değişmesi gerektiğini net bir şekilde göreceksiniz.

Salı günü günlük hayatınızın düzeninde, çalışıyorsanız iş hayatınızda veya sağlığınızda bazı zorlanmalar oluşabilir. Alacağınız bazı haberlere çabuk tepkiler verebilir, risk içeren davranışlarda bulunabilirsiniz. Gerginliklerinizi iyi kontrol edin.

Çarşamba günü oluşan Dolunayla beraber, parasal konularda, maddi alanlarda önemli duygusal konular gündeme gelebilir. Elinize bir para geçebilir. Uzun zamandır beklediğiniz bir  paranın gelememesi, geç gelmesi gibi durumlara da hazırlıklı olun.

Cumartesi günü  itibarıyla kredi, borç almak istiyorsanız, harekete geçebilirsiniz. Yine banka hesaplarınızı düzenlemek, kredi geçişi yapmak, vergi konularına çözümler bulmak için kafanız çalışacak, çözüm üretebileceksiniz. Ruhsal konuları konuşmak hoşunuza gidebilir.

Bu hafta ikili ilişkiler ve özel hayatınızda Salı, Çarşamba günleri rahat etkiler altındasınız. Sağlık ve iş düzeninizle ilgili olarak doğru kararlar hafta sonu devrede olabilir.


TeraziTerazi Burcu:

Haftanıza biraz sizi zorlayan etkilerle giriş yapabilirsiniz sevgili Terazi ve yükselen Teraziler. Korkularınız, sağlıkla ilgili endişeleriniz bu hafta başı sizi zorlayabilir. Bu hafta Pazar gününden aldığınız etkilerle ev, aile ve yuvanızda güçlü etkiler devrede olabilir. Çok çalışabilir, evinizi, yuvanızı güzelleştirmek ve yapılması gerekenleri tamamlamak için kolları sıvayabilirsiniz. Parasal konularda büyük değişim ve dönüşümler karşınıza gelebilir. Aile ve ev hayatınızda bu dönem değişmesi gerekenlere odaklanmanız yerinde olacaktır.

Salı günü parasal bir mesele, harcamalarınız veya aşk hayatınızdaki olaylar çabuk ve beklenmedik tepkiler vermenize neden olabilir. Tehlikeli işlerden, hobilerinizde kendinizi zorlamaktan uzak durun. Spekülatif işlerde sorunlarda cabası.

Çarşamba günü sizin burcunuzda oluşan Dolunay hayatınızda önemli kararlar almanızı sağlayacak. Fiziki görünümünüzle ilgili olarak önemli kararlar alabilir veya sağlığınıza daha fazla dikkat etmek durumunda kalabilirsiniz. Özel hayatınızdaki sıkıntılarınız varsa, bu dolunayda duygusal kararlarınızı verebilirsiniz.

Cumartesi günü itibarıyla ilgi odağınız daha çok partneriniz ve ilişkileriniz olacak. Eşiniz veya sevgilinizle olan iletişiminizi arttıracaksınız.  Anlaşma ve kontratlar gündeminize gelebilir. Hukuksal konularda görüşmeler yapabilir, danışmanlık almak için bu uygun dönemden yararlanabilirsiniz. Yine taşınmayla ilgili bir durumunuz varsa kafanız çözüme yönelik çalışabilir.

Salı ve Çarşamba günleri ev ve aile hayatınızda güçlü ve şanslı etkilerle hareket edeceksiniz. Hafta sonuysa sevdiğinizle iyi anlaşacak, aranızda buzlar varsa eriteceksiniz.


AkrepAkrep Burcu:

Bu hafta çevrenizden alacağınız hızlı bilgilerle başlayacak sevgili Akrep ve yükselen Akrepler. Bu hafta Pazar gününden alacağınız etkilerle iletişime dayalı işlerinizde büyük ve güzel bir fırsat yakalayabilirsiniz. Size güvenen ve üzerinizde etkisi olan kişiler bu dönemde işle ilgili konularda büyük oynamanızı isteyebilirler. Bu alanlarda sorun ve sıkıntıyla karşılaşırsanız eğer nelerin değişmesi gerektiğini görebilirsiniz.

Salı günü ev ve aile ortamlarınızda dikkatli olmanız gerekebilir. Büyükbabanız varsa onun hayatında bazı zorlayıcı etkiler devrede olabilir veya hayatınızdaki insanın kariyer ve aile konularında zorlandığını görebilirsiniz. Her halükarda ilişkilerinizde dikkatli, anlayışlı adımlar atmanız sizin faydanıza olabilir.

Çarşamba günü oluşan  Dolunay kadersel etkileri karşınıza getirecek sevgili Akrepler. Bir olayın iç yüzüyle karşılaşabilir, sağlığınızda zorlanmalar altında olabilirsiniz. Tedirginliklerinizi kontrol etmeye özen gösterin, sorunlara değişik yönlerden yaklaşmaya çalışın. Şartlar bu Dolunayda çok elinizde olmayacak.

Cumartesi gününden sonra iş hayatınızda yapılacak görüşmeler, adımlar önem kazanıyor. Günlük işlerinizi kolay organize edebilir, görüşmeleriniz için kendinize vakit yaratabilirsiniz. Diğer yandan sağlığınızı gözden geçirmek ve kontrollerinizi yaptırmak için uygun bir dönem olabilir. Sağlıkla ilgili alanlarda yaratıcı ve farklı çözümler bulacaksınız.

Bu hafta Salı ve Çarşamba günleri özel hayatınızda önemli konuları abartmayın, gerginliklerinizi kontrol edebilirseniz şanslı etkiler devrede olacak. Hafta sonu Pazar günüyse, günlük işlerinizi gayet iyi organize edecek, aile hayatınızda sorumluluklarınızı rahat bir şekilde üstleneceksiniz.


YayYay Burcu:

Haftanıza aile işlerinizi organize ederek, bir taraftan da iş hayatınıza kanalize olarak giriş yapabilirsiniz sevgili Yay ve yükselen Yaylar. Bu hafta Pazar gününden aldığınız etkilerle büyük paralar kazanmak isteyebilir, bazen işler niye istediğiniz gibi ilerlemiyor diye düşünebilirsiniz. Parasal konularda yaşadığınız zorlanmalar varsa gerçek amacınızı ve vizyonunuzu bu süreçte bulacaksınız. Bu dönemde aç gözlü değil, verici olmanız gerekecek.

Salı günü iletişim halinde olacağınız insanlarla bazı sorunlar ve sürtüşmeler devrede olabilir. Yakın çevrenizdeki insanlarla anlaşmak kolay olmayacağı gibi, onların aile hayatlarında da bazı sorunlar yaşadığına tanık olabilirsiniz. Araba kullanıyorsanız kazalara karşı uyanık ve dikkatli olmanız gerekebilir.

Çarşamba günü oluşan Dolunayda, sosyal çevrenizde, arkadaşlık ilişkilerinizde hassaslıklar yaşayabilirsiniz. Onların hayatındaki değişimler, ilişki sıkıntıları alacağınız haberler arasında yer alabilir. Onları bu dolunayda iyi idare etmeniz gerekecek.

Cumartesi günü itibarıyla aşkı konuşacağınız, yaşayacağınız ve yüreğinizde hissedeceğiniz bir dönem içine giriyorsunuz. Çocuğunuz varsa onunla olan iletişim hızlanabilir. Sanatsal işlerinizde de öğrenmekten ve yeni metotlar denemekten mutluluk duyabilirsiniz.

Salı ve Çarşamba günleri ev ve aile ortamlarınızda keyfiniz yerinde olurken, aşk hayatınızda kalıcı ilişkiler için Pazar günü doğru ve etkin bir şekilde harekete geçeceksiniz.Oglak
Oğlak Burcu:

Haftanıza dış ortamlardan alacağınız haberlerle giriş yapacaksınız sevgili Oğlak ve yükselen Oğlaklar. Uzaktaki akrabalarınızın sağlık durumlarıyla ilgili taze bilgilere ulaşabilirsiniz. Bu hafta Pazar gününden alacağınız etkilerle karşınıza gelen fırsatlar size kendinizi güçlü hissettirebilir. Olgun olacağınız bu dönem mücadele etmekten zevk alabilir, engellerin sizi durdurmasına izin vermeyebilirsiniz. Aşırı hırs, zorluklar ve krizler görülebilir. Bu zorlanmalardan yeni bir vizyon yaratabilirsiniz.

Salı günü dikkatli olun. Maddi konularda zorlanabilir, risk aldığınız alanlarda çabuk tepkiler verebilirsiniz. Bu yüzden risk içeren adımlardan uzak durmalısınız.

Çarşamba günü oluşan Dolunay, kariyerinizde hassas sonuçlara ulaşmanızı sağlayacak. Bir projenizde nihai bir sonuca ulaşabilir, girişimleriniz konusunda keyifli adımlar ve tekliflerle karşılaşabilirsiniz. Bu dolunayda ilişkiler önemli olacağı için her tür aile ve iş ilişkisinde dengeyi iyi kurmaya çalışmalısınız.

Cumartesi günü itibarıyla ilginizi evinize, yuvanıza ve ailenize yönlendireceksiniz. Aile içi meseleler konuşulmaya başlanıyor. Emlak alım satım konularınız varsa üzerine eğilebilir, bu konularda eksik bıraktıklarınızı tamamlamak için kolları sıvayabilirsiniz. Bu süreçte aile büyüklerinizle iletişiminizi artacak, sizin fikirlerinize önem verecekler.

Salı ve Çarşamba günleri işlerinizi, iletişim koordinasyonunuzu yüksek tutarak halledebilirsiniz, şanslı etkiler oluşabilir. Pazar günüyse aile ortamlarınızda konuşulan bir konuda daha net ve kalıcı adımlar atılabilir. Sorumluluklarınızı bileceksiniz.


KovaKova Burcu

Haftanıza parasal işlerinizi düzene sokarak başlayacaksınız sevgili Kova ve yükselen Kovalar. Alacak, verecek işlerinizi halledecek, bazı ödemeleriniz üzerine yoğunlaşacaksınız. Bu hafta Pazar gününden aldığınız etkilerle güçlü ve dönüştürücü bir iş devrede olabilir. Geleceğinizi ilgilendiren konularda hırslı ve büyük adımlar atmak isteyebilirsiniz. Yurtdışında daha etkili olmak adına harekete geçmek isteyebilir veya bu alanlarda yaşayacağınız sıkıntı ve engellerin hayatınızda nelerin değişmesi gerektiğini size gösterdiğini fark edebilirsiniz.

Salı günü  aile ortamlarınızda enerjinizi kontrol edin, tehlikeli durumlar yaratmayın, gergin enerjilerden, öfkeden uzak durun. Aile ortamlarınızda oluşan olaylara çok çabuk tepki verebilirsiniz.

Çarşamba günü oluşan Dolunay, seyahat, iş görüşmeleri, yurtdışı bağlantılı konularla ilgili önemli sonuçları karşınıza getirebilir. Sizinle uğraşanlar varsa bir davayla ilgili haberleri bu Dolunayda alabilirsiniz. Yine bu dolunay, yüksek eğitim, akademik konularda bazı dalgalanmaları, hassaslıkları karşınıza getirebilir.

Cumartesi gününden sonra pazarlama, satış, reklam, yayıncılık, teknoloji, öğrenim ve iletişim alanlarınızda rahat ve etkili hareket edeceksiniz. Yakın çevrenizle olan iletişiminiz artıyor. Akraba, kardeş, komşularınızla konuşmalarınız öne çıkabilir. Onların hayatıyla daha yakından ilgilenebilirsiniz. Çalışmayanlar bu dönemde bilginin peşinden koşabilirler.

Salı ve Çarşamba günleri, maddi konularda hızlı ve güzel haberler devrede olurken, Pazar günü iletişimsel işlerinizde kalıcı adımlar atmaya hazırlanabilirsiniz. Yakın çevrenize verdiğiniz sözleri tutacaksınız, sorumlulukla hareket edeceksiniz.


BalikBalık Burcu:

Bu hafta ilişkileriniz önem kazanıyor sevgili Balık ve yükselen Balıklar. Sevdiklerinizden onay alabilir, yalnız olmak istemeyebilirsiniz.

Bu hafta Pazar gününden gelen etkilerle  gelecek planlarınızı uygulamak için büyük bir istek ve arzu duyabilirsiniz. Planlarınızı en üst düzeyde gerçekleştirmek isteyeceksiniz. Bu dönemde verici olmaktan çekinmeyin, sadece almayla ilgilenirseniz sorun yaşayabilirsiniz. Sorun yaşadığınızda hayatınıza hizmet edenin ve etmeyenin neler olduğunu göreceksiniz.

Salı günü dikkatli olmakta fayda var. Yakın çevrenizde yaşanan bir olay, bir konu, sosyal medyadan duyacağınız, izleyeceğiniz bir şey sinirlerinizi çabucak gerebilir. Araba kullanıyorsanız kazalara davetiye çıkarmayın, gerginlikleriniz yüksek olacak.

Çarşamba günü devreye giren Terazi burcu Dolunayı ortak parasal alanlarınızda dengeyi sağlamanız gerektiğini gösteriyor. Bir borç veya ödeme ortaya çıkabilir. Partnerinizin para durumuyla ilgileneceksiniz. Bazı arkadaşlarınızla parasal işlerinizde sıkıntılara açık olabilirsiniz. Önemli haberler bu Dolunayda karşınıza gelebilir.

Cumartesi gününden sonra para kazanma ve parayı idare edebilme beceriniz artıyor. Gelirinizi arttırmak için yollar bulacağınız gibi sorunlarınız varsa onlara çözüm üretmekten kaçınmayacaksınız. Maddi konularda ve varsa ticari işlerinizde önemli konular peşine düşeceksiniz.

Salı ve Çarşamba günleri hayata bakış açınız açık ve iyimser olursa, hayattan alacağınız ödüllerde yüksek olabilir. Pazar günüyse, maddi konularda sorumluluklarınızı bilerek hareket edeceksiniz.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın