Gezegen Faliyetleri Semadan Haberler

12 Mayıs-18 Mayıs 2014

Bu yazıyı paylaşın;

Haftaya ay terazideyken, dengeli uyumlu ve ilişkilerimiz ön planda olarak başlıyoruz. Bu Pazartesi, düşüncelerimiz için harekete geçmek önemli olabilir ama ay tüm gün boşlukta olacağından önemli işler ve başlangıçlar yerine, tamamlanması gereken konular üzerine eğilebiliriz. Bu alanlarda harekete geçmek daha önemli olacak.

Çarşamba günü oluşan akrep burcundaki dolunay bizi sahip olduklarımız konusunda hassas kılabilir. Hem özel hayatımıza, hem de parasal ilişkilerimize bu dolunay dikkat etmeliyiz. Venüs- plüton karesiyle, ilişkilerimizde manipülasyonlarla, yönlendirmelere, kıskançlık ve sorunlara açık olabiliriz. Bazı ilişkilerimizde bozulmalar ve sorunlar oluşabilir.

Perşembe ve Cuma günleri şansımız yeniden yükseliyor. Doğru zamanda doğru şekilde harekete geçmek, konuşmak ve duygularımızı dile getirmek için Perşembe gününden faydalanalım. Özellikle Cuma günü, venüs- uranüs birleşim, merkür- uranüs sekstiliyle, değişik ve farklı ilişkiler daha çok ilgimizi çekecek. Düşüncelerimizde esnek, farklı olabilir, ilişkilerimizde beklenmedik bir şekilde davranabiliriz. Pazar günü ise, keyfimiz bayağı yerinde olacak ama bu da aşırı iyimerlikle ve abartıyla hareket etmemize neden olabilir. Duygusal aşırıklıklar parasal alanlarımıza masraf olarak yansıyabilir. Herkese iyi haftalar…

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın