Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

6 – 12 Haziran Haftalık Burç Yorumları

Bu yazıyı paylaşın;

Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Haftanıza  ailevi konularınız ya da ev hayatınızdaki gelişmeler ön planda olarak giriş yapacaksınız sevgili Koç ve yükselen Koçlar. Önemli işlerinizi evinizden halletmek isteyebilirsiniz. Bu haftabaşı  bozulan ilişkilerinizi tamir etmek için elinize fırsatlar geçebilir. Akraba, kardeşlerinizle ya da yakın çevrenizle ilişkilerinizi geliştirebilirsiniz. İletişimsel konularda meraklı yapınızı öne çıkartacak ve birçok konuyu öğrenmekten zevk alacaksınız. Satış, reklm, pazarlama alanında güzel ilişkiler içine girebilirsiniz. Perşembe günü maddi konularda çabuk sinirlenebilir ve gelişen olaylar karşısında ters tepkiler verebilirsiniz. Alacak verecek dengesini iyi korumaya çalışın. Haftasonu yakın çevrenizle esnek, rahat ve farklı planlar içine girebilirsiniz. Yine iletişim ve bilgisayar sektöründe farklı teknikler, güzel oluşumlar karşınıza gelebilir.


BogaBoğa Burcu:

Bugünlerde yakın çevrenizde olup biten olaylar hayatınızda daha fazla etkili olabilir sevgili Boğa ve yükselen Boğalar. Bu hafta özellikle parasal konularda güzel sonuçlar elde etmeye yatkınsınız. Kadınlarla yapılacak işlerden yana şanslı etkileşimler söz konusu. Haftasonuna doğru  özel hayatınızda bazı zorlanmalar, sevdiğiniz insanla anlaşamama, ona karşı agresif tutumlar, sert söylemler altında olma ihtimaliniz yüksek. İçinizde tuttuklarınızı bu Perşembe günü çok rahatlıkla hem de hiç karşı tarafı düşünmeden ortaya dökmeniz bazı sorunlara neden olabilir.  Bu süreçte sizi biraz bencil bulabilir ve siz de onun enerjisini ve tutumlarını beğenmeyebilirsiniz. Haftasonu  güzel destekleriniz var, hayata esnek bakacaksınız. Bir yandan da beklenmedik gizli yardımlar, beklenmedik gizli oluşumlardan elde edeceğiniz paralar da hayatınızı rahatlatabilir ve güzelleştirebilir.


İkizlerİkizler Burcu

Haftaya parasal konularınıza daha fazla odaklanarak giriş yapacaksınız sevgili İkizler ve yükselen İkizler. Bu haftabaşı, özellikle kendinizi sosyal hissetmek isteyebilirsiniz. Kendinize ve görüntünüze olan güveniniz artıyor. Siz kendinize güvendikçe ve kalbinizi diğer insanlara açmak istedikçe çevrenizden bir insan hoşunuza gidebilir. Aşk hayatınızda sevdiğiniz, flörtleştiğiniz insanla bağlantılarınızı kuvvetlendirebilirsiniz ya da size yeni bir insan tanıştırılabilir, birine aşık olabilirsiniz. Perşembe günü iş hayatınızda biraz sıkıntılı birgün olabilir. Bazı fikirlerinizi kabul ettirmekte zorlanabilirsiniz ya da size karşı yapılacak bir hamle, size karşı söylenecek bir söz çok kolay tepki vermenize ve çok sinirli hareket etmenize sebep olabilir. İş hayatınızdaki tavırlarınıza, insanlara karşı söylediklerinize çok dikkat edin.YengecYengeç Burcu
:

Haftaya istekli ve kendi yapacağınız planlarla giriş yapacaksınız sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler. İletişimsel konularda şansınızı iyi kullanmanız gerekebilir. Bu haftabaşı gizli oluşumlara daha fazla meyillisiniz, gizli-saklı olaylar sizi daha fazla heyecanlandıracak ya da bir ilişkiyi kafanızda fazlasıyla idealize ederek onu gözünüzde büyütebilecek ve platonik bir ilişkiye ışık yakacaksınız. Perşembe günü  sosyal ortamlarda sinirli hareketlerinize karşı dikkatli olun. Hırslı yapınızla aslında söylediğiniz birçok şeyi hemen harekete geçerek yapmak isteyeceksiniz ama koşullar ve şartlar buna izin vermediğinde özellikle başkalarını iğneleme, inatçılık etme gibi durumlara karşı hazırlıklı olun. Özel hayatınızda fazlasıyla zorlanabilirsiniz. Haftasonu kariyerinizde geri planda durduğunuz, başkalarına yardım ettiğiniz konularda güzel sonuçlar almaya ve farklı yöntemlerle hareket etmeye yatkınsınız.Yine ailevi konular ve sosyal çevrenizde güzel, esnek, rahat ilişkiler kurulabilir.


AslanAslan Burcu:

Haftanız geçmiş konu ve olaylarla başlayabilir. Önemli duygusal konularınız  halledilmeyi bekliyor ve siz kendinizde yapacağınız ufak tefek değişikliklerle bu sorunların altından kalkabilirsiniz sevgili Aslan ve yükselen Aslanlar. Bu haftabaşı arkadaşlarınızla yaşadığınız birtakım sıkıntılar, problemler varsa bütün bunları geride bırakabilirsiniz. Aynı zamanda sosyalliğiniz tavan yapacak. Meraklı ve iletişimci yanınızla bulunduğunuz çevrelerde insanların sevgisini ve beğenisini kazanacaksınız. Yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Perşembe günü iş hayatınızda sinirli ve gayretli yapınızla hareket edeceksiniz. Duyacağınız bazı konuşmalar yüzünden sinirinizi yakın çevrenizden çıkarabilirsiniz. Anne ve babanızın arasındaki birtakım olaylara karşı vereceğiniz tepkiler fazla olabilir. İğnelemekten, insanlara laf sokmaktan gerek iş hayatınızda gerek özel hayatınızda kaçınmalısınız. Haftasonu yabancılarla yapılacak işler, dış ortama bağlı gelecek planları anlamında arkadaşlarınızla güzel organizasyonlar, plan ve projeler içine girebilirsiniz.


BasakBaşak Burcu:

Bu haftabaşı kalabalık ortamlarda ve kariyer hayatınızda; güzel, keyifli ilişkiler sayesinde patronlarınız veya üstlerinizle olan bağlantılarınızı kuvvetlendireceksiniz sevgili Başak ve yükselen Başaklar. Bir anlamda üzerinizde bir şeytan tüyü olacak. Kalabalık yerlerde bir konuşma yapacaksınız, bir aktiviteniz, bir organizasyonunuz varsa gözler sizin üzerinizde olabilir. Perşembe günü, fikirsel olarak sinirli, agresif olabilir ve gelişen olaylar karşısında hemen tepki verebilirsiniz. Hırsınızı yakın çevrenizdeki insanlardan çıkarabilirsiniz ve konuşmalarınız iğneleyici, karşı tarafı incitici tarzda olabilir. Bu yüzden bugüne denk gelecek olan toplantılarınızda dilinizin kemiği olsun. Haftasonu, yeni tanıdığınız insanlarla olan birtakım beyin fırtınası sonucunda parasal çözümleriniz kariyer hayatınıza olumlu yansıyabilir.


TeraziTerazi Burcu:

Bu hafta kariyer ve iş oluşumlarınıza daha fazla odaklanabilirsiniz sevgili terazi ve yükselen Teraziler. Özellikle iş hayatınızda duygusal sorunlarınıza yakın arkadaşlarınızdan veya iş yerinizde sizi seven bir insandan çözüm bulabilirsiniz. Bu haftabaşı sıkıntı yaşadığınız konularda çok kolaylıkla karşı tarafın gönlünü alabilir ve  durumları çok kolay toparlayabilirsiniz. Bir seyahat veya eğitim fırsatı sizi çok mutlu edebilir. Uzakta bulunan akrabalarınızla olan ilişkilerinizi kuvvetlendirebilirsiniz. Sevdiğiniz bir konuyu öğrenmek için de uygun haftalardan birindesiniz. Haftasonuna doğru parasal konularda anlaşmazlıklar, fikir ayrılıkları ya da bu konularda tepkinizi ortaya koyma gibi durumlar ön plana çıkabilir. Haftasonu özel hayatınızda ya da ortaklı iş yaptığınız konularda partneriniz sizi iş ilişkileriniz anlamında destekleyecek. Yine seyahat veya  tatildeyseniz özel hayatınızda sevdiğiniz insanla esnek ve keyifli ilişkiler içindesiniz.


AkrepAkrep Burcu:

Haftanız dış olaylarla başlıyor. Değişik yerlerde ve farklı insanlarla bir arada olmak isteyebilirsiniz sevgili Akrep ve yükselen Akrepler. Kreatif işlerinizde kendinizi ön plana çıkarmak kolay görünüyor. Bu haftabaşı  parayla ilgili konularda insanlardan yardım görebilirsiniz. Giriştiğiniz işlerinizde  ilişki içinde olduğunuz insanlardan “Hayır” cevabını almayacaksınız. Hafta ilerlerken sevdiğiniz insana karşı biraz sinirli, agresif, tavırlar sergileyebilirsiniz. İki taraf arasında fikir çekişmeleri ön plana çıkabilir. Özellikle hayat girişimlerinizden sevdiğiniz insana bahsettiğinizde, ondan gereken desteği görememeniz moralinizi çabuk yıkabilir. Aynı şekilde siz de ona karşı sabırlı ve anlayışlı olamayabilirsiniz. Bu etkiye karşı dikkatli olun. Haftasonu iş hayatınızda beklediğiniz fırsatların karşınıza gelmesiyle beraber parasal yönden de güzel gelişmeler içine giriyorsunuz. İş hayatınızda yapılması gerekenler konusunda esnek ve rahat ilerleyeceksiniz.


YayYay Burcu:

Haftaya banka işleriniz, alacak verecek konularınızla başlayacaksınız sevgili Yay ve yükselen Yaylar. Ortaklaşa parasal konular bu hafta hayatınızda daha ön sıralarda yer alabilir. Ortaklaşa işlerinizde güzel adımlar ve ilişki kararları devrede olabilir. Taşınmayla ilgili bir konu düşünüyorsanız bu hafta şansınızı iyi bir şekilde değerlendirin. Sevdiğiniz insanla ilişkinizi konuşabilir, sorunlarınızı çözüme kavuşturabilir ve birbirinizden özür dileyebilirsiniz. Perşembe günü iş hayatınızda belki de birkaç zamandır yaşadığınız sıkıntılar karşısında beraber çalıştığınız insanlarla anlaşmak kolay olmayacak. Sert söylemler, içinizde biriktirdiklerinizin bir anlamda dışarıya çıkması karşıdaki insanlarla olan bağlantınızı zorlayabilir. Haftasonu esnek ve farklı bakış açınızla daha rahat ve keyifli geçebilir.Oglak
Oğlak Burcu:

Bu haftabaşı  beraber çalıştığınız insanlarla çalışma ortamınızdaki sıkıntı ve problemleri toparlayabilir, karşı taraftan af dileyebilir ya da bir şekilde karşı tarafın sizden özür dilediğini görebilirsiniz sevgili Oğlak ve yükselen Oğlaklar. Özel hayatınızda sevdiğiniz insana karşı daha anlayışlı olacaksınız. Perşembe günü, sosyal ortamlarda duyacağınız birtakım sözler ya da göreceğiniz birtakım davranışlar, çok çabuk tepki vermenize ve laf sokmanıza sebebiyet verebilir. Sert söylemlerden kaçının. Hem özel hayatınızda hem sosyal çevreyle ilgili işlerinizde birazcık daha kendinizi kontrol etmelisiniz. Haftasonu  evinizle ilgili yapılması gereken konu ve olaylara daha fazla odaklanacaksınız ve bunları farklı, keyifli bir şekilde yapmaktan da geri durmayacaksınız.


KovaKova Burcu

Bu haftabaşı sevdiğiniz insanla aranızı güzelleştirmek, bağlantılarınızı kuvvetlendirmek, belki de bulunacağınız ortamlarda aynı şeylerden zevk almak gibi etkileriniz yüksek olacak sevgili Kova ve yükselen Kovalar. Aranızdaki sıkıntı ve sorunları gidermek için uygun bir zaman dilimindesiniz. İlerleyen günlerde aile hayatınızda zaman zaman fikir anlaşmazlıkları devreye girebilir. Aynı zamanda bazı sert söylemleriniz aile içinde; anne-babanızla, aile büyüklerinizle aranızdaki sorunları tetikleyebilir. Onlara karşı biraz daha anlayışlı olmalı, bazı laflarınızla onları iğnelememeli ve hicivsel olarak laf sokmamaya özen göstermelisiniz. Haftasonu yakın çevrenizle yapacağınız planlar sizi destekleyecek. Bir yandan aşk hayatınızda sevdiğiniz insanla kısa tatil programları, aktiviteler, yolculuklar devreye girebilir ya da iletişim halinde olacağınız insanlarla keyifli ve bir o kadar yaratıcı zamanlar geçirebilirsiniz.


BalikBalık Burcu:

Haftaya aşk hayatınızın konularıyla başlayacaksınız sevgili Balık ve yükselen Balıklar. Eğlenceli yönlerinizle bu Pazartesi sevdikleriniz veya varsa çocuğunuzla keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Bu hafta, ailenizle olan bağlantılarınızı kuvvetlendirmek, yaşadıklarınız sonucunda sıkıntı yaşadığınız kişilerle temas halinde olmak, sevginizi onlara dile getirmek için uygun bir dönem. Yine sıkıntı yaşadığınız birtakım işlerinizi düzeltme şansınız olacak. Dekorasyon, boya, badana, tadilat işlerinizde güzel sonuçlar alabilirsiniz. Bu işlere kalkışacaksınız bu haftabaşı başlamanız en  doğrusu olabilir. Perşembe günü iletişimsel olarak kafanız biraz sinirli çalışabilir. Her şeyin üzerinize geldiğini düşünebilirsiniz. Özellikle seyahat, eğitim ve yabancılarla yapılacak olan işlerinizdeki girişimlerinizdeki birtakım olaylar, sizin hayata olumsuz, agresif, sert bakmanıza neden olabilir. Uzaktaki akrabalarınızla bir konuşma yapacaksanız bugüne denk getirmeyin çünkü içinizde olanları çok fazla tutamayacağınız görülüyor.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın